Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
312 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 312 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μολις μαγειρεψα για τονσυζυγο ενα υγιεινο φαστ φουντ..Θα τους στρωσω ολους εδω μεσα Razz Razz Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 15 328109 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 15 328109

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Αααα μπραβο Σμαρω!!!Καλε μεγαλωσατε παρα πολυ εσεις!!!!

οντως μεγαλωσαμε πολυ! πρωτη φορα που το εργαλειο που κανει τον υπερηχο πηγε τοσο ψηλα στην κοιλια μου. μεχρι τωρα ειμασταν χαμηλα, αντε και μεχρι τον αφαλο και τωρα πηγε ποοολυ ψηλα. εκει εχει τον πωπουδακο της και τα πατουσακια. θα φτασουμε και κιλο....
απο την χαρα μου τσακισα εναν "μιμη" μετα...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλε καμπυλη θα κανεις αυριο..Δεν μπορουσες να περιμενεις???

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ετσι είμαι, να παρει!!! Αμα μου μπει κατι στο μυαλο τελειωσε! Και σημερα μπηκε το γεμιστο μπιφτεκι! Αμα δε βγει καλη, θα ξερουμε οοοολοι τι εφταιξε!!!
Προτεινα και στον γιατρο να παει το παλικαρι μου, αλλα παλι δεν επιασε...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αμα βγει λιγο τσιμπημενη ξερουμε τι φταιει και δεν μας πειραζει Very Happy

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια παω για υπνο αυριο εχω γιατρο!καλο βραδυ να εχετε!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:κοριτσακια παω για υπνο αυριο εχω γιατρο!καλο βραδυ να εχετε!

Καληνυχτα! Όνειρα γλυκά με πρωταγωνιστες τα πιτσιρικια σου!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ ζηλευω και εγω θελω να δω την μπεμπα μου!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ποτε έχεις πάλι ραντεβού εσυ σοφκι?
Μου φαινεται λιγο....να περιμενεις ενα μηνα για να την δεις για λεπτα...ενω στον μεγαλο υπερηχο την χορτασα για 45 περιπου λεπτα, τωρα μου κακοφανηκε....

chrysa_th

chrysa_th
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Sofki έγραψε:Το περασα το μαθημα!!!Ειμαι πλεον πτυχιουχος!!!!μονο η πρακτικη μου εμεινε!!!!!! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 15 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 15 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 15 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 15 654316

Συγχαρητήρια!!!!! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 15 50580 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 15 50580 Πάντα επιτυχίες σου εύχομαι!! Με το καλό και στην ορκωμοσία σου!! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 15 875502 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 15 875502

chrysa_th

chrysa_th
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
discordia έγραψε:Κοριτσια γυρισαμε!!!
Σοφακι συγχαρητηρια!!! Ελπιζω να βρεις και πρακτικη κοντα στο σπιτι σου για να μην λειπεις πολυ απο την μικρουλα σου!

Ολα καλα στον γιατρο, γιναμε αισιως 825 γραμμαρια. Οι πονοι στην κοιλια μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικοι πονοι της μητρας, εφοσον δεν πετρωνει η κοιλια και μετα να χαλαρωνει και τουμπαλιν...
αυριο πρωι πρωι καμπυλη και εξετασεις μηνα. δεν την γλιτωσα.
Εχω ένα καλο προαισθημα κι ας τρωω λιγο ό,τι να 'ναι... αντε να δουμε

Πω πω πω!! Είστε ολόκληρες κοπέλες τώρα!! Με το καλό και οι εξετάσεις σου αύριο! Να έχεις τέλεια αποτελέσματα! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 15 334590

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα χρυσά!!! Τι ώρες είναι αυτές κι εσύ βρε πουλάκι μου;!! Κι εγώ από τις πέντε ξύπνια και τώρα θα ντυθώ να παω για την καμπύλη. Ευτυχώς ανοίγουν στις εφταμιση, γιατί ηδη πειναω!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!!Εγω την αλλη Πεμπτη εχω ραντεβου...
Ξυπνησα για να παω να ψωνησω να μαγειρεψω στον συζυγο...Σημερα εχει μπιφτεκακια το μενου!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Καλημερα!!Εγω την αλλη Πεμπτη εχω ραντεβου...
Ξυπνησα για να παω να ψωνησω να μαγειρεψω στον συζυγο...Σημερα εχει μπιφτεκακια το μενου!!
Άντε έρχεται και το δικό σου ραντεβού. Εγώ είμαι στο μικροβιολογικό. Μου πήραν δυο φορές αιμα. Έχουμε άλλες τρεις. Νυστάζω, διψάω, βαριέμαι. Ευτυχώς πήρα και το βιβλίο μου μαζί και διαβάζω να περάσει η ώρα. Μόνο στην κόρη μου αρέσει εδω που απο την ώρα που ήπια την γλυκόζη, χορεύει!!!

chrysa_th

chrysa_th
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
discordia έγραψε:Καλημέρα χρυσά!!! Τι ώρες είναι αυτές κι εσύ βρε πουλάκι μου;!! Κι εγώ από τις πέντε ξύπνια και τώρα θα ντυθώ να παω για την καμπύλη. Ευτυχώς ανοίγουν στις εφταμιση, γιατί ηδη πειναω!!!

Καλημέρα! Άστα, έχω ένα μήνα τώρα που ότι ώρα να πέσω για ύπνο (δεν παίζει πριν τις 1:30) 5-5:30 είμαι ξύπνια! Ευτυχώς που έχω και το υπολογιστή και ασχολούμαι λιγάκι μέχρι να βγει ο ήλιος και να ξεκινήσω κανονικά την μέρα μου!
Να ρωτήσω κάτι επειδή είμαι και λίγο ασχετούλα. Έχω ξανά δει που λέτε για την "καμπύλη", είναι εξέταση που αφορά το ζάχαρο; Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 15 522194

chrysa_th

chrysa_th
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Sofki έγραψε:Καλημερα!!Εγω την αλλη Πεμπτη εχω ραντεβου...
Ξυπνησα για να παω να ψωνησω να μαγειρεψω στον συζυγο...Σημερα εχει μπιφτεκακια το μενου!!

Καλημέρα sofki! Μπιφτεκάκια; Γιαμ γιαμ! Έγω δεν το κόβω να κάνω άλλο φαγάκι σήμερα επειδή έχω παστίτσιο από χτες. Όμως μόλις τέλειωσα μία σπανακόπιτα και θα κάνω και μερικά καλιτσουνάκια για την ψύξη, οπότε υπάρχει κάτι "καινούργιο" στο τραπέζι μας και δεν θα δω μουτράκια!!! Twisted Evil

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
chrysa_th έγραψε:
discordia έγραψε:Καλημέρα χρυσά!!! Τι ώρες .... ηδη πειναω!!!

Καλημέρα! Άστα, έχω ένα μήνα τώρα που ότι ώρα να πέσω για ύπνο (δεν παίζει πριν τις 1:30) 5-5:30 είμαι ξύπνια! Ευτυχώς που έχω και το υπολογιστή και ασχολούμαι λιγάκι μέχρι να βγει ο ήλιος και να ξεκινήσω κανονικά την μέρα μου!
Να ρωτήσω κάτι επειδή είμαι και λίγο ασχετούλα. Έχω ξανά δει που λέτε για την "καμπύλη", είναι εξέταση που αφορά το ζάχαρο; Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 15 522194

Ναι αυτο είναι! Πας εκει νηστικη και διψασμενη, σου παιρνουν αιμα, σου δινουν να πιεις την γλυκοζη (με γευση πορτοκαλι και επινα ανετα αλλο ενα) και μετα σου παιρνουν αιμα αλλες 4 φορες ανα μισαωρο. Βασικα εχει παραλλαγες απο οτι καταλαβα στο ποσες φορες θα σου παρουν αιμα...κι εγω ασχετη ειμαι. Ο,τι μου ειπαν εκανα! Το Doritaki ομως τα ξερει καλα αυτα. Μπορεις να την ρωτησεις για ποιο πολλες λεπτομερειες. ΑΑ, και για οσο δινεις αιμα, ουτε νερακι δεν κανει να πιεις. Νυσταξα πολυ εγω εκει παντως....

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε: ποτε να κανω στον μικρο εξεταση να δω εαν εχει κ αυτος το στιγμα της μεσογειακης αναιμιας?

Καλημερα!Δεν προλαβα να διαβασω ολα τα μηνυματα κ δεν ξερω αν σου απαντησε αλλη κοπελα.Κανονικα πρεπει να ειναι πανω απο 2 ετων.Καποιοι παιδιατροι ζητανε κ νωριτερα αλλα δεν ειναι αξιοπιστο το αποτελεσμα.Α!Κ να ζητησεις να γινει με μεθοδο HPLC κ οχι με ηλεκτροφορηση.

chrysa_th

chrysa_th
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
discordia έγραψε:
chrysa_th έγραψε:
discordia έγραψε:Καλημέρα χρυσά!!! Τι ώρες .... ηδη πειναω!!!

Καλημέρα! Άστα, έχω ένα μήνα τώρα που ότι ώρα να πέσω για ύπνο (δεν παίζει πριν τις 1:30) 5-5:30 είμαι ξύπνια! Ευτυχώς που έχω και το υπολογιστή και ασχολούμαι λιγάκι μέχρι να βγει ο ήλιος και να ξεκινήσω κανονικά την μέρα μου!
Να ρωτήσω κάτι επειδή είμαι και λίγο ασχετούλα. Έχω ξανά δει που λέτε για την "καμπύλη", είναι εξέταση που αφορά το ζάχαρο; Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 15 522194

Ναι αυτο είναι! Πας εκει νηστικη και διψασμενη, σου παιρνουν αιμα, σου δινουν να πιεις την γλυκοζη (με γευση πορτοκαλι και επινα ανετα αλλο ενα) και μετα σου παιρνουν αιμα αλλες 4 φορες ανα μισαωρο. Βασικα εχει παραλλαγες απο οτι καταλαβα στο ποσες φορες θα σου παρουν αιμα...κι εγω ασχετη ειμαι. Ο,τι μου ειπαν εκανα! Το Doritaki ομως τα ξερει καλα αυτα. Μπορεις να την ρωτησεις για ποιο πολλες λεπτομερειες. ΑΑ, και για οσο δινεις αιμα, ουτε νερακι δεν κανει να πιεις. Νυσταξα πολυ εγω εκει παντως....

Μμμμμμ τέλεια!!! Δεν βλέπω την ώρα να φτάσει η στιγμή που θα κάνω αυτή την εξέταση!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ εκανα κατι πατατουλες φουρνο πολυυυυ νοστιμες αλλα δεν μπορω να φαω :'(
Και αργει η μαμα για να φερει τα λαχανικα να κανω σαλατα να φαμε....
Αντε κοπελα μου καλα αποτελεσματα να δειξει η καμπυλη!!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σε ολες!

Σοφακι μου συγχαρητηρια!Αντε να βρεις κ πρακτικη ευκολα ευχομαι.

Σμαρω μου τεραστια η μπεμπα σου!Εμας ηταν 609γρ οταν πηγαμε αλλα εχει κ καποιες μερες διαφορα απο τη δικη σου.Αντε να μεγαλωσει κ εμας για να εχω κ καμια δικαιολογια οτι ζυγιζει κ αυτη κατι παραπανω κ δεν ειναι ολα τα κιλα δικα μου.
Οσο για την καμπυλη οντως υπαρχουν παραλλαγες.Ξεκιναμε απο το οτι καποιοι γιατροι ζητανε να πιεις 100γρ γλυκοζη,ενω συνηθως γινεται με 75γρ.Επισεις στην πληρη καμπυλη σου παιρνουν αιμα ανα μιση ωρα για 2 ωρες (αρα 5 αιμοληψιες συνολικα).Παλιοτερα περνανε κ στις 3 ωρες.Καποιοι γιατροι ομως (οπως κ ο δικος μου) ζητανε μονο στη 1 ωρα κ στις 2 ωρες (δλδ 3 αιμοληψιες συνολικα).Αν εστω κ μια μετρηση βγει εκτος οριων θεωρειται διαβητης κυησης.Γιαυτο κ προσεχουμε πολυ τι θα φαμε το βραδυ κ τι ωρα κ το πρωι δεν πινουμε ουτε νερο.Κ τα ορια ειναι πιο χαμηλα απ'οτι σε μη εγκυους.Το να εχει γευση η γλυκοζη δεν συμβαινει παντου.Εισαι πολυ τυχερη.Εγω ηπια ζαχαρονερο κ κοντεψε να το βγαλω..

Κ τελος κουιν μου πριν κανεις οποιαδηποτε συμφωνια με το κεντρο που σε πλησιασε ρωτα τον μικροβιολογο σου αν κανει αιμοληψιες κατ'οικον.Τα περισσοτερα μικροβιολογικα το κανουν χωρις καμια επιπλεον οινομικη επιβαρυνση.Οποτε θα μπορει να ερθει αυτος σπιτι σου οταν δε θα νιωθεις καλα κ να μεινεις κ στο γιατρο που ξερεις κ εμπιστευεσαι.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Doritaki,
νομιζω οτι το κοριτσι μου μεγαλωσε τοσο μεσα στις τελευταιες εικοσι μερες. Γιατι στην β επιπεδου πριν 20 μερες ήταν γυρω στο μισο κιλο. Κι εγω στη μικρη παντως ριχνω τα 2 κιλα που πηρα αυτες τις εικοσι μερες!!! Και απο χτες και με τις ευλογιες του γιατρου, αφου μας ειπε οτι μα χαρα ειμαστε και η μαμα και η κορη στα κιλα μας.

Πεντε αιμοληψιες μου εκαναν εμενα!!! Πεντε!!! Στη Φωτεινη πηγα. 'Αψογη! Και συνεχεια με ρωτουσαν αν ειμαι καλα, αν θελω κατι. Ουτε στιγμη δεν ενιωσα ασχημα. Φοβο, ναι αλλα με ηρεμησαν, και αυτη και η βοηθος της.

όσο για το βραδινο χτες βραδυ....ναι προσεξα...εφαγα ελαφρια.... ενα γεμιστο μπιφτεκι σε πιτα κομπλε και φουλ εξτρα.... Very Happy Very Happy Very Happy

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας τι κανετε?μολις γυρισα σπιτι και ειπα να δω τι κανετε!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εξαρταται κ τι ωρα εφαγες.Εγω παντως την εβγαλα με σαλατα το βραδυ.Εχα πολυ καιρο να φαω τοσο λιγο.Κ δεν εφαγα τπτ γλυκο ολη μερα.Μονο χθες ομως.Κ αμεσως μετα την αιμοληψια χτυπησα 3 πτι-φουρ που μου εφερε η συναδελφος κ ενα τοστακι γιατι τα πτι-φουρ δεν εκαναν τπτ...Κ τωρα παλι θελω να φαω...Το απογευμα θα ξερω...Εσυ πηρες τα αποτελεσματα?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια χαρουλα ειμαστε Φιλιτσακι!Εσυ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις