Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
515 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 515 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαρα μου τι κανεις?

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maraki mou kalhspera teleiwsate me ola???vrhkes kanape???

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΑ,ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΟΥ,ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΣΚΟΤΩΝΟΜΑΣΤΕ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ
ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΟΥ Σ´ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ...ΑΕΡΑΣ ΚΙ ΕΣΥ..
ΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΗΜΕΡΑ ΠΙΕΣΑ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣΚΑΙ ΒΓΑΛΑΝ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΥΓΡΟ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ. ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ΟΤΙ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οχι πηνελοπη γιατι πηγα και πειρα κουρτινες να ανανεωθουμε λιγο εκανα ακομη κατι ψιλοδουλειες και αυριο θα παω για καναπε. αντε βρε παιδι μου να τελειωνω να παω και τι μικρη λιγο εξω γιατι 4 μερες χωρις να παιξει εχει φρικαρει

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σου ευη Very Happy

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου μαρακι...αντε να τελιωνεις να ξεκουραστεις κι εσυ

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι μου λιγο καλυτερα ειμαι σημερα!!ανανεωνεις το σπιτακι κ εσυ εε??μια χαρα αντε να παρεις κ καναπε κ να τελειωνεις κ εσυ!!

Ευη μου ετσι ακριβως κ εμεις εχουμε συνηθεισει σε καποιους ρυθμους κ τωρα με λεει η μαμα ααα δεν μπορουμε να κοιμηθουμε μαζι με τον μπαμπα ο ενας θελει φως κ ο αλλος δεν θελει ασε μου λεει που ροχαλιζει κιολας!!τεσπα οταν πταντρευτικανε πως κοιμοταν δεν ξερω τωρα που μεγαλωσαν ολα τους πειραζουν!!τεσπα θελει πολυ υπομονη γιατι θα εχουμε κ τα νινακια που θα ειναι κατι καινουργιο κ αυτο κ θα ειμαστε στην τσιτα!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maraki na sou pw an psaxneis oikonomiko kanape,eida tis proales eixe wraious sto praktiker den kserw apo poiothta pws einai,den iksera kan pws exei kanapedes alla otan phga na parw kati kalwdia gia to home cinema,pragmatika eida wraious kanapedes kai poly kales times.
Ama thes kati pio kalo egw phga edw http://www.galanis-inhouse.gr/.

Koritsia twra peinaw..paw na faw giaourtaki k kanena dimitriako k erxomaiiiiii

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πηνελοπη πρακτικερ δεν εχω εμπιστοσύνη να μου πεις αφου θα τον φαει παλι η κορη μου παρε εκει εναν οποιον βρεις. το γαλανη τον ξερω πειρα απο κει μπουφε κρυσταλιερα οταν παντρεύτηκα αυτον που ειναι στην Πειραιώς λεω.

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xara64 έγραψε:Μαρακι μου λιγο καλυτερα ειμαι σημερα!!ανανεωνεις το σπιτακι κ εσυ εε??μια χαρα αντε να παρεις κ καναπε κ να τελειωνεις κ εσυ!!

Ευη μου ετσι ακριβως κ εμεις εχουμε συνηθεισει σε καποιους ρυθμους κ τωρα με λεει η μαμα ααα δεν μπορουμε να κοιμηθουμε μαζι με τον μπαμπα ο ενας θελει φως κ ο αλλος δεν θελει ασε μου λεει που ροχαλιζει κιολας!!τεσπα οταν πταντρευτικανε πως κοιμοταν δεν ξερω τωρα που μεγαλωσαν ολα τους πειραζουν!!τεσπα θελει πολυ υπομονη γιατι θα εχουμε κ τα νινακια που θα ειναι κατι καινουργιο κ αυτο κ θα ειμαστε στην τσιτα!!

ΖΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.ΟΤΑΝ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΕΣ..
ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΥΛΑΚΙ ΟΤΙ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΤΗΡΙΑ,ΣΑ ΜΩΡΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΣΤΟ ΛΟΥΝΑ ΠΑΡΚ..ΑΣΕ ΓΙΑΤΙ ΝΕΥΡΙΑΖΩ,ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ,ΤΗΣ ΛΕΩ ΟΧΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ,ΛΕΕΙ ΟΧΙ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΦΟΥ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΛΟΚΥΘΙΑ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΠΑΡΕ Η ΡΟΖ Η ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΕΠΗΡΕ ΒΕΡΑΜΑΝ ΜΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΑΕΡΟΣΤΑΤΑ,!!!ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ Θ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ε ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ.....@@@@@@@

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευακι τελεια τα παπουτσακια της μπεμπας σου με το καλο να τα φορεσει!!
ααα κ εγω την προηγομενη εβδομαδα πατησα το στηθος κ εβγαλε σταγονιτσες γαλα κ εκλαιγα,σαν να καταλαβα εκεινη την στιγμη οτι ερχετε ενα μωρακι κ θα γινω μαμα Very Happy Very Happy

Πηνελοπακι καλη ορεξη!!

Μαρακι εγω παλι αν θελεις κατι απλο φυσικα ψηφιζω ΙΚΕΑ για να μην κλαις τα λεφτα σου αφου ερχεται κ αλλο ζουζουνι Wink Wink

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχ αρε Ευη μιλαμε ιδιες ειναι ολες!!κ το κλασικο εε??δεν θα γινεις μανα,θα καταλαβεις και μακαρι να σου μιλαει ετσι κ η κορη σου να δεις αν θα σου αρεσει!!
απο τη μια δεν λεω θα βοηθαει στις δουλειες κ στο φαγητο αλλα απο την αλλη αυτο το ολη μαζι στο σπιτι γκρρρρρ  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 23 679259  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 23 679259  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 23 679259

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
θα παω να δω και ικεα. χρεωκοπησαν τα εντος το διαβασα σημερα . πω πω κλεινουν τα ματια μου παω για υπνο καληνυχτα

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon koritsia poiothta alhtheia den kserw an exei k ti exei to praktiker padws sxedia eixe poly wraia!Ikea einai kalh fash kai ayton ton Ektop kanape ton gwniako ton eixa 3 xronai k den eixe pathei tpt,ton xarisa ston aderfo mou otan metakomisame edw k phrame kainouria epipla,to mono kako h synarmologhsh.
Nai Maraki ayton sthn peiraiws,apo kei pswnisa twra tous kanapedes mou.

Kala Eyh den kserw an exeis diavasei pote..tetoia mou kanei k emena h mana mou,elpizw na mhn ginoume etsi k emeis!!Egw enw menw monh mou sxedon 10 xronia k tha eprepe na exw kseperasei ayto to stadio akoma me peirazoun pragmata k akoma stenaxwriemai k thymwnw k fwnazw kai einai mlkia dioti apla prepei na mhn dinoume shmasia,kathws megalwnoun k aytoi k den kseroume ti ginetai..k egw ta paleyw poly mesa mou ola ayta.
Alla oso eykola to lew toso dyskolo na to kanw!!

Maraki kalh ksekourash!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι καλη ξεκουραση!!

Πηνελοπη μου δεν ξερω αν ειναι ολες οι μανες ιδιες παντως βλεπω οτι δεν ειναι ολες οι κορες ιδιες!!εγω πραγματικα βασανιζομαι οταν δεν τη μιλαω καλα αλλα οταν λεω οτι δεν θα το ξανακανω το επαναλαμβανω συνεχως κ ζουμε κ σε αλλες πολεις φαντασου να ειμασταν κ συνεχεια μαζι Wink

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΙ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ.....
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΥΜΩΝΩ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΜΑΣ
ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΕΟ
ΣΤΑ ΔΙΣΕΓΓΟΝΑ;;;
ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΤΟΥΣ ΠΗΡΕ Ο ΠΟΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑ ΕΔΩ,ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ
ΗΜΑΜΑ ΜΟΥ ΔΕΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΣΑ ΝΑ ΠΗΓΕ ΠΕΝΤΑΗΜΕΡΗ.... ΚΑΙ ΚΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΣΕ ΡΙΝΓΚ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΙΑΙΤΗΤΗ!!!!
ΑΧ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ. ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΑ ΙΔΙΑ,ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΚΙΧ...

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕ Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΤΙΣ ΚΛΟΤΣΙΕΣ

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elpizw mono na mhn ginoume k emeis etsi spastikes sto mellon!!
Oi kakomoires gia kalo ta kanoun alla to kalo mesa sto diko tous myalo exei allh diastash! Apla sthn fash me ta mwra twra to provlhma einai oti pisteyoun pws kseroun parapanw,pws den mporoume na antapekselthoume k alla tetoia p dhmiourgoun k se mas anasfaleia alla k edash!!Genika emena m thn dinei na me amfisvhtoun k na mou dhmiourgoun deyteres skepseis.
Telospadwn..mpora einai tha perasei!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εμενα με εχει διαλυσει στην κλωτσια τωρα,τι επαθε βραδιατικα??μπας κ θελει να βγει  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 23 4872

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΟ ΤΡΕΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΕΤΑΙ
ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ.....
ΑΧ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ,...Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΗΔΗ 6 ΖΕΥΓΑΡΙΑ......ΚΑΠΟΤΕ ΕΠΑΙΡΝΕ ΣΕ ΜΕΝΑ

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
O dikos m hsyxoulhs einai..tha ton piasei h lyssa molis paw na ksaplwsw thn kserw thn tyxh mou!!!!!

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ..ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ.ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ ΧΑΧΑ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλο βραδυ Ευη μου και με το καλο να τους δεχτεις!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhnyxta Eyaki ypomonh me tis douleies ayrio k me to kalo na tous ypodexteis.Kalh ksekourash!!
K egw twra ekana ena xamomilaki mpas k me nystaksei gia n apw se ligo,alliws tha siderwsw Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις