Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
137 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 137 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μολις διαβασα οτι το γιαουρτι που τρωω ειναι ζωντανο..τι στο καλο σημαινει αυτο?καπως τρομακτικο ακουγεται Shocked Shocked

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Μολις διαβασα οτι το γιαουρτι που τρωω ειναι ζωντανο..τι στο καλο σημαινει αυτο?καπως τρομακτικο ακουγεται Shocked Shocked

Χαχα! Δε θα σε φάει πάντως!
Για δες!
http://www.safans.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=139:2009-06-21-07-04-20&catid=75:2009-06-25-10-37-12&Itemid=113

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να το προσεχω να μην μου ψοφησει δηλαδη!!!χοχοχοχο Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 12 536304 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 12 536304

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Να το προσεχω να μην μου ψοφησει δηλαδη!!!χοχοχοχο Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 12 536304 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 12 536304

Χεχε! Ε αφού είναι ζωντανό, το ταϊζεις, το φροντίζεις, το κάνεις μπάνιο.. κάνε εξάσκηση για το μωρό! Smile

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω ειπα να παρω μια κουκλα να κανω εξασκηση και με κοροιδευαν Razz Razz

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Εγω ειπα να παρω μια κουκλα να κανω εξασκηση και με κοροιδευαν Razz Razz

Να πάρεις απ' αυτές που κλαίνε κιόλας, που έχουν πάμπερς και τις αλλάζεις όταν κατουράνε, τις ταϊζεις..
όχι ρε Σοφία! Καλά είναι τρομακτικό όμως! Όταν στο δώσουν μόλις γεννηθεί... είναι δικό σου!!! Καλά, δε σου ανήκει, αλλά εσύ το δημιούργησες! Τι θαύμα!
Τι να σου κάνει κι η κούκλα μπροστά σ' αυτό;;;!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι λετε ρε τρελοκομεια δε σας πιανω!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νομιζω θα φοβαμαι να την πιασω για να την κανω μπανιο τοσο τοσοδουλα που θα ειναι...Ευτυχως περναει γρηγορα ο καιρος!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
Sofki έγραψε:Εγω ειπα να παρω μια κουκλα να κανω εξασκηση και με κοροιδευαν Razz Razz

Να πάρεις απ' αυτές που κλαίνε κιόλας, που έχουν πάμπερς και τις αλλάζεις όταν κατουράνε, τις ταϊζεις..
όχι ρε Σοφία! Καλά είναι τρομακτικό όμως! Όταν στο δώσουν μόλις γεννηθεί... είναι δικό σου!!! Καλά, δε σου ανήκει, αλλά εσύ το δημιούργησες! Τι θαύμα!
Τι να σου κάνει κι η κούκλα μπροστά σ' αυτό;;;!
δε φανταζεστε!το κοιτας και λες δικο μου ειναι αυτο?θα το παρω φευγοντας μαζι μου?ΤΕΛΕΙΟ!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:δε φανταζεστε!το κοιτας και λες δικο μου ειναι αυτο?θα το παρω φευγοντας μαζι μου?ΤΕΛΕΙΟ!

Αχ θα βάλω τα κλάματα!... ε τά βαλα!

vicioami

vicioami
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας συνεγκυούλες... Τι κάνετε; Μόλις γύρισα από την καμπύλη...! Πολύ γλύκα και ακόμη να συνέλθω... Την Τρίτη θα πάρω τα αποτελέσματα... Εύχομαι να ναι καλά.

Κοριτσάκια που ήρθατε στη παρέα μας "Καλώς ήρθατε". Να στε γερές και με μια υγιής τελειώμηνη εγκυμοσύνη.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Teniaa έγραψε:
doritaki σε ευχαριστω πολυ! Πηρα τηλεφωνο και εδωσα τα στοιχεια μου, θα με παρουν οταν ειναι η ωρα.. στην 22η ειμαι.. εσυ που μενεις? εμενα μ πεφτει λιγο μακρια το ιπποκρατειο αλλα θελω πολυ να παω!

Καλημερα!Η μαλλον καλησπερα!Εγω ειμαι σχετικα κοντα.Μαρτιου με Δελφων οποτε ισως να πηγαινω κ με τα ποδια αν ο καιρος ειναι ευνοικος!Φανταζομαι με το ρυθμο που περπαταω τωρα σε 20-30 λεπτα θα ειμαι εκει.Εσυ που μενεις?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Teniaa έγραψε:
Sofki έγραψε:Στα Γιαννιτσα..Εχουμε μετακομισει εδω τωρα!!!!
Εσυ?

Eγω θεσσαλονικη! κριμα που φυγες, ειμαστε και μαζι στην ηλικια! θα πιναμε κανα καφεδακι! Μικρομανες!

Εμας που μεγαλωσαμε..κ γερασαμε...δε μας θελετε στην παρεα σας δλδ??? Crying or Very sad

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαιρετω το παρεακι μας.ξερω ξερω θα με κραξετε που εχαθειν αλλα τελευταια με πηρε λιγο απο κατω κ ηθελα λιγο χρονο να παρω τα πανω μου.μην ξεχνατε εχω κ ενα τερατακι τσεπης που με τρεχει ολη μερα...αχαχαχαχχα

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vicioami έγραψε:Γεια σας συνεγκυούλες... Τι κάνετε; Μόλις γύρισα από την καμπύλη...! Πολύ γλύκα και ακόμη να συνέλθω... Την Τρίτη θα πάρω τα αποτελέσματα... Εύχομαι να ναι καλά.

Κοριτσάκια που ήρθατε στη παρέα μας "Καλώς ήρθατε". Να στε γερές και με μια υγιής τελειώμηνη εγκυμοσύνη.


Γεια σου συνεγκυούλα vicioami! Το όνομά σου; Και ευχαριστούμε για το καλωσόρισμα! Wink
Καλά εγώ έχω απορία με την εξέταση του ζαχάρου, Αν υποθέσουμε ότι κάποια έχει θέμα με το ζάχαρο, θα την αφήσουν 4-5 μέρες έτσι; Γιατί με την ποσότητα γλυκόζης που παίρνεις, αν έχει διαβήτη κύησης και δεν το ξέρει, δεν είναι κι ό,τι καλύτερο να μείνει! Δε έχω σκοπό να σας αγχώσω, αλλά επειδή εγώ έχω διαβήτη Ι, απορώ τι γίνεται σ' αυτήν την περίπτωση.. Αν ξέρει κάποια ας με διαφωτίσει!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια κ εγω εβλεπα τρελα ονειρα!Θριλερ ολοκληρα!Να με κυνηγαει η μαφια να με σκοτωσει γιατι ετυχε να δω τα προσωπα τους κ εγω να κρυβομαι σε τουαλετες κ αποθηκες για να......με ασχετους ανθρωπους!ΜΟυ λειπει κ το...γενικοτερα οποτε ξεφευγα λιγο.Τωρα τελευταια ομως πεφτω ξερη!Σημερα να φανταστειτε ξυπνησα 11 κ με το ζορι σηκωθηκα στις 12!!!

Κ εγω θελω να βγαζω το μωρακι μου εξω αλλα οταν θα φτιαξει λιγο ο καιρος εγω θα δουλευω κ δε θα προλαβαινω... Crying or Very sad Μονο τα σκ θα εχω χρονο για την ζουζουνα μου!Δουλευω παντα απογευμα ρε γαμωτο...Οσο για τη φροντιδα του φοβαμαι κ εγω πως θα την πιανω την τοσοδουλα.Αλλα φανταζομαι οτι αυτο κραταει λιγες μερες κ μετα θα συνηθισουμε...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:Χαιρετω το παρεακι μας.ξερω ξερω θα με κραξετε που εχαθειν αλλα τελευταια με πηρε λιγο απο κατω κ ηθελα λιγο χρονο να παρω τα πανω μου.μην ξεχνατε εχω κ ενα τερατακι τσεπης που με τρεχει ολη μερα...αχαχαχαχχα

Που εισαι βρε Μαρακι?Γιατι σε πηρε απο κατω?Δε θελω να ακουω τετοια!Ηθικον ακμαιοτατον!!!!!!!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:Χαιρετω το παρεακι μας.ξερω ξερω θα με κραξετε που εχαθειν αλλα τελευταια με πηρε λιγο απο κατω κ ηθελα λιγο χρονο να παρω τα πανω μου.μην ξεχνατε εχω κ ενα τερατακι τσεπης που με τρεχει ολη μερα...αχαχαχαχχα

Που εισαι βρε Μαρακι?Γιατι σε πηρε απο κατω?Δε θελω να ακουω τετοια!Ηθικον ακμαιοτατον!!!!!!!!!!

Ηθικον χτυπησε πατον αλλα ντελα παρτον κ κουνατον ωρες.λιγο το θεμα της δουλειας του αντρα μου λιγο η τρελη αφραγκια ε ποσο να αντεξω? τωρα τουλαχιστον ειμαι καλυτερα.... Wink Wink

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:Χαιρετω το παρεακι μας.ξερω ξερω θα με κραξετε που εχαθειν αλλα τελευταια με πηρε λιγο απο κατω κ ηθελα λιγο χρονο να παρω τα πανω μου.μην ξεχνατε εχω κ ενα τερατακι τσεπης που με τρεχει ολη μερα...αχαχαχαχχα

Μαρία τώρα συνειδητοποίησα ότι είσαι εσύ! Smile
Έχω χάσει τα ίχνη σου κι από το άλλο θέμα!

vicioami

vicioami
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ζωάκι έγραψε:
vicioami έγραψε:Γεια σας συνεγκυούλες... Τι κάνετε; Μόλις γύρισα από την καμπύλη...! Πολύ γλύκα και ακόμη να συνέλθω... Την Τρίτη θα πάρω τα αποτελέσματα... Εύχομαι να ναι καλά.

Κοριτσάκια που ήρθατε στη παρέα μας "Καλώς ήρθατε". Να στε γερές και με μια υγιής τελειώμηνη εγκυμοσύνη.


Γεια σου συνεγκυούλα vicioami! Το όνομά σου; Και ευχαριστούμε για το καλωσόρισμα! Wink
Καλά εγώ έχω απορία με την εξέταση του ζαχάρου, Αν υποθέσουμε ότι κάποια έχει θέμα με το ζάχαρο, θα την αφήσουν 4-5 μέρες έτσι; Γιατί με την ποσότητα γλυκόζης που παίρνεις, αν έχει διαβήτη κύησης και δεν το ξέρει, δεν είναι κι ό,τι καλύτερο να μείνει! Δε έχω σκοπό να σας αγχώσω, αλλά επειδή εγώ έχω διαβήτη Ι, απορώ τι γίνεται σ' αυτήν την περίπτωση.. Αν ξέρει κάποια ας με διαφωτίσει!

Βικτωρία με λένε.
Δεν αγχωνομαι κ οτι ειναι να γινει μωρε θα γινει. Παντως μολις βγηκα απο το διαγνωστικο τσακισα μια κασεροπιττα κ τωρα φαγαμε λαζανια με κιμα. Παντως για γλυκο δε βλεπω να τρωω αμεσα. Ειμαι φουλ για καιρο. Ασε που το μωρο εκανε παρτυ εκει μεσα τρεις ωρες.
Πολυ κουραστικα σε μια καρεκλα τοσες ωρες.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
thequeen86 έγραψε:Χαιρετω το παρεακι μας.ξερω ξερω θα με κραξετε που εχαθειν αλλα τελευταια με πηρε λιγο απο κατω κ ηθελα λιγο χρονο να παρω τα πανω μου.μην ξεχνατε εχω κ ενα τερατακι τσεπης που με τρεχει ολη μερα...αχαχαχαχχα

Μαρία τώρα συνειδητοποίησα ότι είσαι εσύ! Smile
Έχω χάσει τα ίχνη σου κι από το άλλο θέμα!

αχαχαχχαχ καποια στιγμη θα περασω κ απο το αλλο θεματακι να ριξω τις χαιρετουρες μου Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 12 215994

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
vicioami έγραψε:Γεια σας συνεγκυούλες... Τι κάνετε; Μόλις γύρισα από την καμπύλη...! Πολύ γλύκα και ακόμη να συνέλθω... Την Τρίτη θα πάρω τα αποτελέσματα... Εύχομαι να ναι καλά.

Κοριτσάκια που ήρθατε στη παρέα μας "Καλώς ήρθατε". Να στε γερές και με μια υγιής τελειώμηνη εγκυμοσύνη.


Γεια σου συνεγκυούλα vicioami! Το όνομά σου; Και ευχαριστούμε για το καλωσόρισμα! Wink
Καλά εγώ έχω απορία με την εξέταση του ζαχάρου, Αν υποθέσουμε ότι κάποια έχει θέμα με το ζάχαρο, θα την αφήσουν 4-5 μέρες έτσι; Γιατί με την ποσότητα γλυκόζης που παίρνεις, αν έχει διαβήτη κύησης και δεν το ξέρει, δεν είναι κι ό,τι καλύτερο να μείνει! Δε έχω σκοπό να σας αγχώσω, αλλά επειδή εγώ έχω διαβήτη Ι, απορώ τι γίνεται σ' αυτήν την περίπτωση.. Αν ξέρει κάποια ας με διαφωτίσει!

Κ εγω απορησα που θα κανουν τοσες μερες τα αποτελεσματα.Κανονικα τα παιρνεις την ιδια μερα.Ομως αν ειχες διαβητη απο πριν θα το ηξερες.Αν ειναι διαβητης κυησης δεν ειναι κ τοσο τραγικη η ποσοτητες αν σκεφτει κανεις οτι πολλες εγκυουλες καταναλωνουν μεγαλες ποσοτητες γλυκων.Εγω πχ για πρωινο μπορει να φαω 3 φετες με βιταμ κ μερεντα!Κ μεσα στη μερα να φαω κ αλλο γλυκο.Τα 75γρ γλυκοζης δεν απεχουν κ πολυ απο αυτο.Αρα λογικα δε θα παθω κατι διαφορετικο απο αυτο που παθαινω καθε μερα ε?Το οτι γενικα δε θα επρεπε να τρωω τοσα γλυκα ειναι αλλο θεμα.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vicioami έγραψε:
ζωάκι έγραψε:
vicioami έγραψε:Γεια σας συνεγκυούλες... Τι κάνετε; Μόλις γύρισα από την καμπύλη...! Πολύ γλύκα και ακόμη να συνέλθω... Την Τρίτη θα πάρω τα αποτελέσματα... Εύχομαι να ναι καλά.

Κοριτσάκια που ήρθατε στη παρέα μας "Καλώς ήρθατε". Να στε γερές και με μια υγιής τελειώμηνη εγκυμοσύνη.


Γεια σου συνεγκυούλα vicioami! Το όνομά σου; Και ευχαριστούμε για το καλωσόρισμα! Wink
Καλά εγώ έχω απορία με την εξέταση του ζαχάρου, Αν υποθέσουμε ότι κάποια έχει θέμα με το ζάχαρο, θα την αφήσουν 4-5 μέρες έτσι; Γιατί με την ποσότητα γλυκόζης που παίρνεις, αν έχει διαβήτη κύησης και δεν το ξέρει, δεν είναι κι ό,τι καλύτερο να μείνει! Δε έχω σκοπό να σας αγχώσω, αλλά επειδή εγώ έχω διαβήτη Ι, απορώ τι γίνεται σ' αυτήν την περίπτωση.. Αν ξέρει κάποια ας με διαφωτίσει!

Βικτωρία με λένε.
Δεν αγχωνομαι κ οτι ειναι να γινει μωρε θα γινει. Παντως μολις βγηκα απο το διαγνωστικο τσακισα μια κασεροπιττα κ τωρα φαγαμε λαζανια με κιμα. Παντως για γλυκο δε βλεπω να τρωω αμεσα. Ειμαι φουλ για καιρο. Ασε που το μωρο εκανε παρτυ εκει μεσα τρεις ωρες.
Πολυ κουραστικα σε μια καρεκλα τοσες ωρες.

αχαχαχχα σε καταλαβαινω.εγω που στο γιο μου την εκανα την ριμαδα 2 φορες τι να πω?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φυσικα και σε θελουμε Δωρααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Βασικα οποτε θελετε να κανονισουμε για ενα καφεδακι οι Θεσσαλονικιες!!!!
Βρε Μαρια σε ψαχναμε,φοβηθηκαμε μηπως επαθες τιποτα...Ευτυχως μας ηρθες!!!!!
Καλα τα ονειρα θριλερ..Εγω που βλεπω ονειρα/πορνο φτηνης παραγωγης τι να πω?ξυπνω ξαναμενη και εχει φυγει και ο αντρουλης μου για δουλεια... Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 12 215994 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 12 215994 Οποτε μενω με το ονειρο...χαχαχαχαχα

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
doritaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:Χαιρετω το παρεακι μας.ξερω ξερω θα με κραξετε που εχαθειν αλλα τελευταια με πηρε λιγο απο κατω κ ηθελα λιγο χρονο να παρω τα πανω μου.μην ξεχνατε εχω κ ενα τερατακι τσεπης που με τρεχει ολη μερα...αχαχαχαχχα

Που εισαι βρε Μαρακι?Γιατι σε πηρε απο κατω?Δε θελω να ακουω τετοια!Ηθικον ακμαιοτατον!!!!!!!!!!

Ηθικον χτυπησε πατον αλλα ντελα παρτον κ κουνατον ωρες.λιγο το θεμα της δουλειας του αντρα μου λιγο η τρελη αφραγκια ε ποσο να αντεξω? τωρα τουλαχιστον ειμαι καλυτερα.... Wink Wink

Τι εγινε τελικα με τη δουλεια?Τον εδιωξαν ή ακομη ζει με το αγχος?Κ πως ειναι ο ιδιος?Εχει ηρεμησει καθολου?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις