Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
51 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 51 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ Η' ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ ΚΟΛΠΟΥ. ΝΑΙ ΧΡΥΣΑΦΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ! Laughing Laughing Laughing ΑΚΟΜΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ! Laughing Laughing Laughing

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ Η' ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ ΚΟΛΠΟΥ. ΝΑΙ ΧΡΥΣΑΦΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ! Laughing Laughing Laughing ΑΚΟΜΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ! Laughing Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 40 328109  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 40 328109  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 40 328109  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 40 328109

ΠΗΓΑ ΠΗΡΑ Τ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ.
ΦΕΡΙΤΙΝΗ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ
ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ
TSH ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΠΑΛΙ

ΘΑ ΖΗΣΩ?????????

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΩΣ ΤΗ ΓΙΑΝΝΑ ΜΑΣ!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 40 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 40 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 40 417472 ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΘΑ ΖΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ! Laughing Laughing Laughing ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ TSH ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΧΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΣΙΔΗΡΟΥ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ! ΕΧΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΣΤΙΓΜΑ?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 40 328109  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 40 328109  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 40 328109  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 40 328109

ΠΗΓΑ ΠΗΡΑ Τ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ.
ΦΕΡΙΤΙΝΗ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ
ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ
TSH ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΠΑΛΙ

ΘΑ ΖΗΣΩ?????????

καλώς την! όλα στα πατώματα? πόσο βαστάει αυτό το πάτωμα μην έχουν θέμα όπως το δικό σας οι από κάτω Laughing Laughing Laughing ας σοβαρευτούμε

βρε καρντάσι δε τρως τίποτα? χυμους? πράσινα , μοσχαρακια? τέτοια θες!

αιματοκρίτης κ φεριττίνη πάνε μαζί!

πόσο tsh? έχεις?

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσακια τι κανετε??εγω ειμαι ακομα στην δουλεια!

να ρωτησω κατι...ποσο καιρο προσπαθειτε για παιδακι???εμεις ειμαστε στον τριτο μηνα!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΧΑΧΑ ΜΑΙΡΗ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΑΣΤΕΙΑΚΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΜΕ ΜΗ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΠ ΤΟ 4ο ΣΤΟΝ 3ο ΟΡΟΦΟ.

ΟΧΙ ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΦΤΑΙΕΙ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΧΑΠΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΕΝΔΟΚΡ. ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΤΕΙ ΟΤΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο 1 ΧΡΟΝΟΣ ΤΗΣ ΛΟΧΕΙΑΣ.

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΛΓΑΚΙ! Very Happy Very Happy Very Happy ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΥΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΑΓΧΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΔΥΣΧΕΡΕΙΩΝ! ΕΣΥ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ? Shocked

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
olga86 έγραψε:καλησπερα κοριτσακια τι κανετε??εγω ειμαι ακομα στην δουλεια!

να ρωτησω κατι...ποσο καιρο προσπαθειτε για παιδακι???εμεις ειμαστε στον τριτο μηνα!


εμεις προσπαθουσαμε απο φεβραρη και εμεινα τον 4ο μήνα οπου απέβαλα και αμέσως τον επόμενο δηλ τον 5ο ξαναέμεινα.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η TSH EINAI 3.49
H T 4 EINAI 1.18
AIMATOKRITHS 34.9
ΦΕΡΡΙΤΙΝΗ 17
ΣΙΔΗΡΟΣ 93


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΟΛΓΑ.ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΟΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΓΧΩΝΟΥΝ.
ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΓΟΝΙΜΕΣ.

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συμβουλή μου όλγα που είπα και στην αδελφή μου,ειναι μετα την επαφή να βάζει τα ποδια της ψηλά για 45 λεπτά με 1 ώρα και οχι τουαλετα μετα απο αυτό έμεινε στον 3ο μήνα..εγω δυο μήνες που έβαλα τα πόδια μου ψηλά έμεινα,επινα και κατι βιταμίνες που βοηθούν στην σύλληψη!

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:Η TSH EINAI 3.49
H T 4 EINAI 1.18
AIMATOKRITHS 34.9
ΦΕΡΡΙΤΙΝΗ 17
ΣΙΔΗΡΟΣ 93


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΟΛΓΑ.ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΟΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΓΧΩΝΟΥΝ.
ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΓΟΝΙΜΕΣ.

γιαννα μου η φεριτίνη σου δεν είναι χαμηλη και αυτή??νομιζω πρεπει να έχεις πανω απο 25

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα μου επειδή λόγω στίγματος έχω κάνει μια μικρή διατριβούλα σ αυτά, όσο συμπληρώματα κ χαπάκια σιδήρου κ να πιεις δε μπορείς να χαπακώνεσαι όλα τα χρόνια! καλό είναι να βάλεις στη διατροφή σου κάποια πραματάκια για να ανεβούν οι τιμές εξάλλου σε λίγο καιρό που θα φύγετε από τα ιδιαίτερα θα πρέπει να τα τρως για να τα τρώει κ η μικρή! Πορτοκάλια , πράσινα λαχανικά, μοσχάρι , συκώτι αν τρως πιες κ κάνα γαλατάκι με σίδηρο μη γελάσεις άλλα πολύ παλιά έπινα ένα παιδικό με σίδηρο μέσα! να τα στρώσεις λίγο!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΤΕ ΑΦΡΟΥΛΑ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ 69 ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙΣ ΚΑΙ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΟΣΤΥΧΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ!!!! Very Happy Shocked Shocked Shocked Shocked

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η φυσιολογική τιμή που μου δίνει το δικό μου εργαστήρι για φερριτίνη είναι από 8.3-114 σαφως κ οι χαμηλές τιμές θέλουν παρακολούθηση!

με μια σύγκριση που έκανα με το tsh της Γιάννας μήπως τελικά έχω κ εγώ κάνα θυροειδή κ δε το έχω πάρει χαμπάρι κ γ αυτό φούσκωσα ξαφνικά?? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΕΒΕΛΙΝ ΧΑΜΗΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΦΕΡΡΙΤΙΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ.
ΠΡΕΠΕΙ Ν ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΓΕΝΙΚΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.
ΤΟ ΞΕΡΩ ΜΑΙΡΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ Κ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ.

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
goldangel1990 έγραψε:συμβουλή μου όλγα που είπα και στην αδελφή μου,ειναι μετα την επαφή να βάζει τα ποδια της ψηλά για 45 λεπτά με 1 ώρα και οχι τουαλετα μετα απο αυτό έμεινε στον 3ο μήνα..εγω δυο μήνες που έβαλα τα πόδια μου ψηλά έμεινα,επινα και κατι βιταμίνες που βοηθούν στην σύλληψη!


ναι αυτο κανω κ εγω!οχι ψηλα αλλα βαζω μαξιλαρι κατω απο την λεκανη!και οσο κ να κατουριεμαι δεν παω πουθενα χαχαχα!η δικια μου η μητρα ομως εχει υπερκαμψη αρα μηπως θα επρεπε να καθομαι στα 4 Embarassed ?

οσο για το αν εχω ανχωθει!περισσοτερο αγωνια και λαχταρα θα το ελεγα παρα ανχος!ειναι κατι που περιμενω 3 χρονια να γινει απλα τωρα ξεκινησαμε κ ανυπομωνω!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑ ΕΛΑΤΕ ΣΤΟ 69!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:η φυσιολογική τιμή που μου δίνει το δικό μου εργαστήρι για φερριτίνη είναι από 8.3-114 σαφως κ οι χαμηλές τιμές θέλουν παρακολούθηση!

με μια σύγκριση που έκανα με το tsh της Γιάννας μήπως τελικά έχω κ εγώ κάνα θυροειδή κ δε το έχω πάρει χαμπάρι κ γ αυτό φούσκωσα ξαφνικά?? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ΜΑΙΡΗ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΓΩ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΛΕΧΩΝΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΑΙΡΝΑ ΧΑΠΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ.
ΕΣΥ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙΣ?
ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΝΔΟΚΡΙΝ.ΠΗΓΑ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 2,5.ΤΟΤΕ ΤΟ ΘΕΩΡΟΥΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ,ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ Η ΑΝΩΤΕΡΗ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ 5.

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:η φυσιολογική τιμή που μου δίνει το δικό μου εργαστήρι για φερριτίνη είναι από 8.3-114 σαφως κ οι χαμηλές τιμές θέλουν παρακολούθηση!

με μια σύγκριση που έκανα με το tsh της Γιάννας μήπως τελικά έχω κ εγώ κάνα θυροειδή κ δε το έχω πάρει χαμπάρι κ γ αυτό φούσκωσα ξαφνικά?? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ΜΑΙΡΗ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΓΩ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΛΕΧΩΝΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΑΙΡΝΑ ΧΑΠΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ.
ΕΣΥ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙΣ?
ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΝΔΟΚΡΙΝ.ΠΗΓΑ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 2,5.ΤΟΤΕ ΤΟ ΘΕΩΡΟΥΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ,ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ Η ΑΝΩΤΕΡΗ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ 5.

έλα στο 69 να τα πουμε Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις