Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
147 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 147 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω παλι εβγαινα και επινα καθε μερα και γυρνουσα σπιτι 7 το πρωι...χαχαχαχα

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Εγω παλι εβγαινα και επινα καθε μερα και γυρνουσα σπιτι 7 το πρωι...χαχαχαχα

Χαχαχαχαχ κι εγω τα εκανα αυτα, με διεθνη παρεα. Αλλο πραγμα οι ιταλοι ε... Το επιβεβαιωνω εγω Cool Cool Cool

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυριο εχεις β επιπεδου ή επισκεψη του μηνα?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωωωωωωωωω!!!!!!!!!!1 Shocked Shocked
Εγω παλι που ειχα βγει με δυο ερασμιτες ιταλους..ο ενας πραγματικα βλαμμενο ντιπ για ντιπ και ο αλλος ψωωωωωωωωνιο θελαν να μας πανε 11 το βραδυ για ζεστη σοκολατα.... Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 10 606100 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 10 606100 χαχαχ
Στην ιταλια που ησουν?

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στην Βερονα. Τελειααααα!! Καλα ειναι λιγο βλαμενα οι ιταλοι, κι απο αγγλικα μηδεν, αλλα ειναι ωραιοι ρε γμτ... Πολυ ομως. Και προικισμενη φυλη μπορω να πω Embarassed Embarassed Embarassed

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Β επιπεδου θα μου κανει λογικα..Δεν εχω κλεισει διαφορετικο ραντεβου..Ουσιαστικα και την προηγουμενη φορα ειδαμε οτι βλεπουμε και στην β επιπεδου

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καναμε το "ειμαι μαμα"..."ειμαι εξαλη φοιτητρια" χαχαχαχαχ
Εκτιμω τις πιο χμμμμ λατινογενεις να το πω...φυλες..χαχαχα

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:καναμε το "ειμαι μαμα"..."ειμαι εξαλη φοιτητρια" χαχαχαχαχ
Εκτιμω τις πιο χμμμμ λατινογενεις να το πω...φυλες..χαχαχα

χαχαχαχα τι να κανουμε, ολοι εχουμε μια προιστορια!!! Ναι συμφωνω, Ισπανοι, πορτογαλοι ειναι πιο σεξι. Ταμπεραμεντο λατινου παιδι μου, αλλο πραγμα σου λεει... Very Happy Wink

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και κατι πιο νοτιοαμερικανικο δεν με χαλαει...χαχαχαχα

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμ πες μου οτι το πας προς Βραζιλια μερια!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχα Razz
Αυριο θα παμε και θεσσαλονικη μια βολτα στα πεθερικα...Θα παω να παρω και κανενα κολαν...(προσπαθω να αλλξω συζητηση μην ξεφυγουμε κι αλλο Razz )

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σοφακι περνω τις ορεξεις μου και παω να τις εκτονωσω στον Χρηστο. Γκρινιαζει που δεν του δινω και πολλη σημασια και ζηλευει κιολας για τους Ιταλοβραζιλιανους που λεμε!!! Σορρυ που σ'αφηνω μονη...

Καλη επιτυχια αυριο,καλα ψωνια!!
φιλακια!
Καληνυχτεςςςςς!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παω να ξαπλωσω και εγω στην αγκαλια του αντρουλη μου!!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Teniaa έγραψε:
doritaki θεσσαλονικη εισαι ετσι? που γινονται οι διαλεξεις? και πως παιρνεις μερος ?

Στο Ιπποκρατειο γινονται αλλα θελει να δηλωσεις νωρις συμμετοχη.Το τηλ ειναι 892617.Δοκιμασε μηπως τα καταφερεις αν σε ενδιαφερει.Εγω ημουν 21η βδομαδα οταν πηρα.Τους δινεις τα στοιχεια σου κ σε παιρνουν τηλ να σου πουν ποτε θα ξεκινησεις.Περιπου 27η βδομαδα ξεκινας.Σε καποια μαθηματα μπορει να ειναι κ ο συζυγος.Ο δικος μου θα ερχεται αν τον βολευει η ωρα.Σε ποια εβδομαδα εισαι τωρα?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφακι κ Μιραντζελακι ξεφυγατε λιγο σημερα ε?Αυτα ανηκουν στο παρελθον πια...Τι να πω κ εγω που ουτε θυμαμαι ποσο καιρο εχω να ξενυχτησω?

Οσο για το αν θα εισαστε καλες μανουλες φυσικα κ θα εισαστε.Ολα θα γινουν με τον καιρο.

Κ για το δωματιο...Το πρασινο συνδυαζεται ωραια με κιτρινο ή πορτοκαλι.Κ θα ειναι ενα χρωμα που θα ταιριαζει κ σε κοριτσακι...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!!!Εμεις παντως το δωματιο(που ειναι και κρεβατοκαμαρα βασικα) το βαψαμε το μισο φυστικοβεραμαν ( Razz ) και το αλλο μισο ενα πολυ απαλο και γλυκο μοβακι...Μου αρεσει πολυ σαν συνδιασμος και ταιριαζει και για αγορακι και για κοριτσακι!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα τι κανουμε σημερα?εχω πολλες δουλειες και λιγη ορεξη για να τις κανω!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:καλημερα τι κανουμε σημερα?εχω πολλες δουλειες και λιγη ορεξη για να τις κανω!!!

Καλημερούδια στα κορτσουδια!
Γέλασα με τα χθεσινά σας σχόλια μικρουλες της παρέας! Smile Wink Smile

Όσο για το άγχος για το μέλλον κλπ, θα ακουστεί κάπως, αλλά χαίρομαι και ανακουφίζομαι που ακούω ότι το έχουν κι άλλες! Φυσιολογικό είναι ε;;; Wink
Αν και έχει χρόνια που θέλω παιδάκια, είναι πολύ διαφορετικά να πλησιάζεις τόσο στο όνειρο, και φαντάζομαι πολυ διαφορετικά να το κρατήσεις και να το φροντίζεις!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
filitsaki έγραψε:καλημερα τι κανουμε σημερα?εχω πολλες δουλειες και λιγη ορεξη για να τις κανω!!!

Καλημερούδια στα κορτσουδια!
Γέλασα με τα χθεσινά σας σχόλια μικρουλες της παρέας! Smile Wink Smile

Όσο για το άγχος για το μέλλον κλπ, θα ακουστεί κάπως, αλλά χαίρομαι και ανακουφίζομαι που ακούω ότι το έχουν κι άλλες! Φυσιολογικό είναι ε;;; Wink
Αν και έχει χρόνια που θέλω παιδάκια, είναι πολύ διαφορετικά να πλησιάζεις τόσο στο όνειρο, και φαντάζομαι πολυ διαφορετικά να το κρατήσεις και να το φροντίζεις!
εμενα μου αρεσε τοσο πολυ να βγενω στα μπουζουκια και μερικες φορες μου λειπει που τωρα δε το κανω.ομως δεν θα αλαζα τα παιδια μου με τιποτα!θα δειτε πως θα αισθανεσθαι οταν τα αφησετε για να πατε για ενα ποτο!το μυαλο σας εκει θα ειναι.......θα γινετε πολυ καλες μανουλες ολες!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα εγκυούλες......

σήμερα σηκώθηκα πρωι πρωι και πηγα 1 ωρα περπατημα....τουλαχιστον , αφου σαβουρωνω , ας περπαταω να καιω κατι ...χιχιχι...

και εγω την χαρηκα την κουβεντα περι ιταλοισπανολατινων εραστων...χααχ...θυμηθηκα τα νιατα μου...


σχετικα με το χρωμα του δωματιου , και εγω σκεφτομουν κατι σε πρασινο και πορτοκαλι ...μου αρεσει και νομιζω οτι ταιριαζει και σε κοριτσακι (αν μας ερθει αργοτερα κανενα)...αν και ο αντρας μου δε θελει χρωμα στους τοιχους, του αρεσει το λευκο ...τι να πει κανεις ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

και εγω σκεφτομουν να κανω μαθηματα ανωδυνου τοκετου αλλα εδω στην Τριπολη δεν κανουν στο νοσοκομειο ...εμαθα για μια μαια που κανει ιδιωτικα μαθηματα, πρεπει να ρωτησω την τεταρτη που εχω ραντεβου με το γιατρο ...


σοφακι καλα αποτελεσματα σημερα..απογευμα θα πας στο γιατρο ??

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:εμενα μου αρεσε τοσο πολυ να βγενω στα μπουζουκια και μερικες φορες μου λειπει που τωρα δε το κανω.ομως δεν θα αλαζα τα παιδια μου με τιποτα!θα δειτε πως θα αισθανεσθαι οταν τα αφησετε για να πατε για ενα ποτο!το μυαλο σας εκει θα ειναι.......θα γινετε πολυ καλες μανουλες ολες!!!

Γεια σου Φιλίτσα!
Ευτυχώς με τα μπουζούκια και τα κλαμπς δεν έχουμε καλή σχέση, για πολλούς λόγους! Οι έξοδοί μας είναι ούτως ή άλλως τόσο απλές και σύντομες, κι επειδή δε θα χουμε και πολλές επιλογές για Βaby sitting, μας βλέπω, τουλάχιστον αυτό που θα είναι το πρώτο μας, να το έχουμε παντού μαζί! Smile Δεν ξέρω πώς θα ναι στην πράξη, αλλά με ενθουσιάζει κι αυτή η ιδέα! Smile

Εσύ έλεγες για βαρεμάρα πριν ε;;... Πωπω.. εγώ να δεις σήμερα! Δε θέλω να σηκωθώ απ' τον καναπέ!
Εσύ δουλεύεις ή είσαι σπίτι; Ή δουλεύεις σπίτι; Smile

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εκανα ενα ωραιο χουζουρεμα και δεν ηθελα και εγω να σηκωθω!!!!!!
Ναι το απογευματακι εχω ραντεβου!!!Αντε να δουμε τι θα μας πει!!!
Κοριτσια,πειτε μου ποιες δεν εχω σημειωσει στην λιστα της ομαδας και δωστε μου ΠΗΤ να σς βαλω και εσας!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Εκανα ενα ωραιο χουζουρεμα και δεν ηθελα και εγω να σηκωθω!!!!!!
Ναι το απογευματακι εχω ραντεβου!!!Αντε να δουμε τι θα μας πει!!!
Κοριτσια,πειτε μου ποιες δεν εχω σημειωσει στην λιστα της ομαδας και δωστε μου ΠΗΤ να σς βαλω και εσας!!

Καλημέρα Σοφία!
Εμένα δε με έχεις, αλλά, αν δε σε πειράζει, θα σου πω να με βάλεις πιο μετά! Smile

Όσο για το χουζούρεμα, έκανα κι εγώ λίγο.. τι είναι αυτό το πράμα με τον ύπνο.. απορώ πώς ξυπνάνε οι κοπέλες και πηγαίνουν δουλεια! Αν έπρεπε να πάω θα γυρνούσα ξερή και θα πρεπε να κοιμάμαι 3ωρα να συνέλθω μετά!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγω τελευταια αμα ξτπνησω πρεπει να κοιμηθω τριωρα για να συνελθω μετα Razz Razz

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
filitsaki έγραψε:εμενα μου αρεσε τοσο πολυ να βγενω στα μπουζουκια και μερικες φορες μου λειπει που τωρα δε το κανω.ομως δεν θα αλαζα τα παιδια μου με τιποτα!θα δειτε πως θα αισθανεσθαι οταν τα αφησετε για να πατε για ενα ποτο!το μυαλο σας εκει θα ειναι.......θα γινετε πολυ καλες μανουλες ολες!!!

Γεια σου Φιλίτσα!
Ευτυχώς με τα μπουζούκια και τα κλαμπς δεν έχουμε καλή σχέση, για πολλούς λόγους! Οι έξοδοί μας είναι ούτως ή άλλως τόσο απλές και σύντομες, κι επειδή δε θα χουμε και πολλές επιλογές για Βaby sitting, μας βλέπω, τουλάχιστον αυτό που θα είναι το πρώτο μας, να το έχουμε παντού μαζί! Smile Δεν ξέρω πώς θα ναι στην πράξη, αλλά με ενθουσιάζει κι αυτή η ιδέα! Smile

Εσύ έλεγες για βαρεμάρα πριν ε;;... Πωπω.. εγώ να δεις σήμερα! Δε θέλω να σηκωθώ απ' τον καναπέ!
Εσύ δουλεύεις ή είσαι σπίτι; Ή δουλεύεις σπίτι; Smile
de δουλευω!ασε δε προλαβενω απο παιδια!χιχι χρονο παρα χρονο εγω εγκυμονω!κανενας εργοδοτης δε θα με ηθελε!!!και εγω οπου παω μαζι μου τα περνω τα παιδια!να βγουν και αυτα λιγο!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις