Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
231 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 231 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xara mou den kserw k kanenan kalo k oikonomiko na se steilw.dwsta mwre na ananewtheis,tha aresoun kai ston adra sou kai sthn mikrh sou k esy tha niwseis super k to xreiazomaste twra p niwthoume gourounes!!
Koritsia ligo nystazw ,sas to lew an eksafanistw mallon tha eimai anamesa sta maksilaria mou!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαρα εγω γενικοτερα προτιμω τις ανταυγειες....εγω μελι θα τα κανω και ανταυγειες με ντεκαπαζ τωρα τι οξυζενε μου βαζει ουτε που ξερω....
Πηνελόπη καταλαβαίνω απόλυτα την ανυπομονησία σου!!! Εμείς καλα είμαστε γενικά αν και κάποιες φορές νιώθω πολύ κουρασμένη.....εκεί που είχαμε βρει τους ρυθμούς μας το μωρό ζωήρεψε ξαφνικα και μας έβγαλε εκτός προγράμματος...έχει τους δικούς του ρυθμούς και μάλλον πρέπει να το ακολουθούμε!!! Κάθε μέρα την αγαπάω περισσότερο....ανήκω στην κατηγορία μαμάς που δεν ήμουν χαζομαμά από την αρχή δένομαι μέρα με τη μέρα και περισσότερο με το μωρό μου, τη μαθαίνω και με μαθαίνει και τα συναισθήματα είναι ξεχωριστά...τρελαίνομαι που έχει ακόμα τις συνήθειες της κοιλίτσας!!! Ο άντρας μου στην αρχή ήταν αγχωμένος τώρα πετάει....την ταίζει την αλλάζει μέχρι και μπάνιο μόνος του την κάνει γενικότερα με βοηθάει πολύ! εγω πέρα από κάτι νευράκια έχω επανέλθει ψυχολογικά και σωματικά...η κοιλιά σχεδόν δεν υπάρχει, το πρήξιμο έφυγε και έχασα 8 κιλά! Απάντησα σε όλα λίγο γρήγορα...κάποια στιγμή θα σας πω και τη δική μου ιστορία τοκετού...προς το παρών πάω να απολάυσω το καφεδάκι μου όσο κοιμάται...

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Wraia Despoinako ara eiste mia eytyxismenh oikogeneia!!!Kai pada etsi na eiste!!!
K egw me to mwro etsi nomizw tha eimai,mera me thn mera tha to mathainw k tha denomai perisotero..tha deiksei omws!
Na apolayseis to kafedaki sou..kalo apogeyma na exeis ,smouats!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε ναι μαλλον θα τα δωσω δεν αντεχω αλλο το καστανο με τις απαισιες ανταυγειες!! Mad Mad
ξαπλωσε λιγακι να ξεκουραστεις εγω σκεφτομαι που να παω ΛΗΤΩ,ΠΡΕΝΑΤΑΛ ή Κορυδαλλο και με κραζει ο Γιαννης αλλα εγω δεν την παλευω μεσα πρεπει να εξαφανιστω!!χχιχιχιιχ

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας!!  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 39 215994  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 39 215994  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 39 215994

Πινω καφεδακι μετα απο αρκετους μηνες... αχ ωραια ειναι!!

Πηνελοπακι ωρολογιακη βομβα εισαι ε???? αντε ευχομαι να σκασει οσο πιο συντομα γινεται!!!!!

Χαρουλα μεγεια τα νυχακια!!!

Αυριο φευγει η μαμα μου!!! μενουμε πλεον οι τρεις μας!!!!!!!!! απο την μια χαιρομαι, να βρουμε τους ρυθμους μας σαν οικογενεια! απο την αλλη εχω κ μια μικρη ανασφαλεια, που θα ειμαι τοσες ωρες μονη μου με το μωρο!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελεια προσφορα Πηνελοπακι μου αλλα δεν εχω καρτα ρε γμτ να το κλεισω!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω Κορυδαλλο αν ειναι κ θα περασω να ρωτησω κ εκει τιμες!!

Εμη μου ευχαριστω πολυ!!!!
απολαυσε το καφεδακι σου κοριτσακι μου!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε να ερχονται τα μωρακια!!!!!!!!!!
δηλωνω οχι απλα χαζομαμα αλλα παθιασμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
την αγαπαω τοσο πολυ που τη κοιταω με τις ωρες...φοβαμαι μη μου παθει τπτ.μην ερθει καποιος και μου πει....''λαθος καναμε δεν ειναι δικια σου''.ορμονες ε?????? Rolling Eyes

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας και παλι.Καναμε μαμ και η μαμα εχει λιγο ελευθερο χρονο τωρα αλλα απο οτι βλεπω ολες ειστε απων....

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πως τα πας νικακι?τι λεει ο μικρος?

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφακι ναι ορμονες ειναι...Ειναι ολοδικια σου.Δεν προκειται κανεις να σου την παρει....

Χαρουλα μου αν σου πω οτι ουτε που το θυμομουν μεχρι που με ρωτησες.Στο δεξι το χερι τα πρωτα 3 δαχτυλα εχουν ενα μικρο μουδιασμα αλλα πλεον ειναι ανεπεστητο.Ή μαλλον εμενα δεν με απασχολει.Παντως σιγουρα εχουν καλυτερευσει παρα μα παρα πολυ.Οποτε μην αγχωνεσαι.Οταν γεννας ολα τελικα σου περνανε...

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια..

σας διάβασα και χαίρομαι που είστε καλά εγκυούλες και μανούλες. Πηνελόπη μου ο μπέμπης αρέστηκε στην κοιλίτσα; ολόκληρο παιδάκι έφτασε! άντε να δούμε θα προλάβεις την επόμενη επίσκεψη την άλλη Πέμπτη; ή θα έχουμε κανένα έκτακτο γεγονός!!!??

Σοφούλι μου πώς τα πάτε με το μωρό σπίτι; κοιμάται το βράδυ ή ξυπνάτε για τάισμα; θηλάζεις εσύ; έτσι να την χαίρεσαι σε όλη σας την κοινή ζωή και να καμαρώνεις!

Χαρά μου κι εγώ υπέρ την ανταύγειας είμαι, ήμουν χρόνια ξανθιά και δυστυχώς με τη βαφή τα χαιρόμουν τα μαλλάκια μου για μια βδομάδα μόνο, με το που άρχιζε να φαίνεται η ρίζα δεν τα άντεχα..και δυστυχώς δεν είναι οι εποχές για βαφή κάθε 3 βδομάδες. Ό,τι κι αν επιλέξεις θα είσαι κούκλα, σου πάει πολύ το ανοιχτόχρωμο μαλλάκι πάντως.

Μαράκι μου με το καλό να γεννήσεις κι εσύ αύριο και να μεγαλώσεις την οικογένειά σας!

Γιωτάκο μου, Εμάκο, Φωτεινούλα, Έλενα, Δέσποινα, Ίνα μου, Χριστινάκι μου γλυκό, Νίκη μου, Αννούλα μας, Κωνσταντίνα φιλιά σε όλες αγάπες μου. Η καθεμιά ξεχωριστά και όλες μαζί μου είστε πολυαγαπημένες και χαίρομαι που πέρασα την εγκυμοσύνη μου κοντά σας. Να είμαστε γερές να μεγαλώσουμε παρέα και τα μωρά μας.

Νίκη μου μπράβο που το παλεύεις χωρίς τσιγάρο για χάρη του γιού σου! Τελικά κι εγώ, κι εσύ και η Βίκη μας που καπνίζαμε γεννήσαμε, δόξα το Θεό, γερά μωράκια. Εγώ δυστυχώς μετά τον τοκετό είχα αρκετά να αντιμετωπίσω κι εκεί που έλεγα να μείνω σε λίγα τσιγάρα τη μέρα, το έχω παρακάνει και με το παραπάνω Sad

Eμείς με τη μαμά ακόμη είμαστε οικογενειακώς στις μαύρες μας, από χθες δεν έχει γελάσει το χειλάκι μας. Την άλλη Τετάρτη που θα φύγουν τουλάχιστον την έπεισα να κανονίσει ραντεβού να τη δει ο γιατρός που την είχε χειρουργήσει για να δούμε τί μέλει γενέσθαι.

Η μπέμπα μας είναι κι αυτή ανήσυχη και γκρινιάζει συνέχεια, πιστεύω ότι και τα μωράκια καταλαβαίνουν την καλή ή την κακή διάθεσή μας τελικά..

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφακι μου μια χαρα ειμαστε...Πλεον αρχιζω και με το στηθος να αισθανομαι πολυ καλυτερα και ανεβαινει η διαθεση....Προς το παρων και να μην τον ματιαξω ειναι πολυ ησυχος.Τρωμε χεζομαστε πλενομαστε κοιμομαστε αυτα.Μονο αμα μας πιασει κανενας λοξυγγας εχουμε ανυσηχια αλλα και αυτο χωρις γκρινια το περναει...

Τινη μου σιγουρα αντιλαμβανονται τα μωρα σε τι κατασταση ειστε.Και αυτο να σας δινει την δυναμη να αντιμετωπισετε την κατασταση.Και θα ειναι περαστικη το νιωθω.Μην στεναχωριεστε.Οσο για το τσιγαρο και εγω εαν δεν θηλαζα σιγουρα θα ειχα επανελθει στο σταδιο προ εγκυμοσυνης οποτε....

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τινη μου,δε προλαβαινω να διαβασω και δε ξερω τι εχεις παθει.ευχομαι να ειναι ολα περαστικα!η μπεμπα ειναι ησυχη...φτου φτου!!!!εχουμε ανησυχιες οταν εχουμε χαζοπονακια!με το θηλασμο εχουμε ενα θεματακι και γιάυτο το τραβαω με θηλαστρο.δεν ητανε και οι πιο καταλληλες συνθηκες για να ειμαι ηρεμη.της δινω και συμπληρωμα !θα σας τα πω καποια στιγμη!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μανούλες εγκυουλες κ μπεμπακια ήρθαμε!!! Όλα καλά δόξα το Θεό... Θα προσπαθήσω το συντομότερο να σας διαβάσω και να σας γράψω και τα νέα μας! Πρέπει να ανανεωσουμε και τη φωτο μας...

http://www.creativebeez.gr

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ από τη μέρα που γέννησα τραβάω μεγάλες στενοχώριες με τη μαμά μου, πέρασε 2πλο εγκεφάλικο και χθες ο καρδιολόγος μας απογοήτευσε ότι πρέπει να ξαναχειρουργηθεί στην καρδιά (έβαλε μεταλλικές βαλβίδες προ 20ετίας) και είμαστε όλοι πολύ ντάουν γιατί δεν σηκώνει εύκολα κι άλλο χειρουργείο..

Κι εσύ είχες δυσκολίες; Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό αλλά σίγουρα περαστικό. Τουλάχιστον κατάφερνεις και θηλάζεις την μπέμπα.. τελικά είναι μαγουλήθρα όπως τη βλέπατε στον υπέρηχο;;

Νίκη μου μπράβο που το παλεύεις με το θηλασμό..και χίλια μπράβο για το τσιγάρο!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eimai mosxaraki tis teleytaies meres..olo nanakia!!!

Xara mouu den xreiazetai na exeis karta mporeis kai me antikatavolh,tha sou feroun ena xarti spiti oti exeis agorasei thn prosfora k tha plhrwseis sthn porta sou!An phges apo kei gi apes mou pws sou fanhke na kserw..toso fthna pou einai skefthka na paw k egw na kanw ena perasma ta mallakia mou an k eixa skopo meta pou tha gennhsw gia na ananewthw.

Tinako mou,ta exoume pei..sydoma ola na teleiwsoun k na mhn ksana-erthoun!!Den kserw an aresthke to mwro padws sigoura h mhtra mou thn exei dei rambo!!!

Sofouli ti sou kanane paidaki mou??Ta petherika na ypothesw???

Se oels smouatssss :****

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αύριο μας βλέπω να αλλάζουμε και θεματάκι..

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?
ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ,ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!!!!!
ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ:ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΣΑΣ ΛΕΩ!!!!ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩΩΩΩΩ ΤΩΡΑΑΑΑΑ!!!!!Ο ΑΛΕΞΗΣ ΠΕΤΑΕΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΑΤΑΕΙ!!!!
ΤΩΡΑ ΗΡΘΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΠΗΓΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ!
ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ!!!!!  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 39 215994  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 39 215994  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 39 215994  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 39 215994

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini egw psteyw apo shmera tha allaksoume!!!
Eleytheriatsa pote gennas esy???Se rwtaw epeidh eipes ayrio kaneis podia k eisai etoimh!!
Oso gia to spiti..teleio otan einai ola opws prepei Smile

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pepelitsa έγραψε:Tini egw psteyw apo shmera tha allaksoume!!!
Eleytheriatsa pote gennas esy???Se rwtaw epeidh eipes ayrio kaneis podia k eisai etoimh!!
Oso gia to spiti..teleio otan einai ola opws prepei Smile

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΑΚΙ ΜΟΥ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ,ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΠΑΙΔΑΡΟΣ Ο ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΣΟΥ!!!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ!!!!
ΣΤΙΣ 17 ΘΑ ΜΠΩ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ,ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΩ!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΩΝΩ ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ,ΣΚΟΥΠΟΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ!!!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ,ΤΑ ΡΙΧΤΑΡΙΑ,ΜΠΑΤΖΟΥΡΙΑ,ΠΟΛΥΦΩΤΑ ΠΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ!
ΣΟΦΟΥΛΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ!ΜΠΡΑΒΟ!
ΜΑΡΙΑΝΘΑΚΟ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΞΑΝΑ!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΩΤΟ!
ΝΙΚΑΚΟ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!
ΧΑΡΑΑΑΑ????ΓΥΡΙΣΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΣΟΥ????
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΜΙΑ!!!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ 25!!!!
ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΤΟ 26!
ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙΣ!!!!
ΟΠΟΙΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΓΕΝΝΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!!
ΚΑΝΟΝΙΚΑ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ!ΔΕΝ ΛΕΩ ΤΗΣ ΣΤΕΛΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΚΟΜΑ!!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα Ελευθερία μου! Κορίτσια αυτές τις μέρες περιμένουμε γεννητούρια; εκτός το Μαράκι αύριο;

Ξέχασα να σας γράψω ότι χθες έπεσε ο αφαλός της μπεμπίτας μας, ένα ξερό μαύρο πραγματάκι είχε απομείνει. Εσείς τί "έθιμα" έχετε με το αφαλό; τον φυλάτε ή τον πετάτε κάπου; π.χ. το δικό μου οι γονείς μου τον πέταξν τότε στο δημοτικό σχολείο που χτίζονταν στη γειτονιά μου και που πήγα μετά, τον έριξαν στα θεμέλια, γι'αυτό βγήκα και φυτό κάργα μάλλον! Ο Μάνος λέει να τον πετάξουμε σε μια τράπεζα να είναι γεμάτα τα χέρια της μικρής αλλά εγώ λέω στη θάλασσα να μας πάρει μακριά όλες τις φουρτούνες..

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tini13 έγραψε:Καλησπέρα Ελευθερία μου! Κορίτσια αυτές τις μέρες περιμένουμε γεννητούρια; εκτός το Μαράκι αύριο;

Ξέχασα να σας γράψω ότι χθες έπεσε ο αφαλός της μπεμπίτας μας, ένα ξερό μαύρο πραγματάκι είχε απομείνει. Εσείς τί "έθιμα" έχετε με το αφαλό; τον φυλάτε ή τον πετάτε κάπου; π.χ. το δικό μου οι γονείς μου τον πέταξν τότε στο δημοτικό σχολείο που χτίζονταν στη γειτονιά μου και που πήγα μετά, τον έριξαν στα θεμέλια, γι'αυτό βγήκα και φυτό κάργα μάλλον! Ο Μάνος λέει να τον πετάξουμε σε μια τράπεζα να είναι γεμάτα τα χέρια της μικρής αλλά εγώ λέω στη θάλασσα να μας πάρει μακριά όλες τις φουρτούνες..

ΤΙΝΑΚΟ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΚΡΑΤΗΣΕΙ,ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!ΣΤΑ ΚΕΡΑΜΙΔΙΑ ΚΑΠΟΤΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΕΤΑΓΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΟΝΤΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΒΓΑΙΝΕ!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις