Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
132 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 132 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!Τί κάνετε;;;;
Δεν έχω διαβάσει ακόμα,θα το κάνω μετά!
Εγώ είμαι κομμάτια!Πονάει η μέση υπερβολικά,ήρθε η σιφινιέρα,και έφτιαξαν το δάτιο της μπουμπούς μου!!!Είναι τέλειο!!!!Το λατρεύω,έκανα και δουλείτσες και τα έφτυσα!!!!Τώρα μπορώ να πω ότι γεννάω και αύριο!!!!Μου έφυγε ένα βάρος!!!!
Αννούλα καλό θα είναι να πάρεις τηλ τον γιατρό να του πεις ότι πονάει ακόμα το ράμμα!
Μαράκι μου γιατί δεν κοιμήθηκές;
Χαρά μου έτοιμο το μαλλάκι;
Πηνελόπη μου συγνώμη για εχτές που δεν σου απάντησα,με πήρε ο ύπνος με το κινητό αγκαλιά!!!!
Νικολέτα μου,Φωτεινή μου και Μαριάνθη μου τα φιλιά μου!!!
Μαριέλ μου να σου ζήσει το μωράκι,καλή λοχεία!!!!
Ελπίζω να μην ξέχασα κάποια!Ότι θυμόμουν στα πεταχτά!!

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ANNAST έγραψε:Καλημέρα απο μένα κ απο μόνιμα πεινασμενο μπομπιρα μου. Απο τις 11 τον ταιζω κ τον ξεχεζω.. 11-11.15 τον αλλαξα 4 φορες.. Κ πως γινετε μόλις ανοίξεις την πανα, να κατουραει κατευθείαν.λες κ το περιμένει..τι θα γίνει με αυτο το θέμα. Συνεχίζω κ ποναω εκει στο ραμμα. Αλλα δεν παίρνω τον γιατρο μην μου πει να πάω απο κει.. Βάζω μπεταντιν κ ο θεός βοηθός, να κλείσει μόνο του..

Εγκυουλες! Επιτέλους κοιμήθηκα μπρουμητα!!!! Το ευχαρηστηθηκα.όσο μπορείς να ευχαριστηθεις με το βυζι τούμπανο.
Μανουλες, εσείς που θυλαζετε δίνετε όλες συμπλήρωμα; Εγω δεν έχω πολυ γάλα σήμερα, κ βλέπω ότι κ ο μικρός δεν χορταινει. Κάθε μια ώρα πειναει..αλλα απο συμπλήρωμα δεν έχω πάρει καν.. Αύριο περιμένω τον παιδιατρο να έρθει, να δω το θα μου πει.
Τι αλλα νέα;
Χαρα νε γεια το μαλλί, ελπίζω να μείνεις ευχαριστημενη!!
Εγω -8 κιλά σήμερα, κ είναι πολυ χαρούμενη, ας φύγουν τα υγρά να ξέρουμε ποσά θα πρέπει να χάσουμε μετα..

Αννα μου να μας ζησουν τα μωρουλινια μας!!!
δεν μπορεις να φανταστεις ΠΟΣΟ σε νιωθω ρε συ!
ακομα και με το ραμμα που λες και εγω εκατσα καπως ατσουμπαλα χθες και με ποναει το χαζο μπορει κ να μου κοπηκε κανενα....
το βυζι μου το ειχα 1 ωρα στη ζεστη σαπουναδα να μαλακωσει,ημαρτον!συν οτι θηλαζα απο τις 11 μεχρι τις 12:30, οχι συνεχομενα, γιατι ετρωγε και εχεζε συνεχεια!
Σας ευχαριστω για τις ευχουλες!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mariel na sou zhsei!!!!!!
Se ola ta koritsia filia polla :****
Nikoleta xtes se skeftomoun,pou eisai k tetoia!
Anna mou -8 ????Teleia??????? H koilia??Mproumyta???se misw!!!!
Eleytheritsa k egw ekleis ato pc k eidame tainia,to Moneyball ws tis 5 to prwi!!
Twra efyge k h komwtria ap to spiti!! Re koritsia..eixa parei mia vafh dikh mou..mou perase loipon thn vafh,mou ekopse thn fratzoula mou k mou ekane k isiwma kai mou phre 20!!! den einai poly liga???
Tha thn pernw m fainetai mia fora thn vdomada na me xtenizei na niwthw pio kala,10-15 mou eipe pernei xtenisma!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πηνελοπάκη μου με γεια το μαλλάκι!Ναι πράγματι είναι λίγα,κι αν πέρνει 10€ για χτένισμα αξίζει να το κάνεις;;;;
Σε ήθελα!!!!!!Τον Βαλακώστα τον γυναικολόγο που τον ξέρεις;Είναι ο γιατρός σου;

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Oxi,einai sto Ika edw sto Xaidari kai otan psaxnomoun mou toneixan systhsei,einai k filos tou giatrou mou. Giati?????

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ηταν ο γιατρός μου πριν μείνω έγγυος,αλλά είναι λίγο μακριά απο το σπίτι μου,και είναι γιατρός τη κολλητός μου!Είναι καλός αλλά μιλάει πολύ!Πήγαινα στο ιατρείο στις 5 και έφευγα στι 11 το βράδυ και με κούραζε πολυ!Σαν γιατρός πάντως είναι καλός!Και ξεγεννάει στο Ρέα και στο μητέρα!Την μαία του την λένε Γιωργία και έχει άλλη μία που δεν θυμάμαι το ονομά της!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου γυρισα κ εγω κ ειμαι περιπου ξανθουλα κ παλι,την επομενη φορα ακομα περισσοτερο!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 10 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 10 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 10 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 10 536304 ειμαι πολυ ικανοποιημενη απο το αποτελεσμα κ απο την τιμη!!Πηνελοπη ευχαριστω πολυ που το βρηκες!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 10 417472 μου εδωσε κ νουμερο για ριζα οταν βγει γιατι του ειπα οτι θα ειναι δυσκολο να παω με το μωρο!!
αυτα τα δικα μου γυρισα κ εφαγα τσιπουριτσα με μπροκολο κ πατατοκαροτα βραστα που τα ειχε κανει ο αντρουλης μου!!

Αννουλα μου κ εγω επιμενω να παρεις τον γιατρο μην το αφηνεις ετσι!!

Μαριανθακο κ Βικακι οτι κ να πω θα ειναι λιγο για τα ζουζουνια σας,ειναι γλυκες!!

Φωτεινακο θα σου στειλω σε πμ το επιθετο μου!!αχαχαχ λες να με ξερουν λογο μαφινς στο ιασω κ να δινω κ εκει συνταγες???αχαχαχα

Ελευθεριτσα μου αντε ξεκουρασου κ εσυ τωρα κ ας περιμενουμε μαζι την επομενη εβδομαδα να γεννησουμε!!


ξεχασα καμια αλλη??? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 10 667478

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eleytheritsa sorry trwgame!
Loipon na sou pw thn alhtehia oloi mou eipan pws einai poly kalos klp alla emena m fanhke mlkas..poly-logas..poly epideiksh..egw mou leei ksegennaw 300 gynaikes ton xrono..an me theleis tha mou stelneis sms alliws tha milas me tis maies,katalavaineis toses pou eiste den sas prolavainw..e den milas etsi sthn prwth epafh me egkuo..einai logiko p ton aperipsa!
Padws einai filos tou giatrou mou kai kserw kala pws einai poly kalos giatros.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xara poly xarhka twra p emeines ikanopoihmenh!!!Se proseksane e???Megeiaaaaa!!!!!!Glytwses k ena 40ari me 50ari opote mia xara!!!!!
Ade me to kalo twra!!!
K emeis mprokolo me perka omws!

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΠΕΜΠΤΗ ΠΡΩΙ 11:15 2700 Η ΜΠΕΜΠΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΗΣΥΧΗ ΟΛΟ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΜΕΘ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΩ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι μωρε γιατι να εδινα τοσα λεφτα χρυση βαφη θα μου βαζανε οι αλλοι??αχαχαχ σημασια εχει οτι με προσεξανε κ οτι βγηκαν αρκετα καλα δεν ειμαι τελιος ξανθια αλλα την επομενη φορα θα ειναι ακομα καλυτερα κ χωρις να εχουν ταλαιπωρηθει πολυ!!
με γεια κ τα δικα σου τα μαλλακια!!κ εγω ειχα μια κοπελα που επερνε 15 χτενισμα στο σπιτι αλλα εφυγε κ βρηκα σε μια αλλη στο σπιτι της με 9 ευρω κ λουσημο κ χτενισμα!!κ ειναι κ καλη!!
ειμαι ετοιμη για γεννα απο τωρα μεχρι την Δευτερα το βραδυ κ μετα απο Σαββατο βραδυ χιχιχιχι

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χαρουλίτο μαγεία το μαλλάκι!Αντα ανανεωθηκες κι εσύ!!!!!μπράβο κοριτσάκι!
Κορίτσια κι εγώ πέρκα με πατατούλες στο φούρνο έφαγαν σήμερα!!!!Ήταν η μέρα μου φαίνεται!!!!
Πηνελοπάκι μου στα λόγια μου έρχεσαι!Ακριβώς έτσι για τον γιατρό!που να πήγαινες και στο ιατρείο του,θα σου έδειχνε τα ρολόγια του και όλες τις κολώνιες του!Λίγο ψωνισμένος!Κι ήταν ένας λόγος κι αυτός που τον άλλαξα!Δεν ηθελα να στο πω εδώ μήπως φαίνεται και έχει καμμία κοπέλα και την αγχώσω!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σου ζησει Ευακι γερη κ τυχερη να ειναι κ εσυ καλη ανατροφη κ καλη λοχεια να εχεις!!περιμενουμε νεα οταν πατε σπιτακι σας!!φιλακια στη ζουζουνα σου

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Ελευθετιτσα μου ανανεωθηκα επιτελους κ εγω!!
θελεις να ερθεις την Δευτερα για καφεδακι σπιτι τωρα που τελειωσες κ τις δουλειες σου??γιατι εγω Τριτη πρωι θα παω Ιασω αν κ πιστευω οτι δεν θα αργησω γιατι θα παω στις 8 οποτε κ Τριτη θα βολευει κ Τεταρτη απο Τεταρτη απογευμα ερχοντε οι δικοι μου

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eyouli na sou zhsei to koritsaki sou!!!Elpizw twra na eisai kalytera me ola,perimenoume nea otan pia mporeseis!!!

Eleytheria mou,dhmosies sxeseis o Balak. xexeex! Ap to Mhtera exei fygei pia k mou elege oti to Rea einai diko tou to miso..den kserw an isxyei.Padws gia to Ika pou ton synantousa kalos einai Smile

Xarouli k egw emeina eyxaristimenh apo aythn gia ta apla pou xreiazomai kai oikonomikh,einai k h gynaika enos filou tou Mpamph opote tha thn pairnw na mou kanei kamia tostiera sta mallia k psalidi 1 fora thn evdomada na niwthw gynaika mexri na ksefalainepsw Smile

Paw na ksaplwsw ligo twra koritsia,eimai k aypnh k m exei pethanei shmera o mikroulhs!!

Filiaaaa

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να σου ζήσει Ευάκι μου!Καλή λοχεία να έχεις!Περιμένουμε τα νέα σου και φώτο απο την μπουμπού!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη ξεκουραση Πηνελοπακι μου!μακαρι να μπορουσα κ εγω να κοιμηθω λιγακι!! Crying or Very sad Crying or Very sad

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χαρουλίτο Εντάξει για Δευτέρα πρωί,γιατί το απόγευμα έχω γιατρό!Άρα πάρε με όποτε θες για την ώρα που μπορείς!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραια οτι ωρα σε βολευει ερχεσαι εγω μετα τις 9-9:30 ξυπναω!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύη μου να σας ζήσει!!! Περιμένουμε κ τα δικα σου νέα όταν με το καλο επιστρέψετε Σπιτι!!

Χαρα μου μεγεια τα Μαλλακια σου!!

Πηνελοπακι μου μεγεια κ εσένα!!πολυ καλη η τιμή της φιλίας σου. Κ εγω πρόσφατα έμαθα ότι αυτή που μένει απο κάτω μας είναι κομμωτρια, μπορει να την προτίμησω κάποια στιγμη!!

Εγω χουζουρευα γιατί κοιμόταν κ η μεγάλη κ ο μικρός κοιμάται απο τις 1. Η Ειρηνη ξύπνησε αλλα ο μικρός μπααααα... Μακάρι να είναι τόσο υπναρας κ μετα.. Σε λίγο θα ξυπνήσει κ θα θέλει να τα φάει όλα!! 

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω Αννουλα μου!!δεν ειναι καιρος για ενα μαλλι να δινουμε 100 και 150 ευρω οποτε κ εγω βρηκα και πηγα στον πιο φτηνο

σημερα ρε κοριτσια νιωθω τοσο δυσκινητη απο την κοιλια κ την αισθανομαι συνεχεια τσιτα!!δεν βολευομαι πια πουθενα ουτε ξαπλωμενη ουτε καθηστη!!! Mad Mad Mad Mad

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μία χαρούλα ο γιόκας σου Αννούλα μου,είναι και φαγανο´ς και υπναράς!Μακάρι να κοιμάται κι η δική μου έτσι ώστε ώστε να ξεκουράζομαι κι εγώ λίγο,και δεν με νοιάζει τόσο για την μέρα όσο για το βράδυ!!!!
Χαρουλίτο εντάξει για Δευτέρα,κατά τις 11 είναι καλά;
Κορίτσια εγώ γουρούνιασα πάλι,κάτω απο το σπίτι μου έχει ζαχαροπλαστείο!Έφαγα 3 κοκάκια και 1 εκλεράκι!!!!Αλλά τα ευχαριστήθηκα!το βράδυ το αντράκι μου θα
Με πάει έξω για φαγητό με τους κουμπάρους μας και θα γουρουνιάσω κι εκεί!!!!Τελευταίες μέρες λέω να το χαρώ γιατί μετά έχει δίαιτα!!!!Έφτασα αισίως τα 11+

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελευθερια μου μια χαρα ειναι 11 εκτος απροοπτου φυσικα ετσι χαχαχαχ
τυχερουλα εφαγες κ εγω εδω κ ποσο καιρο θελω κρεπα κ προφιτερολ και ακομα παλευω να μην τα τσακισω αντεχω αλλα μολις βλεπω ζαχαροπλαστειο λεω τωρα θα μπω μεσα κ... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 10 982137

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια!

Η γουρούνα η λεχώνα σας γράφω αγκαλιά με ένα κιλό παγωτό κι ένα κουτάλι της σούπας στο χέρι..στα +5 σταθερά, μέχρι να τα χάσω θα έχω ξαναμείνει έγκυος!

Σήμερα άφησα γονείς, Μάνο και μπέμπα στης πεθεράς για μεσημεριανό και απολαμβάνω λίγη ησυχία σπίτι μας, έκανα τις δουλίτσες μου χωρίς κανέναν μέσα στα πόδια μου και τώρα έκατσα και σας διάβασα. Ευτυχώς τα σ/κ πέφτουμε λίγο και είχα μόνο 3 σελίδες!

Χαρά μου με γειά το ξανθό μαλλάκι! πλησιάζεις κι εσύ αγάπη μου προς το τέλος, γι'αυτό νιώθεις δυσκίνητη, άντε λίγο έμεινε! ακόμα με a/c κοιμάσαι;;

Δεσποινάκο μου ήθελα από χθες να σου απαντήσω σχετικά με το G6PD αλλά έχασα ότι έγραφα και μετά νύσταξα! που λες πήραν αίμα από την μπέμπα την τελευταία μέρα πριν φύγουμε από το νοσοκομείο και για τον ίκτερο και για την έλλειψη του ενζύμου, αλλά σήμερα που ρώτησα μια φίλη που γέννησε πριν λίγους μήνες στο ίδιο νοσοκομείο, μου είπε ότι σου τηλεφωνούν μόνο στην περίπτωση που υπάρχει έλλειψη του ενζύμου κι ότι αυτό μπορεί να γίνει και 3 μήνες μετά! σκέψου εμείς στη δουλειά βγάζουμε αποτέλεσμα σε 2 μέρες! τί να πει κανείς..

Εμάκο μου! με τις πάνες chicco δεν έχουμε κανένα πρόβλημα εμείς, εγώ βέβαια είχα παραγείλει κατευθείαν πριν γεννήσω ακόμη το μέγεθος για 3-6 κιλά. Λες το μεγαλύτερο μέγεθος να κάνει διαφορά; Ευτυχώς, φτου φτου, δεν παρουσίασε καμία αλλεργία η μπέμπα στις πάνες, και σκέψου της έχω δοκιμάσει και pampers, και babylino και libero που μας έδωσαν διαφημιστικά στα βαλιτσάκια γιατί αυτές ήταν μέγεθος new born 2-5 κιλά, και τώρα που ξεκινήσαμε τις δικές μας τις chicco όλα καλά..Επίσης, παρεπιπτόντως, Παρασκευή είχα πάει στο γιατρό για τελευταία επίσκεψη και μου έκανε την περιβόητη εξέταση με το χέρι και μετά από 24 ώρες γέννησα!! ίσως τελικά να ισχύει η θεωρία ότι το χέρι βάζει σε λειτουργία τη διαδικασία τοκετού; δεν το είχα σκεφτεί! Αλλά μόλις 2 ώρες μετά ξεκίνησαν οι συσπάσεις και την άλλη μέρα είχα την μπέμπα αγκαλιά, βρε λες;;

Εύη μου καλή λοχεία γλυκιά μου, περιμένουμε και τη δική σου ιστορία τοκετού, καθώς και τί έγινε με τη ΜΕΘ που ανέφερες, ανησύχησα, όλα καλά τώρα;;

Ελευθερία μου ήρθε και η σιφινιέρα!! άντε να ξεκουραστείς τώρα που είναι έτοιμο το παιδικό σας!! και τα +11 κιλάκια δεν είναι τίποτα! άντε 2-3 να σου μείνουν μετά και επανήλθες σε δέκα μέρες το πολύ!

Αννούλα μου, Πηνελόπη μου και σε όλες τις φίλες τα φιλιά μου!

Άννια καλωσήρθες και να σου ζήσει το νέο μέλος της οικογένειάς σας! Να έχεις δύναμη να μεγαλώνεις τα παιδάκια σου και να καμαρώνεις γι'αυτά!!

Βικάκο μια πιο κοντινή φώτο του μπέμπαρου πλιζ!!! φαίνεται πολύ γόης πάντως!!

Εμείς το πρωί με τον Μάνο είπαμε να ξεσκάσουμε λίγο και πήγαμε στο μπόουλινγκ που κατεβαίνει και παίζει το αγόρι μου για καφέ. Η μπέμπα κυρία! 3 ώρες καθίσαμε, την άλλαξα, έφαγε 2 φορές, δεν πήραμε χαμπάρι ότι έχουμε παιδί μαζί μας. Πολύ ήσυχη..

Από βδομάδα λέω ρε κορίτσια να ανέβω με τους δικούς μου στη Θεσ/νίκη, για να πάω μαζί τους στο γιατρό της μαμάς..με έχει πιάσει μια ανασφάλεια, δεν ξέρω αν θα την ξαναδώ, αν θα ξαναδεί την μπέμπα, αν θα την βγάλουμε καθαρή γενικώς και κοντεύω να τρελαθώ με μαύρες σκέψεις..η Ίνα μας μου έστειλε κάτι λινκς ότι μπορεί να ταξιδέψει το νεογέννητο από 7 ημερών και πάνω, σύμφωνα με τους κανονισμούς των αεροπορικών..Πηνελόπη μου αν ξέρεις κι εσύ κάτι παραπάνω από την εμπειρία σου, διαφώτισέ με..έχεις δει νεογέννητα on board;;

Σας αφήνω προς το παρόν και θα ξαναμπώ το βραδάκι αγαπημένες μου, τώρα πάω να ξαπλώσω λιγάκι γιατί σήμερα είναι η σειρά μου να σηκώνομαι στο βράδυ για να ταίσω - αλλάξω το μωρό..

Καλό απόγευμα, καλό σ/κ! (καλέ τί κατεβατό έγραψα πάλι!!)
Φιλιά!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Σαβ Οκτ 06, 2012 7:38 am, 1 φορά

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαρα μεγεια τα μαλλια
ελευθερια αντε σε ζηλευω εχει φαγακι σημερα με τους κουμπαρους τελεια, δεν κοιμαμαι καλα γιατι δεν βολευομαι ζεσταινομαι σηκωνομαι κανω τσισα δεν μπορω δεν ξερω.
αννα το ειχα παθει και γω με το ραμμα δεν μπορουσα να κατσω 40 μερες ποναγα.
τινι σε βλεπω πολυ σουπερ μαμα.
πηνελοπη ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 10 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις