Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
171 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 171 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα!!!μια χαρα σε βρισκω!εγω εχθες ημουνα μονη στη κρεββαταρα!χιχι!!!!αλλα 2 κοριτσια μονα?μας ελειπε ο μπαμπας μας! Crying or Very sad

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhmera Emh!!!kai kalon ypno ston mpemph sou!!!
Ap oso thymamai ekeinh thn mera p gennhses htan meres p eixe piasei drosia,thymamai to syzhtousame p eixe alalksei o kairos..opote kata kapoion tropo sou eixe kanei thn xarh!!!

Egw koritsia latreyw thn vroxh..kathws exw zhsei k Londino k mou leipei kiolas,pada h vroxh mou thymizei wraia pragmata.Akoma k sthn douleia m aresei na petaw me paliokairo..anwmalia to kserw!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λατρευω να ειναι συννεφιασμενος ο καιρος!
η μικρουλα εχει βουλωμενη μυτουλα και ποσο κριμα μου ερχεται να τη βαζω φυσιολογικο ορο.με κοιταει παραπονεμενα....ερημη μανα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 36 534787

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofaki p htan o mpampas sas?????
Me thn mikrh koimasai sto krevati xyma h thn vazeis kapou???
Thelw k egwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπη μου αυτο με τα χερια αστο το εχω απο τα τελη του 6ου με πονο κ μουδιασματα επιπλεον!να πω την αληθεια τωρα το εχω συνηθησει οποτε δεν γκρινιαζω τοσο πολυ!!ευχομαι ομως να περασει οπως ειχε πει κ η Νικη και η Βικυ που ειχαν το ιδιο!!
εσενα τουλαχιστον σε επιασε τελευταιες μερες!!

Εμη μου δεν ξερω μπορει να ειναι και συσπασεις χθες εβαλα και ουτροτζεσταν ελπιζω να μην με πειραξε τπτ!!

Σοφακι μου ολα καλα θα ειναι σημερα ηρεμησε για να ηρεμησει κ η μπεμπουλα σου,εχουν ενστικτο τα μωρακια καταλαβαινουν την ανησυχια μας!!

ωραια η βροχουλα βρε κοριτσια αλλα κ τι να το κανουμε οταν γενναμε θα βλεπουμε εξω απο το παραθυρο?? Razz Razz Razz Razz

εμενα σε μια ωριτσα ξεκινανε κ οι γονεις μου απο πανω και απο το απογευμα θα εχω τον χαμο στο σπιτι Rolling Eyes

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τελικα οσοι εδουν ζησει σε πολεις με πολυ βροχη την λατρευουν!! Φαντασου οτι τα γιαννενα εχουν μεγαλυτερη ετησια βροχόπτωση απο το Λονδίνο!!!
Ειχε πιασει οντως δροσια εκεινες τις μερες... Αλλα αν εριχνε κ μια καταιγιδουλα καλυτερα θα ηταν! Smile !!
Καλα να ταξιδευω με αεροπλανο κ να βρεχει δεν θα το αντεχα!! Στο χω πει οτι τα τρεμω?? Κ μαλιστα η ολυμπιακη φταιει γι αυτο σ ενα ταξιδι αθηνα γιαννενα! Ταξιδευω... Αλλα μονο αν καταναλωσω καποια ποσοτητα αλκοολ χιχιχι!!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σοφάκι,χαρουλάκι πηνεοπάκι εμάκο καλημέρες κορίτσια μου!
η μικρή μου χτες μετά το μπάνιο-φαγητό κοιμήθηκε μέχρι τις 3.30 στο πορτμπεμπε..κι εγώ στον καναπέ γιατί νόμιζα οτι κατά τις 1 θα ξυπνησει και είπα να μην πάω στο κρεββατι και ξανασηκωθώ και την πάτησα..χαχαχ το πρωί ξανά στις 6.30 φαγητό η μικρή,ετοίμασα και τα πράγματα των αντρών μου και ξανάπεσα για νάνι...το κακό είναι οτι όταν σηκώθηκε πάλι η μικρή έιχε κάνει λιγο εμετό στο λίκνο και δεν την άκουσα ρε γαμώτο...ξαναλαξε ρούχα ξανατάισε και φυσικά πλυντηριο....αχ πολύ πλύσιμο-σιδέρωμα...τι τραβάμε οι μάνες???
ααααχ εμάκο διάβασα οτι είσαι απο τα γιάννενα εε??φιλενάδα καταχάρηκα..λατρεύω τα γιάννενα ειναι το 2ο σπίτι μου...εγώ κατάγομαι απο πάργα!γιάννενα μένει και η μια κολλητή μου κι αυτή φωτεινή και όποτε βρίσκω ευκαιρία πάω

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσαρες μου εσεις που ειστε ακομα εγκυουλες στο http://www.motherbaby.gr/contact.php?lang=1

δινουν δωρο το μαξιλαρι θηλασμου αξιας 40 ευρω αλλα μονο σε εγκυουλες κ απ΄οτι μου ειπε η Μαριαννα χωρις να κανεις καμια αγορα!!οποια δεν το εχει ας το παρει γιατι ειναι πολυ βολικο απ΄οτι μου εχουν πει!!εγω το ειχα παρει κ για τον υπνο!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελα ρε φωτεινουλα απο τα μερη μας κ εσυ?? Το Γιώτακι ειναι απο πρεβεζα!!! Εμενα η παργα ειναι το 2ο σπιτι μου... Το καλοκαιρινο! Απο ουαν γεννηθηκα μεχρι τα 18 που εφυγα για αθηνα, ολα τα καλοκαίρια στην παργα τα εβγαλα!!! Κ φέτος το καλοκαίρι ενα περασμα απο εκει θα το κανουμε!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon Xara se katalavainw apolyta me to thema goneis k xamos sto spiti..Skepsou pws pragmatika tis prwtes meres ayta den tha exoun shmasia k pws pragmatika me ton 8hlasmo ths mikrhs tha xreiasteis 100% vohtheia tis prwtes meres..twra an se tsadizoun k peis 2 kouventes parapanw den egine tpt..gynaika einai sigoura tha katalavei.
Me to kalo na tous dexteis!!!

Emako mou ta Giannena an ta pianei kairos einai dyskolo aerodromio gia prosgeiwsh toulaxisto..Epishs allo thema me ta eswterika taksidia einai oti mexri na ftasei se ypsos to airpl. kalo gia to taksidi prepei na arxisei thn kathodo k an exei kairo den yparxei xronos na apofygeis synefakia kai anatarakseis..padws ayta mhn ta fovasai,egw pio poly fovamai to aytokinhto.Sto airpl. fovamai mono fwtia mhn mou tyxei ola t alla den mou lene tpt.

Kalhmeraa foteinh mouuuu!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι τελεια τα Γιαννενα βρε κοριτσια ειδικα στο Παπιγκο που πηγαινα τον παλιο καλο καιρο που εκανα ορειβασια κ ανεβαιναμε τα βουνα και τα φαραγγια αχ παλιες καλες εποχες!!δεν θα ξεχασω την πιτα που ετρωγα την κασοπιτα στα χωρια εκει αριστη κ παπιγκο!!πωωωωω τι μου θημησατε τωραααααα!!!παλια γυριζα ολη την Ελλαδα για ραφτινγκ,ορειβασιες,αναριχησεις κ τετοια αλλα απο τοτε που ηρθα Αθηνα ο Γιαννης δεν ασχολειται με τπτ απο αυτα οποτε ουτε καν για σκι δεν με παει Mad Mad

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ετσι μια τετοια προσγείωση πετυχα! Με μικρο ελικοφορο! Ασε. .. ημασταν πανω απο την λίμνη κ ελεγα, τουλαχιστον ας πεσουμε εδω μπας κ σωθουμε!!! Razz. Παντως γιαννενα με αεροπλανο δυσκολα να ξαναπαω!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστω Πηνελοπη μου ναι οντως στην αρχη μπορει κ να την χρειαζομαι λιγο!!

εγω δηλαδη ειμαι τρελη που οταν ανεβαινω σε αεροπλανο παρακαλαω να εχει βροχες καταιγιδες και τετοια μ ΄αρεσει να εχει αναταραξεις την βρησκω και ειδικα προσγειωση και απογειωσει τρελαινομαι!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
K to Metsovo!!!!!!Ax ti wraia!!!!!!
K emena Xara mountroxos einai,ayta den ta thelei,mono podosfairo box kai varh,ola t alla den einai drasthriothtes!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω Χαρά δεν τα εχω πολυχαρει αυτα τα χωρια!! Επειδή εφυγα μικρη απο τα γιαννενα κ οταν πηγαινα καθομουν εκει να χαρω κ λιγο τους δικους μου!!! Αλλα οταν μεγαλωσει λιγο το παιδακι μας θα ξεκινησουμε εξορμήσεις!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουλαχιστον εσενα κανει κ μποξ!!!εμενα τωρα τελευταια πηγαινε για μπαλα 1-2 φορες την εβδομαδα αλλα ολες οι αλλες δραστηριοτητες ειναι καναπες ή καμια ταβερνα για κοψιδια Mad Mad το ακρως αντιθετο απο μενα δηλαδη αλλα τι να κανουμε καποια πραγματα δεν τα βλεπουμε στην αρχη!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απλα Χαρά βαλε κανονισμούς για τον θηλασμο μην την πατησεις οπως εγω, να πεις οτςν θηλαζεις να μην παταει κανενας στο δωματιο! Εμενα ερχοταν η μανα μου κ ρωταγε... Τι εγινε εφαγε? Γιατι γκρινιαζει? Να του δωσουμε μπουκαλι?? μη παθει κ αφυδάτωση!
Ε κ καταληξαμε η βαδικη του διατροφη να ειναι το μπουκαλι!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon Emhtha sou pw gia na se hsyxasw..ayta ta mikra ths Oa einai oti kalytero yparxei gia eswteriko taksidi..skepsou pws ayta ta feran apo kanada..petwntas etsi??Einai poly kalos typos airpl.
Epishs katalavainw thn fovia,to vlepw synexeia sthn douleia..omws einai aeras opws kounaei ta rpouxa mas ta mallia mas to amaksi mas ta dentra k.o.k etsi kounaei k to diastimoploio!!?(etsi to lew egw) xaxaxax
Alla to diasthmoploio einai ftiagmeno akrivws gi aythn thn douleia!!!Mhn fovasai!!!
Ton xeirotero kairo ton exw vrei Kwn/polh p apogeiw8hkame me xioni na peftei poly kai aera trelo..kai mesa ena group hlikiwmenwn pou nysteyan kai den hthelan kotopoulo!!!xaxaxaxaxax

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σωστα τα λες Εμη μου απο την αρχη πρεπει να μπουμε σε προγραμμα γιατι εμενα η μαμα μου ειναι κ αγχωδεις(σαν κ εμενα κ χειροτερη)οποτε θα με τρελανει!!
αυτη μου εχει πει οτι θα κατσει μεχρι να δει οτι ειμαι καλα γιατι εχω κ μια προδιαθεση για καταθληψη και με ειπε αμα σε δω στα ματια θα καταλαβω οτι εισαι καλα και θα φυγω οποτε θελεις!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Re koritsia den mporw exw skasei apo ta gelia monh mou...na sas pw gt to lew diasthmoploio???
Eimai mia fora sthn Lesbo kai erxontai fadaroi..sxedon mono fadaroi..kai kathomai sthn porta Geia sas,kalws-hrtahte klp...kai o kathenas p mpainei na koitaei san na mpainei se allo kosmo..na mou kanoun erwthseis typou..apo dw na paw??kathomai se opoia thesh na nai???Exete kampina???TI mageirepsate???Ta aleksiptota ta forame me to pou kathomaste????...k pairnw thl thn proistamenh mou brosta k ths lew..aisthanesai k esy oti stekesai sthn pulh tou anekshghtou???? xaxaxaxxaxaxaxa..re koritsia pragmatika les k empainan se diasthmoploio!pw-pw exw skasei pali sta gelia!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μιλαμε οι αντρες οταν θελουν να κανουν καμακι γινοντε τραγικοι και γελιοι τις περισσοτερες φορες!!με πιανουν τα νευρα μου με κατι τετοια Mad Mad απορω πως σκεφτοντε οτι με τετοιες π@π@ριες θα ρηξουν γκομενα!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xara mou an htan ayto kala tha htan..Xara ta ennoousan!!!!!!!!!!Gi ayto exw skasei k sta gelia dioti sthn zwh mou tetoio pragma k mazemeno den exw ksanadei k ksana-akousei!!!

A!!!k mia fora koritsia..mpainei enas..paei kathetai kapou p tou arese profanws..erxetai meta aytos pou eixe kanonika ayth thn thesh k tou leei nomizw kathisate lathos ayth einai thesh mou...to akouw egw lew xreiazeste vohtheia se kati?nai m leei h thesh mou grafei edw einai ayth k kathetai o kurios..Na dw ligo thn karta epivivashs sas kurie tou lew??k ti mou apadaei?????????
KAI TI EISAI ESY ASTYNOMIA?????
xaxaxaxaxaxaxxaxaxax!!!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα χτες επεσα ξερη ουτε καληνυχτα δεν ειπα.
εμη απο το αγχος ειναι το εχω παθει και γω. οσο για αεροπλανο 4 φορες εχω μπει για ιταλια που ειναι κοντα 3 κρασακια σε καθε διαδρομη επινα δεν μπορω την σταθεροτητα του υψους λογο υψοφοβιας η απογειωση και η προσγειωση δεν με νιαζει να φανταστειτε ουτε στην ροδα του λουνα παρκ δεν μπενω ουτε σε ανσανσερ γυαλινο

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maraki kalhmera!!!!

Paradoksos fovo me to asanser exw k egw k den kserw apo p prokyptei..upsofovia den exw,kleistofovia den exw...akoma k ston upno mou an dw oti eimai se asanser k pataw to koumpi na katevw apo pouklous orofous einai efialths gia mena k ksypnaw fovismenh!!!

Koritsia edw tha eimai alla na kanw k kamia douleia e???lysaksa prwi-prwi!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις