Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
169 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 169 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tinako mou stamata na metras kila,isws ekei einai to kleidi..to lew k ston eayto mou..an papsw na skeftomai thermides,kila,podous isws hremisei to kefalaki mou apo ayto to anxos k isws kanw ligoteres voltes sto psygeio Smile

Egw an akoma skeftomai na ta krathsw einai gia enan logo..an kanw ena 2o paidi k xreiastei kati k mporei na swthei apo ta kutara tou 1ou mou paidiou..ayto mono alla k pali eimai sigourh pws me tosa pou plhrwneis gia na pareis sigoura tha vrethei symbato deigma. Epishs ap oso exw diavasei olh ayth h ysteria gi ata vlastokutarra mono sthn Ellada einai toso megalh..exw diavasei pws arkoun 5000 deigmata gia na kalupsoun ton plhthysmo ths xwras mas kai pws emeis exoume stis trapezes 100.000 deigmata..olh ayth h paraplhroforhsh kapoion skopo exei,den mporei!Oute tous idiwtes pisteyw alla oute kai tis dhmosies trapezes pou organwnoun seminaria k klegontai gia na dwriseis.Kapoio lako exei h fava.

Anyway Xristinaki mou den mou vgazei kapoio keimeno na diavasw to link,mhpws eimai ksanthia???

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βιάζομαι κι εγώ είναι η αλήθεια να χωρέσω κατευθείαν στα ρουχαλάκια μου..ό,τι είναι με φερμουάρ δεν μου κουμπώνει ακόμη. Χριστινάκι μου σήμερα με το ζόρι κρατήθηκα να μην τα βγάλω, άρχισε να δουλεύει πάλι το κακό διαβολάκι Sad σήμερα υπερίσχυσε το αγγελάκι, άντε να δούμε..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Chris ok mou to anoikse!!!!!Oti na nai k apo opou na nai!!!Exei trelatehi o kosmos,exoun trelathei k oi episthmones!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:Βιάζομαι κι εγώ είναι η αλήθεια να χωρέσω κατευθείαν στα ρουχαλάκια μου..ό,τι είναι με φερμουάρ δεν μου κουμπώνει ακόμη. Χριστινάκι μου σήμερα με το ζόρι κρατήθηκα να μην τα βγάλω, άρχισε να δουλεύει πάλι το κακό διαβολάκι Sad σήμερα υπερίσχυσε το αγγελάκι, άντε να δούμε..

παντα το αγγελακι να υπερισχυει θελω οκ καλη μ;!!!
αμα σου ερχεται το διαβολακι να επικοινωνεις να το διωχνουμε μαζι!! φοβερος αγωνας ομως και σε καταλαβαινω απολυτα.. και γω ευχομαι να μεινει μακρια μου! δε βοηθα σε τπτ στην τελικη

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Re Tinaki agaph mou oxi kalytera vges perpata 2 wres me to mwro h monh sou na ta kapseis para na gyriseis s ayth thn synhtheia.
Tha kaneis kako ston organismo sou k o skopos einai na eisai omorfh lamperh k ygeihs.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συμφωνω με την φιλη πηνελοπη τινακο!
πρεπει να βαλουμε επιτελους μυαλο σε αυτο το θεμα καλη μου..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koritsia asxeto twra koitousa ti exei h tv k exei pio meta mia kwmwdia sto mega,poly gelio! Thn eixa dei se therino paliotera k eixa gelasei gi ana doume tha mou fanei k twra asteia ????

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τιτλο της ταινιας πηνελοπη μ;

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ σε ιδιωτική δεν το σκεπτόμαστε καθόλου για τους λόγους που και εσείς είπατε, αλλά στη δημόσια το σκεπτόμαστε γιατί δεν θέλω να πάει στα σκουπίδια κάτι που ίσος είναι δώρο ζωής για ένα άλλο παιδάκι. Ξέρω πως είναι πανάκριβα αν κάποιος το χρειαστεί αλλά (μακριά από όλους μας) τέτοιες ώρες όλοι κάπου βρίσκουμε τον τρόπο. Κύτταρα μπορούν να συλλεχτούν και από το δέρμα αλλά και από τα νεογιλά δόντια του παιδιού σε μεγαλύτερη ηλικία και να χρησιμοποιηθούν όχι σε περιπτώσεις λευχαιμίας αλλά στην κατασκευή κάποιου οργάνου που παρουσίασε βλάβη πχ πάγκρεας (σακχαρώδης διαβήτης) κα. Είναι μια δύσκολη απόφαση… θα δω τι θα μου πουν αύριο στο τηλ και βλέπουμε.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dracula dead and loving it kapws etsi.Exoume parei k ena dvd alla nomizw einai ^vary^ k den eimai se mood gia tetoio shmera.
Teleiwse h mpataria sto laptopaki k to efera sthn kouzina ,pali tha piastei o popos stis karekles!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Smile Εγώ βλέπω σταρ η θεια από το Σικάγο, αυτοί οι παλιοί ηθοποιοί είναι άπαικτοι!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ontws!!!Palia evlepa synexeia ellhnikes tainies kuriws Kuriakes k se repo twra den kserw den mporw na ta parakolouthisw,isws eixa parei megalh dosh Smile

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τινακι μου... τι τελεια φωτο ειναι κ αυτη??? Η φιλη σου μεγαλο ταλεντο, στο χω ξανα πει... αλλα ειχε και σουπερ μοντελα!!!! Ανεκτιμητες οι φωτογραφιες!!!

Κυριακη εμεις τα καναμε δωρεα τα βλαστοκυτταρα... υπαρχουν πολλες αποψεις! εμεις το ψαξαμε πολυ και καταληξαμε εκει... δεν ξερω ποσο τα εκμεταλλευεται η παγκοσμια τραπεζα, αλλα αν υπαρχει πιθανοτητα εστω κ 1% να σωθει καποιο παιδακι ή ενηλικας απο τα βλαστοκυτταρα που εχουμε δωρισει, εμενα με καλυπτει.

Αυτο που λετε για τα κιλα εμενα μ επιασε απο χτες... μεχρι χτες ενιωθα καλα, εβλεπα το σωμα μου να ξεπρηζεται κ ημουν σουπερ! δεν ειχα βεβαια προσπαθησει να μπω και σε ρουχα προ εγκυμοσυνης! Χτες ομως ειδα μια φωτο μου κ επαθα σοκ... πρωτη φορα στην ζωη μου που νιωθω χοντρη!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις εδω εχουμε ενα ταλεντ σιοου στο Μεγκα Κυπρου που ειναι για διασημους που χορευουν κ τραγουδουν κ εχει πλακα!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια sorry χαθηκα 2 μέρες, αλλα τα έχω δει όλα με τα δυο μαζι.. Σήμερα είχαμε κ παιδιατρο, κ τελικά είναι λίγο ανεβασμένο το ικτερο του μπεμπη.. Είναι κίτρινα κ τα ματακια του.. Κ μας είπε καλο φαΐ, κ επειδή διστυχως δεν έχω πολυ γάλα, το καταλαβαίνω κιόλας γιατί καμία φορα θέλει να τρώει κάθε μια ώρα μας είπε να δώσουμε συμπλήρωμα. Χθες έφαγε στις 11,1,2,3 κ μετα ξύπνησε στις 8. Άρα ότι να ναι. Έκανε κ κακά 10 φορές χθες, δεν προλαβαινα να τον αλλάζω. Ο αφαλος μας σχεδόν έχει φυγει,κρεμεται στο μισο.. σήμερα συναχωθηκε κ η μικρη κ παλεύω να μην τον πλησιάζει πολυ. Κ όπως καταλαβαίνετε γίνεται χαμός.. Είμαι με το βυζι έξω όλη μέρα..Σας χρωσταω ακόμη φωτο.. Έχω βάλει στο fb, απο το Κιν. Εδω γθα να την βάλω θέλω λάπτοπ κ βαριεμαι.. 
Πηνελοπη μου γλυκο με γεια το ριλαξ.. Θα σε βολέψει, κ εγω λέω να το ανεβασω σε λίγες μέρες απο την αποθήκη..να αρχίσω να τον βάζω..ΤΏΡΑ είδα ότι πουλάς powerplate. How much??? 

Τινη ωραία φωτο!!!ποια κοπέλα έχει πρόβλημα με το μωρακι της;;; Σοκαριστηκα. Όλα να πανε καλα ευχομαι με το μωρακι της!!!η Παναγίτσα μαζι τους!!

Κάπου διάβασα κ για δυσκοιλιοτητα.. Εμένα μου δώσανε 2 χαπακια ντουρκολαξ στο μαιευτήριο γιατί δεν είχα παει τουαλέτα 3 μέρες, κ πήγα πανευκολα. Τους ρώτησα ΤΏΡΑ με θυλασμο αν μπορω να τα πάρω σε περίπτωση ανάγκης κ μου είπαν ναι. 

Κατερίνα να σας ζήσει ο Μπεμπης!!


Μου λειψατε κορίτσια!!! Τα φιλία μου σε όλες σας!!!

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσάκιαααααα μου!!! Μου λείψατε πολύ!!!
Έχουμε μετακομίσει και ακόμη δεν μου έχουν βάλει το ίντερνετ!!
Πόσο έχω στεναχωρηθεί που έχασα τις πρώτες στιγμές από τις περισσότερες που γέννησαν!! Crying or Very sad
Να σας ζήσουν τα ζουζούνια σας γερά και δυνατά να είναι και με το καλό και σε εμάς τις τελευταίες!!
Κοριτσάκια μου πάω κάθε μέρα για περπάτημα μπας και κατέβει και προλάβω αυτή την εβδομάδα να μου βγεί ζυγός!!
Ελπίζω να μου βάλουν το τηλέφωνο αυτή την εβδομάδα και να επανέλθω!! Πολλά φιλάκια σε όλες σας!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 19 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 19 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 19 417472

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μας ελειψες Αννουλα..
να εισαι υπομονετικη και δυνατη θελει πολλη θεληση η μητροτητα, ολα θα πανε καλα και το μικρο σου θα στρωσει και θα μπει σε προγραμμα και εσυ θα βρεις τους ρυθμους σου!!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τινι μου όντος φανταστική Φώτο!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 19 50580
Καλά έχει το sex and the city το έχω ξαναδεί αλλά μου αρέσει. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 19 893968
Άννα μου να το βάζεις στην αντηλιά κοντά στο παράθυρο για το ίκτερο είναι παλιό, πρακτικό και πιάνει!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου τελειωσα επιτελους κ εγω!!σιδερωσα,εκανα κεικ και μαφινς κ το μπανακι μου κ εκατσα να σας διαβασω!!

Τινακι μου σουπερ η φωτο οσο για την κακια συνηθεια ειπαμε γθμναστικουλα λιγο προσοχη στο φαγητο κ ολα θα γινουν οπως πριν!!

Φωτεινακο μου εγω τα φτιαχνω αλλα καμια φορα να φανταστεις τα πεταω αν εχουν μεινει μερες,δινω μονο στον Γιαννη ενα το πρωι κ εγω να φαω 1-2!!

Πηνελοπακι σε ολους αρεσαν κ ειδικα στον Γιαννη οποτε χαρηκα κ εγω παραπανω!!!

Αννουλη μας ελειψες!!δεν χορταινει ο μπεμπης απο το δικο σου εε?μακαρι να κατεβασεις περισσοτερο γαλατακι!!

δεν θυμαμαι τωρα κατι αλλο να σχολιασω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 19 667478

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι Κυριακη μου το ξέρω, σήμερα αυτο κάναμε όλη μέρα..ελπίζω να συνέλθει γρήγορα το μπαρμπουνακι μου..ΤΏΡΑ κοιμάται απο τις 9 που έφαγε. Εγω κοιμιζω την μικρη, κ μόλις κοιμηθεί, θα πάμε να τον ξυπνήσουμε να του κάνουμε μπανακι, γιατί αν ξυπνήσει μόνος του, θα τρέχουμε σαν τρελοί, γιατί τα ρουφαει όλα, λαιμους, μαγουλα, πηγουνια, κ ότι είναι εκτεθειμένο.ο βεντουζας. Κ έχρισε κ μια κακιασμενη φάτσα όταν το κανει.. Γελαω πολυ.. Κ αυτο με το κατόυρημα έχει γίνει ανέκδοτο. Πως γίνεται κάθε φορα που του βγάζω πανα να κατουραει όλο τον κόσμο; Το περιμένει;;; 

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χιχιχιχ πρεπει να ειναι πολυ φατσα ο γιοκας σου Αννουλα μου!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννούλα μουυυυυυυυυυ!! κοριτσάρα μου κι ο μπαμπάς μου μπαρμπουνάκι μου λέει την μπεμπίτα μας! χαχαχα! μια από τα ίδια κι εμείς με το κατούρημα, προχθές την άλλαζα, της σηκώνω τα ποδαράκια ψηλά να της περάσω την καθαρή πάνα από κάτω και τρώω στα μούτρα το συντριβάνι!! και να πω ότι είναι και αγοράκι να τα πετάει ψηλά! κακάκια live να δεις, φρεσκότατα! ελπίζω να μην είμαι πολύ περιγραφική Smile
Ο ίκτερος δεν είναι κάτι ανησυχητικό, το παρακολουθείτε απλά και θα φτιάξει, το πρώτο δεκαήμερο είναι, μετά δεν παίζει να ξαναπαρουσιάσει..να μου φιλήσεις και τα 2 παιδάκια σου γλυκά!


Χαρούλα μου θα κάτσω μόλις τελειώσει το sex and the city (Σαμάνθα θεά μου!!) να ξαναδώ το άλμπουμ σου yummy για πολλοστή φορά, αυτή τη φορά με τον κ. Μάνο! χαχαχα! καλέ γιατί τον λες κύριε Μάνο στο φέισμπουκ! είναι μεγάλο τρελοκομείο, μην κολλάς!! Smile

Kορίτσια μου τα ξαναλέμε αργότερα, μουάτς!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το ξερω Τινακο οτι θα ειναι τρελοκομαιο κ ο αντρας σου με τετοια γυναικα αλλα επειδη δεν εχουμε γνωριστει γι΄αυτο το ειπα ετσι μη με παρεξηγησει κιολας!!εμεις γνωριζουμε τα ονοματα των αντρων μας τοσο καιρο που μιλαμε αυτοι ομως δεν μας ξερουν!! Rolling Eyes Rolling Eyes

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χαρά μου είδα τις Φώτο σου στο fb πολύ ωραία είσαι!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 19 417472
Είδε και ο άντρας μου το μπαλκόνι σας και τρελάθηκε με τα λουλούδια του αρέσουν πολύ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις