Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λέει η Μελίνα σε μια φίλη της: καλα δεν βλέπεις που η μαμα μου είναι ακόμα χοντρή; Είμαστε στον ογδοο ακόμα..όταν θα είμαστε στο ένατο θα γεννήσει.Τώρα γύρισε το κεφάλι του προς τα κάτω.
Φίλη:θα του παει όλο το αίμα στο κεφάλι!
Μελίνα:όχι καλε δεν βγαίνει το αίμα είναι μέσα στην κοιλιά...στο 33 είμαστε .σε λίγο θα σφηνωθει το κεφάλακι..
Φίλη:ααα...



Τώρα τι καταλαβαίνουν;δεν ξέρω!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εδώ και κανένα 2ωρο προσπαθώ να κοιμηθώ αλλά μπα...είδα και το νεότερο γκρεις ανάτομυ πα πα πα όλοι πεθαίνουν πια εκεί μεσα μαύρισε η ψυχή μου !!!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοβαρά; Μην ξαναδεις στεναχωρα...μόνο χαρούμενα!
Καληνύχτα!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πάντα μου άρεσε αλλά τώρα παράγινε το κακό καλέ πα πα πα φιλιά καλό βράδυ!!τώρα κατέβασα κωμωδία να δω!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 33 328109

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 33 587529 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 33 417472

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ενα ένα τα θυμάμαι ρε κορίτσια
μου είπε εχθές επίσης ο γιατρός πως ντοπλερ δεν χρειάζεται να κάνουμε θα κάνουμε υπερήχους στο ιατρείο!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω σε καμία εγκυμοσύνη δεν έκανα.ότι δει στους δικούς του υπερηχους.

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα Very Happy να περασετε μια ομορφη κυριακη!εγω αποψε κοιμηθηκα λιγο παραπανω Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 33 215994 mamameli εχουν πολυ πλακα τα μικρα οταν συζητανε μεταξυ τους!!!και γω doppler δεν μου ειπε να κανω τα κοιταζει στους υπερηχους και μου λεει ολα καλα.αθανασια πως ηταν ο γαμος?φωτεινη θα εισαι η πρωτη απο την ομαδουλα που θα γεννησει δηλαδη?πολλα φιλια κοριτσια σε ολες!!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Μαριλού! Πάλι νωρίς ξύπνησες ή κοιμήθηκες καθόλου;
Κι εμένα κορίτσια με πονάνε τα πάντα όταν κουνιέται μέσα, αλλά γουστάρω!!!
Μόνο τις νύχτες (που είναι και οι αγαπημένες της) λίγο αγχώνομαι γιατί νομίζω πως την ξεβολεύω εγώ! Νιώθω και τύψεις μετά, αμέ!!! Καμιά φορά λέω ότι αποφάσισε να βγεί το παιδί, αλλά από τον αφαλό, τόσο που σπρώχνει εκεί!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy29 έγραψε:Καλημέρα Μαριλού! Πάλι νωρίς ξύπνησες ή κοιμήθηκες καθόλου;
Κι εμένα κορίτσια με πονάνε τα πάντα όταν κουνιέται μέσα, αλλά γουστάρω!!!
Μόνο τις νύχτες (που είναι και οι αγαπημένες της) λίγο αγχώνομαι γιατί νομίζω πως την ξεβολεύω εγώ! Νιώθω και τύψεις μετά, αμέ!!! Καμιά φορά λέω ότι αποφάσισε να βγεί το παιδί, αλλά από τον αφαλό, τόσο που σπρώχνει εκεί!

καλημερα δημητρα!κοιμηθηκα λιγο παραπανω σημερα ξυπνησα στις 7!εμενα το βραδυ δε με ενοχλει και αμα τυχει και ξυπνησω αγχωνομαι εαν ειναι καλα και την χαιδευω να ξυπνησει για να την ακουσω!απο τωρα ανησυχουμε φαντασου οταν γεννηθουν!!!!!!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άντε, κοιμήθηκες καμάρι σήμερα!
Καλά για το άγχος δεν το συζητώ καν! Ο άντρας μου λέει ότι θα βγεί το παιδάκι και θα πεί "Αμ΄΄αν ρε μάνα! Μ' έπρηξες 9 μήνες!"!!! Νομίζω πως όταν με το καλό γεννηθεί, θα κάθομαι από πάνω του όλη την ώρα να βλέπω ότι ανασαίνει... Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 33 875502

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εχει πολυ ομορφη μερα σημερα οσες μπορειτε να πατε βολτουλα.ασε δημητρα μου και γω το ιδιο μου φαινεται θα κανω!!!!!!!!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ θέλω βόλτααααααααααααααααα!!!! Σνιφ!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy29 έγραψε:Κι εγώ θέλω βόλτααααααααααααααααα!!!! Σνιφ!

υπομονη ρε κοριτσακι!!!!!!!!!να φανταστεις την τεταρτη εχω γιατρο και το περιμενω γιατι πλεον και αυτο για μας βολτα θεωρειτε!!!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η αλήθεια είναι ότι εμένα η καλύτερη βόλτα είναι η μικροβιολόγος μου. Έχει και μαγαζιά εκεί και πολύ κόσμο. Είναι πεζόδρομος και όταν πάω να δώσω αίμα ρίχνω κλεφτή ματιά στα μαγαζιά και βλέπω τον κόσμο που πάνε για τα ψώνια τους...

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερουδια!!!!! Κ εγω κανω εναν υπνο μεσ στην ταλαιπωρια!!!! Σηκωνομαι τουλαχιστον 4 φορες για πιπι ρουμ!!!! Καθε 4ωρες παιρνω χαπια κ χτυπανε ξυπνητηρια!!!!χαχαχα!!! Ο αντρας μου θα παθει νευρικο κλονισμο σε λιγακι!!!χαχαχα!!!! Α κοριτσακια κ γω ντυνομαι κ στολιζομαι οταν παμε γιατρο!!! Βαφομαι κιολας!!!! Ε σαν εξοδος ειναι αφου μονο εκει παμε τι το γελατε!!!!καλημερα δημητρουλα κ μαριλου!!!!(τι καλα που κοιμηθηκες παραπανω)

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κοιλουμπίτσες!!
καλά όταν θα γεννηθεί κι εγώ ακριβώς το ίδιο σκέφτομαι, θα κάθομαι από πάνω του όλη μέρα να δω αν ανασαίνει...είμαι και τόσο δύσκολη στον ύπνο που νομίζω ότι δε θα με πιάνει ποτέ ο ύπνος!

όσο για τον ΕΟΠΠΥ και μένα μου είπε ο γιατρός μου την προηγούμενη εβδομάδα που τον είδα ότι θα γίνει πάλι ένας χαμός από 8/10!! αφού μου λέει τρέχει να προλάβει να κάνει εγχειρήσεις όλες τις γυναίκες που θέλουν για να προλάβουν να μην πληρώσουν...και ήταν τόσο κουρασμένος!!
πάντως για 1500 ευρώ που είπατε για αμοιβή γιατρού μου φαίνεται πολύ πολύ υψηλή!!
μάλλον οι ταρίφες στην Αθήνα είναι υψηλότερες!!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια...ελπίζω να είστε όλες καλά...!!! Very Happy Very Happy
Εδώ και 3 μέρες έχω έντονους πόνους στον αριστερό γοφό και στην μέση... ώρες ώρες δε μπορώ να κουνήσω... είναι φυσιολογικό η πρέπει να ειδοποιήσω τον γιατρό?? Shocked Shocked Shocked
(με το παραμικρό φοβάμαι)..!!!
Α, και κάτι άλλο, ο μπέμπης είναι πολύ ήσυχος,δεν τον πολυακούω... είναι φυσιολογικό αυτό στην 29η εβδομάδα..????

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα ειρηνη!και εμενα 1500 θα μου παρει.εσενα ποσα σου ζητησε ο γιατρος σου?

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
roulakriti έγραψε:Καλημέρα κορίτσια...ελπίζω να είστε όλες καλά...!!! Very Happy Very Happy
Εδώ και 3 μέρες έχω έντονους πόνους στον αριστερό γοφό και στην μέση... ώρες ώρες δε μπορώ να κουνήσω... είναι φυσιολογικό η πρέπει να ειδοποιήσω τον γιατρό?? Shocked Shocked Shocked
(με το παραμικρό φοβάμαι)..!!!
Α, και κάτι άλλο, ο μπέμπης είναι πολύ ήσυχος,δεν τον πολυακούω... είναι φυσιολογικό αυτό στην 29η εβδομάδα..????

καλημερα ρουλα υπομονη με τους πονους παρε τον γιατρο να ρωτησεις τι μπορεις να παρεις να ανακουφιστεις.και γω καποιες φορες δεν την πολυακουω την μπεμπα παρα ελαχιστα.αν ανησυχεις ωστοσο πολυ παρε τηλ τον γιατρο να τον ρωτησεις.

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τον ρώτησα αλλά δε μου είπε ακόμη, μου το κρατάει για έκπληξη μάλλον...
αλλά ξέρω από άλλες φίλες μου ότι παίρνει γύρω στα 700 ή 800 για φυσιολογικό.

δηλαδή εσύ πληρώνεις κάθε φορά την επίσκεψη και στο τέλος άλλα 1500?? ρε συ πολλά...

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
REINE έγραψε:τον ρώτησα αλλά δε μου είπε ακόμη, μου το κρατάει για έκπληξη μάλλον...
αλλά ξέρω από άλλες φίλες μου ότι παίρνει γύρω στα 700 ή 800 για φυσιολογικό.

δηλαδή εσύ πληρώνεις κάθε φορά την επίσκεψη και στο τέλος άλλα 1500?? ρε συ πολλά...

στις επισκεψεις δεν πληρωνω ποτε τιποτα.στο τελος ολα μαζι 1500 μου εχει πει ειτε με φυσιολογικο τοκετο ειτε με καισαρικη.

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Αναστασία, Ειρήνη, Ρούλα! Ρούλα τα μωράκια κοιμούνται πολύ! Μην ανησυχείς! Αν δεις και περάσει μια ολόκληρη μέρα χωρίς να τ' ακούσεις καθόλου, πάρε τον γιατρό σου τηλ. Πάντως απ' ότι έχω καταλάβει δεν είναι όλες οι μέρες ίδιες όσον αφορά την κινητικότητα. Κορίτσια συμφωνείτε; Κάποιες μέρες είναι και η θέση τους τέτοια που κλωτσάνε εσωτερικά ή προς τα κάτω. Όσον αφορά τον πόνο, εγώ κατά καιρούς έχω χαζοπονάκια στα οστά της λεκάνης και στην μέση, αλλά κρατάνε λίγο. Νομίζω ότι φυσικό είναι αφού αλλάζει η περιοχή για τη γέννα... Ε;

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
όπως τα λες είναι Δημητρα.
Ρούλα θα ανησυχήσεις μόνο αν δεν το ακόυσεις το μωρό για μια ολόκληρη μέρα!!

κι εμε΄να γενικά ο μπέμπης ήρεμος είναι...

Μαριλού οκ αφού δεν πληρώνεις επισκέψεις, καλά είναι σχετικά. γαιτί εγώ πληρώνω, όχι κα΄θε φορά αλλά πληρώνω.

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναιιι εεε???? πάλι καλά, γιατί αγχώνομαι ώρες ώρες... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Να είστε καλά...σας ευχαριστώ!!! Πάντως αύριο θα του τα πω για καλό και για κακό να 'χω το κεφάλι μου ήσυχο...!!!!
((Πολύ φοβητσιάρα είμαι και εγω τελικά))....!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed
Όσο για τον ύπνο που λέτε κ εγώ μια απο τα ίδια.... Αϋπνίες στο φούλ...και ΑΝ με πάρει ο ύπνος βλέπω όνειρα και τα πιο πολλά είναι εφιάλτες...!!! Απ' τον ανχος ειναι μαλλον...ποιος ξέρει..?!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 33 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 33 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 33 215994

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις