Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
141 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 141 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κι από μένα!!

Χαρά μου με τα utrogestan καθυστερείς τον τοκετό επειδή είναι για τις συσπάσεις; πώς ακριβώς λειτουργούν; άντε κοριτσάκι μου, τελευταία βδομαδούλα, τίποτα δεν έμεινε!!!

Φωτεινούλα μου η Στέλλα μας είναι καλλιτέχνιδα! Μπες να δεις τα σλινγκς στη σελίδα της στο φέισμπουκ, δεν χρειάζεται απαραίτητα να έχεις λογαριασμό για να τη δεις :

https://www.facebook.com/pages/Handmade-Heartmade/136367663135742?fref=ts

Κι εγώ χθες της ζήτησα αν προλάβει πριν γεννήσει να μας ετοιμάσει και το δικό μας γιατί δεν έχουμε πάρει ακόμη καρότσι και το πορτ μπεμπέ είναι ασήκωτο για πολλά πάνε - έλα. Ένα μπορντωροδοκοκκινοροδί σαν της Μιραράκη διαλέξαμε και της είπα να οργιάσει, ας κάνει ό,τι θέλει πάνω του! είναι φοβερή!

Βικάκο μου καλημέραααα!! όντως θέμα με τη μανούλα και την καρδιά της παίζει, αύριο ανεβαίνουμε το τρίο κιθάρα οικογενειακώς στην πατρίδα κι ελπίζουμε σε θετικές εξελίξεις..θα μπαίνω κανονικά να σας ενημερώνω..Εσύ καλή μου θηλάζεις; δεν θυμάμαι, να με συγχωρείς! τελικά όλα καλά με τα κωλοτσίγαρα που αγχωνόμουν, φτου φτού! εγώ του δίνω και καταλαβαίνει τώρα, δυστυχώς..

Μαριανθάκο μου! φαγανό το μπεμπάκι σου; συγγνώμη, το βράδυ πάλι ανά 3ωρο τρώει; δηλ. ξυπνάει από μόνος του πεινασμένος; ή τον ξυπνάς εσύ για να φάει ανά 3 ώρες και καλοέμαθε ο γόης; εμείς ευτυχώς κλείνουμε και 5ωρο αλλά τη μέρα ανά 2 ώρες δεν την προλαβαίνουμε!

Κωνσταντίνα μου άντε καλό σαραντισμό αύριο, κανονίσατε εκκλησία; όλες αυτές τις 40 μέρες έμεινες μέσα ή έβγαινες; εγώ δεν έχω κάτσει καθόλου αλλά τουλάχιστον είμαι καλά ψυχολογικά!

Ίνα μου εμείς τα είπαμε στο τηλέφωνο και θα τα ξαναπούμε με την πρώτη ευκαιρία! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 27 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 27 417472

Φιλάκια σε όλες και στα μπεμπάκια!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Τρι Οκτ 09, 2012 1:39 am, 1 φορά

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριανθακο μου ξεκινησες διαιτα ή δεν κανει να φας γλυκα οταν θηλαζεις??

Αννουλα τελικα ποιες πανες του φορας εσυ??μηπως πρεπει να τις αλλαξεις??

που ειναι η Πηνελοπη και το Χριστινακι σημερα??μπας καιιιι???

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννούλα μου! καλημέρααααααααα!!

μπήκες μετά που έγραψα, δεν σε ξέχασα!

Ευχαριστώ για τις ευχές, κι εγώ το σκέφτομαι το ταξίδι πολύ, με αεροπλάνο εννοείς ταξιδέψατε κι εσείς όταν ήταν η Ειρήνη τεσσάρων;; για πες..

Εσύ κορίτσι πώς και δεν έχεις κατέβει στο μαγαζί ακόμη?? Smile και τελικά δεν γέννησες εκεί που λέγαμε!

Φιλιά στον μπέμπαρο το φαγανό και χεστρούλη!!

Πηνελόπη, Χριστινάκι;;; όντως..που είστε καλέ!!

Εμάκο και Γιωτάκο σας πεθύμησα!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινακο δεν ξερω να σου πω την αληθεια τωρα στον 9ο τι κανει το ουτροτζεσταν στις αρχες ξερω οτι βοηθαει να κρατηθει το σπορακι στη μητρα μετα ομως?? confused confused
ναι οντως εμεινε μια αντε το πολυ 2 βδομαδουλες,βαβαια εγω απο Σαββατο που γυρναει ο γιατρος θελω να γεννησω tongue tongue tongue

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τίνη μόνος του ξυπναει.. σιγα μην τον σηκώνω εγω... καλυτερα να τρωει πιο πολυ μες τη μερα καλα λες.. απλα με το θηλασμο δεν υπαρχουν τοσο σταθερα γευματα... του δινω που κ που μπουκαλι αλλα με το ζορι το παιρνει...

Χαρα δε θελω να τρωω γλυκα απο εξω ετοιμα κ τωρα δεν εχω χρονο να κανω σπιτικο κατι γι αυτο τα λιγουρευομαι Very Happy με τη πρωτη ευκαιρια θα κανω ενα κεκακι να εχω...

Αννουλα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 27 417472

http://www.creativebeez.gr

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαριανθάκο μου το ξέχασα ότι θηλάζεις! να με συγχωρείς! λογικό να ξυπνάει βρε το παιδάκι σου τότε, θέλει τη μανούλα! Ρώτησα αν το ξυπνάς γιατί εγώ νιώθω τύψεις μερικές φορές που φτάνει στο 5ωρο νηστική η μπέμπα αλλά μου είπαν ότι μετά θα βρω κακό μπελά αν τη σηκώνω από τον ύπνο της για τάισμα..

Χαρουλίτα μου, χαλαρά αυτές τις μέρες, ναι; εγώ μια μέρα πριν γεννήσω είχα ξεπατωθεί στις δουλειές..

Κορίτσια εδώ το πάει για βροχή!! πώς και πώς την περιμένω!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρα μου απ´ολα του έχω βάλει κ τα κατουραει όλα!! Είναι κ ο αφαλος στη μέση κ δεν κάθεται καλα. Πρέπει να την διπλώνεις πάνω για μα μην ακουμπαει.. Για αυτο χάνει..

Τινη μου, στο Μαγαζι θα πάω τα Χριστούγεννα πια. Έτσι λέω τουλάχιστον. Έχει παει η πεθερά μου ΤΏΡΑ.
Όσο για αεροπλάνο, είχαμε κατέβει Κρητη, κ στο πήγαινε ήταν όλα καλα, στο γυρισμο τα είδα όλα. Τι γάλα της είχα δώσει τι προσπαθούσα να την κοιμισω, τίποτα. Μέχρι κ έμετο μου έκανε απο το κλαμμα κ έβγαλε όλο το γάλα της. Μαρτύρησα.. Ευτυχώς ήταν μόνο 40 λεπτά, αν ήταν παραπάνω, μάλλον θα πηδαγα απο το αεροπλάνο.. Πάντως απ´οτι ξέρω, παίζει ρόλο γθα τα αυτακια τους κ το υψόμετρο. Να μας διορθώσει η Πηνελοπη αν κάνωλαθος.
Σου ευχομαι να μην ταλαιπωρηθεις..

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τινάκο μου ευχαριστώ για το link της στέλλας όντως ειναι πολύ ωραία αυτά που φτιάχνει...η μανούλα μου έχει ήδη πλέξει στην μικρή ζακετάκια,παπουτσακια και σκουφάκια και περιμένω πως και πως να κάνει κρύο για να της τα βάλω..για sling σκέφτομαι αλλά δεν ξέρω πως το φοράνε...
στελλάκιιιι θα σου στείλω μηνυμα να δουμε για sling!souper αυτά που φτιάχνεις κοπέλα μου!γεια στα χέρια σου!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρες καλημέρες σε όσες είναι μέσα και σε όποια εγκυούλα γέννησε να της ζήσει!!!!
Τινάκο ξένο δίνω γάλα....εξού και η δισκοιλιότητα....!!!!!!!Με το τσιγάρο έχω ξεσκιστεί..τελίως πακέτο και τέτοια αλλά τώρα το απολαμβάνω....!!Εγώ έξω δεν έχω βγεί ακόμη...η αλήθεια είναι είμαι σπίτι....περιμένω τη Παρασκευή να πάρω τη μισή ευχή και να πάμε με το Μάκη καμιά βόλτα...έστω ένα σουπέρ μάρκετ βρε αδερφέ....!!!Χαρουλίτο...πλησιάζεις και εσύ άντε κοπελάρα μου με το καλό!!!Αννούλι μακάρι να έχεζε και εμένα και ας τα λέρωνε όλα....παιδεύεται ο κακομοίρης μωρέ!!!ΜΑριανθάκο παρλιάρο διαβάζω και μας κολάζεις....είμαι σε αυστηρή δίαιτα...όχι γλυκάαααααα!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω Βικακι μου!!

ρε κοριτσακια να ρωτησω κ κατι αλλο??στην καλαθουνα βαζετε καποιο προστατευτικο για το στρωματακι ή εχετε σκετο σεντονακι??ρωταω γιατι εχω παρει ενα τετοιο κ το εχω βαλει στο κρεββατι μου σε περιπτωση που μου σπασουν τα νερα αλλα ιδρωνω κ κολλαει το σεντονι πανω μου αρα απ΄οτι καταλαβαινω δεν αναπνεει!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xara64 έγραψε:ευχαριστω Βικακι μου!!

ρε κοριτσακια να ρωτησω κ κατι αλλο??στην καλαθουνα βαζετε καποιο προστατευτικο για το στρωματακι ή εχετε σκετο σεντονακι??ρωταω γιατι εχω παρει ενα τετοιο κ το εχω βαλει στο κρεββατι μου σε περιπτωση που μου σπασουν τα νερα αλλα ιδρωνω κ κολλαει το σεντονι πανω μου αρα απ΄οτι καταλαβαινω δεν αναπνεει!!
χαρουλάκι μου έχει στο jumbo σελτεδάκια που είναι απο κάτω αδιάβροχα και απο πάνω ύφασμα και είναι σε διάφορα μεγέθη..εγώ της έχω πάρει τα μικ΄ρα για το λικνο και το πορτμπεμπε και τα μεγάλα για την κουνια

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εγω πήρα αυτα που λεει η Φωτεινη. Αλλα κ στην μικρη ακόμα της έχω στο κρεβάτι..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φωτεινη μου τα ξερω αυτα τα σελτεδακια εγω εχω βαλει ενα σαν τεραστια πανα και μιλαμε σπανε τα νευρα μου το βραδυ που ιδρωνω και σκεφτομουν οτι μηπως δεν ειναι ευχαριστω και για τα νινακια

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANNAST έγραψε:Κ εγω πήρα αυτα που λεει η Φωτεινη. Αλλα κ στην μικρη ακόμα της έχω στο κρεβάτι..
αννούλα μου κι εγώ τα έιχα στον φίλιππο μέχρι κάποια ηλικία που δεν θυμάμαι τώρα χαχαχ και τα βάζω και στην αλλαξιέρα της μικρής...
πάω jumbo για κάτι ψώνια και τα λέμε μετά φιλιά

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τινη και εγω σου ευχομαι να εχετε ενα καλο ταξίδι και να μη ταλαιπωρηθειτε και περαστικα στη μαμα σου!!
Αφου τρωει η μπεμπα τοσο συχνα τη μερα δεν εχει προβλημα να κοιμαται το βραδυ.. μια χαρα μη το συζητας!

Αννα τοσα πολλα κακα ο δικος σου? Very Happy κ εγω τον λεω κακακια χαχαχαχα αλλα δε κανει τοσα! κανει νορμαλ..

Χαρα κ εγω τα σελτεδακια ηξερα.. αλλα στο μαιευτηρια ειχαν κατι τεραστια προστατευτικα σαν απο πανα.. δε ξερω μαλλον απο ειδικα μαγαζια τα προμηθευονται αυτα..

http://www.creativebeez.gr

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xara64 έγραψε:Φωτεινη μου τα ξερω αυτα τα σελτεδακια εγω εχω βαλει ενα σαν τεραστια πανα και μιλαμε σπανε τα νευρα μου το βραδυ που ιδρωνω και σκεφτομουν οτι μηπως δεν ειναι ευχαριστω και για τα νινακια
δεν ξέρω χαρούλα μου αν τους είναι ευχάριστο αλλά δεν προσεξά και κάτι αντίθετο κλαμα ιδρωτα και τέτοια ουτε στον φιλιππο που ήταν κατακαλόκαιρο ουτε στην μικρή...μάλλον που είσαι εγκυος και ζεσταινεσαι πιο πολυ φταίει..δοκίμασε τα και δες εγω τα έχω καταβολευτει

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Φωτεινη μου σιγουραθα τα δοκιμασω!!

Μαριανθακο μου αυτο εχω κ εγω μου τα ειχε δωσει η αδερφη μου απο τον μικρο της και αν δεν κανω λαθος ειναι παμπερς

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια βρέχει επάνω;;

Εμείς ετοιμαζόμαστε να πάμε στης πεθεράς για φαγητό, πάω να ετοιμάσω την τσάντα της μπέμπας γιατί στις 2 έρχεται ο Μάνος και θέλουμε να είμαστε έτοιμες οι κοπέλες Smile

Κορίτσια! τί ευτυχία ένα μωράκι τελικά!! Μπορεί να μεγαλώνουν δύσκολα αλλά τώρα πια το λέω με σιγουριά ότι μετανιώνω τόσο πολύ που δεν το πήρα απόφαση νωρίτερα και είχα επενδύσει μόνο στη δουλειά και στην καλοπέραση (είμαι παρτάκιας φουλ!)..

Φιλάκια, καλό μεσημέρι και καλή όρεξη κοιλουμπίνες μου γλυκές και μανούλες συμπάσχουσες!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Τρι Οκτ 09, 2012 2:37 am, 1 φορά

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στην Αθηνα παντως δεν βρεχει!!

καλη ορεξη κοριτσακι μου και καλα να περασετε!!φιλακια πολλαααα!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα γλυκές μου... ελπίζω να μου είσαστε ολες καλά...
Ο μπεμπούλης κι εγώ όλο το βράδυ πάλι Shocked
Φαινόταν από την κοιλιά ότι θα είναι νυχτοπούλι αντε τώρα να του αλλάξεις πρόγραμμα... τωρα χαζοκοιμάται.

Μου φαίνεται πως έχει μειωθεί το γάλα μου, ίσως από την πολύ κούραση, ίσως και που χτες στεναχωρέθηκα πάρα πολύ με κάτι..
Τώρα προσπαθώ να μην ανχώνομαι και να φτιάξει το πράγμα..

Πείτε μου κανα ευχάριστο ρε κορίτσια τι απέγινε με την Πηνελόπη γέννησε ή τσάμπα πήγε η εμπνευση?? Very Happy
Το Χριστινάκι μας? (Ξέχασε ότι πρέπει να γεννήσει?)

Βλέπω ευχόσαστε στην Τίνη οπότε μάλλον τελικά θα πάε κι αυτή στην πατρίδα.. Καλό ταξίδι να έχετε αγάπη μου οι ευχές μου μαζί σας για τη μανούλα...

Αννα μην ανησυχείς κι εμένα τα κάνει στον υπνο του συνέχεια κ το βράδυ τον αλλάζω πολύ συχνά.

Κι εγώ αυτά τα αδιαβροχα σελτεδάκια έχω κορίτσια κ είναι πολύ βολικά πήρα κ απο τζαμπο κ από πρεναταλ αλλά μια χαρά είναι και του τζαμπο κ πιο οικονομικά.
Το άλλο που είναι σαν πάνα το είχαν στο νοσοκομείο κ κάνει συνέχεια χρατσα χρουτσα κ είναι σπαστικό. (Αυτά είδα στην τελευτ. σελίδα αυτά σχολιάζω..)
Φωτεινή μου δώσε ένα φιλί στο αγόρι με το όμορφο όνομα... Very Happy

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτακι! γιατι στεναχωρεθηκες καλο μου? μπορει να ειναι κ η ιδεα σου για το γαλα! πιες μια μπυρα χωρις αλκοολ!

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Γιωτακι μου,μην στεναχωριεσαι κοριτσακι μου με τπτ τωρα εχεις κ τον δευτερο αντρουλι σου αγκαλια!!

για να μην μπηκε το Πηνελοπακι μεχρι τωρα μπορει κ να εχει βγει το ονειρο σου Γιωτακι μου!

αυριο ερχοντε κ εμενα οι γονεις μου και θα επικρατει ενα μπαχαλο στο σπιτι Mad Mad Mad

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρουλα καλως να τους δεχτείς! Very Happy

τωρα περιμενω τον μικρο να ξυπνησει και τον μεγαλο απο το σχολειο... πανικ θα γινει σε λιγο Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.creativebeez.gr

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthi_m έγραψε:Γιωτακι! γιατι στεναχωρεθηκες καλο μου? μπορει να ειναι κ η ιδεα σου για το γαλα! πιες μια μπυρα χωρις αλκοολ!
Να πιω μία με αλκοόλ που έχω πρόχειρη κ μάρεσει κ πιο πολύ??? Laughing
Αφού το επιτρέπει κι ο γιατρός..

Θα ταΐσω το μπεμπούλη πρώτα κ θα την κατεβάσω, το είχα ξεχέσει.. σ΄ευχαριστώ Μαριανθάκο!!!!

Ασε με πόνεσε η καρδιά κ ακόμα με πονάει..
Επρεπε να τρυπήσουμε με βελονίτσα την πατουσίτσα του μπεμπη να πάρουμε αίμα να το βάλουμε σε ένα ειδικό χαρτάκι, να το στείλουμε για μία εξέταση στο "παίδων".
Πρέπει να σταλεί αυθημερών, είχαμε γιατρό το Σάββατο στο σπίτι αλλά δε μπορούσαμε να το στείλουμε τότε, μας λέει να μην πάμε απο το ιατρείο λόγο μικροβίων κλπ κ για να μη ξαναέρθει στο σπίτι, να πάμε σε ένα κοντινό μικροβιολογικό, αλλά δε θέλαμε για τον ίδιο λόγο για τα μικρόβια, συν οτι δεν τους εμπιστευόμαστε, κ είπαμε να το κάνουμε μόνοι μας, έλεγε πως... (είναι σαν να τρυπάς το δάχτυλο να μετρήσεις το ζάχαρο)
Δράμα κορίτσια κλάιγαμε οικογενειακώς μάνα πατέρας και παιδί.. που να βρεις κουράγιο να τρυπήσεις το μικρό το πλασματάκι? Sad
Τα καταφέραμε τελικά με πολύ κουράγιο, αλλά με πόνεσε η καρδιά, αφού το καημενούλικο έβγαλε πρώτη φορά δάκρυα όσο κ αν δεν το πιστευετε... Crying or Very sad

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon koritsia den gennhsa!!!!Xxixiixi!!Den sas exw diavasei..koimhthika arga,kanoun kati se mia oikodomh edw kai eixe fasaria olh mera k genika hmoun sto krevati ksapla diavaza vivlio k eixa syspasoules.Tha sas diavasw k tha ta poume se ligaki,twra etoimazw na faei k o Mpampinos.
Filia se oles!!!
Kati phre to mati mou oti tryphsate ton Filip k stenaxwrietai to giotaki..tha diavasw meta analytika alla na hkseres pws se niwthw,den mporw na vlepw oute egw na kanoun otidhpote se mwraki!
affraid

Smouats

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις