Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
173 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 173 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Smile Einai k ayto Kwnstadina mou,an den xxrhsimopoihthei gia gymnastikh tha xrhsimopoihthei alliws!!!xaxaxaxxax
Padws xwris plaka san gymnastikh einai poly kalh.

K egw koritsia vlepw tainia k me parasernete k olo rwtaw ton Mpamph ti eipe??ti egine???

Smouats

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια η καλύτερη άσκηση ειναι να κάνεις s@x και παλι s@x s@x s@x s@x

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σας αγαπώ πολυ. Καλυνηχτα.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα πανω στο καλυτερο λετε για γυμναστικη εε??τελεια κ εγω πως κ πως περιμενω να ξαναρχισω!
Τινακι μου εγω προτεινω τη γιογκα κ απο αλλες αποψεις,οτι θα σε ηρεμει απο το αγχος της ημερας κ με την μπεμπα!ενταξει κ στα αλλα ξεδινεις αλλα δεν ειναι το ιδιο!!αυτο που λεει η Πηνελοπη για το πολ ντανσινγκ θα ηθελα παρα πολυ να παω γιατι οντως γυμναζει τρελα ολοκληρο το σωμα επισης κ ο χορος που λεει η Μαριανθη εκανα hip hop συγχρονο και ζουμπα κ ηταν τελεια γιατι κ ο χορος γυμναζει ολο το σωμα!!
τωρα για την γιογκα..η γιογκα εχει το κεντρο της στην κοιλια κ στην αναπνοη ολες οι ασκησεις γινοντε με αναπνοες κ τους κοιλιακους μυες απο απλες ασανες μεχρι στηριξεις απλα θελει να κανεις 3-4 φορες την εβδομαδα για να δεις αποτελεσμα!!
κ κατι που μου ειπε η δασκαλα μου που την ειδα προχθες!!λεει οτι τον πρωτο καιρο θα μου ειναι δυσκολα κ θα αισθανομαι δυσκαμψια γιατι στην εγκυμοσυνη χαλαρωνουν οι συνδεσμοι κ εχεις περισσοτερη ευληγισια αλλα μπορεις πολυ ευκολα να τραυματιστεις ετσι κ μετα νιωθεις αγυμναστη κ πρεπει να μπεις σταδιακα σε ολες τις ασκησεις για να αποφυγεις τους τραυματισμους!!χαλαστικα λιγο οταν μου το ειπε νομιζα οτι στο 20ημερο θα εμπαινα κανονικα στα δυσκολα Mad

ξεχασα τι αλλο διαβασα ομως!! Embarassed

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kwn/ntina mou exeis dikio alla akoma exei apoxh gia poly kairo gia mena Smile

Kalo vrady na exeis k mia omorfh Kyriakh ayrio,filiaaaa

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα ζουζουνίτσες!!! Σας έχασα πάλι και δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω...
Μπήκα για λίγο πάλι αλλά σας σκέφτομαι συνέχεια!
Να ζήσουν τα νέα μωράκια και να είναι καλότυχα γεμάτα υγεία κι ευτυχία!

Εμείς είχαμε τρεχάματα με το σπίτι, αρρώστησε και η γιαγιά μου και την "περιμένουμε"... Έχω κι ένα άγχος μήπως γίνει όταν θα είμαι Αθήνα για να γεννήσω. confused confused confused confused confused confused

Την Τρίτη το πρωί θα ανέβω Αθήνα, έχω το πρωί γιατρό και μετά θα εγκατασταθώ στην ξαδέρφη μου μέχρι να γεννήσω. Θα μπαίνω από το κινητό να μου κάνετε παρέα!
Οι συσπάσεις καλά κρατούν και γι'αυτό συνεχίζω τα yutopar μέχρι και την Τρίτη και μετά μάλλον θα τα σταματήσω αφού θα είμαι Αθήνα και θα έχω εύκολη πρόσβαση στο μαιευτήριο!

Δυστυχώς πρέπει να βγω πάλι... No

Φιλάκια πολλά σε όλες σας, καλό βράδυ και καλό ξημέρωμα!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 13 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 13 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 13 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 13 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 13 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 13 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 13 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 13 417472

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Κατερινακι κ εσυ δυσκολες καταστασεις εχεις ρε γμτ!!ευχομαι το καλυτερο!!
κ εγω εχω Τριτη πρωι ραντεβου στο Ιασω εσυ στο ιατρειο του γιατρου σου ή στο Ιασω??

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Wx Katerinaki s pesan mazemena ola twra e??Eyxoami na pane ola kala me thn giagia.Me to kalo na ertheis k Athina!!!Filiaaa

Xara mou les meta apo 6-7 mhnes na vroume mia sxolh na phgainoume mazi 2 fores thn evdomada???Egw poly thelw padws!!

Koritsia olo me parasyrete k grafw k me krazei o Mp. oti ton vazw k vlepei tainia monos tou Smile

Ena allo tha rwthsw..exei piasei kamia twra tson 9 dyskolia sthn toualeta???Egw eimai 3-4 meres xalia m ayto thema!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπη μου εγω απο την ημερα που μπηκα στον 9ο κ εκοψα κ το μαγνησιο ειχα μεγαλο προβλημα στην τουαλετα τωρα τρωω μια κουταλια μελι το πρωι με το γαλα μου κ ειμαι λιγο καλυτερα!!
οσο για το πολ ντανσινγκ κ αυριο ξεκινουσα αχαχαχ μ΄αρεσει πολυ απλα εγω θα γραφτω παλι στο joe weider που ειναι κ οικονομικο γιατι δεν μπορω να δινω πολλα καθε μηνα Crying or Very sad γι΄αυτο τον λογο εκοψα τον χορο εδινα 100 τον μηνα αλλα οταν εμεινα ανεργη μολις τελειωσε κ το ταμειο μου μετα δεν μπορουσα να τα δινω κ σταματησα κ γραφτικα στο αλλο με 119 τον χρονο Shocked κ κανω γιογκα,ταε μπο,ζουμπα,αερομπικ και πιλατες μαλλον φετος γιατι η περσινη ηταν για τα μπανια η γυμναστρια!!

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τελικά δεν χρειάζεται να βγω... Ότι να'ναι είμαστε...

Ευχαριστώ Χαρουλίτσα και Πηνελοπίτσα!!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει απλά γιατί έπρεπε τώρα. Αυτό μου την έχει σπάσει.

Στο Ιασώ θα πάω Χαρουλίτσα. Στις 10 το πρωί είναι το ραντεβού. Δεν έχω ιδέα όμως τι θα δούμε αυτή τη φορά. Κι εγώ δεν ρώτησα το γιατρό να μου πει. Θα πρέπει να φύγουμε από δω κατά τις 6:30 για να είμαστε στη ώρα μας εκεί. Εσύ τί ώρα θα πας; Μπορεί να τύχει να συναντηθούμε λες;

Πριν από λίγο έφτιαξα τη βαλίτσα για το μαιευτήριο.

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρά μου! να'σαι καλά για τις πληροφορίες, δεν ξέρω βέβαια καθόλου τα διάφορα είδη γιόγκας που υπάρχουν..θα πάω να δοκιμάσω πάντως, και 3 φορές τη βδομάδα να χρειαστεί, να'ναι καλά ο μπαμπάς μας που θέλει να κρατάει την μπέμπα για να πηγαίνω!

Πηνελόπη μου να δεις την ταινιούλα σου και θα τα πούμε αύριο αν είναι! κι εμείς κάναμε μπανάκι το μωρό και θα ξαπλώσουμε μιας και κοιμήθηκε ως το επόμενο τρίωρο που με μαθηματική ακρίβεια θα μας ξυπνήσει!

Κατερίνα μου καλησπέρα! δηλαδή από βδομάδα περιμένουμε το μωράκι σου;; με το καλό!!! και κουράγιο με τη γιαγιά..να είσαι δυνατή..

Καλό βράδυ κορίτσια μου! Καλό ξημέρωμα να έχουμε και πολλά φιλάκια! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 13 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 13 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 13 417472

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Axa!!Tosa les na thelei 100?Kala tha kanw egw thn ereyna mou otan erthei h wra k tha sou pw!!
Egw p den epina pote magnhsio k kanw oti ekana pada k ksafnika exw thema me toualeta???Einai tourla i koilia na niwtheis k fouskwmenh k ap ayto..drama!!!

Eftiakse h mana mou ena liker fraoula..na piw re koritsia ena potiraki me pago????To vlepw k to zhleyw!!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κουκλιτσες!! δε διαβασα τιποτα ακομα απο τα νεακια σας!!
γεννησε καμια;;;
εγω ακομης!! σημερα ελειπα ολη μερα απο σπιτι και τωρα μπηκα. ειχα κατι περιεργα υγρα σαν ουρα και πηγα να με δουν στο νοσοκομειο.. ολα καλα ομως ακομα δε γενναω!! και διαστολη δεν εχω αλλα δε μου εβαλε χερι, ενα αλλο περιεργο εργαλειο μου εβαλε και ψιλοπονεσα!! μου ειπε οτιδηποτε υγρα ξαναδω να παω να με ξαναδουν γιατι μου ειπε υπαρχει περιπτωση το αμνιακο να σπασει απο την πανω μερια και η διαρροη να γινεται σιγα σιγα. δεν το ηξερα αυτο. ενιγουει εσεις τι μ κανετε ομορφες;

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινακι μου καληνυχτα κ καλη ξεκουραση και τα λεμε αυριο!!

Κατερινα εμενα μου ειπε να παω κατα τις 7:30 να βρεθω με τη μαια κ στις 8 ειναι το ραντεβου πρωτα κανουμε ΝST κ μετα θα φαμε χερακι για να δουνε τραχηλο και δεν ξερω τι αλλο!!εμενα ο δικος μου ο γιατρος θα λειπει απο Τριτη μεχρι κ Σαββατο σε συνεδριο κ μου ειπε οτι δεν θα προκαλεσουν τοκετο με την εξεταση!!τωρα τι να πω ελπιζω να γεννησω με τον γιατρο μου ή μεχρι κ Δευτερα βραδυ ή απο Σαββατο κ μετα αχαχαχα πολλα ζηταω??? Rolling Eyes

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xristinaki se vlepw k esena alla k emena na ginomaste sirial opws to Sofouli mas!!Kseskases kalh mou????Ayto kalo einai..oso gia ta ygra..eyxoami thn allh fora na deis tosa pou na mhn anarwththeis ti einai!!!!

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχαριστώ Τινάκι μου! Καλό ξημέρωμα και να φιλήσεις τη νεραϊδούλα σου κι από μας για καληνύχτα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 13 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 13 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 13 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 13 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 13 417472

Με την τουαλέτα ούτε κι εγώ είχα θέμα μέχρι πριν μια εβδομάδα. Δεν ξέρω τι φταίει. Εγώ αυτό που κάνω είναι να πίνω χαμομήλι με μέλι και με βοηθάει λίγο, όχι όμως ότι κάνει και θαύματα...

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φυσικα κ να πιεις ενα μικρο ποτηρακι με παγο δεν πειραζει!!
ναι εγω σου λεω εδινα 100 για 2 χορους σε σχολη χορου εκανα 2 φορες χιπ χοπ και 1 φορα συγχρονο τωρα το πολ ντανσινγκ κανενα 50-60αρη πιστευω θα ειναι

γεια σου Χριστινακι μου,εεε που θα παει κοντευεις κ εσυ!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπη μου , περισσοτερο για χατηρι του αντρα μου πηγα η δολια μανα!! εμενα το ενστικτο μου ελεγε δε γεννας μαρη ακομα, κατσε σπιτι σου, αλλα ο δικος μου επεμενε οποταν ..!!!
σηριαλ μας βλεπω και εγω να γινομαστε και να τραβιομαστε στα νοσοκομεια μηπως δουμε κανενα σημαδι στον οριζοντα!! χεχε. τελικα τα μικρα μας αποφασιζουν για ολα!!! και τιποτε δεν τους αλλαζει γνωμη, τιποτε ομως!

Χαρα μου, Ελευθερια μου καλησπερα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 13 215994

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
xara64 έγραψε:Τινακι μου καληνυχτα κ καλη ξεκουραση και τα λεμε αυριο!!

Κατερινα εμενα μου ειπε να παω κατα τις 7:30 να βρεθω με τη μαια κ στις 8 ειναι το ραντεβου πρωτα κανουμε ΝST κ μετα θα φαμε χερακι για να δουνε τραχηλο και δεν ξερω τι αλλο!!εμενα ο δικος μου ο γιατρος θα λειπει απο Τριτη μεχρι κ Σαββατο σε συνεδριο κ μου ειπε οτι δεν θα προκαλεσουν τοκετο με την εξεταση!!τωρα τι να πω ελπιζω να γεννησω με τον γιατρο μου ή μεχρι κ Δευτερα βραδυ ή απο Σαββατο κ μετα αχαχαχα πολλα ζηταω??? Rolling Eyes

Όταν φτάσω στο Ιασώ θα σου στείλω μήνυμα γιατί μπορεί να τελειώνεις μέχρι τις δέκα παρά που θα φτάσω. Εγώ δεν ξέρω αν ο δικός μου θα λείπει. Λες; Αν είναι να λείπει τι να κάνω στην Αθήνα; Αυτό με το χεράκι από κάτω κάπως με αγχώνει... Όταν το έκανε στην αδερφή μου την επόμενη γέννησε. Αλλά είναι μια κίνηση που κάνουν, δεν είναι η απλή εξέταση για να δουν τον τράχηλο. Αφού σου είπε ότι δεν θα γεννήσεις σύντομα δεν θα σου κάνει την "κίνηση" που λέω εγώ.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την katkout στις Σαβ Οκτ 06, 2012 1:46 pm, 1 φορά

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια ειδα πετακτα οτι μιλατε για γυμναστικη.
εγω εισηγουμαι το μπελλι ντανς- χορο της κοιλιτσας!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 13 604962
χορευω απο τα 17- σαν χορευτρια και δασκαλα χορου εκανα ενα διαστημα ως οταν εμαθα οτι ειμαι εγγυος- και εχω να σας πω οτι ειναι πολυ θηλυκος χορος αλλα και πολυ πολυ καλη γυμναστικη για την κοιλια.. και καλη αεροβια!
οσο αφορα γυμναστηριο εγω την προπονηση με βαρη δεν την αλλαζω.. ειδικα το προγραμμα φιτνεςς με βαρη.. ολα ομως αυτα ειναι γουστα Very Happy

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι στειλε μου μνμ μηπως μπορεσουμε να βρεθουμε εκει!!
εγω τον ρωτησα γιατι ετσι ηξερα απο τα κοριτσια εδω μολις τις εξεταζαν με χερι σε μια-δυο μερες γεννουσανε κ του ειπα αφου θα λειπετε γιατι να μου κανουν αυτην την εξεταση κ να προκαλεσουν τον τοκετο και μου ειπε αυτοι ξερουν πως θα σε εξετασουν χωρις να τον προκαλεσουν!!αγχωθηκα κ εγω ρε γμτ θελω να γεννησω μαζι του!!

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πηνελοπίτσα ένα ποτηράκι δε νομίζω να είναι κακό... Στην υγειά όλων μας!!!

Καλησπέρα Κριστινάκι! Μην αγχώνεσαι και όταν έρθει με το καλό η ώρα να κάνει θεαματική έξοδο το ζουζουκάκι θα το καταλάβεις! Αλλά καλά κάνεις κι έχεις το νου σου!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κατερινιω μου!!! ναι θα το καταλαβουμε- επιμενω οτι οι μανες εχουν ενστικτο και ξερουν!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρουλιτσα εσενα σε εχω συνδεσει με το γιογκα!! εισαι σπεσιαλιστ!! θα γεννησουμε και θα μας κανεις ονλαιν μαθηματα τελος Very Happy θα βαζουμε τηλεδιασκεψη ολες μαζι Very Happy

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μην αγχώνεσαι Χαρουλίτσα μου. Όλα καλά θα πάνε. Δεν πιστεύω πως αν υπήρχε περίπτωση να γεννήσεις θα έφευγε. Ξέρουν αυτοί. Η κίνηση που σου λέω είναι άλλη από την απλή εξέταση για τον τράχηλο. Είναι σαν να αποκολλά του πλακούντα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις