Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
468 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 468 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Μια χαρουλα ειμαστε Φιλιτσακι!Εσυ?
μια χαρα το β επιπεδου!551 γραμμαρια ειναι το μικροιλι ολα καλα! Very Happy

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:
όσο για το βραδινο χτες βραδυ....ναι προσεξα...εφαγα ελαφρια.... ενα γεμιστο μπιφτεκι σε πιτα κομπλε και φουλ εξτρα.... Very Happy Very Happy Very Happy
σημερα λεω να χτυπησω μια κρεπα με γυρο!!!!!μμμμμμμμ...... Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 379767

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
discordia έγραψε:
όσο για το βραδινο χτες βραδυ....ναι προσεξα...εφαγα ελαφρια.... ενα γεμιστο μπιφτεκι σε πιτα κομπλε και φουλ εξτρα.... Very Happy Very Happy Very Happy
σημερα λεω να χτυπησω μια κρεπα με γυρο!!!!!μμμμμμμμ...... Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 379767

Με γυρο????
Εγω θελω μια με κοτοπουλο (ψητο ή βραστο), καπνιστο κασερι, φετα, ντοματα, μανιταρια κ σως σεφ (αυτη τρωω συνηθως). Α! κ μια γλυκια...Με σοκολατα κ πραλινα φραουλα...Ισως κ με κομματακια μπανανας...
Αχ! τι μου κανατε τωρα...εχω καιρο να φαω κρεπα κ εδω στη γειτονια δεν τις κανουν καλες!Πρεπει να κατεβω στο κεντρο!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
doritaki έγραψε:Μια χαρουλα ειμαστε Φιλιτσακι!Εσυ?
μια χαρα το β επιπεδου!551 γραμμαρια ειναι το μικροιλι ολα καλα! Very Happy

Εμενα στο β επιπεδου ηταν 419.Ειναι το πιο μικρουλη απολα.Λετε να φαω λιγο ακομα για να μεγαλωσει? Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 4872

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
filitsaki έγραψε:
discordia έγραψε:
όσο για το βραδινο χτες βραδυ....ναι προσεξα...εφαγα ελαφρια.... ενα γεμιστο μπιφτεκι σε πιτα κομπλε και φουλ εξτρα.... Very Happy Very Happy Very Happy
σημερα λεω να χτυπησω μια κρεπα με γυρο!!!!!μμμμμμμμ...... Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 379767

Με γυρο????
Εγω θελω μια με κοτοπουλο (ψητο ή βραστο), καπνιστο κασερι, φετα, ντοματα, μανιταρια κ σως σεφ (αυτη τρωω συνηθως). Α! κ μια γλυκια...Με σοκολατα κ πραλινα φραουλα...Ισως κ με κομματακια μπανανας...
Αχ! τι μου κανατε τωρα...εχω καιρο να φαω κρεπα κ εδω στη γειτονια δεν τις κανουν καλες!Πρεπει να κατεβω στο κεντρο!
αχ τι μου εκανες τωρα το βραδυ ειπα να τη φαω οχι τωρα.....με ξεσηκωσες!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
filitsaki έγραψε:
doritaki έγραψε:Μια χαρουλα ειμαστε Φιλιτσακι!Εσυ?
μια χαρα το β επιπεδου!551 γραμμαρια ειναι το μικροιλι ολα καλα! Very Happy

Εμενα στο β επιπεδου ηταν 419.Ειναι το πιο μικρουλη απολα.Λετε να φαω λιγο ακομα για να μεγαλωσει? Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 4872
ωωωωωωω ναι το καλυτερο!να φας πολλες κρεπες! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 884648

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δώρα εσύ ποτε έκανες την καμπύλη? Μέτα την αιμοληψία εγώ έφαγα λίγο και διακριτικα...ένα πελωριο λουκουμα και μισο λιτρο γαλα κακαο...αστα!!!
Το απογευμα θα τα εχω μαλλον τα αποτελεσματα.

Φιλιτσακι τελεια!!!! Χαιρομαι πολυ που πηρες καλα αποτελεσματα!!! Αγορακι είπαμε περιμενεις ε? Δεν στο αλλαξαν τωρα στον μεγαλο υπερηχο?

κρεπα με γυρο?? μπαααα αλλα μια με νουτελα την ετρωγα...ουτε κι εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη με τιε κρεπες τις γειτονιας...αλλα απο το τιποτα...

και καθομαι και μιλαω για φαγητο αλλα δεν μαγειρευω και θα ερθει το παλικαρι μου και τι θα το ταισωωωωωω
παω λιγο να το παιξω καλη νοικοκυρα και επανερχομαι!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οχι σοβαρα πειτε μου οτι το κανετε επιτηδες να το καταλαβω Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 679259 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 679259 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 679259
Μα ολα για κρεπες και για γυρους θα λετε?????????? Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 606100 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 606100
Εγω εφαγα 120 γραμ μπιφτεκι με σαλατα...Και τωρα περιμενω να βραδιασει για να ξαναφαω Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 4872 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 4872

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Δώρα εσύ ποτε έκανες την καμπύλη? Μέτα την αιμοληψία εγώ έφαγα λίγο και διακριτικα...ένα πελωριο λουκουμα και μισο λιτρο γαλα κακαο...αστα!!!
Το απογευμα θα τα εχω μαλλον τα αποτελεσματα.

Φιλιτσακι τελεια!!!! Χαιρομαι πολυ που πηρες καλα αποτελεσματα!!! Αγορακι είπαμε περιμενεις ε? Δεν στο αλλαξαν τωρα στον μεγαλο υπερηχο?

κρεπα με γυρο?? μπαααα αλλα μια με νουτελα την ετρωγα...ουτε κι εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη με τιε κρεπες τις γειτονιας...αλλα απο το τιποτα...

και καθομαι και μιλαω για φαγητο αλλα δεν μαγειρευω και θα ερθει το παλικαρι μου και τι θα το ταισωωωωωω
παω λιγο να το παιξω καλη νοικοκυρα και επανερχομαι!

Οντως δεν εχετε πουλ καλες κρεπες στο φιλυρο...Δεν σκοπευω να αναπαρω..Το πολυ πολυ να φτιαξω μονη μου οοοοταν ξναφαω κρεπα... Razz Razz Razz

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπέρα κορίτσια...
πρώτη φορά μπαίνω σε τέτοες συζητήσεις και ελπίζω να το κάνμω σωστά .. Very Happy Very Happy
είμαι η Ελένη , 38 ετών , από Κομοτηνή αλλά μένω στην Τρίπολη και είμαι 23 εβδομάδων και 3 ημερών ...έχω ΠΗΤ 19-01-2013 και περιμένω αγοράκι ....στις 19 Σεπτέμβρη έκανα την β΄ επιπέδου και σιγουρεύτηκα για το φύλο....ο άντρας μου δεν ξέρει το δφύλο του παιδιού γιατί θέλει να είναι έκπληξη (όπως λέει) Very Happy Very Happy Very Happy έτσι και εγώ δεν του λέω τίποτα ...χααχχα

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χιλια συγνωμη!!!! Εγω η κακουργα κοιλιοδουλη το ξεκινησα!!!!! Αλλα μην νομιζεις...χτες ολη μερα με μια καροτοσαλατα την εβγαλα...και μετα το σημερινο πρωινο??? ρυζακι και μαρουλι!!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Οχι σοβαρα πειτε μου οτι το κανετε επιτηδες να το καταλαβω Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 679259 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 679259 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 679259
Μα ολα για κρεπες και για γυρους θα λετε?????????? Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 606100 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 606100
Εγω εφαγα 120 γραμ μπιφτεκι με σαλατα...Και τωρα περιμενω να βραδιασει για να ξαναφαω Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 4872 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 4872
Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 667478 συγνωμη......το ξεχασα......ΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ 1000%!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφια οταν ξαναερθεις στα παλια σου λημερια θα φτιαξουμε κρεπουλες και θα τις γαρνιρουμε με ντοματα και μαρουλι και κουνουπιδι!!!

Καλως ηρθες μπομπιρα!!! Ειμαστε καλη παρεουλα!!! Ωραια θα ειναι!!!
Κοριτσομανες νομιζω τα αγορακια αχιζουν να απειλουν την πλειοψηφια μας??? εεε??? Very Happy Very Happy Very Happy

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="discordia"]Σοφια οταν ξαναερθεις στα παλια σου λημερια θα φτιαξουμε κρεπουλες και θα τις γαρνιρουμε με ντοματα και μαρουλι και κουνουπιδι!!! Razz Razz Razz SOFAKI MOY BRE XAZOYLA OYTE EGV KANEI NA FAV APLA 5-6 TIMEW GYRV STO 1.80 TO MHNA DE TON PEIRAZOYN!NA MH TO EYXARISTHUV?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΩΧ!πως το εγραψα ετσι καλε?καταλαβατε τι λεω?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:καλησπέρα κορίτσια...
πρώτη φορά μπαίνω σε τέτοες συζητήσεις και ελπίζω να το κάνμω σωστά .. Very Happy Very Happy
είμαι η Ελένη , 38 ετών , από Κομοτηνή αλλά μένω στην Τρίπολη και είμαι 23 εβδομάδων και 3 ημερών ...έχω ΠΗΤ 19-01-2013 και περιμένω αγοράκι ....στις 19 Σεπτέμβρη έκανα την β΄ επιπέδου και σιγουρεύτηκα για το φύλο....ο άντρας μου δεν ξέρει το δφύλο του παιδιού γιατί θέλει να είναι έκπληξη (όπως λέει) Very Happy Very Happy Very Happy έτσι και εγώ δεν του λέω τίποτα ...χααχχα
Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 16 654316 καλωσ την!και τα καταφερνεις?εγω θα το ειχα ξεφουρνισει στο 1 τεταρτο!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mpompira καλως ηρθες στην παρεα μας!Ευχομαι να εχεις κ εσυ μια καλη εγκυμοσυνη κ ενα υγειεστατο παιδακι!

Σμαρω σημερα εκανα κ εγω αιμοληψια για καμπυλη.Απλα εγω ημουν προνομιουχα!Ημουν στο σπιτακι μου...Σε λιγο θα ξερω για τα αποτελεσματα της γενικης αιματος κ ως τις 5 το πολυ φανταζομαι κ τα υπολοιπα.Το καλο ειναι οτι τα κοριτσια στη δουλεια με ενημερωνουν κ στελνουν κ τα αποτελεσματα με φαξ στο γιατρο μου οποτε δε χρειαζεται να τρεχω εγω.Χιχι.. Razz

Σοφακι δυστυχως η διαιτα σου μας προκαλει κατι..Οσο λεμε δε θα μιλαμε για φαι αλλο τοσο μας πιανει μια λυσα να φαμε τον κοσμο ολο!Συγνωμη...Καποια στιγμη θα το ξεπερασουμε νομιζω...

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοπελαρες μου!!!! Τι κανετε?

Μπομπιρα καλως μας ηρθες!!! Να εχεις ενα τελειο υπολοιπο εγκυμοσυνης και συντομα το μπεμπακι στην αγκαλια σου Very Happy

Σοφακι συγχαρητηρια κοπελα μου, αντε και καλο πτυχιο τωρα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Και σκεφτομουν χθες αν βγηκε το μαθημα σου, γιατι εγω μια εργασια που εστειλα σε μια καθηγητρια εβγαλε την Παρασκευη βαθμο, κοπηκα βεβαια, δεν ηταν εργασια αυτο...

Εμεις β επιπεδου εχουμε την Παρασκευη. Αντε να δουμε αν θα εχει μεγαλωσει φυσιολογικα το μπεμπακι, γιατι στους υπολοιπους υπερηχους βγαινει λιγο μικροτερο απο οσο θα επρεπε να ειναι. Αγχωνομαι λιγο η αληθεια ειναι.

Πηγαμε χθες και στην συναυλια, ΤΕΛΕΙΑ ηταν, πολυ καλυτερα απο οτι φανταζομαυν. Το καταευχαριστηθηκα!!!

Και επισης, απο σημερα το απογευμα καταφτανουν τα πεθερικα μου απο Κερκυρα για να μας δουν(τους ελειψε ο γιοκας μαλλον). Αντε να δουμε τι θα δουμε...

Για καμπυλη δεν μου εχει πει τιποτα ο γιατρος ακομα. Μεχρι πιοτε μπορω να την κανω? Και υπαρχει περιπτωση να μην με βαλει να την κανω ή ειναι υποχρεωτικη??
Αυτα τα λιγα. Και επισης μου ελειψε η παρεα σας 3 μερες που δεν μπηκα!! Very Happy

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλως την!
Μην ανησχεις για το μωρο.Κ εμενα μικροτερο απο το μεσο ορο ειναι αλλα ο γιατρος λεει οτι δεν πειραζει αφου αναπτυσσεται σωστα ας ειναι κ λιγο πιο ελαφρυ δεν γινεται ολα τα παιδια να γεννιουνται 3,5 κ 4 κιλα!
Καμπυλη θα κανεις κ εσυ.Περιπου 25-26η βδομαδα την κανουν.Θα σου πει οταν ερθει η ωρα.
Με το σπιτι τι γινεται?Η τρελη σπιτονοικοκυρα συνεχιζει στο ιδιο βιολι?

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δώρα τυχερη, απο το σπιτακι σου... αυτα ειναι προνομια!!! Για τα αποτελεσματα συνηθως βρισκω μια δικαιολογια και στελνω το παλικαρι μου να τα παρει, αν και ειναι κοντα...και μετα τα στελνω στον γιατρο με mail και με παιρνει αυτος τηλεφωνο και μου λεει τα καθεκαστα, και οταν ξαναπαω , του δινω και τα πρωτοτυπα.

Μιραντζελα, ανοιξα πριν Τν και εδειχνε τις ιδιαιτερες παρουσιες της χτεσινης συναυλιας...και σε σκεφτομουν που ειπες οτι θα πηγαινες...ε, μετα γελασα με τον μαζωνακη που ντυθηκε ντοροθυ απο τον μαγο του οζ στα παπουτσια και πασχαλινο αυγο στα υπολοιπα και την εκλεισα! κι εμενα μικρουλι ηταν στον μεγαλο υπερηχο, εψαξα τα χαρτια 428 γραμ ηταν, και τωρα εινα ιτα διπλασια. μην ανησυχεις, ολα καλα θα πανε!!!
οσο για την καμπυλη, πιστεψε με, αν υπηρχε τροπος να την γλιτωσεις θα τον ειχα βρει!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Καλως την!
Μην ανησχεις για το μωρο.Κ εμενα μικροτερο απο το μεσο ορο ειναι αλλα ο γιατρος λεει οτι δεν πειραζει αφου αναπτυσσεται σωστα ας ειναι κ λιγο πιο ελαφρυ δεν γινεται ολα τα παιδια να γεννιουνται 3,5 κ 4 κιλα!
Καμπυλη θα κανεις κ εσυ.Περιπου 25-26η βδομαδα την κανουν.Θα σου πει οταν ερθει η ωρα.
Με το σπιτι τι γινεται?Η τρελη σπιτονοικοκυρα συνεχιζει στο ιδιο βιολι?


Εχουμε παραγγειλει τα επιπλα και ευτυχως δεν θα αργησουν. την αλλη εβδομαδα θα τα εχουμε!!!
Καλα η σπιτονοικοκυρα συνεχιζει ακαθεκτη, δεν μασαει. Δεν μασαω ομως ουτε κι εγω πλεον. Πηγαμε χθες να καθαρισουμε το σπιτι, και επειδη εγω δεν μπορω και η μητερα μου δουλευει, πηραμε μια γυναικα να μας καθαρισει. Και ηρθε κι αυτη, και καλα για να μας φερει κατι γλυκακια, και αρχισε να λεει, καλα, δεν μπορουσε να σου καθαρισει το σπιτι καποιος δικος σου ή εσυ? Εγω παιδια εκανα και ολες τις φορες στο ποδι μεχρι να γεννησω ημουνα. Και εκανε και ανακριση κανονικα για το τι δουλεια θα κανει ο Χρηστος και τετοια.
Εεεε δεν αντεξα, της ειπα οτι δεν εχει κανενα δικαιωμα να επεμβαινει και να σχολιαζει, γιατι δεν γνωριζομαστε κι απο χθες και δεν το επιτρεπω. Και της ειπα και οτι οι σχεσεις μας θα ειναι τυπικες και κυριως οικονομικες και θιχτηκε κι εφυγε. Χεστηκα κιολας, τι να κανουμε, δεν θα χαλαω εγω την διαθεση μου γι αυτην,
Κουτσομποληδες ανθρωποι ρε γαμωτο, κακεντρεχεις.


Σμαρω μου οντως, ο Μαζωνακης τραγικος ηταν, και πολυ πολυ μαστουρωμενος. Εγω την Καιτουλα ευχαριστηθηκα (την Γαρμπη εννοω), ολα τα λεφτα ηταν!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μολις εμαθα για τη γενικη αιματος!Ανεβηκαμε λιγο!Αιματοκριτης 30.1 κ αιμοσφαιρινη 10.6. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ασχετο αλλα η μπεμπα με εχει ταραξει σημερα.Φταιει η πολυ ζαχαρη λες?

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Μολις εμαθα για τη γενικη αιματος!Ανεβηκαμε λιγο!Αιματοκριτης 30.1 κ αιμοσφαιρινη 10.6. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ασχετο αλλα η μπεμπα με εχει ταραξει σημερα.Φταιει η πολυ ζαχαρη λες?

Οταν τρωω πολλη ζαχαρη με ταραζει κι εμενα ο μικρος!!! Ισως να φταιει αυτο

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιραντζελα πολυ καλα της τα ειπες!!! Καλυτερα ο αερας κομμενος απο τωρα, παρα να αναρωτιεσαι σε λιγους μηνες γιατι ολη η γειτονια ξερει τι γινεται μεσα στο σπιτι σου! Κι εμενα η γιαγια μου στις εγκυμοσυνες της θεριζε σταρι χειροκινητα, πρεπει να κανω κι εγω το ιδιο τωρα. Αντε με τον καθε κομπλεξικο! Απο την μια ανησθχει που ειστε μικροι κ πως θα την πληρωνετε κι απο την αλλη σου κανει ελεγχο ποιος θα σε καθαρισει το σπιτι? ΒΡΕ ΟΥΣΤ!

Πολυ ωραια νεα Δωρα! Αντε ελπιζω και τα υπολοιπα να είναι όλα καλα! Κι εμενα το πρωι με την γλυκοζη εριξε κατι χορους! Γενικα τα γλυκα τα γεμιζουν ενεργεια, κι αμα σε καποια εξεταση κοιμαται και δεν γυρναει κατευθειαν καραμελιτσα μας κερναει ο γιατρος! Τους αλλους δηλαδη γιατι εγω μολις παω, κερνιεμαι μονη μου!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:
Εχουμε παραγγειλει τα επιπλα και ευτυχως δεν θα αργησουν. την αλλη εβδομαδα θα τα εχουμε!!!
Καλα η σπιτονοικοκυρα συνεχιζει ακαθεκτη, δεν μασαει. Δεν μασαω ομως ουτε κι εγω πλεον. Πηγαμε χθες να καθαρισουμε το σπιτι, και επειδη εγω δεν μπορω και η μητερα μου δουλευει, πηραμε μια γυναικα να μας καθαρισει. Και ηρθε κι αυτη, και καλα για να μας φερει κατι γλυκακια, και αρχισε να λεει, καλα, δεν μπορουσε να σου καθαρισει το σπιτι καποιος δικος σου ή εσυ? Εγω παιδια εκανα και ολες τις φορες στο ποδι μεχρι να γεννησω ημουνα. Και εκανε και ανακριση κανονικα για το τι δουλεια θα κανει ο Χρηστος και τετοια.
Εεεε δεν αντεξα, της ειπα οτι δεν εχει κανενα δικαιωμα να επεμβαινει και να σχολιαζει, γιατι δεν γνωριζομαστε κι απο χθες και δεν το επιτρεπω. Και της ειπα και οτι οι σχεσεις μας θα ειναι τυπικες και κυριως οικονομικες και θιχτηκε κι εφυγε. Χεστηκα κιολας, τι να κανουμε, δεν θα χαλαω εγω την διαθεση μου γι αυτην,
Κουτσομποληδες ανθρωποι ρε γαμωτο, κακεντρεχεις.

Μια χαρα της τα ειπες!Κ εγω πριν μπω στο σπιτι που μενω γυναικα εβαλα να καθαρισει κ ας μην ημουν εγκυος!Τι ζορι τραβαει δε μπορω να καταλαβω!Κ σε λιγο καιρο που θα πρεπει να στρωθουν χαλια παλι γυναικα θα παρω για γενικη.Λες να ρωτησω μηπως δεν το εγκρινει? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Φτιαξε εσυ το σπιτακι σου κ αυτη να μεινει στο δικο της κ κουμαντο στα παιδια της.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις