Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
166 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 166 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φιλιτσα καλα να περασετε αυριο στο πικ νικ!!!

Ζωη, γι αυτο που ελεγες πριν, εγω εχω ΠΗΤ 30 ιανουαροιυ. Οποτε μαλλον ιδια μερα θα εχετε γενεθλια, εκτος αν παμε νωριτερα

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:Φιλιτσα καλα να περασετε αυριο στο πικ νικ!!!

Ζωη, γι αυτο που ελεγες πριν, εγω εχω ΠΗΤ 30 ιανουαροιυ. Οποτε μαλλον ιδια μερα θα εχετε γενεθλια, εκτος αν παμε νωριτερα

xmmmm πειραζει να ερθει 19 ιανουαριου που εχω εγω γεννεθλια Razz Razz Razz ??

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσαρες!!!Εκανα τελικα της ζουζουνιες μου και με πηγε στο κοσμος ο αντρουλης μου και τωρα θα παμε και για ποτακι!!!!!!!! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 19 328109 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 19 654316
Ααααααααααααα σημερα πρωτη φορα μου ειπαν οτι μοιαζω με εγκυος...
Πηγαμε στο καλτσεντονια να παρω κατι καλτσακια και μου λεει στο ασχετο η πωλητρια εουμε και καλσον για την κατασταση σας..Στην αρχη σκαλωσα μεχρι να καταλαβω τι εννοει...χαχαχχαχα

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Γεια σας κοριτσαρες!!!Εκανα τελικα της ζουζουνιες μου και με πηγε στο κοσμος ο αντρουλης μου και τωρα θα παμε και για ποτακι!!!!!!!! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 19 328109 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 19 654316
Ααααααααααααα σημερα πρωτη φορα μου ειπαν οτι μοιαζω με εγκυος...
Πηγαμε στο καλτσεντονια να παρω κατι καλτσακια και μου λεει στο ασχετο η πωλητρια εουμε και καλσον για την κατασταση σας..Στην αρχη σκαλωσα μεχρι να καταλαβω τι εννοει...χαχαχχαχα


αχαχαχαχ μαρη ξεμυαλισμενη ελεος!!!!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
Mirantzela! έγραψε:Φιλιτσα καλα να περασετε αυριο στο πικ νικ!!!

Ζωη, γι αυτο που ελεγες πριν, εγω εχω ΠΗΤ 30 ιανουαροιυ. Οποτε μαλλον ιδια μερα θα εχετε γενεθλια, εκτος αν παμε νωριτερα

xmmmm πειραζει να ερθει 19 ιανουαριου που εχω εγω γεννεθλια Razz Razz Razz ??
Μιραντζελακι ευχαριστω!μαρακι εχεις γενεθλια ιδια μερα με το μπαμπα μου!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!

Πώς είστε; Εμείς περάσαμε ωραία χθες! Ψύχρανε και λίγο ο καιρός και είναι ωραίος και ο ύπνος!

Μιράντζελα σου λέω, το καλύτερο παιδί θα βγάλεις αν είναι στις 30 Razz
Στην αρχή μου λέγαν κι εμένα ή 28 ή 30! Τι τέλεια θα ήταν, αλλά δυστυχώς δε μας αφήνουν ως εκεί με τον διαβήτη ;(

Σοφία τι τέλειο αυτό που λες ότι κατάλαβαν ότι είσαι έγκυος! Εμένα έχει καιρό που μου το είπαν σε εστιατόριο! Είχε μόνο ψηλά σκαμπό να καθίσουμε και μας λέει "Μπορείτε να καθίσετε εκεί, αλλά το μωρό;" Smile

Για δείτε αυτο το λινκ που μου έστειλε μία φίλη μου! Έχει ρούχα για μαμάδες και μωρά, κάνουν παράδοση σε όλον τον κόσμο και έχει σχετικά καλές τιμές!

http://www.vertbaudet.com/en/maternity.htm

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσαρες!!!!

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Sofki έγραψε:καλημερα κοριτσαρες!!!!
καλημερα σοφακι Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 19 215994 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 19 215994 .μαλλον ολες βολταρουν...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μην με κραξετε αλλα πριν λιγο ξυπνησα η γαιδαρα Embarassed

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κι απο μενα!! Μαρια, η μιση ντροπη δικη σου κι η αλλη μιση δικη μου. Εγω εχω μιση ωρα που ξυπνησα. χαχαχαχαχα

Που ειστε καλε ολες?Μαζευτηκα εγω και λειπετε εσεις??? tongue

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα σας κορες!πριν λιγο ηρθαμε!ωραια περασαμε!η μικρη ηταν μουσκεμα απο πανω ως κατω!!μαλλον θα περιμενω να μεγαλωσουν λιγο ακομα!!!!εσεις καλα?

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Φιλιτσα μου! Μαλλον μονο εγω ειμαι μεσα...Μια χαρα ειμαι εγω. Σημερα ξυπνησα απο τις κλωτσιες του μπεμπη μου, αλλιως ακομη θα κοιμομουν... Θα φαμε σε λιγο, μπιφτεκια με πατατες που μαγειρεψε η μαμα και το απογευμα θα παμε για καφεδακι στο Θησειο. Το υποσχεθηκα στον Χρηστο.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:Γεια σου Φιλιτσα μου! Μαλλον μονο εγω ειμαι μεσα...Μια χαρα ειμαι εγω. Σημερα ξυπνησα απο τις κλωτσιες του μπεμπη μου, αλλιως ακομη θα κοιμομουν... Θα φαμε σε λιγο, μπιφτεκια με πατατες που μαγειρεψε η μαμα και το απογευμα θα παμε για καφεδακι στο Θησειο. Το υποσχεθηκα στον Χρηστο.
ενεργητικα μωρακια εχουμε!τι ωραια εμεις ειπιαμε ενα καφε!μιση ωρα με το ρολοι γιατι αυτα βραχηκαν!!!την αλλη φορα θα παρω και μιση ντουλαπα μαζι μου!!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εφαγα κι ηρθα.Τωρα θα φαω κι ενα παγωτακι. Μετα το παγωτο κι αν θα με ταραξει στην κλωτσια ο μικρος..

Φιλιτσα στα παιδακια σου εχεις δωσει ονοματα πεθερικων ή γονιών ή απλα εδωσες ο,τι ονομα ηθελες? Γιατι ειχα χθες μια συζητηση με τον Χρηστο και προβληματιστηκα λιγο..

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ μην πιανεις αυτη τη συζητηση Μιραντζελα γιατι νευριαζω..Νευριαζω πολυυυυυυυυυυ

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Αχ μην πιανεις αυτη τη συζητηση Μιραντζελα γιατι νευριαζω..Νευριαζω πολυυυυυυυυυυ
΄

Οκ, σορρυ Σοφακι! Τι κανεις??

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλε μην λες συγνωμη απλα εκνευριζομαι γιατι ενω εμεις εχουμε αποφασισει οτι θελουμε ασχετα ονοματα η μανα μου με εχει πριξει τα συκωτια Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 19 679259 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 19 679259
Καλα ειμαι.Ετοιμαζω ενα bannofee και θα κανω μπανακι γιατι εχουμε εναν γαμο να παμε

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΝΟΜΑΤΑ ΓΟΝΙΩΝ ΤΙ ΑΛΛΟ? Rolling Eyes

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΙ?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον μιρατζελα μου εγω θα σου πω το τι εκανα και τι εγινε μετα.λοιποοον.οντας 7 μηνων μη σου πω 9 στο γιο μου κ ενω εχουμε ηδη αποφασησει στο ονομα παναγιωτης κ καποιο ασχετο ονομα(παναγιωτης γτ τον εταξα στην παναγια της τηνου) βρισκομαστε μπροστα σε ενα θεμα.ο πατερας μου ανακαλυπτουμε μετα απο πολλες περιπετειες οτι εχει καρδια.θρομβος στην πνευμονικη αρτηρια κ δν γινεται by-pass γτ εχει περασει εμφραγμα κ δν το καταλαβε κανενας κ εχει παθει μεγαλη ζημια ο ιστος.να μην τα πολυλογω ο μπαμπας μου ζει με το 50% της λειτουργιας κ πινει ενα καρο φαρμακα.εκει αποφασησε ο αντρας μου χωρις να εχω πει κατι εγω οτι θα ηταν σωστο να βγαλουμε το ονομα του(σωτηρης δλδ) μιας κ δν ξερουμε τι μερα μας ξημερωνει κ ειμαι η πρωτη που εκανε μικρη καθως η αδερφες μου ειναι μικρες(22 η μια κ σπουδαζει κ 14 η πιο μικρη)κ εγω βεβαια συμφωνησα εχωντας ενδιασμους για τους δικους του.το ονομα που θα εμπαινε το ηξεραν απο οταν ηταν ο γιος μου 4-5 μηνων κ δν εδειξαν κατι,εγω βεβαια το διαισθανθηκα οτι δν θα το αφηναν ετσι αλλα τπτ δν με προετοιμαζε γι'αυτο που θα ακολουθουσε.15 οκτωμβριου 2011 ηταν η βαφτηση.ολα μονοι μας τα παραγγηλαμε κ τα ετοιμασαμε.(να σημειωσω εδω οτι τοσους μηνες δν ειχαμε νονους του μικρου ετσι μπηκε η μικροτερη αδερφη μου μαζι με την μαμα μου)κ ενω ολα ηταν ετοιμα κυριολεκτικα τελευταια στιγμη τους τη βαρεσε να μας κανουν κανονικο ψυχολογικο πολεμο.λεει η καλη η πεθερουλα μου στον αντρα μου οτι ξερεις κατι αν δν βγαλεις το ονομα του πατερα σου π.χ θα εχουμε ασχημα ξεμπερδεματα τυπου δν θα σας ξανα βοηθησουμε οικονομικα κ δν θα ξανακρατησουν το παιδι κ αλλα τετοια ωραια.μολις μου τα ειπε επαθα τρελη φρικη,ηθελα να τα ακυρωσω ολα μα ολα να κανω ονοματοδοσια κ να πανε να μπιιιιιιπ.ετσι ομως θα τους εκανα την χαρη κ αφου ηρεμησα κ το συζητησα κ με την μαμα μου ειπαμε οκ θα τους περασει στο τελος.ερχεται η μερα της βαφτησης κ εκεινη τη μερα οτι μπορουσε να παει στραβα πηγε.ο μικρος εμφανισε εναν τεραστιο καλογερο με αποτελεσμα να υποφερει απο τους πονους κ ν μην καθεται ησυχος,ο καιρος μαυρα χαλια κ η πεθερα μου ειδικα να ειναι σαν να πηγαινει σε κηδεια ακομα κ το ντυσιμο της ηταν τετοιο.ολα στραβα κ αναποδα επισης η μαμα μου πανω στην αναμπουμπουλα ξεχασε την λαμπαδα κ να βαλει λαδι...(να σημειωσω εδω οτι κ τον 2 τα ονοματα εχουν ηδη βγει απο τον μεγαλο τους γιο.εκεινη την μερα κιολας ειχε γεννεθλια ο μπαμπας μου κ μιας κ δν θα εκανα γλεντι ειχα ετοιμασει οικογενειακο τραπεζι σπιτι ενεκα κ των γεννεθλιων)Ο πεθερος μου τουλαχιστον ειχε πολυ καλυτερη συμπερηφορα κ φυσικα δν εκατσαν μετα να χαιρετησουν στην ουρα οπως ειναι πρεπων.φυσικα και στο τραπεζι μετα δν πατησαν.το κουλο της υποθεσης ειναι οτι μετα απο καμια βδομαδα περιπου μιλησε στο αντρα μου η πεθερα σαν να μην συνεβει τιποτα κ ζητησε να της παει τον μικρο κατω.βεβια ουτε λογος για συγνωμη καθως θεωρουν σωστο οτι εγινε.ετσι κ εμεις τωρα αποφασησαμε για να μην εχουμε τα ιδια θα βγαλουμε τα ονομα τους(βασιλικη αν ειναι κοριτσι κ γιωργος αν ειναι αγορι).βεβαια εγω δν το κανω γι'αυτους αλλα γτ το θελει ο αντρας μου κ επειδη εκεινος το αποφσησε...αυτα κ σορυ για το σεντονακι

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΠΙΑ ΟΥΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΔΕ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟς.ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΕΥΩΝ.ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΕ ΣΚΗΝΙΚΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ?ΕΛΕΟς.ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟς ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ.ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΝΟΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΠΙΑ ΟΥΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΔΕ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟς.ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΕΥΩΝ.ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΕ ΣΚΗΝΙΚΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ?ΕΛΕΟς.ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟς ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ.ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΝΟΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ.

το ολο ρεζουμε για μενα ειναι οτι εμενα μου εβγαλαν ξυνη την βαφτηση του μωρου μου.τωρα απο κει κ περα για μενα εχουν τελιωσει.αλλα καλα λενε ομως πως οοοολα εδω πληρωνονται.χεχεχεχε

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
filitsaki έγραψε:ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΠΙΑ ΟΥΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΔΕ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟς.ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΕΥΩΝ.ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΕ ΣΚΗΝΙΚΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ?ΕΛΕΟς.ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟς ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ.ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΝΟΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ.

το ολο ρεζουμε για μενα ειναι οτι εμενα μου εβγαλαν ξυνη την βαφτηση του μωρου μου.τωρα απο κει κ περα για μενα εχουν τελιωσει.αλλα καλα λενε ομως πως οοοολα εδω πληρωνονται.χεχεχεχε
ΕΚΔΗΚΙΤΙΚΗ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΩ!!!ΤΙ ΕΠΑΘΑΝ?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
filitsaki έγραψε:ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΠΙΑ ΟΥΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΔΕ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟς.ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΕΥΩΝ.ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΕ ΣΚΗΝΙΚΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ?ΕΛΕΟς.ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟς ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ.ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΝΟΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ.

το ολο ρεζουμε για μενα ειναι οτι εμενα μου εβγαλαν ξυνη την βαφτηση του μωρου μου.τωρα απο κει κ περα για μενα εχουν τελιωσει.αλλα καλα λενε ομως πως οοοολα εδω πληρωνονται.χεχεχεχε
ΕΚΔΗΚΙΤΙΚΗ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΩ!!!ΤΙ ΕΠΑΘΑΝ?

λιγους μηνες μετα τους ηρθε η κεραμιδα και μαλιστα απο αλλου απο τον αγαπημενο τους μεγαλο γιο.ο σπουδαγμενος κατα τα φαινομενα κυριος οικογενειαρχης ειχε καιρο εξωσυζιγικη σχεση κ τις μερες των γιορτων παρατησε συξιλους γυναικα κ παιδια κ πηγε στη γκομενα

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
filitsaki έγραψε:ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΠΙΑ ΟΥΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΔΕ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟς.ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΕΥΩΝ.ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΕ ΣΚΗΝΙΚΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ?ΕΛΕΟς.ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟς ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ.ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΝΟΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ.

το ολο ρεζουμε για μενα ειναι οτι εμενα μου εβγαλαν ξυνη την βαφτηση του μωρου μου.τωρα απο κει κ περα για μενα εχουν τελιωσει.αλλα καλα λενε ομως πως οοοολα εδω πληρωνονται.χεχεχεχε
ΕΚΔΗΚΙΤΙΚΗ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΩ!!!ΤΙ ΕΠΑΘΑΝ?

λιγους μηνες μετα τους ηρθε η κεραμιδα και μαλιστα απο αλλου απο τον αγαπημενο τους μεγαλο γιο.ο σπουδαγμενος κατα τα φαινομενα κυριος οικογενειαρχης ειχε καιρο εξωσυζιγικη σχεση κ τις μερες των γιορτων παρατησε συξιλους γυναικα κ παιδια κ πηγε στη γκομενα
ΤΙ ΛΕς ΡΕ ΜΑΡΑΚΙ?ΣΟΒΑΡΑ?ΠΩς ΓΙΝΕΤΕ ΟΜΩς ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΑΝΕ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΤΟΥς ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΤΟ ΕΧΩ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις