Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
198 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 198 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια μου καλησπερα τι μου κανετε; τωρα μπορεσα να μπω ειχα παει επισκεψη σε μια φιλη και τελικα εμεινα ολη μερα..
θελω να σας εξομολογηθω τον πονο μου.. ελπιζω να μη με παρεξηγησετε σημερα δε νιωθω καλη μαμα γιατι με πιασαν τα ψυχολογικα μου σχετικα με το βαρος μου Crying or Very sad κοριτσια δεν αναγνωριζω το σωμα μου. εχω χοντρυνει παρα πολυ.. τα ποδια μου πρηστηκαν το ιδιο και τα χερια μου εκανα μπουτια και απολα, κυτταριτιδα και χαλαρωση που ποτε δεν ειχα... ποτε δεν ημουνα ετσι και τωρα αγχωνομαι.. αν δεν καταφερω να τα χασω..;;; εχω και τον θυροειδη που ειναι οτι πρεπει για να βαλεις κιλα.
το ξερω πως αυτη τη στιγμη δεν σκεφτομαι σωστα για το μωρακι μου γιατι αξιζει καθε θυσια αλλα με επιασε το παραπονο και κλαιω που ειμαι ετσι

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tinako den exw asxolithei katholou em to thema k den iksera kan oti yparxoun tetoia ethima!!! Padws egw apo mikroula me to pou evgaza dontaki phgaina k to evaza monh mou se koutaki,opote m aresei i idea na krataw pragmata..isws loipon na to krathsw s ena koutaki.
H idea sou me thn thalassa padws m arese kalytera apo thn trapeza!

Eleytheritsa mou stis 17 exw pht k egw an ftasw ws ekei mazi tha genname Razz Alla den pisteyw na ftasoume gia onoma pia..

Xara pou eisai??????Se perimenw na dw na phges apo kei gia na agorasw thn prosfora Razz xixixixiixix

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kristinaki έγραψε:Κοριτσακια μου καλησπερα τι μου κανετε; τωρα μπορεσα να μπω ειχα παει επισκεψη σε μια φιλη και τελικα εμεινα ολη μερα..
θελω να σας εξομολογηθω τον πονο μου.. ελπιζω να μη με παρεξηγησετε σημερα δε νιωθω καλη μαμα γιατι με πιασαν τα ψυχολογικα μου σχετικα με το βαρος μου Crying or Very sad κοριτσια δεν αναγνωριζω το σωμα μου. εχω χοντρυνει παρα πολυ.. τα ποδια μου πρηστηκαν το ιδιο και τα χερια μου εκανα μπουτια και απολα, κυτταριτιδα και χαλαρωση που ποτε δεν ειχα... ποτε δεν ημουνα ετσι και τωρα αγχωνομαι.. αν δεν καταφερω να τα χασω..;;; εχω και τον θυροειδη που ειναι οτι πρεπει για να βαλεις κιλα.
το ξερω πως αυτη τη στιγμη δεν σκεφτομαι σωστα για το μωρακι μου γιατι αξιζει καθε θυσια αλλα με επιασε το παραπονο και κλαιω που ειμαι ετσι



ΕΕΕΕΕΕ....ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΗΡΕΜΗΣΕ!!!!!ΕΣΥ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΕΙΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΟ ΣΩΜΑΤΟΤΥΠΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΜΑΡΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΙΣΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ!!!!!ΤΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ ΜΩΡΕ???????
ΕΝΤΑΞΕΙ ΟΛΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΝΤΑ....ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΟΚΚΙΝΟ,ΓΙΑΥΤΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΤΣΙ!!!!ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!!!ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ SEXAKI!!!!ΜΟΛΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝΕΤΑ ΘΑ ΑΝΑΝΕΩΘΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ 5 ΜΗΝΑ!!!!!ΒΑΡΑΩ ΚΟΚΚΙΝΟ!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon Xristinaki poia tha se parekshghsei?Oeo???
Einai poly fysiologiko twra sto telos pou exeis pristei parapanw k ta vlepeis ola skoura..den sou kryvw pws k egw etsi kai xeirotera niwthw,apelpizomai k nomizw pws den tha ta xasw pote..ma einai ola ayta mlkies..afou theloume fysika k tha ta xasoume kai ta kormakia mas mporounna ginoun kalytera!
Egw mexri xapia adynatismatos kai kedra aisthikhs exw skeftei..alla mesa mou den pisteyw tha xreiastoun!!
Akou..9 mhnes twra fouskwnoume..apo thn mera pou tha gennhsoume to swma tha arxisei apo ekeinh thn stigmh na kalytereyei..opote meta apo 9 mhnes fouskwmatos mesa se mia mera tha ksekinisei apo monh ths i diadikasia ksefouskwmatos..k malista me grhgorous rythmous..apla xreiazetai egkrateia kai na mhn gourouniasoume gia na mhn mas meinoun oi synhtheies ths egkumosynhs..kathisio dhladh kai akatastata geymata.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι κοριτσακι μου να εχεις δικαιο.. αλλα νιωθω χαλια σημερα.. ποτε δεν ημουνα ετσι.. εσεις βαλατε παντου ποντους η μονο κοιλια;;

αυτες οι ορμονες ειναι οντως αστα να πανε.. μια μας ανεβαζουν μια μας κατεβαζουν!
εμεις σεξακι κανουμε καποτε δεν το απολαμβανω, δε μπορω , περιμενω να γεννησω και μετα!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ ΕΣΥ?

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:Loipon Xristinaki poia tha se parekshghsei?Oeo???
Einai poly fysiologiko twra sto telos pou exeis pristei parapanw k ta vlepeis ola skoura..den sou kryvw pws k egw etsi kai xeirotera niwthw,apelpizomai k nomizw pws den tha ta xasw pote..ma einai ola ayta mlkies..afou theloume fysika k tha ta xasoume kai ta kormakia mas mporounna ginoun kalytera!
Egw mexri xapia adynatismatos kai kedra aisthikhs exw skeftei..alla mesa mou den pisteyw tha xreiastoun!!
Akou..9 mhnes twra fouskwnoume..apo thn mera pou tha gennhsoume to swma tha arxisei apo ekeinh thn stigmh na kalytereyei..opote meta apo 9 mhnes fouskwmatos mesa se mia mera tha ksekinisei apo monh ths i diadikasia ksefouskwmatos..k malista me grhgorous rythmous..apla xreiazetai egkrateia kai na mhn gourouniasoume gia na mhn mas meinoun oi synhtheies ths egkumosynhs..kathisio dhladh kai akatastata geymata.

ναι εχεις δικαιο γλυκεια μου! το ξερω οτι αρχιζει η διαδικασια ξεφουσκωματος μετα τη γεννα.. εκεινο που με ανησυχει ειναι οτι εχω τον θυροειδη.. αλλα θα το παλεψω..
εξαλλου εχουμε η μια την αλλη εδω, θα συμπαρασταθουμε η μια στην αλλη και ολα θα πανε καλα.. νομιζω σκεφτομαι χαζομαρες. υπαρχουν πολλα πιο σημαντικα ζητηματα απο αυτο και εγω ασχολουμε με τον εαυτο μ..οπως και ναχει. απλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας! με επιασε και το κλαμα και αστα να πανε!!
πηνελοπακι μου εσυ δε φαινεσαι να εβαλες καθολου!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστινακι μου το να στεναχωριεσαι για τα κιλα δεν σε κανει λιγοτερο καλη μαμα!!! ειμαστε κ γυναικες κ δεν το ξεχναμε... το οτι σε απασχολουν σημαινει οτι θα εχεις μεγαλυτερο πεισμα να τα χασεις μετα!!! εγω δεν σε φοβαμαι... και οπως ειπε κ η Ελευθερια, τι τα χουμε τα πτυχια!!!

Τινακι μου ωραιο το εθιμο με τον αφαλο!! εγω τον κρατησα κ σκεφτηκα να τον κολλησω στο βιβλιαρακι που του φτιαχνω για τον πρωτο χρονο του!! αλλα ν αρεσει η ιδεα του να τον πεταξεις καπου συμβολικα!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
XΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 40 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 40 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 40 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 40 417472

Αν έγραφα εγώ τα παραπάνω που έγραψες εσύ, τί θα με συμβούλευες; Στο λέω γιατί ξέρεις πολύ καλά πια είναι η απάντηση απλά η κακή σου διάθεση δεν σε αφήνει να τη δεις! Όλα θα γίνουν όπως πρώτα γλυκιά μου! Έχεις τις γνώσεις πάνω στο θέμα της άσκησης, έχεις το καλό γονίδιο της κορμάρας που σου είπε και η Ελευθερία μας, το μωρό σου θα είναι υγιέστατο γιατί δεν ταλαιπώρησες με τις κακές συνήθειες του παρελθόντος το σώμα σου και κατ'επέκταση το βλαστάρι σου και μετά τη γέννα θα νιώσεις άλλος άνθρωπος! Εγώ η χαζή που είχα φτάσει στα +5 και πλακώθηκα 2 μέρες από τη στενοχώρια μου στο φαγητό ξαναπήγα στο +7, αλλά δεν σκάω που αντί να χάσω βάζω γιατί έχω βάλει στόχο τις γιορτές να είμαι εκεί που ξεκίνησα. Κι εγώ με το θυρεοειδή παλεύω συν ότι πήρα παντού τα κιλάκια μου, έκανα πλαϊνά χερουλάκια, πέταξα κωλαράκι, άστα. Ούτε ένα pencil dress από τα αγαπημένα μου δεν μου κουμπώνει, κι ας έχασα 7 κιλά αμέσως.. θα επιμείνουμε μέχρι να χωρέσουμε σε όλα! Μην ταλαιπωρήσεις τη σκέψη σου και το σώμα σου με το να βιαστείς να επανέλθεις και απογοητευτείς.. θέλει χρόνο το σώμα μας να ηρεμήσει από τα ορμονικά μας και να αρχίσει η απώλεια..και μην μου κλαις και πέφτεις ψυχολογικά! έχεις εμάς για συμπαράσταση και ολόκληρη Στελλίτσα διατροφολόγο φίλη!! Αγάπη μου!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω σημερα αρχισα να χαζευω ρουχα για μενα (ειχα καιρο να το κανω γιατι δεν ειχε νοημα!), βεβαια κατεληξα να χαζευω ρουχα για τον μπεμπη... και τελικα να ψαχνω για τσαντα αλλαξιερα!!

βρηκα μια πολυ ωραια στα λητω αλλα ειναι πολυ ακριβη και ειναι κ για κοριτσακια!!
http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=1110233&itmid=3356453#

υπαρχει κ αυτο το σχεδιο http://www.babybrandsdirect.co.uk/pd/beaba-distributor/change-bags/3502/beaba-sydney-my-baby-changing-bag-4-designs--wholesaler.aspx αλλα δεν ξερω αν μπορω να το βρω απο καπου να το παραγγειλω!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φιλεναδα μου Τινη μου με εκανες και χαμογελασα!! που μου εγραψες αν το ελεες εσυ αυτο τι θα σου ελεα Very Happy
λοιπον με εκανες και ενιωσα χιλιες φορες καλυτερα. το ξερω πως δεν ειναι του χαρακτηρα μου να κανω τετοιες σκεψεις δε ξερω τι με πιασε- ατιμες ορμονες!!!
θα ειιμαστε μια χαρουλα καλη μ- εσυ ηδη εισαι θεα με τοσα κιλακια που εχασες!! και μενα ο στοχος μ ειναι ως τα χριστουγεννα! και μετα θα φορεσουμε ολες μας τα στενα μας τζινακια και θα παμε βολτα με τα νινακια μας!
κοριτσακια μου σας ευχαριστω με ανεβασατε ηδη.. υποθετω επηρεαστηκα και απο το οτι μου ειπε ο αντρας της φιλης μου που πηγα επισκεψη οτι χοντρυνα πολυ και πρεπει να τα χασω αν θελω να κρατησω τον αντρα μου.. δεν τον παρεξηγω βεβαια ετσι μιλαει αυτος..

Εμη μου τα φιλια μου κουκλα μου!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
K egw padou exw valei Xristinako,apo magoulakia mexri daxtylakia.Mexri kai telos Aygoustou mou koumpwnan k ta tzhn mou,twra oute ayto!
Shmera ston giatro 13,5 edeikse,ti steleytaies meres omws niwthw fouska!
Me kaiei k emena to thema kila,eixa pada ayto to komplex pws to lene..den exw pei pote alla sthn arxh ths egkumosynhs ekana monh mou mexri k emetous an etrwga parapanw..enw mexri tote den to eixa kanei pote mou ayto..mou peirakse to mualo mou to thema kila k fouskwma..einai ta protypa pou mas pernane einai polla alla sou eipa..me to pou doume ta zouzounia mas hdh tha exoume kalytero swma..an akolouthisoume tous kanones p kseroume..gymnastikoula,diatrofoula,neraki,tsagakia k gia mena k faskiwma k kamia kremoula kathe mera tha eimaste kalyteres! Edw 2 kila xaneis k niwtheis alliws fadasou 1,5 vdomada meta thn genna p tha eisai -7 pws tha niwtheis!!! Ta pio wraia pswnia tha kanoume ayta ta xristougenna na to thymasai!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:εγω σημερα αρχισα να χαζευω ρουχα για μενα (ειχα καιρο να το κανω γιατι δεν ειχε νοημα!), βεβαια κατεληξα να χαζευω ρουχα για τον μπεμπη... και τελικα να ψαχνω για τσαντα αλλαξιερα!!

βρηκα μια πολυ ωραια στα λητω αλλα ειναι πολυ ακριβη και ειναι κ για κοριτσακια!!
http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=1110233&itmid=3356453#

υπαρχει κ αυτο το σχεδιο http://www.babybrandsdirect.co.uk/pd/beaba-distributor/change-bags/3502/beaba-sydney-my-baby-changing-bag-4-designs--wholesaler.aspx αλλα δεν ξερω αν μπορω να το βρω απο καπου να το παραγγειλω!

Εμη μου ειναι τελεια η δευτερη, πολυ αγγελικη τσαντουλα!!  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 40 215994
εγω πηρα απο το τζαμπο προς το παρον χεχε. θα δειξει αν βολεψει! αλλα φαινεται καλη

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι η δευτερη ειναι τελεια!!!! εμενα μου εκαναν μια δωρο, αλλα δεν εχει και πολλους χωρους... οποτε σκεφτομαι να παρω αλλη μια και θελω να ειναι καλη για να μου κρατησει!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα κοριτσακια μου!!εκανα μια ψιλοερευνα στα σε 2-3 κομμωτηρια για τιμες λοιπον Πηνελοπη ακου αυτο της προσφορας ηταν ενα μικρο κομμωτηριο της γειτωνιας με 2 τυπους μεσα οι οποιοι ομως με εξυπηρετησαν κ μου μιλησαν πολυ καλα κ μου ειπαν επισης ενω στην αρχη ειπε 85 ευρω μολις του ειπα για το κουπονι μου λεει πες οτι το πηρες κ σου τα κανω με 65 δηλαδη ανταυγειες,ρεφλε,κουρεμα και χτενισμα!!σε ενα αλλο που πηγα πιο μεγαλο κ γινοταν χαμος πανω στην Αθηνας μου ειπε για τα ιδια 100 μπερδευτικα γιατι δεν ξερω τη δουλεια τους βεβαια το ακριβω οποτε κ αν εχω περασει ειναι σχεδον παντα γεματο!!πειτε κ εσεις καμια γνωμη confused confused confused

Νικακι ευχαριστω για την απαντηση με τα χερακια γιατι ακομα ποναω κ περιμενω τη στιγμη που θα με περασουν Mad Mad

Μαριανθακο καλη αναρρωση κ καλη λοχεια να εχεις κοριτσακι μου!!

Χριστινακι μου θα σε μαλωσωωωωωωωω θυμασαι καθε φορα που ελεγα για τα κιλα τι μου ελεγες???οτι ολα θα τα χασω κ αυτη τη στιγμη να σκεφτομαι μονο το μπεμπακι μου κ μετα ολα θα γινουν,ετσι πρεπει να κανεις κ εσυ μαλλον ειδικα εσυ που εχεις κορμαρα κ εισαι κ ψηλη!!

Τινακο εμεις απ΄οτι εχει πει η μαμα μου τον κραταμε σαν φυλαχτο τον αφαλο!το πρωτο δοντι κ εμεις το ειχαμε στα κεραμιδια!!

Ελευθεριτσα σουπερ το σπιτακι οταν ειναι καθαρο εεε???κ εγω ετσι χαιρομουν τις πρωτες μερες γιατι μετα απο 2-3 παλι βρωμικο μου φαινοταν ,βεβαια τα χοτντρα κουρτινες κ τετοια ειναι ολα καθαρα!!
η μοδα φετος ειναι τελεια τρελαινομαι για τα τρουκς κ τα ροκ ρουχα κ τα παπουτσια κ φετος ειναι ολα ετσι μακαρι να μπουμε συντομα!!!

τι αλλο ξεχασα??αν κ τα διαβασα ολα πιο Μαρακι γενναει αυριο που το εχασα αυτο?? confused

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α Χαρα ηθελα κ εγω να στο πω αυτο με τα χερια!! αλλα καθε φορα που το θυμομουν δεν ημουν στο φορουμ!!! Κ εμενα μου περασαν σχεδον αμεσως μετα την γεννα!! το παρατηρησα την 2η μερα, μπορει να μου ειχαν περασει κ απο την πρωτη!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυριο θα ειμαι πρωτη μερα μονη με το μωρο!!!! μαλιστα ο Πανος αυριο εχει πολυ δουλεια και θα φυγει νωρις το πρωι κ θα ερθει κατα της 8 το απογευμα!!!! εχω λιγο αγχωθει να πω την αληθεια... οχι οτι με βοηθουμε η μαμα μου με τον μπεμπη οσο ηταν εδω... αλλα ενιωθα μια ασφαλεια!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΧΑΡΑΑΑΑΑ!!!!!
ΠΟΙΑ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ?
ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ!!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Egw psifizw to oikonomiko Xara dioti aytoi tha se proseksoun gia na se kanoun pelatisa oi alloi pou pnigontai sthn douleia mallon den tha asxolithoun k toso,palia phgaina sta Nikolas ston geraka..oles oi komwtries asxetes,psarokokalh pou tous zhtousa den ikseran!!Monh mou thn ekana kalyterh k malista poly kalyterh!!
Alla k pali esy phges ta eides ksereis kalytera..

Emomama k egw exw agorasei tsada-alaksiera alla nomizw pws telika tha thn exw sto aytokinhto monimws se periptwsh p xreiastei,se diakopes kai kathe Savvato pou th ato afhnw stous dikous mou.Sthn kathimerhnothta mou katelhksa oti tha agorasw 2-3 wraies megales tsades na xwrane pragmatakia mesa kai na tairiazoun kai me ta rouxa mou klp.

To themataki prepei h Xristina..einai pio koda pa oles mas!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπη μου καλη, οπως τα λες ακριβως! αυτο με τους εμετους και εγω το περασα γιατι ειχα παθει ανορεξια πολλες φορες στη ζωη μου.. αλλα ειναι ολα μεσα στο μυαλο μας τελικα. οι πραγματικες αξιες δεν ειναι αυτα και πιστευω η εγκυμοσυνη μας κανει να συνειδητοποιησουμε τι εχει πραγματικα αξια στη ζωη μας και τι οχι και επισης μας βοηθησε να αφησουμε κακες συνηθειες πισω. νιωθω χαζη τωρα που ενιωθα ετσι πριν- αφου θα επανελθουμε! μιλησα λιγο με τον καλο μου τωρα και μου ειπε ενα πραμα: τον ρωτησα αν του αρεσω ετσι οπως εγινα και μου απαντησε οτι με αγαπαει και του αρεσω σε ολες τις φασεις..γιατι ειμαι εγω..
Θα σας δινω εγω τιπς για γυμναστικη και η Στελλιτσα μας για διατροφη!
ΑΑΑΑΑΑ και τα ψωνια των χριστουγεννων δεν τα ξεχνω με τιποτες! τα ταξαμε!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρα μου σημερα ειμαι ο δασκαλος που διδασκε και λογο δεν εκραταν!! χεχε!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε ας το ανοιξει η Πηνελοπη ειναι κ μια εβδομαδα πιο πολυ και μετα θα παρω σειρα εγω αφου το Χριστινακι δεν θελει ακομα χιχιιχιχ

Εμη μου ποσο χαιρομαι δεν μπορεις να φανταστεις οτι περασουν οι πονοι!!
κ εσυ μην αγχωνεσαι μια χαρα θα τα πας κ μονη σου με τον μπεμπη!!

Ελευθεριτσα μου δεν σου εστειλα μνμ γιατι θα κανω καμια ωρα ειναι καινουργιο κ ακομα το ψαχνω Razz Razz

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να το ανοιξω εγω το καινουριο θεματακι με την ευχη να ερθει σε αυτο επιτελους η μπεμπα!! και το επομενο εσυ γλυκεια μου Πηνελοπη!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ!ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΑ ΚΙ ΕΣΥ ΚΙ Η ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΆΥΤΟ!
ΧΑΡΟΥΛΑ ΕΣΥ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ,ΕΜΕΙΣ ΟΙΔΥΟ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΕΙΠΑΜΕ!!!!ΜΗΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!!!!!! Sad Sad Sad Sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις