Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
172 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 172 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 41]

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maroulo έγραψε:χαρα μεγεια τα μαλλια
ελευθερια αντε σε ζηλευω εχει φαγακι σημερα με τους κουμπαρους τελεια, δεν κοιμαμαι καλα γιατι δεν βολευομαι ζεσταινομαι σηκωνομαι κανω τσισα δεν μπορω δεν ξερω.
αννα το ειχα παθει και γω με το ραμμα δεν μπορουσα να κατσω 40 μερες ποναγα.
τινι σε βλεπω πολυ σουπερ μαμα.
πηνελοπη ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 11 417472


Μαράκι μου! καλησπέρα! καλέ τί σούπερ μαμά, σούπερ κόρη να λες που αντέχω τη μάνα μου ακόμη με το πιεσόμετρο όλη μέρα και τα υπογλώσσια! την μπέμπα ακόμη δεν την έχω χαρεί καλά καλά..άντε κορίτσι μου, έρχεται και για σένα η μεγάλη ώρα!! λίιιιγο ακόμη υπομονή, μετά όλα φεύγουν, εσύ το ξέρεις καλύτερα!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινακο ευχαριστω πολυ!!!ναι με a/c κ παλι δυσκολευομαι αν δεν το βαλω με πιανει δυσπνοια κ στριφωγυρναω,αν κ εδω κ 2 βραδια κ με το a/c ειναι το ιδιο!! Mad

αχ ποσο σε καταλαβαινω κοριτσακι μου με τη μαμα σου!!εμενα με πηρε προχθες η μαμα μου ειχαν παει σε ενα νευρολογο για τον μπαμπα μου ο οποιος εδω κ 2 χρονια περιπου πιστευαμε οτι εχει αλτσχαιμερ και τον ειχε γραψει η μαμα σε ενα κεντρο αλτσχαιμερ και τωρα του κανανε καποιες εξετασεις και τελικα εχει περασει ελαφρυ εγκεφαλικο κ εχει ανοια και μια επεμβαση που ειχε κανει τον ιουνιο για πετρα στα νεφρα κ προστατη τον πειραξε παρα πολυ η ναρκωση κ δεν μπορει να επανελθει στα φυσιολογικα!!στεναχωριεμαι παρα πολυ γιατι τον εχω κ αδυναμια αλλα ξερω οτι απο δω κ περα μαλλον θα χειροτερευει κ προσπαθω να το δεχτω!ειναι κ αυτη η αποσταση ρε γμτ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad που φοβασαι οτι αν γινει κατι θα εισαι μακρια!!τεσπα ειπα πολλα απλα ηθελα μονο να ξερεις οτι σε καταλαβαινω απολυτα!!
φιλια στη μπεμπα σου

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι μου ευχαριστω πολυ!!!
ασε κ εγω μια απο τα ιδια δεν βολευομαι πουθεναααααα!!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:Τινακο ευχαριστω πολυ!!!ναι με a/c κ παλι δυσκολευομαι αν δεν το βαλω με πιανει δυσπνοια κ στριφωγυρναω,αν κ εδω κ 2 βραδια κ με το a/c ειναι το ιδιο!! Mad

αχ ποσο σε καταλαβαινω κοριτσακι μου με τη μαμα σου!!εμενα με πηρε προχθες η μαμα μου ειχαν παει σε ενα νευρολογο για τον μπαμπα μου ο οποιος εδω κ 2 χρονια περιπου πιστευαμε οτι εχει αλτσχαιμερ και τον ειχε γραψει η μαμα σε ενα κεντρο αλτσχαιμερ και τωρα του κανανε καποιες εξετασεις και τελικα εχει περασει ελαφρυ εγκεφαλικο κ εχει ανοια και μια επεμβαση που ειχε κανει τον ιουνιο για πετρα στα νεφρα κ προστατη τον πειραξε παρα πολυ η ναρκωση κ δεν μπορει να επανελθει στα φυσιολογικα!!στεναχωριεμαι παρα πολυ γιατι τον εχω κ αδυναμια αλλα ξερω οτι απο δω κ περα μαλλον θα χειροτερευει κ προσπαθω να το δεχτω!ειναι κ αυτη η αποσταση ρε γμτ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad που φοβασαι οτι αν γινει κατι θα εισαι μακρια!!τεσπα ειπα πολλα απλα ηθελα μονο να ξερεις οτι σε καταλαβαινω απολυτα!!
φιλια στη μπεμπα σου

Χαρά μου σοκαρίστηκα και με τα δικά σου..το ξέρω πώς με νιώθεις, η απόσταση η ρημάδα..πώς να δεχτώ κάτι τέτοιο βρε αγάπη μου; πώς να προετοιμαστώ και για τα χειρότερα και για τα καλύτερα; δεν είμαι καθόλου δυνατή εγώ..κουράγιο και σε σένα κι ας ελπίσουμε ότι θα μας ταλαιπωρούν για πολλά χρόνια ακόμη!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τινη πολυ σουπερ σου λεω απο τωρα ταξιδακι πρεπει να εισαι πολυ δραστηρια μπραβο. οσο για την μαμα σου τι σου ετυχε και εσενα τωρα μεσα στην καλυτερη φαση να μην μπορεις να χαρεις πολυ λειπαμε.
χαρα μια απο τα ιδια εχω με την μανα μου μετα απο μια ναρκωση που ειχε κανει για αφαιρεση ολικη αρχισε να ξεχναει και τωρα πιο πολυ εκανε μαγνητικη και εχει ατροφια στους λοβους του κροταφου μη συμβατο για την ηλικια της γιατι ειναι μονο 55 χρονων ειναι ενας τυπος ανοιας μας ειπαν αλλα αργει πολυ δεν προχωραει γρηγορα ευτυχως,μενουν και λευκαδα ειμαστε μακρια, τι τραβαμε τελικα. παω να κανω ντουζακι να κανω και την μικρη ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 11 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 11 417472

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι καλη μου κ εγω ευχομαι να τους εχουμε πολλα χρονια ακομα!!
ουτε κ εγω ειμαι δυνατη απλα τωρα ξεχνιεμαι λιγο με την εγκυμοσυνη κ το μωρο αλλιως θα ημουν σε πολυ μεγαλο χαλι!!εμενα οι γονεις μου εχουν μεγαλη διαφορα ηλικιας ο μπαμπας ειναι 74 και η μαμα μου 58 οποτε εχουμε κ αλλα θεματα που βγαινουν τωρα σιγα σιγα ο ενας ετσι...ο αλλος αλλιως καταλαβαινεις γινεται μπαχαλο!!

παω να κανω ενα ντουζακι γιατι εσκασα παλι!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maroulo έγραψε:τινη πολυ σουπερ σου λεω απο τωρα ταξιδακι πρεπει να εισαι πολυ δραστηρια μπραβο. οσο για την μαμα σου τι σου ετυχε και εσενα τωρα μεσα στην καλυτερη φαση να μην μπορεις να χαρεις πολυ λειπαμε.
χαρα μια απο τα ιδια εχω με την μανα μου μετα απο μια ναρκωση που ειχε κανει για αφαιρεση ολικη αρχισε να ξεχναει και τωρα πιο πολυ εκανε μαγνητικη και εχει ατροφια στους λοβους του κροταφου μη συμβατο για την ηλικια της γιατι ειναι μονο 55 χρονων ειναι ενας τυπος ανοιας μας ειπαν αλλα αργει πολυ δεν προχωραει γρηγορα ευτυχως,μενουν και λευκαδα ειμαστε μακρια, τι τραβαμε τελικα. παω να κανω ντουζακι να κανω και την μικρη ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 11 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 11 417472

Τί να κάνω βρε Μαράκι μου, αν περιμένω πάνω από ένα τηλέφωνο θα με φάει το άγχος. Άσε που σε εμένα συνήθως για να μην με στενοχωρούν αλλά και λόγω απόστασης, μου τα λένε όλα εκ των υστέρων και τρώγομαι με τα ρούχα μου μέχρι να μάθω..την μπέμπα δεν θέλω να την αφήσω εδώ στα πεθερικά, δεν τους εμπιστεύομαι ακόμη, κι ο μπαμπάς μας δουλεύει..οπότε μαζί μου..τελικά η καθεμιά τα δικά της ξέρει, εύχομαι το καλύτερο για τη μανούλα σου επίσης..καλά πλατσουρίσματα μαμά και κόρη! Χαρά μου επίσης!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα και απο μενα!!!!!!!!!!!
τι κανετε?ποναει καμια απο κατω>???ωρες ωρες υποφερωωωωωωωω!!!!χωρια που οι ορμονες εχουνε τρελαθει!κλαμααααααα!!!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι μου, ΕΣΥ τι έκανες τελικά με το ραμμα; Είχες παει να στο ραψει η έδεσε μόνο του.. Γιατί εγω δεν μπορω ούτε να κάτσω καλα καλα. Δεν ποναω πουθενά, μόνο σε αυτο το συγκεκριμένο σημείο..

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να μαι πάλι κι εγώ! Πεταχτήκαμε στο σκλαβενίτη να πάρουμε δυό πράγματα που μας λείπανε και τώρα γυρίσαμε! Νιώθω πολύ κουρασμένη αλλά δεν το βάζω κάτω,θα πάω βολτούλα,γιατί μετά με την μπέμπα ποιός ξέρει πότε θα ξαναβγούμε!!!!
Τινάκο μου καλησπέρα,κοριτσάκι μου μην σκέφτεσαι τε χειρότερα,μία φάση είναι και θα περάσει!τώρα θα μου πεις όλοι έτσι σκεφτόμαστε σε τέτοιες φάσεις!Κι εγώ πριν 2 χρόνια πέρασα ένα πολύ σοβαρό πρόβλημα υγείας με τον αδερφό μου,και σκεφτόμουν έτσι,τελικά όλα τελείωσαν και ακόμα όλοι πιστεύουν ότι ήταν θαύμα!!!!Πιστεύω ότι είναι δίπλα μας πάντα ο Θεούλης και μας προστατεύει,γιαυτό μην χάνεις την πίστη σου και απογοητεύεσαι!!!!
Χαρουλίτο και Μαράκι το ίδιο ισχύει και για σας!!!!!
Αννούλα μου ακόμα πονάς ε;Δεν τον πήρες τον γιατρό καθόλου;;;;
Σοφάκι μου τί κάνεις;;;;;Δεν έχω προλάβει να δω την μπέμπα σου!Ξαναβάλτην!!!!Κι εσύ πονάς στα ράμματα;;;;
Πηνελόπη πού είσαι;;;;;
Κορίτσια η Χριστίνα που είναι,δεν έχει εμφανιστεί σήμερα!Λέτε να γεννάει;;;;Εκείνη άνοιξε το θεματάκι αυτο!!!!!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κοριτσάκια, μόλις επέστρεψα από τον περίπατο(σχεδόν τρέξιμο..) ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 11 585182 και διαβαζω τα νέα σας!!!
Χαρά μου μαγιά το μαλλί μήπως πάω και εγώ αυτές τις μέρες να κουρευτώ να νιώσω και λίγο γυναίκα!!!
Ελευθερία +11 μια χαρά σε βρίσκω μην το σκέπτεσαι καθόλου!!! Και μένεις πάνω από ζαχαροπλαστείο!!! clown
Τινη μου τι μπουμπου τέλια είναι αυτή!! Κάτι μαγουλάκια για φίλημα!!! I love you Περαστικά με τη μαμά σου, η γνώμη μου είναι να πας στην Θεσσαλονίκη και να είσαι μαζί της για να νιώθεις και εσύ καλύτερα και εννοείτε η μπουμπου μαζί σου!!!
Σοφούλη δηλαδή οι ορμόνες συνεχίζουν μετά τη γέννα σε τρελούς ρυθμούς??? Ωχ είμαι που είμαι κλαψιάρα από φυσικού μου, με βλέπω να γυρνάω με ένα χαρτομάντιλο στο χέρι όλη μέρα!!! Crying or Very sad
Άννα μου μήπως να πάς στο γιατρό σου να δει σε πιο σημείο κόπηκε το ράμμα γιατί παίζει και αυτό ρόλο.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε με πονανε τα ραμματα.μονο εκει που κανανε το κομπο(αν ειναι αυτο).απο ορμονες αλλο τπτ.ακομα δε μπορω να πιστεψω οτι αυτο ειναι το μωρακι μου!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κυριακη μου, τι κανείς;;
Πήρα τηλ την Μαια μου κ μου είπε αν δεν ματωνει το ραμμα κ δεν έχει μαυρισει το σημείο, να βάζω μπεταντιν, κ θα κλείσει μόνο του. Απλώς θα ποναει πιο πολυ καιρό..
Είμαι κ χεστ@@ εγω κ δεν θέλω να πάω στον γιατρο κ να μου κανει ξανά ραμμα.. Θα πεις εδω παιδι έκανες, αλλα εκείνη την ώρα ήταν αλλιώς..

Τινη μου, κ εγω απ´οτι ξέρω κανει να ταξιδεύει το μωρακι με αεροπλάνο.. Πήγαινε καλη μου , θα αισθανθεις κ ΕΣΥ πιο καλα κοντα στους δικούς σου!!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελευθερία μου γλυκιά,στο είπα; θέλω να κάνω το μαλλάκι μου σαν το δικό σου αλλά ο άντρας μου θα με χωρίσει!!! δεν χορταίνω να σε βλέπω με το κουρεματάκι σου το τέλειο!

Κυριακή μου καλησπέρα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 11 417472

Αννούλα μου ακόμα σε παίρνω τηλέφωνο! πίστεψέ με δεν έχω προλάβει όλη την εβδομάδα να ηρεμήσω, ζω μέσα σε ένα χάος..με την πρώτη ευκαιρία όμως στο υπόσχομαι θα σε πάρω από του Μάνου τη σύνδεση..

Σοφάκι μου κι εγώ δεν το έχω συνειδητοποιήσει ότι το γατάκι αυτό βγήκε από μένα και με έκανε μανούλα..σε κανένα εξάμηνο, ίσως..ακόμη είμαι γιούχου!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
http://www.babyonline.gr/thilasmos/ragades-ton-thilon
Κοιτάξτε τι βρήκα, πολύ ενδιαφέρον!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου παμε μια βολτιτσα κ ερχομαστε!!φιλακια πολλα κ τα λεμε αργοτερα!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 11 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 11 417472

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χαρά μου καλά να περάσετε.
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 11 328109

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλά έκανες Αννούλα και την πήρες τηλ,να σου φύγει και το άγχος!
Κυριακή μου καλησπέρα,φαντάσου ότι μέχρι τον όγδοο δεν ήθελα να βλέπω γλυκά,γι αυτο την γλίτωσα,κι εγώ και το ζαχαροπλαστείο απο κάτω!!!χαχαχαχα!!!!
Τινάκο κι εμένα στην αρχή δεν ήθελε να τα κόψω,αλλά τώρα δεν με αφήνει να τα μακρύνω!!!!Αχ μακάρι κι η μπομπού μου να βγει με τέτοιο μαλλί να της το κάνω τσουλούφι,και να κυκλοφορούμε μαζί,μαμά και κόρη τρελές!!!!Ο πεθερός μου με κυνηγάει με το ψαλίδι να μου το κόψει και μου λέει μην δω την εγγόνα μου έτσι!!!!τρέλα τρέλα!!!!
Αχ σοφάκι μου πόσο θέλω να γεννήσω κι εγω να δω το νινάκι που κρύβεται εννιά μήνες εκεί!!!!
Χαρουλίτο καλή βολτούλα!!!!
Κοριτσάκια πάω κι εγώ να ετοιμαστώ!!!!φιλάκια πολλα!!!!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν σας πιστεύω όλες για βολτίτσα σήμερα? Δεν θα μείνει καμία μέσα για παρέα???

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσάκια μου!
ευάκι να σου ζήσει καλή λοχεία να έχεις κοπέλα μου!με το καλό να γυρίσετε σπίτι σας!
τινάκο να πάρεις το μωράκι σου και να πας στην μανούλα σου να νιώσεις καλύτερα!
κοριτσια μουλυπάμαι για τους δικούς σας!ευχομαι να είναι όλα περαστικά και να τους έχετε πολλά πολλά χρόνια ακόμα!
ελευθεριτσα μια χαρά το ζαχαροπλαστείο εεε?
χαρουλάκι καιπηνελοπακι μεγεια τα μαλλάκια σας!
πάντως το αλτσχαιμερ της εγκυμοσύνης καλά κρατεί και μετά την γέννα δεν θυμάμαι τι άλλο διαβασα χαχαχα

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια μου γεια σας!!! Το ποσο γρηγορα περναει η μερα δε λεγεται! Ακομα χρωσταω φοτο της μικρουλας!!!
Εχουμε μπει πλεον σε μια σειρα κ εχουμε ψιλοσυνηθισει την κατασταση! Ειναι κουραση αλλα ευχαριστη!!
Θελω να ρωτησω οσες γεννησατε: ποιες ειναι οι διαδικασιες μετα τη γεννα; Στο μαιευτηριο δηλωσαμε το μωρακι. Μετα τι κανουμε;;;

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλησπέρα φιλεναδιτσες μου... δε μπορεσα να μπω σημερα γιατί είχαμε επισκέπτες κ γιατρούλη στο σπίτι.

Θα σας διαβάσω αυριο, είδα ότι γέννησε η ευη, ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ κοπέλα μου να τη χαιρόσαστε!!!!
Να είναι πάνα καλά και τόσο ήσυχη όσο είναι τώρα!!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 11 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 11 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 11 50580

Εμεις ειμαστε μια χαρούλα, πήγαμε 4 κιλάκια, πήραμε 600 γρ από την προηγούμενη φορά μόνο με θηλασμό κ ο γιατρος είπε είμαστε μια χαρα κ οτι το γάλα μας είναι καλό! Very Happy
Μας είπε να ξεκινήσουμε το σιροπάκι για τους κολικούς, άντε να δούμε αν μπορέσουμε να κοιμηθούμε κάπως καλύτερα τα βράδια.
Σας φιλώ καθε μία χωριστά, να έχετε ένα υπέροχο βράδυ, θα τα πούμε το πρωί...
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 11 417472
Καληνύχτα...

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koutsounaki2810 έγραψε:
Τινάκο κι εμένα στην αρχή δεν ήθελε να τα κόψω,αλλά τώρα δεν με αφήνει να τα μακρύνω!!!!Αχ μακάρι κι η μπομπού μου να βγει με τέτοιο μαλλί να της το κάνω τσουλούφι,και να κυκλοφορούμε μαζί,μαμά και κόρη τρελές!!!!Ο πεθερός μου με κυνηγάει με το ψαλίδι να μου το κόψει και μου λέει μην δω την εγγόνα μου έτσι!!!!τρέλα τρέλα!!!!

Ελευθερία μου μακάρι να μπορούσα να τον πείσω κι εγώ το δικό μου, είναι ανένδοτος! παιδί μου πάω στο κομμωτήριο για κούρεμα κι έρχεται μαζί να μην ξεφύγει καμιά ψαλιδιά παραπάνω! Ο δικός μου έχει άποψη για όλα, νύχια, μαλλιά, φρύδια, ρούχα, παπούτσια! Πρέπει να τα εγκρίνει!! Από τη μια λες δεν ασχολούνται αλλά και η δική μας περίπτωση είναι άστα να πάνε!

Φωτεινούλα μου δεν μπόρεσες ακόμη να βάλεις φώτο; ούτε τικεράκι; είναι πολύ απλό!

Iokasti27 έγραψε:Κοριτσακια μου γεια σας!!! Το ποσο γρηγορα περναει η μερα δε λεγεται! Ακομα χρωσταω φοτο της μικρουλας!!!
Εχουμε μπει πλεον σε μια σειρα κ εχουμε ψιλοσυνηθισει την κατασταση! Ειναι κουραση αλλα ευχαριστη!!
Θελω να ρωτησω οσες γεννησατε: ποιες ειναι οι διαδικασιες μετα τη γεννα; Στο μαιευτηριο δηλωσαμε το μωρακι. Μετα τι κανουμε;;;

Ελευθερία μου δηλώσατε εννοείς είχε γραφείο - ληξιαρχείο; στο δημοτολόγιο πήγατε; στο ΚΕΠ για ΑΜΚΑ; και στο ταμείο σας για να ασφαλιστεί στο όνομά σου ή στου άντρα σου..ό,τι χρειαστείς για τα χαρτιά ρώτησέ με!

giotaki2 έγραψε:Kαλησπέρα φιλεναδιτσες μου... δε μπορεσα να μπω σημερα γιατί είχαμε επισκέπτες κ γιατρούλη στο σπίτι.

Θα σας διαβάσω αυριο, είδα ότι γέννησε η ευη, ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ κοπέλα μου να τη χαιρόσαστε!!!!
Να είναι πάνα καλά και τόσο ήσυχη όσο είναι τώρα!!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 11 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 11 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 11 50580

Εμεις ειμαστε μια χαρούλα, πήγαμε 4 κιλάκια, πήραμε 600 γρ από την προηγούμενη φορά μόνο με θηλασμό κ ο γιατρος είπε είμαστε μια χαρα κ οτι το γάλα μας είναι καλό! Very Happy
Μας είπε να ξεκινήσουμε το σιροπάκι για τους κολικούς, άντε να δούμε αν μπορέσουμε να κοιμηθούμε κάπως καλύτερα τα βράδια.
Σας φιλώ καθε μία χωριστά, να έχετε ένα υπέροχο βράδυ, θα τα πούμε το πρωί...
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 11 417472
Καληνύχτα...

Αγαπημένο μου Γιωτάκι, είδες τελικά; τα 4 κιλά τα φτάσατε μετά που γεννήθηκε ο μπέμπης και όχι πριν! ολόκληρος παίδαρος δηλαδή! γεμίσαν τα μπουτάκια του;; καλά να περάσετε το σαββατόβραδό σας καλή μου..

Εμείς μέσα, βλέπουμε την καμαριέρα.. μου έλειψε τόσο μα τόσο πολύ η πατρίδα μου και η Θεσσαλονίκη by night Sad

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γιοτακι μια χαρά ο μικρούλης σου έφτασε 4 κιλά!!! Κοτζάμ άντρας!!! cheers

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koritsakia mouuuuu!!!!Koimhthika les k den tha ksanakoimomoun pote!!xaxaxax
Efaga pagwtaki light k 1 dagkwnia ap to souvlaki tou Mpampinou k eskasa!xaxax mikrine o stomaxis mou!!!

Tini fysika k mporeis na taksidepseis me to mwraki,na exeis upopshn sou pws th asou dwsoun eidikh zwnh na to deseis panw sou opote mhn kouvalas adika marsipo h sling,apagoreyete.Tha thn ponesoun ta aytakia ths sthn prosgeiwsh,na ths dineis nero-xamomili h gala otan to aeroplano arxisei na katevainei opws-dhpote giana mhn exete wtitides meta.

Se oles filakia polla!!!

A h Xristina eida kati egrapse sto feis se kapoia fash opote ws to apogeyma den gennouse..twra poios kserei Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις