Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
553 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 553 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και μενααα!!!!Κοριτσια μου παω να κοιμηθω καμια ωριτσα γιατι εχω και μια μηλοπιτα παραγγελεια μετα και μου φαινεται αν δν κοιμηθω θα κλεισουν τα ματια μου καθαριζοντας μηλα...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Και μενααα!!!!Κοριτσια μου παω να κοιμηθω καμια ωριτσα γιατι εχω και μια μηλοπιτα παραγγελεια μετα και μου φαινεται αν δν κοιμηθω θα κλεισουν τα ματια μου καθαριζοντας μηλα...
σαδιστης ο καλος σου?μα μηλοπιτα και κανεις διαιτα?αμαν πια!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
Sofki έγραψε:Και μενααα!!!!Κοριτσια μου παω να κοιμηθω καμια ωριτσα γιατι εχω και μια μηλοπιτα παραγγελεια μετα και μου φαινεται αν δν κοιμηθω θα κλεισουν τα ματια μου καθαριζοντας μηλα...
σαδιστης ο καλος σου?μα μηλοπιτα και κανεις διαιτα?αμαν πια!

Ειναι ωραια η μηλοπιτα ομως!Λες να κανω κ εγω μια?Εχω υλικα νομιζω...Αλλα θα μαλωνει ο δικος μου που θελει να κανουμε διαιτα! Crying or Very sad

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
filitsaki έγραψε:
Sofki έγραψε:Και μενααα!!!!Κοριτσια μου παω να κοιμηθω καμια ωριτσα γιατι εχω και μια μηλοπιτα παραγγελεια μετα και μου φαινεται αν δν κοιμηθω θα κλεισουν τα ματια μου καθαριζοντας μηλα...
σαδιστης ο καλος σου?μα μηλοπιτα και κανεις διαιτα?αμαν πια!

Ειναι ωραια η μηλοπιτα ομως!Λες να κανω κ εγω μια?Εχω υλικα νομιζω...Αλλα θα μαλωνει ο δικος μου που θελει να κανουμε διαιτα! Crying or Very sad
μηπως να αλλαζατε αντρες για κανα 3μηνο?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
doritaki έγραψε:
filitsaki έγραψε:
Sofki έγραψε:Και μενααα!!!!Κοριτσια μου παω να κοιμηθω καμια ωριτσα γιατι εχω και μια μηλοπιτα παραγγελεια μετα και μου φαινεται αν δν κοιμηθω θα κλεισουν τα ματια μου καθαριζοντας μηλα...
σαδιστης ο καλος σου?μα μηλοπιτα και κανεις διαιτα?αμαν πια!

Ειναι ωραια η μηλοπιτα ομως!Λες να κανω κ εγω μια?Εχω υλικα νομιζω...Αλλα θα μαλωνει ο δικος μου που θελει να κανουμε διαιτα! Crying or Very sad
μηπως να αλλαζατε αντρες για κανα 3μηνο?

Μηπως για παντα?[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Συνεχεια μου γκρινιαζει εμενα να μην τρωω γλυκα κ να προσεχω το βαρος μου!Εχει δικιο βεβαια γιατι εχω ξεφυγει...
Η μηλοπιτα παντως δε θα μου γλιτωσει...Τη σκεφτομουν μερες αλλα δεν το εχω παρει αποφαση...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια τι κανετε??? μερες ειχα να μπω.. εχθες βαψαμε το δωματιο της μικρης και εγινε τελειο.. ροζ και μωβ και θα εχει θεμα τις πεταλουδες και τις νεραιδες... κοριτσια ερωτηση κρισεως στον υπολογιστη σας μπαινετε απο ασυρματο δικτυο η ενσυρματο???

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:καλησπερα κοριτσια τι κανετε??? μερες ειχα να μπω.. εχθες βαψαμε το δωματιο της μικρης και εγινε τελειο.. ροζ και μωβ και θα εχει θεμα τις πεταλουδες και τις νεραιδες... κοριτσια ερωτηση κρισεως στον υπολογιστη σας μπαινετε απο ασυρματο δικτυο η ενσυρματο???

Καλως την!
Κ εγω ηθελα να βαλω λιγο μωβ στο δωματιο (ειναι ασπρο-γαλαζιο) αλλα ο αντρας μου βαριεται να βαψει...Εγω απο ασυρματο μπαινω.Κ θα συνεχισω κ μετα...Ειναι ανωφελο να περιορισουμε τα παντα μες το σπιτι.Ειδικα απο τη στιγμη που ολη η οικοδομη εχει ασυρματο κ το σημα ολων φτανει ως εδω.Αν δλδ ρωτας επειδη το προβλημα σου ειναι η ακτινοβολια...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου listoudi!δεν εχω ιδεα τι εννοεις!πως εισαι?ωραιο θα ειναι το δωματιο!εχει ωραια χρωματα!!!

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mirantzela! έγραψε:Ηρθα κι εγω να σας πω τα νεα μου!Πρωτον ημουν μεσα 1 ωρα κι ενα τεταρτο περιπου, πηρα μια γερη δοση του μπεμπη μου!!!

Λοιπον, το μπεμπουλινι μου ειναι φυσιολογικοτατο σε ολες τις μετρησεις, αρα δεν εχουμε καποια ανωμαλια. Το βρηκε ομως παλι μικρο ο γιατρος ,327 γραμμαρια. Δεν ειναι ομως παθολογικη η κατασταση, Μαλλον οφειλεται στο οτι κι εγω ειμαι μικροσωμη και ο Χρηστος ειναι αρκετα λεπτος.

Το μονο λιγο ανησυχητικο ειναι οτι ο γιατρος παρατηρησε μεγαλη αυξηση του αμνιακου υγρου σε σχεση με τον προηγουμενο υπερηχο. Δεν εχω ξεπερασει τα ανωτατα ορια βεβαια, εχω δεικτη αμνιακου 18 με ανωτατο το 20. Η αυξηση ομως ηταν αποτομη κσι λιγο ανησυχητικη. Οποτε πρεπει να με παρακολουθει πιο συχνα, για να δουμε αν συνεχισει να αυξανεται αποτομα και να προλαβουμε πιθανο προβλημα.

Γι αυτο εχει μεγαλωσει τοσο πολυ η κοιλια μου τον τελευταιο μηνα, ελεγα κι εγω.... Μαλλον κατουραει πολυ ο μικρος ειπε ο γιατρος. Shocked Shocked Shocked

Ουφφφφ παλι αγχωθηκα εγω... με αγχωσε και μια τρελη που περιμενε κι αυτη για υπερηχο και μου ειπε να προσεχω για προεκλαμψια, γτ αυτη ειχε σε ολες τις εγκυμοσυνες της...
Αυτα σε γενικες γραμμες.
Αν μπορειτε και θυμαστε πειτε μου οσες εχετε κανει β επιπεδου ποσος ηταν ο δεικτης αμνιακου υγρου, για να δω που κινουμαι περιπου.

Φιλουμπες και ονειρα γλυκα!! Τα λεμε αυριο I love you
κούκλα εμένα η μικρή στις 20+4 ήταν 367 γραμμ. και στις 24+4 ήταν 668 γραμμ.
μην ανησυχείς για αυτά γιατί και τα μηχανήματα δεν είναι αξιόπιστα. οι μετρήσεις διαφέρουν από την πραγματικότητα πολλές φορές Smile

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:
lenaki1982 έγραψε:

τα πεθερικά μου εμενα με έχουν καλύτερα και από τα παιδιά τους...είμαι και μόνη μου στα Γιάννενα, δεν έχουν και κόρη...



μπραβο λενακι ευχαριστο! Very Happy
Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 28 328109 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 28 328109 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 28 328109

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
chrysa_th έγραψε: Ας μην πω τι! Με βλέπει και μου λέει "Σε έχω χάσει, δεν βγαίνεις καθόλου έξω; Αλλά λογικό μωρέ, απ' ότι βλέπω η κοιλίτσα σου είναι πολύ χαμηλά άρα κάποιο θέμα θα έχεις και σε έβαλε ο γιατρός να μένεις μέσα" confused Έπαθα σοκ!
affraid affraid affraid

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
chrysa_th έγραψε:Κορίτσια μόλις γύρισα!!!! Μετά από 10 λεπτά κλωτσοπατηδίων ανοίξαμε τα μπουτάκια μας!!! Αγοράκι!!! Και το χαμόγελο στο πρόσωπο του μπαμπά και της μαμάς ως τα αυτάκια!!! Αχ είμαι πάρα πολύ χαρούμενη ρε κορίτσια και ο γιατρός μου είπε τα καλύτερα και για τον μπέμπη και για έμενα(τις εξετάσεις μου) όσο για τα κιλά, +1 συνολικά στα +3 είμαστε! Έκλεισα και β-επιπέδου στις 23/10. Όσο για την κοιλίτσα τον έπιασαν τα γέλια και μου λέει όποιος-α σου ξαναπεί τίποτα ρώτησε πότε τελείωσε την ιατρική και βγάζει γνωματεύσεις! Twisted Evil
Πάω να πάρω την αδερφή μου να κόψω αντιδράσεις, γιατί βλέπετε η θεία μας έβαζε το χέρι στην φωτιά ότι είναι κοριτσάκι και πολύ φοβάμαι ότι έχει ήδη αγοράσει κανένα φορεματάκι!! Ααααα είδα και την καρδούλα του και ήταν η πιο όμορφη καρδούλα στον κόσμο!! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 28 669659 Πάω να ετοιμάσω το τραπέζι μας τώρα γιατί από την πολύ χαρά αισθάνομαι λες και έχω να φάω εβδομάδες!
filitsaki συγνώμη για πριν αλλά βγήκα πριν δω το μήνυμα σου. Ναι, απλό ραντεβού ήταν!
doritaki συγχαρητήρια για την κουμπάρα σου! Της στέλνω μπόλικη εγκυόσκονη!!! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 28 727892 Με το καλό να έρθει το μωράκι της! Όσο για τις διατροφικές σου προτιμήσεις, αν δεν κάνω λάθος, το είχαμε ξαναπεί ότι ταιριάζουμε!! Είναι σαν να διαβάζω δικό μου μήνυμα!

Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 28 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 28 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 28 654316

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
listoudi έγραψε:καλησπερα κοριτσια τι κανετε??? μερες ειχα να μπω.. εχθες βαψαμε το δωματιο της μικρης και εγινε τελειο.. ροζ και μωβ και θα εχει θεμα τις πεταλουδες και τις νεραιδες... κοριτσια ερωτηση κρισεως στον υπολογιστη σας μπαινετε απο ασυρματο δικτυο η ενσυρματο???

τέλεια τα χρώματα κούκλα!!!!είμαι σίγουρη ότι θα το χαρεί το κοριτσάκι σας!!!!

ασύρματο ρούτερ έχουμε για να έχει σήμα και ο κουνιάδος μου από κάτω και ο άντρας μου στο λαπ τοπ στο σαλόνι.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δωρα για κανε μια περιγραφη για να σου πω...χαχαχα
Οχι μωρε εγω του ειπα να του φτιαξω..Εξαλλου εμενα καθολου δεν μου αρεσει!!!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:γεια σου listoudi!δεν εχω ιδεα τι εννοεις!πως εισαι?ωραιο θα ειναι το δωματιο!εχει ωραια χρωματα!!!
εννοειται αν ενα ασπρο πραγματακι που γραφει οτεκονεξ εχει καλωδιο?εμενα εχει...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Δωρα για κανε μια περιγραφη για να σου πω...χαχαχα
Οχι μωρε εγω του ειπα να του φτιαξω..Εξαλλου εμενα καθολου δεν μου αρεσει!!!!!
επ-επ τι γινετε εδω μια πλακα εκανα!χιχι Embarassed ντροπη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που χαθηκαμε?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπέρα κορίτσια ..... Very Happy Very Happy

Σοφία , Δώρα και Φιλιτσα μου ανοιξατε την ορεξη με τις συνταγες σας ....Δωρα , ακομα και να μην μου αρεσαν οι σαλατες με τα φρουτα, με το παθος που τις περιγραφεις αρχισε εντατικα η παραγωγη σιελου στο στομα μου ...χααχαχαχαχ..

Μιράντζελα ήταν πολύ συγκινητικό αυτό με το δαχτυλίδι ....και τα λόγια που σου είπε η πεθερά σου, αν τα εννοεί είναι πολύ θετικά ..(αν και οπως λεμε παντα, μανα ειναι μονο ΜΙΑ )
Χρύσα ακόμα ένα αγοράκι στην παρέα .... Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 28 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 28 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 28 654316

listoudi φοβερά τα χρώματα για το δωματιο της μικρης ...και το θεμα με νεραιδες και πεταλουδες ....ετσι ακριβως θα το εκανα και εγω αν περιμενα κοριτσακι ...αντε με το καλο , να το χαρει η πριγκηπέσσα σου .. Very Happy Very Happy Very Happy

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:καλησπέρα κορίτσια ..... Very Happy Very Happy

Σοφία , Δώρα και Φιλιτσα μου ανοιξατε την ορεξη με τις συνταγες σας ....Δωρα , ακομα και να μην μου αρεσαν οι σαλατες με τα φρουτα, με το παθος που τις περιγραφεις αρχισε εντατικα η παραγωγη σιελου στο στομα μου ...χααχαχαχαχ..

Μιράντζελα ήταν πολύ συγκινητικό αυτό με το δαχτυλίδι ....και τα λόγια που σου είπε η πεθερά σου, αν τα εννοεί είναι πολύ θετικά ..(αν και οπως λεμε παντα, μανα ειναι μονο ΜΙΑ )
Χρύσα ακόμα ένα αγοράκι στην παρέα .... Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 28 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 28 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 28 654316

listoudi φοβερά τα χρώματα για το δωματιο της μικρης ...και το θεμα με νεραιδες και πεταλουδες ....ετσι ακριβως θα το εκανα και εγω αν περιμενα κοριτσακι ...αντε με το καλο , να το χαρει η πριγκηπέσσα σου .. Very Happy Very Happy Very Happy
eχω λυσσαξει!πειναω τοσο πολυ!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:
mpompiras έγραψε:καλησπέρα κορίτσια ..... Very Happy Very Happy

Σοφία , Δώρα και Φιλιτσα μου ανοιξατε την ορεξη με τις συνταγες σας ....Δωρα , ακομα και να μην μου αρεσαν οι σαλατες με τα φρουτα, με το παθος που τις περιγραφεις αρχισε εντατικα η παραγωγη σιελου στο στομα μου ...χααχαχαχαχ..

Μιράντζελα ήταν πολύ συγκινητικό αυτό με το δαχτυλίδι ....και τα λόγια που σου είπε η πεθερά σου, αν τα εννοεί είναι πολύ θετικά ..(αν και οπως λεμε παντα, μανα ειναι μονο ΜΙΑ )
Χρύσα ακόμα ένα αγοράκι στην παρέα .... Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 28 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 28 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 28 654316

listoudi φοβερά τα χρώματα για το δωματιο της μικρης ...και το θεμα με νεραιδες και πεταλουδες ....ετσι ακριβως θα το εκανα και εγω αν περιμενα κοριτσακι ...αντε με το καλο , να το χαρει η πριγκηπέσσα σου .. Very Happy Very Happy Very Happy
eχω λυσσαξει!πειναω τοσο πολυ!


φιλίτσα, αν και δεν πρεπει να τρωω το βραδυ, μη σου πω τι εχω περιδρομιασει η γυναικα ....βρε κοριτσια με εχει πιασει λιγουρα φοβερη αυτες τις μερες ....και δεν ειναι μονο για γλυκα ή για άλμυρα ...τα θέλω ολα ...και οπως εχω ξαναπει , τα κιλα από πριν είναι πάααααααρα πολλά ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε καταλαβαινω.μια απο τα ιδια και εγω ειχα κιλα!ομως τωρα ΠΕΙΝΑΩ.Τι να φαμε?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:σε καταλαβαινω.μια απο τα ιδια και εγω ειχα κιλα!ομως τωρα ΠΕΙΝΑΩ.Τι να φαμε?


εγω, αν δεν το καταλαβες απο πριν , εχω ηδη σαβουρωσει τα παντα ...κατο γαριδακια , ενα κρουασαν και τωρα σκεφτομαι να χτυπησω και κατι τυπου σοκολατες ...δεν ξερω, θα περιμενω λιγακι ακομα ...SmileSmileSmile

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:
filitsaki έγραψε:σε καταλαβαινω.μια απο τα ιδια και εγω ειχα κιλα!ομως τωρα ΠΕΙΝΑΩ.Τι να φαμε?


εγω, αν δεν το καταλαβες απο πριν , εχω ηδη σαβουρωσει τα παντα ...κατο γαριδακια , ενα κρουασαν και τωρα σκεφτομαι να χτυπησω και κατι τυπου σοκολατες ...δεν ξερω, θα περιμενω λιγακι ακομα ...SmileSmileSmile
τυχερη!εγω τι να φαω?αυτα που ειπες ανεβαζουν ζαχαρο.... Crying or Very sad

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επειδη όμως θα μας διαβασει και η Σοφια , προτεινω να φαμε ενα γιαουρτακι με κομματακια φρουτου μεσα , ας πουμε μηλο που μου αρεσει κιολας...και κανενα ξερο δαμασκηνακι για τη δυσκοιλιοτητα , επειδη τα εχουμε ολα ....χααχχα..και δυσκοιλιοτητα !!!!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
προσεχεις για το ζαχαρο εεεεε??? κανονικα και εγω θα επρεπε , αλλα πηρα θαρρος επειδη εκανα ηδη 2 καμπυλες ζαχαρου και εχουν βγει πολυ καλες .... η αληθεια ειναι οτι μεχρι τωρα δεν ειχα παρει κιλα, ισα ισα στους πρωτους μηνες ειχα χασει και 2,5 και επαιζα με αυτα πανω κατω....αλλα απο τωρα και στο εξης βλεπω οτι δεν μπορω να κρατηθω και τα κιλα μπαινουν ευκολα...επισης σαν υπερβαρη πρεπει να προσεχω Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις