Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
165 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 165 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ελευθερία μου πως έισαι??αντε άυριο θα τελειώσεις έτσι δεν έιναι ?δεν είχαμε κάτι αλλο,μόνο γιατρό το μεσημέρι είχε και είπα μήπως και δεν διάβασα κάτι!
κυριακή μου με το καλό!είσαι κι εσύ μακρυα΄βρε παιδι μου.. σπάρτη
χριστινάκι μο βάλθηκες να συναγωνιστείς την χαρούλα??κοψε λίγο φόρα βρε κορίτσι μου με τα χειμωνιάτικα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 7 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 7 417472

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑΙ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΕΤΟΙΜΗ!!!!
ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΗΡΕΜΗΣΕ ΜΕ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΣΦΗΝΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ?

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kοιμήθηκε και μπήκα για λίγο... ουτε να φαω δε προλαβαινω...
Ηρθε ο παιδίατρος και τα βρηκε όλα καλα! πήραμε και βάρος! μου εδωσε διάφορες συμβουλες για το θηλασμό και πιστευω να τα καταφέρω... προς το παρον δεν δινω πολυ συμπλήρωμα.

Πηνελοπάκο ευχαριστω! αντε και εσυ σε λιγες μερες ερχεται η ωρα να δεις τη φατσούλα του!

Χριστινάκι τι μου κάνεις? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 7 417472

Μαράκι μια χαρα τα παει η μπουμπου!

Βικη απο οσο μπορω να διακρίνω στη φωτό ειναι κουκλακι!

Φωτεινη μου σε ευχαριστω πολυ! εσεις προσαρμοστήκατε?

Κυριακή μην αγχώνεσαι και τι εγινε να ερθει λίγο αργότερα! Εκμεταλευσου το διάστημα που εμεινε για ύπνο! Μετα αρχίζουν τα δύσκολα!

Ελευθερία τι κάνεις? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 7 417472 Με το καλο να ερθει και η σιφινιερα σας!

Η Χαρούλα είχε γιατρό? περιμένουμε νεα!!

http://www.creativebeez.gr

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βρε Χριστινάκι χαρά στην όρεξη σου χειμωνιάτικα με τέτοιο καιρό??? Εγώ λιώνω ακόμα!!! Shocked
Ναι ελευθερία μου από την αρχή κάτω είμαι μόνο για τις μεγάλες εξετάσεις ανέβαινα Αθήνα. Δεν είμαστε και πολύ μακριά 2;30 ωρίτσες…μόνο!! Laughing

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριανθακο μ επιτελους σε συνανταω!!! πολυ χαιρομαι που βλεπω το βλασταρι σου στη φωτο , ειναι καμαρωτος καμαρωτος ο μικροσ σου πριγκιπας!!

εεε κοριτσια ειπα με το μωρο δε θα εχω ωρα οποταν τα κανω τωρα ααα και με την ευχη μηπως κουραστω και γεννησω αχαχα.

Ινακι μου καλο τι κανει ο γουιννι σου;; οι ιδεες σου περι θηλασμου πολυ πολυ σωστες εντωμεταξυ, και αρκετα ενθαρρυντικες για εμας τις εγκυουλες.

Κοριτσακια και εγω φοβαμαι τη γεννα τελευταιως. δεν ημουνα ετσι πριν. ισως επειδη εφτασε ο καιρος και επειδη ειναι χωρις επισκληριδιο στο νοσοκομειο με τρομοκρατει η ιδεα καπως.. εγω που καποτε ημουνα δυνατη και δε θα σκεφτομουνα τετοια! Embarassed

Να σας πω.. με πιανει κραμπα στο ενα ποδι, στο εσωτερικο. σας ετυχε;

Χαρααααααα που εισαι κοριτσι μ σημερα; εμενα ειδες ονειρο και εσυ γεννας πεσμου τωρα!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kiriakits έγραψε:Βρε Χριστινάκι χαρά στην όρεξη σου χειμωνιάτικα με τέτοιο καιρό??? Εγώ λιώνω ακόμα!!! Shocked
Ναι ελευθερία μου από την αρχή κάτω είμαι μόνο για τις μεγάλες εξετάσεις ανέβαινα Αθήνα. Δεν είμαστε και πολύ μακριά 2;30 ωρίτσες…μόνο!! Laughing

ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΧΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΣΠΑΡΤΗ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΕ ΕΔΩ ΣΤΟ ΙΑΣΩ!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσάκια θα σας αφήσω για λίγο γιατί θέλω να δω τον Σουλεϊμάν Smile (μη γελάτε), άσε που εκεί στο ένα επεισόδιο είναι έγκυες και στο άλλο γεννανε μπαμ μπαμ!!! Razz
Τα λέμε πιο μετά.

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kristinaki έγραψε:Μαριανθακο μ επιτελους σε συνανταω!!! πολυ χαιρομαι που βλεπω το βλασταρι σου στη φωτο , ειναι καμαρωτος καμαρωτος ο μικροσ σου πριγκιπας!!

εεε κοριτσια ειπα με το μωρο δε θα εχω ωρα οποταν τα κανω τωρα ααα και με την ευχη μηπως κουραστω και γεννησω αχαχα.

Ινακι μου καλο τι κανει ο γουιννι σου;; οι ιδεες σου περι θηλασμου πολυ πολυ σωστες εντωμεταξυ, και αρκετα ενθαρρυντικες για εμας τις εγκυουλες.

Κοριτσακια και εγω φοβαμαι τη γεννα τελευταιως. δεν ημουνα ετσι πριν. ισως επειδη εφτασε ο καιρος και επειδη ειναι χωρις επισκληριδιο στο νοσοκομειο με τρομοκρατει η ιδεα καπως.. εγω που καποτε ημουνα δυνατη και δε θα σκεφτομουνα τετοια! Embarassed

Να σας πω.. με πιανει κραμπα στο ενα ποδι, στο εσωτερικο. σας ετυχε;

Χαρααααααα που εισαι κοριτσι μ σημερα; εμενα ειδες ονειρο και εσυ γεννας πεσμου τωρα!!

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΠΑΘΑΙΝΑ ΚΡΑΜΠΕΣ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΤΟ ΔΕΞΙ,ΣΤΗΝ ΓΑΜΠΑ ΜΟΥ!ΠΕΤΙΟΜΟΥΝ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΓΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΡΑΒΑΓΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ!ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΑΝΤΩΣ!!!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαριάνθη μου εμείς προσαρμοστήκαμε μια χαρά κιεγώ με την μικρή και ο γιος μου ευτυχώς.τον είχα λίγο αγχος πως θα συμπεριφερθεί αλλά όλα σουπερ.την λατρεύει και την λέει "πριγκήπισα" του..!καλά όταν τον ακούω να την λέει έτσι λιώνω η μάνα!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι δεν ειναι τιποτε μπροστα σε ολα τα αλλα οι κραμπες Very Happy θα μας περασει και αυτο!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xristinaki k emena me pianei,sto mpouti psila apo thn mesa meria e?
Eleytheritsa epitelous teleiwneis k esy!!!
Kuriakh mou h foto ap ta nyxakia den einai dikh mou,apla m arese san sxedio,egw tha ta kanw thn Deytera!
Olo ksexnaw pws eisai sthn Sparth vre koritsi mou!!
H Xara meta ton giatro the phgaine na pswnisei gia kapoia vaftish ap oso thymamai.
Opote perimenoume... Smile

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου ηρθαμε κ εμεις,δεν προλαβα να διαβασω τπτ θα σας πω τα νεα απο το γιατρο κ θα παω να σας διαβασω!!

εμεις ειμαστε Shocked 3300 Shocked αχ κ ποσο θα παει ακομα δεν ξερω!!!πηρε 400 γρ σε 2 εβδομαδες!την Τριτη το πρωι θα παω Ιασω να μου κανουν κ εκει ΝΣΤ κ εξετασουλα με χερακι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 7 534787 κ τωρα το καλο..ο γιατρος μου θα λειπει απο Τριτη μεχρι Σαββατο σε συνεδριο!!μου ειπε βεβαια οτι δεν θα με επισπευση η εξεταση,το ελπιζω γιατι δεν θελω να με ξεγεννησει ο συνεργατης του!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 7 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 7 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 7 654316
αυτα τα νεα μας!!
παω τωρα να δω τα νεα τα δικα σας

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντε Χαρα ειπα γεννας!!!!
Παντως η εξεταση με το χερι μπορει να επισπευσει τον τοκετο! εμενα αυτη μου ενεργοποιησε την μητρα και ξεκινησαν οι πονοι, τωρα βεβαια ο γιατρος σου θα ξερει καλυτερα... φανταζομαι καθε περιπτωση θα ειναι και διαφορετικη!!
Απο κιλακια η μπουμπου μια χαρα... το τρωει το φαγακι της!! Very Happy Very Happy

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΑΑ Μαριανθη τι σου ειπε τελικα η γιατρος για το πως πρεπει να ξαπλωνει το μωρο?? Εμενα μου ειπε ή πλαγια ή ανασκελα... και μαλιστα για το ανασκελα μου ειπε αυτο που ελεγες, οτι τωρα αυτο συστηνουν!! αλλα εγω μεχρι στιγμης πλαγια τον βαζω.. αλλα απο μονος του παιρνει κ μια κλιση προς το ανασκελα!! Razz

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon k emena xtes o giatros to idio mou eipe..tha s eksetasw alla den tha prokalesoume tipota..kai den ponesa opws sou eipa katholou..isws loipon na yparxei h periptwsh pou apla elenxoun ton traxhlo kai isws yparxei k h periptwsh pou kanoun thn apokolhsh ymenwn me to xeri..kai thn Anna 2 fores p thn eksetase me xeri tpt den eixe..mhn anhsyxeis,mallon apla tha sou koitaksei se ti fash einai o traxhlos.
Xara mou gomaraki k esena h mikrh sou..3300 esy 3350 egw!!xaxaxxa Tous aresoun oi mageirikes mas mallon!!!
Genika ti sou eipe pws se vlepei??To kefali einai mesa sthn lekanh esas??

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Έβαλε διαφημίσεις ο Σουλεϊμάν. Ελευθερία μου τις μεγάλες εξετάσεις τις έκανα στο έμβρυο στο κολονάκι δεν σε θυμάμαι αν σε είχα γνωρίσει θα σε θυμόμουν.
Κράμπες έχω πολλές απ όταν σταμάτησα το μαγνήσιο και ιδικά μέσα στη νύχτα αλλά με διατασουλες περνανε.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:Loipon k emena xtes o giatros to idio mou eipe..tha s eksetasw alla den tha prokalesoume tipota..kai den ponesa opws sou eipa katholou..isws loipon na yparxei h periptwsh pou apla elenxoun ton traxhlo kai isws yparxei k h periptwsh pou kanoun thn apokolhsh ymenwn me to xeri..kai thn Anna 2 fores p thn eksetase me xeri tpt den eixe..mhn anhsyxeis,mallon apla tha sou koitaksei se ti fash einai o traxhlos.
Xara mou gomaraki k esena h mikrh sou..3300 esy 3350 egw!!xaxaxxa Tous aresoun oi mageirikes mas mallon!!!
Genika ti sou eipe pws se vlepei??To kefali einai mesa sthn lekanh esas??

Μαλλον ετσι πρεπει να ειναι, να υπαρχουν διαφορετικες τεχνικες... εμενα μου ειχε πει οτι αυτο που κανει ειναι σαν προκληση τοκετου! Κ ποναγε κ παραλληλα μου παταγε κ την κοιλια προς τα κατω!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυριο θα εχουμε την πρωτη μας επισκεψη!! θα ερθει να μας δει ενα μωρακι 1 μηνος!! θα εχει πολυ πλακα να τα βαλουμε διπλα διπλα!! εχω περιεργεια να δω πως θα αντιδρασουν!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Oxi emena den thn pathse thn koilia k den ponesa katholou afou t elega fovamai k m leei ti fovasai?xaxaxa!!
E logika k ths Xaras ayto tha kanei afou k tha leipei k ths eipe pws dan tha prokalesei.
Emy otan meta sto maieythrio se vazan xeri,pali sou piezan thn koilia?ekei ponouses???

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ξυπνησε και ετρεχα πάλι... χαμός!

Εμη κ εγω τα ιδια.. το βαζω στο πλαι αλλα και τα δυο οκ είναι... το δωματιο φυσικα να αεριζεται και να μην ειναι πολυ σκεπασμενο... κατω απο τα χερια το σεντονακι του...

Χριστινακι και εγω χαιρομαι που σας ξαναβρηκα! φαντασου γραφω με το ενα χερι! στο αλλο ειναι ο μπεμπης!

Νίκη πολυ φατσα ο μικρος! πως εισαι εσυ? περασαν οι πονοι? εγω ακομα ποναω οταν σηκωνομαι αλλα το παλευω!

Τίνη μου μπραβο που μπηκατε σε προγραμμα και ευχομαι να πανε πραγματικά όλα καλα με τη μανούλα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 7 417472

παω να τον αλλαξω!

http://www.creativebeez.gr

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:Oxi emena den thn pathse thn koilia k den ponesa katholou afou t elega fovamai k m leei ti fovasai?xaxaxa!!
E logika k ths Xaras ayto tha kanei afou k tha leipei k ths eipe pws dan tha prokalesei.
Emy otan meta sto maieythrio se vazan xeri,pali sou piezan thn koilia?ekei ponouses???

καλα το βραδυ που πηγα στο μαιευτηριο (την μερα που γεννησα)... ηρθε μια βλαμμενη μαια και την ωρα που εκανα το nst ηρθε να δει τον τραχηλο... με πονεσε τοσο πολυ, που απο την αποτομη κινηση που εκανα επεφταν οι σφυγμοι του μωρου και με βαλαν στο οξυγονο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ! μςτα οταν ηρθε η δικια μου η μαια δεν με ξαναπειραξε κανενας και μονο αυτη με ελεγχε και δεν με ποναγε!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πηνελοπη πως ειναι η ραχεα την κανουν και αυτη την ωρα του τοκετου? μπορει να μου εκανε και αυτη ξερω εγω.
εχει δικιο η εμη υπαρχουν διαφορα χερια αν θελει μπορει να δει μονο τον τραχηλο σε τη κατασταση ειναι η να σε πειραξει πολυ στον τραχηλο να τον μαλακωσει και να προκαλεσει τοκετο εμενα στην πρωτη εγκυμοσηνη μου ειχε κανει και τα δυο μεσα σε 2 βδομαδες. αυριο το πρωι εχω να κανω ΝΣΤ με την μαια μου τι ακριβος ειναι γιατι το κανω? στην πρωτη εγκυμοσηνη δεν το ειχα κανει θα μου βαλει και χερι η μαια μου?

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Re koritsia emena o doc denmou exei milisei gia maia..mou exei pei pws sto dwmatio p tha eisai tha se koitaw egw k h maia,kai xtes rwthse o mpamphs an mporei na mpei thn wra pou tha exei vgei to mwro..giati prin den to adexei..k tou eipe o doc mhn anhsyxeis tha sto ferei h maia amesws molis to katharisoun afou den thes na mpeis.
Ayth h maia dhladh poiia tha einai??H dikia tou h opoia na nai??

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααα κ δεν σας ειπα κ το αλλο εγω εχασα ενα κιλο κ πηγα κ φαγωμενη Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
τον ειπα λεω αφου θα μου κανουν κολπικη εξεταση δεν θα επισπευσουν τον τοκετο κ ενω εσεις θα λειπετε??κ μου ειπε οχι ξερουν πως θα σε εξετασουν!!τι να πω θα υπαρχουν φαινεται κ αλλοι τροποι!!

Μαριανθακο μου δεν σου ειπα οτι ο μπεμπης σου ειναι τελιος εεεε???τρελαθηκα κ φοβερο χρωμα κ το ριλαξ!!να σου ζησει κ παλι κοριτσακι μου!!

Βικακι κ σε σενα το ιδιο αν κ μακρινη η φωτο φαινεται πολυ γλυκουλης!!

Χριστινακι μου κ εγω εχω ακριβως αυτο που ειπε η Πηνελοπη,συνηθως απο το αριστερο ποδι στον προσαγωγο!

Τινακι μου ευχομαι οτι καλυτερο για την μανουλα σου!!να δωσεις πολλα φιλια στη ζουζουνα σου

Μαρακι μια χαρα κ εσενα μοντελακι οχι σαν την δικια μου γουρουνιτσα pig

Εμη μου δεν σου αρεσαν τελικα οι chicco οι πανες εεε??εγω πηρα μια συσκευασια λιμπερο κ σκεφτηκα να παραγγηλω τις chicco αλλα επειδη μου ειπε οτι τις στελνουν την επομενη μερα ειπα να δοκιμασω πρωτα τις αλλες κ μετα να δω κ τι νουμερο πρεπει να παραγγηλω...με βλεπω να πηγαινω κατευθειαν στο 3 tongue tongue tongue

αυριο παω κομμωτηριο τελικα σ΄αυτο στον Κορυδαλλο που μου εστειλες κ ο θεος βοηθος!!

Ελευθερια μου τι κανεις αυριο??θελεις να παμε μαζι??αν δεν μπορεις κανονισε την Δευτερα να ερθεις σπιτι για καφεδακι

σιγουρα ξεχασα κατι αλλα μου μιλησε τωρα ο Γιαννης κ χαθηκα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 7 667478

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
H raxiaia Maraki einai eidos narkwshs pou pia ligoi thn kanoun,genika exei katarghthei,thn kanan pio palia k se gennes k se alla xeirourgia k ayth ap oso kserw einai h ^kakh^ narkwsh p mporei ap to na mhn se piasei mexri na sou dhmiourghsei provlhmata.Thn vazan palia k thn onomazan episklir. nomizw tous kostize ligotero.
Nst egw den exw kanei ws twra apo ta koritsia edw oti exw akousei.
Mallon den einai aparaithto einai extra paroxes kai peripoihsh Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις