Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
234 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 234 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κολικους Εμη μου; και κλαιει;;; αχχχ αν ημουν και εγω εκει θα εκλαια μαζι σας 100%!!!
υπαρχει κατι που μπορεις να κανεις να σταματησει να ποναει; γενικως μεγαλο βασανο αυτοι οι κολικοι

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:κοριτσια Εμομαμα.. κομματια!!!

εχει ο μπεμπακος κολικους ολη μερα!! τωρα λιγο ηρεμισε! σαν την Νικη κ εγω... μαζι κλαιγαμε!!

Χαρα μου πολυ ωραιες οι κουρτινουλες, πολυ ωραια ιδεα ειχες! το φωτιστικο το εφτιαξες?? θελουμε κ απο αυτο φωτο!!!

Χριστινακι ακομα???? Very Happy Very Happy

Ψαρ - Ινα μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 40 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 40 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 40 50580 να σας ζησουν, αφαγωτα να ναι!

Δεν θυμαμαι τι αλλα ηθελα να πω...

ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ....


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inakriti έγραψε:
Kristinaki έγραψε:κοριτσια αποκοιμηθηκα πανω στο λαπτοπ!

Λοιπον σημερα ειναι η μερα του γελιου για μας εδω. κλαιω απο το γελιο!

Νουμερο ενα η Ψαρ-Ινα γεννησε ενα αυγο..μετα δυο μετα δεκατρια! αχαχαχα εγω πραγματικα νομιζα ηταν ονειρο!!

Ινακι αφιερωμενο: "Ψαρια πουλαω"
https://www.youtube.com/watch?v=YzizW0BEH_Q

!!!!!!!!!!!!!!!!

Πηνελοπη κυπρια ηταν αυτη;;; χαχαχα να φατε η να μην φατε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy να σου πω, ο ποιο παραξενος σου επιβατης θελω να μου πεισ ποιος ηταν!! ααα και μια ιστοριουλα με διασημο Very Happy Very Happy

Φωτεινη Χαρουλα μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 40 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 40 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 40 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 40 417472

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 40 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 40 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 40 654316

ΑΧΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ

ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ....

ΘΕΝΚΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ


ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 40 38160 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 40 38160 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 40 38160
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 40 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 40 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 40 215994

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαρουλάκι τέλειο το δωμάτιο της πριγκήπισας!και φωτο σουπερ κοιλιτσα!χριστινάκι πηνελοπάκι αννουλα τα φιλια μου!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φιλακια φωτεινουλα μου!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμακο μου κι εμενα τα ίδια η μικρή σπαραξε το μεσημερι
ινάκο μου κανελλι με βουλες μου κράτησες?

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν ξερω Χριστινακι αν μπορουμε να κανουμε κατι... εγω σημερα δεν μπορουσα να το ανακουφισω το μωρακι! τι μασαζακι του εκανα στην κοιλια, τι του εβαλα κομπρεσες, τον πηγα βολτες, του μιλαγα, του τραγουδαγα, τον εβαλα στον απορροφητηρα (!!), του εβαλα κλασσικη μουσικη, σκυλαδικα, r n b, ... και μετα τα ιδια κ μπαμπας του... τιποτα δεν πετυχε!
Ακουγαμε συνεχεια τα εντερακια του!! τωρα κοιμηθηκε, ελπιζω να σταματησε να ποναει...

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΚΑΠΥ ΚΑΙ ΜΟΛΥ ΕΧΩ ...ΠΗΝΕΛΟΠΗ



ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΨΑΡΑΚΙΑ

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:Δεν ξερω Χριστινακι αν μπορουμε να κανουμε κατι... εγω σημερα δεν μπορουσα να το ανακουφισω το μωρακι! τι μασαζακι του εκανα στην κοιλια, τι του εβαλα κομπρεσες, τον πηγα βολτες, του μιλαγα, του τραγουδαγα, τον εβαλα στον απορροφητηρα (!!), του εβαλα κλασσικη μουσικη, σκυλαδικα, r n b, ... και μετα τα ιδια κ μπαμπας του... τιποτα δεν πετυχε!
Ακουγαμε συνεχεια τα εντερακια του!! τωρα κοιμηθηκε, ελπιζω να σταματησε να ποναει...

ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ...ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑΤΕ?

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α μια απο τα ιδια κ εσεις Φωτεινη ε?
Πολλες ωρες εμενα υπεφερε... να ειναι που αλλαξε ο καιρος?? βεβαια το πρωι που τον ταισα του εβαλα αλλο μπιμπερο γιατι δεν τον προλαβα να του αποστειρωσω αυτα που χρησιμοποιω που ειναι για τους κολικους και τον ακουγα που κατεβαζε κ αερα μαζι!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια στην τατιανα σημερα πολλυ γελιο!! Βγηκε η Νανα Παλαιτσακη με τον φιλο της να δηλωσει περι ελευθερων σχεσεων ενω στην ουσια σκοτωνεται με τον δικο της απο ζηλια ζωντανα ον τβ!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:
ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ...ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑΤΕ?

to infacolic? δεν το δοκιμασαμε, θα παρω αυριο την παιδιατρο αν ειναι, προς το παρον λιγο χαμομηλι βαζουμε στο γαλα

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:Δεν ξερω Χριστινακι αν μπορουμε να κανουμε κατι... εγω σημερα δεν μπορουσα να το ανακουφισω το μωρακι! τι μασαζακι του εκανα στην κοιλια, τι του εβαλα κομπρεσες, τον πηγα βολτες, του μιλαγα, του τραγουδαγα, τον εβαλα στον απορροφητηρα (!!), του εβαλα κλασσικη μουσικη, σκυλαδικα, r n b, ... και μετα τα ιδια κ μπαμπας του... τιποτα δεν πετυχε!
Ακουγαμε συνεχεια τα εντερακια του!! τωρα κοιμηθηκε, ελπιζω να σταματησε να ποναει...

αχ μωρε και τιποτε απο αυτα δεν επιασε;;;; σας φανταζομαι εντωμεταξυ και τους δυο τι ζορι τραβησατε!!
Trance δοκιμασες;;

Ψαρουλινα μου τι φαρμακο λες;;;

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια πολλους πονους εχω περιοδου..
αλλα οχι σαν αυτους που ειχα ενα μηνα τωρα καμια σχεση.. με διπλωνουν απτην ενταση. το ειχατε και εσεις αυτο;;

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας και παλι...Η ψυχολογια στα πατωματα μετα απο ενα ασχημο περιστατικο.Ενω εφαγε ο μικρος το μεσημερι και τον ειχα στον ωμο για να ρευτει πανω στην αλλαγη ωμου μου εκανε εμετο ολο το γαλα που εφαγε Sad Sad Sad Τρελαθηκα ημουν και μονη γιατι ο Πανος ειχε παει σε ωρυλλα(πονανε τα αυτακια του) να τον περνω τηλεφωνο να μην το σηκωνει να περνω την παιδιατρο και να μην εχει σημα.Ο μικρος να ειναι μια χαρα και η μανα να σπαραζει στο κλαμα και να μην θελει να τον αφησει!!!!Πολυ χαλια Sad Sad Sad

Χριστινακι μου εγω δεν προλαβα να καταλαβω κανενα συμπτωμα γεννας μιας και πηγα προγραμματισμενη καισαρικη.Ελπιζω να ειναι προετοιμασια για την εξοδο της μπουμπου σου....!!!!

Χαρα πολυ ομορφο το δωματιο της μικρης.Μπραβο κοριτσακι μου.Με το καλο να το γεμισει η μικρη πολλα κλαματα!!!

Συγχαρητηρια Ινα μου για τα γεννητουρια!!!Με κανατε και γελασα παρ ολη την στεναχωρια μου!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Petaxthkame ws to s/m k gyrisame!!twra trww salata k tost dioti olh mera eimai me mia tyropita k ena mhlo!!

Xristinaki..ponoi periodou???koda eisia mallon..egw polles syspaseis..polles..perpatousa sto s/m k stamatousa na perasei..mallon k egw koda eimai!!Ayrio exw k doc!!

Annoula mou prin 5 xronia les gia thn OA???htan kratikh totes k den kserw,egw eimai apo to 09 p einai idiwtikh..exw na sou pw oti kalytera pou den ksana-prospathise gia prosgeiwsh,genika ayto to na ksanaprospatheis enw o kairos den thelei einai thema asfaleias k den ginete pouthena allou para mono sthn Ellada...eimai symfwnh m ayto dioti mia fora tha ginei stravh den xreiazetai 2h gi aytes tis periptwseis..na sou pw an k to ksereis to aerodr. tou Her einai dipla sthn thalassa k einai apo ta pio epikindyna aer. kathws an to piasei o aeras sta plagia katalavaineis pou tha vrethei...exeik mikro k steno diadromo,genika panw ap ola h asfaleia!!!
Omws kakws pou den sas eidopoihsan k esas k tous syggeneis sas,ayto einai aparadekto.
Me eides ston ypno sou????Ax ade na doumeeeee..oloi mou lene h koilia sou den paei allo!!!!!!
O Manwlios inta kanei???H mikrh sou einai kalytera????

Nikh mou...giati vre agaph mou se pernei toso apo katw???ti peirazei p ta evgale???afou etsi einai ta mwrakia..sou eipe o paidiatros oti den einai fysiologiko???Vre mhn anxwnesai k pernas anxos k sto mwro sou..zouzounise to twra p einai eksw ap thn koilitsa sou!!!Einai oi ormonitses xalia koritsaki mou e??Na akous mousikoula k na milas k se emas edw k se opoion nomizeis pws se kanei na aisthanesai kalytera.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ χαιρομαι που σας αρεσε το δωματιακι μας!

Εμη μου το φωτιστικο δεν το εφτιαξα ακομα γιατι δεν πηρα ακομα το υφασμα για τα καπελακια κ ο Γιαννης μου λεει να το αφησω για αργοτερα!!εγω ομως θελω να το τελειωσω κ΄αυτο!! Crying or Very sad

Νικη μου μην στεναχωριεσαι κοριτσακι μου πολλες φορες τα κανουν αυτα τα μωρακια θυμαμαι κ απο τα ανιψια μου!!να μην κλαις μπροστα στο μωρακι σου καλη μου!!

Πηνελοπη και Χριστινακι αντε ηρθε η ωρα σας μου φαινεται!!

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 40 667478 αν ξεχασα κατι να σχολιασω αλλα ειναι εδω κ οι γονεις κ διαβαζω περιστασιακα!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπη ή Χριστινακι αντε αλλαξτε θεματακι!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 40 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 40 328109

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xara hrthan?????Sou feran pragmatakia????
Ola edaksei??????????

H Xristina prepei p einai pio koda h h Kuriakh!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νίκη μου μην σε παίρνει απο κάτω.. ΤΏΡΑ πρέπει να πετάς κ όχι να κλαις καλη μου.. Κ τι πειράζει που έκανε εμετουλη;; Έχει να κανει ακομααααα... Ουουου.... Μην δίνεις σημασία σε αυτα..

Αχ Πηνελοπη μου, για να πω την αλήθεια, είχα λίγο αέρα, άλλα μας πήγε να..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Anna den m les....twra p gyrises spiti ektos apo koilia ksepristhke k genika to swma sou??podarakia-mpotakia-xerakia k mouritsa????Xriste mou twra 2-3 meres eimai san karpouzi k fovamai mhn mou meinei kousouri!!!Pes mou esy pou mou ta les ola!!!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ηρθαν ολα καλα!!μου εφεραν φυλαχτα λευκοχρυσα κ απο κατι φιλους τους κ αλμπουμ για φωτογραφιες,καλτσακια,διακοσμητικα για το δωματιο κατι κρεμαστα με κορωνες κ κατι κουτακια,ωραια πραγματακια!!

παω να κανω κ εγω ενα ντουζακι κ τα λεμε σε λιγο παλι!!

ααα εφαγα κ ενα τριγωνακι που φερανε!! Rolling Eyes Rolling Eyes

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aaaa ti wraia pragmatakia Xara!!!!!Megeia sas!!!Exoun gousto oi pappoudes sas!!!!
Trigwno -> den sxoliazw!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πηνελοπακι μ γλυκο ανοιξα το προηγουμενο ειναι η σειρα σου τωρα.

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η παιδιατρος ειπε οτι ειναι φυσιολογικο αλλα μεχρι να μιλησω μαζι της τρελαθηκα....Οντως επρεπε να πεταω αλλα ηταν δυσκολη μερα σημερα.Γινομαι καλυτερα βεβαια οταν τον περνω αγκαλια και τον φιλαω και τον μυριζω...Αυτη η μυρωδια ειναι αλλο πραγμα βρε παιδι μου...Οσο για τις ορμονες καλα κρατουν!!!Θα περασει και αυτη η μερα που θα παει.Αυριο θα ειναι πολυ καλυτερη!!!!

Πηνελοπη εγω ξεπριστηκα τελειως.Και χερια και ποδια και μυτη(ειχε γινει η μυτη μου σαν μελιτζανα)Και εχω χασει 14 κιλα.Εχασα τα 10 της εγκυμοσυνης και 4 που ειχα πριν την εγκυμοσυνη....Χωρις ιδαιτερες προσπαθειες!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις