Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα με αγχώνει εδώ κ καιρό αυτή η στιγμή κ ειδικά όσο πλησιάζω στον μήνα μου...

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Very Happy Καλησπέρα στις κοιλίτσες!Μόλις σας διάβασα και είπα να γράψω και γώ πριν πάω να ξαπλώσω!Τελικά απέδωσε το κρεβάτωμα και χτες που είδαμε την μπουμπού χαρήκαμε πολύ γιατί επιτέλους πήρε λίγο βάρος και είμαστε σε φυσιολογικά επίπεδα! 1700 γραμμάρια και είμαστε στην 32η εβδομάδα! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 20 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 20 328109 Το μόνο κακό είναι ότι με μάλωσε η γιατρός γιατί έβαλα 4 κιλά σε ένα μήνα Embarassed Embarassed Και με κάρφωσε ο άντρας μου ότι τον έστελνα για πίτσα και τορτελίνια βραδιάτικα... pig Embarassed Αλλά να σας πω κάτι,κύριε δικαστά, η γυναικολόγος με ζύγισε 1)βράδυ και 2)με τα ρούχα, οπότε λογικά είμαι μείον ένα κιλό,γιατί πρέπει να υπολογίζουμε και την κατακράτηση υγρών,έτσι;;;; Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 20 875502 Άντε είπα τον πόνο μου... Σας καληνυχτίζω όλες, πάω να συνεχίσω την ξάπλα και για βραδυνό θα φάω γάλα με κοκοπόπς Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 20 679259

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια μου μου τι κανετε;Λοιπον θα σας τα πω ολα ενσυντομια γιατι κλεινουν τα ματια μου.Σημερα πηγα στον γιατρο μου και ο μπεμπης μου ειναι 1663.Ειμαι στην 30η εβδομαδα ειναι καλα η αρκετα μπουλουκος;Θα τρελλαθω με ολα αυτα που ακουω.Επισης σε 5 μερες μου ειπε να παω για dobbler,τι εξεταση ειναι ακριβως αυτη;Μου ειπε εκεινη την στιγμη αλλα εγω κοιτουσα τον μπεμπη...Εχει αρχισει να με προβληματιζει κι εμενα ο τοκετος πως θα ειναι,τι θα γινει,αν θα ειναι καλα ο μπεμπης,αν θα ποναω,αν θα προλαβω να κανω επισκληριδιο,μηπως χρειαστει να κανω καισαρικη...και πολλα ακομα αν αν αν;;;;;Ολο αποριες ειμαι χιχι..Σας καληνυχτω και σας στελνω πολλα φιλακια κοιλουμπιτσες



Έχει επεξεργασθεί από τον/την evi86 στις Τετ Οκτ 03, 2012 8:10 pm, 1 φορά

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας χοντρούλες (χι χι χι )

Νεύρα ναι έχω γιατί δεν προλαβαίνω νακάνω ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ και έχω και έναν φόβο πως θα βγει αυτό το μωρό και θαμου πει δεν μας χέζεις ρε μάνα δούλευες 12ωρα?

Κατα τα αλλα εγώ ντοκ έχω την Παρασκευή!

Αθανασία μου αρέσει η κόρη σου που δίνει ώριμες απαντήσεις Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ!!!!


Σας φιλώ!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευη μου σ εχω πεθυμησει αλλα μ αυτα κ μ αυτα δν μπαινω τσατ τα βραδια γιατι νυσταζω πολυ ευκολα τελευταια κ απ τα χαπια κ απ το κλαμα!!ν! Τελειος ο μπεμπης ςου!! Για τις συσπασεις τι σου ειπε ο γιατρος!;; Σας καληνυχτω κοιλιτσες μου!!ξ μακια!!!

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπηκα και εγω να σας καληνυχτισω!

Πραγματικα νομιζω πως δεν παιζει να μπω στον 9ο απο την κουραση!νοιωθω ολα να με πονανε!Αυριο θα παρω τηλ τον γιατρο να παω να με δει και να πω τον πονο μου!Κλασικα θα μου πει ξεκουραση αλλα που ειναι καλε αυτη η κυρια και δεν την ξερω?

μαρακι να ζησετε!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε?

Μαρία μου να ζήσετε, με το καλό κ η μπεμπούλα!

Χθες το βράδυ με πιάσαν κάτι πόνοι, δεξια, στο πλάι, που ο Στάθης τα παίξε. Μάλλον μεγαλώνει κι άλλο η μήτρα. Εκανε ταυτόχρονα κ τούμπες η δικιά μου, πέρασε μόνο οταν ξάπλωσα..Μιλάμε όμως για πολύ πόνο...

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα Very Happy παλι απο τις 5 ξυπνια.αναστασια μου εγω σηκωνομαι ελαχιστα ο καλος μου μαγειρευει μερα παρα μερα που εναι εδω αρκετη ποσοτητα και για την αυριανη μερα.αντε να πλυνω τα πιατα στα γρηγορα.δουλειες σπιτιου πλεον φερνω γυναικα γιατι δεν γινοταν αλλο.αλικη ευχαριστουμε πολυ για την ενημερωση μακαρι να εχουμε ενα γρηγορο τοκετο.θελω πολυ να γεννησω φυσιολογικα.διαβασα οτι ειναι μια χαρα τα μωρακια Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 20 215994 μαρακι να ζησετε Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 20 215994 δημητρα οταν γυρισεις απο τον γιατρο να μας πεις νεα μην αγχωνεσαι θα ειναι μια χαρα.δεν θυμαμαι τι αλλο ηθελα να σχολιασω..

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κι απο εμενα!Ελπιζω σημερα να μην κανει την χθεσινη ζεστη αλλιως καηκαμε.Κοριτσια μου δυστυχως ο γιατρος μου ειπε πιο πολυ ξαπλα και δεν θα μπαινω πολυ συχνα.Αχχχ πως θα αντεξω να μην κανω τιποτα;;;;

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευη μου υπομονη θα κανεις οπως ολες οι εγκυουλες που πρεπει να ξαπλωνουμε.μην ξεχνας οτι μπαινεις στον 8 μηνα και ειναι λιγο πιο ζορικος.ολα καλα θα πανε ομως.αντε να δροσισει και να φυγει αυτο το ατελειωτο καλοκαιρι φετος!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marilou27 έγραψε:ευη μου υπομονη θα κανεις οπως ολες οι εγκυουλες που πρεπει να ξαπλωνουμε.μην ξεχνας οτι μπαινεις στον 8 μηνα και ειναι λιγο πιο ζορικος.ολα καλα θα πανε ομως.αντε να δροσισει και να φυγει αυτο το ατελειωτο καλοκαιρι φετος!


Μαρακι μου πως εισαι σημερα;

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα αν και νυσταγμενη αλλα δεν μπορω να κοιμηθω!εσυ!οι συσπασεις μειωθηκαν καθολου?περιμενω στις 8 τον αντρα μου να ερθει να φαμε πρωινο

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marilou27 έγραψε:καλα αν και νυσταγμενη αλλα δεν μπορω να κοιμηθω!εσυ!οι συσπασεις μειωθηκαν καθολου?περιμενω στις 8 τον αντρα μου να ερθει να φαμε πρωινο


Εγω ετσι κι ετσι.Οι συσπασεις δεν μειωνονται αλλα αυξαναονται και κοντευω να τρελλαθω.Ο γιατρος γι'αυτο μου ειπε παραπανω ξεκουραση γιατι αλλιως θα μου αυξησει το κωλοχαπι.Μεχρι που μου ειπε πως η ωρα που θα γεννησω φτανει ανησυχιτικα γρηγορα γιατι οι συσπασεις που εχω ειναι σχεδον καθε μια ωρα και οσο παει γινονται πιο συχνες...Εμενα ο αντρας μου ηρθε πριν απο κανα 45λεπτο και επεσε ξερος....

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευη προσπαθησε να μην σηκωνεσαι και να εισαι συνεχεια ξαπλα.δεν θελει αγχος μονο ηρεμια εμενα αυτο μου λεει ο γιατρος.μονο για τουαλετα να σηκωνεσαι.ειναι δυσκολο να εισαι συνεχεια ξαπλα αλλα δεν γινεται διαφορετικα

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marilou27 έγραψε:ευη προσπαθησε να μην σηκωνεσαι και να εισαι συνεχεια ξαπλα.δεν θελει αγχος μονο ηρεμια εμενα αυτο μου λεει ο γιατρος.μονο για τουαλετα να σηκωνεσαι.ειναι δυσκολο να εισαι συνεχεια ξαπλα αλλα δεν γινεται διαφορετικα


Στο σαλονι ξαπλωνω γιατι στο δωματιο δεν εχουμε τηλεοραση και δεν βολευει καθολου ο καναπες.Απ'το να παω στο δωματιο και να μην εχω κατι και να κοιταω τους τοιχους καλυτερα ο καναπες.Με κουραζει ομως να ειμαι συνεχεια σε μια θεση.Κι εγω πλεον μονο για τουαλετα θα σηκωνομαι αντε για κανα νερο.Ευτυχως εχει μεινει λιγο ακομα

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παω για ξαπλαααα!Κακομοιρες μου κανονιστε να γραψετε πολλα και μετα να μην σας προλαβαινω....Πολλα φιλιααα

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα ομορφιές μου!
Αρχικά, Μαράκι να ζήσετε και με το καλό να έρθει η μπεμπούλα σας!
Μαίρη (maryanastasia), καλό μου υπομονή! Το ξέρω πως είναι πολύ δύσκολο, αλλά προσπάθησε σιγά σιγά να δώσεις καμιά ευθύνη και σε κανέναν άλλον έμπιστο! Αν αισθάνεσαι ότι δεν την παλεύεις ξεκουράσου λίγο παραπάνω! Τι λέω, ε;
Μαράκι (Μαριλού) -είστε και πολλές Μαρίες- μόλις γυρίσω θα σας γράψω για την τοσοδούλα μου!
Χριστίνα, εύχομαι το μωράκι σου να συνεχίσει έτσι!!! Μπράβο! Άντε και στα δικά μας!!!
Αθανασία, δώσε μου αμνιακό και αν μπορείτε σε συννενόηση με τον γιόκα και κανα γραμμάριο βρε αδερφέ!!!
Εύη μου υπομονή κι εσύ ρε καμάρι! Να πεις του άντρα σου να σου πάρει ένα λάπτοπ!!! Χα χα!
Αναστασία Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 20 534787 , πως θα περάσει η ώρα μέχρι τις 5 το απόγευμα;;;
Κοριτσάκια υπόλοιπα Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 20 334590

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και γω καναπε με tv ειμαι ολη μερα και με υπολογιστη παρεα.λιγο εμεινε πιστευω θα τα καταφερουμε μεχρι το τελος.σε αφηνω ευη μου γιατι ηρθε.θα μπω το απογευμα μαλλον φιλια

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δημητρα καλημερα και πολλα φιλια ολα καλα θα ειναι με την μπεμπουλα σου Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 20 215994

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marilou27 έγραψε:δημητρα καλημερα και πολλα φιλια ολα καλα θα ειναι με την μπεμπουλα σου Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 20 215994
Καλημέρα κοριτσάκι!!! Άντε, καλό μαμ!!! Αααααααααααααααχχχχχ! Που μ' αφήνετε μόνη;χαχαχα!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια!
δημητρα τι ωρα εχεις γιατρο σημερα? ελα ολα οκ θα ειναι, θα ειναι μια χαρα η μπεμπουλιτσα βρε.
μαιρη μην ανησυχεις, δεν εισαι η πρωτη που τρεχεις σαν τρελη. κανε υπομονη.για το καλο της οικογενειας σου το κανεις βρε ψυχη μου.
μαριλου καλημερα Very Happy
αναστασια ξαπλα και φεεεεεετα. σορυ που σας παρατησα εχθες ετσι, αλλα ειχαμε ενα θεματακι σητν πολυκατοικια με τα ρολογια της δεη και ηρθαν στο σπιτι μου να λυσουν το προβληματακι τους. ευτυχως ηρθε ο καλος σαραντακος και τους βρηκε την λυση.
ξαπλωστε οσες πρεπει και πολλα μαξιλαρια.εγω βαζω ενα στο καθε πλαι, δυο στο κεφαλι και ενα στα ποδια. τελικα με εξυπηρετησε για βραδυνο υπνο το μαξιλαρι θηλασμου.οσες ειστε αθηνα στειλτε καποιον δικο σας στο Motherbaby να δειξει ενδιαφερον για καμι κουνια, καροτσι και καλα και θα δωσουν ενα δωρεαν. στην ιωαννα δεν ειχε βολεψει, αλλα τωρα κατι εκανε.κοιμαμαι λιγο καλυτερα.
καλημερα οοοοολη μερα
καποια ξεχναω Embarassed

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αναστασια μου κανε κουρα κοριτσι.δεν αργεις πολυ. ναι ξερω συνεχεια τα ιδια σου λεμε.

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Αθανασία μου! Είπα κι εγώ, δε θα έρθει αυτό το κορίτσι να μας πει μια καλημέρα; Τσέκαρε το mail σου!!!
5 πάω γιατρό...ααααααααααααααααχ!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κουκλιτσα εισαι καλε???? καλα δεν το συζητω η κορη εχει κλεψει την παρασταση ομως χιχιχι
πολυυυυυ ωραια μυτουλα καλε και καθολου μαγουλακια. κουκλα και η κορη!
αντε με το καλο κουκλακι.
καλη επιτυχια στον γιατρο σημερα!
παω για Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 20 517142
ρε φουστη μου δεν τα προλαβαινω τα ρουχα μας. που να ερθει και ο μπεμπης....

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:τι κουκλιτσα εισαι καλε???? καλα δεν το συζητω η κορη εχει κλεψει την παρασταση ομως χιχιχι
πολυυυυυ ωραια μυτουλα καλε και καθολου μαγουλακια. κουκλα και η κορη!
αντε με το καλο κουκλακι.
καλη επιτυχια στον γιατρο σημερα!
παω για Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 20 517142
ρε φουστη μου δεν τα προλαβαινω τα ρουχα μας. που να ερθει και ο μπεμπης....
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια Αθανασία μου! Είναι πράγματι μινιόν!!! Και εγώ αυτή τη στιγμή βλέπω τη μαμά μου να σιδερώνει και μετά θα μου φτιάξει χταποδάκι (που έπιασε ο άντρας μου) με κοφτό μακαρονάκι!!! Μιαμ μιαμ! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 20 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις