Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοκονες μου τι κανετε??? μεγια το νεο μας θεματακι και να ειναι μονο χαρες γεματος....καλε ζηλεψα με τις φωτο ...αχχχ και εμεις εχουμε βγαλει αλλα ειναι θολη δεν φαινεται καλα ...ΠΑΝΤΩς ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΑ μπραβο κοριτσια μου ...εμεις κλεισαμε ραντεβου για την αλλη παρασκευη να παμε να δουμε την μπεμπα μας αχχχχχχ και θελω να περασουν γρηγορα οι μερες .....κοριτσια μου τι ζεστη ειναι αυτη παλι ??ελεος πια λιγο κρυο θα μας κανει φετος η με εκδικειται μεχρι και ο καιρος ...πφφφφ κατα τα αλλα τα ιδια ..ζωη μου περαστικα σου !!!!! οσο με τον υπνο ουτε εμεις τα παμε καλα τα βραδια ειμαστε συνεχεια στο πιπι ρουμ ( τουαλετα) και δεν μας βολευει πια καμια σταση ....αρχισαν τα δυσκολα... Laughing Laughing Laughing Laughing

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλά από ύπνο σκ@τούλες!!
κι εμένα καίνε τα αμάτια μου από την αυπνία!!
νιώθω τόσο κουρασμένη και δεν κάνω τίποτα!!
αφού σκέφτομαι με το μωρό πώς θα ανταπεξέλθω αν είμαι έτσι κομμάτια??

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα αυτο με την τουαλετα ε λ ε ο ς!!χαχαχα αφου σκεφτομαι να κοιμαμαι εκει καμια φορα!!!! χαχαχα! πινω νερο και το σκεφτομαι!!!! οσο για το νανι κι η δικια μου για να βολευτει περνανε 2 ωρες σιγουρα!!!! αφηστε που αν σηκωθω για τουαλετα ξυπναει και μετα αντε να κοιμηθει παλι!!!!καμια φορα με σπρωχνει τοσο δυνατα που τιναζομαι!!!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευχαριστω κοριτσια για τις ευχες σας!!! ρε κοριτσια, και εγω ζεσταινομαι απιστευτα, δε ζεσταινομουν ετσι το καλοκαιρι, τι πραγμα και αυτο....

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
REINE έγραψε:καλά από ύπνο σκ@τούλες!!
κι εμένα καίνε τα αμάτια μου από την αυπνία!!
νιώθω τόσο κουρασμένη και δεν κάνω τίποτα!!
αφού σκέφτομαι με το μωρό πώς θα ανταπεξέλθω αν είμαι έτσι κομμάτια??


αχχχ αυτη την εξαντληση και εγω την νιωθω ...αλλα τι να κανω να κοιμαμαι ολοι μερα δεν λεει.... πιστευω οταν θα εχουμε τα μωρακια μας δεν θα θελουμε να κοιμηθουμε για να τα χορταινουμε ..χαχαχα ασε που θα ειμαστε συνεχεια απο πανω τους....!!! Wink Wink

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τώρα που λέτε για ζέστη κι εγω όταν ξυπναω είμαι τόσο μουσκεμα στον ιδρώτα λες κ όλη τη νύχτα εσκαβα...

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:καλα αυτο με την τουαλετα ε λ ε ο ς!!χαχαχα αφου σκεφτομαι να κοιμαμαι εκει καμια φορα!!!! χαχαχα! πινω νερο και το σκεφτομαι!!!! οσο για το νανι κι η δικια μου για να βολευτει περνανε 2 ωρες σιγουρα!!!! αφηστε που αν σηκωθω για τουαλετα ξυπναει και μετα αντε να κοιμηθει παλι!!!!καμια φορα με σπρωχνει τοσο δυνατα που τιναζομαι!!!


κ εμενα τα ιδια κανει χαχαχαχα μαλλον την ενοχλω ...καμια φορα τις μιλαω κιολας χαχαχαχ ο αντρας μου σιγουρα με εχει περασει για μουρλη... Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 215994

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εμένα η μπουμπού τα βράδια γυρίζει και αλλάζει θέσεις! Την προηγούμενη βδομάδα ένιωθα τα πόδια στον αφαλό μου περίπου. Σήμερα έχει πάει χαμηλά και κλωτσάει και πλευρά... Ούτε που καταλαβαίνω πως είναι... Rolling Eyes Κι εγώ ζεσταίνομαι σήμερα και διαρκώς πεινάω! Γιατί; Είμαι απλά λιχούδα ή κάτι έχει αλλάξει;

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy29 έγραψε:Κι εμένα η μπουμπού τα βράδια γυρίζει και αλλάζει θέσεις! Την προηγούμενη βδομάδα ένιωθα τα πόδια στον αφαλό μου περίπου. Σήμερα έχει πάει χαμηλά και κλωτσάει και πλευρά... Ούτε που καταλαβαίνω πως είναι... Rolling Eyes Κι εγώ ζεσταίνομαι σήμερα και διαρκώς πεινάω! Γιατί; Είμαι απλά λιχούδα ή κάτι έχει αλλάξει;


και εγω το παθαινω να πειναω συνεχεια ....αλλα προσπαθω να μην τρωω πολυυυ κανα σνακ οσο γινεται.... Wink

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zooula1985 έγραψε:
Μπου έγραψε:καλα αυτο με την τουαλετα ε λ ε ο ς!!χαχαχα αφου σκεφτομαι να κοιμαμαι εκει καμια φορα!!!! χαχαχα! πινω νερο και το σκεφτομαι!!!! οσο για το νανι κι η δικια μου για να βολευτει περνανε 2 ωρες σιγουρα!!!! αφηστε που αν σηκωθω για τουαλετα ξυπναει και μετα αντε να κοιμηθει παλι!!!!καμια φορα με σπρωχνει τοσο δυνατα που τιναζομαι!!!


κ εμενα τα ιδια κανει χαχαχαχα μαλλον την ενοχλω ...καμια φορα τις μιλαω κιολας χαχαχαχ ο αντρας μου σιγουρα με εχει περασει για μουρλη... Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 215994
Γιατί καλέ τρελή; Εκείνος δεν της μιλάει; Εμένα ο δικός μου πια πρώτα χαιρετάει το παιδί και μετά εμένα... Χα χα! Την έχει ερωτευτεί λέει από τότε που την άκουσε να πρωτοκλωτσάει... Εγώ την είχα ήδη ερωτευτεί εβδομάδες πριν!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 315810

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ax και εγω πειναααααααω.κοιταω το ρολοι να περασει λιγο η ωρα να φαω. σπανακορυζο για σημερα. και σαλαααααααρα αφθονη. μια βαρεμαρα, μια ναυτια-μπορει να ειναι απο την πεινα- και πολυυυυυ ζεστη ρε κοριτσια. εκανα 2 ντους αλλα δεν....αχ και δεν αναβω κλιματιστικο για την μικρη....σκαω λεμε η μανα

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy29 έγραψε:
zooula1985 έγραψε:
Μπου έγραψε:καλα αυτο με την τουαλετα ε λ ε ο ς!!χαχαχα αφου σκεφτομαι να κοιμαμαι εκει καμια φορα!!!! χαχαχα! πινω νερο και το σκεφτομαι!!!! οσο για το νανι κι η δικια μου για να βολευτει περνανε 2 ωρες σιγουρα!!!! αφηστε που αν σηκωθω για τουαλετα ξυπναει και μετα αντε να κοιμηθει παλι!!!!καμια φορα με σπρωχνει τοσο δυνατα που τιναζομαι!!!


κ εμενα τα ιδια κανει χαχαχαχα μαλλον την ενοχλω ...καμια φορα τις μιλαω κιολας χαχαχαχ ο αντρας μου σιγουρα με εχει περασει για μουρλη... Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 215994
Γιατί καλέ τρελή; Εκείνος δεν της μιλάει; Εμένα ο δικός μου πια πρώτα χαιρετάει το παιδί και μετά εμένα... Χα χα! Την έχει ερωτευτεί λέει από τότε που την άκουσε να πρωτοκλωτσάει... Εγώ την είχα ήδη ερωτευτεί εβδομάδες πριν!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 315810



χαχαχαχαχα εννοειται οτι τις μιλαει και μολις σταματησει τον κλωτσαει κιολας ...χαχα εχουμε σηζητηση καθε μεσημερι και το βραδυ φιλακια για καληνυχτα....για φαντασου ομως μεσα στην νυχτα 2 3 που σηκωνομαι να παω τουαλετα και γυρναω και αρχιζει να κλωτσαει τις λεω .."μπεμπα μου παλι σε ξεβολεψε η μαμα??" και με ακουει ...χαχα σιγουρα θα λεει παει αυτη το εχασε ....καλα οταν με κλωτσαει αισθανομαι οτι πηγαινω στον 7ο ουρανο ειναι αλλο πραγμα τελικα ..μια απιστευτη εμπειρια για την γυναικα!!! αχχχχχχ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:ax και εγω πειναααααααω.κοιταω το ρολοι να περασει λιγο η ωρα να φαω. σπανακορυζο για σημερα. και σαλαααααααρα αφθονη. μια βαρεμαρα, μια ναυτια-μπορει να ειναι απο την πεινα- και πολυυυυυ ζεστη ρε κοριτσια. εκανα 2 ντους αλλα δεν....αχ και δεν αναβω κλιματιστικο για την μικρη....σκαω λεμε η μανα


συμπεθερα μου τι κανεις??? εγω να δεις πως σκαω αλλα το κληματιστικο δουλευει ...να δω ποτε θα το σταματησουμε το βαρεθηκα.....εμεις σημερα θα φαμε μακαρονακια με σαλατουλα.....!!!!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στον ύπνο τα ίδια κ εγώ!! Very Happy Ώσπου να βάλει τον ποπό της κάτω και η δικιά μου περνά καμιά ώρα,αλλά είμαι ήσυχη πως είναι καλά!Φουσκώνω καθε μέρα,οπότε ώσου να γυρίσω πλευρό ή και να σηκωθώ καταβάλλω προσπάθεια μπόλικη!Έτσι και ο ιδρώτας πάει σύννεφο,ζεσταίνομαι κ ξυπνάω το βράδυ ιδρωμένη σαν μπετατζής σε οικοδομή! Very Happy Very Happy Αναστασάκι μου σε προειδοποιεί η μπικρή σου,πάρτα από τώρα λέει,μην γκρινιάξεις που δεν στα είπα Wink Wink
εμένα που γυρίζει συχνά την πλάτη και τον ποπό της να πω πως θα μ έχει λίγο γράμμενη? Cool Very Happy
Από ζαβλακωμάρα λόγω ξενυχτιού άλλο τίποτα,ούτε να νυχτοπερπατούσα στην πολη! Very Happy Very Happy

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια.κι εγω νιωθω σημερα μια βαρεμαρα και μια νυστα.ζεσταινομαι και περιμενω μολις κοιμηθει ο μικρος να ανοιξω το κλιματιστικο στην κρεβατοκαμαρα και να πεσω για υπνο.ειμαι και λιγο μπουκωμενη και χτες το βραδυ πρωτη φορα δεν μπορουσα να βολευτω στον υπνο.

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κ απο μένα!!!!!!!!
Μαρία κούκλος ο γιος σου!!!! Δεν το πιστεύω οτι γελάει!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked
Φωτεινή, αυτά τα μαύρα που φαίνονται είναι μαλλιά???Εχουν μαλλιά τόσο μικρά? ( ή λέω βλακείες?)

Εμείς έχουμε το απόγευμα γιατρό να δούμε τη μπεμπούλα. Ανυπομονώ να δώ πόσο βάρος έχει πάρει!
Η μέση μου βέβαια με έχει πεθάνει, δεν μπορώ ούτε ξαπλωτή, ούτε καθιστή, ούτε ορθια!!!!!!!

Αθανασία, γιατί έχεις ναυτίες? Νόμιζα οτι δεν επανέρχονται μετά το 1ο τρίμηνο? Μήπως σε πείραξε κάτι που έφαγες?

Φιλάκια κ στα υπόλοιπα κορίτσια!!!!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Fotini77"]Στον ύπνο τα ίδια κ εγώ!! Very Happy Ώσπου να βάλει τον ποπό της κάτω και η δικιά μου περνά καμιά ώρα,αλλά είμαι ήσυχη πως είναι καλά!Φουσκώνω καθε μέρα,οπότε ώσου να γυρίσω πλευρό ή και να σηκωθώ καταβάλλω προσπάθεια μπόλικη!Έτσι και ο ιδρώτας πάει σύννεφο,ζεσταίνομαι κ ξυπνάω το βράδυ ιδρωμένη σαν μπετατζής σε οικοδομή! Very Happy Very Happy Αναστασάκι μου σε προειδοποιεί η μπικρή σου,πάρτα από τώρα λέει,μην γκρινιάξεις που δεν στα είπα Wink Wink

φωτεινη τώρα που σε βρήκα πάλι για πες κουρτίνα και χαλί από που πήρες για το μωρό??
σκέφτηκα να πάω leroy, καλή επιλογή ή δεν έχει τίποτα?

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια μου παω να κανω ενα ντουζ μπας και δροσιστω λιγακι και μετα βουρ για μαμ.....θα τα πουμε παλι ....φιλακια στις κοιλιτσες !!!!!! καλο μεσημεριιι!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 417472

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α δείτε κ αυτό το βιντεάκι που βρήκα για το θηλασμό, για τις πρωτάρες (σαν κ εμένα), που δεν έχουν παρακολουθήσει κάποιο σεμινάριο.

https://www.youtube.com/watch?v=m-8OnaVZ-nk

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenisig έγραψε:Α δείτε κ αυτό το βιντεάκι που βρήκα για το θηλασμό, για τις πρωτάρες (σαν κ εμένα), που δεν έχουν παρακολουθήσει κάποιο σεμινάριο.

https://www.youtube.com/watch?v=m-8OnaVZ-nk


τελειο βιντεακι... Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ειμαι ζωη. προσπαθω δηλαδη... παω να ετοιμασω τραπεζι, δεν την παλευω αλλο. μετα ξαπλα και σε οποιον αρεσει.πηρα τον ταριφακο και του ειπα να ερθει να αναλαβει την κορη, μηπως και με αφησει σε ησυχια ο γιος....
αντε να γεννησω να τελειωνω.δεν θελω αλλο να ειμαι εγκυος ρε γαμωτο. η ναυτια φταιει για την μουρμουρα μου ,δεν την παλευω

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:καλα ειμαι ζωη. προσπαθω δηλαδη... παω να ετοιμασω τραπεζι, δεν την παλευω αλλο. μετα ξαπλα και σε οποιον αρεσει.πηρα τον ταριφακο και του ειπα να ερθει να αναλαβει την κορη, μηπως και με αφησει σε ησυχια ο γιος....
αντε να γεννησω να τελειωνω.δεν θελω αλλο να ειμαι εγκυος ρε γαμωτο. η ναυτια φταιει για την μουρμουρα μου ,δεν την παλευω

κουράγιο...

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελένη μου μπορούν να έχουν μαλλάκια τα μωρά,απλά εκεί είναι νωρίς ακόμη για να βγαλουν πολλά!Αυτό που βλέπεις είναι σκιά στην φωτογραφία,σε συνδυασμό με τις πρωτες τριχούλες στο κεφαλάκι της κούκλας μου,έτσι μ ειχε πει η γιατρός του υπέρηχου!Ειρήνη μου,ε΄χει κάποια σχέδια το leroy,απλά δεν είναι τόσο μεγάλη η ποικιλία,μερικά disney είναι όμορφα..Εγώ πήρα απο την λαική αγορά της Μαρτίου,όπου είχε μεγαλύτερη ποικιλία,καλή ποιότητα κ τιμες!Είναι το Σάββατο αυτη η λαική,την ήξερε καλα η πεθερά μου.Η δικιά μου κουρτίνα είναι σε έντονο κίτρινο,με σχέδιο Disney "winnie the pooh"που έχει κ ροζ κ αλλα χρωματάκια μεσα..εννοειται πως πρέπει να πάρεις τα μέτρα της κουρτίνας πριν πας,για να σου πουν πόσα μέτρα χρειαζεσαι,κ φυσικά στα ράβουν αυτοί,δλδ παραγγέλνεις,δίνεις μια προκαταβολή όσο θές κ την άλλη εβδομάδα έτοιμη.Για χαλί είχα πάει στην βιοκαρπέτ,είχα βρεί μια καλή προσφορά σε χαλιά disney,κ έτσι πήρα ασορτί σχέδιο winnie σε πορτοκαλί χρώμα,χαλιά αρκετά έχει κ μέσω ιντερνετ..έχει κ το ικεα επίσης και τα 2,αλλα στα δικά τους σχέδια κ χρώματα..αν πας πρεναταλ κ λερου,πετάγεσαι κ εκει Very Happy Very Happy

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πολύ καλό το βίντεο, μόλις το είδα κι εγώ..
και όλως τυχαίως την ξέρω αυτή την κα Πατσούρου!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Fotini77 έγραψε:Ελένη μου μπορούν να έχουν μαλλάκια τα μωρά,απλά εκεί είναι νωρίς ακόμη για να βγαλουν πολλά!Αυτό που βλέπεις είναι σκιά στην φωτογραφία,σε συνδυασμό με τις πρωτες τριχούλες στο κεφαλάκι της κούκλας μου,έτσι μ ειχε πει η γιατρός του υπέρηχου!Ειρήνη μου,ε΄χει κάποια σχέδια το leroy,απλά δεν είναι τόσο μεγάλη η ποικιλία,μερικά disney είναι όμορφα..Εγώ πήρα απο την λαική αγορά της Μαρτίου,όπου είχε μεγαλύτερη ποικιλία,καλή ποιότητα κ τιμες!Είναι το Σάββατο αυτη η λαική,την ήξερε καλα η πεθερά μου.Η δικιά μου κουρτίνα είναι σε έντονο κίτρινο,με σχέδιο Disney "winnie the pooh"που έχει κ ροζ κ αλλα χρωματάκια μεσα..εννοειται πως πρέπει να πάρεις τα μέτρα της κουρτίνας πριν πας,για να σου πουν πόσα μέτρα χρειαζεσαι,κ φυσικά στα ράβουν αυτοί,δλδ παραγγέλνεις,δίνεις μια προκαταβολή όσο θές κ την άλλη εβδομάδα έτοιμη.Για χαλί είχα πάει στην βιοκαρπέτ,είχα βρεί μια καλή προσφορά σε χαλιά disney,κ έτσι πήρα ασορτί σχέδιο winnie σε πορτοκαλί χρώμα,χαλιά αρκετά έχει κ μέσω ιντερνετ..έχει κ το ικεα επίσης και τα 2,αλλα στα δικά τους σχέδια κ χρώματα..αν πας πρεναταλ κ λερου,πετάγεσαι κ εκει Very Happy Very Happy


χα, καλά το πα οτι λέω βλακείες! Πρώην ξανθιά, αλλά έχει ποτίσει η βαφή.
Μόλις έφαγα μια μπανανα...κ η καούρα δεν άργησε να κάνει την εμφάνιση της!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 3 679259

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις