Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
134 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 134 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sou perase kapws to anxos sou p s exei piasei???Maraki oles opws eides ta deytera ta gennhsane me megalh anesh!
Kanape vrhkate????Ola etoima twra sto spiti????

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι πηνελοπη μου στο γαλανη αυτον το γρη που εχει μπροστα διθεσιο τριθεσιο πολη καλος σε μπορντο χρωμα μας αρεσε. ασο για το αγχος με ηρεμησε χτες ο γιατρος μου ειπε οτι θα κανουμε πολλες δωσεις επισκληριδιο ενω στην πρωτη γεννα μου καναν μονο μια και τα ειδα ολα

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eides o galanhs exei valei poly kales times!!Na prosexeis stis gwnies tou kanepe..egw espasa to daxtylaki to mikro tou aristerou mou podiou enw ston prohgoumeno kanape den eixa pote kopanisei..einai oi gwnies tou asta na pane Razz
Ma kala thn 1h fora thn tsigkouneythkan thn episkliridio h htan mazoxas o giatros sou k hthele na se vlepei na ponas????

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν ξερω πρεπει να ηταν αλλη μεθοδος με μια τεραστια βελονα με ειχε τρυπησει στην πλατη μια δοσει μονο δεν ποναγε καθολου το τρυπημα . τωρα σου βαζει λεει πεταλουδα και σου ριχνουν καθε φορα που νομιζουν αυτη, πιστευω να ειναι καλητερα κατι τετοιο εκανε και η αννα ειπε. ΑΝΝΑ δωσε μας τα φωτα σου

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έμη, όντως έτσι είναι... ο ύπνος φέρνει ύπνο. Θυμάμαι όταν ήθελα να κοιμίσω την μεγάλη μου έκανα αυτό ακριβώς. Την έπαιρνα δίπλα και κοιμόμουνα πριν από εκείνη και την έπαιρνε κι εκείνην ο ύπνος χωρίς διαμαρτυρίες. Ευτυχώς που μου το θύμισες (αν και ακόμα δεν το χρειάστηκα, η μπουμπού μου κοιμάται μόνη της ακόμα).

inakriti έγραψε:για οσες θηλαζουν να δοκιμασουν να κοψουν το ξενο ...και θα δειτε οτι σε 2-3 μερουλες δεν θα εχει θεμα δυσκοιλιοτητας..εγω στην αρχη του εδινα συμπληρωμα και δυσκολευοταν να εχει κενωσεις ΕΙΧΕ ΟΜΩΣ ... με τον αποκλειστικο θηλασμο ειναι ολα σουπερ και τουλαχιστον 3-4 φορες την μερα ειχαμε κενωσεις χωρις καμια δυσκολια!!!!

Ίνα έχουμε μία ταύτιση απόψεων. Very Happy
Πάνω που ετοιμαζόμουν να πω το ίδιο πράγμα. Η δικιά μου κάθε φορά που την αλλάζω τα έχει κάνει. Κοινώς... μας έχει χ@σει κανονικά. Razz
Σοφούλι, βάζε την πρώτα στο στήθος και μετά δίνε την συμπλήρωμα. Έτσι και θα αυξηθεί η ροή σου και κάπως θα καταπολεμήσετε τη δυσκοιλιότητα.
Οι μαίες στο νοσοκομείο που γέννησα λέγανε αυτό το πράγμα. Αν θέλετε να δώσετε συμπλήρωμα, πρώτα να θηλάζετε και μετά να το δίνετε. Όχι από πριν.

Τίνη, την εξέταση του ενζύμου δεν την κάνατε μετά από 4 μέρες; Όταν βγαίνουμε από το νοσοκομείο μας δίνουν οδηγία οι παιδίατροι εκεί πέρα να πάμε να την κάνουμε ή στον παιδίατρό μας ή στο νοσοκομείο της πόλης μας.

Εμείς σήμερα πήγαμε και σαραντήσαμε. Πότε πέρασαν 40 μέρες βρε κορίτσια;

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντε Δεσποινάκο ποιος σας πιάνει!!!! Γίνατε μεγάλες γυναίκες πια!

Την καλησπέρα κ τα φιλιά μου σε όλες ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 6 417472

Κι εμείς από πάνες άλλο τπτ... μεχρι κ όταν αλλάζουμε μας χ#ζει κ μας καταβρέχει... οκ είπαμε αγόρι αλλά το΄χει παρακάνει ο κυριος... Ζούμε τρελές στιγμες κάθε φορά!

Αχ ποσο μάρέσει που μιλάμε για τα μωράκια μας...
Οι εγκυούλες να μη ζηλεύετε, σύντομα θα μιλάμε κ για τα δικά σας αγγελούδια!

Για τη δυσκοιλιότητα μιλήστε με τους γιατρούς, αλλάξτε γαλατάκι κ δείτε ποιο προτιμουν τα μωράκια κ ποιο κάνει δουλειά, γενικότερα είναι ποιο δυσπεπτα από το μητρικό.
Κι εμείς το nutriben είχαμε ως συμπλήρωμα, το ίδιο που δίναν κ στο νοσοκομείο κ είπε ο παιδίατρος ότι είναι το καλύτερο κι αν θες να θηλάσεις δε σου κόβει το δικό σου γάλα.. κ όντως δεν εδειχνε περισσότερο προτίμηση σ΄αυτό ο μπέμπης, τωρα βέβαια δε το χρησιμοποιούμε καθόλου.

Εχω να πω πως έχω κάθε μα κάθε μέρα πονοκέφαλο κ το καλό μου κοιμάται μόνο στην αγκαλιά ή στο κρεβάτι το λίκνο το σνομπάρει κ μολις το βάλω μέσα ξυπνάει κ κλαιει...
Τι θα απογίνω η δόλια η μάνα???? Rolling Eyes

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχαριστώ Χριστινάκι και Μαράκι τα σκεπτικά βγήκα και την βολτιτσα μου για περπάτημα και ήδη νιώθω καλύτερα! Smile
Δέσποινα φοράτε και κοκαλάκι??? Καλά ε μοντέλο η μικρή σου φτου φτου! sunny
Τώρα που περπατούσα έκανα και μια αγορά για μένα, είδα σε προσφορά ένα νυχτικακι και μια ρόμπα μαζί μονό 15 ευρώ!!! Ε και εκεί που είχα έτυμη τη βαλίτσα μάλλον θα την ξανανοίξω να το προσθέσω… είναι σε λεοπαρ σατέν όχι κανένα έξαλλο αλλά ωραίο! Αχ αυτό το σοπινκ πάντα κάνει την δουλειά του!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 6 875502

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Giota...fysiko na to snobarei..afou ton exeis kalomathei!!!Eipame maniamounias!!!Ax k egw etsi tha to kanwwwwww kai m areseiiiii..afou tou phra k eidiko strwmataki gia to krevati mas:P

Maraki mhpws sou eixe kanei raxiaia o allos???K emena etsi mou eipe o giatros se doseis tha mpainei den tha ponaw alla tha aisthanomai mpoukowmata k tha mporw na symetexw.Twra poios kserei..tha deiskei!!!!

Despoina!!!Saradhsate????? pw-pw ontws pws pernaei etsi???Enw nomizw pws pernaei vasaniztika arga twra katalavainw pws telika pernaei grhgora Smile Ade me to kalo den kserw ti lene sto 40sismo alla tha sou eyxhthw na einai xiolioxrona ola sou ta paidakia!

Ekana douleies pali..ma den tha me lyphthei ayto to mwro na erthei epitelous???Ekana k mpanio-ksyrisma-malli,evala k ta ladia karydas k mosxovolaw kai kathomai k pinw to tsagaki mou k perimenw mpas kai!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πηνελόπη μου βλέπω κάνης τα πάντα για έρθει το μικρούλι σου αλλά αυτό έχει βολευτεί!! I love you
Κάποια κοπέλα (δεν θυμάμαι όνομα συγγνώμη), έπινε ένα αφέψημα ρίγανη με κανέλα έπιασε τελικά? Αν ναι να το έχουμε υπόψη… Wink

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kuriakh mou k esy den anypomoneis???2 meres diafora exoume mono k pali mou fainetai terastia h diafora mas!!!!
Exw ftasei se shmeio na mhn fovamai thn genna!!
Kanela me riganh na piw na sou pw thn alhtheia den mporw..oute pikantika,oute sex!!
Ayto to keik sokolatas pou lene omws sigoura mporw Smile

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ναι 2 μέρες όντος διαφορά έχουμε εγώ θέλω μετά τη δευτέρα να γεννήσω που θα έχει έρθει και ο μπαμπάς μας γιατί λείπει. Καλά και εγώ ρίγανη ή πικάντικα δεν το συζητώ εδώ και χωρίς αυτά με τρελαίνουν οι καούρες!! Shocked
Όσο για το σεξ…. Μετά από 9 μήνες δεν θα έλεγα και όχι μας το έκοψε ο γιατρός από την αρχή και οι ορμόνες μου έχουν βαρέσει κόκκινο!!! Embarassed

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας...

ηθελα να ρωτησω τις μανουλες που εχουν παρει τις πανες chicco πως τους φαινονται!!! εμενα καθολου δεν μου αρεσαν... 3 φορες ειχαμε τρελη διαρροη!!
Το βρηκα λιγο πριν κατουρημενο το παιδακι μεχρι το κεφαλι!! με τις bebylino δεν ειχα τετοιο προβλημα! κριμα γιατι ειναι πολυ φτηνες...

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πω πω Δεσποινακι μεγαλωσε η κορουλα σου!!!!!!!!!! πραγματικα ποτε περασε ο καιρος!!

Βρε Πηνελοπακι... δεν ερχεσαι κ απο δω να κανεις καμια δουλιτσα?? πως καταφερα μεσα σε μια μερα και βομβαρδισα το σπιτι.. ουτε καταλαβα!!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
την ανελαβε ο μπαμπας της και μπηκα για λιγο παλι!!!
Εμυ εγω οσο τις διπλωνα τις chicco για τον αφαλο ειχα διαρροη τωρα που της βαζω κανονικα και πιο σφιχτα επειδη επεσε ο αφαλος ειναι μια χαρα δεν εχω θεμα....
Για το θηλασμο και μενα ο παιδιατρος μου συνεστησε πρωτα θηλασμο και μετα συμπληρωμα για αρχη, στις δεκα μερες μου ειπε θηλασμο και αν ξυπνησει στην ωρα, ξανα θηλασμο και συμπληρωμα το οποιο και σιγα σιγα το κοβουμε..οποτε συμφωνω με τα κοριτσια παραπανω....δεν ρωτησα δυστυχως για το θηλαστρο αν επηρεαζει τη ροή γιατι το χρησιμοποιω σιγουρα μια φορα τη μερα για να εχω ενα μπουκαλακι για το βράδυ...
Πηνελοπη εμενα μου θυμιζεις λιγο πριν γεννησω....εγω βεβαια απο την αρχη δεν την φοβομουν την γεννα το εβλεπα σαν κατι αναπόφευκτο οποτε ελεγα γιατι να αγχωνομαι αφου θα το περασω θελω δε θελω... Very Happy

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Wx mwre..gemise tsiasakia o mallias sou!!!xixix
Na erthw vre Emako mhpws an kataytoxrona douleies se 2 spitia na exw apotelesma???
Oso gia ton bomvardismo,logiko!!!
Exw eytyxws 1 kalh synhtheia,oti pianw na to ksanavazw sthn thesh tou,alla me to mwro otan erthw spiti k egw etsi tha mai..vomvardisemnh k xarwph Smile

Kuriakh..deytera exw nyxia to prwi,kala einai k gia mena ekeinh h mera alla gia pio meta Razz
Esy p tha gennhseis??

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoinaki mou ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 6 315810

Koritsia hrthe o Mpampinos,paw na katsw ligo na ta poume,filia gia thn wra!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ θα γεννήσω εδώ στο νοσοκομείο στη Σπαρτή έχει έρθει τα τελευταία χρόνια ένας καλός γυναικολόγος απότι λέγετε και τον εμπιστεύομαι. Ως τώρα πάμε καλά η συνέχεια θα δείξει.
Και εγώ παραδόξως δεν την φοβάμαι τη γέννα ίσως γιατί δεν ξέρω τι με περιμένει, προσπαθώ να σκέπτομαι και τις κοπέλες που είχαν εύκολη γέννα από το φόρουμ και λέω γιατί όχι και εγώ!
Πρόσεχε λίγο με τα νυχάκια εγώ δεν τα βάφω από δω και πέρα γιατί πρέπει να φαίνεται το χρώμα τους αν είναι φυσιολογικό ή μελανό ελέγχοντας έτσι την οξυγόνωση αλλά κυρίως στα χειρουργεία. Βγάζω τα απωθημένα μου στα πόδια ένα πεντικιούρ τέλειο!!!
Άσε που μπορεί να χρειαστεί να βάλουμε το δάκτυλο μας στο στόμα του μωρού για να το ξεκολλήσουμε από τη θηλή όπως διάβασα από κάποιες κοπέλες οπότε δεν είναι και ότι καλύτερο να έχει χρώμα επάνω..

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ????
ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ!!!!
ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΚΛΙΜΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!!
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!
Α!!!!ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΣΙΦΙΝΙΕΡΑ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 6 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 6 215994 ΟΥΑΟΥ!!!!ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ ΠΙΑ!!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ????

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα κοριτσάρες μου!τι κάνετε??
κανένα νέο απο την χαρούλα έιχαμε??

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
foteini35 έγραψε:καλησπέρα κοριτσάρες μου!τι κάνετε??
κανένα νέο απο την χαρούλα έιχαμε??

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ!!!!
ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΓΙΑΤΡΟ,ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ????

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα φετινή και ελευθερία , με το καλό να έρθει η σιφινιερα σου. Άντε να τελειώσεις και εσύ το δωματιάκι της μικρής να το χαρείς!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kiriakits έγραψε:Καλησπέρα φετινή και ελευθερία , με το καλό να έρθει η σιφινιερα σου. Άντε να τελειώσεις και εσύ το δωματιάκι της μικρής να το χαρείς!!!


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΝΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΕΡΟΥΝ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΚΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ!!!!ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΟΥ ΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΣΠΑΡΤΗ?

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια και παλι κοριτσουδια τι μου κανετε;; εγω κουραστηκααα σημερα, ξεχωρισα ολα τα καλοκαιρινα ρουχακια τα εβαλα στην ακρη και εφερα επανω τα χειμερινα και αρχισα πλυντηρια κτλ να δουμε σε ποσες μερες θα τελιωσω!!

Ελευθερια μ καιρος ηταν να ερθει η σιφονιερα αντε να δουμε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις