Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
145 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 145 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πηνελοπη αεροσυνοδος εισαι? αχ ποσο σε ζηλευω τρελαινομαι αν και δεν ξερω αν θα μπορουσα να την κανω γιατι φοβαμαι, σε ποια εταιρια?

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμάκο αν πάμε κι έμεις φέτος πάργα που ειναι πολύ πιθανό και συμπέσουν οι ημερομηνίες μας θα είναι σουπερ..και το γιωτάκι απο τα μέρη μας εε??μήπως να κάνουμε γκρουπάκι???
χαρουλάκι λατρεύω τα ζαγοροχώρια και τάεχω γυρίσει όλα μα όλα...οι πίτες τέλειες ειδικά η πίτα της κικίτσας στο μονοδένδρι...αχ τί μου θ΄πυμισες τώρα...είσαι κι εσύ σαν κι εμένα ορειβασιες φαράγγια σκι κτλ...το ηξερα οτι ταιριάζαμε βρε παιδί μου...κι εγώ τα έκοψα όλα μετά απο πρόβλημα χονδροπάθειας και στα 2 γόνατα στα 19 μου..κλαψ κλαψ...!!!΄τωρα όλα με μέτρο και καπου κάπου...
αχχ και το μέτσοβο....θα βάλω τα κλαματα κορίτσια

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα Πηνελόπη πρεπει να εχεις ακουσει τρελα πραγματα στην δουλεια!!! Αυτο με τους φαντάρους θα θελα να το δω!!! Πολιτισμικο σοκ επαθαν οι καημένοι!!! Κ νομιζω οι παπουδες με τις ατακες δεν παλευονται!!

Μαρια μου περισυ απο πραγα, ανοιγαμε στο αεροδρομιο ενα δυνατο λικερ για να πιω για να βγαλω το ταξιδι!! Κ μα φαντασεις οτι παλιότερα δεν φοβομουν καθόλου

!!! Ειχα ταξιδεψει παρα πολλες φορες... Κ υωρα η φοβια μου δεν ειναι ανασταλτικη, μπαινω στο αεροπλανω αλλα πρεπει να τα τσουξω πριν!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Μαρακι!!

κ εγω αν σας αφησω αποτομα θα εχει ερθει για το λαπτοπ!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντε Φωτεινή να κανουμε μαζί μπανακι τα μπεμπακια μας στις παραλίες!

Δεν με βλεπω κ μενα να με αφηνει ο μπεμπης πολυ ωρα ακομα, τον επιασε λοξυγγας κ σε λιγο θα εχει νευρα!! Α κ σε κανα μισαωρο ερχεται κ η πεθερα!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maraki mou nai,sthn Olymp. eimai.Padws k fovia na exeis an kaneis thn douleia sydoma thn ksepernas.Alla h douleia san douleia einai dyskolh k prepei na s aresei gia na thn kaneis,exei varvara wraria,anakatemena,poly fasaria,radienergeia,anapneeis poly kurozinh,megalh eythynh,polles wres se texnhto fws kai kourazete o egkefalos,provlhmata me mesh kai aftia.Otan eisai sthn douleia oti k na symbei eisai mono sthn douleia..diladi oute kinhto oute epikoinwnia me tous dikous sou oute dialeima gia tsigaro.Eisai ekei k telos!K me thn stolh einai diadikasies stratou...na eisai pada katharh k siderwmenh,ta papoutsia sou pada gyalismena,to kalson sou pote na mhn fygei podos..na mhn petane trixes,nyxia k makigiaz sthn edeleia.
Egw latreyw thn douleia mou kai na sou pw thn alhtheia m aresoun k ola ta parapanw..alla h alhtheia einai polys kosmos dysanasxetei.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρε Φωτεινη μου αλλη ζωη ζουμε τωρα!!εσυ τουλαχιστον κανεις κατι ακομα εγω πως να τραβηχτω μονη στα βουνα!!εγω ανεβηκα Ολυμπο και κοιμηθηκα σε σκηνη στο οροπεδιο των μουσων...ο γιαννης δεν μπαινει να κοιμηθει ουτε στην αυλη να τη στησουμε Razz Razz Razz και να φανταστεις οτι παντα σκεφτομουν οτι οταν κανω παιδια θα τα εχω καθε σ/κ στα βουνα μια για περπατημα μια για σκι κ τετοια αλλα ετσι οπως ειμαστε τωρα ουτε για ποδηλατο δεν θα πηγαινουμε!!τεσπα τα σκεφτομαι κ στεναχωριεμαι γιατι δεν μπορεις να αλλαξεις καποιον αν δεν του αρεσουν ολα αυτα!! Crying or Very sad Crying or Very sad

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μια απο τα ιδια εμη και γω μπενω αλλα παντα εχω ενα φοβο .
χαρα τα κουλουρια τελια το σουσαμακι τους παει πολυ. τωρα θα παω την μικρη στην πεθερα μου να παμε για κανενα σινεμα και φαγητο με το γιωργο να χαλαρωσω λιγο γιατι δεν ξερω το αγχος της γεννας το περιμενε ολα μου εχουν προκαλεσει πολλα νευρα ρε κοριτσια.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Μαρακι παει το σουσαμακι εγω εβαλα σε καποια σουσαμι,σε καποια κακαο κ τα αλλα σκετα!!
ωραια σινεμαδακι κ φαγακι κ εχει κ ωραια μερα για τετοια!!αντε να ηρεμησεις κ εσυ λιγακι!!κοντευουμε κοριτσιααααααα!!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ πηνελοπη ειναι τελεια δουλεια αλλα με παιδακια δυσκολευει. αλλα μου αρεσει που εισαι παντα περιποιημενη. σασ αφηνω φευγω για την βολτουλα μου.

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγώ πάλι τρελάινομαι να ταξιδεύω με αεροπλανο!!!η καλύτερή μου σας λεω...και επειδή δεν πήγαμε πουθενά φετος παρά μόνο μια εβδομάδα στο χωριό του γιώργου κοντά στην κυπαρρισία του είπα οτι δεν θέλω να μου κάνει κανένα αλλο δώρο που γέννησα την μικρή παρά να πάμε ένα ταξίδι ανάμεσα απο χριστουγεννα και πρωτοχρονιά κάπου!τώρα που θα με πάει...δεν ξέρω..θα πήγαινα όπου να είναι αρκέι να φύγουμε λίγο τα δυο μας!μου έχουν λείψει τα ταξίδια που κάναμε δεν έχουμε πάει πουθενά εναμιση χρόνο τώρα λογω δουλειάς
καλημέρα μαράκι!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xara64 έγραψε:αρε Φωτεινη μου αλλη ζωη ζουμε τωρα!!εσυ τουλαχιστον κανεις κατι ακομα εγω πως να τραβηχτω μονη στα βουνα!!εγω ανεβηκα Ολυμπο και κοιμηθηκα σε σκηνη στο οροπεδιο των μουσων...ο γιαννης δεν μπαινει να κοιμηθει ουτε στην αυλη να τη στησουμε Razz Razz Razz και να φανταστεις οτι παντα σκεφτομουν οτι οταν κανω παιδια θα τα εχω καθε σ/κ στα βουνα μια για περπατημα μια για σκι κ τετοια αλλα ετσι οπως ειμαστε τωρα ουτε για ποδηλατο δεν θα πηγαινουμε!!τεσπα τα σκεφτομαι κ στεναχωριεμαι γιατι δεν μπορεις να αλλαξεις καποιον αν δεν του αρεσουν ολα αυτα!! Crying or Very sad Crying or Very sad
χαρουλάκι μου δεν τον αλλάζεις αλλά κάνεις αυτά που θέλεις καπου καπου..εμένα ο γιώργος πέρα απο windsurf και snowboard δεν κάνει τίποτε αλλο..και είναι τέτοιες οι συνθήκες τους που δεν μπορεί να κάνει καθε λίγο και λιγάκι..τον χειμώνα που μας πέρασε όμως πήραμε τον φίλιππο και πήγαμε τριήμερο καλάβρυτα για να μάθει και ο μικρός να κάνει σκι..και φέτος με την μικρή πάλι θα πάμε...εγώ δεν έκανα γιατι είχα τον νου μου στον μικρό που έκανε μαθήματα αλλά δεν με ένοιαζε και τόσο γιατί το ευχαριστήθηκαν και οι 2..να προσπαθήσεις να κάνεις αυτά που σου αρέσουν..πρώτη φορά που ανέβηκα όλυμπο ήμουν 12 και από τοτε ουτε και ξέρω σεπόσα βουνά έχω ανέβει...
χαχαχα ουτε στην αύλη ο δικός σου???ωραία...τότε την ανοιξη που θα έχουν μεγαλωσει και λίγο τα μωρά μας θα πήγαίνουμε οι 2 μας πάρνηθα να ξεσκάμε!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καημερουδια και απο εμας...
εγκυουλες μου τη κανετε????
μανουλες???
τινη μου ετσι ειναι ειναι και τα τρια μαζι....περαστικα στην μανουλα...
εμεις σημερα κλεινουμε 20 ημερες και το απογευμα θα ερθει ο παππας να μας δωσει μιση ευχη.....
και εγω θελω ταξιδακι...νιωθω πολυ κουρασμενη ...περιμενω τα χριστουγεννα πως και πως να χιονισει να αφησω τον μπεμπη και να πεμε για σκι..... ονειρο ζω μην με ξυπνατε χαχαχασ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 215994

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα νικολετάκι μου πως τα πάτε με το μικρούλι σας???κι εσύ ταξιδάκι ονειρευεσαι εε???όλες στο ίδιο club είμαστε οι στερημένες μάνες χαχαχα

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα και απο μας....Μετα απο ενα ασχημο βραδυ με τον μπεμπη να μην κοιμαται και να γκρινιαζει και την μανα να κλαει τωρα κοιμομαστε του καλου καιρου....Και δεν λεει να ξυπνησει ουτε για να φαει!!!Τα στηθη ετοιμα να σκασουν σημερα!!!!Απο τα λιγα που διαβαζω(συνηθως την τελευταια σελιδα δυστυχως)ολες ειστε καλα και μανουλες και εγκυουλες.Γεννητουρια ακομα δεν εχουμε!!!Βλεπω λετε για ταξιδια...Τρελαινομαι για ταξιδια αλλα δυστυχως δεν μας βλεπω συντομα να πηγαινουμε πουθενα!!!!Ελειψη χρηματων σταση εμποριου που λενε.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σορρυ ειχα τον τεχνικο εδω γι΄αυτο δεν απαντησα μου εβαλε antivirus και μου τον καθαρισε λιγο για την οθονη ομως μου ειπε οτι πρεπει να τον παρει αλλα εγω χωρις pc θα τρελαθω οποτε του ειπα μολις γεννησω θα τον παρω τηλ να του τον δωσω να μου βαλει και τα windows 7 και να δει τι παιζει με την οθονη!!

Φωτεινουλα εσενα παλι καλα που κανει snowboard ετσι μπορεις να τον τρεχεις βουνο εμενα τπτ σου λεωωω!!κ το προβλημα ειναι οτι δεν βγαινουμε χωριστα ποτε εκτος απο ενα καφε δηλαδη με φιλους,βραδια ποτε χωριστα που να φυγω κ εκδρομη μονη,γι αυτο σου ειπα οτι στεναχωριεμαι κ με το μωρο τωρα μπορει να ειναι ακομα πιο δυσκολα και φυσικα κ με τα οικονομικα μας που δεν μας παιρνει για πολλα πολλα!!

καλημερα Νικολετα μου με τον γλυκα τον μπεμπη σου!!ολες ταξιδια ονειρευομαστε!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαρουλάκι μου με το μωρό θα είναι δύσκολο όσο εσύ θα το βλέπεις δύσκολο..είναι θέμα διάθεσης..αν δεν θες όλα δύσκολα σου φαίνονται..εγώ που δεν μπορώ να είμαι κλεισμένη μέσα και να το παίζω μαίρη παναγιωταρά βούταγα τον μικρό και πήγαινα παντου απο όταν ακόμα ο φίλιππος ήταν μερικών ημερών..το ίδιο κάνω και τώρα με την μπουμπου αλλα πιο περιορισμένα λόγω του μεγάλου που έχει και διαβασμα.θα κανονίζουμε λοιπον που καιπου να πηγαίνουμε καμια κυριακή στη παρνηθα για βολτιτσα και ελπίζω να μην έχει θέμα..εεε δεν νομίζω πια να μήν του αρέσει να κάνει ένα πικνίκ στο δάσος...κάτι θα βρούμε για να τον δελεάσουμε...
γαμώτο άρχισε να βρέχει εδω πάνω στα β.π...άντε να στεγνωσουν τα ρούχα που έχω απλώσει τώρα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχω παραστει σε πολλες γεννες ... ανθρωπων - ζωων ... οτι θα ξεγεννουσα και ψαρακια Ε ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 654316

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ 13 ΨΑΡΑΚΙΑ (αυτα καταφερα να σωσω).... αλλα η μοσχαρα η ψαρινα εφαγε 5-6 ...!!!

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΨΑΡΙ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΣΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ???????

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχ ναι Φωτεινη μου θα του λεμε οτι εχει κοψιδια και προβατινες κ θα ερχεται Laughing Laughing Laughing
και εγω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 93981 απο το πρωι αλλα δεν τα βλεπω να στεγνωνουν ριχνει κ κατι ψιχαλες που και που!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!
Νομίζω πως θηλάζα όλο το βράδυ! Ανά 3ωρο τουλάχιστον! Ευτυχώς κοιμήθηκα λίγο το πρωί!

Πάλι για ταξίδια λέτε? Τρελαίνομαι!! Εγώ σκεφτόμουν κάθε φθινόπωρο πάμε στο Πήλιο σε ενα σπίτι φίλων τέλειο κ μαζεύουμε καρυδακια κ ψήνουμε στο τζάκι. Του χρόνου!

Χαχα κορίτσια να σας πω να γελάσετε! Έβλεπα στον ύπνο μου ότι τραγουδαγα το 'τού αγοριού απέναντι' !!! Χαχα... Μαιρη Χρονοπουλου!!! Τι να σημαίνει αυτό άραγε??!

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχαχ αρε Μαριανθη μου εισαι θεα,τι ονειρα ειναι αυτα που βλεπεις καλεεεε???αχαχαχαχα
μαλλον για εναν απο τους αντρες σου το τραγουδουσες μαλλον για τον μεγαλο....λεω εγω τωραααα Rolling Eyes Rolling Eyes

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:εχω παραστει σε πολλες γεννες ... ανθρωπων - ζωων ... οτι θα ξεγεννουσα και ψαρακια Ε ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 654316

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ 13 ΨΑΡΑΚΙΑ (αυτα καταφερα να σωσω).... αλλα η μοσχαρα η ψαρινα εφαγε 5-6 ...!!!

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΨΑΡΙ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΣΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ???????
καλημερα ινάκο μου!άντε να σας ζήσουν βρε...κράτα μου ένα καννελί με βούλες!χαχαχ

xara64 έγραψε:αχαχαχ ναι Φωτεινη μου θα του λεμε οτι εχει κοψιδια και προβατινες κ θα ερχεται Laughing Laughing Laughing
και εγω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 93981 απο το πρωι αλλα δεν τα βλεπω να στεγνωνουν ριχνει κ κατι ψιχαλες που και που!!
σωστά !!!!πως δεν το σκέφτηκα???θα του λέμε μετά οτι θα πάμε στην χασιά για κοψίδια...καλά το βρήκαμε!!!!χαχαχαχ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 215994

καλημέρα μαριανθάκο μου...ωραία πέρασες το βράδυ σου κι εσύ...που θα πάει θα στρώσουν τα πιτσιρίκια μας...αχ πότε θα κάνει ξαστεριάααα??

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Panik11 έγραψε:Καλησπερα και απο μας....Μετα απο ενα ασχημο βραδυ με τον μπεμπη να μην κοιμαται και να γκρινιαζει και την μανα να κλαει τωρα κοιμομαστε του καλου καιρου....Και δεν λεει να ξυπνησει ουτε για να φαει!!!Τα στηθη ετοιμα να σκασουν σημερα!!!!Απο τα λιγα που διαβαζω(συνηθως την τελευταια σελιδα δυστυχως)ολες ειστε καλα και μανουλες και εγκυουλες.Γεννητουρια ακομα δεν εχουμε!!!Βλεπω λετε για ταξιδια...Τρελαινομαι για ταξιδια αλλα δυστυχως δεν μας βλεπω συντομα να πηγαινουμε πουθενα!!!!Ελειψη χρηματων σταση εμποριου που λενε.

Νικακι υπομονη κοριτσακι μου μην στεναχωριεσαι κ εσυ ολα θα στρωσουν σιγα-σιγα!!εμεις οι πρωταρες μου φαινεται την ακουμε λιγο παραπανω,μας ερχεται καπως η αλλαγη του προγραμματος μας!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inakriti έγραψε:εχω παραστει σε πολλες γεννες ... ανθρωπων - ζωων ... οτι θα ξεγεννουσα και ψαρακια Ε ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 654316

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ 13 ΨΑΡΑΚΙΑ (αυτα καταφερα να σωσω).... αλλα η μοσχαρα η ψαρινα εφαγε 5-6 ...!!!

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΨΑΡΙ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΣΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ???????


ααχαχαχαχ καλημερα Ινακο να σας ζησουν!! Sad Sad Sad
εμεις περιμενουμε την Πηνελοπη και την Χριστινα για να παρουμε σειρα οι υπολοιπες!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:
inakriti έγραψε:εχω παραστει σε πολλες γεννες ... ανθρωπων - ζωων ... οτι θα ξεγεννουσα και ψαρακια Ε ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 37 654316

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ 13 ΨΑΡΑΚΙΑ (αυτα καταφερα να σωσω).... αλλα η μοσχαρα η ψαρινα εφαγε 5-6 ...!!!

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΨΑΡΙ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΣΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ???????


ααχαχαχαχ καλημερα Ινακο να σας ζησουν!! Sad Sad Sad
εμεις περιμενουμε την Πηνελοπη και την Χριστινα για να παρουμε σειρα οι υπολοιπες!!

ΧΑΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΘΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ...ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις