Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
xrysaki! έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
xrysaki! έγραψε:Σε ευχαριστω πολυ οδυσσεια μου αλλα αργοτερα στο μελλον θα αποκτησει κ αδελφακι ακομα ειμαστε μικροι Very Happy

Μικροί εσείς ή το παιδί? Ή μικρός μικρός παντρέψου ή μικρός καλογερέψου Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing (δε κολλάει με το παιδί αλλά θα το κολλήσουμε)
μικρος ειναι ο ηλιας αλλα κ η μαμα μικρη βρε δεν ειναι?..δεν χρειαζεται να βιαζομαστε Very Happy

Εγώ όμως το δέχομαι!! Μωρέ να σου πω την αλήθεια εγώ δε κάνω συστηματικές προσπάθειες την έχω δει όπως όταν έπιασα την Αννούλα! Δε ξέρω πολλά γυναικολογικά κ πολλές κοπέλες θέλουν να μαθαίνουν για γυναικολογικά έγω εκείνη τη στιγμή μπορεί να θέλωα να πω κάτι να γελάσουμε να αλλάξουμε θέμα κ είναι λίγο κάπως για κοπέλες που αγωνιούν κάπως έτσι το βλέπω...τελοσπάντων...λοιπόν βγαίνω να πάμε για νανα γιατί το απόγευμα έχουμε βόλτες,μαγαζιά κ πρέπει να μαστε ξεκούραστες!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Νόμιζα ότι είμασταν μια ηλικία!! Ναι όντως είσαι μικρούλα!! Όπότε καλά κάνεις ζήσε τα νιάτα σου κ μετά!! Laughing Laughing Laughing Εγώ είμαι σιτεμένη κ πρέπει να το επισπεύσω!! Laughing Laughing Laughing Laughing
χαχαχαχα γεια σου ρε μαρακι με τα ωραια σου..πλακιτσα κανω ε?γιατι δεν θα μπαινεις συχνα?δεν το δεχομαι Twisted Evil

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
odysseia έγραψε:
xrysaki! έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
xrysaki! έγραψε:Σε ευχαριστω πολυ οδυσσεια μου αλλα αργοτερα στο μελλον θα αποκτησει κ αδελφακι ακομα ειμαστε μικροι Very Happy

Μικροί εσείς ή το παιδί? Ή μικρός μικρός παντρέψου ή μικρός καλογερέψου Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing (δε κολλάει με το παιδί αλλά θα το κολλήσουμε)
μικρος ειναι ο ηλιας αλλα κ η μαμα μικρη βρε δεν ειναι?..δεν χρειαζεται να βιαζομαστε Very Happy
Ναι, μωρε μικρουλα εισαι!οποτε εμπαινες στο θεμα απ΄οταν προσπαθουσατε τον ΗΛΙΑ?
εγω γραφτηκα στο φορουμ γενικοτερα οταν γεννησα κ μετα..κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης διαβαζα συνεχεια κ οτι ηθελα να μαθαινω σαν πρωταρα..τωρα στο συγκεκριμενο θεμα των προσπαθειων μπηκα μια φορα κ κολλησα γιατι τα κοριτσια ειναι ολα αξιαγαπητα κ οντως κολλησα..για τον μικρο ειμαι σε αλλο θεμα αν θα δεις γιατι δεν θελω να ζαλιζω εδω τα κοριτσια για καθε τι εχει σχεση με τον ηλια..

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pigkoulinaki έγραψε:κοριτσια?????η αφρουλα που ειναι????????

οεο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

vorangela

vorangela
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
xaftounaki έγραψε:
odysseia έγραψε:
γΕΙΑ ΣΟΥ, Αννα!Τι ωραια η phoτο στο facebook!

Με έχετε σκλαβώσει!
Ευχαριστώ

vorangela έγραψε:
Εμένα κανείς δε μου μιλάει?  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 21 534787

Smile πλάκα σας κάνω! Smile

Πείτε μου γιατί έχουμε μαστόρους στο σπίτι και δεν πρόλαβα να μπω καθόλου, η deb γέννησε? είναι καλά? Very Happy

Να και η άλλη η παραπονιαρα!!
Χαχα
Γεια σου Αντζελα;

Ναι γέννησε το Δεσποινακι μια κούκλα κόρη με υπέροχα μαγουλακια



Αλήθεια!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 21 654316 πολύ χάρηκα, να'ναι καλα, και στα δικά μας όσες προσπαθούμε!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 21 875502


pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επεστρεψε ...???αραγε να βρηκε ακρη???????????

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Oδύσσεια Μάρτιο δεν είναι ο Θανάσης σου νομίζω αν ναι έχουμε αυτό το θέμα

http://forum.eimaimama.gr/t10309-topic

Πιστεύω τώρα που χειμωνιάζει να μαζευόμαστε!

elenisakis


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
odysseia έγραψε:Γεια σου Αγγελικη(?)Δεν εχουμε ξαναμιλησει, καλως ορισες!συντομα εγκυουλα!
Ελενη σου ευχομαι οτι καλυτερο!
Λυπαμαι πολυ για αυτο που σου συνεβη Sad

Σ'ευχαριστω πολυ να σαι καλα!!!

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
Εγώ όμως το δέχομαι!! Μωρέ να σου πω την αλήθεια εγώ δε κάνω συστηματικές προσπάθειες την έχω δει όπως όταν έπιασα την Αννούλα! Δε ξέρω πολλά γυναικολογικά κ πολλές κοπέλες θέλουν να μαθαίνουν για γυναικολογικά έγω εκείνη τη στιγμή μπορεί να θέλωα να πω κάτι να γελάσουμε να αλλάξουμε θέμα κ είναι λίγο κάπως για κοπέλες που αγωνιούν κάπως έτσι το βλέπω...τελοσπάντων...λοιπόν βγαίνω να πάμε για νανα γιατί το απόγευμα έχουμε βόλτες,μαγαζιά κ πρέπει να μαστε ξεκούραστες!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ρε Μαιρη δε ξερω ουτε εγω ξερω και ετσι δεν απαντω, αν και αυτο που ζητειται πολλες φορες ειναι κατι παραπανω απο ιατρικη διαγνωση, μια φορα προσπαθησα να απαντησω και τρελαθηκα, πως να πω σε καποια ναι εισαι εγκυος?αφου αυτο θελει να ακουσει?και το βλεπεις μετα ανοιγουν 3 με 4 θεματα μεχρι να παρουν την απαντηση που θελουν(μιλαω για την πλειοψηφια παντα).
Εγω για την παρεα μπαινω, να λεμε καμια βλακεια και οπως μπορουμε να βοηθησουμε η μια την αλλη.

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Oδύσσεια Μάρτιο δεν είναι ο Θανάσης σου νομίζω αν ναι έχουμε αυτό το θέμα

http://forum.eimaimama.gr/t10309-topic

Πιστεύω τώρα που χειμωνιάζει να μαζευόμαστε!
Ναι, ευχαριστω πολυ!

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και μενα μου φαινεται καμια φορα πως μπορει να εχουμε κανει καταληψη στο θεμα, αλλα στο κατω κατω εμεις δε το συντηρουμε?
Που αλλου θα μπορουσαμε να τα λεγαμε?
δε ξερω κι εγω τι να πω.

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτο ακριβως μαρακι κ εγω δεν γνωριζω πολλα κ τις πιο πολλες φορες νιωθω πολυ αβολα..

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xrysaki! έγραψε:
odysseia έγραψε:
xrysaki! έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
xrysaki! έγραψε:Σε ευχαριστω πολυ οδυσσεια μου αλλα αργοτερα στο μελλον θα αποκτησει κ αδελφακι ακομα ειμαστε μικροι Very Happy

Μικροί εσείς ή το παιδί? Ή μικρός μικρός παντρέψου ή μικρός καλογερέψου Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing (δε κολλάει με το παιδί αλλά θα το κολλήσουμε)
μικρος ειναι ο ηλιας αλλα κ η μαμα μικρη βρε δεν ειναι?..δεν χρειαζεται να βιαζομαστε Very Happy
Ναι, μωρε μικρουλα εισαι!οποτε εμπαινες στο θεμα απ΄οταν προσπαθουσατε τον ΗΛΙΑ?
εγω γραφτηκα στο φορουμ γενικοτερα οταν γεννησα κ μετα..κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης διαβαζα συνεχεια κ οτι ηθελα να μαθαινω σαν πρωταρα..τωρα στο συγκεκριμενο θεμα των προσπαθειων μπηκα μια φορα κ κολλησα γιατι τα κοριτσια ειναι ολα αξιαγαπητα κ οντως κολλησα..για τον μικρο ειμαι σε αλλο θεμα αν θα δεις γιατι δεν θελω να ζαλιζω εδω τα κοριτσια για καθε τι εχει σχεση με τον ηλια..
νομιζα οτι εισαστε στις προσπαθειες, γι αυτο αλλα και παλι η ευχη ισχυει με μια αλλαγη οχι συντομα αλλα οταν το θελησετε!

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pigkoulinaki έγραψε:επεστρεψε ...???αραγε να βρηκε ακρη???????????
Δεν εχουμε ιδεα?εσυ τι κανεις καλο μου?

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οδυσσεια σε ευχαριστω πολυ οπως κ να χει..κ σε σενα ευχομαι οτι καλυτερο κ σε ολα τα κοριτσια να γινουν συντομα μανουλες!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρύσα (pigoulinaki) Αφρούλα δεν εχει επιστρέψει και δεν έχουμε νέα της! Θα δείξει

Όσο για τις άλλες, δεν μου τα έλεγες αυτα εχθές γειτόνισσα να σε δειρω!!! Άκου εκει θα αραιωσεις!! Το δικαιολογώ μόνο γιατι έχεις τη μικρη και δεν έχεις χρόνο και μετα θα πας στο χωριο! Τέλος!!!!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
odysseia έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:επεστρεψε ...???αραγε να βρηκε ακρη???????????
Δεν εχουμε ιδεα?εσυ τι κανεις καλο μου?

καλα ειμαι οδυσσεια μου!!!!εδω σπιτι.φαγαμε και χαλαρωνω εδω μαζι σας...ακουω και κανενα τραγουδακι...βλεπω και της σειρες στον αντ1!ο θανασακης καλα ειναι???

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaftounaki έγραψε:Χρύσα (pigoulinaki) Αφρούλα δεν εχει επιστρέψει και δεν έχουμε νέα της! Θα δείξει

Όσο για τις άλλες, δεν μου τα έλεγες αυτα εχθές γειτόνισσα να σε δειρω!!! Άκου εκει θα αραιωσεις!! Το δικαιολογώ μόνο γιατι έχεις τη μικρη και δεν έχεις χρόνο και μετα θα πας στο χωριο! Τέλος!!!!

γεια σου αννουλα μου,χρυσα  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 21 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 21 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 21 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 21 417472

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xrysaki! έγραψε:Αυτο ακριβως μαρακι κ εγω δεν γνωριζω πολλα κ τις πιο πολλες φορες νιωθω πολυ αβολα..
Ρε δε ξερω καταλαβαινω τι λετε, αλλλα τι απαντηση να δωσεις?μπορεις να ξερεις τα παντα?θα το ξαναπω και γιατρο να ρωτησεις δε θα μπορει να απαντησει με βεβαιοτητα, σάυτα υποθεσεις κανουμε απο την εμπειρια μας

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μη με αναγκάζεται να λέω τα ίδια πράγματα γιατι νευριαζω
Εδω είμαστε μια παρέα, δεν είμαστε υποχρεωμένες να ξέρουμε τα πάντα γύρω απο τα γυναικολογικά και δεν είμαστε μέσα στην κοιλιά της κάθε κοπέλας να ξέρουμε αν είναι έγκυος, βάση γονιμων, επαφών και συμπτωμάτων για οποία μπαίνει σαν τον κομητη

Α γειτόνισσα είναι επαγγελματικό το μακιγιάζ, έτσι είμαι απο κοντα; Δεν ειμαι

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pigkoulinaki έγραψε:
odysseia έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:επεστρεψε ...???αραγε να βρηκε ακρη???????????
Δεν εχουμε ιδεα?εσυ τι κανεις καλο μου?

καλα ειμαι οδυσσεια μου!!!!εδω σπιτι.φαγαμε και χαλαρωνω εδω μαζι σας...ακουω και κανενα τραγουδακι...βλεπω και της σειρες στον αντ1!ο θανασακης καλα ειναι???
Ευτυχως κοιμηθηκε γιατι ηταν σε μια φαση δε ξερω τι θελω, ουτε να παιξω/φαω /κοιμηθω και ειχα λαλησει!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
odysseia έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:
odysseia έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:επεστρεψε ...???αραγε να βρηκε ακρη???????????
Δεν εχουμε ιδεα?εσυ τι κανεις καλο μου?

καλα ειμαι οδυσσεια μου!!!!εδω σπιτι.φαγαμε και χαλαρωνω εδω μαζι σας...ακουω και κανενα τραγουδακι...βλεπω και της σειρες στον αντ1!ο θανασακης καλα ειναι???


Ευτυχως κοιμηθηκε γιατι ηταν σε μια φαση δε ξερω τι θελω, ουτε να παιξω/φαω /κοιμηθω και ειχα λαλησει!

αχαχαχαχαχ!ειναι η ηλικια...ετσι και η ανηψια μου....ξεκουρασου τωρα...!!!μεχρι να ξυπνησει!!!!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οδυσσεια δεν σου ειπα βρε οτι δεν καταλαβαινεις..ας το αφησουμε καλυτερα εδω το θεμα Very Happy

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaftounaki έγραψε:Μη με αναγκάζεται να λέω τα ίδια πράγματα γιατι νευριαζω
Εδω είμαστε μια παρέα, δεν είμαστε υποχρεωμένες να ξέρουμε τα πάντα γύρω απο τα γυναικολογικά και δεν είμαστε μέσα στην κοιλιά της κάθε κοπέλας να ξέρουμε αν είναι έγκυος, βάση γονιμων, επαφών και συμπτωμάτων για οποία μπαίνει σαν τον κομητη
και εγω ετσι λεω γι αυτο δεν απαντω , τι να πω εισαι/δεν εισαι εγκυος αφου δε ξερω!και θελουν απαντηση οχι σε στυλ να ελπιζω toylaxiston.
Eγω μπαινω γιατι σας γουσταρω και μπορω να λεω τον πονο μου οποιος κι αν ειναι!τωρα αν εχουμε καταχραστει το θεμα ας επεμβουν οι διαχειριστες, το εννοω για να μην αισθανεται και η Μαιρη αβολα(δεν το λεω ειρωνικα)

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xrysaki! έγραψε:Οδυσσεια δεν σου ειπα βρε οτι δεν καταλαβαινεις..ας το αφησουμε καλυτερα εδω το θεμα Very Happy
Οk,παντως αν παρουμε ποδι απο εδω θα βρουμε απο καπου να τα λεμε!

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τελικα κανονισατε καινουρια συναντηση?ακομα περιμενουμε φωτο απ΄την προηγουμενη!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις