Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
175 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 175 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααα δεν σας ειπα αυριο θα ερθει ο φιλος μου ο τεχνικος να δει το λαπτοπακι μου γιατι τα εχει παιξει και μαζι μ΄αυτο κ εγω αφου μου ερχεται να το πεταξω απο το μπαλκονι με τα κολληματα που τρωει!!θελει κ αντιβαιρους,θελει κ κατι η οθονη που αναβωσβηνει κ για να δουμε το κουστουμι!! confused

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

gia peite!!!!A!!ayto to roz sto vathos an vlepete dhladis..eiani to fouskwto mou!!!!!!Den to allazw me tpt!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι να σου πω βρε Πηνελοπακι μου η προηγουμενη φωτο ειναι απο μπροστα κ δεν καταλαβαινω αν εχει κατεβει!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!


ΩΡΑΙΟΣ ΚΩΛΟΟΟΣΣΣΣΣ!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 536304 Very Happy

ΘΕΑ ΜΟΥ .... ΕΣΥ !!!

Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ-ΑΒΑΤΑΡ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΗΛΑ ΕΔΩ... ΝΟΡΜΑΛ ... ΑΛΛΑ Ο ΚΩΛΟΣ ΤΕΛΕΙΟΣ (ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΗΛΑΔΗ)

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ax!!!den thes na me stenaxwrhseis mou fainetai!!!Opws ta lew ksana-skarfalwse o mikros mou Smile xaxaxax katse pio meta an exw oreksh tha thn vgalw k apo mpros..vasika k twra thn vgazw alla variemai ksana thn diadikasia gia na thn anevasw edw!
Evala k mezoura..pirame 1 ponto 99!!Ma sygnwmh 3350 paidi pou xwraei mesa se 99cm?xaxaxaxaxaxax

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xaxaxaxaxaxxa Ina gelasa k akoma gelaw dhladhs!!xaxaxaxaxaxaxax!!
Omws oloi to idio m lene apo pisw den fainesai egkuos..k se olous apadaw to idio..einai pou eimai apo mprosta egkuos xaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxxaxa

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑ ΕΓΚΥΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΜΙΣΚΟΠΙΚΟ ΚΩΛΑΡ... ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΧΧΑΧΑΧΑ


marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπήκα για λίγο.. Σήμερα δε πρόλαβα τίποτα να γράψω από το πρωί...

Χριστίνα το άκουσες??? Μη με αγχωνεις.. Αν δεν την έχεις ακούσει όλη μέρα πήγαινε για υπέρηχο..

Πηνελόπη τι γλυκειά κοιλίτσα!

Χαρά θέλω κ εγώ συνταγή κουλουρακια!!!

http://www.creativebeez.gr

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ax panagia mou,ponese h koilia mou apo to gelio,neyriko m epiase..lew mporei na mhn akousa pws katevhke h koilai alal akousa pws epese o kwlos xaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxxaxa
Ela sous twra,ntroph!!

Re Xristina twra phra xampari..nomiza ws twra pws apla einai hsyxo..den to exeis akousei olh mera???? Skounta to ligo..ksaplwse k kouna to se hremia k an den na pas ston giatro vre koritsi.

Marianthi mou se trexoun oi adres sou??????

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΩΛΟΣ VS KOIΛΙΑ ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ 1-0

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΠΕΣ ΜΑΣ ΝΕΟΤΕΡΑ !!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι βρε Πηνελόπη μου με τρέχουν! Ο μικρός πιο πολύ από όλους! Smile

http://www.creativebeez.gr

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
E aytos sou kanei wraio treksimo!!Esy pws eisai omws?h tomh sou k ola kala?den ponas pia e?Hrema esy mhn kaneis polla mono oti einai aparaithto.

Inaaaaa tha erthw k egw mia mera na mou mageirepseis oti thelw???(twra thymhthika p eleges sthn Tinh)Thelw lyxnarakia!!!Exw ksanarwthsei den thymamai..se ena ksenodoxeio Galaxy sto Her eiste koda???Giati ekei dianyxtereyoume.
Esena den se rwtaw kan pws pernas me to mwro..dioti gnwrizw pws eisai eytyxismenh kai sigourh gia oti kaneis k genika sthn kalyterh sou fash ap oti exw katalavei.

Ftiaxnw afepsima egw twra..nero meli kanela lemoni.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχ Πηνελοπη μου δικιο εχει το Ινακι το κ@λαρακι μια χαρα ειναι κ ουτε φαινεσαι για εγκυος!!

Μαριανθακο μολις κανω επανεκινηση τον υπολογιστη θα την ανεβασω!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:

Inaaaaa tha erthw k egw mia mera na mou mageirepseis oti thelw???(twra thymhthika p eleges sthn Tinh)Thelw lyxnarakia!!!Exw ksanarwthsei den thymamai..se ena ksenodoxeio Galaxy sto Her eiste koda???Giati ekei dianyxtereyoume.
Esena den se rwtaw kan pws pernas me to mwro..dioti gnwrizw pws eisai eytyxismenh kai sigourh gia oti kaneis k genika sthn kalyterh sou fash ap oti exw katalavei.

Ftiaxnw afepsima egw twra..nero meli kanela lemoni.

ΕΛΑ ΕΣΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΤΑ ΛΥΧΝΑΡΑΚΙΑ ΝΑ ΑΝΑΒΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ ... ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΩΤO ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΥΕ ΚΙ ΑΛΙΜΟΝΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ... ΟΛΑ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ !!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και τωρα που το σκευτομαι ...σιγα μην διανυκτερευσεις στο GALAXY !!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ Γιώτα μου, πόσο σε καταλαβαίνω.. Κ εγω δεν μπορω να τα κάνω αυτα. Πόσο μάλλον σε μωρακι.. 

Εμη μου, είχες θέματα κ παλιά με την υγεία σου;; Μήπως είναι απο εγκυμοσύνη;;;καλα ο Μπεμπης σουψειναι όλα τα λεφτά!!! Πάντως αυτο με τα φιλία τα έχω κ εγω... Δεν θέλω να τον φιλαει κανένας( εκτός απο μένα))για το εμβόλιο το ίδιο μου είπε κ ο δικός μας παιδιατρος

Πάντως κορίτσια,στο δεύτερο όλα τα βλέπεις πιο χαλαρά..θα το δείτε!!!

Σοφακι μου, η πεθερά σου θέλει σφαξιμο, τι συμπεριφορά είναι αυτή στη λεχωνα;; Γραψτην καλη μου, κ κοιτα την υγεία σου κ της μπουμπους σου..κ αν θέλει να μεγαλώσει ένα μωρο, να της πεις να γεννήσει ένα.άντε!

Εγω μόλις είπα στην μάνα μου, καιρός είναι να παει σπιτάκι της. Της το έφερα σιγά σιγά να μην παρεξηγηθεί.. Χαχα. Να παει το σκ.. Καλα ήταν.. 

Χαρα θέλει πολυ προσοχή ένα μωρακι, αν αρρωστησει, θέλει νοσοκομείο, δεν περνάει με ντεπον.

Κ εγω θέλω συνταγή για κουλουρακια. Που τα έχασα;;;

Πηνελοπη μου, ωραία κοιλιτσα!!! Άντε να βγει ο σωτηρακης!!! 
Πάντως κορίτσια, μην φοβάστε την πρόκληση. Εγω κ τα δυο τα έκανα με πρόκληση.. Κ δεν νομίζω μα πονεσα παραπάνω απο το νορμαλ..

Ίνα, τα φιλία μου!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΑ ΝΥΧΤΟΠΕΡΠΑΤΗΣΟΜΕΝ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 604962 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 604962 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 604962 ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΓΥΝΑΙΚΟΠΑΡΕΑ (ΤΙΝΗ-ΣΤΕΛΛΑ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ) .... ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 911307


ΚΑΙ ΤΑ ΛΥΧΝΑΡΑΚΙΑ ΣΤΟ ΓΥΡΙΣΜΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 4872 !!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πω πω τι έγραψα παλι

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσάρες μου γεια σας και πάλιιιιι!πήγα jumbo και πήρα της μικρής 3 φορμακια γλύκα και εφοδιάστηκα και σιλικονάκια για τα μαφινς της χαράς,πήγα σ/μ και μιας και δεν έιχα τον γιο μου σπίτι ειπα να ξαπλώσω λιγο..αλλά που...ήρθε η μια κολλητή μου που είχα να την δω μια βδομάδα και χωρισε και μετακόμισε το σκ στην αλλη κολλητη μας και εφυγε πριν απο λίγο.στο ενδιάμεσο έφτιαξα παλι μαφινς,έψησα τυροπιτάκια και έβαλα φακες για αύριο...εντωμεταξύ σήμερα η μπεμπα δεν κοιμοταν καθόλουκαι μου έκανε σκατα το φαγήτο της...καθε λιγο και λιγακι με το βυζι έξω ημουν η μάνα...τελος πάντων στις 7 της έδωσα 90γρ ξενο γιατι οι δεξαμενες μου έιχαν αδειασει...αγελαδίτσα της φαγε καταντησα σημερα..τωρα καταφερα να σας διαβάσω και λεω...
σοφάκι να πεις στην πεθερά σου να πάει να ...και μενα στον φίλιππο τα ίδια μου έκανε και τώρα συγχύστηκα πιο πολύ που το θυμήθηκα...η μάνα ξερει κα΄λύτερα το παιδίτης οχι η κάθε μην πω....σταμάτα να κλαις και άρχισε να της την λες...
χριστινάκι να ζουλήξεις λιγο την κοιλια σου ή να κρατήσεις την αναπνοή σου λιγο και αν δεν το ακουσεις να πας στο νοσοκομειο βρε κουκλα μου...μην μας σκας κι εμας..
πηνελοπακι όντως ο πωπός μια χαρά μινιατούρα...η κοιλιά πάντως μεγάλη χαχαχαχ
δεν θυμάμαι τιποτε αλλο βρε κορίτσια μου συγγνωμη ειπαμε το αλτσχαιμερ της εγκυμοσύνης κρατάει και μετα

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννουλα μου ... τελεια τα 2 παιδακια ε ?!!!

διπλη χαρα-διπλη περηφανια-διπλα ολα !!!!

εγω τωρα συνειδητοποιησα ποσο μεγαλος ειναι ο γιος μου ...ενω καμια φορα εβαζα τις παντοφλες του - καμια ζακετουλα του ... δεν ελεγα να πιστεψω και ηλικιακα και σωματικα ποσο μεγαλος ειναι .... τωρα που εχω το σκατουλι το μικρο λεω ΩΠΑ .... !!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
παλι ζωγράφισα εεε>???? τί κατεβατό εγραψα παλι???τα φιλια μου σε όλες που δεν σχολιασα

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
foteini35 έγραψε:παλι ζωγράφισα εεε>???? τί κατεβατό εγραψα παλι???τα φιλια μου σε όλες που δεν σχολιασα

φωτεινακο μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 417472

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:
foteini35 έγραψε:παλι ζωγράφισα εεε>???? τί κατεβατό εγραψα παλι???τα φιλια μου σε όλες που δεν σχολιασα

φωτεινακο μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 417472
ινάκο μου κι απο μένα φιλιά!όταν καταφέρω και έρθω θα βρεθούμε σίγουρα να το ξέρεις..είναι απειλή αυτη...το κακό ειναι οτι τοσο καιρο που έχω να πιώ,έχω ξεμάθει και θα μεθύσω γρηγορα με τις ρακες..και τις λατρέυω γιατι κατάγομαι απο ηπειρο και λυσσάω με το τσίπουρο χωρίς γλυκάνισο βεβαια.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 215994 είναι κουκλια τα παιδακια σου και το χαμόγελο του μικρου όλα τα λεφτά!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννα μου ποτε δεν ειχα καποιο προβλημα... μπορει να ειναι κ υπολλειματα εγκυμοσυνης!

Πηνελοπακι κ ωραια κοιλιτσα κ ωραιο κω%&^5κι... αλλα κατεαβασμενη η κοιλια δεν ειναι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 667478

Κοιμηθηκα λιγακι!!! ο μπεμπης κοιμαται σχεδον συνεχομενα... και για φαγητο που τον σηκωσα, κοιμησμενος το εφαγε!!! εξαντληθηκε κ αυτος απο το πρωινο!!!


ααα δεν σας ειπα!! δεν την γλυτωνω τελικα αυριο την πεθερα!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:Αννα μου ποτε δεν ειχα καποιο προβλημα... μπορει να ειναι κ υπολλειματα εγκυμοσυνης!

Πηνελοπακι κ ωραια κοιλιτσα κ ωραιο κω%&^5κι... αλλα κατεαβασμενη η κοιλια δεν ειναι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 32 667478

Κοιμηθηκα λιγακι!!! ο μπεμπης κοιμαται σχεδον συνεχομενα... και για φαγητο που τον σηκωσα, κοιμησμενος το εφαγε!!! εξαντληθηκε κ αυτος απο το πρωινο!!!


ααα δεν σας ειπα!! δεν την γλυτωνω τελικα αυριο την πεθερα!!

εμμακο μου τι επαθες και το εχασα ? Crying or Very sad ΠΑΩ ΝΑ ΨΑΞΩ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις