Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμαμελι κουκλος ο γιος σου! Very Happy πηρε απο την μανα.....
καλημερα κοριτσακια. σκατα υπνο.καθε βραδυ και χειροτερα Sad . τωρα ποναει η μεση. ασε που μονο ανασκελα κοιμαμαι πλεον. ουτε δεξια ουτε αριστερα. Twisted Evil
πολλες δουλειες σημερα.ουφ...εχω και μαγειρεμα και σιδερωμα και και και...
αντε να δω τι θα προλαβω που τεμπελιασα εχθες

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολλα κοριτσια μας χαθηκαν Sad ελπιζω να ειναι καλα. η βαρβαρα, η χριστινα, η μαρκελα που ειναι???????????

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα Very Happy μαρια τελειος αντε να βγει με το καλο να τον καμαρωνεις απο κοντα.εγω εχω μονο ασπρομαυρη του γιατρου.αθανασια δε χρειαζεται να κανεις και Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 2 517142 σημερα να κουραζεσαι.εγω σε σχεση με προχθες κοιμηθηκα καλυτερα σημερα.ανασκελα με τιποτα μονο δεξια η αριστερα.και μενα σκορπινα θα βγει η μπεμπα.εχουμε τοσους σκορπιους στην οικογενεια που θα εχουμε καθε δυο μερες γενεθλια!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:πολλα κοριτσια μας χαθηκαν Sad ελπιζω να ειναι καλα. η βαρβαρα, η χριστινα, η μαρκελα που ειναι???????????

ναι ρε συ και γω σκεφτομαι που χαθηκαν.κοριτσια μπειτε να μας πειτε τα νεα σας!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα!

Ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια!Ναι κυριως εμενα μοιαζει...οπως και το πρωτο Laughing και τα δυο φαινεται να εχουν το ετουτο μου (χειλακια μυτουλα ,το μουσουδακι) Laughing Laughing Laughing
η πιο ψωναρα μαμα του κοσμου!Τωρα αν ειμαστε ομορφοι ειναι αλλο θεμα Laughing Laughing Laughing
Αυτην τη φωτογραφία την ειχα υποσχεθει στην Μαρκελλα αλλα χαθηκε όπως και αλλες..
φανταζομαι ασχολουνται με αλλα πραγματα εκτος του φορουμ αλλα δεν μας ξεχασαν!
Ευχομαι να ειμαστε ολες καλα!

Λαμπω απο τη χαρα μου..ηρθα στη δουλεια με παιδικο φορεματακι με μελισσουλες επανω..θα πεσει δουλεμα αλλα αν ολα πανε καλα θα τους ξαναδω τον Αυγουστο ...που ειναι παχιες και οι μυγες!Μια και καμια!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 2 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 2 215994

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamameli έγραψε:Καλημερα!

Ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια!Ναι κυριως εμενα μοιαζει...οπως και το πρωτο Laughing και τα δυο φαινεται να εχουν το ετουτο μου (χειλακια μυτουλα ,το μουσουδακι) Laughing Laughing Laughing
η πιο ψωναρα μαμα του κοσμου!Τωρα αν ειμαστε ομορφοι ειναι αλλο θεμα Laughing Laughing Laughing
Αυτην τη φωτογραφία την ειχα υποσχεθει στην Μαρκελλα αλλα χαθηκε όπως και αλλες..
φανταζομαι ασχολουνται με αλλα πραγματα εκτος του φορουμ αλλα δεν μας ξεχασαν!
Ευχομαι να ειμαστε ολες καλα!

Λαμπω απο τη χαρα μου..ηρθα στη δουλεια με παιδικο φορεματακι με μελισσουλες επανω..θα πεσει δουλεμα αλλα αν ολα πανε καλα θα τους ξαναδω τον Αυγουστο ...που ειναι παχιες και οι μυγες!Μια και καμια!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 2 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 2 215994

κοιτα να χαρεις αυτους τους μηνες την οικογενεια σου.καλη δουλιτσα για σημερα μονο Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 2 215994

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστω Μαρακι!Το εχω πολλη ανάγκη! Rolling Eyes

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμαμελι να τους πεις οταν θα ειναι παχιες οι μυγες παλι χιχιχιχι καλη ξεκουραση κοριτσι
μαριλου θελω να τα ξεμπερδευω σηεμρα να μην εχω σκ τετοιες βλακειες στην μεση. περιεργη ε?!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέραααααααααααα! Αχου το Μαράκι (mamameli) τι μωράκι χαμογελαστό... Φτου φτου! Είναι τόσο όμορφο!!! Εμένα κορίτσια ήρθε η μανούλα μου και έχει πιάσει τα σφουγγαρόπανα και ποιός την μαζεύει... Θα πλύνει και τις ομπρέλες στο τέλος... Φιλάκια στις όμορφες κοιλίτσες!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eτσι θα πω Αθανασια...με το μαλακο τις δουλειες ..δεν χαθηκε ο κοσμος!
Δημητρα ευχαριστω!!! αν της αρεσει πες της να περασει και απο μενα..εχω κατι δουλιτσες..τι καλες οι μαμαδες μωρε..μας φροντιζουν!
Φτανει για σημερα ..ηρθε κοσμος!
Θα τα πουμε!
Καλημέραααααα σε ολες!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κοιλουμπίτσες!!
καλά τι όμορφο το μωράκι Μαράκι!!
τέλειο, χαμογελάει και μας τρελαίνει, το πέτυχε τέλεια ο γιατρός!!
εμάς μόνο 1 φορά κάθισε και φαίνεται καλά στη φωτογραφία, όλες τις άλλες μια είχε πλάτη ή τα χέρια μπροστά!!
δεν έχω σκαν όμως για να την περάσω και να τη δείτε και δεν την έχω ούτε σε ψηφιακή μορφή..
δεν πειράζει, όσες έχουν ας τη βάλουν!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμάς είχε ξαπλώσει τη μουρίτσα πάνω στη μήτρα και φαίνονται μόνο τα χειλάκια και το 1 δαχτυλάκι! Ας ελπίσουμε τώρα στο ντόπλερ πρώτα απ' όλα να είναι όλα καλά και να μας δώσει και μια καλή πόζα!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα συγκαστρωμένα μου κορίτσια!Καλα μου έιστε?Άντε μια κ καμιά μέρα στην δουλειά!Mamameli,θα προσπαθήσω τώρα να περάσω την φώτο της μπεμπας μου,αρκέι να βρώ πώς μπαίνει το άβαταρ,κατέχω μεν λιγο απο pc,αλλά δεν κοιμήθηκα τόσο καλά κ έτρεχα πρωι πρωί να πληρώνω,οπότε το κεφάλι καζάνι λίγο!Ελπίζω όλες να είστε καλα!Είναι κ η μέρα μας σήμερα να κάνουμε εμφάνιση στον γιατρό,περιμένω πως και πως να την δώ,μου έλειψε!!Χαζομαμά εε ? Very Happy

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιδού το κοριτσάκι μου,στις αρχές Ιουλίου,στον μεγάλο υπέρηχο..η φώτο είναι λίγο θολή,γιατι την τράβηξα με την ψηφιακή,απο την original φώτο,είχε πρόβλημα το σκαννερ μου Very Happy Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 2 328109

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
θολή αλλά οκ βλέπουμε!!
καλά από τον Ιούλιο και ήταν τόσο μεγάλη?
φαντάσου πώς θα είναι σήμερα που θα πας να τη δεις!!
να τη χαίρεσαι την κούκλα σου!!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
REINE έγραψε:θολή αλλά οκ βλέπουμε!!
καλά από τον Ιούλιο και ήταν τόσο μεγάλη?
φαντάσου πώς θα είναι σήμερα που θα πας να τη δεις!!
να τη χαίρεσαι την κούκλα σου!!

Σ ευχαριστώ Ειρήνη μου,και εσυ να χαίρεσαι το δικό σου μωράκι!!Μεγάλη λες ε ? Very Happy 414 γραμμάρια ήταν εκεί,περίπου στις 22 εβδομάδες..και ο άντρας μου παραδέχτηκε πως από οσο φαίνεται στην φώτο,χειλάκια κ μυτούλα είναι της μαμάς της Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 2 328109
Εμμμ,μπρίκια κολλούσαμε?χεχεχεχ Very Happy Very Happy Έχω και μεγάλη περιέργεια κ ανησυχία και απο όλα,να την δω σήμερα,παρότι την νιώθω κάθε μέρα κ αρκετά συχνα,δεν παύω να τρώγομαι που κ που αν είναι καλά κτλ!!Ουυφ,σας ζάλισα με αυτο! Very Happy


Εσύ Ειρήνη,πότε με το καλό ο ντοκ?

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα κοριτσαρες μου!!! τι κανετε; εγω τα ιδια σκ@τ@ στην ψυχολογια μου κατα τ αλλα καλα!! ωραιες οι φωτο σας! κι εμεις εχουμε μια που μας βγαζει τη γλωσσα!!! Cool Laughing

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσια, τι κανετε??? Χαθηκα παλι, αλλα δε προλαβαινω να μπαινω στο ιντερνετ, ετοιμάζω το σπιτι για τη μπουμπου, εχω και το Θανουλη που εχει γίνει σιφουνας, καταλαβαινετε!!
Εμεις παμε καλα, το μόνο που με ενοχλεί είναι ένα κρυωμα με βηχα που εχω πανω απο μια εβδομαδα και το βραδυ που ζοριζομαι λιγακι γιατι μου γίνεται παλινδρομιση. Κατα τ'αλλα καλα! Πηγαμε και στον γιατρο τη δευτερα, ολα προχωρανε καλα, η μπουμπου είναι ήδη 2200!!!
Εσεις πως είστε κοριτσια? ελπιζω όλες καλα!! Καλη μέρα να'χετε όλες!!!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Fotini77 έγραψε:
REINE έγραψε:θολή αλλά οκ βλέπουμε!!
καλά από τον Ιούλιο και ήταν τόσο μεγάλη?
φαντάσου πώς θα είναι σήμερα που θα πας να τη δεις!!
να τη χαίρεσαι την κούκλα σου!!

Σ ευχαριστώ Ειρήνη μου,και εσυ να χαίρεσαι το δικό σου μωράκι!!Μεγάλη λες ε ? Very Happy 414 γραμμάρια ήταν εκεί,περίπου στις 22 εβδομάδες..και ο άντρας μου παραδέχτηκε πως από οσο φαίνεται στην φώτο,χειλάκια κ μυτούλα είναι της μαμάς της [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Εμμμ,μπρίκια κολλούσαμε?χεχεχεχ Very Happy Very Happy Έχω και μεγάλη περιέργεια κ ανησυχία και απο όλα,να την δω σήμερα,παρότι την νιώθω κάθε μέρα κ αρκετά συχνα,δεν παύω να τρώγομαι που κ που αν είναι καλά κτλ!!Ουυφ,σας ζάλισα με αυτο! Very Happy

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Make a pregnancy ticker
Εσύ Ειρήνη,πότε με το καλό ο ντοκ?

την Τρίτη με το καλό και ανυπομονώ να δω αν είναι καλά και αν άλλαξε και θέση με τα πόδια γιατί την τελευταια φορά ήταν με τα πόδια κάτω!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σιγουρα θα αλλαξε θεση!!!! κι η δικια μου ολο σβουρες κανει και νομιζω συνεχεια αλλαζει θεσεις!!!!! Shocked

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αναστασια σημερα παρασκευη....ποσες μερες μεχρι να ερθει ο καλος σου? 1+σημερα?
μαρη κοιτα μην τον πιασεις τον ανθρωπο με τα κλαμματα με το που μπει σπιτι.εμεις ειμαστε εδω για αυτα....
εχω ναυτια, παλι ναι. τι στο καλο ενα μηλο εφαγα. σκατα ειμαι τωρα. εκατσα να ξεκουραστω και θα δειξει.

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
REINE έγραψε:
Fotini77 έγραψε:
REINE έγραψε:θολή αλλά οκ βλέπουμε!!
καλά από τον Ιούλιο και ήταν τόσο μεγάλη?
φαντάσου πώς θα είναι σήμερα που θα πας να τη δεις!!
να τη χαίρεσαι την κούκλα σου!!

Σ ευχαριστώ Ειρήνη μου,και εσυ να χαίρεσαι το δικό σου μωράκι!!Μεγάλη λες ε ? Very Happy 414 γραμμάρια ήταν εκεί,περίπου στις 22 εβδομάδες..και ο άντρας μου παραδέχτηκε πως από οσο φαίνεται στην φώτο,χειλάκια κ μυτούλα είναι της μαμάς της [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Εμμμ,μπρίκια κολλούσαμε?χεχεχεχ Very Happy Very Happy Έχω και μεγάλη περιέργεια κ ανησυχία και απο όλα,να την δω σήμερα,παρότι την νιώθω κάθε μέρα κ αρκετά συχνα,δεν παύω να τρώγομαι που κ που αν είναι καλά κτλ!!Ουυφ,σας ζάλισα με αυτο! Very Happy

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Make a pregnancy ticker
Εσύ Ειρήνη,πότε με το καλό ο ντοκ?

την Τρίτη με το καλό και ανυπομονώ να δω αν είναι καλά και αν άλλαξε και θέση με τα πόδια γιατί την τελευταια φορά ήταν με τα πόδια κάτω!!
Πολύ πιθανόν να άλλαξε!Εμένα μετο κεφάλι κάτω ήταν κ μάλλον έμεινε έτσι,από όσο την νιώθω.Απλά καταλαβάινω ότι παεί κ πλάγια,γιατί πονάνε τα πλευρά μου από τα σπρωξίματα της,ειδικά χτες την είχα ακουσει! Very Happy Wink Ζωή περαστικά,και μια χαρά το μωράκι σου,μπράβο!Αναστασία,όπου θέλουν πάνε,σιγά μην μας ρωτήσουν!Από τώρα σ βγάζει την γλώσσα? tongue

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αθανασια μου γιατι σου ξαναγυρισαν οι ναυτιες!!;;; παλι απ την αρχη;;; οοοοοοοοοοοοοοχιιιιιιιιιι!!! Shocked Shocked Shocked χαχαχαχα!!! ναι ναι την Κυριακη στις 10 το πρωι θα τον εχω επιτελους στην αγκαλια μου!!! οχι δεν θα κλαψω αμεσως!!!χαχαχα μπορει απ τη χαρα μου που θα τον δω!! Very Happy Very Happy
παντως τη διασκεδαζω οσο μπορω την κατασταση μου τι να κανω!!! 2 εβδομαδες καλα και 2 με συσπασεις! και παει λεγοντας!!! στο τελος δεν θα καταλαβω τις κανονικες συσπασεις!!! χαχαχα! τι κανει η Ιωαννιτσα σου;;;
Ζωουλα μου περαστικα σου!!!
Φωτεινουλα ειδες;;; μου βγαζει γλωσσα, να παρτα μου λεει ειδες τι σου κανω ακομη δε βγηκα;;; που να δεις τι σε περιμενει καημενη μανα!!!χαχαχαχα

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια πως είστε; Εγω σχεδόν αυπνη πάλι ... Στις 4 τα ξημερώματα ξύπνησε η μπεμπα κ μέχρι τις 8 το πρωι χτυπούσε κ πάνω που σταμάτησε κ με πήρε κι εμένα ο ύπνος για καμμια ώρα να σου κ άρχισαν τα τηλ κ άντε μετα να ξανακοιμηθω εγω ...

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zoekopa έγραψε:Καλημέρα κοριτσια, τι κανετε??? Χαθηκα παλι, αλλα δε προλαβαινω να μπαινω στο ιντερνετ, ετοιμάζω το σπιτι για τη μπουμπου, εχω και το Θανουλη που εχει γίνει σιφουνας, καταλαβαινετε!!
Εμεις παμε καλα, το μόνο που με ενοχλεί είναι ένα κρυωμα με βηχα που εχω πανω απο μια εβδομαδα και το βραδυ που ζοριζομαι λιγακι γιατι μου γίνεται παλινδρομιση. Κατα τ'αλλα καλα! Πηγαμε και στον γιατρο τη δευτερα, ολα προχωρανε καλα, η μπουμπου είναι ήδη 2200!!!
Εσεις πως είστε κοριτσια? ελπιζω όλες καλα!! Καλη μέρα να'χετε όλες!!!

Περαστικα σου κοπέλα μου, το ίδιο είμαι κι εγω μόνο που τον βήχα τον ψιλογλιτωσα , δηλαδή έχω αλλα σπάνια ευτυχώς τώρα 2 μέρες νιώθω καλύτερα όχι ότι μου έχει περάσει εντελώς αλλα έχει φύγει το πολυ μπουκωμα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις