Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
175 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 175 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ
ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΑ ΟΛΟ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΛΑΨΙΑΡΗΣ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΔΙΝΕΙ ΡΕΣΤΑ....
ΕΜΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΓΙΑΤΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΑΘΗΜΕΝΕΣ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΞΑΝΤΛΗΣΗ ΑΥΤΟ ΠΑΡΕ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΝΑ ΤΟΝΟΘΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ .... ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΓΟΡΙΛΑΚΙ....ΟΥΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΧΑΡΑ....ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ..... ΠΙΝΕΛΟΠΗ..... ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ????ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ
ΓΙΩΡΑΚΙ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ΙΔΙΟΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ...ΧΑΧΑΧΑΧ ΕΜΕΑΣ ΗΡΘΕ ΠΡΟΧΤΕΣ ΟΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΙΨΗ ΕΝΖΗΜΟΥ ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΑΙΜΑ ΕΔΩ ...ΕΓΩ ΗΜΟΥΝΑ ΟΚ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ .....Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΝ ΒΡΗΚΕ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΑΙΔΑΚΙ...
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 30 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 30 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 30 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 30 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 30 215994 ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 11 ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΗΛΑΜΕ ΕΝΙΩΘΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΚΑΡΦΙΤΣΕΣ ΝΑ ΜΕ ΤΡΙΠΑΝΕ ΤΑΙΖΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΦΑΖΑΝ,....ΗΤΑΝΕ ΤΡΑΓΙΚΟ ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΑΣΕ ΓΑΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ, ΑΡΧΙΣΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΜΑΣΤΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΑΡΜΕΓΩΜΑΙ ΜΠΛΙΑΧ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΙΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ.... ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΟΤΙ ΜΑΣ ΜΑΤΙΑΣΑΝ Sad Sad
ΤΩΡΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΡΝΩ 2300 (ΗΜΟΥΝΑ ΤΕΤΡΑΩΡΗ) ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΝΕ ΜΕΧΡΙ 30 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ....


ΠΩ ΠΩ ΤΗ ΕΧΩ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΠΑΛΙ???? ΠΟΛΛΑ ΕΓΡΑΨΑ Shocked Mad Mad Mad
ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Wx!k egw ayto me ton emvoliasmo 1h fora to akouw alla xrhsimo mou fainetai..emeis koritsia tha gennhsoume mesa Oct.k meta exoume megalo kyndino gia iwseis gt oi perisoteres twra emfanizontai k thelei mia prosoxh parapanw!!
Kala Xristinaki k egw etsi nomizw oti den thelw kaneis na mou to akoumpaei!!!Alla fovamai an to kakomathw toso meta mhn travaw ta mallia mou an den mporw na fygw k na einai hsyxo gia 1 wra xwris emena.Opote tha kanw ton mlka Smile

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:
Kristinaki έγραψε:εγω δε θελω να το φιλαει κανενας εκτος εμενα και το Γιαννη!! πεστε με εγωιστρια τωρα αλλα ετσι νιωθω!!

Χριστινακι μου κ εγω καπως ετσι ενιωθα πριν γεννηθει... τωρα χαιρομαι αν βλεπω οτι καποιος θελει να τον παρει αγκαλια και να τον φιλησει (απλα οχι στο προσωπο)!!! δεν περιμενα το να μου βγει ετσι...

ομορφη μου αληθεια;; για να ειμαι ειλικρινης τωρα με βασανιζει αυτο το θεμα πολυ... δεν ειναι του χαρακτηρα μου αλλα με επιασε κατι και δε θελω κανενας να αγγιζει το μωρο εκτος απο εμενα και τον αντρα μου.. και οχι μονο αυτο οταν αναφερονται τωρα στο μωρο ως ''η κουκλα μου'' η ''το μωρο μας'' οι συγγενεις του γιαννη, εγω τρελλαινομαι.. γιατι νιωθω ετσι;;; νιωθω επισης οτι δε θα με αφηνουν να το χαρω

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nikoleta xathikes ontws alla einai logiko mwre!!!!
Bravo sas pou eiste ygeiestatoi k bravo sou pou eisai psyxraimh mama..k egw san thn Giota th aeimai an mou to tryphsoun mallon tha klapsw!!!
2300 sou eipan gia epidoma loxeias???? Pes mou nai na xarw!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την pepelitsa στις Τρι Οκτ 09, 2012 6:12 am, 1 φορά

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!
ειμαι μοναχουλα σημερα...νιωθω ωρες ωρες τοσο αχρηστη.οτι δε μπορω να τη φροντισω σωστα..... Sad Sad Sad Sad

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστινακι ολα αυτα ακριβως σκεφτομουν κ εγω οσο ημουν εγκυος... τωρα χαιρομαι παρα πολυ να βλεπω γυρω του κοσμο που να τον αγαπαει! Θα δεις οτι κ εσενα ετσι θα σου βγει τελικα...

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofouli mou katarxhn den sou eyxhthika ksexasthka!!!Na ta xiliasete kalo mou k na eiste pada eytyxismenoi k agaphmenoi me osa mwrakia thelete!!Giati niwtheis etsi omws??Mono esy mporeis na thn frodiseis swsta pou eisai h mama ths..ayto mhn to ksexnas..sthn pragmathkothta h mpempa sou monon esena exei anagkh.

Xristinaki akrivws ta idia k egw!!!Tha anoiksoume mazi kainourio thema na legete Lysamenes Manoules-Prosoxh Dagkwnoun!!! xaxaxxa

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να΄σαι καλα Πηνελοπη μου!!!!!νιωθω ετσι γιατι ετσι μ'εκανε η πεθερα μου.οτι εγω δε ξερω τπτ και αυτη ξερει τα παντα!ουφ!!βαρεθηκα να κλαιω!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικολετα μ καλησπερα!

Σοφακι;;; τι εννοεις αυτη ξερει τα παντα;; φυσικα και ξερεις να τη φροντισεις η μαμα της εισαι γλυκεια μου!! σου ειπε κατι δηλαδη η το νιωθεις αυτο απο κουραση ισως;

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Na ths peis loipon na grapsei ena vivlio mpas k vgalei kanena fragko apo tis gnwseis ths!!!
Na miliseis ston adra sou k an den katalavainei k ekeinos tote na ths to peis ths idias eythews..douelia sou esy douleia ths ekeinh!
Ade me oles tis eksypnes..synxizomai!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωχ βρε Σοφακι εχεις τετοια? καλα δεν ντρεπεται να μιλαει ετσι σε λεχωνα? Προσπαθησε να μην δινεις σημασια... ειναι δυνατον να μην την φροντιζεις σωστα? ενα πραγμα εχουν αναγκη τα μωρακια... την μανουλα τους!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπη μου!!! χαχαχα!!!
λυσσασμενες τρελλες μανες που δαγκωνουν και κατασπαραζουν

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
PINELOPI EINAI EPIDOMA LOXEIAS KAI TOKETOY KAI TA DYO TO ENA HTANE 900 EYRO KAI TO ALLO TA YPOLOIPA ALLA AMA EISAI OKTAORH STHN DOYLEIA SOY UA EINAI POIO POLLA EMENA EINAI TOSA ME MIS8O 350 TON MINA POY EXO STO SOYPER MARKET
TORA GIA TO PSIXRAIMH APO TIN PROTI MERA POY HRTHAME SPITI EIMASTE EGV KAI TO LIONTARAKI MONOI MAS ...KALO KAKO DEN XERO H PE8ERA EXEI TA ALLA EGGONAKIA NA KOITAEI KAI H MAMA MOY DOYLEYEI EXEI TO KILIKEIO STO SXOLEIO KAI DEN ERXETE NA MHN MAS FEREI KAMIA IOSH Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ARA PREPEI NA EIMAI....POU NA DEIS THN PSIXRAIMIA OTAN TOY EDOSA PROTH FORA XAMOMILI KAI PNIGIKE....TRAGIK H KATASTASH
XRISTINAKI MOY EMENA DEN TO FILAEI KANENAS POY8ENA OYTE KAN STA XARAKIA GIATI TA BAZEI STO STOMA EXEI DOSEI ENTOLH O MPAMPAS MAS SE OLOYS KAI NA FANTASTEITE OYTE AGKALIA DEN TON PERNOYN OTAN ERXONTE TA PE8ERIKA KAI H MAMA MOU XAXAXA
SOFAKI ETSI AIS8ANOMAI KAI EGO ORES ORES PREPEI NA EINAI PSIXOLOGIKO META THN GENNA...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φυγανε τις προαλλες αλλα νιωθω πολυ χαλια!κλαιω συνεχεια...τη βλεπω και αναρωτιεμαι τι λαθος κανω.
εδω γυρισε και ειπε να μου τη παρει να τη μεγαλωσει η ιδια!το κεφαλι μου παει να σπασει και η πιεση καλα κρατει!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινακι μου κ εγω μια απο τα ιδια σκεφτομαι αφου λενε καμια φορα τα πεθερικα κ η κουνιαδα μου ετσι θα κανουμε την μπουμπου αλλιως θα κανουμε τη μπουμπου κ εγω λεω απο μεσα μου ναι καλααααα χαχαχαχαχ!!!
κ δεν θελω να το φιλαει ο καθενας με τα σαλια του!!υπερβολικη εε???
τωρα εφευγε ο Γιαννης κ του ειπα να παρει απο το φαρμακειο απολυμαντικο για τα χερια και μασκες προσωπου μη μου ερθει κανενας αρρωστος!!ξερω οτι θα γινω υστερικια αλλα το προτιμω απο το να τρεχω το μωρο μου σε γιατρους και να ταλαιπωρηται

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εγω Χαρα εχω παρει μασκες κ απολυπαντικα!! Razz Razz Razz

Βρε Σοφακι αφου δεν τους εχεις πλεον εκει, ξεχνα τους!! εχεις ενα χαμογελαστο κοριτσακι... σιγουρα κατι κανεις σωστα!!! Very Happy Very Happy

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Re sofaki p exeis mpleksei..ennow ta petherika!Asthn mwre tosa kserei tosa leei..mexri ekei ftanei o nous ths..gi ayto den mporei na ginei kalh epeidh pisteyei pws einai h kalyterh!Mhn asxoleisai kalo mou,mono h mam akserei pws na frodisei to mwro ths..k oti den ksereis tha rwthseis k th ato matheis opws kanoun oles,opws th akanoume k emeis.
Wraia k esy Xara mou sto idio themataki k gia na rwtaei k h Eleytheria an kanei na to filane...mallon k ekeinh mazi mas..sto lysasmenes manoules Smile
Pw-pw koritsia tha fame poly doulema!!Ayta pou koroideya me vlepw ola na ta louzomai!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
SOFAKI MOY ME ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΕΣ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΠΗΡΕ .....ΤΑ ΠΕΡΝΩ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΤΕΒΟΝΤΑΙ.....
ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΧΤΕΣ ΗΡΘΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΓΟΡΙΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΝΕΙ : ΦΤΟΥ ΝΑ ΝΗΝ ΣΕ ΜΑΤΙΑΣΩ ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΕΤΕ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΜΑΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΜΑΤΙΑΖΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ.....ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΑΣ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΘΥΜΩΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ δε ξερω κοριτσια....εχω σαλταρει.εχω τοοοοοοοοοοοσο αγχος για τη μικρουλα που λεω δε θα τη παλεψω γενικως.και η καημενη ειναι ησυχη.να πω οτι ητανε γκρινιαρα και δεν μπορουσα.....

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nικολετα μου παλι καλα που εχεις τον αντρα σου μπροστα να δινει οδηγιες! δε φανταζεσαι τι γλιτωνεις! εμενα δεν τον βλεπω να λεει τπτ σε κανενα παντως!

Χαρα μου!! εχω μια απορια!! τι παει να πει θα το κανω ετσι το μωρο και ετσι;;;; ειμαστε αορατες εμεις; α και μενα χθες πετακτηκαν και μου λενε εσυ που δε θα μπορεις να το κρατας το μωρο, θα το φροντιζουμε εμεις!! και απανταω και λεω απο που ως που να μη μπορω!! και μου λεει: εε θασαι κουρασμενη εσυ!!

Σοφακι σε καταλαβαινω απολυτα γλυκεια μου. σοβαρα ομως ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ γιατι θα σε κανει να πονας πολυ και να νιωθεις αχρηστη ενω στην ουσια αυτη ειναι η κομπλεξικη και κανενας αλλος! γνωμη μου ειναι να μιλησεις ομως στο γιωργο σου και να καταλαβει πως νιωθεις τουλαχιστο μην τα κρατας ολα μεσα σου...

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφακι τα χω παρει τελειως τωρα μιλαμε απορω πως ανεχτηκες τετοιες κουβεντες Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil αυτη δηλαδη οταν εκανε τα παιδια της ηξερε τα ηξερε ολα εε??αντε κοριτσακι μου πες στον αντρουλη σου να της τα χωσει δεν θα παθεις εσυ καταθληψη για ενα ατομο που δεν εχει τροπους,ειναι κ γυναικα κ υποτιθεται ξερει για τις ορμονες!!πω πωωω τρελαινομαι με κατι τετοια!!

αχαχαχα Πηνελοπακι εννοειται στο ιδιο θεματακι κ εγω!!
εγω το ηξερα πριν μεινω εγκυος οτι θα γινω τετοια μανα Embarassed Embarassed

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ασε Χριστινακι ειδικα η κουνιαδα λεει στην κορη της που μενουν απο κατω μας και ειναι 6 χρονων κ παει σχολειο καταλαβαινεις δηλαδη τι ιωσεις θα κουβαλαει!!λεει λοιπον θα κανουμε μπανιο την μπουμπου,ετσι θα την ταιζουμε την μπουμπου κ αλλα τετοια κ εγω λεω απο μεσα μου μ΄αυτο το πλευρο να κοιμαστε ειδικα η μικρη με τα κυαλια θα το βλεπει το μωρο!!εεε κριμα δεν ειναι βρε κοριτσια μου να αρρωστησει το νεογεννητο?>

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελεος χαρα μου!!! βεβαια νομιζω ετσι λεει τωρα, δε νομιζω να εχει την ορεξη αργοτερα να ερχεται!!!
το θεμα ειναι εγω θελω να απαντω αλλα κρατιεμαι μη φανω κακια αλλα νομιζω αμα μας φτασουν στα ορια μας θα απαντησουμε καμια ωρα και δε ξερω και τι θα πουμε!!!
φυσικα ειναι κριμα το μωρο. τεσπα θα το προστατευουμε το μωρο μας και οποιος θελει ας κακοφανιστει!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειλικρινα δε θελω κανεναν!
οσο για τα μικροβια...εγω απαγορεψα τα μικρα να ερχονται να τη βλεπουνε και ολοι οι υπολοιποι περνανε απο κλιβανο!εγω ειμαι μανουλιτσα και τη φιλαω οποτε θελωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αν και τωρα το σταματησα γιατι με κολλησε συναχι η πεθερα.αν και επειδη θηλαζω ειπε παιδιατρος δε κολλαει αλλα κραταω μια αποσταση!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Re Sofaki eisai eyais8htoula k ta vazeis mesa sou..gine ligo tsaousa..pws na sto pw den kserw alla h pethera sou exei to pathma ths ekei ..sto oti kserei kala pws den tha ths peis tpt gi ayto thewrei ton eayto ths anwtero.Na mas kanei thn xarh pes ths k na mas afhsei na eimaste goneis tou paidiou mas.Ekeinh koumanto sta dika ths.

Eytyxws emena h pethera einai k megalh se hlikia alla k den anakateyetai pouthena..sas exw pei oute spiti den exei erthei akoma,les k thn exw kanei paraggelia.H mana mou edaksei..thn strwnw siga-siga.

Nikoleta tyxerh eisai pou to vlepei k esena o adras sou etsi ,synhthws oi adres einai pio xalaroi.

Kathe mera tetoia wra me pianei ypnhlia..einai k synefiasmenos o kairos...aaaaxxxxx!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις