Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
219 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 219 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑ


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ... ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΟ ΣΕ ΓΕΝΝΗΣΤΡΑ ... 3 ΩΡΕΣ ΓΕΝΝΟΥΣΕ ...ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΒΒΓΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΨΑΡΑΚΙΑ ΘΑ ΤΑ ΡΙΞΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Les ayto na einai re Xara mou?na tou leei to tetoiop mou ela giati mas eprikses???xaxaxaxaxax

Ina pou thn katalaves oti einai egkuos???Bravo megalh organwsh!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχ ε ναι τουμπανο εγινα λεει αντε εξω γρηγοραααααααα!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ade na gennhsw na xarei k o kalos mou giati den einai sta kala t telytaia.Paw na katharisw ena mhlo k erxomai.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια αποκοιμηθηκα πανω στο λαπτοπ!

Λοιπον σημερα ειναι η μερα του γελιου για μας εδω. κλαιω απο το γελιο!

Νουμερο ενα η Ψαρ-Ινα γεννησε ενα αυγο..μετα δυο μετα δεκατρια! αχαχαχα εγω πραγματικα νομιζα ηταν ονειρο!!

Ινακι αφιερωμενο: "Ψαρια πουλαω"
https://www.youtube.com/watch?v=YzizW0BEH_Q

!!!!!!!!!!!!!!!!

Πηνελοπη κυπρια ηταν αυτη;;; χαχαχα να φατε η να μην φατε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy να σου πω, ο ποιο παραξενος σου επιβατης θελω να μου πεισ ποιος ηταν!! ααα και μια ιστοριουλα με διασημο Very Happy Very Happy

Φωτεινη Χαρουλα μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 39 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 39 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 39 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 39 417472

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ τι ωραια δροσουλα που εχει!!!
τελειος καιρος αλλα βαριεμαι στο σπιτι,τωρα θα ηθελα να ειμαι σε ενα καφε σε βουνο κ να πινω ζεστη σοκολατα μμμμμ!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πηνελοπακι μου , δε μου ειπε οτι ειναι κλειστος ο τραχηλος απλα μου ειπε οτι δεν εχω διαστολη για γεννα ακομα. φανταζομαι θα εννοουσε σημερα. το καλο δε πονεσα με το χερι και πηρα θαρρος οτι ουτε στη γεννα θα πονεσω αχαχαχα δε ξερω πως τα συγκρινω το χαζο, καμια σχεση!
μου ειπε ειμαι σε καλο δρομο οσο αφορα τον τραχηλο κτλ. και γω πιστευω ισως γεννησω πιο νωρις ομως. ΙΣΩς!!
Δεν υπαρχει προβλημα να γεννησεις μετα τη πητ σου μου ειπε λιγες μερες, δεν παθαινει τπτ το μωρο.. ως 5 μερες ομως οχι παραπανω και εγω δευτερα θα ειμαι συν 5.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]


[img][IMG=https://2img.net/r/ihimg/a/img339/3033/xaradiafores006.jpg][/IMG] [/img]

και με τις κουρτινουλες μας!!!σιγα-σιγα ομως ο αντρουλης μου δεν βιαζετε να μου βαλει την ταπετσαρια!!ολα θα γινουν μου λεει συνεχεια!!αντε να δουμε Mad

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ μωρε ειναι τελειο!!!!!!!!!!!!!!!!
εντελως πριγκιπικο χαρα μου!!!

Και συ ντυμενη στα ροζ εισαι μπουμπου νουμερο δυο! κατα μανα κατα κορη!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω να φαω παλι. σημερα πεινω συνεχεια!!!! συμπτωμα τοκετου χαχαχα

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχ ναι η μεγαλη κ η μικρη μπουμπου!!!
αληθεια σ΄αρεσε Χριστινακι μου??
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 39 669659 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 39 727892 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 39 669659

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εμενα ερχοντε οι δικοι μου σε λιγο οποτε θα μπω αργοτερα!!

καλη ορεξη Χριστινακι μου!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:
Ina pou thn katalaves oti einai egkuos???Bravo megalh organwsh!!!

ειναι τουμπανο...σαν ανθρωπος....φουσκωμενη κοιλια ετοιμη να εκραγει

ΧΑΡΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ....

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ I love you ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 39 417472

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Milousa sto thl me ton aderfo mou kamia wra..ma ti t elega oute egw kserw ..k to vrady na fadasteite tha erthoun k apo dw!!!xaxaxxa
Anywayz...Xara mou teleio to dwmatiaki,wraies poly oi kourtines,ade na to xareite,me to kalo twra!!!!

Xristinaki mou k emena etsi me vlepw na mhn gennaw apo monh mou!!!
Oso gia oreksh efw shmera mia tyropita to prwi kai en amhlo to apogeyma,den epeinw katholou kodeyw na skasw genikws!

Ina mou palaiotera eixa ena enydreio vevaia me xrysopsara kai kogkolezous kai enw ta krathsa ta psarakia arketa xronia den parathrhsa pote an kapoio einai egkuos!!!H kleio..etsi thn elega mporei na htan kai lewnidas den kserw htan pada fouskomenh..les nna htan egkuos k na mhn to epairna xampari???
Argotera otan pethanan ayta evala 2 aggelopsara kai kati mikra p legontan neon kati..k ena vtraxaki enydreiou tosodouliko..pou telika ta katourouse k psofisan ola!!Apo totes den kserw oute h gyala p einai.
Na ta prosexeis ta neogna mhn ta fane meta oi varvaroi!!Esy ti psarakia exeis?????

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εριξα ύπνο το μεσημερι παρεα με το μπεμπη... αυτος τη μερα καλα κοιμαται... ειναι βραδινός τύπος!
εβαλα και κοτοπουλακι με πατατούλες, εκανα και μπανάκι.. ολα καλα.. τι ωραια που φθινοπώριασε! Very Happy

Χριστινάκι το σκ σε βλέπω να γεννας! αντε γιατι εχει μεινει πίσω η λίστα! α! και τωρα που είδα τη λίστα τί γέλιο με τα ψαράκια!!! πολυ γέλασα!

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχα.. Τι τέλεια λίστα είναι αυτή;;; Πολυ γέλασα.. Ίνα σε τρώω πάντως, εμένα τα δικα μου γέννησαν πάνω απο 300 ψαράκια, κ ζησαν καμία 20, ΤΏΡΑ απ´αυτα που ζησαν δεν υπάρχει τίποτα.. Πήραμε αλλα.. Χαχα. Εγω έστειλα τον άντρα κ κόρη στο mall να πάρουν φορμακια, γιατί δεν τον προλαβαίνουμε.. 8 έχω βαμβακερα κ του είπα να πάρει αλλα 5. Άντε να δούμε..
Χριστινακι μου, σε σκεφτόμουν σήμερα, λέω δεν μπήκε,λες να γέννησε.. Αλλα τίποτα ΕΣΥ..άντε κοριτσαρα μου, να τελειωνετε!!

Χαρα τι ωραίες κουρτίνες!!! Μπράβο!! Με το καλο να έρθει η πριγκίπισσα σας να τα χαρεί!!!

Πηνελοπη μου, θα έχεις δει πολλα. Το φαντάζομαι.. Πάντως κ εγω απο την ολυμπιακή δεν έχω κ καλύτερες αναμνήσεις. Μια μέρα ταξίδευα για Ηράκλειο Μονή μου, να κανονισουμε τον γάμο μας, κ φτάνουμε εκει, πάμε να προσγειωθούμε κ δεν μπόρεσε. Κ δεν ξαναπροσπαθησε καν. Γύρισε Αθηνα. Το φανταζεσαι; Έγινε ένας πανικός. Γιατί δεν μας ενημέρωσαν κ νομίζαμε έχει κάποιο πρόβλημα το αεροπλάνο.. Κ οι δικοί μας εδω τρελαθηκαν γιατί μετα απο 1, 5 ώρα το Κιν μου ήταν κλειστό.. Κ η πλάκα ήταν όταν φτάσαμε εδω με παίρνουν τηλ κ με ρωτάνε όλα καλα;; Ναι τους λέω, ωραία η Αθηνα.. Κ ξανά μάνα τα ίδια..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara64 έγραψε:κ εμενα ερχοντε οι δικοι μου σε λιγο οποτε θα μπω αργοτερα!!

καλη ορεξη Χριστινακι μου!!

χαρα μου ναι ολα τελεια μπραβο!
αντε καλως να τους δεκτεις!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριανθη μου! τι κανεις; βραδινος τυπος ο μπομπιρας ε; να γινεις και εσυ να ξενυκτας μαζι μας παρεουλα!!

Αννουλα μου !! με σκεφτοσουν; ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 39 654316 μακαρι να με δεις ονειρο και αυτη τη φορα να γεννησω εγω!! εσκασα στην αναμονη!

Ινακι δεν ειπες σχολια για το τραγουδι!!! Very Happy

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ινακι μου σ΄ευχαριστω πολυ κ εσυ να χαιρεσαι τους αντρες σου!!

Αννουλα και Πηνελοπακι ευχαριστω πολυ!!

Μαριανθακο μου τι τελεια που κοιμηθηκατε μαζι κ ξεκουραστικες κ εσυ λιγακι!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρά ξέχασα να σχολιάσω, ωραία φωτο κ ωραία κοιλιτσα!!
Καλα εγω είμαι ακόμα έγκυος.. Χαχαχα..
Χριστινα εσένα δεν σε είδα καλη μου, αλλα το μεσημέρι που έριξα έναν υπνακο,είδα την Πηνελοπη μας.. Λες;;;;

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι το ευχομαι να γεννησει η πηνελοπη μας αννουλα!! και με κανενα πονο!!
ουφφφ αυτη η αναμονη με σκοτωνει.. ξερω σας τρελλανα με τη μουρμουρα μου αλλα δεν αντεχω αλλοοοοο...
αχ και ποσο φοβαμαι τη γεννα.. ολα... γενικα τη διαδικασια.. τον πονο χωρις επισκλ..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια Εμομαμα.. κομματια!!!

εχει ο μπεμπακος κολικους ολη μερα!! τωρα λιγο ηρεμισε! σαν την Νικη κ εγω... μαζι κλαιγαμε!!

Χαρα μου πολυ ωραιες οι κουρτινουλες, πολυ ωραια ιδεα ειχες! το φωτιστικο το εφτιαξες?? θελουμε κ απο αυτο φωτο!!!

Χριστινακι ακομα???? Very Happy Very Happy

Ψαρ - Ινα μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 39 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 39 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 39 50580 να σας ζησουν, αφαγωτα να ναι!

Δεν θυμαμαι τι αλλα ηθελα να πω...

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστινακι μου μην φοβασαι τιποτα... στο λεω εγω που ειχα ενα πολυ δυσκολο τοκετο, καταρχας ο οργανισμος μας ειναι φτιαγμενος γι αυτο κ αντεχει... στην συνεχεια δεν θυμασαι τιποτα... και το κυριοτερο: θα εχεις την μπεμπα σου αγκαλια!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:Χριστινακι μου μην φοβασαι τιποτα... στο λεω εγω που ειχα ενα πολυ δυσκολο τοκετο, καταρχας ο οργανισμος μας ειναι φτιαγμενος γι αυτο κ αντεχει... στην συνεχεια δεν θυμασαι τιποτα... και το κυριοτερο: θα εχεις την μπεμπα σου αγκαλια!!!

αχ ναι αγαπη μου το ξερω.. και εσυ τωρα φανταζομαι θα κοιτας πισω και θα σκεφτεσαι ηταν απλα μια αναμνηση.. θυμαμαι οτι ειχες δυσκολο τοκετο πολυωρο με πονους και ομως δες τωρα τι θαυματακι ηρθε στον κοσμο Very Happy
υποθετω ειναι επειδη δε ξερω και αγχωνομαι, φοβος του αγνωστου..

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:κοριτσια αποκοιμηθηκα πανω στο λαπτοπ!

Λοιπον σημερα ειναι η μερα του γελιου για μας εδω. κλαιω απο το γελιο!

Νουμερο ενα η Ψαρ-Ινα γεννησε ενα αυγο..μετα δυο μετα δεκατρια! αχαχαχα εγω πραγματικα νομιζα ηταν ονειρο!!

Ινακι αφιερωμενο: "Ψαρια πουλαω"
https://www.youtube.com/watch?v=YzizW0BEH_Q

!!!!!!!!!!!!!!!!

Πηνελοπη κυπρια ηταν αυτη;;; χαχαχα να φατε η να μην φατε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy να σου πω, ο ποιο παραξενος σου επιβατης θελω να μου πεισ ποιος ηταν!! ααα και μια ιστοριουλα με διασημο Very Happy Very Happy

Φωτεινη Χαρουλα μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 39 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 39 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 39 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 39 417472

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 39 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 39 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 39 654316

ΑΧΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ

ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ....

ΘΕΝΚΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις