Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
78 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 78 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννουλα μου σε σκεφτομουν σημερα λεω δεν μπηκε καθολου να μας πει για τον φαγανα της Razz Razz
μια χαρα ειναι ο μπεμπουλης κοιματε κιολας ολα οκ!!αντε καλη προσαρμογη στο σπιτακι σας!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Anna mou ti kala..pote phges pote gennhses pote gyrisate,oute p katalava!!!Kalh prosarmogh na exete!!!H koilai -14cm????Kanei kalh douleia to lastex loipon!!!Kai apo kila mai xara -7 hdh mesa se 15 meres tha exeis xasei alla 5 sigoura kai ta ypoloipa ws ton gamo tha exoun fygei me liiigo diatrofh.Teleia bravo!!!!Kalo vrady k kalh ksekourash sourloulou Smile

Vre Xara na tou ekshghseis kala ti theleis,nomizw omws pws tha se proseksei para poly!!An parolayta kati den s aresei n atou to peis ekeinh thn wra na to mazepsei,mhn fygeis an kati den s aresei.Egw padws pisteyw pws tha se ftiaksei poly kalh giati psaxnoun pelatologio!
K egw exw anxos gi aythn p tha ertehi edw ayrio na sou pw thn alhtheia,pfff

Eleytheritsa mou filakiaaaaaaaa

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ελπιζω να τα κανει καλα!!
βαψιμο κανω κ εγω παλια εβαφα εγω της κουνιαδας μου κ αυτη τα δικα μου οποτε αν ποτε θελεις μονο περασμα βαφη στα κανω κ εγω δεν ειναι τπτ αλλα απο κουρεμα δυστυχως δεν ξερω!! Rolling Eyes Rolling Eyes

Ελευθεριτσα τι κανεις??αντε να βαλετε κ εσεις ιντερνετ στο σπιτι να τα λεμε πιο πολυ

εμενα κοριτσια τα εχει δει ολα ο υπολογιστης τωρα αναβωσβηνει το βελακι ,μετα κολλαει τα νευρα μου!!ελπιζω μεσα στην εβδομαδα να ερθει ο φιλος μου ο τεχνικος να τον δει γιατι μου ληγει κ το αντιβαιρους Mad Mad ολα μαζι ρε γμτ τα εξοδα εχουν πεσει

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon koitousa kati sto web..pata opote einai se fash o upologisths sou yamamay slim kai des,mou fainontai teleia!
Kala vafh k egw kanw,alla sta dika mou den ta katafernw!!!S eyxaristw Xarouli mou!!!emena me kaiei na paw na valw ta exte mou meta,m aresei o ogkos sto kefali giati apo makros den paei allo.
Peinasa twra..paw na ftiaksw giaourtaki me frouto k kana dhmitriako gia na diathrhsw to stroggylo kormi mou Smile xaxaxax

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ ναι κοριτσάκια να βάλουμε το internet να ξενυχτάω κι εγώ μαζί σας!!τελικά που θα πάς για τα μαλλιά σου χαρούλα;;;;Εμένα αύριο μου στέλνουν την σιφονιέρα!!!Είμαι πολύ χαρούμενη,θα βάλω μέσα τα ρουχαλάκια της!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπηκα και τα ειδα!ωραια φαινοντε αν τελειωσω νωρις αυριο θα περασω να τα δω απο κοντα λεει οτι ειναι για την κυτταριτιδα οχι απλα λαστεξ!

παω κ εγω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 850933 γιατι αισθανομαι πτωμα...ελπιζω να κοιμηθω!!
φιλακια πολλα κοριτσακι μου κ τα λεμε αυριο!!καλη ορεξη κ εσυ με το γιαουρτακι σου!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 417472

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα παω σε ενα στον Κορυδαλλο στην Ταξιαρχων πηγα χθες απο εκει κ μιλησα οπως κ σε ενα ακομα στην Αθηνας εναν Τασο αμα το ξερεις αλλα μου ειπε οσο κ ο Κελαδιτης!!θα δουμε το αποτελεσμα αυριο!!
αντε να τελειωνεις κ εσυ!!παρε σαπουνακια προδερμ ή τζονσον παιδικα κ βαλε μισο σε καθε συρταρι μεσα σε πολυμπαγκ μυριζουν μωρουδιλα κ ειναι τελεια!!
φιλια πολλα κ παλι
καλο βραδυ να εχουμε κ καλο ξημερωμα!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Wraia Idea ayth me ta sapounia!!!Evaze palia h mana mou mesa s ena mpaoulo ta Kleopatra k myrizan wraia ta rouxa..mm tha ta parw k egw na to kanw!!!

Kalh ksekourash Xarouli m k kalh epityxia ayrio me to malli..perimenw nea!!!

Eleytheritsa pote mpainei to internet spiti???

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα συνεγκυουλες,μανουλες και μωρακια!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 215994

δεν κοιμηθηκαμε καλα το βραδυ παρα τη δροσουλα απο το κλιματιστικο δεν ξερω μαλλον με εχει πιασει αγχος!
ποναει κ η μεση μου κ δεν βολευομαι με τπτ ξαπλωμενη Crying or Very sad Crying or Very sad
σημερα εχω μαλλακια,αντε να ξανθινω λιγακι μπας κ αλλαξει λιγο κ η διαθεση μου!!

καλο Σ/Κ να εχουμε αντε κ με κανενα μωρακι ακομα!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 40746 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 40746 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 40746

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΛΟΣΡΙΖΙΚΟ ΤΟ 26.!!!!!!!!!!
ΕΜΕΙΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΑΠΟ ΧΘΕΣ!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΟΥ! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 654316

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΑΓΑΝΟΥΛΗΣ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!
ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ????
ΣΑΣ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΕΛΙΔΟΥΛΕΣ cyclops cyclops
ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΖΗΣΑ ΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ I love you I love you I love you
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κορίτσια μου!είμαι λίγο πτώμα σήμερα γιατί η μπέμπα χτες είχε κολικό και βγήκε απο το πρόγραμμα της και κοιμήθηκε στις 1.ευτυχώς ξύπνησε στις 6 για φαγήτο και την πάλεψα κάπως!νυστάζω όμως!κι έχω και δουλειες να κάνω!δεν σας έχω διαβάσει ακόμα πάω τώρα

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριελ καλημερα να σου ζησει ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 50580
να ειναι παντα γερο και τυχερο κ εσυ καλη λοχεια να εχεις!!

Φωτεινη μου η καθε μια αυπνη κ για διαφορετικο λογο εγω ακομα απο την κοιλια και εσυ απο το περιεχομενο της κοιλιας Razz Razz Razz
ελπιζω να της περασουν τα πονακια κ να ηρεμησετε λιγο!!

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλιμερα κοριτσακιαξα δεν διαβαζα πιποτα , εχο να μπο πολιιιιιιιιιι κερο , θα σασ ζισυνε τα μορακιαξα σε ολεσ μανυλεσ, κε εμισ κονδεβυμε , ο μπεμπισ μασ μεγαλοσε, εκι που νομιζαμε μικρο θα βγι κανονικο, μεχρι 15 το μινα μασ ιπε ο υατρουλισ μασ tongue

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα μάριελ να σου ζήσει ο γιοκας σου!καλή λοχεια να έχεις!
χαρουλάκι μου πας για μαλλάκια σημερα ε???άντε να βγεις θεογκομενα εγκυούλα!στο ιασώ δεν γεννάς?πως λένε τον γιατρό σου?αν τα καταφέρω θα έρθω να σε δω όταν γεννήσεις με το καλό!να γνωριστούμε και απο κοντά!
τελικα είτε μέσα στην κοιλία έιτε έξω η αυπνία καλά κρατεί!χχαχχαχααχα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 215994 !

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φωτεινουλα μου θα χαρω πολυ αν ερθεις!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 875502 ναι στο Ιασω θα ειμαι κ ο γιατρος μου ειναι ο Ζιωγας Βασιλης!!

Ναταλακι μου τι κανεις??μας ανυσηχησες κοριτσακι μου ειχες να μπεις πολυ καιρο!!σε πηρα κανα 2 φορες τηλ αλλα τη μια μιλουσε κ την αλλη δεν το σηκωνε κανεις!!τεσπα σημασια εχει που εισαι κ εσυ κ ο μπεμπηξς καλα!!ελπιζω να μην χαθεις απο δω κ περα!!

κοριτσακια μου φευγω για κομμωτηριο τα λεμε το μεσημερακι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 417472

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαρουλάκι μου ελεγα μήπως έιχαμε τον ίδιο γιατρό αλλά οχι..θα προσπαθήσω να έρθω να μου γραψεις το επιθετο σου σε μηνυμα να ξέρω πως θα σε ζητήσω!αν πω η χαρα απο το φόρουμ με τα μάφινς λες να γίνει τιποτα??αν είσαι στον 6ο όροφο σιγουρα θα σε βρουν γιατι οι νοσοκόμες έφαγαν απο τα μαφινς σου χαχαχααχ.αντε καλό μαλλάκι ξανθιά μου!παώ κι εγώ για καθάρισμα σπιτιου ό,τι προλάβω μεχρι να ξαναξυπνήσει η μπεμπα μου φιλία σε όλες

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας καλημεριζω γρήγορα γρήγορα διότι ξυπνάμε....!!!Έβαλα μια καλύτερη φώτο του μπέμπη ....!Φιλάκια σε όλες ελπίζω να είστε καλά!!!!

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαρα μου καλιμερα κε σε ολα τα κορφιτσακιξα, το τλ κει , ολα σιγενισ περνυνε μια μαμα μια πεθερα κε τλπ,ιμουνα χαλια δεν ιθελα να δο κανενανε,παλαβοσε κε ανδρασ μου πιγενυμε στο γατρο μασ 2 φορεσ τιν εβδομαδα, μασ επεσε λιγαΚΙ ΖΑΧΑΡΟ ΚΕ Αρχισαμε να τρομε βεβεα ζιγιζμενα , αλα ο μπεμπισ πιρε τυλαιχιστο βαροσ, τιν προιγυμενι εβδομαδα ιτανε 2.800, θα β γυμε 3 κε τοσο , ,,,, ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 215994 χαρυλια μου θα γιν εσε καρακυκλαρα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 328109

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!! Μπήκα να πω ένα γειά γιατί ξυπνάει πάλι!

Μαριελ να σας ζήσει!! Καλη λοχεία!

Βίκυ τώρα φαίνεται ο παιδαρος!! Τι παιδί είναι αυτό? Τέλειος!!!

Χαρά καλό μαλλί!

Κοριτσάκια πάω να τον θηλασω.. Πολλά Φιλάκια
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 417472

http://www.creativebeez.gr

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxaxaxxa!Γελάω Μριανθάκο μου διότι πριν λίγο ακριβώς το ίδιο πράγμα έγραψα....ε ρε τρέλες......!!!!Αυτά είναι κουράγιο και από εδώ λοιπόν...!!!Τα φιλιά μου!!!Α!Σε ευχαριστώ κιόλας και εσένα μωρέ κουκλί είναι ζωγραφιστό!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 215994

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βικάκι και μαριανθάκο τα μωρά σας είναι κουκλιά!να σας ζήσουν τα ζουζούνια!!!τέλος οι δουλειές,εκανα μπάνιο και την μικρή,τάισα και τον μεγάλο ώρα τώρα για ένα ντουζάκι και να ξαπλώσω λίγο το πονεμένο μου κορμάκι!ααααχχ τελικά η μέση αργέι να επανέλθει αν σκύβεις με τις δουλειές!πρέπει να πάω και σ/μ γαμώτο μου...τα φιλιά μου κορίτσια μου!τα λέμε αργότερα!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα απο μένα κ απο μόνιμα πεινασμενο μπομπιρα μου. Απο τις 11 τον ταιζω κ τον ξεχεζω.. 11-11.15 τον αλλαξα 4 φορες.. Κ πως γινετε μόλις ανοίξεις την πανα, να κατουραει κατευθείαν.λες κ το περιμένει..τι θα γίνει με αυτο το θέμα. Συνεχίζω κ ποναω εκει στο ραμμα. Αλλα δεν παίρνω τον γιατρο μην μου πει να πάω απο κει.. Βάζω μπεταντιν κ ο θεός βοηθός, να κλείσει μόνο του..

Εγκυουλες! Επιτέλους κοιμήθηκα μπρουμητα!!!! Το ευχαρηστηθηκα.όσο μπορείς να ευχαριστηθεις με το βυζι τούμπανο.
Μανουλες, εσείς που θυλαζετε δίνετε όλες συμπλήρωμα; Εγω δεν έχω πολυ γάλα σήμερα, κ βλέπω ότι κ ο μικρός δεν χορταινει. Κάθε μια ώρα πειναει..αλλα απο συμπλήρωμα δεν έχω πάρει καν.. Αύριο περιμένω τον παιδιατρο να έρθει, να δω το θα μου πει.
Τι αλλα νέα;
Χαρα νε γεια το μαλλί, ελπίζω να μείνεις ευχαριστημενη!!
Εγω -8 κιλά σήμερα, κ είναι πολυ χαρούμενη, ας φύγουν τα υγρά να ξέρουμε ποσά θα πρέπει να χάσουμε μετα..

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας!!!!!!!!!!!! πω πω ρε κοριτσια δεν εκλεισα ματι παλι ολο το βραδυ 7.30 κοιμηθηκα 8 σηκωθηκα ειμαι ζομπι πως θα αντεξω με το μωρο καλομαθα μου φαινεται.

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ????????? ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΟΛΕΣ ΚΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ...ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ....ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ....ΣΑΣ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΤΗΝ καθημερηνοτητα μου....

ΤΙΝΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ...

ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΣΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΝΙ ΚΑΤΙ....ΑΑΑΑΑΑΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΜΗΣ....ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΖΩ ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΥΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ...

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ Η ΑΥΡΙΟ ΠΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑΕΡΘΕΙ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ....ΤΟ ΓΟΡΙΛΑΚΙ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΟ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΓΛΥΤΩΣΑΜΕ...ΕΧΟΥΜ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΘΥΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΑΝΑ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ....Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΑΜΑ ΚΟΙΜΑΤ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΜΙΣΗ ΩΡΑ ΤΟΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΧΡΤΕΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΑΛΑ....

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ...

ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΑΣ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΕΣ ΑΛΛΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝΕ...

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maroulo έγραψε:γεια σας!!!!!!!!!!!! πω πω ρε κοριτσια δεν εκλεισα ματι παλι ολο το βραδυ 7.30 κοιμηθηκα 8 σηκωθηκα ειμαι ζομπι πως θα αντεξω με το μωρο καλομαθα μου φαινεται.



αυτο ειναι ενα θεμα μαρακι μου.....εμενα ξυπναει στης 3 το βραδυ μετα στις 6 και μετα στις 9 το πρωι οταν τον ακουω να κλαιει ειναι η στιγμη που λεω οτι πρεπει να του δωσω μπουκαλι γιτι με αυτο κοιματε ποιο πολλες ωρες..... αλλα πιστεψεμε θα αντεξεις ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 9 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις