Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
136 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 136 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

maria 82

maria 82
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kiriakits έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια, χάθηκα σήμερα όλη μέρα γυρνούσα ή κοιμόμουν. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 25 911307
Μαρακι μου να σου ζήσει ο παίδαρος!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 25 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 25 654316
Βρε κοριτσια η μέση μου με έχει ταράξει εδώ και 3-4 μέρες και πρήστηκαν τα πόδια μου αρκετά. Χάλια η κατάσταση… ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 25 585182

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!! ΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΡΗΣΤΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ, ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ Η ΖΕΣΤΗ, ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mαρια μου να σας ζησει το αγορακι σας καλη μου να το χαιρεστε..
πολυ ομορφες στιγμες πρεπει να ζεις τωρα που ειναι στην αγκαλιτσα σου
σας ευχομαι οτι καλυτερο ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 25 50580

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπακι χαθηκες μου φαινεται στο 26 ειμαστε τωρα πιο 25 λες οεο??
θα σου πω εγω για τον ΕΟΠΠΥ γιατι η Ελευθερια πρεπει να πηγε σπιτι!!
προς το παρον ισχυει ακομα αλλα απο μερα σε μερα μπορει παλι να διακοπει!!

Κυριακη μου ολες τα ιδια ειμαστε ,τελευταιες μερουλες ειναι και εχουμε φρικαρει Rolling Eyes roll:

Μαρακι μου καλο βραδυ!

Μαρακι γλυκα το ζουζουνακι σου στη φωτο

μπραβο βρε Χριστινακι φερτην κοντα γιατι απο ωρα σε ωρα θα την χρειαστουμε

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nai swsta sto 26 eimaste..ara sto 27!
Loipon gourouniasame..den sas lew ti k pws na mhn zhlepsete.K twra p efaga kala pws ginete k niwthw kalytera????Ekana k to skoupisma p hthela,eplyna k ta piata k katsarolika!Vre les ayto na htna to problhma mou?xaxaxaxaxax!!!

Me ton Eoppy dhladh oti akougotan den isxuei alla kapoia mera tha isxysei..meliga logia mas petaksan tis fhmes..mas anakoufisan p den isxuei..kai th amas to kanoun ekplhksh argotera!!Malista....

Kuriakh mou upomonh k se sena k se oles oses meiname sto telos k meta thn 37 w ayta einai ta dyskola telika!!..eytyxws to mono panw mou pou den ponaei einai h mesh mou,olh h allh eimai upo katareysh!Exw na sou pw omws ena kolpo..opote me pianei h mesh mou perpataw ksupolhth..gia kapoio logo exw thn ais8hsh pws me vohthaei.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για πες τι φαγατε??εγω εφαγα ενα τοστακι κ μιση παστα σοκολατινα που μου εφερε η Ελευθερια!!την εφαγα με το ζορι για να κατσει μεσα η μπουμπου οπως ελεγε κ η Ινα μας tongue tongue tongue tongue
ετσι ακριβως μας προετοιμασαν για να μας την φορεσουν μια κ καλη και δεν νομιζω να αργησει κιολας να γινει!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Fagame peinirli drosias Smile

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ βρε χαρούλα μην έχεις άγχος θα γυρίσει και ο γιατρός και το μικρούλι σου μετά θα βγει!!! cheers
Μόνο μην κουράζεσαι ριξτο στην ξάπλα!!! Sleep
Πηνελόπη μου το έχω παρατηρήσει και εγώ όταν περπατάω ξυπόλητη με ανακουφίζει το θέμα είναι όταν θέλω να σηκωθώ από το κρεβάτι….. σαν γριά πάω…. Μόλις μου κάνει λίγο μασάζ ο Γιώργος νιώθω λίγο καλύτερα.

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πηνελόπη σου έκανα αίτημα στο fb. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 25 417472

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααα πεινιρλιιιιι μμμμμ εχω φαει βεβαια απο εκει κ δεν με τρελανε η ζυμη!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 25 262737 εγω αυριο το πρωι μπορει να φαω καμια κουρου που την εχω στο μυαλο μου εδω κ μηνες....κ μπορει να παρω κ κακαοοοουυυυυυυ!!!!

Κυριακη μου ακριβως ετσι παω κ εγω ειδικα τα βραδια που σηκωνομαι απο το κρεβατι...κανονικα σαν την γιαγια αφου απο τον πονο με πιανει να θελω να κλαψω!!
οχι δεν το ρηχνω στην ξαπλα γιατι την εχω συνηθησει στην κινηση κ αν χαλαρωσω μπορει κ να βγει χιχιχιιχι

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Se katalavainw,otote m exei piasei h mesh mou exw perasei asxhma,eytyxws opws sou eipa den to exw syxna.Alla den paleyetai.

Xara elpizw na ton prolavoume ton Eoppy tha einai krima gia mia evdomada na to xasoume.Alhtheia esy twra meta to geyma sou eisai kalytera apo energeia??

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Πηνελοπη μου ειμαι καλυτερα αρκει να φαω λιγο,αν φαω παραπανω μετα με πιανουν τα χειροτερα κ ειδικα το βαρος στην κοιλια τωρα ειμαι οκ!!
αυτο λεω κ εγω με τον ΕΟΠΠΥ πολυ γκαντεμια να το χασουμε για μια βδομαδα Mad Mad Mad

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Όχι βρε κορίτσια μην το μελετάτε για τον εοπη πιστεύω ότι αλλαγές γίνουν θα είναι από αρχές του επόμενου μήνα τώρα στα μέσα του Οκτώβρη δε νομίζω να αλλάξει κάτι.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://www.newsbomb.gr/diethnh/story/241570/sok-kollise-tin-2hroni-kori-tis-me-kolla-ston-toiho-kai-tin-edeire

Re koritsia mou shkwthike h trixa..dhladh ok einai mlkia akoma k na skefteis na deireis ena 2xrono paidi..kai genika eimai kata tis vias akoma k ayto einai xastouki h trabhgma sta mallia..alla pes oti katalavainw oti yparxoun antrwpoi pou den to vlepoun etsi k tha dwsoun k ena skampili..ayto omws re koritsia ti arrwstia..na kolhsei to paidi me kolla gia na to deirei pio eykola???

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Η γυναίκα είναι ψυχοπαθής!!!!!!!! Τραγική!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καταρχην Πηνελοπη μου τετοιοι ανθρωποι ζωα δηλαδη δεν θα επρεπε να γινοντε γονεις!!δεν μπορω με τπτ να καταλαβω πως μπορεις να χτυπας ετσι ενα παιδακι ποσο αναισθητος πρεπει να εισαι!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil αυτην πρεπει να την πιασεις να την δεσεις κ να της κανεις ακριβως τα ιδια!!
αντε συγχηστικα τωρα!!

Κυριακη μου για σημερα λεγαν οτι θα σταματουσε η συμβαση κ τελικα πηρε σαν παραταση

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάλι σας έγραφα και τα έχασα Sad

Έλεγα λοιπόν ότι κι εγώ την προηγούμενη της γέννας είχα κάτι νεύρα, άλλο πράγμα. Εκείνη τη μέρα έκανα έναν καυγά τρικούβερτο με την μανούλα, για τον οποίο βέβαια μετά μετάνιωσα χίλιες φορές..επιπλέον είχα πέσει τρελά από δυνάμεις, θυμάμαι δεν σηκώθηκα από τον καναπέ όλη μέρα. Επίσης η κουμπάρα μας μερικές μέρες πριν γεννήσει είχε πρηστεί και στρογγυλέψει τόσο το πρόσωπό της που δεν την αναγνωρίζαμε..γενικότερο πιστεύω οτι πριν τη μεγάλη στιγμή, τις τελευταίες μέρες, όντως παθαίνουμε διάφορα περίεργα, πέρα από τα συνηθισμένα μας..η καθεμιά μας το αντιλαμβάνεται όμως διαφορετικά..

Χαρουλίτα μου τον Μάνο θα τον αφήσουμε Κρήτη τώρα που ξεκίνησε να κάνει καναδυό μεροκάματα τη βδομάδα. Η αλήθεια είναι ότι έχω να ανέβω επάνω από πέρσι τα Χριστούγεννα και περίμενα πώς και πώς να γεννήσω και να πάω στη Θεσ/νίκη αλλά για να δω τους φίλους μου, να κάνω σόπινγκ στην αγαπημένη Τσιμισκή, να πάω γήπεδο να δω τον Ηρακλή μου, να πάω στο κομμωτηριάκι μου εκεί που με περιποιούνται και τυφλά που λέει ο λόγος..δυστυχώς όμως δεν έμεινε διάθεση για τίποτα από αυτά, ας πάνε όλα καλά και θα ξαναανέβω με καλύτερη διάθεση..Ευτυχώς έχουμε ίντερνετ σπίτι και θα τα λέμε κανονικά, πρώτα ο Θεός..

Η μπέμπα έκανε μπανάκι, κοιμάται, εγώ τώρα θα φτιάξω τη βαλιτσούλα μου (όχι σαν αυτή του νοσοκομείου!) και μετά θα δω ανεξιχνίαστες υποθέσεις στο σταρ που έχω κολλήσει τελευταία και αν δεν έχει ξυπνήσει η πεταλουδίτσα μου, ίσως προλάβω να κοιμηθώ λίγο μέχρι το επόμενο γεύμα - άλλαγμα.

αα! σχετικά με τον ΕΟΠΥΥ, σήμερα πήγαμε με τη μαμά στη δουλειά να δώσει αίμα, και έμαθα ότι ξεκίνησε από σήμερα η καταγγελία της σύμβασής μας σαν διαγνωστικό με τον ΕΟΠΥΥ. Δηλ. όσοι κάνουν εξετάσεις στο εξής τις πληρώνουν κανονικά, όχι όμως με τιμές ιδιώτη αλλά με το κρατικό τιμολόγιο αν έχετε ακουστά, που είναι χαμηλότερες οι τιμές και μετά δαπάνη στο ταμείο με την απόδειξη, όπως γίνεται με τα φάρμακα. Επίσης 2 γενικές κλινικές που έχουμε εδώ (που περιλαμβάνουν και μαιευτικό τμήμα) κάναν και αυτοί καταγγελία της σύμβασης, όχι όμως και το Μητέρα Ηρακλείου που είναι καθαρά γυναικολογική - μαιευτική κλινική. Τώρα τί μέλει γενέσθαι μέρα με τη μέρα..εύχομαι μόνο να μην χρειαστεί καμιά να πληρώσει τα μαλλιοκέφαλά της μετά από τόσους μήνες αναμονής για την ώρα της γέννας..

Αυτά αγάπες μου..λίγο ακόμη υπομονή με τα κιλάκια, τα σωματάκια σας που υποφέρουν και τα πονάκια, όλα είπαμε φεύγουν μαγικά μετά!!

Καλό βράδυ τώρα αγάπες μου, σας φιλώ όλες!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 25 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 25 417472



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Δευ Οκτ 08, 2012 1:18 pm, 1 φορά

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Pfff neyriazw para poly me tetoia!!
Mia fora sthn douleia htan enas m ena mikro koritsaki agkalia tou p eklege,kapoio kodino taksidi tha kaname den thymamai pro-orismo.To koritsaki eklege loipon poly k aytos ekneyrismenos mou zhtouse pago,ton rwthsa ti symvainei k m eipe pws h mikrh ekapse ta xeria ths apo to spiti akoumpwntas ta se kapoia kayth swlhna..twra ti ennoouse dne kserw..kalorifer..mpanio..kouzina..tha sas gelasw...anyway T lew an exei egkayma to paidi den kanei na to valoume se pago na sas ferw kapoia krema h na ta baloume katw apo nero n anakoufistei wspou na thn pate se giatro.Oxi aytos thelw pago!!!T lew gia telytaia fora pws o pagos th ata kanei xeirotera..epimenei..kai tou paw telika..koritsia to koritsaki stamathse gia 2 lepta k meta ourliaze k aytos ths fwnaze,t feygan k salia kiolas k to xastoukise p den stamataei k ths ksanavoutouse to xeri ston pago!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινακι μου ευχομαι τα Χριστουγεννα να ανεβεις επανω με τον αντρουλη σου κ την μπεμπα σας κ να κανεις ολα αυτα και αλλα τοσα!!τωρα μεινε διπλα στη μανουλα ,κανε και μια προσευχουλα στον Αγιο Ραφαηλ που παντα βοηθαει και ολα θα πανε τελεια!!
εγω φετος μαλλον δεν θα ανεβω κ θα κατεβουν ολοι οι αλλοι γιατι θα ειναι κουτσικο μωρε για να κανουμε 500 χιλ

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:Τινακι μου ευχομαι τα Χριστουγεννα να ανεβεις επανω με τον αντρουλη σου κ την μπεμπα σας κ να κανεις ολα αυτα και αλλα τοσα!!τωρα μεινε διπλα στη μανουλα ,κανε και μια προσευχουλα στον Αγιο Ραφαηλ που παντα βοηθαει και ολα θα πανε τελεια!!
εγω φετος μαλλον δεν θα ανεβω κ θα κατεβουν ολοι οι αλλοι γιατι θα ειναι κουτσικο μωρε για να κανουμε 500 χιλ

Χαρά μου πρώτη φορά κάνω 10 μήνες να ανέβω πάνω..είμαι που είμαι σαν το ψάρι έξω από το νερό εδώ, φαντάσου πόσο έχω σκάσει! πράγματι απορώ, 4 χρόνια έχει που μετακόμισα στην Κρήτη, πόσο ακόμη θα μου πάρει για να προσαρμοστώ;; Μωρέ όντως πολύ μικρά τα μωράκια ταλαιπωρούνται με τα πάνε - έλα, αλλά δεν μπορώ να την αφήσω 3 εβδομάδων μωρούλι στην πεθερά, άσε που δεν το σκέφτηκα καν αυτό! Μου είπε το Πηνελοπάκι τιπς για το αεροπλάνο, κι εύχομαι να πετάξουμε καλά..και πάλι καλό βραδάκι να έχουμε!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tinaki kalh ksekourash ,eyxomai na ksekourasteite oikogeneiakws!!!!

Priksimo sto proswpo exw poly tis teleytaies meres,allos amntrwpos..kala p m to eipes!!!

Posea meres tha meineis???Kalo einai na eisai koda sthn mama sou alla mwre Tinaki na vgeis k ligo na deis kanenan filo-filh sou na kseskaseis.
Pswnia klp..mhn anhsyxeis..erxetai h wra sydoma!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια μου συγνώμη,γυρίσαμε σπίτι και μόλις ντερλικώσαμε και ξαπλώσαμε!!!!
Κορίτσια πονάει πάρα πολύ η μέση μου!!!!όπως και να κάτσω με πονάει!!!!
Πηνελοπάκι προς το παρόν δεν θα έχουμε πρόβλημα με τον εοπυυ!Ισχύει κανονικά!!!!Λογικά κάποια στιγμή θα το κόψουν,αλλά όσες δεν το προλάβουν θα παίρνουν επίδομα τοκετού απο το ίκα!!!!
Τί άλλο ήθελα να σας πώ;;;Α!Χαρουλίτο πήγα και πήρα την ντουλάπα απο το ικεα!Θα μου την φέρουν μέχρι την Πέμπτη!!!!
Αυτό που λέγατε για το κοριτσάκι το 2χρονο,δεν μπορώ να το διαβάσω απο το κινητό,τί έγινε;;;;

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eleytheria ti fagate eseis???
Ayth p les kollhse thn mirh ths ston toixo me kola k thn klwtsouse wspou epese se kwma!Ezhse telika to koritsaki,ayth fylakh!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τινη μου καλό βράδυ εύχομαι να πάνε όλα καλά με τη μαμά σου και να μην ξεχνάς πως συνήθως πράγματα που μοιάζουν αδύνατα για τους ανθρώπους είναι δυνατά για το Θεό!!! Μην ανησυχείς για την μπουμπού σου όσο νιώθει ότι η μαμά της είναι καλά θα είναι και αυτή καλά!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελοπάκι μου άγνωστο πόσο θα χρειαστεί να μείνω..εξαρτάται από το τί θα μας πει ο χειρουργός της μαμάς..κάποια στιγμή θα σας πω και την ιστορία με τον πρώην μου από πάνω, αυτόν που άφησα για το Μάνο και ήρθα Κρήτη γιατί έμαθε τα καθέκαστα με την μπέμπα κι έχει πολύ ζουμί το στόρι!

Ελευθερία μου με γειά την ντουλάπα και καλή ξεκούραση αγάπη μου!

Kυριακή μου, με τον καλό λόγο στο στόμα είσαι πάντα γλυκιά μου! σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το κουράγιο..αν δεν είχα κι εσάς..

Εγώ όλο γειά σας λέω κι όλο εδώ είμαι! Razz

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινακι μου εγω ειμαι στον 8ο χρονο στην Αθηνα κ ακομα δεν εχω προσαρμοστει κ πιστευω οτι δεν θα γινει κ ποτε!!καλη ξεκουραση κ φιλια στα πατουσακια της μπουμπουκιτας!!

Ελευθερια μου ολες μας επιασαν διαφορα σημερα κ τωρα μπηκα να διαβασω ενδιξεις τοκετου κ λεει για 1-2 μερες πριν διαρροια,υπερβολικη ενεργεια για να ειναι ολα σε ταξη,ταση για εμετο,πονακια στη μεση και κατι τετοια Rolling Eyes Rolling Eyes
ααα και με ΓΕΙΑ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΙΤΣΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις