Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
150 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 150 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:

αυριο ερχοντε κ εμενα οι γονεις μου και θα επικρατει ενα μπαχαλο στο σπιτι Mad Mad Mad

Xαρουλίτα μου! καλώς να τους δεχτείς! εμείς ανεβαίνουμε, οι δικοί σου κατεβαίνουν! σαν την μανούλα δεν έχει λέμε!!

Aurora έγραψε:
Εν τω μεταξύ ο Στέλιος δεν μου κάθεται κορίτσια..
Απο τη προηγούμενη εβδομάδα που ι γιατρός ακούμπησε το κεφάλι του μωρού ο Σ μου το ξέκοψε, και να μην το ξαναναφέρω είπε..

Μην με αγριεύεις! καλέ με το ζόρι βάλτον κάτω, βιασμός! πες του τί ωραία που θα είναι μετά να περιμένει 40 μέρες και ΒΑΛΕ (άγνωστο πόσο είναι το και βάλε!), μπορεί να πιάσει! Ακόμη και η βαθιά διείσδυση δεν επηρεάζει το μωρό λέμε!! αλλιώς θα παιδευόμασταν τόσο να τα γεννήσουμε; αμάν και πώς κάναμε να δούμε κεφαλάκι, 8 ώρες περίμενα!

emilou έγραψε:

Τινακι μου την ειδα την προταση της κορης σου στον γιο μου... we do!! κ λεω we... γιατι θα εχεις κ εμενα πακετακι!!! Razz Razz Καλο ταξιδι να εχετε... γρηγοτη αναρρωση στην μανουλα σου ευχομαι

Εμάκο μου! θέλουμε τον μαλλιά για γαμπρό!! μην με παρεξηγήσουν οι υπόλοιπες αγορομάνες, αλλά το ξανθό του κεφαλάκι με ξετρελαίνει!
Αγάπη μου δύσκολο πράγμα η μητρότητα, όλα αυτά που περιγράφεις νομίζω είναι ψυχοσωματικά, δεν παίζει να έχεις κανένα απόλύτως πρόβλημα γλυκιά μου στην καρδούλα σου..παρόλα αυτά να πας στον καρδιολόγο να σε καθησυχάσει και κοίτα να χαλαρώσεις..από τη μια μέρα στην άλλη άλλαξαν οι ζωές μας ριζικά, θα συνηθίσουμε, πού θα πάει, κάθε αρχή και δύσκολη!

letitsa έγραψε:
ΤΩΡΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΡΝΩ 2300 (ΗΜΟΥΝΑ ΤΕΤΡΑΩΡΗ) ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΝΕ ΜΕΧΡΙ 30 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ....

Νικολέτα μου! να μου φιλήσεις τον γιό σου! μας έλειψες! Να σε ρωτήσω κάτι, αν από τα 2300 του ΙΚΑ αφαιρέσεις τα 900 που είναι το επίδομα τοκετού, το υπόλοιπο δηλ. 1400 ευρώ είναι ΜΟΝΟ για το επίδομα λοχείας με ημιαπασχόληση; γιατί εμένα μου έβγαλαν 1400 ευρώ για πλήρη απασχόληση, 850 φαίνεται ότι παίρνω, το επίδομα υπολογίστηκε με βάση τα μεικτά του περσινού Δεκέμβρη που είναι 1010,90, γιατί εγώ παίρνω και επιπλέον 300 ευρώ μαύρα που δεν φαίνονται πουθενά..μήπως έκανες τώρα τα χαρτιά και για το επίδομα κύησης;;δηλ. είναι χρήματα για 3 επιδόματα;

Kristinaki έγραψε:βρε κοριτσια δεν το νιωθω τπτ το μωρο μ σημερα εντωμεταξυ.. και σκεφτομαι κατι χαζα.. αν επαθε τπτ και το πονεσα που κοιμαμαι πλαι.. δε μπορω ανασκελα ομως...

Κουκλίτσα μου!!! τί έκανες τελικά; σίγουρα το μπεμπάκι θα είναι καλά, εγώ δεν την άκουγα σχεδόν καθόλου τις τελευταίες μέρες, δεν έχουν πλέον χώρο για βολτίτσες..έφαγες γλυκάκι μωρό μου;

pepelitsa έγραψε:
Thelw lyxnarakia!!!Exw ksanarwthsei den thymamai..se ena ksenodoxeio Galaxy sto Her eiste koda???Giati ekei dianyxtereyoume.


Πηνελόπη μου, μάλλον εννοείς τον Κρητικό φούρνο ή το Σαβοϊδάκη για τα λυχναράκια..καλέ δεν είναι τίποτα να σου στείλω ένα κουτί με κούριερ, θέλεις;;;; κι από Θεσ/νίκη ό,τι ζητήσεις θα το έχεις!

Κορίτσια λείπαμε όλη μέρα, πεθερικά, γιατρούς, φαρμακεία να ψάχνουμε χάπια της μάνας, ένας πανικός! Τα 2 ευχάριστα της μέρας είναι ότι έβρεξε καρέκλες και το καταευχαριστήθηκα και η Στελλίτσα μας ετοίμασε στο άψε - σβήσε σε ΜΙΑ μέρα το σλινγκ της μπέμπας και θα προλάβουμε να το πάρουμε μαζί μας επάνω! Διάβασα πολλά, θα επιστρέψω να σχολιάσω τα υπόλοιπα σε λίγο! (τις πεθερές τις αφήνω όλες ασχολίαστες!!)





Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Τρι Οκτ 09, 2012 9:51 am, 1 φορά

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:
Aurora έγραψε:
Εν τω μεταξύ ο Στέλιος δεν μου κάθεται κορίτσια..
Απο τη προηγούμενη εβδομάδα που ι γιατρός ακούμπησε το κεφάλι του μωρού ο Σ μου το ξέκοψε, και να μην το ξαναναφέρω είπε..

Μην με αγριεύεις! καλέ με το ζόρι βάλτον κάτω, βιασμός! πες του τί ωραία που θα είναι μετά να περιμένει 40 μέρες και ΒΑΛΕ (άγνωστο πόσο είναι το και βάλε!), μπορεί να πιάσει! Ακόμη και η βαθιά διείσδυση δεν επηρεάζει το μωρό λέμε!! αλλιώς θα παιδευόμασταν τόσο να τα γεννήσουμε; αμάν και πώς κάναμε να δούμε κεφαλάκι, 8 ώρες περίμενα!


pepelitsa έγραψε:
Thelw lyxnarakia!!!Exw ksanarwthsei den thymamai..se ena ksenodoxeio Galaxy sto Her eiste koda???Giati ekei dianyxtereyoume.


Πηνελόπη μου, μάλλον εννοείς τον Κρητικό φούρνο ή το Σαβοϊδάκη για τα λυχναράκια..καλέ δεν είναι τίποτα να σου στείλω ένα κουτί με κούριερ, θέλεις;;;; κι από Θεσ/νίκη ό,τι ζητήσεις θα το έχεις!



ΣΑΝ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΩΤΑ ΤΟΝ ΣΤΕΛΙΟ ...

ΣΤΕΛΙΟΣ : ΚΑΛΑ ΜΩΡΗ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΗ ΕΙΣΑΙ ???!!!! (ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΣΕ ΕΛΕΓΕ ?ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑ)



ΤΗΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΠΤ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΔΩ !!! (ΑΝ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΑΡΕ ΛΥΧΝΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥΛΗΣ ΕΓΓΥΗΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΣΑΒΟΙΔΑΚΗΣ ΚΤΛ)

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φωτεινούλα!! ναι ναι να έρθεις Κρήτη με την μπέμπα! να βγούμε γυναικοπαρεά να γίνουμε κουρούμπελα! Καλά τα λέει η Ίνα, οι μπαμπάδες θα κάνουν baby sitting!

Ινάκο μου!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 33 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 33 417472
Τούλης;; για πές! που είναι;
Ο Σ με έλεγε αντίχριστη;; χαχαχαχα! Η Σαμάνθα είναι η δασκάλα μου!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:να σας πω κ τις δικιες μου τις ιστοριες χτες!! μετα απο μια εξαντλητικη μερα... ο μπεμπης παλι δεν κοιμοταν! πεφτω κατα τις 1 να κοιμηθω, εκει που πηγε να με παρει ο υπνος... μου ξεκιναει ταχυπαλμια, σηκωνομαι με πιανει δυσπνοια κ ζαλαδα, μου περναει... μετα απο 5 λεπτα τα ιδια! κ λεμε να παμε στο νοσοκομειο... δεν πηγαμε σε δημοσιο γιατι φοβομασταν τα μικροβια για το μωρο κ πηγαμε στο Υγεια. Εκει με εξετασαν, εκανα κ ενα καρδιογραφημα... καλα ημουν! Δεν ειχαν καρδιολογο εκεινη την ωραι κ ο παθολογος που με κοιταξε δεν μπορουσε να μου πει κ πολλα!
Τωρα πρεπει να παω σε εναν καρδιολογο!!

ΙΧΧΧΟΟΥΥΥ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ !!!

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΕΧΟΥΝ ΒΑΣΗ... ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ ... ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΗΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗΣ ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ ΚΙΟΛΑΣ ... ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΣΥΧΝΑ ΤΖΙΜΠΙΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΖΟΡΙΖΩ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΨΥΧΙΚΑ !!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:Φωτεινούλα!! ναι ναι να έρθεις Κρήτη με την μπέμπα! να βγούμε γυναικοπαρεά να γίνουμε κουρούμπελα! Καλά τα λέει η Ίνα, οι μπαμπάδες θα κάνουν baby sitting!

Ινάκο μου!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 33 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 33 417472
Τούλης;; για πές! που είναι;
Ο Σ με έλεγε αντίχριστη;; χαχαχαχα! Η Σαμάνθα είναι η δασκάλα μου!

ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΨΑΡΑΓΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ... Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ... ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ Η ΟΥΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟ !!!

ΕΤΣΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΣΗΚΩΘΕΙ Η ΤΡΙΧΑ ΚΑΓΚΕΛΟ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΣΤΟ ΜΑΡΕ ΠΕΡΙ ΣΕΞ... ΑΦΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΣΕΞ ΕΔΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ ... ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΣΤΥΛ ...


marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελόπη μια χαρά η τομή δε πονάω σχεδόν καθόλου πια.. Από όλα κάνω απλά δεν έχω βγει ακόμα έξω. Σιγά σιγά..

Ίνα κ εγώ τα ίδια με τον μεγάλο... Σκέφτομαι πόσο μεγάλωσε!

Και εγώ θέλω νυχτοπερπατηματα στο Ηράκλειοοο!!

Φωτεινή ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 33 417472

Χριστίνα μπες να γράψεις ότι όλα είναι οκ... Θα με σκάσεις..

http://www.creativebeez.gr

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon phgame ws to video club..na oriste phga k egw se club !!Smile phrame ton diktaktora.kwmwdia leei einai..k twra pinw to ksanazestameno mou afepsima!!!

Ina 100% tha enhmerwsw prin erthw kale..alles fore smenoume 1 vrady alles fores menoume 3 meres,sigoura tha nyxtoperpathksoume kapoia stigmh!!Ayta ta lyxnarakia re koritsia den einai topikh sas specialite????Etsi nomiza..monon oi fournoi ta exoun???

Kala Emako gia thn koilia kala ta les k egw etsi nomizw shmera skarfalwse alal o Mpamphs m leei oti kremete!xaxax

Foteinoula mou sto exw ksanapei oti esy apo thn mera p gennhses exeis kseskistei e???Eisai sourloulou no2!!

Annouli mouuuuuuuu den thymamai ti hthela na sou pw alla poly se agapaw Smile

Xristinaki p eisai??????????

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τινάκο μου ψοφάω να έρθω για φαγητό και ρακες!τρελαίνομαι με τα φαγητά σας!είχα ερθει στο ηράκλειο για έναν γαμο εγκυος 6 μηνών στον φίλιππο και λυσσαξα στο γαμοπίλαφο(δεν άφησα κανέναν αλλον στο τραπέζι του γάμου να φάειχαχαχα) και στις ρακες!τον φίλιππο τον άκουσα την επόμενη μερα η βλαμένη μάνα...ααα και χόρεψα κιόλας ..τι να πεις??πρωτάρα ήμουν και δεν ήξερα...τώρα πάλι τα ίδια θα έκαναχαχαχ...
αν τα καταφέρω όμως σας υπόσχομαι οτι θα βρεθούμε σίγουρα και οι άντρες θα μείνουν μέσα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 33 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 33 215994
μαριανθάκο μου φιλιά κι απο μένα! πηνελοπάκι μου βα΄ριεμαι να κάθομαι και μου άρεσει τρελα η μαγειρικη-ζαχαροπλαστικη (αλλη χαρα βλεπε) χχαχα αλλα δεν έιχα χρόνο με σπίτι δουλεια και τον μικρό..τώρα όμως..του δίνω και καταλαβαίνει....
ωωωχχχ για μένα κορνάρουν που ελεγε και ο αυλωνίτης ..ξυπνησε η μικρή παααααωωωω τα λεμε αργοτερα

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπεςςςςςςςςςς!!! εδω ειμαι πηγα να φαω το ψαρακι που εφτιαξα.
λοιπον εκανε μια μικρη κινησουλα οποταν νομιζω ειναι οκ.. αλλα παλι τωρα ειμαι αγχωμενη. μακαρι να κλωτσησει!!!

Μαριανθακο μου τι κανεις;

Ινα μουυ καλησπερα!! ο μπομπιρας πως ειναι σημερα;

Τινη μου σου ευχηθηκα καλο ταξιδι κουκλιτσα μου αλλα θα σου ξανα ευχηθω. επιτελους πατριδα ε; πως αισθανεσαι γλυκεια μου;

Πηνελοπη μου εμενα μου φαινεται χαμηλα η κοιλιτσα, οχι τελειως αλλα χαμηλα ειναι..

Αννουλα Φωτεινη και σε ολα τα αλλα κοριτσακια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 33 417472

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπη μου ειναι ΤΕΛΕΙΑ η ταινια που πηρατε, πολλυ γελιο την ειδα στο σινεμα. εμενα αρχισε η αγαπημενη μου σειρα στη τβ!! Ασπρα Μπαλονια λεγεται

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κριστίν μου μια χαρα ειναι ... μεγαλωνει ...

ΑΧ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣΣΣΣ....

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inakriti έγραψε:Κριστίν μου μια χαρα ειναι ... μεγαλωνει ...

ΑΧ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣΣΣΣ....


εεεε αμα εχει ετσι μαμα τι να ητανε;;!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 33 654316

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριανθακο,Αννουλα κ Φωτεινουλα απ΄οτι θυμαμαι εσεις μου ειπατε για τα κουλουρακια,οριστε κ η συνταγουλα!!

http://www.sintagespareas.gr/sintages/koulourakia-mosxomirista-portokalikanela.html

Τινακι μου ειδες την ιδια μερα πατε εσεις κ ερχοντε οι δικοι μου!!
καλο ταξιδι να εχετε κοριτσαρα μου και ευχομαι να πανε ολα καλα!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστίνα κάτσε λίγο στό πλαι αριστερά.. Πάλι καλά που κουνήθηκε...

Πηνελόπη καλή προβολή! Έχετε κ ποπ κορν?? Γιαμι!

Καλά μας βλέπω εκδρομή ομαδική στο Ηράκλειο!!! Με την Πηνελόπη να μας κανονίσει τα μεταφορικά!

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστούμε για τη συνταγή!!! Τρελαίνομαι για κουλουράκια!

http://www.creativebeez.gr

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koritsia tha thn doume meta ta mayra mesanysta k genika meta ta mesanyxta!!xaxaxa

Xristinaki na thn exeis to nou sou alla genika afou kounhthike kse-anxwsou.

Re Marianthi sou lew exoume xasei to Vampires..ts-ts!!!

Foteinh mou alhtheia se lew thelw na eimai lexwna san esena..axaxxa!!

Loipon twra eixame paei 2 lepta stous apo-katw gia kapoies plhrofories gia to tzaki k exoun ena paidaki k mou elege h gynaika pws megalwse mesa sto saloni klp klp alla m eipe gia thn genna ths..mou leei mhn fovasai ton fysiologiko,egw ekana 26 wres,espasan leei ta nera ths 1 to vrady,phre thn maia ths k ths eipe mhn anxwnesai afou den eixe xtes diastolh exeis xzrono poly..phgan leei maiythrio hpian kafe meta fagan tyropites meta leei ekeinh koimotan o adras ths thn skoudouse k sto telos thn piasan ponoi ekane episkl. k gennhse...loipon thelw k egw etsi..na spasoun ta nera..na paw komwthrio..meta maieythrio..meta gia ena drink k meta to drink as me diaswlhnwsoun na gennshw!!!xaxaxa poly m arese ayth h istoria!!!!

Xaroula mou eyxaristw gia thn sydagh!!!Mono p eida thn foto ligoureythka!!!

Ina...krata thn sydagh se parakalw gia na mou ta mageirepseis!!!!Thelw na exoun k krhtiko aera!!!!Ws tote vevaia th ata exw k anei k egw!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την pepelitsa στις Τρι Οκτ 09, 2012 10:38 am, 1 φορά

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
foteini35 έγραψε:τινάκο μου ψοφάω να έρθω για φαγητό και ρακες!τρελαίνομαι με τα φαγητά σας!είχα ερθει στο ηράκλειο για έναν γαμο εγκυος 6 μηνών στον φίλιππο και λυσσαξα στο γαμοπίλαφο(δεν άφησα κανέναν αλλον στο τραπέζι του γάμου να φάειχαχαχα) και στις ρακες!τον φίλιππο τον άκουσα την επόμενη μερα η βλαμένη μάνα...ααα και χόρεψα κιόλας ..τι να πεις??πρωτάρα ήμουν και δεν ήξερα...τώρα πάλι τα ίδια θα έκαναχαχαχ...
αν τα καταφέρω όμως σας υπόσχομαι οτι θα βρεθούμε σίγουρα και οι άντρες θα μείνουν μέσα

Φωτεινούλα μου, εγώ καλή μου δεν είμαι Κρητικιά, μετακόμισα εδώ, οπότε με τα μαγειρέματα τα τοπικά δεν τα έχω πολύ καλά! Μπορεί όμως να μας μαγειρεύει η Ίνα μας που το'χει κι εγώ να σας ψυχαγωγώ! Smile Κανονίστε το καλοκαίρι Κρήτη! σπίτια υπάρχουν διαθέσιμα, θα μοιραστούμε δεξιά - αριστερά, όλοι οι καλοί χωράνε!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:
foteini35 έγραψε:τινάκο μου ψοφάω να έρθω για φαγητό και ρακες!τρελαίνομαι με τα φαγητά σας!είχα ερθει στο ηράκλειο για έναν γαμο εγκυος 6 μηνών στον φίλιππο και λυσσαξα στο γαμοπίλαφο(δεν άφησα κανέναν αλλον στο τραπέζι του γάμου να φάειχαχαχα) και στις ρακες!τον φίλιππο τον άκουσα την επόμενη μερα η βλαμένη μάνα...ααα και χόρεψα κιόλας ..τι να πεις??πρωτάρα ήμουν και δεν ήξερα...τώρα πάλι τα ίδια θα έκαναχαχαχ...
αν τα καταφέρω όμως σας υπόσχομαι οτι θα βρεθούμε σίγουρα και οι άντρες θα μείνουν μέσα

Φωτεινούλα μου, εγώ καλή μου δεν είμαι Κρητικιά, μετακόμισα εδώ, οπότε με τα μαγειρέματα τα τοπικά δεν τα έχω πολύ καλά! Μπορεί όμως να μας μαγειρεύει η Ίνα μας που το'χει κι εγώ να σας ψυχαγωγώ! Smile Κανονίστε το καλοκαίρι Κρήτη! σπίτια υπάρχουν διαθέσιμα, θα μοιραστούμε δεξιά - αριστερά, όλοι οι καλοί χωράνε!

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 33 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 33 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 33 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 33 654316

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χα,χθες με ρώτησε ο δικός μου ποτε μπορούμε να κάνουμε σεχ.. Του λέω μετα απο 6 μήνες, έτσι για τιμωρία.. Γιατί όταν του λέω σε παρακαλούσα, ΕΣΥ τίποτα.. Μου λεει: είσαι τρελή; Δεν είδες πως βγήκε;; Τον κραταγαν να μην βγει πριν έρθει ο γιατρός.. Χαχαχα.. Πολυ πλάκα.

Ίνα μου, περιττό να σου πω πως αυτα τα παιδια είναι όλη η ζωή μου. Τα βλέπω κ δεν το πιστεύω..Κ ΤΏΡΑ που βλέπω το μωρο, μου φαίνεται τόσο μεγάλη η Ειρηνη!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελόπη δεν υπάρχει η γεννα της γειτόνισσας... Αυτά είναι... Τελικά όντως μαύρα μεσάνυχτα θα δείτε το έργο! Οι βρυκόλακες άσε... Προσπαθώ λίγο να παρακολουθησω αλλά δεν! Σκιαζομαι κ λίγο ρε παιδί μου με τα κοράκια κλπ!

Τινη ευχαριστούμε για την πρόσκληση μακάρι να καταφέρουμε να σας δούμε από κοντά!

Πωπω αυτά τα λυχναρακια είναι όλα τα λεφτά!

http://www.creativebeez.gr

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Annako mou kala tou eipes alal den tha antekseis!!!!Gia pes mou h koilia k to lastex ti lene???

Marian8h..egw ta lyxnarakia den hksera ti einai..ta diname gia prwino sthn first class zesta mesa ston disko..dokimazw loipon s ena taksidi...epatha plaka!!!!Etyxe h proistamenh mou na einai Krhtikia k na m leei an mas katsei mazi dianyxtereysh tha se paw s enan fourno na fas na trelatheis..k me phge ontws meta apo kapoious mhnes ..apo tote opote taksidepsa Krhth..me thn stolh prin paw sto dwmatio agoraza apo ton fourno ayto p den thymamai k pws legetai k meta phgaina sto dwmatio k masoulousa eytyxismenh!!!Spania kataferna na ferw pisw sto spiti Smile

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:Annako mou kala tou eipes alal den tha antekseis!!!!Gia pes mou h koilia k to lastex ti lene???

Marian8h..egw ta lyxnarakia den hksera ti einai..ta diname gia prwino sthn first class zesta mesa ston disko..dokimazw loipon s ena taksidi...epatha plaka!!!!Etyxe h proistamenh mou na einai Krhtikia k na m leei an mas katsei mazi dianyxtereysh tha se paw s enan fourno na fas na trelatheis..k me phge ontws meta apo kapoious mhnes ..apo tote opote taksidepsa Krhth..me thn stolh prin paw sto dwmatio agoraza apo ton fourno ayto p den thymamai k pws legetai k meta phgaina sto dwmatio k masoulousa eytyxismenh!!!Spania kataferna na ferw pisw sto spiti Smile

Πηνελοπη μου, το φοραω μέρα νύχτα. Χωρεσα σε αυτο που είχα πάρει απο τα τελεμαρκετ. Δεν έχω δει με μεζουρα ακόμα, λέω να περάσει καμια εβδ κ μετα να μετρηθω.. Πάντως έτσι μου έρχεται να ξεθαψω τα παντελόνια μου, να τα δοκιμάσω. Ξέρω είναι νωρίς, κ μπορει να απογοητευτω αλλα δεν κρατιεμαι..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Exei iswpedwthei dld h koilia????Oriste ston gamo tha eisai super!!!
Me to ramma ti egine?Eisai pio kala twra???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις