Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
101 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 101 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 9]

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλη χρονια μανούλες!! ελπιζω το 2013 να ειναι γεματο υγεια αισιοδοξια κ δημιουργικοτητα!!

Ολοκαινουρια κουτια βάπτισης κουκλοσπιτα!! Το θεμα προσαρμοζεται στο γουστο σας!!

Και μη ξεχνατε οτι η προσφορα μας, που αναφερεται στην πρωτη σελιδα, συνεχιζεται!!

στο blog νεα σχεδια σε κουτια και συντομα νεα σχεδια σε παπουτσια και μπομπονιέρες-προσκλητήρια!!! ριξτε ομως μια ματια στα υπαρχονατ σχεδια η ζητηστε μας περισσοτερα!! παζλ, σαπούνια, μεταλλικα διακοσμητικά, ξυλινα παιχνιδια περιμενουν να στολσιουν τις μπομπονιερες σας!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://stardustwork.blogspot.com

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
https://www.facebook.com/stardustwork

Mανουλες η σελιδα μας στο φβ!! Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ) - Σελίδα 3 215994 Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ) - Σελίδα 3 215994
Καντε μας φιλους για να παρακολουθειτε ολα τα νεα μας σχεδια!!

http://stardustwork.blogspot.com

53Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ) - Σελίδα 3 Empty Ιδέες για βάπτιση Κυρ Ιαν 13, 2013 1:54 am

θαυματακι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σκεφτόμουνα μαι βάπτιση με θέμα το ποδήλατο και συνήθως δεν βρίσκω κάτι έτοιμο θα μπορούσαμε να προσαρμόσουμε κάτι από όλα αυτά που φτιάχνετε? Καλές δουλείες το 2013!

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θαυματακι έγραψε:Σκεφτόμουνα μαι βάπτιση με θέμα το ποδήλατο και συνήθως δεν βρίσκω κάτι έτοιμο θα μπορούσαμε να προσαρμόσουμε κάτι από όλα αυτά που φτιάχνετε? Καλές δουλείες το 2013!
Ευχαριστώ! Με το καλό η βάφτιση! Μπορούμε να το προσαρμόσουμε. Επειδή τώρα είμαι εκτός, το κ γράφω από το κινητό μόλις μπορέσω θα σας βάλω ποδήλατα να δείτε! Να χαίρεστε τι παιδάκι Smile

http://stardustwork.blogspot.com

raina

raina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα και από εμάς! Very Happy Βαπτίζουμε τον μικρούλη μας αρχές Ιουνίου στο Πάρκο Τρίτση σε μια υπέροχη τοποθεσία και θα ήθελα αν μπορείς να μου δείξεις μερικές ιδέες για μπομπό,προσκλητήρια και διακόσμηση (απλά πράγματα βασικά). Σκεφτόμουν κάτι σε μικρό πρίγκηπα ή κάτι σχετικό με το φυσικό τοπίο εκεί. Έχεις πραγματικά υπέροχα πραγματάκια να προτείνεις Respect αλλά πάααααρα πολλά και μπερδεύτηκα Rolling Eyes Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου Stardustwork ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗΣ & ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΠΟΎΝΙΑ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΟΥΦΕΤΟΜΗΧΑΝΕΣ (ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ) - Σελίδα 3 417472

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σας λογια!! θα σε παω σε τρια θεματακια και μπορουμε να συζητησουμε πανω σε οποιο θεμα εχεις σκεφτει ετσι ωστε οταν καταληξεις να εισαι 1000% σιγουρη για την επιλογη!

μπορεις αφου θα το κανεις στο παρκο τριτση να εχεις θεμα το δεντρο. για εξωτερικο στολισμο μπορω να σου δωσω μεταλλικα δεντρακια, στεφανια απο κλαδια και να τα διακοσμησουμε με κορδελες και ξυλινα πουλια (οχι πολλα πουλια για να δωσουμε εμφαση στο θεμα μας που ειναι το δεντρο) και αυριο μπορω να σου ανεβασω δειγμα απο μπομπο κ προσκλητηριο!! και αν παιξοπυμε με λαχανι-καφε ειναι πολυ σικατος συνδυασμος κ ελαχιστα δουλεμενος!!

αλλο θεμα ο βυθος και να παιξουμε με χταποδια -ψαρακια!!

προτεινω αυτα τα θεματα ως πιο προτοτυυπα, αλλα αν σου αρεσει και ο πριγκιπας παλι μπορουμε να το δουλεψουμε με νεα υλικα που θα εχω σε λιγες μερερς για να το κανουμε πιο ιδιαιτερο!

περιμενω τις δικες σου σκεψεις για να κινηθουμε αναλογα!

http://stardustwork.blogspot.com

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
raina αν θες κατι πιο ρομαντικο μπορουμε να παιξουμε με φεγγαρι-αστερια (πιο πισω σε αυτο το θεμα εχω αναλογο προσκλητηριο -μπομπο) η με surf αν θες κατι παιχνιδιαρικο!!
Θαυματακι σου βαζω να δεις ποδηλατο, το οποιο μπορει να μπει με ενα παιδακι σε οποιο φοντο σου αρεσει απο τα παγκακια μου και αυριο αθ σου ανεβασω προσκλητηρια και μπομπονιερες!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://stardustwork.blogspot.com

θαυματακι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ευχαριστώ και περιμένω τα υπόλοιπα αν και δεν κατάλαβα πώς θα χρησιμοποιήσουμε την εικόνα που μου έστειλες.

raina

raina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη ανταπόκριση!
Πραγματικά πρωτότυπος συνδιασμός το λαχανί με το καφέ και θα ήθελα να δω πως θα το χρησιμοποιήσεις Smile Ωστόσο και το θέμα με το σερφ κάτι μου έκανε μιας και θα είναι αρχές καλοκαιριού... Rolling Eyes Δώσε μου λίγο χρόνο και θα σου πω μόλις το επεξεργαστώ λίγο στο μυαλό μου. Να ρωτήσω και την γιαγιά μας που είναι ο καλιτέχνης της οικογένειας και θα σου πω σε λίγες μέρες 100% Wink
Ένα πράγμα με προβληματίζει μόνο...δεν μου εμφανίζονται οι εικόνες με τα δείγματα!!!!!

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
raina στειλε μου αν θες ενα μειλ στο μειλ μου να σου στελνω εκει τα δειγματα!

θαυματακι τη φωτο αυτη θα τη βαλω σε οποιο φοντο απο τα παγκακια του blog σου αρεσει! μπες στο blog που εχω τσην υπογραφη μου και δες εκει τα κουτια βαπτισης και οποιο σου αρεσει μου λες και το προσαρμοζουμε στο θεμα σου. αν σου αρεσει πχ το κουτι του γουιηι σαν χρωματα, φοντο και στησιμο θα βγαλω το γουινι και την παρα του, θα σου αφησω το δεντρο, το χορταρι και τον ουρανο που ειναι το φοντ5ο μας και θα σου βαλω και το ποδηλατο σκετο η με καποιο παιδακι. μακετες για το τελικο κουτι θα οσυ στειλω οταν θελησεις να κανεις την παραγγελια. σου βαζω να δεις και μπομπο για μεγαλους με ποδηλατο και πιο μετα θα σου ανεβασω παιδικες κ προσκλητηρια!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



τα χρωματα και τα υλικα συνδυαζονται οπως θες. το κουτι εχει 90 λεπτα, η μπομπο με διχτυ και χειροποιητο μπρελοκ εχει 1,20, η μπομπο με την παραμανα 1,25. αν θες το μεταλλικο ποδηλατο στο κουτι μπορει να γινει και μπρελοκ με επιβαρυνση 10 λεπτα, δηλαδη θα σου παει στο 1,00 ευρω το κουτι αν γινει μπρελοκ το ποδηλατο. κ στη μπομπο με το διχτυ μπορει να βγει το χειροποιητο μπρελοκ και να μπει το αλλο που σου λεω οτι μπορω να φτιαξω με το μεγαλο ποδηλατο. δεςτα και οτι συνδυασμο θες κανω μετα!!

http://stardustwork.blogspot.com

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και η μπομπονιερα με το δεντρο ειναι στυα 0,85 ερω Very Happy

http://stardustwork.blogspot.com

raina

raina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Στείλε μου αν μπορείς στο raina_2307@yahoo.gr
Ευχαριστώωωωω!!!

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπέρα σου έστειλα pm να σε ρωτήσω κάτι

θαυματακι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="antonia32"]raina στειλε μου αν θες ενα μειλ στο μειλ μου να σου στελνω εκει τα δειγματα!

θαυματακι τη φωτο αυτη θα τη βαλω σε οποιο φοντο απο τα παγκακια του blog σου αρεσει! μπες στο blog που εχω τσην υπογραφη μου και δες εκει τα κουτια βαπτισης και οποιο σου αρεσει μου λες και το προσαρμοζουμε στο θεμα σου. αν σου αρεσει πχ το κουτι του γουιηι σαν χρωματα, φοντο και στησιμο θα βγαλω το γουινι και την παρα του, θα σου αφησω το δεντρο, το χορταρι και τον ουρανο που ειναι το φοντ5ο μας και θα σου βαλω και το ποδηλατο σκετο η με καποιο παιδακι. μακετες για το τελικο κουτι θα οσυ στειλω οταν θελησεις να κανεις την παραγγελια. σου βαζω να δεις και μπομπο για μεγαλους με ποδηλατο και πιο μετα θα σου ανεβασω παιδικες κ προσκλητηρια!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



τα χρωματα και τα υλικα συνδυαζονται οπως θες. το κουτι εχει 90 λεπτα, η μπομπο με διχτυ και χειροποιητο μπρελοκ εχει 1,20, η μπομπο με την παραμανα 1,25. αν θες το μεταλλικο ποδηλατο στο κουτι μπορει να γινει και μπρελοκ με επιβαρυνση 10 λεπτα, δηλαδη θα σου παει στο 1,00 ευρω το κουτι αν γινει μπρελοκ το ποδηλατο. κ στη μπομπο με το διχτυ μπορει να βγει το χειροποιητο μπρελοκ και να μπει το αλλο που σου λεω οτι μπορω να φτιαξω με το μεγαλο ποδηλατο. δεςτα και οτι συνδυασμο θες κανω μετα!!

Ήθελα να ρωτήσω α) το κουτάκι τι διαστάσεις έχει- πόσα κουφέτα χωράει και ποια είναι η τιμή με τα κουφέτα β)το παγκακι(διαστάσεις) μου άρεσε πολύ και η ιδέα σου να προσθέσουμε ποδήλατάκι τέλεια- αναρωτιέμαι αν έχεις κάποια εικόνα ή αν μπορώ να σου στείλω και βέβαια σε τι τιμούλα είναι
γ) εναλλακτικά αν δεν πάρω παγκάκι τι άλλες επιλογές που να μποροιύμε να προσθέσουμε ποδήλατο έχουμε?

Περιμένω και τις παιδικές και ευχαριστώ για το χρόνο σου.

Δεν ξέρω αν σε ρώτησα αν φτιάχνετε ξύλινες φιγούρες?

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
raina να σου στειλω στο μειλ για το σερφ η θες και καποιο αλλο θεμα;;!!! Very Happy Very Happy

twinsmom τα λεμε με πμ!

θαυματακι η τιμη για τις μπομπο ειναι ετοιμες δεμενες με τα κουφετα. το κουτι που βαζω ειναι 6*6*4 η 6,5*6,5*6,5 οτι θες εσυ! σου βαζω να δεις και καποιες πιο παιχνιδιαρικες μπομπο σε ποδηλατο. σε καποια στικ που νομιζω θα βγαλουν ωραιο προσκλητηριο σου εβαλα και τιμη για το ποσο θα σου στοιχισουν ως προσκλητηρια. αν ωστοσο καποιο αλλο υλικο σου αρεσει σαν προσκλητηριο μπορω να σου βγαλω τιμη. αν δεν θες προσκλητηριο στικ να σου ανεβασω μακετες για προσκλητηρια καρτες.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




σε δυο μπομπο λειπουν τιμες θα σου δωσω αυριο!
κανε την ερευνα αγορα σου, αλλα ξεφυλλιζονατς τους καταλογους μου βρηκα απειρα παιχνιδια σε σκουτερ, οποτε αν θες σκεψου και αυτη την εκδοχη για θεμα (εχουν μαγνητακια και κουμπαραδες σε φοβερα σχεδια).περιμενω βεβαια και νεα σχεδιακια σε κανενα μηνα αλλα δεν ξερω τι ακριβως θα ερθει σε ποδηλατο. σου εβαλα παντως οτι βρηκα!! Wink

τα παγκακια εχουν 63 ευρω, αλλα πιο καλα σε συμφερει να φτιαξεις καποιο πακετο πχ λαδοπανο-κουτι-λαμπαδα-μαρτυρικα η οτι χρειαζεσαι γτ ετσι σου ερχεται πιο οικονομικα. η φιγουρα που εχω ειναι η εικονα που ανεβασα χθες, αλλα μπορω να βρω και αλλη αν θες η να μου στειλεις τη δικη σου για να τη δω με τον κατασκευαστη αν ειναι καταλληλη για εκτυπωση σε παγκακι. σου βαζω και λαδοπανο να δεις
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



εναλαλκτικα μπορεις να κανεις σκαμπο ξυλινο η βαλιστα δερματινη η κουτι δερματινο και να βαλουμε πανω ξυλινο ποδηλατο η μεταλλικο.

επισης για μπομπο μπορουμε να τυπωσουμε ξυλινα μαγνητακια ποδηλατο αν βρουμε εικονα καταλληλη για αυτη τη δουλεια! (το ποδηλατο που σου ανεβασα χθες εχει την καταλληλη αναλυση γιααυτη τη δουλεια. το αποτελεσμα ειναι σαν τα ξυλινα μαγνητκια που εχω στις παιδκες μπομπο στο Blog (σαν το σνουπι κ τη μπαλαρινα κλπ) και η τιμη ιδια με αυτα το μπλογκ.

ξλινες φιγουρες φτιαχνω, οτι φιγουρα εχω στις λαμπαδες στο μπλογκ ειναι κατα κυριο λογο ξυλινες (εκτος απο καποιες λιγες υφασματινες). για τι φιγουρα ενδιαφερεσαι; ποδηλατακι;

http://stardustwork.blogspot.com

raina

raina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αν μπορείς στείλε μου για το σερφ και μου άρεσε πολύ το θεματάκι που είδα με το μωρό δράκο. Νομίζω θα ταίριαζε περισσότερο στο χώρο μας, είναι πιο "παραμυθένιο" WinkΤί μπομπό και προσκλητήρια του βάζεις; Ευχαριστώωω!!!

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Raina σου ήρθε το μειλ; Θαυματακι ξέχασα να σου πω ότι βάζω 7 κουφέτα σοκολάτας χστζηγιαννακη στις μπομπο.

http://stardustwork.blogspot.com

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Προσκλητήριο δράκος!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την antonia32 στις Παρ Ιαν 18, 2013 3:03 am, 1 φορά

http://stardustwork.blogspot.com

θαυματακι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
prospathisa na soy steilw mail mesw toy foroum to elaves???

antonia32 έγραψε:Raina σου ήρθε το μειλ; Θαυματακι ξέχασα να σου πω ότι βάζω 7 κουφέτα σοκολάτας χστζηγιαννακη στις μπομπο.

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι :-(. Στείλε μου στο tonia32@gmail.com η σε πμ το μειλ η το τηλ σου!

http://stardustwork.blogspot.com

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μανουλες οι προσφορες βαπτισης και γαμου στην πρωτη σελιδα συνεχιζονται!! κ αν θελετε περισσοτερα σχεδια πανωσ το θεμα σας στειλτε μου μειλ/πμ και θα σας ανεβασω φωτοδειγματα!!

http://stardustwork.blogspot.com

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
twinsmom έγραψε:καλησπέρα σου έστειλα pm να σε ρωτήσω κάτι
Καλημέρα! Πήρες το χθεσινό πμ με τη φώτο;

http://stardustwork.blogspot.com

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νεα σχεδια σε προσκλητηρια!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://stardustwork.blogspot.com

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για όλες τις παραγγελίες πακέτων βαπτιστικών ως 26.1.13 δώρο τα λαδοπανα!

http://stardustwork.blogspot.com

chrysoulaaaa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπέρα λέμε θα κάνουμε γάμο και βάπτιση μαζί και ενδιαφέρομαι για στολισμό, προσκλητήρια, βιβλίο ευχών λαμπάδα και ότι χρειάζεται (πακέτο δηλαδη)με θέμα (για το παιδι) τον βάτραχο ή το πουλάκι!δεν ξέρω βέβαια αυτά πως θα τα δέσω με το γάμο. Με ενδιαφέρουν τιμές γιατί αν είναι μεγάλο το κόστος θα προσπαθήσω μόνη μου.
ευχαριστώ εκ των προτερων

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις