Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
232 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 232 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:Ax koritsia molis mphka k den prolava na diavasw tpt tha diavasw se ligo...
Giotaaaaaaaa anatrixiasa m ayto p diavasa!!!
Exw shmera k polles syspaseis..les????K olo lew pws den eimai etoimh Smile xaxxax!!!
Padws eftiaksa nyxia,ksristika,eimai etoimh!!!!
Loipon sas diavazw k epanerxomai se ligaki!!!
Very Happy Σε έχω έτοιμη μέχρι το βράδυ εχεις φύγει... χαχαχα κάνε κ μαλλί να είσαι κούκλα!

Κορίτσια εγώ το χω παράπονο πως δεν είμουν περιποιημένη στο μαιετήριο.
Το μαλλί αν κ ισιωμένο χάλασε από την ταλαιπωρία της γέννας, δε μπ[ορούσα να λουστώ την ίδια μέρα γιατί είμουν καλωδιωμένη κ δε σηκωνόμουν, την επόμενη είχα τη γάζα, τα ράμματα, το μωρό κ τον πόνο μου οπότε λούστηκα αλλά δε πρόλαβα να τα φτιάξω κ καπως ετσι πέρασαν οι μερες με κοτσο το μαλλί που δε μου αρεσει καθόλου.
Είχα πάρει κ τα βαφτικά μου να είμαι Θεά αλλά κάπως αλλιώς τα φανταζόμουν όλα (σα διακοπές σε ξενοδοχείο) κ τπτ δεν εγινε.. Crying or Very sad
Τώρα να μου πεις κ σινιαρισμένη να είμουν, είχα το μαυρο μου το χάλι, πρησμένη φουλ με μαυρους κύκλούς κ κομμάτια, είδα μια φώτο στο κιν. της αδερφής μου κ φρίκαρα!!!
Και στεναχωρίομουν που δεν έχω φωτο από τις πρώτες στιγμές μαζί με το μωρό κ τον αντρα μου! οπότε καλύτερα... είμουν αγνώριστη...

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η δικιά μου σήμερα κοιμήθηκε πάνω από 7ωρο το βράδυ. Ξύπνησε λίγο στην 6 και τέταρτο, θήλασε πολύύύύ λίγο (ίσα ίσα μου αποσυμφόρησε μόνο τον ένα μαστό, τον άλλο τον άδειασα μόνη μου) και ξανακοιμήθηκε και ξύπνησε ξανά στις 9 και τέταρτο.
Ιδανικό ε; Cool
Αυτό είναι το κορίτσι μου...
Τώρα που το θυμήθηκα ήθελα να σχολιάσω κάτι από χθες... σχετικά με τις αναισθησίες που λέγατε. Στο νοσοκομείο στην Αλεξ/πολη κάνουν επισκληρίδιο αν το ζητήσεις. Βέβαια πληρώνεις έξτρα κανα 150άρι στο αναισθησιολόγο αλλά δε λένε όχι.
Για τη ραχιαία που έλεγες Πηνελόπη, είναι αναισθησία που χρησιμοποιείτε ακόμα. Μάλιστα την προτιμούν στις καισαρικές και στα νοσοκομεία αλλά και στις κλινικές. Η νύφη μου που γέννησε στην κλινική δύο παιδιά με καισαρική, ραχιαία έκανε και το ίδιο μια φίλη μου που γέννησε στο νοσοκομείο με καισαρική τα δύο παιδάκια της.
Επίσης ραχιαία έκανε και ο πατέρας μου όταν χειρουργήθηκε στο πόδι (προσθετική τεχνητής άρθρωσης).
Νομίζω η ραχιαία έχει πιο σίγουρα αποτελέσματα όσον αφορά τη νάρκωση. Η ξαδέρφη μου που γέννησε με καισαρική και επισκληρίδιο μου είπε ότι δεν την έπιασε εντελώς και πόνεσε πολύ στην εγχείρηση.
Η ραχιαία σαν διαδικασία είναι σαν την επισκληρίδιο αλλά σε τρυπάνε τον καθετήρα σε άλλο σημείο στην σπονδυλική στήλη. Αυτά ξέρω για τις αναισθησίες.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΟ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ!!!!
Τα φτάσατε τα 3 κιλάκια τελικά!
Τέλεια, να είναι πάντα υγειής και να σας γεμίζει χαρές!!!! Να τον χαιρόσαστε καλή μου κ καλή ανάρρωση σε σένα τώρα! Πέρασαν οι έννοιες σου ήρθε ο καιρός να το χαρέις κι εσύ λίγο πια!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 22 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 22 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 22 50580
inakriti έγραψε:ΓΙΑΤΡΟΣ : ΘΕΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ?

ΙΝΑ : ΑΜΕ

ΓΙΑΤΡΟΣ : ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟΤΡΩΕΙ ΓΛΥΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΑΑΛΛΛΑΑΑΑΤΙΙΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΑΡΑΤΣΑ ... ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ...ΚΑΘΕΤΕ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΛΑ

ΑΝΤΡΑΣ Μ : ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΡΕ ΦΟΥΛ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΑΛΑΤΙΑ

ΙΝΑ : ΣΑ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΕ (ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ : ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΟΣΟ ΝΟΥΠΟ)

ΓΙΑΤΡΟΣ : ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΟΥΛΕΣ ΑΚΟΜΑ ... ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΒΡΑΣΤΟ ΣΤΟ ΑΝΑΛΑΤΟ ΚΑΙ ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ (ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΧΩ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙ) ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΕΙ ... ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ !!! ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΣΟΥ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ !!!!

ΠΕΜΠΤΗ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ...ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ !!!
Αυτά κυρία Ινα μου τα λένε από πιο νωρίς να πεις του γιατρούλη σου... όχι τελευταία στιγμή!
Και εχα σκεφτεί να κάνω απεργία πείνας αλλά ποτέ δε το υλοποίησα... Rolling Eyes

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon..den sas diavasa k pali,eimai aposyntonismenh!!!

Ina ti gelio einai ayto p rixnei o mikros???K o megalos enas kouklos omws!!!!Teleia h foto alla pio teleia ta paidakia sou!Akoma denmporw na pistepsw pws o megalos sou einai 10!!!

Despoina mou poly kala kanoun k thn kanoun ekei sto nosokomeio sas k as thn xrewnoun,einai amartia gynaikes me polles wres ponwn na talaiporountai enw mporoun na anakoufistoun.Gia thn raxiaia,oti exw diavasei k oti m exei pei o doc..kata t alla proswpikh empeiria den exw k den kserw.

Eida k sto feis thn Xara!!!!Xara ti wraio foustanaki k wraio xrwma!!!Egw twra sto telos mono na ntynomai den thelw!!Super h foto sas ftou-ftou!
Ayta koritsia mou,den sxoliazw tpt allo gt eimai adiavasth shmera Smile

Giota na sou pw...ola kala me ton gio k na mas katpourhsoun den lew..ma kaka sto xeri ths mamas????Pes tou pws prepei siga-siga na ginei enas kurios Smile

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εεφυγε και η Ελευθερια,ωραια περασαμε μακαρι να μπορουσαμε να βρεθουμε κ ολες μαζι!!!
τωρα βραζω πατατουλες για να κανω ενα πουρε με λιγο ψητο κοτοπουλο που εχω απο χθες!!

αρε μανουλες γελασα με τα σκατουλακια των παιδιων σας η μια δεν προλαβαινει πανες κ η αλλη δεν μπορει να τα βγαλει το μπεμπακι,τελικα απο την ωρα που μενουμε εγκυες εχουμε και κατι να μας απασχολει!! Rolling Eyes Rolling Eyes

Ινακι η φωτο ολα τα λεφτα κ σ΄αυτη τη φωτο νομιζω οτι ο μεγαλος σου ειναι ολοιδιος με σενα!!

Βικακι σουπερ με τα κιλακια εισαι..μακαρι να φυγουν κ τα δικα μου ετσι γρηγορα!!

Γιωτακι μου ευχαριστω,καλη διαισθηση για το Πηνελοπακι για μενα μην εχεις γιατι θα λειπει ο γιατρος αυτη την εβδομαδα Shocked Shocked

Αννα μου αυτο σκεφτομαι κ εγω οτι μονο αν βρεξει θα τα βαλω αλλιως θα πανε για πεταμα γι΄αυτο δεν κανω καμια κινηση ακομα!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω Πινελοπακι ειναι φοβερο χρωμα οντως το φορεμα κ παλι δεν φαινεται κ πολυ καλα!!
αντε κοριτσακι λες να βγει η διαισθηση της Γιωτας μας και να εχουμε γεννητουρια??? Wink Wink

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μανουλες και εγκυουλες μου καλησπερα και ευχομαι να εχουμε ολες μας μια ομορφη και δημιουργικη εβδομαδα.
Χθες κοιμηθηκα καλα ετσι για αλλαγη, ημουνα και κοματια απο τις δουλειες οποταν ευτυχως γιατι μου εκανε καλα.
Αλλα ΔΕ ΓΕΝΝΑΩ ουφφφφ ποτε επιτελους θα ερθει η μπεμπαααα!!! περναν οι μερες και αγχωνομαι περισσοτερο!!

Εμη μου, Ινα, Τινη, συμπεθερουλι, Γιωτακι, Χαρα, Πηνελοπη, Φωτεινη, Ελευθερια, Κυριακη, Δεσποινακι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 22 35468 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 22 35468 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 22 35468
αν ξεχασα καμια ας με συγχωρεσει..

Εδω γινεται χαλασμος κοσμου βρεχει καταρρακτωδως και πολυ κρυο κανει και ειμαι αποσυντωνισμενη! φοβαται και η μαμα και το μωρο χαχα

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχαχαχαχα Χαρά εντάξει για σένα θα έχω από βδομάδα Wink
Παω κι εγώ να μαζέψω το χάος στην κουζίνα κ να βράσω κ κανένα μακαρόνι, όσο ακόμη κοιμάται το μικρούλι μου...

Θα μάθουμε καλούς τρόπους αργότερα Πηνελόπη, τώρα είμαστε μωράκια κι εχουμε το ακαταλόγιστο!! Razz

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=540654995961294&set=a.222545187772278.72914.222540034439460&type=1&theater

telika den ekana fiogkous,tha kanw allh fora..ta ekana paidiko stathmo!!!!xaxaxxaxaxax

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Giotaki kala mageiremata loipon!!!K eg wkati exw ston fourno alla den nomizw na vgei fai apo kei!!xexexexe

Xara mou meta pou gennhsoume kai sydonistoume kapws thelw na fernw ton gambro sto spiti na synhthizei!!!An ferneis k thn Eleytheria me thn korh ths vevaia isws na exoume provlhma dioti den tha kseroume poia na dialeksoume Smile xaxaxaxxa

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι φοβερα τα νυχια φιλεναδα!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eyxaristw Xristinaki m,loipon hrthe o Mpampinos k milousame,twra th afame k th aksaplwsw ligaki,tha ta poume to apogeyma,filia se oless:***

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φωτεινη μου, μόλις φύγουν τα ράμματα κ γίνει καλα κ η μικρη, θα έρθουμε σίγουρα!!! Κ θα μιλήσουμε να βρεθούμε!!

Ίνα μου τι φανταστική φωτο είναι αυτή;;; Να τα χαίρεσαι τα καμαρια σου!!!!

Γιωτακι μα κακακια στο χέρι της μαμάς;;;; Ντροπηηηηηη.... Εμείς προς το παρόν το έχουμε γλιτώσει..

Πηνελοπη λες;;;; Να είσαι έτοιμη καλου κακού..!!! Να μας το πεις όμως ε;;;

Χαρα μου, καλα περάσετε;;;

Χριστινακι μου, ακόμα;;; Τι θα γίνει με σένα καλη μου;;;

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:Η δικιά μου σήμερα κοιμήθηκε πάνω από 7ωρο το βράδυ. Ξύπνησε λίγο στην 6 και τέταρτο, θήλασε πολύύύύ λίγο (ίσα ίσα μου αποσυμφόρησε μόνο τον ένα μαστό, τον άλλο τον άδειασα μόνη μου) και ξανακοιμήθηκε και ξύπνησε ξανά στις 9 και τέταρτο.
Τώρα που το θυμήθηκα ήθελα να σχολιάσω κάτι από χθες... σχετικά με τις αναισθησίες που λέγατε. Στο νοσοκομείο στην Αλεξ/πολη κάνουν επισκληρίδιο αν το ζητήσεις. Βέβαια πληρώνεις έξτρα κανα 150άρι στο αναισθησιολόγο αλλά δε λένε όχι. σπονδυλική στήλη. Αυτά ξέρω για τις αναισθησίες.

Δεεποινα ηθελα να στο πω απο καιρο αλλα ολο το ξεχνουσα!! Στο νοσοκομειο στην αλεξανδρουπολη ειναι μια πολυ καλη μου φιλη μαια!!! Κ ειναι στους τοκετους!!! Λες μα ηταν μεσα κ σε σενα? Μαρια την λενε κ ειναι στην ηλικια μου με πολυ θετικη ενεργεια!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσια νιωθω πολυ αδιαθετη και ζαλαδες. ετσι νιωθατε πριν γεννησατε; επισης ειμαι πολυ φουσκωμενη σημερα..

αννουλα!!! τα φιλια μου κοπελα μου!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:
Δεεποινα ηθελα να στο πω απο καιρο αλλα ολο το ξεχνουσα!! Στο νοσοκομειο στην αλεξανδρουπολη ειναι μια πολυ καλη μου φιλη μαια!!! Κ ειναι στους τοκετους!!! Λες μα ηταν μεσα κ σε σενα? Μαρια την λενε κ ειναι στην ηλικια μου με πολυ θετικη ενεργεια!!!!

Ξανθιά; Ναι, ήταν μία Μαρία, νέα κοπέλα. Λες να ήταν αυτή; Πες μου και το επίθετό της γιατί νομίζω αυτή με παρέλαβε όταν πήγα στη μαιευτική για να γεννήσω.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειχα γραψει ενα κατεβατο! Πανε ολα!!!

Το μονο που θα πω ειναι Ινακι τελεια η φωτογραφια με τα παιδακια σου!!! Ο μεγαλος κουκλος... Εχετε κ ιδιο Βλέμμα. Καλα ο μικρός δεν το συζητώ ευχομαι να ειναι χαμογελαστος σε ολη τοθ τη ζωη!!

Πεφτω να κοιμηθω λιγο... Με εκανε κομματια ο μπεμπουλης μου

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Very Happy Very Happy Very Happy

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ

ΕΜΜΑΚΟ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 22 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 22 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 22 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 22 417472

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπακι με γεια τα νυχακια ενταξει ομορφα ειναι επρεπε ομως να κανεις τους φιογκους αφου μ΄αυτα θα πας να γεννησεις!! Embarassed
οσο για το σπιτι θα του εχουμε χαρεμι του Σωτηρακι να διαλεξει Laughing Laughing

Χριστινακι μου τι ωραια που βρεχει κ εχει κρυο εκει και εδω ετσι λεγανε αλλα παλι σκαει ο τζιτζικας!!
κ εγω ρε συ ειμαι καπως σημερα,νιωθω πολυ φουσκωμενη,την κοιλια μου πολυ χαμηλα γενικα περιεργα κ αγχωθηκα δεν θελω να γεννησω με τον αλλο γιατρο Mad Mad Mad

Αννουλα μου μια χαρα περασαμε την επομενη φορα να ειμαστε ολες μαζι!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Χαρά!
Αυτά τα περιβόητα τα μαφιν... βάζεις ξανά τη συνταγή να τη δούμε; Κάπου πρέπει να μου διέφυγε και έχουν διαφημιστεί πάρα πολύ. Ξεσηκώθηκα!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα αγαπημένες μου φίλες ! Καλή εβδομάδα για όλες μας!

Χαρά μου και Ελευθερία ζήλεψα το καφεδάκι σας! Δυστυχώς κι εμείς ακόμα δεν καταφέραμε να βρεθούμε με την Ίνα και το Στελλάκι από τα γεννητούρια και μετά με τόσα που μου έτυχαν. 'Αντε και από του χρόνου όλες μαζί Αθήνα!

Χριστινάκι μου!!! σήμερα είδα το τικεράκι σου και συνειδητοποίησα ότι σε 2 μέρες φτάνεις την ΠΗΤ σου! Λες σήμερα - αύριο να έχουμε ευχάριστα;;; Απ'ότι θυμάμαι είχες πει περιμένεις άλλες 5 μέρες μετά την ΠΗΤ και πας για πρόκληση; άντε να ελευθερωθείς κι εσύ αγάπη μου και να δούμε την σούπερ μόντελ κόρη σου!!

Κορίτσια η μπέμπα σπαράζει στο κλάμα και είχα κι άλλα να γράψω..πάω να την ηρεμήσω κι έρχομαι!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inakriti έγραψε: Very Happy Very Happy Very Happy

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ

ΕΜΜΑΚΟ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 22 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 22 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 22 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 22 417472

ινακι μου σου μοιαζει πολυ ο μεγαλος!! παρα πολυ ομως. και προβλεπω θα ραγισει καρδιες!! και το μικρο πολυ χαρουμενο!! τι γλυκα και τα δυο σου παιδακια!!

Χαρα μου μην αγχωνεσαι καλη μ, ποσες μερες θα λειπει ο γιατρος σου;
ειναι φουσκωμενο και το προσωπο σου; εμενα ναι...

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:Καλησπέρα αγαπημένες μου φίλες ! Καλή εβδομάδα για όλες μας!

Χαρά μου και Ελευθερία ζήλεψα το καφεδάκι σας! Δυστυχώς κι εμείς ακόμα δεν καταφέραμε να βρεθούμε με την Ίνα και το Στελλάκι από τα γεννητούρια και μετά με τόσα που μου έτυχαν. 'Αντε και από του χρόνου όλες μαζί Αθήνα!

Χριστινάκι μου!!! σήμερα είδα το τικεράκι σου και συνειδητοποίησα ότι σε 2 μέρες φτάνεις την ΠΗΤ σου! Λες σήμερα - αύριο να έχουμε ευχάριστα;;; Απ'ότι θυμάμαι είχες πει περιμένεις άλλες 5 μέρες μετά την ΠΗΤ και πας για πρόκληση; άντε να ελευθερωθείς κι εσύ αγάπη μου και να δούμε την σούπερ μόντελ κόρη σου!!

Κορίτσια η μπέμπα σπαράζει στο κλάμα και είχα κι άλλα να γράψω..πάω να την ηρεμήσω κι έρχομαι!!

Τινακι μου πολυαγαπημενο!! καλη εβδομαδα να εχεις και εσυ με πολλες χαρουλες και αγαπες με την μικρουλα σου!
αχ ναι δυο μερες μειναν και μοιαζουν με δυο αιωνες! θα ηρεμησω μονο αμα την πιασω αγκαλια! κατα τα αλλα αγχοςςςςςς!!! αν γεννουσα πριν μια βδομαδα ασπουμε δεν ειχα καθολου!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με δόσεις σήμερα με βλέπω να σχολιάζω! Ίνα μου!! Τα αγόρια σου είναι κούκλοι! Ο Μανώλης φαίνεται το λιγότερο να τον λατρεύει τον μπέμπη! Είναι ο μεγάλος αδερφός τώρα!

Πηνελόπη μου το νυχάκι τέλειο! Έτοιμη για το μαιευτήριο! Λες να βγει το όνειρο???! Ας περιμενουμε ως το βράδυ!

Επανέρχομαι! πάλι κλαίει!!!!!!!!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φυσικα Δεσποινακι μου,ετοιμη ειναι Razz
http://www.sintagespareas.gr/sintages/eykola-paidika-sokalatenia-muffins.html

Χριστινακι μου θα λειπει απο αυριο το πρωι μεχρι κ το Σαββατο κ εχω τρελαθει!ναι το προσωπο μου ειναι αλλα οχι μονο σημερα πρεπει να εχει κανα 2 εβδομαδες!!

Τινακι μου θα τον πιειτε κ εσεις οι Κρητικοπουλες το καφεδακι σας ακομα δεν μπηκατε σε προγραμμα γι΄αυτο!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις