Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και καλη εβδομαδα φιλεναδιτσες μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 21 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 21 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 21 215994

Σοφακι χρονια πολλα κ καλα να ειστε παντα αγαπημενοι και ευτυχισμενοι με τη μπεμπουλα κ οσα ακομα παιδακια επιθυμειτε!!

αντε λιγο δροσισε σημερα για να δουμε...μονο μην αρχησουν οι βροχες κ πρεπει να αγοραζω παπουτσια για κανα 2 βδομαδες!!

εγω περιμενω την Ελευθεριτσα μας για ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 21 438696 και ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 21 9664

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα χαρα να'σαι καλα και με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια καλημέρα έχω να σας διαβάσω απο την πέμπτη . Εμείς επιστρέψαμε ΣΠΙΤΙ μας την Παρασκευή και δεν μπόρεσα καθόλου να μπω μόλις απο χθες κατάφερα με πολυ κόπο να πίνει γάλα μόνο απο το στήθος. Είναι πολυ καλο μωρακι και ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι. Ευχόμαι σε όλες τις φρεσκομανουλες καλη λοχια και σε όσες δεν γέννησαν ακομα να πάρουν γρήγορα τα μωρακια τους αγκαλια.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω Σοφακι μου!!

Λιζακι να σου ζησει και παλι να ειναι γερο και δυνατο και εσυ καλη λοχεια να εχεις!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημεραααα!!!!

Σοφακι να ζήσετε, να είστε παντα ευτυχισμενοι κ να χαίρεστε την οικογένεια σας!!
Μπραβο η μπεμπουλα σου που εχει αρχιεει να τρωει περισσότερο απο το στήθος, κοψτ το συμπληρωμα για να σου αυξηθει κ εσενα η παραγωγη!! Εμενα με την δυσκοιλιότητα υποφέρει... Σημερα που θα μιλησω με την παιδίατρο να δουμε μηπως κ αλλαξουμε παλι γαλα

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κοριτσάκια μου!
λιζάκι να σου ζήσει καλή λοχεία να έχεις!
σοφάκι χαρούμενη επετειο να χαίρεστε την οικογένειά σας κουκλα μου!
δεσποινάκι,χαρούλα,εμάκο μου καλημέρα!ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 21 417472
έιμαι ψιλοάυπνη κορίτσια μου...η μικρή ξύπνησε στις 3 για φαί,πονούσε η κοιλίτσα της αλλά χωρίς κλάμα τα έκανε και την άλλαξα 6 φορες!!!!έλεος τρελάθηκα να αλλάζω πάνες μεσα στα ξημερώματα και μέχρι τις 5ήταν ξύπνια!στις 7 ξύπνησα με τους άντρες μου και στις 8 ξαναξύπνησε η μικρή!κουτουλάω απο την νύστα λέμε!πίνω καφεδάκι μπας και ανοιξει το μάτι αλλά μάλλον χρειάζομαι κάτι πιο δυνατό...σε σφαλιάρες κάτι ίσως?θα την πάρω αργότερα να πάμε μέχρι την πλατεία να πληρώσω το κινητό μου να βγούμε και λίγο έξω οι γυναίκες!
χαρουλάκι μου ζηλεύω που θα πιείτε καφεδάκι με την ελευθερίτσα!μακάρι να μπορουσα να έρθω κι εγώ αλλά δεν έχω τουτού,το έχει ογιώργος γαμώτο!ξέχασα να σου πω οτι δουλεύω στην νίκαια οποτε όταν ξαναγυρίσω στην δουλειά θα έιναι πιο έυκολο να βρεθούμε

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμη μου καλημερα δοκιμασε να του κανεις λιγο γυμναστικουλα με τα ποδαρακια μπρος πισω για να κινητοποιηθει κ το εντερακι του και βαλε κ το ελαιολαδο που λεει η Τινη μας μηπως δεις διαφορα!!

Φωτεινακο καλημερα σε ζορισε η μικρη το βραδυ εε??υπομονη κουκλα μου ελπιζω να στρωσουν τα ωραρια σας!!μακαρι να μπορουσες να ερθεις κ εσυ για καφεδακι,αφου θα εισαι κοντα ομως μετα με τη δουλεια θα βραθουμε καποια στιγμη σιγουρα!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μωρέ το ξέρω αλλά δεν το έιχε ξανακάνει,είναι πολύ ήσυχη και παραξενέυτηκα,έιχα κάνει και ένα σωρό δουλειές και ήμουν κομμάτια.πιο πολύ αύτο έφταιγε και οτι κοιμήθηκα στις 1.30!τώρα έιναι ήσυχη στο καρότσι και κοιτάζει το υπερπέραν!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα μανουλίτσες και κοιλίτσες!!!
Σοφάκο εύχομαι να είστε πάντα ευτυχισμένοι και χαρούμενοι!!!
Εμάς εκτός από τη δισκοιλιότητα πρέπει να μας επισκέφθηκαν και οι κολικοί...ο καημένος από το πρωί χθές στις 10 μέχρι το βράδυ στις έντεκα ...κοιμόταν καμιά ώρα και μετά ξύπναγε κλαίγοντας και μάζευε τα ποδαράκια του...και τα κούναγε τον έπαιρνα αγκαλιά ..ηρεμούσε με τον που ακούμπαγα κάτω...άλλες φορές κοιμότανε άλλες φορές έκλαιγε...τελικά του δώσα λίγο κίντερντε...και σταγόνα ινφαχόλικ και ηρέμησε και κοιμήθηκε..το βράδι ξύπνησε στο 4ώρο κανονικά...!!!!Εγώ καλά είμαι μου φύγανε τα πολλά πολλά ψυχοορμονικά...έχω κάτι νεύρα...αλλά τη παλευώ..τουλάχιστον δεν κλαίω...!!!!Θα πάρω και τη μισή ευχή στο 20ήμερο να πάω λίγο δουλειά..διότι σταματάει ανηψιά...και θα είμαι καλύτερα πιστευώ...από κιλά είμαι στα -14....και τρώω κανονικά...όχι ακταχρήσεις και γλυκά!!!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα βικάκι μου!
κρίμα μωρέ ο ζουζούνος σου και δυσκοιλιοτητα και κολικούς...εμένα η δική μου το άλλο άκρο..κολικούς έχει κάτι λιγο αλλα απο κακάκια με έχει τσακίσει..δεν προλαβαίνω τις πάνες!με θηλασμό τι κάνεις??

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 21 215994

κοιμηθηκε τωρα.. τον εχω σε λίκνο με ροδάκια και τον παω όπου θέλω.. για να μη τρεχω να τον βλέπω όλη την ώρα..

τι μου κάνετε?

Σοφία να ζήσετε!! Να χαιρεστε το κοριτσακι σας το όμορφο!

Χαρα καλα να περάσετε με την Ελευθερίτσα! ζηλευωωω...

Λιζακι καλωσήρθατε σπιτάκι σας! Ειναι τρελη ανακούφιση επιτέλους να βρίσκεσαι στο χωρο σου!

Βικακο κολικοι μωρε το κουτσουνάκι? περαστικα ευχομαι να μη κρατησουν πολυ!

Τινη τελεια φωτο!!!

Φωτεινη μου κ εγω τα ιδια σήμερα 6 κοιμηθηκα κ στις 7 μου λεει ο αντρας μου ασε θα ετοιμασω εγω τον μικρο.. ευτυχως γιατι δε τη παλευα!

Την καλημέρα μου στα υπολοιπα κορίτσια! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 21 417472 δε προλαβα να διαβασω και πολλα!!

http://www.creativebeez.gr

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γλυκές καλημέρες κι απο εμάς τα νυχτοπούλια...
Πάω να κανω καφεδάκι κι ερχομαι να σας διαβάσω κ να τα πούμε λιγάκι, μου λείψατε πάλι...

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα μαριανθάκο μου!τα ίδια κι εσύ εεε?ωραία που περνάμε οι μάνες...!!!ελπίζω να τους περάσουν γρήγορα γιατί ειναι κρίμα τα πουλάκια μου να ταλαιπωριούνται έτσι και να μην μπορείς να τα βοηθήσεις..από σήμερα ο μεγάλος θα μένει στο ολοήμερο μέχρι τις 3.30 που θα πηγαίνει η μάνα μου να τον παίρνει και να μου τον φέρνει.τουλάχιστον θα έχει κάνει κάποια απο τα μαθήματα και θα έχουμε λιγότερα για το σπίτι!θα βοηθήσει μέχρι να μπουμε σε σταθερό πρόγραμμα με την μικρή!
καλημέρα γιωτάκι μου...φτιάξε έναν κουβά καφέ δυνατό αν είσαι κι εσύ ξενυχτισμένη..η κουπα δεν αρκεί!χαχαχ

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφακι μου γλυκο νς τα εκατοστησεις!! Χίλια χρόνια να ζήσετε μαζι!!!!

Χαρα μου κ εγω είχα πάρει κλειστα παπούτσια, κ δεν τα έβαλα τελικά.. Ούτε θα ξαναβαλω γιατί το είχα πάρει νούμερο 40 κ κανονικά φοραω 37/5.. Αστά Δράμα..

Φωτεινη μου, στη Νίκαια δούλευα κ εγω.. Χαχαχα.. Μέχρι κ πριν 4 χρόνια που παντρευτηκαμε κ πήγα στο Μαγαζι.. Έτσι κ εμένα χθες 3 φορές του αλλαξα πανα μέσα σε 5 λεπτά.. Μα τι τρώνε πια; Εμένα ξύπνησε στις 9 κ προς το παρόν ακόμα κοιμάται.. Όπου να ναι θα γίνει χαμός.. 

Βικακο, μπράβο για τα κιλακια σου!!κρίμα τον μπεμπακο που πονάει... Περαστικά του!!!

Γιωτακι, τα φιλία μου! 

Την καλημέρα μου σε όσες είναι ξύπνιες κ σε όσες κοιμούνται ακόμα..

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μα 6 φορές βρε αννούλα μου???βαρέθηκα την σκατοθύελλα τα ξημερώματα!πριτς και σκατούλα ειναι πια!2-2 τα παίρνω τα πακέτα πάνες και μωρομάντηλα!δεν την προλαβαίνω..βέβαια θα μου πεις προτιμούσες την δυσκοιλιότητα???οχι φυσικά αλλα νισάφι πια!πότε θα σταματήσουν δεν θυμάμαι απο τον γιο μου εσύ θυμάσαι??

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
foteini35 έγραψε:μα 6 φορές βρε αννούλα μου???βαρέθηκα την σκατοθύελλα τα ξημερώματα!πριτς και σκατούλα ειναι πια!2-2 τα παίρνω τα πακέτα πάνες και μωρομάντηλα!δεν την προλαβαίνω..βέβαια θα μου πεις προτιμούσες την δυσκοιλιότητα???οχι φυσικά αλλα νισάφι πια!πότε θα σταματήσουν δεν θυμάμαι απο τον γιο μου εσύ θυμάσαι??

Εγω στην κόρη μου δεν είχα τέτοια πράγματα. Κανονικά πήγαινε τουαλέτα. Αλλα αυτός ξεσκιστηκε. Όπως τα λες πριτς κ κακακι. Χθες του έλεγα ότι αν κανει άλλη μια, θα τον αφήσω μέχρι το πρωι.. Λες να έπιασε η απειλή μου;;; Γιατί σταματησε..

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εγώ της το είπα...αλλά δεν χαμπάριασε η κυρία!πότε θα έρθετε καμιά βολτίτσα εδω πέρα??όσο κρατάει ο καιρός ειναι σουπερ.μόλις ξυπνήσει η μικρή και την ταίσω θα πάω στην πλατεία του θανόπουλου με το καρότσι να πληρώσω κάτι λογ/μους να βγούμε και λίγο έξω γιατι το σκ με τις επισκέψεις και τις δουλειές δεν προλάβαμε να πάμε βολτίτσα

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τις καλημερες μου σε ολες ... καλη βδομαδα να εχουμε με το καλο οι ετοιμογεννες !!!

ΤΙΝΗ ΣΟΥΠΕΡ Η ΦΩΤΟ !!!

ΣΟΦΗ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ... ΚΑΙ ΣΤΑ 100 !!

Τα φιλια μου σε ολες !!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εδώ είμαι.. ας πω μερικά!

Φωτεινή μου ποσο μ΄αρέσει να ακούω το ονομα του γιού σου.... Very Happy Τρελαίνομαι!

Με τα κιλά με επιασε κι εμένα πολύ εντονα κ ειπα από σήμερα (μιας κ Δευτέρα Razz ) Να ξεκινήσω πιο αυστηρά γιατί έχω κολλήσει.
Έχω να χάσω ακόμη 11 της εγκυμοσύνης κι άλλα τόσα δικά μου που είχα πέρει πριν μείνω εγκυος.
Γλυκά κι εγώ σταμάτησα νατιάχνω ελπίζω κ οι επισκέπτες να σταματήσουν να φερνουν κ να φερουν τπτ πιο χρήσιμο για το μωρο ας πούμε... Twisted Evil

ΑΜΑΝ ΓΕΝΝΗΣΤΕ Κ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ να μπουμε σε ένα πρόγραμμα ρε παιδί μου!!! Laughing Θα σας παρακαλάμε?

Βικάκο τι τέλεια που σου φευγουν ευκολα τα κιλάκια μαλλον θα ήταν πολλά υγρά και ανχονόσουν τσάμπα!

Τίνη τέλεια φώτο σα μοντελα περιοδικου εισαστε πολύ καλή η φωτογράφος!!

Σοφάκι να ζήσετε ευτυχισμένοι κι ερωτευμένοι πάντα!!!!

Εμη κι εγώ κορμαρα σε είδα στη φώτο αλλά δε σχολίασα γιατί εσύ ξέρεις καλύτερα τον εαυτό σου κ το θέμα είναι πως νιώθεις καλά εσύ.
Κι εγώ 1.73 είμαι και συνήθιζα να είμαι στα τωρινά κιλά σου 63 αλλά είμουν μια χαρά! Γνώμη μου τώρα έτσι μέχρι 57-58 καλά θα είσαι παρακάτω μου φαίνεται θα σαι πολύ αδύνατη ρε παιδί μου.

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα ινάκι!σούπερ η φωτο με τα κουτσουνάκια σου!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΙΝΑ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 21 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 21 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 21 215994
Τι όμορφη φωτο!!! Γελάει η ψυχή μου μωρε!!!!
Καλή εβδομάδα κ σε σενα καλή μου!!!!

Άννα τέλεια η φώτο στο fb με τον άντρα σου, καλά μόνο κοιλιά φαίνεται από κιλά μην είσαι χαζή! Τέλεια και τα κερασματά σου! Αντε να βγει κ η μπεμπουλα!

Ξέχασα να σχολιάσω για τις πάνες κι εμέις δεν προλαβαίνουμε αλλά αυτό κορίτσια καλύτερα από το να τυρανιόντατα καημενα με δυσκοιλιότητα κρίμα είναι.
Εμένα έχει κ πολλά αέρια κ κάθε φορά σφίγγεται κ κλαίει μετα, μερικές φορές τρομάζει κιόλας χαχαχαχα ο χέστης!
Επίσης με έχει κατουρήσει στο πρόσωπο, στο στήθος, τη μούρη του, το καρότσι, το δωμάτιο, το μπάνιο το δωκάρι... ζουμε μεγάλες στιγμές...
Τώρα όποτε το αλλάζω του βάζω ένα μαντηλάκι από βαμβάκι πάνω κ το προλαβαίνω, αχ αυτά τα αγοράκια..
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 21 612298 Α, έχουμε κάνει κ κακάκια στο χεράκι της μαμας όταν μας έβαζε κρεμούλα, έτσι για το ευχαριστώ βρε παιδί μου!!! Razz

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σημερα το πρωί με το που σηκώθηκα είχα μία εμπνευση:
ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Η ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΑΣ... Very Happy

Αχ μακάρι να βγει αληθινη!
Πηνελοπάκο προετοιμάσου καλού κακού εσύ γιατί είμαι κ κάπως διαισθητική...

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ηταν μεγαλη επιτυχια η φωτο - ευχαριστουμε ... και η πρωτη μαζι με τον αδερφο ...και το περιφανευετε οτι μονο στις φωτο με τον αδερφο γελαει !!!

ινα: θα την βαλω φοντο στο λαπ τοπ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ...

ΓΙΟΣ Μ : και στις εγκυουλες αυτη βαλε !

χααχααχαχααχαχχαχαχαχχχαχααχαχ

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ax koritsia molis mphka k den prolava na diavasw tpt tha diavasw se ligo...
Giotaaaaaaaa anatrixiasa m ayto p diavasa!!!
Exw shmera k polles syspaseis..les????K olo lew pws den eimai etoimh Smile xaxxax!!!
Padws eftiaksa nyxia,ksristika,eimai etoimh!!!!
Loipon sas diavazw k epanerxomai se ligaki!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ινα τι τελεια φωτο!! τι ωραια χαμόγελα!! Very Happy Very Happy Very Happy

Γιωτακι πολυ γελασα με τα κακακια σας!

Εμενα με επιασε και κοιταγα φωτογραφιες που ηταν ο Ηλιας μωρακι... και ποσο μικρη φαινομαι εγω! Very Happy τι ωραια που τα ξαναθυμήθηκα τώρα..!

Πηνελόπη ετοιμάσου! Η Γιώτα ειχε έμπνευση!
Αν και ειναι σειρα της Χριστινας πιστευω!

http://www.creativebeez.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις