Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
47 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 47 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέραααααα!!!! Καλέεεεε.... καλά σας λέει η Μαρία (Marilou), πόσα γράψατε ωρέ; Τεσπα, να απαντήσω στα λίγα που θυμάμαι.

Καταρχήν κι εμένα η κοιλίτσα μου είναι όλη μπροστά και μυτερή (έτσι ήταν και στην 1η εγκυμοσύνη) παρόλο που περιμένω κοριτσάκι, όπως και την 1η φορά. Άρα δεν ισχύει αυτό με το σχήμα της κοιλιάς! Να φανταστείτε πως όλοι όσοι με βλέπουν επιμένουν - λες και ξέρουν καλύτερα από τους γιατρούς που με είδαν - ότι έχω αγόρι. Το ίδιο έκαναν φυσικά και όταν ήμουν έγκυος στη Δανάη! Very Happy Και βγήκε ένας κορίτσαρος...!!!

Ελένη, μην το κοροϊδεύεις γιατί κι εγώ στην 1η μου εγκυμοσύνη δεν είχα πάρει χαμπάρι πως είχα συσπάσεις! Νόμιζα πως απλώς σπρώχνει το μωρό, χαχα! Και μια ωραία μέρα προς το τέλος της εγκυμοσύνης με πιάνει μια γερή σύσπαση κι ενώ βρισκόμουν παρέα με τη μαία. Κι εγώ (στην κοσμάρα μου) της λέω "κοίτα πώς σπρώχνει το μωρό!" και βλέπει η μαία την κοιλιά και μου λέει "Αλικάκι αυτό είναι σύσπαση!" Χιχι, κάγκελο εγώ! Shocked Very Happy

Μιλώντας για απορρυπαντικά, εγώ στη Δανάη χρησιμοποίησα αρχικά το Proderm (χωρίς μαλακτικό γιατί μας το απαγόρεψε η παιδίατρος). Και τώρα έτσι λέω να κάνω, έτσι κι αλλιώς σκέφτομαι στην αρχή να πλένω τελείως ξεχωριστά τα του μωρού και αργότερα που θα μεγαλώσει λιγάκι θα τα πλένω μαζί με της Δανάης... Πάντως με το Proderm μύριζαν όλα μωρουδίλα Very Happy και μπορώ να πω ότι τα ρουχαλάκια καθάριζαν μια χαρά!

Σοφούλι να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!!!!

Παρεμπιπτόντως, κι εγώ τον έχω κόψει τον καφέ γιατί με πείραζε, αλλά και με αφορμή την εγκυμοσύνη. Αλλά ένα χυμούλη θα τον έπινα, χιχιχι! Cool

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα εγκυούλες!!! Ελπίζω να ειστε καλα οοοολες....!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 26 536304 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 26 536304

crazymommy
Μιάς και είπες για καφέ...απαγορεύεται στην εγκυμοσύνη..??? Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 26 585182 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 26 585182 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 26 585182 Δεν εχω ακούσει τίποτα, και δε ρώτησα το γιατρό μου!!! Πίνω κάθε πρωί ενα διπλό ελληνικό.... ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟΟΟ στο μωρό...????? Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 26 911307 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 26 911307

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρες!!!!!!!

Ρούλα, εγώ είχα κόψει τον καφέ, αλλά τις τελευταίες μέρες πίνω εναν ελληνικό μονό το πρωί.
Ενας καφές δεν πειράζει.

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy29 έγραψε:
REINE έγραψε:Είδες δήμητρα!! τε΄λειο το μωρό!!
και το δικό μου 1,5 κιλό στις 30 εβδομάδες!!
δεν έχουν πολλή διαφορά!
δεν είναι μικρούλι που φοβόσουν!!
αθανασια καλό σινεμά!!
μια χαρά, βολτούλα, εμείς πότε??
Ευχαριστώ για την στήριξη Ειρηνάκι! Το κεφαλάκι της μωρέ μας αγχώνει πάντα! Το μηριαίο είναι πάντα καλό στις μετρήσεις. Η κοιλίτσα πίσω και το κεφαλάκι πιοοοοο πίσω! Ευτυχώς την γλυτώσαμε την υπολειπόμενη! Άλλες 15 μερούλες και το σιγουρέψαμε! Τώρα όμως δεν σκέφτομαι καθόλου αρνητικά! Εσύ τι μου κάνεις;

Δημητρούλα καλά είμαι, παρέα με τις συσπάσεις και τα χάπια μου..
όσο για την ανάπτυξη μην ανησυχείς, ο γιατρός μου εξήγησε ότι αν είναι 1 εβδομάδα πίσω ή μπροστά δεν πρέπει να μας ανησυχεί καθόλου...για παράδειγμα και σε μας το κεφάλι είναι 1 εβδομάδα μπροστά ενώ τα πόδια π.χ. είναι κανονικά στην εβδομάδα που είμαι. όλες οι μετρήσεις είναι σχετικές και όλα είναι στατιστικά! μέχρι και το βάρος που μας λένε κάθε φορά για τα μπεμπάκια μας κι αυτό κατά προσέγγιση είναι!! οπότε μην ανησυχείς, όλα τέλεια!!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όχι βρε, συνήθως επιτρέπουν ένα καφέ την ημέρα. Νομίζω υπάρχει κάποιο όριο στα mg καφεΐνης, αλλά δε θυμάμαι πόσο. Εγώ προσωπικά επέλεξα να τον αποφύγω, έτσι κι αλλιώς έπινα νες και μου έπεφτε λίγο δυνατός...!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
roulakriti έγραψε:Καλημέρα εγκυούλες!!! Ελπίζω να ειστε καλα οοοολες....!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

crazymommy
Μιάς και είπες για καφέ...απαγορεύεται στην εγκυμοσύνη..??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Δεν εχω ακούσει τίποτα, και δε ρώτησα το γιατρό μου!!! Πίνω κάθε πρωί ενα διπλό ελληνικό.... ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟΟΟ στο μωρό...????? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ο καφές δεν πειράζει πολύ, η ποσότητα πειράζει!! ας πούμε εμένα μου είπε αν μπορείς να μην πίνεις καθόλου μια χαρά, αλλά αν θες να πιεις να πίνεις ή ελληνικό ή γαλλικό. τώρα εσύ αν μπορείς το διπλό ελληνικό να τον κάνεις απλό θα είναι ακόμη καλύτερα!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοιλιτσες πως είστε σήμερα ; Εγω ξυπνησα πριν λίγο κ ετοιμάζομαι να πάω να κάνω τις τελευταίες εξετάσεις ούρων κ αιματος ... Ο καφές απ ότι ξέρω δεν απαγορεύεται στην εγκυμοσύνη μέχρι 3 ποτήρια την μέρα αν κ εγω δεν πινω καθόλου , επίσης ο πιο ελαφρύς καφές ειναι ο ελληνικός κ ο φιλτρου...

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΟΥΦ...Να 'στε καλαα βρε κοριτσια!!!! Αγχώθηκα για μια στιγμή , νόμιζα πως απαγορεύεται....
Πίνω διπλό ελληνικό αλλά τον κάνω ελαφρύ και πίνω τον μισό.. (μετά κρυώνει και δε μ' αρέσει)!!! Razz Razz

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!

Μολις εφτιξα τον ελληνικουλι μου Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 26 438696 τελειωσα το σιδερο Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 26 517142 και ειπα να κατσω λιγακι!Με επιασε αγχος να κανω εκκαθαριση συρταρια και ντουλαπια...τι πεταμα πεφτει δεν λεγεται!Μονο τον παππου μου δεν βρηκα μεσα..Αλλα θα γινουν για περιοδικο!

Κι εγω με προδερμ επλενα αλλα γρηγορα εβαλα μαλακτικο να φευγουν οι μυρωδιες απο τις ξινιλες απο τα γαλατα Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 26 401147 !Οποτε θηλαζαμε γινομασταν...χαλια!Πολυ γαλα η μαμα ..λιγοφαγο παιδακι!

Τωρα λεω να ξεκινησω με μαλακτικο μονο τα λευκα ειδη και βλεπουμε!

Αχ λιγο εμεινε θα προλαβω ολα οσα θελω............... Rolling Eyes

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημέρα κ από εμένα συν-φουσκίτσες μου!Μετά απο εναν καλούτσικο ύπνο,αν εξαιρέσεις τα κουνούπια που ακόμη και κουκουλωμένη βρήκαν να με τσιμπήσουν στα δάχτυλα,σας διάβαζα τρώγοντας πρωινό.. Smile Πονεμένη ιστορία ο καφές..εγώ τον έκοψα εντελώς γιατί έπινα πολλούς κ δυνατούς,κ'από την στιγμή που ήξερα ότι δεν θα μ φτάνει ένας ελληνικός ή ένας γαλλικός,λέω άστο καλύτερα..ευτυχώς μ έφερνε αναγούλα στο Α΄τρίμηνο της εγκυμοσύνης κ ήταν εύκολο να κοπεί Very Happy Καλή ιδέα κ η συνάντηση για τις σαλονικιές μαμάδες,αρκεί να σας προλάβω κ να μην έχω γεννήσει ως τότε,μια που κοντοζυγώνει η ώρα μου! Wink Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 26 328109

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Φωτεινη !Μην το αργουμε!Μεχρι 28η να το κανονισουμε!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τωρα ειδα!33 μερες!!!!! Ε και πιο νωρις...αν θελετε!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamameli έγραψε:Τωρα ειδα!33 μερες!!!!! Ε και πιο νωρις...αν θελετε!
Καλημέρα mamameli!Μου είχε περάσει κ εμένα η ιδέα για καφεδακι σαλονικιών μαμάδων,κ ΄τωρα που την έριξες στην επιφάνεια πετάχτηκα κ εγώ χεχεχεχ!Εγω γμτ δεν ξέρω ακριβώς ποια μέρα θα γεννήσω,αλλά μάλλον ως τις 24 Οκτώβρη θα μπώ για καισαρική,από όσο συζητήσαμε την ππροηγούμενη εβδομάδα..Γι αυτό δεν θέλω να ζορίζω κανένα κορίτσι,ειδικά βλέποντας για συσπάσεις,προβλήματα κ οικογενειακές υποχρεώσεις!Άν το αποφασίσετε για την άλλη εβδομάδα μέσα είμαι !

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αν πουν το οκ οι υπολοιπες το κανονιζουμε την επομενη εβδομαδα..κατα προτιμηση καθημερινη!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamameli έγραψε:Αν πουν το οκ οι υπολοιπες το κανονιζουμε την επομενη εβδομαδα..κατα προτιμηση καθημερινη!

Μέσα!Μια που εννοείται πως δεν δουλεύω τώρα,καθημερινή είναι οκ!Ακόμη και να μην βολέψει,δεν πειράζει,βγείτε εσείς,πιέστε καφεδιές για μένα κ εγώ θα σας ποστάρω φώτος της μπέμπας! Very Happy Very Happy

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου! Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια! Το κεφαλάκι της δεν είναι μια βδομάδα πίσω. Είναι αρκετά περισσότερο. Γι' αυτό οι γιατροί μου εξήγησαν τι είναι η υπολειπόμενη ανάπτυξη και πως θα δούμε μέσα σε πολλές μετρήσεις τι παίζει. Προς το παρόν την έχουμε βγάλει καθαρή. Στην επόμενη μέτρηση (πάλι ντόπλερ) σε 15 μέρες θα ξεκαθαρίσει οριστικά το τοπίο. Είμαι όμως πολύ αισιόδοξη!!!
Αναστασία μου σε εμένα δεν υπάρχει περίπτωση να σηκωθώ!!! Μέχρι τέλους έτσι θα το πάω... Αραχτή και light (κυριολεκτικά)!!! Θέλω κι εγώ καφέ μαζί σας... Σνιφ!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΚ !Μόλις διαβασουν τα κοριτσια μας εδω ας δηλωσουν συμμετοχη!

Δημητρα όλα καλα θα πάνε!Να εισαι αισιοδοξη!

Φιλακια!

renaki...


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΚΑΤ'ΑΡΧΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΜΑ ΣΑΣ!!!!ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ( ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ)ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΛΙΓΟ....ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΗΣΥΧΟΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ. ΓΥΡΝΑΓΕ ΑΠΟ ΔΩ ΓΥΡΝΑΓΕ ΑΠΟ ΚΕΙ...ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ!!!!ΕΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΖΥΓΗΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩ....+ 2 ΚΙΛΑ ΑΚΟΜΗ. 14 ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΞΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΘ ΤΑ ΕΒΑΛΑ. ΠΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΟΚΑΛΟ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ. γΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΟΥΝΑ 54 ΚΙΛΑ ΜΕ ΥΨΟΣ 1,75 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 68. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΜΕΤΡΗΣΕ ΗΜΟΥΝΑ +10 ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ...ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΜΕΤΡΗΣΗ ΤΩΡΑ. ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ???

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μόλις έκανα μπάνιο το Λιζάκι κ ...έσκασα!!!!
Δεν μπορώ να σκύψω καθόλου!!!! Εχω βαρύνει πάρα πολύ, κ έχω πάρει 8 κιλά που δεν θεωρείται πολύ!!!

Σοφούλι, ξέχασα να σου ευχηθώ πιο πρίν!
Να σας ζήσει η μπεμπούλα!!!!!! Καλότυχη να είναι!!!
Μόλις βρεις χρόνο, θέλουμε λεπτομέρειες!!!!!!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamameli έγραψε:ΟΚ !Μόλις διαβασουν τα κοριτσια μας εδω ας δηλωσουν συμμετοχη!

Δημητρα όλα καλα θα πάνε!Να εισαι αισιοδοξη!

Φιλακια!

Οκ!Μήπως τυχόν μένεισ δυτικά?Σε ρωτάω γιατί έχω κανα δίμηνο που μένω Ευοσμο,και ψάχνω κομμωτήριο εδώ,να μην είμαι σαν τον τράγο όταν γεννήσω!Το δικό μου είναι Καλαμαριά,κ ποιος πάει ως εκεί!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
renaki... έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΚΑΤ'ΑΡΧΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΜΑ ΣΑΣ!!!!ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ( ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ)ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΛΙΓΟ....ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΗΣΥΧΟΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ. ΓΥΡΝΑΓΕ ΑΠΟ ΔΩ ΓΥΡΝΑΓΕ ΑΠΟ ΚΕΙ...ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ!!!!ΕΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΖΥΓΗΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩ....+ 2 ΚΙΛΑ ΑΚΟΜΗ. 14 ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΞΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΘ ΤΑ ΕΒΑΛΑ. ΠΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΟΚΑΛΟ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ. γΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΟΥΝΑ 54 ΚΙΛΑ ΜΕ ΥΨΟΣ 1,75 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 68. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΜΕΤΡΗΣΕ ΗΜΟΥΝΑ +10 ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ...ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΜΕΤΡΗΣΗ ΤΩΡΑ. ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ???

Εγώ έχω 1,58 ύψος. Ημουν 49 κιλά κ έχω πάει 57 ( μέχρι πριν μια εβδομάδα).
Μια χαρά είσαι εσύ, 1,75 κ 68 κιλά...μοντελάκι!!!! Smile

renaki...


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Elenisig έγραψε:
renaki... έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΚΑΤ'ΑΡΧΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΜΑ ΣΑΣ!!!!ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ( ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ)ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΛΙΓΟ....ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΗΣΥΧΟΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ. ΓΥΡΝΑΓΕ ΑΠΟ ΔΩ ΓΥΡΝΑΓΕ ΑΠΟ ΚΕΙ...ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ!!!!ΕΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΖΥΓΗΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩ....+ 2 ΚΙΛΑ ΑΚΟΜΗ. 14 ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΞΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΘ ΤΑ ΕΒΑΛΑ. ΠΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΟΚΑΛΟ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ. γΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΟΥΝΑ 54 ΚΙΛΑ ΜΕ ΥΨΟΣ 1,75 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 68. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΜΕΤΡΗΣΕ ΗΜΟΥΝΑ +10 ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ...ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΜΕΤΡΗΣΗ ΤΩΡΑ. ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ???

Εγώ έχω 1,58 ύψος. Ημουν 49 κιλά κ έχω πάει 57 ( μέχρι πριν μια εβδομάδα).
Μια χαρά είσαι εσύ, 1,75 κ 68 κιλά...μοντελάκι!!!! Smile

ΝΑ' ΣΑΙ ΚΑΛΑ...ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ!!!!!!ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΒΑΛΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ????
ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΩΩ ΠΟΛΑ ΨΗΤΑ ΚΑΙ ΒΡΑΣΤΑ..ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ.

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ετσι κάνουν, φωνάζουν για να μην παίρνουμε θάρρος!
Λένε οτι γύρω στα 10 κιλά είναι το φυσιολογικό αλλά εξαρτάται με το πόσα κιλά ξεκινάμε. Μια κοπέλα π.χ που έχει ήδη κάποια κιλά παραπάνω, πρέπει να προσέξει περισσότερο από μια άλλη που είναι αδύνατη, ώστε να έχει πιο εύκολη εγκυμοσύνη κ τοκετό.

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ακριβώς! Δεν μπορεί μια που έχει περιττά κιλά να πάρει τα ίδια με μια που είναι πολυ λεπτή.

Φωτεινή κέντρο κέντρο μένω...

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια τι κανετε?
δημητρουλα ολα καλα θα πανε θα δεις.απλα η μικρη κρατιεται μινιον απο τωρα.ετσι ειναι τα κοριτσια.
σοφια να σου ζησει η κορουλα σου.
οσο για τα κιλα της εγκυμοσυνης οταν εχεις λιγοτερα κιλα απο το κανονικο δεν υπαρχει λογος να μην μπορεις να παρεις παραπανω κιλα.μονο αν ξεκινησεις με πολλα κιλα πρεπει να προσεχεις να μην ξεφυγεις πιο πανω απο τα 12-13.εγω στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου ειχα παρει 13 κιλα.και τωρα που ειμαι στην 29η εβδομαδα εχω παρει 5 κιλα.αλλα εχω ενα ακομη παιδι στο σπιτι και λιγο η ζεστη που δεν σου κανει ορεξη να φας ετσι πηρα λιγα κιλα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις