Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
119 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 119 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααααααααααααα καλως την ομορφη και νομιζα οτι μιλουσα μονη μ!!! καταφερα και εκανα τη διορθωση στη λιστα!!!
Αχ γλυκεια μ τα νυχακια τα εβγαλα Crying or Very sad Crying or Very sad βασικα εβγαλα το τζελ και τα εκανα μονη μου μανικιουρ ενα εντονο φουξια και θα επιχειρησω να βαλω κανενα στρασακι επανω. μου ειπε η εκτεσινη γιατρος οτι δεν κανει να εχω νυχια οποταν εβγαλα το τζελ..

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κατερίνα να σου ζήσει!!! Να είναι γερό και τυχερό και πάντα ευτυχισμένο!

Ξεράθηκα στον ύπνο κάποια στιγμή και πριν από λίγο ξύπνησα... Έκανα ένα μπανάκι και περιμένω τις φίλες μου για καφέ αφού θα τις δω πάλι μετά τη γέννα.

Για την επισκληρίδιο και τα δημόσια νοσοκομεία υπάρχει πρόβλημα με την προμήθεια υλικών και τις εταιρείες. Στο αναισθησιολογικό δουλεύω σε δημόσιο νοσοκομείο. Τώρα αν παίζει και κάτι άλλο δεν ξέρω. Πάντως οι αναισθησιολόγοι μας ζητούσαν αλλά μέχρι και που σταμάτησα από τη δουλειά το θέμα είχε μείνει ακόμα στο γραφείο προμηθειών (για πάνω από 6 μήνες)

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
K na mhn ksanavaleis gel den xreiazetai,ekei den kanoun shelac?K egw den to eixa dokimasei ap otan dokimasa den kanw tpt allo krataei 10-15 meres exei ola ta xrwmata k pernei panw k strass p s aresoun.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:K na mhn ksanavaleis gel den xreiazetai,ekei den kanoun shelac?K egw den to eixa dokimasei ap otan dokimasa den kanw tpt allo krataei 10-15 meres exei ola ta xrwmata k pernei panw k strass p s aresoun.

αγαπη να ρωτησω δεν το ξανακουσα! ειναι κατι σαν μονιμο μανικιουρ δηλαδη; ε ναι με το τζελ χαλανε λιγο τα νυχια τουλαχιστο με τις πολλες συντηρησεις χαλανε..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nai einai san monimo mano..alliws to lene uvridiko gel..to aplwnei san to mano k to psinei sthn laba,gia na to afairesei sou vazei ta daxtyla mesa se aseton gia 3 lepta peripou,den ksynei katholou..sou kanei to manikiour k to ksanapernaei..kostizei peripou 18-10 eyrw edw athina.Egw mono ayto kanw,einai k pio sydomo ap to gel kai na sopu pw meta apo tosa xronia p ekana gel k akrylika twra epitelous ta nyxia mou einai makrya dynata k dika mou.Na to psakseis,tha to latrepseis!!!

Katerinaki poso thelw na paw k egw twra mesa na lysaksw ston ypno!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ τελειο μου ακουεται παντως φιλεναδα!! σκεφτου οτι δυναμωσαν τα νυχακια σου με αυτο - πολυ σημαντικο !! θα το ψαξω εννοειται να βρω που κανουν σιγουρα θα εχει εδω γιατι ολες σχεδον οι κοπελες στην κυπρο τα κανουν τα νυχια τους! εδω οκ ουτε το τζελ ειναι πολλα, 20 ευρω τον μηνα εδινα αλλα παλι καλυτερα αυτο που λες!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κατερινακι μου!! δε ξερω γιατι δεν κανουν στο νοσοκομειο στην κυπρο επισκληριδιο εννοω αν ειναι ο ιδιος λογος με εκει. λογικα ομως ναι, αν και τα δημοσια εδω και ειδικα εκει που θα γεννησω ειναι παρααα πολυ καλο και το μονο τοσο εξειδικευμενο στη μαιευτικη.. βασικα εγω μονη μου επελεξα να μην κανω, και ιδιωτικο να πηγαινα δε θα εκανα.. δεν παραπονιουμαι λοιπον απλα καποτε περνα απο το μυαλο μ οτι θα ηταν πιο ευκολη λυση Very Happy

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Na to psakseis,egw sthn arxh eixa grinia p evgala ta gel k emeinan koda k lepta alla mesa se 3 mhnes me ayto p s lew estrwsan k twra einai super k dynata.Ayto to ksisimo kanei thn megalh zhmia.
Anywayz,ayrio exw radeyou prwi 10:30..elpizw na mhn xreiastei na ta ksanakanw ws na gennhsw Smile Kamia fora nomizw tha erthoun Xristougenan k akoma egkuos tha eimai,xaxax

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Den thn paleyw paw na ksaplwsw ligo ston kanape k eimai sigourh tha me parei o ypnos,elpizw mono gia en amisa-wro mhn shkwthw pali k vrykolakiasw Smile
Smouatsss!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φιλακια γλυκεια μ καλη ξεκουραση!! μπαι δε γουει σκεψου μονο οτι ειναι οι τελευταιες μας μερες εγκυουλες!! αχ μωρε τωρα με επιασε. θα μου λειψει η κοιλιτσα!!
απο την αλλη θελω να βγει η μπουμπου!!
παω και γω να συνεχισω δουλιτσες και λογικα θα μπω αποψε!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:κοριτσια εκτες ποια μας ειπε οτι γεννησε η Χρυσα η η Αννια; νομιζω η χαρα θα θυμαται


χθες μπηκε η ANNIA και μας το ειπε για την Χρυσα δεν ξερω αλλα απ΄οτι ειδα την ειχες βαλει στη λιστα κ μετα την εβγαλε το Δεσποινακι!!

εγω εβαλα για ψησιμο τα μαφινς και μετα θα φτιαξω ενα κεικακι για εδω για το σπιτι για να κερασω κ την Ελευθεριτσα που θα ερθει αυριο για καφεδακι,οποια αλλη θελει το σπιτι ειναι ανοιχτο!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πηνελοπάκι και χριστινάκι μου τι κανετε?δεν σας προλαβα νομίζω το πρωί γιατι μετά έιχα να φτιάξω μιλφείγ,μαφινς και φαγητό,να βάλω πλυντήριο και να μαζέψω το σπίτι ενδιάμεσα να αλλάξω ταίσω την μικρή και να διαβάσω τον γιο μου!χαχαχα τα έπαιξα μονο που τα έγραψα η μάνα...
σας θυμίζω ότι δεν επιτρέπουν να έχεις βαμμένα νύχια ποδια χέρια σε χρώμα γιατι θέλουν να βλέπουν το χρώμα τους απο μέσα.σε περίπτωση που δεν παίρνει οξυγόνο ο οργανισμός σωστά μελανιάζουν τα νύχια και αυτο θελουν να παρακολουθουν.σας το λεώ για να μην σας το ξεβάφουν και σας κάνουν χαλια.εγώ που δεν κάνω ποτέ γαλλικό αλλά πάντα χρώμα σκουρο αναγκαστικά τα έιχα απο τον 8ο βαμμένα γαλλικό

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαρουλάκι μου με έχεις καταστρέψει με τα μαφινς..ουτε και ξέρω ποσες φορές τα έχω φτιάξει...το θέμα είναι οτι τα τρώω η pig κιόλας!έφτιαξα πάλι σήμερα μια δόση,έιπα να είμαι συντηρητική ..αλλά έφτιαξα και μιλφειγ η μουλάρα και ε΄χω φάει και απο τα 2!!ότι δεν έφαγα στην διάρκεια της εγκυμοσύνης τα τρώω τώρα θα γίνω χοντρη και δεν έχω και το ελαφρυντικο της εγκυμοσύνης τώρα αχαχαχ

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φωτεινουλα μου περιττο να σου πω οτι σου βγαζω το καπελο!! να σου πω. ολη αυτη την ενεργεια την ειχες και σαν εγκυος;;; επειδη εγω λιγα πλυντηρια εβαλα και απλωσα και ενα σκουπισμα και νιωθω κοματια!!!

Χαρα μου την Αννια την βαλαμε. αυτην εννοουσα. η χρυσα μπηκε μολις καναμε το γκρουπακι μας στις αρχες και μετα δε ξαναμπηκε, δε ξεραμε καν το φυλο

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα δικαιουσαι να φας οτι θες! συγγνωμη αλλα δε χαρηκες το φαγητο στην εγκυμοσυνη οποταν καλα κανεις Very Happy

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:τωρα δικαιουσαι να φας οτι θες! συγγνωμη αλλα δε χαρηκες το φαγητο στην εγκυμοσυνη οποταν καλα κανεις Very Happy
χριστινάκι μου έτσι ήμουν και στην εγκύμοσύνη εκτός απο τον 9ο που δεν την πάλευα πια.οχι τόσο πολύ γιατι δεν έιχα πολύ χρονο με δουλεια και φίλιππο και σπίτι,τώρα που έχω χρόνο που δεν δουλεύω είναι καλύτερα.προσπαθω να κοιμάμαι και λίγο όταν κοιμάται η μικρή γιατι δεν θα την παλεψω ολη μερα,αλλά δεν το καταφέρνω πάντα.όσο για το φαγητό τώρα το χαίρομαι ειναι αλήθεια αλλά δεν έχω ζυγιστεί καθόλου απο πριν γεννήσω.αύριο που θα πάω φαρμακειο θα ζυγιστώ και αναλόγως θα πράτω απο δω και πέρα.γιατι δεν θέλω να γίνω γουρουνα.μεχρι στιγμής καλά ειμαι μην το χεσω τώρα..κι ερχονται και χριστούγεννα...αντε να σαραντήσω να πάω στον γιατρό για να ξεκινήσω πάλι το powerplate..πως θα βγω το καλοκαίρι οεο??

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Telika den koimhthika apla araksa ligo monaxoula mou k skeftomoun.

Foteinh esy ap thn mera p gennhses kaneis agwna dromou..olo douleies!!!Bravo thelw k egw meta etsi na exw thn energeia sou!!!!

Egw ayta ta muffins koritsia mexri na xasw ola ta kila den tha ta ftiaksw..oles lete sas katestrepsan!!

Epishs foteinh p kaneis powerplate??Exw egw sto spiti alla logo xwrou proxtes to evala sthn xe k to poulaw.Exoume tosa organa pou ap ola ayto mou htan to pio axrhsto.

Exw mia xalia diathesh twra to apogeyma enw olh mera hmoun kala.

Xarouli mou aresan ta mallakia sou stous allous,ti entypwseis s eipan???

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλησπέρα αγάπες μου!! μου λείψατε όλη μέρα αλλά δεν μπόρεσα να μπω νωρίτερα. Τώρα θα σας διαβάσω!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κοριτσάκια να ρωτήσω κάτι οι μανούλες με τα βλαστοκυτταρα τι κάνατε? Εμείς έχουμε σκοπό να τα δωρίσουμε σε δημόσια τράπεζα αύριο θα τους πάρω τηλ. Να δω τη διαδικασία στην επαρχία. Οι εγκυουλες το έχετε σκεφτεί?

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tinako prin 3 lepta koitousa thn foto sto feis..einai foverh!!!!

Gia ta vlastokutara twra..egw den exw apofasisei an tha ta krathsw h an tha ta petaksw edelws,na ta dwrisw apokleitai padws.
To thewrw terastia apath thn dwrea.
Eida xtes k mia diafimish p elege gine dwriths organwn - doriste vlastokutara k pio poly neyriasa!
Gnwrizw pws yparxoun manes pou kanoun 2o gia na swsoun to 1o me ta vlastokutara h toulaxiston etsi mas lene.
O giatros mou mas eipe einai h episthmh tou mellontos k oti an ekane twra paidi tha ta kratouse.
O dikos sou ti leei???
Padws dwrea den ta kanw egw gia tous idious logous pou den ginomai kai dwrhths organwn me stampa,an mou symvei kati exw pei stous dikous mou na dwsoun..an zousame s enan idaniko kosmo isws k na to ekana.
Epishs na gnwrizeis pws se periptwsh pou kapoios ta xreiastei eite esy ta dika sou eite esy agnwstou gia na ta pareis tha sou kostisei kapou 20.000 k an exeis asfalish tha sta dwsei to kratos pisw..an k den kserw an dinoun olo to poson pisw.Oso gia trapezes..an protimiseis na ta krathseis epelekse Ellhnikh giati ayth h Elvetikh pou proteinoun einai men kalh alla logo tou xronou metaforas tous ^xalaei^ ena pososto twn kutarrwn.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tινη μου τι ωραιααααα φωτο!!! πολυ ρομαντικη συγκινητικη υπεροχη τελεια!! οπως τις ταινιες ειστε! σταρ!!!

Κυριακη μου ειχαμε ανοιξει πολλα θεματα για τα βλαστοκυτταρα. νομιζω αν δε κανω λαθος η Ινα εχει αρκετες γνωσεις και μπορεις να τη ρωτησεις αλλα αν θυμαμαι καλα ηταν καθετη με αυτο το θεμα. στην τελικη μας κοροιδευουν γιατι εσυ αυτα που θα δωρισεις, θα τα πουλησουν παρακατω σε εξωφρενικες τιμες..δυστυχως αυτο συμβαινει.
οσο αφορα την τραπεζα για το δικο σου το μωρο, εννοειται ειναι κοροιδια γιατι το κυτταρο εχει παντα την προδιαθεση να αναπτυξει εκεινο που γενετικα θα αναπτυξει και εσυ με το να το δωσεις πισω στο παιδι σου σε καποια φαση στην ουσια δεν το βοηθας αλλα το εμβολιαζεις με το προβλημα διπλα!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με λίγα λόγια, δεν έχει νόημα να τα φυλάξεις για ιδιωτική χρήση, γιατί αν τα χρειαστεί μελλοντικά το παιδί σου (που πάσχει πχ από λευχαιμία -μακρυά από όλα τα παιδιά του κόσμου) τα βλαστοκύτταρα θα είναι άχρηστα, γία τον απλούστατο λόγο ότι εξελίσονται και αυτά σε λευχαιμικά.

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελόπη μου, Χριστινάκι μου και Κυριακή μου καλησπέρες!! Μάλλον εμείς μόνο μας είμαστε ονλάιν! Η Αννούλα σήμερα πού είναι; όλες λίγο πολύ δώσαν το παρόν το πρωί! Μανούλες και εγκυούλες. Ευχαριστώ για τα σχόλια στη φώτο αγάπες μου, πόσο είχα ευχαριστηθεί εκείνη τη μέρα η γκαστρούλα δεν περιγράφεται! Η καλλιτέχνιδα φωτογράφος μου την έστειλε σήμερα! Πώς είστε εσείς; Γιατί έπεσες σήμερα Πηνελόπη μου;

Εγώ σήμερα έφαγα τόσο που είμαι +1,5 και συνολικά +7 !! δεν μπορώ να συμμαζευτώ! πάει η ανορεξία που είχα την πρώτη εβδομάδα μετά τη γέννα. Βαρέθηκα να μετράω κιλά, σας το είπα;

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://filonohpontou.wordpress.com/2012/03/15/vlastokuttara-ektroseis/

δέστε και αυτό εγω περιττό να σας πω έφριξα!δεν ειναι εντελώς σχετικό αλλα σοβαρά αυτος ο κ'οσμος οπως ειπε και η πηνελόπη μονο ιδανικός δεν είναι!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:Πηνελόπη μου, Χριστινάκι μου και Κυριακή μου καλησπέρες!! Μάλλον εμείς μόνο μας είμαστε ονλάιν! Η Αννούλα σήμερα πού είναι; όλες λίγο πολύ δώσαν το παρόν το πρωί! Μανούλες και εγκυούλες. Ευχαριστώ για τα σχόλια στη φώτο αγάπες μου, πόσο είχα ευχαριστηθεί εκείνη τη μέρα η γκαστρούλα δεν περιγράφεται! Η καλλιτέχνιδα φωτογράφος μου την έστειλε σήμερα! Πώς είστε εσείς; Γιατί έπεσες σήμερα Πηνελόπη μου;

Εγώ σήμερα έφαγα τόσο που είμαι +1,5 και συνολικά +7 !! δεν μπορώ να συμμαζευτώ! πάει η ανορεξία που είχα την πρώτη εβδομάδα μετά τη γέννα. Βαρέθηκα να μετράω κιλά, σας το είπα;


χμμμ τι να σχολιασω για τα κιλα; προκτες μου εδινες κουραγιο τωρα θα σου δωσω εγω μαλλον Very Happy Very Happy ευτυχως περασε η φαση μου εμενα βεβαια μια μερα κρατησε!!
Τινακι παιδι μου οσο και να φας με το παιδακι και το τρεξιμο ολο και το ξενυκτι ολη μερα πιστεψε με δε θα βαλεις γραμαριο!! και συν 7 που εισαι ειναι θεαματικο! σκεψου εγω θα ηθελα να ειμαι συν 7 τα χριστουγεννα οχι τωρα!!! Respect
οποταν σσσσσσσ Very Happy εισαι κουκλα αγαπη μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 18 334590

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις