Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
121 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 121 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμη μου αν είναι το θέμα μόνο το σημάδι, λίγο με νοιάζει.. Χαχαχα.. Τα υπόλοιπα να λειτουργούν σωστά..
ΤΏΡΑ που είπες για σκατουλες, σήμερα είδα κ εγω live.. Κ θυμήθηκα την Γιώτα μας.. Ίσα ισα πρόλαβα.. Χαχαχα. Δεν παλευονται τα μικρά. Μια μέση κατάσταση δεν υπάρχει; Πρέπει να είναι η δυσκοιλιος η ευκοιλιος;; Έλεος πια. Σήμερα αλλαξα 3 φορμακια, χωριά μισό πακέτο παμπερς. γιατί μόλις ανοίγω την πανα, κατουραει στο γάμο του καραγιοζη. Που να προλάβω να τα πλενω κ να τα σιδερωνω;; Αύριο θα στείλω τον άντρα μου στο mall na πάρει 5-6 ακόμα..

Πηνελοπη μου, δεν ξέρω αν κανει να το τρώω με τον θυλασμο ΤΏΡΑ το ακτιβια, γιατί θα πιάνει ευκοιλια κ το μωρο( θα πεις μα πόσο πια) έλα ντε!; Για αυτο θα δοκιμάσω με φρουτάκια,κ σήμερα έφερε κ κάτι βανιλιες που τρελαινομαι, κ αυτα δεν μπορω να φάω..Sad

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Exeis dikio re Anna olo ksexnaw to thema 8hlasmou.Eidika ton diko sou prepei na ton prosexeis s ayto to thema dioti sas exei x3sei kanonikotata!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιακι καλη ξεκουραση καλη μου!!

Ελευθερια απο 24 αν ερθει κ μετα παρε παραδειγμα απο τις μανουλες ποσο μπαινουν για να καταλαβεις ποσο θα μπαινουμε κ εμεις Rolling Eyes Rolling Eyes

Πηνελοπη μου απο τη στιγμη που εξαφανηστηκαν παει να πει οτι δεν ηταν κ ποτε φιλες!!οι φιλες χαιροντε με τη χαρα σου,αυτες μαλλον οχι

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννα δεν το ειχα σκεφτει αν θα λειτουργουν κανονικα τα υπόλοιπα!!! Φανταζομαι ναι, γιατι να επηρεαστούν? Εμεις σε 1,5 μέρα χαλασαμε ολη την γκαρνταρόμπα μας... Κ σελτεδακια κ πετσετες!! Ενα δεκακιλο πλυντήριο γεμισαμε!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άρα δεν είμαι η Μονη.. Κάτι είναι κ αυτο. Πάντως απο αύριο θα πάρουμε κι αλλα κ δεν θα έχω το άγχος αυτο.
Πηνελοπη, κ κυριολεκτικά κ μεταφορικά..
Χαρα μου, τα φιλία μου. Ευχαριστω γθα την συνταγή..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kala Xara oi pragmatikoi mou filoi einai ta paidia pou sygkatoikousame agglia otan spoudaza,ektos apo ayta ta paidia oloi oi alloi pane k erxontai k den m endiaferoun!

Mia omws filh pragmatika me tsadise para poly..douleyame mazi m ayth wspou apolythike,pada thn eperna na dw ti kanei klp,emene tote m enan gomeno k hthele thn hsyxia ths..meta phge k douleye thes/nikh k opote phgaina pada thn eperna na vgoume klp..wspou elhkse h symvash ths k gyrise sthn polh ths..meta milousame sto fb..epsaxne gia douleia klp klp..wspou kati vrhke sthn Athina k epsaxne na vrei spiti k legame molis taktopoihthei na paw spiti ths klp gt ekeinh sto diko mou den erxotan epeidh htan makrya klp k eixe trexamata...k ftanei o kairos p mathainw pws eimai egkuos k ths to lew k akoma perimenoume na voleytei...k ksafnika xanetai edelws..oute sto feis mou milouse tpt...Kai ena vrady prin 2-3 mhnes mou grafei sto feis...gia na mou pei pws vrhke allh douleia se aeroporikh k parathse to grafeio k vgazei polla lefta para polla leei!!k kanei polla taksidia k pws lupatai pou den mporei na meinei na ta poume alla etoimazetai gia clubing k otan me to kalo gennhsw an exw xrono na me vgalei eksw!!! K lew..poso kompleksikh prepei na eisai gia na to kaneis ayto????

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πηνρλοπάκι έχει δίκιο η Χαρούλα,δεν είναι φίλες αυτές!!!!!
Χαρούλα κι εγώ αυτό είπα,μετά στο ένα χέρι το νινί και στο άλλο το ιντερνετ!!!!
Μόλις παραγγείλαμε να γουρουνιάσω χαμπουργκεράκι!!!!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τιποτα Αννουλα μου!!

οχι μονο κομπλεξικη αλλα κ ψωναρα,καλυτερα που εγινε ετσι να μην την εβαζες σπιτι σου τετοια κοπελα!!
κ εγω εδω εχω μονο 4-5 ατομα απο το γυμναστηριο που κανουμε παρεα τωρα ομως νιωθω οτι εχω ολες εσας κ ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι περασα τους 9 μηνες της εγκυμοσηνης μου με ατομα που με βοηθουσαν σε ολα! Very Happy

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα, μου χάλασε το λαπτοπ και τώρα αναγκαστικά μπαίνω από τον σταθερό που η καρέκλα δεν με βολεύει καθόλου να κάθομαι….
Μόλις τελείωσα το διάβασμα και στενοχωρήθηκα με την Σοφία τι γυναίκα είναι αυτή η πεθερά της που της συμπεριφέρεται έτσι!!! Σοφία μίλα!!! Βάλε τα όρια σου γιατί θα σε πατήσουν!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 35 311356
Βρε μαμάδες πέφτει πολύ πλύσιμο ωχ ωχ ωχ να μας τα λέτε να προετοιμαζόμαστε…. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 35 93981 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 35 517142
Εμένα τα συμπτώματα καλά κρατούν αλλά ο μικρός δεν λέει να βγει. Πόνοι στη μέση, πίεση στον κόλπο, πιέσεις στα νεύρα στο εσωτερικό των ποδιών κάτι σαν κράμπες αλλά όχι ακριβός. Για να δούμε πόσο θα κρατήσουν όλα αυτά, Πέμπτη έχω γιατρό αν δεν έχω γεννήσει μέχρι τότε…

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αμαν βρε Ελευθερια μου τι με κανεις βραδιατικα κ εχει κατι μερες που θελω να φαω goody's αλλα ολο το αποφευγω

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντε Κυριακή μου ευχομαι συντομα κ εσυ να γεννησεις!!

Πρςγματικα πολυ πλυσιμο, δεν τα προλαβαίνουμε τα παιδακια μας!!!!

Πηνελόπη τελικα στα σημαντικα γεγονοτα στθν ζωη μας γινεται παντα κ ενα ξεκαθαρισμα σχετικα με τους ανθρώπους που εχουμε γυρω μας!!! Καλο ειναι αυτο μα ξερουμε τι μας γινεται!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παω σιγα σιγα να ξυπνησω τον μπεμπουλη για φαγητο... Αν εχω μετα κουραγιο θα ξαναμπω

Φιλια

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρε Κυριακη μου κ εσυ μαζι με Χριστινακι και Πηνελοπη εισαι εε??αντε με τη σειρα παρτε το να εχουμε κανενα μωρακι ακομα!!

κοριτσακια μου την κανω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 35 850933 δεν την παλευω αλλο κλεινουν τα ματακια μου!!

φιλακια πολλα και καλο βραδυ να εχουμε!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kuriakh k egw Pempth exw giatro.meshemri stis 2!!!!!
Ade na exoume kala nea k oi 2 mas!!!

Xara mou zhleia poly kai anasfaleia h sygkekrimenh opws katalava sto telos.Alla na sou pw an den katalavei ta la8h ths ap oles tis douleies tha thn apolyoun k oles ths ths files tha tis xanei.Krimas oloklhres gynaikes na mhn sevontai tous eaytous tous.
K egw edw sto forum vrhka k parea k endiaferonta k xara k makari na vriskoume xrono pada na milame k na mhn xathoume,einai krimas gt einai shmantikes aytes oi stigmes kai h diadromh ths egkumosynhs p moirazomaste.

Paw na valw ena likeraki fraoula Smile

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τώρα σε διάβασα Πηνελόπη μου και στενοχωριέσαι για αυτή την << φίλη >> σου, τελικά δεν άξιζε και αποκαλύφθηκε πως πραγματικά νιώθει για σένα. Και εγώ την έχω πατήσει με κοπέλα που κάναμε κολλητή παρέα 10 χρόνια και μόλις έμαθε ότι παντρεύομαι έγινε άφαντη, τώρα δεν μιλάμε καν!!!
Ξέρεις εγώ πως σκέπτομαι γενικότερα? Πως ο Θεός επιτρέπει να μένουν στη ζωή μας οι άνθρωποι που αξίζουν για μας ενώ διώχνει αυτούς που η παρουσία τους δεν είναι προς όφελος μας. Ίσως αυτοί οι άνθρωποι να είναι για κάποιους άλλους ιδανικοί αλλά όχι για μας, άλλωστε δεν ταιριάζουμε όλοι με όλους!!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλό βράδυ χαρά μου! Sleep
Εμυ μου πας να ταΐσεις το μπουμπούκι σου? Καλή όρεξη!!! sunny

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhnyxta,kalh ksekourash se manoules k egkuoules pou pane gia upno..egw edw tha eimai me to laptopaki alla se ligo th avaloume thn tainia na doume opote den tha poly-milw k egw!

Sas kalhnyxtizw prokatavolika k egw loipon gt otan teleiwsei h tainia oles tha koimaste!!

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 35 502437 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 35 502437 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 35 502437

Kuriakh mou den stenaxwrethika me thn apousia ths,tsadisthka me ton tropo ths!
Allwste h zwh mou den prokeitai pote na eksarththei apo tous filous,mono apo thn oikogeneia p exw , apo ayth p dhmiourgw k apo ton idio mou ton eayto fysika.
Filoi pou erxontai k feygoun einai polloi alla den einai k aparaithtoi.

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Θα σας αφήσω και εγώ γιατί πιάστηκα στην καρεκλά!!! scratch
Καλό βράδυ να έχετε, φιλάκια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 35 417472

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα μανούλες και εγκυούλες!εγώ σήμερα ποταμό ποταμό απο ότι καταλάβατε !!!Τί το ήθελα το χαμπουργκεράκη βραδιάτικα,ακόμα δεν το έχω φωνάζει!Δράμα!Απο ότι είδα και εσείς νωρίς το δυαλήσατε!!!!Νας σας ενημερώσω ότι έξω βρέχει!!!!!!Φθινωπόριασεεεεε!!!!!
Καλή μας μέρα λοιπόν!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 35 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 35 654316

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια κοριτσαρες μου!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 35 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 35 215994 επιτελους δροσουλα βρε παιδι μου Smile Smile Smile

εγω ας πουμε οτι κοιμηθηκα λιγακι το βραδυ,ειχα κατι πονακια περιεργα σαν να ηταν απο το εντερο ουτε κ εγω καταλαβαινω Embarassed Embarassed
τωρα περιμενω τον φιλο μου για το λαπτοπακι μου....αντε να φτιαχτει γιατι εχω φρικαρει Mad Mad απο το κολλημα που τρωει!!

Ελευθεριτσα μου αργα το εφαγες κοριτσακι μου γιαυτο δεν μπορεσες να το χωνεψεις!!ελπιζω τωρα να εισαι καλυτερα!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!
τι κανετε?μετα απο ενα δυσκολο απογευμα τουλαχιστον κοιμηθηκαμε καλα!
πολυ κλαμα η μπαλαρινουλα μου!πονακια μαλλον εχει...μου πληγωσε και τις θηλες απο τη λυσσα της.ητανε ενα δυσκολο απογευμα που περασε.ουφ!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhmera Koritsakia mouuuuu!!!!
Exw shkwthei apo tis 8:30!!
Exw ena kainourio symptwma!!!Ksypnhsa me to deksi mou xeri prismeno kai piasmeno..xaxaxxaxa..ti einai touto????
Exw poly energeia ..tha kanw douleies!!!!!
Tha phgaino-erxomai na sas diavazw...a!!Efaga k tyropita..eixa na faw apo ton 2o mhna nomizw!!!
M arese p evrexe mexri prin apo ligo..sas exw pei oti thelw na gennhsw me vroxh????

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Πηνελοπη!και εγω με βροχη ηθελα αλλα επεσα στις τελευταιες ζεστες μερες.....πολυ πρωινη εισαι τωρα τελευταια!ετοιμαζεσαι για τον ερχομο του μικρου?

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofaki na sou pw ti exei symvei...to a/c mou kserene thn mytoula mou,aytes tis meres exei drosia k den to anoigw sto dwmatio k anapnew kalytera...epishs kathe vrady vazoume tainia na doume k o kalos mou kserenetai ston kanape..opote exw olo to krevati diko mou ..oso na peis einai apolaysh..k telos me to p akouw to alarm tou trexw ston kanape na koimhthoume 5 lepta agkalia prin fygei k etsi ksanavrhka fysiologikous rythmous!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κ απο μενα!! Εχω τον μπεμπη αγκαλια να κοιμηθει... Εχει γινει αγκαλιτσας, θελει να κοιμηθει καμια ωρα στην αγκαλια μου κ μετα να παει στο καλαθακι του!! Θα καλοπερασουμε!!!!

Πηνελόπη κ ΣοφούλΙ το ιδιο σκεφτόμουν κ εγω με την βροχη!!!! Δεν περιμενα να υπαρχουν κ αλλοι ανθρωποι που να εχουν τετοιες προτιμήσεις! Καλα εγω εχω κ λατρεια με την βροχή ως γιαννιωτισα!!

Ελευθερία μου... Καλη χωνεψη κοριτσι μου!!!
Χαρα μπορει να ειναι τιποτα συσπασουλες αυτο που νιωθεις, μην ανησυχείς...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις