Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
50 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 50 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρουλα μου κ εμενα μου πονανε οι γοφοι μου πολλες φορες κ φτανει μεχρι τη μεση κ δν μπορω να περπατησω!!!! Ρωτησα το γιατρο κ μου ειπε οτι ειναι κ απ την πλαινη σταση ολη μερα!!ν εγω ανησυχω ωρες ωρες που μου ποναει παρα παρα πολυ το ηβικο οστο!!!!!!
Οσο για το γιατρο εμεις πληρωνουμε 50την επισκεψη!!(τις εκτακτεςτποτε μονο τις κανονισμενες)κ στο τελος θα πληρωσουμε αλλα 1000!!!! Πολλα ειναι σιγουρα αλλα για μενα που περασα τοσα πολλα τα χαλαλιζω ειλικρινα!!!!να ναι καλα η μπεμπα μου κ δν με νοιαζει!!!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημέρες σε όλααα τα φουσκωτούλια Very Happy Very Happy Τι μου κάνετε?Αυπνίες,πονάκια διαβάζω,εφιαλτες..Τα περισσότερα από αυτά είναι στο πρόγραμμα κορίτσια,εμ άνθρωπο κουβαλάμε..άγχος τράβάω κ εγώ με το παραμικρό,όπως τα περιγράφατε,αν ακούγετε η μικρή,πως να κοιμάμαι το βράδυ κ μήπως την ζουλάω κτλ κτλ..βρίσκουν αυτά την θέση τους,έννοια σας!Αα,ντόπλερ ούτε εγώ έκανα,μια χαρά τα βλέπει ο ντοκ στους υπερήχους και δεν ανέφερε τίποτα γι αυτό..γενικά ο δικός μου δεν βάζει εξετάσεις ή φάρμακα εύκολα,παρά μόνο όταν καταστεί απαραίτητο..Εγω είχα εναν καλό ύπνο και πάλι,σε σχέση με τα πολλά πιασίματα κ παλιότερους εφιάλτες Very Happy Very Happy Ο γιατρός εννοείται πως είανι βόλτα πλέον κ σημαιοστολιζόμαστε.Είναι κ καράκεντρο ο δικός μου,δίπλα σε μαγαζία κ το συνδυάζω με χάζεμα στα μαγαζιά ή κανενα καφέ Wink

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α!!!! Ρουλιτσα κ μενα δν κουνιεται παντα!!! Αλλα οταν κουνιεται τρωω το ξυλο της αρκουδας!!! Αφου καμια φορα παιρνω ορκο οτι εχω μελανιες στα πλευρα μου!!! Χθες πιασαμε επαυτοφορο δυο πατουσακια!!!!χαχαχα!!! 90% ηταν πατουσακια!!!! Πανω στο αριστερο πλευρο!!!τα ειδα ολα!!!!χαχαχαχαχα!!!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχχαα αααχου μωρεεε... γλύκαααα Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 34 379767 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 34 379767 και 'γω θέλω να με κλωτσάει μ' αρεσει και μου φευγει το ανχος!!!! Χτες ένοιωθα μικρά ρυθμικά χτυπηματάκια πολυυυ χαμηλά στην κοιλιά, λέτε να ήτανε λοξυγγας η μπα..?? πλάκα είχε πάντως... Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 34 669659 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 34 669659 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 34 235182 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 34 235182

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσαρες μου τι κανετε? εμεις ...καλα ειμαστε....αφηστε τα μην μιλαμε για πονους αχχχχ δεν εχω κοιμηθει παλι ολοι την νυχτα γυριζω και βογγαω.... και εμενα με ποναει το ποδι μου ψηλα ενδιαμεσα στην περιοχη μας και το ποδι μου ειπε ο γιατρος οτι μαλλον εχει πιαστει νευρο επειδη εχει γυρισει η μπεμπα....οσο για την αμοιβη του 1500 και εμας μας ειπε...και την επισκεψη την πληρωνουμε κανονικα τωρα που πηγαιναμε 1 φορα τον μηνα τωρα απο εδω και περα δεν ξερω εαν θα μου περνει χρηματα...δηλαδη για να καταλαβω τις κλινικες που θα γεννησουμε πλεον θα τις πληρωνουμε εμεις απο την τσεπη μας ολα????ωχχχχχχχχχχ ελλας το μεγαλειο σου ...

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζωούλα μπορεί το Ολύμπιον να μη σταμάτησε τη σύμβαση με τον εοπυυ. Πάρε τηλ. Κι εγώ πιάνω διάφορα Αναστασία, αλλά η πλατούλα είναι πιο συχνή! Ναι Ρούλα τα ρυθμικά χτυπήματα λόξυγγας είναι... Δεν είναι τέλειο; Όσο περνάνε οι εβδομάδες γίνεται πολύ πιο έντονο...

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κ από μένα!!! Τι κάνετε? Εγώ πίνω ενα καφεδάκι μήπως ανοίξει το μάτι, αλλά τίποτα. Δεν κοιμήθηκα πάλι όλο το βράδυ.

Χθες πήγαμε το Λιζάκι στο γιατρό γιατί δεν ήταν στα καλά της τώρα τελευταία. Της πήραν 2 φορές αίμα για εξετάσεις κ έιπαν οτι έχει ερλιχίωση, από ένα τσιμπούρι που την είχε δαγκώσει. Τις έκανε 2 ενέσεις κ τώρα τις δίνω χαπάκια...χάλια ήταν το κορίτσι μου όλο το βράδυ Crying or Very sad

Μαρία κ Αθανασία πεθαίνω με τις κόρες σας!!!! Λιώνω!!!!

Φωτεινή ξεκίνησε η αντιστροφη μέτρηση, ε? Αντε, όλα καλά να πάνε!!!!!!

Στα υπόλοιπα κορίτσια Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 34 379767

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Όντως Ελένη μου,ξεκίνησε,είμαι στον 9ο!Σ ευχαριστώ πολύ,και σ εσένα εύχομαι καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης κ όσο το δυνατόν όλα ανώδυνα!΄Νομίζω η Δήμητρα είχε πεί πως ίσως να γεννήσω πρώτη από την ομάδα μάς εδω,δεν θυμάμαι!Αλλά μάλλον είναι πιθανόν,αν δεν γεννήσουν οι 2,3 κοπέλες που έχουν πητ πρίν απο εμένα,αν κ προγραμματισμένη θα πάω,αν η μικρουλα δεν έχει άλλα σχέδια Very Happy Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενη περαστικα στην μικρη σου... κριμα μωρε.ειχε και η ιωαννα περσυ ενα ακατανομιστο και ειπα αμαν με τις εξετασεις τοτε. να ξερεις αλλη φορα στο α βοηθειων εχουν μηχανηματακι με κρυο που το τσακιζουν τα ατιμο επι τοπου ανωδυνα. αχρειαστη η πληροφορια μου, αλλα λεμε τωρα....

χαλασε ο φορτιστης στο λαπτοπ και μπαινω κελφτα και για λιγο απο την πεθερα.

ωραιος ο γαμος εχθες ηταν. συγκινηθηκα με την σκατουλα που παντρευτηκε.ορμονες....

θα παω το πρωι να παρω αλλο φορτιστη. φιλακια κοιλιτσες μου!!!!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια.τι κανετε?ολες βλεπω εχετε πονους και πιασιματα.εγω η κακομοιρα δεν μπορω να καθησω πολυ ωρα σε καρεκλα.πιανεται η πλατη μου.και το βραδυ μεχρι να βολευτω για τον υπνο περναει καμια ωρα.
σαβ/κο χαθηκαμε λιγο αλλα χτες ειχαμε βαφτιση κα σημερα το πρωι πηγαμε στο παρκο του φλοισβου για να ξεδωσει λιγο ο μικρος τωρα που εχει ακομη καλο καιρο.κατα τα αλλα ολα καλα.
για τα ιδιωτικα μαιευτηρια ακουσα στο ραδιοφωνο οτι αναστελλουν για λιγο καιρο την εξοδο τους απο τον εοππυ γιατι τους ειπαν θα τους πληρωσουν.κι εγω εχω να κανω εξετασεις αυτη την εβδομαδα και ελπιζω να μην πληρωσω κατι στο ιατρικο κεντρο που θα παω.
εμας ο γιατρος στην προηγουμενη γεννα μας ειχε παρει 1300 αλλα δεν πληρωναμε καθολου επισκεψεις.αυτη την φορα δεν ξερω ακομη αν θα παρει λιγοτερα.πρεπει την επομενη φορα που θα παμε να ρωτησουμε.εγω θα γεννησω στο αρεταιειο οποτε εκει δεν θα πληρωσω πολλα για το δωματιο.
οσο για το ρηλαξ που ειδα ρωτανε πολλες εμας η παιδιατρος μας ειχε πει απο την αρχη οτι μπορουμε να τον βαζουμε.φυσικα δεν τον ειχα πολλες ωρες.τον ειχα και στην καλαθουνα τον ειχα και στο κρεβατι του.

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλά σε ακούω Ειρήνη μου,όσο είναι οκ ο καιρός,μια χαρά κάνεις κ κόβεις βόλτες Very Happy Very Happy Είπες παιδίατρο κ θυμήθηκα τι ήθελα να ρωτήσω τις σαλονικιές μανούλες,μια κ πλησιάζει η ώρα μου..Κορίτσια,έχετε υπόψην σας εναν/μια καλο/η παιδίατρο που να είναι συμβεβλημένος με ΕΟΠΥΥ?Έχω ψάξει από φίλες,αλλά είναι όλοι εκτός,όπως κ μέσω Ιντερνετ,θα θελα να πάρω μια κατ ιδιαν άποψη πριν πάω στα τυφλά.. Smile Smile

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα!!!! Δν μπορω με τπτ να κοιμηθω μεσημερι!!! Κοιμαμαι 10λεπτα κ τσουπ πετιεμαι!!!δν ξερω γιατι!!!! Θελω γλυκοοο τωρα!!!!!!!!!!!!! Εφτιαξε ο καλος μου κρεμα γιωτης κ περιμενω να κρυωσει!!!
Ευη ηρθε το δωματιο σας;;;με γειες!!!!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:Καλησπερα!!!! Δν μπορω με τπτ να κοιμηθω μεσημερι!!! Κοιμαμαι 10λεπτα κ τσουπ πετιεμαι!!!δν ξερω γιατι!!!! Θελω γλυκοοο τωρα!!!!!!!!!!!!! Εφτιαξε ο καλος μου κρεμα γιωτης κ περιμενω να κρυωσει!!!
Ευη ηρθε το δωματιο σας;;;με γειες!!!!

αναστασια μου σε καταλαβαινω απολυτα και γω εχω ενα θεμα με τα γλυκα που προ εγκυμοσυνης δεν ειχα!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:ελενη περαστικα στην μικρη σου... κριμα μωρε.ειχε και η ιωαννα περσυ ενα ακατανομιστο και ειπα αμαν με τις εξετασεις τοτε. να ξερεις αλλη φορα στο α βοηθειων εχουν μηχανηματακι με κρυο που το τσακιζουν τα ατιμο επι τοπου ανωδυνα. αχρειαστη η πληροφορια μου, αλλα λεμε τωρα....

χαλασε ο φορτιστης στο λαπτοπ και μπαινω κελφτα και για λιγο απο την πεθερα.

ωραιος ο γαμος εχθες ηταν. συγκινηθηκα με την σκατουλα που παντρευτηκε.ορμονες....

θα παω το πρωι να παρω αλλο φορτιστη. φιλακια κοιλιτσες μου!!!!

Ωχ, δεν ήμουν σαφής. Η Λίζα είναι το σκυλάκι μου Embarassed Embarassed Embarassed

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια μου
εμένα μου παιρνει κ επίσκεψη κάθε φορά και θελει 1500 στο τέλος!!!

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια εχω καιρο να σας γραψω αλλα δεν ειχα καθολου χρονο ηρθαν να με δουν κατι συγκενεις και ολη την ωρα ξαπλα μεν αλλα με κοσμο συνεχεια δε!Δε προλαβα να σας διαβασω ολες αλλα για το θεμα του γιατρου απ οσο καταλαβενω λετε.Εμενα ζητησε 900 καισαρικη και καθε φορα που πληρωνω επισκεψη μου κοβει αποδειξη και αφερει το ποσο που το εδωσα απο τη συνολικη του αμοιβη και επειδη ημουν δυσκολα οικονομικα δεν ειχα το ανχος να πληρωνω υποχρεωτικα παντα.εχει μειωθει κατα πολυ παντως το ποσο που θα παρει σε λιγες μερες και σημειωνει και ο ιδιος καθε φορα το ποσο μειωνετε και μας κοβει αποδειξη στο ιατρειο εχοντας και εμεις το κεφαλι μας ησυχο.Αυτα...Καλο βραδυ κι απο μενα παω να ξαπλωσω..

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σημερα πεσμενη η κινηση μετα το απογευμα ε;;;; που πηγατε ολες;;; Κυριακατικο αραλικι;;;; εμενα ο καλος μου βλεπει μπαλα κι εγω περιμενω να αρχισει στο σταρ το sex and the city!!! μην κοροιδευετε αγαπωωωωωωωωω!!!χαχαχαχαχα
καληνυχτα σε ολες! ευχομαι ολες να ειστε καλα!!! τα λεμε αυριο!!! μια ακομη μερα πιο κοντα στα νινακια μας ξημερωνει!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 34 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 34 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 34 35468 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 34 35468

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμείς πήγαμε φάγαμε είδαμε τον Θρύλο (εχουμε κ τε΄τοια κολλήματα εμείς) και ήρθαμε να ξεραθώ πάλι!

Γελάσαμε σήμερα συνήθως με τον καλό μου πηγαίναμε για μ΄πυρες σήμερα κάναμε βόλτες στην πλατεία μετά το φαγητό με ένα κυπελλάκι παγωτό στο χέρι!!!


Αυριο θα πάω και να βρω κανένα παντελόνι γιατί πλέον μόνο τα σεντόνια μου κάνουν αν τα τυλλίξω γύρω μου!!!!!


Αντε φιλιά αν και σιγά μην κοιμηθούμε πάλι σήμερα!! ολα οι μάνες τα τραβάμε εγώ αυτό ξέρω!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλο βράδυ κ απο μένα κορίτσια, διαβάζω τα νέα σας καθημερινά μαζεμένα αλλα με τα τρεξιματα δεν προλαβαίνω προς τα παρών να σας γράψω ....Φιλακια!!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καληνύχτα κ από μένα, αν κ δεν με βλέπω να κοιμάμαι πάλι απο τη ζέστη.....

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσακια μου!
Πολυ κουραση αυτες τις μερες.ξεκινησαμε χειμωνιατικες δουλειες με την μαμα μου σιγα σιγα.
Εμενα ο γιατρος μου δεν μου παιρνει επισκεψη και για καισαρικη στον γιομου μου ειχε παρει 1300 αυριο θα τον ρωτησω για τα λεφτα.
Εγω εχω παιδιατρο η οποια ειναι στον εοπυ και ειναι παρα πολυ καλη,Εχω συστησει δυο φιλες μου να πανε που ειχαν αλλη παιδιατρο και εμειναν παρα πολυ ευχαριστημενες.Ειναι στην Βουλγαρη.

Αυριο εχω γιατρο θα δω την μπουμπουκα μου!Παντως χθες με ρωτησανε αν εχω διδυμα!Η αληθεια ειναι πως εχω μεγαλη κοιλια και στον γιο μου ειχα τεραστια!

Για τον καφε ειμαι μεσα!!!! (εκτος απροοπτου)

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοιλιτσες!!! Σήμερα ξυπνησα απο τις 7 κ δεν μπορω να ξανακοιμηθω ... Ουτε δουλειές έχω σήμερα ουτε τίποτα κ δεν ξέρω τι να κάνω βαριεμαι πολυ .... Αύριο έχω γιατρο κ θα δώ πάλι την μπεμπα μου ....

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια! Με το καλό να δείτε τα μωράκια σας που έχετε ντοκ Στέλλα και Μαρία! Καλή εβδομάδα!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!κι εγω 1300 στην μικρη και δεν πλήρωνα επισκέψεις .και ανα τρεις βδομάδες παρακολούθηση απο την αρχη .πάνω απο 20 επισκέψεις έκανα.τώρα το ίδιο φαντάζομαι σήμερα θα μιλήσουμε για οικονομικά...ναι ναι στον ογδοο χχχχχ!

Θα το ξαναδούμε σήμερα το νινι.τελικά αν γίνει καισαρικη σε ένα μήνα το κόβω να γενναω...βοηθειααααα έχω τόσα να κάνω ακόμα!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια τι κανετε?πρωτο βραδυ που κοιμηθηκαμε χωρις κλιματιστικο.σαν να ψιλοδροσισε.μαθατε οτι γεννησε η ολιβια φανταζομαι.τελικα εκανε καισαρικη ή γεννησε φυσιολογικα?
εμεις ολα καλα εδω.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις