Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρά μου διάβασα τα νεακια σας απο το γιατρό, ωραία λοιπον ηρέμησες...
Κυριακή κ Μαρία εσείς μια χαρά να μην ανχωνόσαστε να χαιρεστε που φτανει η στιγμή να δείτε τα μωράκια σας ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 28 567772 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 28 49454

Πηνελοπάκο μου γλυκό ασε τις ξάπλες κ τα βιβλία κ πήγαινε να γεννήσεις σε παρακαλώ θέλω να δω τη φάτσα του μπέμπη σου Very Happy

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριανθακο μου ευχαριστω!!αντε αρχιζουν τα οργανα εε??

αχ βρε Γιωτακι μου σε καταλαβαινω κ μονο που το ειπες χαλαστικα!!αντε πιες την μπυριτσα σου να χαλαρωσεις λιγακι!!

Πηνελοπακι ειναι δυνατον???κ εγω λεω θα γενναει για να μην μπηκε μεχρι τωρα!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kαλημερα κουκλες μου!! εμεις ξεχασαμε να γεννησουμε παλι και ειμαστε εδω! τι μου κανετε;

Τινη μου γλυκεια να εχεις ενα καλο ταξιδι και να πανε ολα ομορφα με τη μανουλα...

Γιωτακι Μαριανθη συμπεθερακο Φωτεινη Αννουλα Πηνελοπη Χαρα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 28 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 28 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 28 417472
πως ειστε σημερα; τα νινακια μας;;;

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχ μια χαρα τα λεει το Γιωτακι Πηνελοπη μου αντε να ξεκινησουν τα γεννητουρια παλι να παρουμε κ εμεις σειρα!! Rolling Eyes

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποια θα κανει την αρχη με τα γεννητουρια;; εμεις δεν το βλεπω Mad Mad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτακι μου καλα κανατε και αποφασισετε να κανετε εσεις τη δουλεια με το νινακι. αν και φανταζομαι αυτο σας αγχωσε περισσοτερο. δεν πειραζει επρεπε να γινει και το μωρακι το ξεχασε ηδη!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααα κ εσυ εδω Χριστινακιιιι?????
τι θα γινει βρε κοριτσακια μου εσεις εχετε σειρα κ μετα η Μαρια,η Ελευθερια και εγω Razz Razz

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ Χαρουλιτσα μου μαλλον θα μας φατε στη διαδρομη!!! εμεις παντως αρνουμαστε να βγουμε!! και στα γλυκακια το εριξα και λιγο σεξακι και απολα - τα τρικακια- αλλα τπτ!!!
πηγες γιατρο σημερα αποτι ειδα; ! ποσα ειναι η μπεμπα τωρα; η μηπως μονο νστ εκανες;

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μονο ΝST και χερακι εφαγα δεν την ειδα καθολου τη μπουμπου!! Crying or Very sad

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα την δεις λαιβ αμα βγει καλη μ!
εγω για να καταλαβεις αυριο γενναω και ακομα δεν εφαγα χερι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 26!!!!!  - Σελίδα 28 215994

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας ολοι μερα και ολοι νυχτα τρεχω στης κουνιες.
βρε χρισινακι μια μερα εχεις ακομη τωρα το ειδα. χαρα και γω μια απο τα ιδια ουτε συσπασεις ουτε τιποτα στο νστ. το χερακι σε πονεσε?

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπορεί να που πει καποιος που ειναι το κουμπι με το sleep στο μωρο μου γιατι δεν το βρίσκω???? Α κ το mute χάσαμε!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:αααα κ εσυ εδω Χριστινακιιιι?????
τι θα γινει βρε κοριτσακια μου εσεις εχετε σειρα κ μετα η Μαρια,η Ελευθερια και εγω Razz Razz

Ρε Χαρουλίτα εμένα δεν με υπολογίζεις?Θα το χωνέψω το παιδί? Laughing Laughing
Κι εγώ πρέπει να πάρω σειρά κορίτσιαααααα

Γιωτούλι Τινάκι μόλις τελείωσα τα σλίνγκς σας,
Φωτεινούλα σου απήντησα στο μηνυμα.
Σε λίγο έχω μάθημα κορίτσια.. βαρεμάρα πάλι!!
Το βραδάκι έχουμε γενέθλια και δεν θα μπώ.
ΦΙΛΑΚΙΑ

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:Μπορεί να που πει καποιος που ειναι το κουμπι με το sleep στο μωρο μου γιατι δεν το βρίσκω???? Α κ το mute χάσαμε!!
Laughing Laughing

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρουλίτα τώρα είδα τα νεα απο τον γιατρό σας,
Αφου ο τ΄ραχηλος είναι κλειστός και πίσω μην περιμένεις να γεννησεις πριν τη ΠΗΤ, σου μιλάω εκ πείρας

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι γεια σου!! ναι μια μερα κανονικα.. τωρα να δουμε

Στελλιτσα καλα να περασετε στα γενεθλια!

Εμομαμα τα κουμπια ειναι ολα χαλασμενα!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσούδια γεια σας,να μαι κι εγώ!!!
Τώρα μόλις έκατσε,έκανα ψιλοδολείτσες!!!
Έστρωσε και το λίκνο και το πορτμπεμπέ!!!!Είναι όλα πολύ όμορφα !!!!
Χαρουλίτο μου τί διάβασα όλα καλά!Δεν γεννάς αυτήν την εβδομάδα!Είδες που σου λέωαζί θα γεννήσουμε!Στο έλεγα εγώ!Αν και είδα ότι θ ήθελες το Σάββατο!μην μου το χαλάς,θα σου δώσω και παράθυρο!!!!
Κωσταντινούλα καλο σαράντισμα!
Αννούλα μου και φαγάνας και χέστράκος ο μπουμπούκια σου!καλύτερα απο το να ήταν δυσκοίλιος!Δεν βλέπεις πως παιδεύονται τα αλλα νινάκια;;;
Στελλίτσα μην στεναχωριέσαι,κι εσυ είσαι αυτήν την εβδομάδα με την Χριστίνα και την Πηνελόπη!
Μαράκι εσύ μαζί μας!
Τινομαμά καλό ταξίδι!σήμερα φεύγεις;
Εμομαμά,Βικακι,Μαριανθάκο,Φωτεινούλα,Ινομαμά τα φιλιά μου!!!!
Έχω ερώτηση,πριν σαραντήσουν τα νινάκια κάνει τα αγκαλιάζουν και να τα φιλάνε,γιαγιάδες παπούδες και τέτοια;Ή εγώ είμαι υπερβολική;;;;
Α!Χαρουλίτο,εγώ πάνω απο τα στρωματάκια κάτω απο τα σεντονάκια, έβαλα σελταδάκια!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
To loipon....Xara komple me ton giatro..hremises kiolas!!!Den se ponese e???]

Foteinh,Tinh,Ina,Marianthi,Annouli k oles oi manoules...polla filakia se sas alla perisotera sta ninakia sas!!!!

Ayta p lete p einai san panes exw ksanapei exei to jumbo syskeyasia me 10.Seltedakia san ayta p lete epishs exw parei k egw apo lhtw,alla ante plyne aplwne perimene na stegnwsoun k siderwne..th avoleytw me tis panes jumbo.

Giotaki...eimai akoma edw!!!!An k syspamai arketa pio syxna 2 meres twra!!

Twra gia tis anypomones egkuoules..exw na pw oti diavasa xtes den kserw k egw posa themata gia symptwmata toketou k kathysterimenes afikseis....
To loipon...monon to 25% twn egkuwn tha vrethei me spasmena nera!An ta nera mas spasoun o toketos mporei n aarxisei akoma k 2 meres argotera..Otan pesei to pwma leei tou traxhlou,p sigoura tha to doume k tha to katalavoume tote o toketos th arxisei amesa k meta mporei n akoulouthisei k to spasimo nerwn.Edw na pw oti thymhthika thn Iwanna p mas elege pws eixe dei kapoia vlenna prasinoph k anhsyxouse k meta mphke na mas pei pws 2-3 meres meta gennhse k oti spasan ta nera ths 3 to vrady.
Ta koritsia kathysteroun perisotero leei na vgoun..twra ayto to diavasa polles fores an isxuei den kserw!
Synexizw..monon to 5% twn mwrwn geniountai sthn wra tous!!!Synhthws exoume apokliseis apo thn pht 1-2 evdomades..alla elege oti to megalytero pososto gennaei argotera apo thn PHT. Diavasa epishs pws k syspaseis na exeis ana 5 lepto an den einai me pono den einai gennas..ths gennas einai pada me pono k an odhghtheis sto nosokomeio me syspaseis syxnes alla xwris pono koda sthn hm/nia sou tote to pithanotero einai na sou valoun oro me texnhtous gia na epispeysoun tis diadikasies.
O toketos epishs stis prwtotokes diarkei arketes wres alla aytes oi wres exoun na kanoun me thn arxh twn symptwmatwn..px ptwsh tou pwmatos h spasimo nerwn h syspaseis pou stadiaka ginontai apo anwdynes Epwdynes...Mporei na exeis mpei se diadikasia toketou gia paradeigma edw k 2 meres alla ta edona symptwmata k to telos ths 3 fahs na diarkesei monon 2 wres.
Opote koritsia mou elate n araksoume k na perimenoume thn fysh.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας γραφω με το ενα χερι.. στο αλλο εχω τον μπεμπη που ή κοιμηθηκε ή που κουφαθηκα!!

Χαρα τι εδειξε το nst?? 2 ουτροτζεσταν βρε Χαρα.... ειναι κ ο δικος σου σαν τον δικο μου!! ετσι μου ειχε δωσει κ εμενα οταν ελειπε στο συνεδριο ουτροτζεσταν κ γιουτοπαρ κ μετα γενναγα κ ο τραχηλος ηταν ολοκληρος κ πισω.... κ φαντασου οτι τα ουτροτζεσταν μονο τις 2 μερες απο τις 5 τα πηρα!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι μου οχι δεν με πονεσε καθολου απο τη μαια μου το εφαγα!!

Εμη μου μπαταριες αλλαξες??? Razz Razz Razz Razz

Στελλακι μου σορρυ σε ξεχασα κ εσενα κ εχουμε ιδια Πητ!!
σοβαρα μιλας οτι θα φτασω μεχρι τοτε???αχ θεουλη μου δεν αντεχω ισα ισα αυτην την εβδομαδα που θα λειπει ο ντοκ θα κανω υπομονη Mad Mad

εμεις φαγαμε μολις τωρα τα γεμιστα μας κ τωρα φουσκωσα!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελευθερία μου για αυτη την εβδομάδα το βλέπω χλωμό..
Χαρουλίτα θα κλείσουμε τις 40 κι εγώ κι εσύ, οπότε ας το χωνέψουμε Laughing
Μεθαύριο έχω πάλι γιατρό αν και δε νομίζω να έχει αλλάξει κάτι.
Στον Γιώργο μου σαν σήμερα 37και 6 είχε φύγει το τραχηλικό πώμα.
Και πάλι όμως έφτασα τις 40 εβδομάδες και δεν είχα γεννήσει,πόσο μαλλον τώρα που ούτε τραχηλικό πώμα δεν έχει φύγει
Πηνελοπάκι ακριβώς όπως τα έγραψες είναι μόνο που δεν είναι απαραίτητο να καθυστερούν τα κοριτσάκια έχει να κάνει με τον οργανισμό της μάνας απότι μου είπε ο γιατρός.
Εν τω μεταξύ ο Στέλιος δεν μου κάθεται κορίτσια..
Απο τη προηγούμενη εβδομάδα που ι γιατρός ακούμπησε το κεφάλι του μωρού ο Σ μου το ξέκοψε, και να μην το ξαναναφέρω είπε.. Rolling Eyes

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχ Ελευθεριτσα αντε καλα αμα κρατησεις παραθυρο ερχομαι κ εγω την Τεταρτη!!!τα εστρωσες κ εσυ τελικα εε??την ντουλαπιτσα την Πεμπτη θα την εχεις??

Πηνελοπη κ εγω ακριβως τα ιδια διαβαζα χθες το βραδυ κ φρικαρα ειδικα αυτο με τα νερα που ελεγε οτι κ να σπασουν μπορει μετα απο 2 μερες να γεννησεις Shocked Shocked Shocked

Εμη μου εγω τον πιεσα βασικα τον γιατρο οτι θελω να γεννησω μονο μ΄αυτον κ γι΄αυτο μου ειπε να τα παρω γιατι κατα τα αλλα και απο το ΝΣΤ κ το χερι μου ειπε οτι 15% ειμαι για γεννα γιατι δεν εχω συσπασεις κ τετοια!!λεω να τα παρω μεχρι την Παρασκευη!! confused confused

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αμαν Στελλακι θα τρελαθωωωωω αλλες 2 εβδομαδες?????? No No No
εσυ δηλαδη εκανες προκληση στο πρωτο??

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πρόκληση στις 40+1

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρα μου μαλλον πρεπει να τις βγαλω τις μπαταριες!! που βρισκει τοση ενεργεια?? απο τις 9 το πρωι!! ευτυχως μεχρι στις 11 ηταν ο Πανος εδω κ τον κρατουσε κ κοιμηθηκα λιγακι... αλλαξαμε γαλα κ με το νεο πειναει ανα 2ωρο κ στο ενδιαμεσο δεν κοιμαται!! το νεο γαλα μαλλον καφεινη εχει μεσα... για να μην πω κοκαινη!!!!

Χριστινακι κ Πηνελοπη τι θα γινει επιτελους με σας?????????/

Γιωτακι μου προσπαθησε να ηρεμισεις... ασε κ λιγο τις δουλειες πισω δεν πειραζει!! κ το γαλάτακι θα ξαναερθει, σχεδον πρεπει να εχει εδραιωθει ο θηλασμος σου οποτε δεν νομιζω να εχεις προβλημα!!

Τινακι μου την ειδα την προταση της κορης σου στον γιο μου... we do!! κ λεω we... γιατι θα εχεις κ εμενα πακετακι!!! Razz Razz Καλο ταξιδι να εχετε... γρηγοτη αναρρωση στην μανουλα σου ευχομαι
Α το ουτροτζεσταν μεγαλωνει κ σκληραινει τον τραχηλο... οποτε καθυστερειται ο τοκετος!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις