Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
225 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 225 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ μενα τα ιδια κανει με το κατουρημα!!! χιχιχιχι... την πρωτη φορα κατουρησε τα μουτρακια του το καημενο!!! μετα το εμαθε το κολπο κ κατουραει εμας... καθρεφτη, τοιχο, αλλαξιερα, ρουχα, πετσετες κτλ... κ κακακια live εχουμε κανει!!! πολυ πλακα! αλλα τωρα τον εχω μαθει κ τον περιμενω και του κραταω το πουλακι του προς τα κατω στον νιπτηρα κ ειμαστε κυριοι!! (οχι οτι δεν μας ξεφευγει καμια φορα!!)

μΑΝΝΑ κουραγιο...........!!! εχει πλακα ο βεντουζας σου!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας και πάλι κοριτσάρες μου!
αννούλα έτσι έιναι τα αγοράκια κουκλα μου καθε φορά που ανοιγεις πάνα σου έρχεται το συντριβάνι χαχαχ.ρώτα και μας τις αγορομάνες που τα ξέραμε αλλιώς και τώρα ψαχνουμε να δουμε πως το καθαρίζουμε το πιπι της κόρης???που έγινα ρόμπα στην παιδίατρο όταν της είπα για το πουλάκι της κόρης μου συνηθισμένη απο τον γιο και μου ειπε γελώντας (ευτυχως) "τώρα έχεις κόρη..δεν έχει πουλάκι έχει πιπι"..αστα σου λέω!ξεφτίλα αλλά φταίει η συνήθεια!
χαρουλα μου εμένα γιατί δεν μου έχει τύχει ποτέ να πετάξω μαφινς???μήπως γιατί δεν προλαβαίνουν να μείνουν μέρες???και σημειωτεον ο γιος μου δεν τα τρώει..ποιος τα τρώει οεο??η μάνα που θα γίνει γουρουνα στο τελος!
ποια με ρωτησε για το powerplate??δεν θυμάμαι τιποτα ρε γαμώτο...σε γυμναστήριο κάνω και περιμένω πως και πως!
ρε κορίτσια sorry τα διάβασα όλα ,αλλά απο την νύστα δεν θυμάμαι άλλα!
πάντως ένα πράγμα θα σας πω...σήμερα έφαγα και μιλφειγ και μαφινς και φαγητο το μεσημερι αργα(βράδυ δεν τρώω ευκολα)και τώρα ψήνομαι να ξαναφάω μιλφειγ..τι τα θέλω και τα φτιάχνω γαμώτο δεν ξέρω Twisted Evil Twisted Evil !

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου!μου λείψατεεεε!!!!τί μου κάνετε;δεν έχω διαβάσει ακόμα,γιατί μπήκα πεταχτά απο το κινητο!Όλη μέρα είναι ο Αλέξης σπίτι γι αυτό δεν πρόλαβα μα μπω!Τί να έχεις μωρό τι τον Αλέξη μία και το αυτό!είχαμε τπτ γεννητούρια σήμερα;
Σήμερα πήραμε και την πρώτη μας κολώνια δώρο!την bulgari την μπεμπέ,είναι χωρίς αλκοόλ και μυρίζει μωρουδίλα!μας τη έκανε δώρο η κουμπάρα μας!!!!Θα τρελαθώ,όλο κάθομαι και την μυρίζω!!!!
Έχω ερώτηση,να στρώσω αύριο τα σεντονάκια στο λίκνο και στο πόρτ-μπεμπέ ή να περιμένω λίγο ακόμα;Με έχει πιάσει απο τώρα η τρέλα!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω πολυ Κυριακη μου,κ εσυ εισαι πολυ ομορφη!!τα λουλουδια αυτα ειναι στην ταρατσα των πεθερικων εγω στο μπαλκονι μου ισα ισα 2 γλαστρες εχω με ελιες τπτ αλλο Rolling Eyes

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Gyrise o Mpampinos apo ghpedo k sas afhsa..mou eleipse twra sto telos den m aresei katholou na menw monh mou Razz

Annako se katouraei o Manwlios???Apo xara tha to kanei mwre Smile Oso gia to p.p 300 to valame sthn aggelia xilia kati to eixa parei to 2010 twra vriskeis k me 600-800 ena kainourio.
H foto sto feis pou exeis me ta mikra sou einai ola ta lefta k ayth h mikrh sou ta matakia ths einai apisteytaaaaaa!!!

Emilou mhn se pianei stenaxwria k esena me to swma..tha ftiaksei siga siga ligo prosoxh,allwste twra gennhses k esy!An k sthn foto pou koimasai k o mikros dipla sou sto krvati fainesai adynatoula.

Nikol!!!!Ksereis poses meres rwtaw pou eisai?????Mpravo re koritsi p eisai kala,eixa kapws anhsyxhsei!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που εισαι βρε Ελευθερια μου???
ολα οκ για αυριο θα ερθεις εε???
εγω λεω να περιμενεις λιγο ακομα μην σκονιζοντε αδικα απο τωρα!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
A!!k egw ta exw strwsei Eleytheritsa!! Alla ta exw skepasei me sedonia apo panw Smile
Koritsia arxise to ergo ,eytyxws ta exei k diafimiseis Smile

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι Ελευθερια μου μην τα στρωνεις... εκτος αν θελεις να τα χαζευεις!! εγω αυτο εκανα... τα ειχα στρωσει αλλα οταν ηταν να ερθω σπιτι εβαλα την μαμα μου να μου στρωσει καινουρια!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κυριακη μου σου εστειλα κ εγω στο fb

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου για την βοήθεια!!!Θα δω αύριο τί θα κάνω με τα σεντόνια!!!!
Χαρουλα μου,ναι θ έρθω,κατα τι11 σε βολευει;;;;
Εμομαμά στο χω πει και θα στο ξαναπώ!Είναι Καίσαρος ο γιος σου!!!!Φτου Φτου!!!
Πηνελοπάκι μάλλον κι εγώ θα τα στρώσω και θ τα σκεπάσω με έν σεντόνι!
Ρε κορίτσια προσπαθώ να διαβάσω προηγούμενες σελίδες και κολΛάει το κιν!είχαμε κανένα νέο γενικά;;;;

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσαρες μου εφαγε η μικρή κοιμήθηκε,πλυθηκε ο μικρός πινει γάλα και πάει για υπνο και τώρα τα έπαιξα εντελως!λείπει και ο γιώργος και τα έφτυσα!σας αφήνω να ξαπλωσω γιατι η μικρή θα με ξυπνήσει στις 2 και μετά 6,οι άντρες μου θα σήκωθούν στις 7 οποτε δεν παίζει να ξανακοιμήθω μετά τις 7 αφού θα είμαι 2 ώρες ξπύπνια.πάω να προλάβω λιγο υπνο.σας φιλώ όλες καληνύχτα και καλή ξεκούραση! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 20 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 20 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 20 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 20 850933

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:
Emilou mhn se pianei stenaxwria k esena me to swma..tha ftiaksei siga siga ligo prosoxh,allwste twra gennhses k esy!An k sthn foto pou koimasai k o mikros dipla sou sto krvati fainesai adynatoula

Πηνελοπη για το υψος μου και τα κιλα που εχω τωρα δεν ειναι υπερβολικα, ειμαι 1,73 και τωρα ειμαι 63κιλα... απλα εχω συνηθησει σε αλλη εικονα του εαυτου μου... ξεκινησα την εγκυμοσυνη με 58 κιλα που παλι για μενα ηταν πολλα (ηταν 4 κιλα που ειχα προλαβει κ ειχα παρει απο την προηγουμενη παλινδρομη εγκυμοσυνη που ειχα κ δεν μπορεσα να τα χασω)... συνηθως ημουν στα 53-54 το πολυ... Τωρα δεν ξερω αν θα τα ξαναφτασω ποτε... ειναι κοντα 10 κιλα για να χασω και το βλεπω λιγο δυσκολο!!

kiriakirossi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Koutsounaki2810 έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου!μου λείψατεεεε!!!!τί μου κάνετε;δεν έχω διαβάσει ακόμα,γιατί μπήκα πεταχτά απο το κινητο!Όλη μέρα είναι ο Αλέξης σπίτι γι αυτό δεν πρόλαβα μα μπω!Τί να έχεις μωρό τι τον Αλέξη μία και το αυτό!είχαμε τπτ γεννητούρια σήμερα;
Σήμερα πήραμε και την πρώτη μας κολώνια δώρο!την bulgari την μπεμπέ,είναι χωρίς αλκοόλ και μυρίζει μωρουδίλα!μας τη έκανε δώρο η κουμπάρα μας!!!!Θα τρελαθώ,όλο κάθομαι και την μυρίζω!!!!
Έχω ερώτηση,να στρώσω αύριο τα σεντονάκια στο λίκνο και στο πόρτ-μπεμπέ ή να περιμένω λίγο ακόμα;Με έχει πιάσει απο τώρα η τρέλα!!!!
κοριτσια καλησπερα!!! μπαινω καθε μερα σας διαβαζω κ σημερα βρηκα αφορμη να σχολιασω!!!! ειχα κ εγω το πορτ μπεμπε κ τ καθισμα αυτοκινητου σκεπασμενα με πετσετες για να μη σκονιζοντε και σημερα μπηκε η μαμα μ στο δωματιο κ τα ξεσκεπασε! την ρωταω 'μαμα ηρθε καποιος κ τ εδειξες?' 'οχι μ λεει, τ ξεσκεπασα γ ν ερθει τ μωρο....!!!!!'. αααααααα της λεω κι εγω γι αυτο δεν γενναω τοσο καιρο, ετσι εξηγουντε ολα!!!!! (σ.σ την τεταρτη μπανω στην 42 εβδομαδα!!)

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελευθεριτσα μου ναι εδω θα ειμαι κ θα σε περιμενω!!

Φωτεινουλα καλη ξεκουραση κοριτσακι μου!!

Εμη μου για το υψος σου τα 53-54 ειναι λιγα αλλα φυσικα εσυ ξερεις καλυτερα το σωμα σου!!παντως στη φωτοπου ειπε κ η Πηνελοπη μια χαρα σε ειδα!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω πάντως δεν ξαναφτιαχνω γλυκο στο Σπιτι μέχρι να χάσουμε 20 κιλά ακόμα... Άρα έχω μέλλον..
Ελευθερία, λέω να μην στρωσεισ ακόμα, εγω εστρωσα όταν γυρίσαμε Σπιτι απο το μαιευτήριο. Προλαβαινεις.. Εκτός αν θες να τα βλέπεις στρωμενα!! Άλλο αυτο!!!
Φωτεινη ΕΣΥ κ που τρως, δεν παίρνεις κιλά, άρα φαε καλη μου!!!

Πηνελοπη μου, με ενδιαφέρει το ρρ.. Είναι σε καλη κατάσταση;

Κάναμε μπανακι κ ΤΏΡΑ πάλι κοιμόμαστε σαν καλα παιδιά!! Δεν με έχει κατουρισει, ακόμα τουλάχιστον αλλα τις πετσετες κ φορμακια, χαμός.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω Αννα μου ετσι λεω αμα γεννησω κ μετα δεν θα φτιαχνω τπτ μεχρι να επανελθω στα κιλα μου
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Diafimiseis k allagh tainias dioti palia p thn eixa dei hmoun k pio mikrh k me arese twra m fainetai mapa!!

Vre Emh einai ontws poly liga ta 53 gia to 1.73.Opote eisai super kai twra!!!!

Annako einai se teleia katastash,mono egw to xrhsimopoiousa.Exei k ymantes gia ta xeria kai exei kai programmata.To exoume paei sto grafeio tou Mpamph gt edw den mas xwrouse,ama thelete kapoia stigmh diladis na to elenksete.H aggelia mphke proxtes kai th aananewthei stis 11 kapoio thyl. akoma den mas exoun kanei,skepsou esy me thn hsyxia sou.

Eleytheritsa se katalavainw k egw etsi lusaksa na ta strwsw k meta thn katalava thn douleia oti tha skonistoun k ta skepasa opws sou eipa,valta mwre na sou fygei,na ta deis na xareis k meta an ta aisthanesai vrwmia les se kapoion k st allazei opws eipe k h Emh.



kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Λέω να ξαπλώσω σιγά σιγά γιατί βλέπω το Γιώργο και ζηλεύω πως καταφέρνει και κοιμάται σε 3 λεπτά????Γκρρρ !!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 20 679259
εντωμεταξύ τους πρώτους μήνες με πονούσε η μέση μου μετά τον 5 όλα καλά εδώ και 2 μέρες πάλι τα ίδια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 20 585182 είναι τα κιλά, είναι και το κέντρο βάρους που άλλαξε ευτυχώς λίγες μέρες έμειναν.

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλό βράδυ Κυριακή μου! Καληνύχτα κι από μένα κοριτσάκια μου..πολύ νύστα!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω κ εγω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 20 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 20 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 20 850933 καλο βραδυ να εχουμε κοριτσακια μου και καλη εβδομαδα σε ολες!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 20 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 20 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 20 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 20 334590

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καληνυχτα κ απο μενα!!

Ο μπεμπουλης μας παλι ειχε πρόβλημα με τα κακακια του, προσπαθουσε να τα κανει κ ποναγε πολυ, τραβαγε κ τα μαγουλακια του το παιδάκι ( μεταξυ μας αυτο πιστευω οτι ειναι λιγο θεατρινισμοι!). Τελικα εφαγε κ τωρα εχει λιωσει στην αγκαλια του μπαμπα του... Εγω εκανα καποιες δουλιτσες κ πεφτω για υπνο!!

Καληνυχτα σ ολες σας... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 20 417472

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!!!!
Τινη,τι τελεια φωτο ειναι αυτη!!!!!!!!
εμη και εμεις ειχαμε ενα θεματακι με τη δυσκοιλιοτητα αλλα απο χθες δε προλαβαινω να την αλλαξω!χωρια που αποφασισε να τρωει περισσοτερο απο το στηθος!σα λυκακι τη βλεπω οταν πειναει!λες και θα φαει και εμενα μαζι!εχθες εφαγε απο το στηθος και σα πανεξυπνη της εδωσα και συμπληρωμα για να μη πειναει το μικρο.αποτελεσμα?????εναν εμετο ολο δικο μου!!!!
σημερα θα ερθουνε να μας βαλουνε τεντες!χιχι!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 20 2963
οπως επισης σημερα κλεινουνε ενα χρονο παντρεμενοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 20 669659 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 20 669659 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 20 669659 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 20 669659

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!
Σοφία, χαρούμενη επέτειο!
Εύχομαι να είστε στη ζωή σας πάντα ευτυχισμένοι και να χαίρεστε την κορούλα σας και όσα άλλα παιδάκια ήθελε προκύψουν Cool !

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να ευχηθώ επίσης για τα καινουργια μωράκια που κατέφθασαν...
Να σας ζήσουν Εύη, Άννια και Κατερίνα!
Καλή ανατροφή και υπομονή σας εύχομαι!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα δεσποινα!!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 20 90233
σέυχαριστω πολυ!!!!να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 20 40746

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις