Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
44 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 44 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 9]

sissympempis

sissympempis
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
antonia32 έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


το προσκλητηριο του ανηψιου της Carrie μας που βαφτιστηκε τον Σεπτέμβρη. το εξωτερικό εχει υφή δέρματος και κανει το προσκλητήριο πολυ ιδιαίτερο.
Το θέμα που ειχε διαλέξει η μαμα Βίκυ για το μικρό της ήταν το αυτοκίνητο, αλλά το εσωτερικό μπορεί να αλλάξει και να βασιστεί στο δικό σας θέμα!
το εξωτερικό δερματάκι ειναι διαθεσιμο και σε άλλα χρωματα εκτός του ivoir. Βίκυ, Carrie μου να χαιρεστε το μικρό Δημήτρη!
Το μονογραμμα μπορει να ειναι και σε στρογγυλο σχήμα και οχι μονο σε κυβο, η ακομα και να αντικατασταθεί από άλλο μεταλλικό στοιχείο!
1,00 ευρώ απο 1,20 για τις μανούλες του φόρουμ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




Υφασματινο προσκλητήριο! το προσκλητήριο προσαρμόζεται ανάλογα με το χρώμα που θέλετε. διατίθεται και σε πουα η μονόχρωμο!
1,00 ευρώ

δείτε επίσης στις χειροποίητες μπομπονιέρες στο blog τα πήλινα χειροποίητα διακοσμητικά by jenny's art! Τα διακοσμητικά μπορούν να γίνουν μπομπονιέρες (1,45) η προσκλητήρια (1,45)
yfasmatino???prepei na nai teleio..Smile

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εξωτερικα εχει υφασμα και εσωτερικα χαρτι!! θα φτιαξω και αλλα σχεδιακια και θα ανεβασω. πιστευω μεσα στη βδομαδα να προλαβω αλλιως απο δευτερα!!

http://stardustwork.blogspot.com

sissympempis

sissympempis
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
antonia32 έγραψε:εξωτερικα εχει υφασμα και εσωτερικα χαρτι!! θα φτιαξω και αλλα σχεδιακια και θα ανεβασω. πιστευω μεσα στη βδομαδα να προλαβω αλλιως απο δευτερα!!
Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ) - Σελίδα 2 215994 Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ) - Σελίδα 2 215994 Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ) - Σελίδα 2 215994 Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ) - Σελίδα 2 215994

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Πακέτο βάφτισης γουίνι με λαμπαδα με χειροποίητο αναστημομετρο by Jenny's art!! 210 ευρω με 100 μαρτυρικα!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Προσκλητήριο Κορώνα 1,20. Το ιδιο μεταλλικό μπορει να γίνει και κρεμαστή μπομπονιέρα στην ίδια τιμή.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




Προσκλητήριο με πάνινο καράβι με μεταλλικό μονογραμμα. Το υφασμα διατιθεται και σε κοκκινο ριγέ! 1,50 ευρώ.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Κρεμαστή μπομπονιέρα Γάμου με συρμάτινη καρδιά! 1,10.
Το ιδιο μεταλλικο μπορεί να γίνει και προσκλητήριο στην ιδια τιμή!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Συρμάτινη Πεταλούδα για μπομπονιέρα η προσκλητήριο 1,10

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Εντυπωσιακή μπομπονιέρα Γάμου με δίχτυ και τούλι!
0,70 ευρώ η μπομπονιέρα σκέτη
από 0,80 με μεταλλικό διακοσμητικό
1,55 με το χρυσό καράβι της φωτογραφίας!

Επίσης όλα τα κρεμαστα προσκλητήρια μπορούν να μπουν & σε κουτι με εσωτερική σατέν επένδυση!
Κορώνα 1,60 - Καρδία 1,50 - Πεταλούδα 1,50 - Φεγγάρι/ Αστέρι / Καρδιες (5*4,6 εκ) 1,25 ευρώ


Σύντομα και άλλα σχέδια!! flower



Έχει επεξεργασθεί από τον/την antonia32 στις Σαβ Νοε 24, 2012 1:45 am, 2 φορές συνολικά

http://stardustwork.blogspot.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


το προσκλητηριο του ανηψιου της Carrie μας που βαφτιστηκε τον Σεπτέμβρη. το εξωτερικό εχει υφή δέρματος και κανει το προσκλητήριο πολυ ιδιαίτερο.
Το θέμα που ειχε διαλέξει η μαμα Βίκυ για το μικρό της ήταν το αυτοκίνητο, αλλά το εσωτερικό μπορεί να αλλάξει και να βασιστεί στο δικό σας θέμα!
το εξωτερικό δερματάκι ειναι διαθεσιμο και σε άλλα χρωματα εκτός του ivoir. Βίκυ, Carrie μου να χαιρεστε το μικρό Δημήτρη!
Το μονογραμμα μπορει να ειναι και σε στρογγυλο σχήμα και οχι μονο σε κυβο, η ακομα και να αντικατασταθεί από άλλο μεταλλικό στοιχείο!
1,00 ευρώ απο 1,20 για τις μανούλες του φόρουμ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




Υφασματινο προσκλητήριο! το προσκλητήριο προσαρμόζεται ανάλογα με το χρώμα που θέλετε. διατίθεται και σε πουα η μονόχρωμο!
1,00 ευρώ

δείτε επίσης στις χειροποίητες μπομπονιέρες στο blog τα πήλινα χειροποίητα διακοσμητικά by jenny's art! Τα διακοσμητικά μπορούν να γίνουν μπομπονιέρες (1,45) η προσκλητήρια (1,45)


Α τώρα το είδα!!!!!Ευχαριστούμε πολύ πολύ!!Είδα προχθές και τις μπομπο της Φυλίς στην Ρόδο & μου άρεσαν ΠΑΡΑ πολύ!!!!!

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εδω ειναι και οι μπομπο της Φιλις! θα ανεβασω και το προσκλητηριο της καποια στιγμη απο βδομαδα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Νατασα μου ευχαριστω παρα πολυ και για τη στηριξη σου και για ολα!!! φιλια στο Θανο σου!

http://stardustwork.blogspot.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε να ξαναβαφτίσουμε.γεννήσουμε να μας κάνεις καμία βάφτιση!!!!!!!!!! Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ) - Σελίδα 2 215994 Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ) - Σελίδα 2 215994 Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ) - Σελίδα 2 215994 Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ) - Σελίδα 2 215994 Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ) - Σελίδα 2 215994 Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ) - Σελίδα 2 215994 Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ) - Σελίδα 2 215994 Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ) - Σελίδα 2 215994

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια τα προσκλητήρια-μπόμπονιέρες που προτεινα παραπάνω με 1,10-1,20 με τα μεγάλα συρμάτινα διακοσμητικά μπορουν να βγουν και πιο οικονομικά αν παίξουμε με μικρότερη καρδια (5*4,6εκ), διακοσμητικο φεγγάρι η αστέρι. η τιμή για αυτά ειναι στα 0,85.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



επίσης όλα τα κρεμαστα προσκλητήρια μπορούν να μπουν και σε κουτι με εσωτερική σατέν επένδυση !
Κορώνα 1,60 - Καρδία 1,50 - Πεταλούδα 1,50 - Φεγγάρι/ Αστέρι / Καρδιες (5*4,6 εκ) 1,25 ευρώ

http://stardustwork.blogspot.com

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλη εβδομαδα μανουλες !! επειδη μετα τη φραουλα, που σκεφτοταν ως θεμα βαφτισης τον πριγκιπα, επικοινωνησαν και αλλες μανουλες μαζι μου για μπομπονιερες στο θεμα αυτο σας αναρτω τα πιο οικονομικα σχεδιακια σε αυτο το θεμα. επισης εκτος αυτων μπορουμε να παιξουμε και με μεταλλικα διακοσμητικα σε αυτο το θεμα ξεκινωντας απο τα 80λεπτα (οπως η μπομπονιερα της Ιwanna81, απο το φορουμ μας που ηταν κρεμαστη με μπρελοκ μικρος πριγκιπας). Υπαρχουν και αλλα σχεδια, οπως χιονομαπλες η σαπουνακια! οποια κοπελα θελει μπορω να της τα στειλω!
οι τιμες περιλαμβανουν ΦΠΑ και αφορουν ετοιμες μπομπονιερες!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
μπρελοκ βατραχος 1.00, μαγνητακια μακρια 1.40, μαγνητακια 1.25, μπρελοκ κορωνα 1.25, ρεσω 1.85, κουμπαρας πουα 1.65, στικ 1.25, κουμπαρας πρασινος 1.10, κορνιζες 1.40, μελωδοι 1.65


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

κορνιζες & ρολοι 1.80, θερμομετρο 1.00, κρεμαστρα ροζ η σιελ 1.30, κρεμαστρα πριγκιπας 1.50, μελωδοι 1.65, καδρακια 1.50, μανητακια 1.35, μαγνητακια παλ χρωματα 1.40
..........................................................................
ημερολογια ξυλινα πριγκιπες η πριγκιπισσες 1.70, ημερολογιο πριγκιπες (1ησειρα 2ο σχεδιο) 1.65, μαγνητακια 1.15, κρεμαστρες 1.20, μαγνητακια παστελ χρωματα 1.25, αντζετα-σημειωματαριο-στυλο 1,50
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://stardustwork.blogspot.com

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αντωνία, πολύ όμορφες μπομπονιέρες! Μου αρέσουν πολύ αυτές με τη συρμάτινη καρδιά και την πεταλούδα!! Μπράβο σου!

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νικόλ μου σε ευχαριστώ παρά πολύ! Θα σας ανεβάσω κ αλλά σχέδια!φιλία στα κορίτσια σου!

http://stardustwork.blogspot.com

37Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ) - Σελίδα 2 Empty βαπτιση Πεμ Νοε 29, 2012 11:15 am

PAMICHA

PAMICHA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[ειδα τη δουλεια σου. ειναι καταπληκτικα ολα. μονο θα ηθελα να ρωτησω ειδα το πακετο βαπτισης και ειναι πολυ ωραιο αλλα δεν θελω τα μαρτυρικα. ποσο θα μου βγει φθηνοτερα, και αντι για λαμπαδα να εχω καλογερο με κερι απο πανω. μπορεις να μου πεισ τιμη?μ ευχαριστωω στειλε πμ

http://otanexoesena.blogspot.gr/

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια!! σου στελνω τιμη σε πμ!

http://stardustwork.blogspot.com

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αντωνια μου θελω να σε ευχαριστησω κ απο εδω για την καλη δουλεια που εκανες στη βαφτιση μου.Ηταν ολα τελεια.Να εισαι παντα καλα κ να κανεις παντα τετοιες ομορφες δουλειες.

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fasolis έγραψε:Αντωνια μου θελω να σε ευχαριστησω κ απο εδω για την καλη δουλεια που εκανες στη βαφτιση μου.Ηταν ολα τελεια.Να εισαι παντα καλα κ να κανεις παντα τετοιες ομορφες δουλειες.

κατερινακι μου σε ευχαριστω!!! να τον χαιρεστε το νεοφωτιστο Κωνσταντινο!! ευχαριστω για την υπεροχη συνεργασια!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://stardustwork.blogspot.com

pharmacy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αντωνια μου τρελαθηκα..ειναι τελεια ολα..λοιπον εχω γιο κ θα τον βαφτισουμε μαλλονν μαιο....χρονιαρης θ ειναι θελει οπωσδηποτε τιμουλες γ σαπουνακια κ τι σχεδια εχει γ αγορακι?

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε ευχαριστω παρα πολυ!! Να χαιρεσαι το γιο σου!! για αγορι εχει τα εξης σχεδια:
καρουσελ
πειρατη
βατραχο
χρυσοψαρο
αυτοκινητακι
κορωνα
πατουσακια
αυτοκινητο
ζωακια τετραδα
παγωτο σιελ λαχανι
κινητο
μπαλα ποδοσφαιρου με τη μπλουζα
παπακια στη βροχη

τα περισσοτερα τα εχω πανω αλλα αν θες καποιο που δεν εχω να σου ανεβασω φωτο. για πιο σχεδιο ενδιαφερεσαι να σου στειλω τιμη σε πμ;;

http://stardustwork.blogspot.com

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Ο στολισμος της Κατερινας μας για το κουκλακι της τον Κωνσταντινο!! Θεμα το παπακι!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Ο Κωνσταντινος χαμογελαστος κανει παρεα στο παπακι που περπατααει στη βροχη...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Οι μπομπονιερες και το candy corner!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τι να πω για τα ΦΟΒΕΡΑ cupcakesπου εφτιαξε η κατερινα για το γιο της!! ολοι επαθαν πλακα γτ ηταν εξολοκληρου homemade! ακομη και τα παπακια πανω στο cupcake τα εφτιαξε μονη! το μπουφε των γλυκων συμπληρωναν τα μπισκοτα που εφταιξε η Κατερινα με σχημα παπακι, τα γλειφιτζουρια, τα mellows και ντονατσακια με κρεμα η σοκολατα. και για να ξεδιψασουν οι καλεσμενοι μας νερακια με μια ευχη απο τον Κωνσταντίνο!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://stardustwork.blogspot.com

pharmacy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
antonia32 έγραψε:σε ευχαριστω παρα πολυ!! Να χαιρεσαι το γιο σου!! για αγορι εχει τα εξης σχεδια:
καρουσελ
πειρατη
βατραχο
χρυσοψαρο
αυτοκινητακι
κορωνα
πατουσακια
αυτοκινητο
ζωακια τετραδα
παγωτο σιελ λαχανι
κινητο
μπαλα ποδοσφαιρου με τη μπλουζα
παπακια στη βροχη

τα περισσοτερα τα εχω πανω αλλα αν θες καποιο που δεν εχω να σου ανεβασω φωτο. για πιο σχεδιο ενδιαφερεσαι να σου στειλω τιμη σε πμ;;
λοιπον επειδη ειμαι ανποφασιστη σε θεμα ακομη στειλε μου αν μπορεις γ παπακι πειρατη βαρτραχακιζωακιακ καρουσελ..σε ευχαριστω πολυ πολυ

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα! σου εστειλα πμ!

http://stardustwork.blogspot.com

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μανουλες!! Μπομπονιερες γουινι για τη pharmacy.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


κρεμαστη μπομπονιερα με γουινι και πουα κορδελα στο 0.90 ευρω.
αν αντι για πουα κορδελα βαλουμε μονοχρωμη σατεν η καρω κορδελα η κρεμαστη στοιχιζει 0,80.
Το μεταλλικο στοιχειο μπορει να γινει κ μπρελοκ με επιβαρυνση 10 λεπτων.
το ιδιο διακοσμητικο σε κουτακι βγαινει επισης στα 90 λεπτα.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


κορνιζες με αρκουδακια 1,10-1,20 για τους μικρους καλεσμενους.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


μπορουμε να κανουμε επισης ξυλινο μαγνητακι με 1,45 ευρω σαν αυτο με το σνουπι, μονο που θα διαλεξεις εσυ φιγουρες γουινι μεσα απο μια μεγαλη γκαμα.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


μπορουμε να κανουμε κ κονκαρδα στο 1,55

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


τελος μπορουμε να κανουμε και παζλ αλλα βγαινει πιο ακριβα στα 2,50 ευρω. παλι το σχεδιο θα το επιλεξεις εσυ!

αν βρω και αλλα σχεδιακια πιο οικονομικα θα σου ανεβασω! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την antonia32 στις Σαβ Ιαν 19, 2013 10:44 am, 1 φορά

http://stardustwork.blogspot.com

elfoula

elfoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
antonia32 έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Ο στολισμος της Κατερινας μας για το κουκλακι της τον Κωνσταντινο!! Θεμα το παπακι!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Ο Κωνσταντινος χαμογελαστος κανει παρεα στο παπακι που περπατααει στη βροχη...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Οι μπομπονιερες και το candy corner!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τι να πω για τα ΦΟΒΕΡΑ cupcakesπου εφτιαξε η κατερινα για το γιο της!! ολοι επαθαν πλακα γτ ηταν εξολοκληρου homemade! ακομη και τα παπακια πανω στο cupcake τα εφτιαξε μονη! το μπουφε των γλυκων συμπληρωναν τα μπισκοτα που εφταιξε η Κατερινα με σχημα παπακι, τα γλειφιτζουρια, τα mellows και ντονατσακια με κρεμα η σοκολατα. και για να ξεδιψασουν οι καλεσμενοι μας νερακια με μια ευχη απο τον Κωνσταντίνο!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καταπληκτική δουλειά!!!συγχαρητήρια και σε εσάς και στην μαμά Κατερίνα φυσικά!! Μια πραγματικά υπέροχη βαφτιση, δεν ξερω τι άλλο να πώ! Χαίρομαι ιδιαίτερα να βλεπω τέτοιες δουλειές κι ας έκανα μόνο τα προσκλητήρια και τα σουπλά με το παπάκι!!! Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ) - Σελίδα 2 228222 Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ) - Σελίδα 2 228222 Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ) - Σελίδα 2 228222

https://www.facebook.com/MyFairyland.gr

pharmacy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
milame ολα ειναι πανεμορφα...κ τα μαγνητακια κ κονκαρδα..παζλ πανεμορφο αλλα βγαινει κατιτις τσιμπημενο..αναλογα με καλεσμενους ισως το τολμησω..αλλιως κατι σε γουινι αλλα πιο οικονομικοα...με τρελαναν ολα...περιμενω κ οτι νεοτερο εχεις...σε ευχαριστω παρα πολυ

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elfoula επισες τα ακρα! ανοιξες τη βαφτιση με τα υπεροχα προσκλητηρια σου και την εκλεισες με φοβερα σουπλα!!! καλες δουλειες!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

pharmacy οτι αλλο βρω θα στο ανεβασω αν και μια οικονομικη λυση ειναι ο μεταλλικοσ γουινι γι ατους μεγαλους κ για τα μικρα μπομπονιερα σαν καραμελα με μελλοους η κουφετα κ μαγνητακι η κονκαρδα για διακοσμητικο. αυτο ειχαμε κανει κ τον υαγουστο στη βαφτιση της candy!

http://stardustwork.blogspot.com

elfoula

elfoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ωωω ευχαριστω πολύ για τα καλά σου λόγια!! καλές δουλειές και σε σένα ευχομαι!!! Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ) - Σελίδα 2 531909

https://www.facebook.com/MyFairyland.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις