Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
179 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 179 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:άσχετο ρε κορίτσια , αλλά έγινε κάτι το πρωί και με εκνεύρισε...η από πάνω έχει στο σπίτι της τη γιαγιά του άντρα της , 92 ετών...καθε μερα εχει απλωμενα σεντονια, μαλλον η γιαγια κατι κανει στον υπνο της ...SmileSmile

σημερα εβαλα πλυντηριο και οταν πηγα να απλωσω κοιταξα να δω αν εχει απλωμενα και δεν ειχε ...απλωνω λοιπον και εγω σαν κυρια και παω μετα λαϊκή ...όταν γυρισα , βλεπω ότι είχε πάλι απλωμένα ... βγαίνω να κοιτάξω και τα άπλωνε ο αντρας της , κατι σεντονια παλι και ενα ασπρο υποστρωμα ...του ειπα ευγενικα οτι μολις ειχα απλωσει εγω και θα μου τα βρεξει - λερωσει με τα νερα που θα σταζουν ...και ο βλακας μου λεει , οχι , ειναι στραγγισμενα , δε σταζουν ...τελικα μετα απο λιγο που βγηκα να δω, το υποστρωμα αρχισε να σταζει φυσικα και εγω αρχισα να μαζευω τα ρουχα για να μη μου λερωθουν ...και τοτε βγηκε παλι αυτος και μου λεει , ναι , σταζει τελικα, θα το μαζεψω...

γενικα εχουμε καλες σχεσεις με τους απο πανω , και για καφε βρισκομαστε...αλλα αυτο το θεμα πια με τα ρουχα πολυ με εκνευριζει...και αλλη φορα το εχει κανει η γυναικα του και μυαλο δε βαζουν

καλα , ποιος απλωνει ρουχα οταν απο κατω υπαρχουν αλλα ρουχα απλωμενα ?? ας κανει υπομονη , οπως κανω και εγω οταν βλεπω απο κατω μου ...

sorry για το μεγαλο ποστ , αλλα τωρα που τα ειδα παλι το θυμηθηκα και ξανασυγχυστηκα ...

Ε καλα στην τελικη καθαρα ρουχα απλωνει...Τι να πω κ εγω που σε τρια διαφορετικα σπιτια ειχα παντα το ιδιο προβλημα??Εγω να εχω απλωμενα (πολλες φορες κ ασπρα) κ απο πανω να τιναζουν χαλια, να ποτιζουν τις ζαρτινιερες με το λαστιχο κ να πεφτουν τα χωματα πανω στα ρουχα ή στην καλυτερη περιπτωση να πλενουν το μπαλκονι κ τα νερα οχι απλα να λερωνουν τα απλωμενα μου αλλα να μπαινουν ως κ στο δωματιο μου!!!!!Εγω απο τοτε εχω παντα κατεβασμενη την τεντα οταν απλωνω.Αργουν να στεγνωσουν αλλα προστατευονται ως ενα βαθμο.Εσυ τεντουλα δεν εχεις?Μηπως να βαλεις?Δεν ειναι κ τελεια αλλα κανει δουλεια.Οσο για τους απο πανω εχουν δυστυχως το δικαιωμα να κανουν οτι θελουν.Μιλα μαζι τους.Αν "νιωθουν" κ δεν ειναι στην κοσμαρα τους θα φροντισουν τουλαχιστον να τα στιβει σωστα το πλυντηριο!Κ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mpompiras έγραψε:
αυτό σκέφτομαι και εγώ και με πιάνει τρέλα !!!!!!!!!1 Twisted Evil Twisted Evil

δεν θα το αφήσω έτσι...σκέφτομαι κάθε φορά που θα απλώνω , θα την παίρνω τηλ. από πριν και θα της λέω, τώρα απλώνω εγώ , μην απλώσεις γλυκιά μου μέχρι να τα μαζέψω,...χααχαχ...έτσι και δε θα συγχύζομαι και δε θα μπορεί να πει ότι δεν προσεξε ή οτι άλλο της κατέβει ...


mpompiras το όνομά σου;!
Μια χαρά τη βρίσκω τη λύση σου! Κι αφού έχετε κιόλας σχέσεις όπως λες, θα είναι πιο εύκολο, λογικά! Smile
Καλή όρεξη!
Εμένα δουλεύει ως αργά σήμερα, οπότε έφαγα μόνη!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δωρα βαλτο τωρα το γλασσο για να το ρουφηξει κιολας!!!!Ευτυχως εμεις μενουμε σε μονοκατοικια!!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οσο για τα ρουχα του μωρου δεν υπαρχει περιπτωση να τα απλωσω εξω.Μεσα σε απλωστρα ή στα καλοριφερ το χειμωνα.Κ αν δε στεγνωνουν μπορει να παρω στεγνωτηριο.Αν κ δεν εχω χωρο...

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Οσο για τα ρουχα του μωρου δεν υπαρχει περιπτωση να τα απλωσω εξω.Μεσα σε απλωστρα ή στα καλοριφερ το χειμωνα.Κ αν δε στεγνωνουν μπορει να παρω στεγνωτηριο.Αν κ δεν εχω χωρο...

Ναι, δωμάτιο, θέρμανση και λίγο ανοιχτό παράθυρο για την υγρασία!
Εμείς μένουμε σε πολυκατοικία αλλά είμαστε σχεδόν ισόγειο.. άλλα άπλωμα ρούχων ή στο διάδρομο/αυλή ή στην ταράτσα!
Ανυπομονώ να πάμε σπίτι μας βέβαια! Το συντομότερο ελπίζουμε!! Smile
Σοφία σε ποια περιοχή μένετε Θεσσαλονίκη;

gelena


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
eimai kai egw egkyoula ianouariou!!!!! perimenw koritsaki!!!!!! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 4 654316

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
gelena έγραψε:eimai kai egw egkyoula ianouariou!!!!! perimenw koritsaki!!!!!! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 4 654316

Γεια σου κι εσένα, Έλενα ή Γιέλενα;
Πότε με το καλό περιμένεις;

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θεσσαλονικη μεναμε πριν στο ιπποκρατειο.Τωρα ηρθαμε Γιαννιτσα στο πατρικο μου...Καλως ορισες Ελενα και εσυ!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
gelena έγραψε:eimai kai egw egkyoula ianouariou!!!!! perimenw koritsaki!!!!!! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 4 654316

Με το καλο κ το δικο σου μωρακι!Αντε να μαζευονται οι κοριτσομανες γιατι πολλα αγορακια εμφανιστηκαν τωρα τελευταια κ κοντευαμε να χασουμε την κυριαρχια... Razz

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Θεσσαλονικη μεναμε πριν στο ιπποκρατειο.Τωρα ηρθαμε Γιαννιτσα στο πατρικο μου...Καλως ορισες Ελενα και εσυ!!

Α ωραία! Είμαι κι εγώ παιδί της επαρχίας και δεν μπορώ πόλη, πολύκατοικία και όλα τα συναφή! Smile
Γιαννιτσά ερχόμασταν από το Κιλκίς για αγώνες στο Γυμνάσιο... πριν πολλά χρόνια δηλαδή! Smile

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
doritaki έγραψε:Οσο για τα ρουχα του μωρου δεν υπαρχει περιπτωση να τα απλωσω εξω.Μεσα σε απλωστρα ή στα καλοριφερ το χειμωνα.Κ αν δε στεγνωνουν μπορει να παρω στεγνωτηριο.Αν κ δεν εχω χωρο...

Ναι, δωμάτιο, θέρμανση και λίγο ανοιχτό παράθυρο για την υγρασία!
Εμείς μένουμε σε πολυκατοικία αλλά είμαστε σχεδόν ισόγειο.. άλλα άπλωμα ρούχων ή στο διάδρομο/αυλή ή στην ταράτσα!
Ανυπομονώ να πάμε σπίτι μας βέβαια! Το συντομότερο ελπίζουμε!! Smile
Σοφία σε ποια περιοχή μένετε Θεσσαλονίκη;

Θα μετακομισετε?Που?Αγορασατε σπιτακι?

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:
Θα μετακομισετε?Που?Αγορασατε σπιτακι?

Κύπρο μένουμε! Τώρα Λευκωσία, σε λίγο καιρό λίγο έξω από Λευκωσία σ' ένα χωριό!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
doritaki έγραψε:
Θα μετακομισετε?Που?Αγορασατε σπιτακι?

Κύπρο μένουμε! Τώρα Λευκωσία, σε λίγο καιρό λίγο έξω από Λευκωσία σ' ένα χωριό!

Τι γινεται με την Κυπρο ολοι εκει πανε?Εχουμε φιλικο ζευγαρι που ειναι Κυπρο εδω κ 2 χρονια για δουλεια...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλωστα καινουργια μας κοριτσια!Ζωη και Ελενα με το καλο τα παιδακια σας! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 4 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 4 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 4 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 4 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 4 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 4 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 4 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 4 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 4 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 4 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 4 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 4 654316 εμενα τα νεα μου σημερα ειναι οτι δεν με εχει αφησει το θεμα το χθεσινο να ηρεμησω.τελοςπαντων!ολα καλα?

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:
Τι γινεται με την Κυπρο ολοι εκει πανε?Εχουμε φιλικο ζευγαρι που ειναι Κυπρο εδω κ 2 χρονια για δουλεια...

Η αλήθεια είναι ότι τον τελευταίο καιρό γίνεται χαμός με κόσμο από Ελλάδα! Εμείς βέβαια είμαστε μόνιμοι κάτοικοι πλέον! 13 χρόνια κλείσαμε! Εγώ είμαι και μισή από δω και όταν ήρθα για σπουδές έμεινα!

Ας ελπίσουμε απλά ότι δε θα πάθουμε τα ίδια χάλια, στον ίδιο βαθμό με την Ελλάδα! Ότι θα πάθουμε, θα πάθουμε.. το πόσο δεν ξέρω!

Ευχαριστούμε Φιλίτσα!
Για ποιο χθεσινό λες;

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
doritaki έγραψε:
Τι γινεται με την Κυπρο ολοι εκει πανε?Εχουμε φιλικο ζευγαρι που ειναι Κυπρο εδω κ 2 χρονια για δουλεια...

Η αλήθεια είναι ότι τον τελευταίο καιρό γίνεται χαμός με κόσμο από Ελλάδα! Εμείς βέβαια είμαστε μόνιμοι κάτοικοι πλέον! 13 χρόνια κλείσαμε! Εγώ είμαι και μισή από δω και όταν ήρθα για σπουδές έμεινα!

Ας ελπίσουμε απλά ότι δε θα πάθουμε τα ίδια χάλια, στον ίδιο βαθμό με την Ελλάδα! Ότι θα πάθουμε, θα πάθουμε.. το πόσο δεν ξέρω!

Ευχαριστούμε Φιλίτσα!
Για ποιο χθεσινό λες;
ασε γλυκο μου τα εχω με τη πεθερα μου!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι φαγαμε σημερα?εμεις κοτοπουλακι ψητο!οσο για γλυκο δν εχω φτιαξει κατι!τα περνω ετοιμα απο τον αντρα μου!!!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
doritaki έγραψε:
Τι γινεται με την Κυπρο ολοι εκει πανε?Εχουμε φιλικο ζευγαρι που ειναι Κυπρο εδω κ 2 χρονια για δουλεια...

Η αλήθεια είναι ότι τον τελευταίο καιρό γίνεται χαμός με κόσμο από Ελλάδα! Εμείς βέβαια είμαστε μόνιμοι κάτοικοι πλέον! 13 χρόνια κλείσαμε! Εγώ είμαι και μισή από δω και όταν ήρθα για σπουδές έμεινα!

Ας ελπίσουμε απλά ότι δε θα πάθουμε τα ίδια χάλια, στον ίδιο βαθμό με την Ελλάδα! Ότι θα πάθουμε, θα πάθουμε.. το πόσο δεν ξέρω!

Ευχαριστούμε Φιλίτσα!
Για ποιο χθεσινό λες;

Δε νομιζω να φτασετε ποτε σε τετοιο χαλι!Εκει κυκλοφορει ακομη πολυ χρημα κ υπαρχουν δουλειες για ολους ενω εδω...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φιλιτσα μου εμεις μια απο τα ιδια.Μοσχαρακι με ρυζι...Επιτελους τελειωσε!!!Το βαρεθηκα δε θελω να δω μοσχαρι για 2 μηνες γινεται???Αυριο μαλλον φασολακια ή ρεβυθια.(Δεν τα ετρωγα αλλα εφερε η φιλη μου κ τα δοκιμασα.Τρωγονται...)Εφτιαξα κ το κεικ που εδωσε η Σοφια.Καλο ειναι.Βεβαια δε μοιαζει με σοκολατοπιτα πιο πολυ με κλασικο κεικ κακαου μοιαζει αλλα μου εφερε η φιλη μου 2 κομματαρες σοκολατοπιτα που εφτιαξε η μαμα της οποτε καλυφθηκα!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξεβουλωνουμε το νεροχυτη.αφηστε με πανω που ειχα τελιωσει ολες τις δουλειες μου!εγω αυριο σπιντζοφαι!!!!!!!!!!!!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω σπανακορυζο και αυριο ψαρακι!!!!
Παντως μπορω να πω οτι ορεξη για φαγητο δεν εχω..Κανω κανα δυο τσιμπολογηματα αλλα ας πουμε ενα μικροσκοπικουλη κομματακι λουκανικο απο το αντρα μου και τετοια...Κατα τ αλλα δεν εχω καθολου ορεξη...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο σου εχω πεθαινω!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η Μιραντζελα δεν εμφανιστηκε καθολου να μας πει αν ειναι ολα καλα?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ρε συ που ειναι?χθες δε θα πηγενε?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι χθες.Ας ελπισουμε μοναχα να ειναι ολα τελεια!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις