Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΛΕΙΝΩ ΗΡΘΕ Ο ΣΥΖΗΞ ΜΟΥ! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 2 667478 ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!ΜΑΤΣ ΜΟΥΤΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 2 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 2 417472

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tinako kalo vrady na exete,smouats!!!H katroulou sou !!!Oso gia thn lekanh..to ezhsa eytyxws gia ligo k einai arrwsth katastash pragmatika.Xairomai pou krathse mono 1 mhna giati pragmatia mou arrwstene to myalo mou h fash.Na mhn ksanagyriseis ennoeite sta idia,na prosexeis ton eayto sou.

Anna mou to lasteks evales ayto p eixes h phres kainourio????An phres gia pes mou poso to xrewnoun!!O dikos sou s exei trelanei e???H diplanh re paidi mou ti exei pia k roxalizei etsi????Pes ths hremise re kopela mou tha patheis tpt!!!Ronal pes poulane sto farmakeio!!! xaxaxaxax

Kalo vrady na exeis Eleytheritsa!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμακι μου αυτος καλε ειναι πανακριβως εχει τιμοκαταλογο κ γ΄αυτα που θελω να κανω λεει 122-135 Shocked Shocked

Πηνελοπη μου ο Σαμαρας παιρνει 150 αλλα αυτος τα κανει ολα??δεν νομιζω θα ερχεται στο τελος να κανει τις βλακειες του οποτε παλι τζαμπα λεφτα ειναι!!

χχααχαχ Αννουλα καλα τις εκανε τις κ τις κατουρησε ολες ο γιος σου Razz Razz

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα Ελευθεριτσα μου αντε κ την Δευτερα να ερθεις για καφεδακι στο σπιτι αφου τελειωσες με τις δουλιτσες!!
κ οποια αλλη θελει φυσικα!!! Very Happy Very Happy

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
O Samaras den tha sou perasei vafh..alla tha pei aytos ti kai pws gia thn vafh,to elenxei,kourema kanei mono aytos kai sto xtenisma epimeleite sto telos.Pragmatia s ayton tsaba ta lefta den einai..einai asteri o typos alla einai gia mia fora sto toso oxi gia na ton exeis monimo ektos an eisai h Vardinogiannena! Smile a!!to psalidaki p koureyei to exei kolhsei olo strassakia,megalo noumero alla einai teleios!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααααα αμα ειναι να με κουρεψει με στρασενιο ψαλιδακι τοτε να παω εκει!!χχιχιχιιχ ειμαι κ εγω του στρας!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 2 727892

Τινακι καλο βραδυ φιλια στην κατρουλου σου!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 2 883208

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω για ενα ντουζακι κ ερχομαι,μη φυγει καμια εεε???? Rolling Eyes

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλοριζικο και με πολλα γεννητουρια!!!!!Χριστινακι μακαρι να γεννησεις σε αυτο το θεματακι!!!

Τον αφαλο εγω τον κρατησα σε ενα κουτακι!!!

Ελευθερια μην επηρεαζεσε απο μενα.Εγω ειχα θεμα και στο πρωτο χειρουργειο που ειχα κανει(θυροειδη).Μην αγχωνεσαι και προπαντων μην μπαινεις στην διαδικασια να διαβαζεις γιατι μπορει να βρεις τιποτα που να σε αγχωσει χειροτερα.Βλακεια μου που το εγραψα!!!

Θα σας καληνυχτησω να κανω ενα μπανακι και να παω για στουφες γιατι εχουμε ξυπνημα το λιγοτερο σε 2 ωρες!!!φιλια κοριτσαρες!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μην ακούω χαζομαρες για επισκληριδιο!!! Πάμε μπροστά κ όχι πίσω!! Άλλο να μην προλαβαινεις να κανείς για αβ λόγο, η αν το έχεις επιλέξει.. κ άλλο να μην κανείς γιατί έχεις ακούσει διάφορα..
Εγω αυτήν την φορα δεν κατάλαβα τίποτα, ενώ την πρώτη φορα ο Άλλος δεναφησε να δράσει το αναισθητικο κ με πονεσε. Αλλα κ πάλι δεν είχα καμία παρενεργεια,,
Σήμερα που κοίταξα την πλάτη μου στον καθρέπτη δεν φαίνεται καν που είχε γίνει.. τα κορίτσια που αναγκαστικά γέννησαν χωρις επισκληριδιο θα σας πουν ότι είναι δύσκολο. Εφόσον υπάρχει η δυνατότητα να την κανείς, δεν βλέπω τον λόγο να ποναω..


Α το λαστεξ έβαλα αυτο που είχα απο την Ειρηνη. Μου έκανε τελικά.. Smile κάτι είναι κ αυτο..
Σας αφήνω ΤΏΡΑ. Φιλιαααααα!!!!κοιμάμαι

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nikh mou kai Annouli mou kalh ksekourash!!! Sourloulou fadazomai tis exeis trelanei oles sto maieythrio!!!

Xara egw ksereis..edw eimai den paw pouthena..tv..kanapes k laptopaki!

kiriakirossi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια καλησπερα, τι κανετε?κυριακη εδω στην 41η εβδομαδα (για ν με θυμηθητε τ λεω)!!!!!! μπορει ν μ πει καμμια σας αν εχει βρεθει σε παρομοια θεση και αν ξερετε, αν ο κυκλος περιοδου παιζει σημαντικο ρολο, γιατι εγω δν ειχα ποτε σταθερο σχεδον 35 με 40 ημερες.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kuriakh mou den exei sxesh o kuklos,o giatros mou leei pws h mhtra kathe gynaikas wrimazei diaforetika,einai thema mhtras loipon.H dikh sou einai gerh kai dynath mallon!!!Eixame kopela edw pou kseperase thn pit ths k gennhse mia xara!O giatros sou ti leei???

kiriakirossi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
pepelitsa έγραψε:Kuriakh mou den exei sxesh o kuklos,o giatros mou leei pws h mhtra kathe gynaikas wrimazei diaforetika,einai thema mhtras loipon.H dikh sou einai gerh kai dynath mallon!!!Eixame kopela edw pou kseperase thn pit ths k gennhse mia xara!O giatros sou ti leei???
&
πητ μ εδωσε 7/10 ο γιατρος μ αλλα ειμαι εξω τωρα κ με παρακολουθει μαια εδω καθε δυο εβδομαδες. αν δν γεννησω μεχρι την κυριακη θ τν παρω τηλεφωνο,λεω, να δω τ θα μ πει! δν ξερω διαβαζω διαφορα κι εγω κ αγχωνομαι λιγο. ηλπιζα οτι ο κυκλος παιζει ρολο!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλο βραδυ Νικακι κ Αννουλη μου καλη ξεκουραση να εχετε!!

Πηνελοπακι θυμασαι που ειναι η λιστα να την φερουμε προς τα εδω γιατι νομιζω οτι η Κυριακη δεν ειναι μεσα

Κυριακη μου γεια σου δεν θυμαμαι αν εχουμε μιλησει ξανα ειμαι η Χαρα με πητ 24/10 κ περιμενω κοριτσακι εσυ τη πητ εχεις κ τι περιμενεις???

kiriakirossi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
xara64 έγραψε:καλο βραδυ Νικακι κ Αννουλη μου καλη ξεκουραση να εχετε!!

Πηνελοπακι θυμασαι που ειναι η λιστα να την φερουμε προς τα εδω γιατι νομιζω οτι η Κυριακη δεν ειναι μεσα

Κυριακη μου γεια σου δεν θυμαμαι αν εχουμε μιλησει ξανα ειμαι η Χαρα με πητ 24/10 κ περιμενω κοριτσακι εσυ τη πητ εχεις κ τι περιμενεις???
γεια σου χαρα!!! 7/10 κοριτσακι κι εγω!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με το καλο κοριτσακι μου κ εσυ κ με εναν πονο!!αρα εισαι στη 40η εβδομαδα η μπερδευομαι??

kiriakirossi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
xara64 έγραψε:με το καλο κοριτσακι μου κ εσυ κ με εναν πονο!!αρα εισαι στη 40η εβδομαδα η μπερδευομαι??
41η απο εχθες! για ποια λιστα λετε?

kiriakirossi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kiriakirossi έγραψε:
xara64 έγραψε:με το καλο κοριτσακι μου κ εσυ κ με εναν πονο!!αρα εισαι στη 40η εβδομαδα η μπερδευομαι??
41η απο εχθες! για ποια λιστα λετε?
σε ευχαριστω να σαι καλα! θα σκασω!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Oxi den thymamai alla tha to koitaksw twra!!!
Kuriakh mou se alles gynaikes h mhtra kai o plakountas wrimazoun-gernoun stis 36 evdomades,alles stis 37 alles stis 40 k.o.k Nomizw pws meta tis 42 evdomades anxwnontai oi giatroi gia to mwro.Mhn anxwnesai vre sy afou eiste kala tha erthei h mera tou na vgei,pernaei kala akoma mesa Smile

kiriakirossi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
pepelitsa έγραψε:Oxi den thymamai alla tha to koitaksw twra!!!
Kuriakh mou se alles gynaikes h mhtra kai o plakountas wrimazoun-gernoun stis 36 evdomades,alles stis 37 alles stis 40 k.o.k Nomizw pws meta tis 42 evdomades anxwnontai oi giatroi gia to mwro.Mhn anxwnesai vre sy afou eiste kala tha erthei h mera tou na vgei,pernaei kala akoma mesa Smile
χαχαχαχ να δουμε!!! τι να πω, εσυ σε ποια εβδομαδα εισαι? τι πητ εχεις?

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kουκλες εγω θα σας αφησω. τα φιλια μου σε ολες σας!!
Τινη μου, Αννουλα, Πηνελοπη, Νικακι, Εμη, Ελευθερια, Χαρα μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 2 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 2 417472

Αννουλα μου καλη επιστροφη σας ευχομαι στο σπιτακι σας και καλη λοχεια γλυκεια μου!

Νικακι το μωρο σου ειναι κουκλιιιιι θελω να τον φαω!! να σας ζησει καλη μου και χαιρομαι παραα πολυ που εγινε αυτος το τσιγαρο σου!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχουμε λιστα με ολες τις εγκυουλες κ τις μανουλες κ απ΄οτι θυμαμαι δεν σε εχουμε μεσα!!

Χριστινακι μου καλο βραδυ κ αυριο ευχομαι να εχεις καλυτερη ψυχολογια!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 2 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 2 417472

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xristinako kalo vrady agaph mou..kai genna epiteloussssssssss!!!!!!!!!!!!!

Xara thn vrhka..alla pws thn fernw edw????thn evala sthn teleytaia selida tou prohgoumenou thematos

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να δω τι θα θυμηθώ να πρωτοσχολιάσω...
Καταρχήν με το καλό και το καινούργιο θεματάκι.
Πρέπει να ομολογήσω ότι από τις φωτογραφίες των μωρών που έχουμε βάλει όλα είναι κουκλιά ...με μαλλιά...χαχαχα (εξαιρείται η κούκλα της Τίνης Cool )

Κυριακή, νομίζω έχει σχέση ο κυκλος για την τελική ΠΗΤ. όσο μεγαλύτερος είναι ή όσο ασταθή κύκλο έχεις τόσο ο γιατρός έχει το περιθώριο να σ' αφήσει κάποια διορία παραπάνω από 40 εβδομάδες με ασφάλεια.

Μιλάτε για κιλά ε; Πρέπει να ομολογήσω ότι πια στα 37 (μου χρόνια εννοώ και όχι κιλά) και στο τρίτο παιδί δεν τα χάνω όπως τα έχασα στο πρώτο. 40 μέρες μετά και είμαι συν 4 ενώ στο πρώτο παιδί είχα ήδη χάσει σχεδόν όλα τα κιλά και την κοιλιά. Βλέπω τις φωτογραφίες και απογοητεύομαι. Γι' αυτό και βιάζομαι αυτή τη φορά να ξεκινήσω γυμναστήριο... Εσείς κοριτσούδια μου είστε πιπίνια ακόμα... θα τα χάσετε στο πιτς- φυτίλι... Very Happy
Σας αφήνω για το csi...

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vre Despoina k twra sxedon ola ta exeis xasei!!4 s exoun meinei,tpt den einai ayto..fysika h koilia katalavainw na einai diaforetikh meta apo 3 alla o metavolismos sou akoma kala kratei!

http://www.newsbomb.gr/diethnh/story/240423/aidiastiko-den-tha-pisteyete-ti-evgalan-apo-to-stomahi-tis-oi-giatroi
Ahdiastiko to kserw alla m ekane foverh edypwsh!!!

Ayto me ton kuklo nai logiko allo na exeis 28 k allo 35.Me ton kuklo upologizoun thn pht.
Egw anaferomai sthn wrimansh ths mhtras p mporei akoma kai se kuklo 28 hmerwn na ginei stis 36-37-38-40-41-42 evdomades.Prin den to egrapsa kala k isws fanhke oti o giatros mou einai ekswghinos Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις