Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

26Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 1:51 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
summertime έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! Από περίοδο ακόμα τίποτα, όμως μπορώ να πω πως από σήμερα σταμάτησα να ελπίζω, γιατί έχουν εμφανιστεί ξανά όλα σχεδόν τα συμπτώματα της περιόδου κ αισθάνομαι πως από στιγμή σε στιγμή θα μου έρθει. Όσο περνάει η ώρα, τόσο τα συμπτώματα δυναμώνουν...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΨΕΥΤΡΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΓΟΥΛΑ!!!ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑ ΟΚ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ!!!!ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!Η ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ?ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΚΑΙΡΟ?ΠΑΙΡΝΕΙΣ Κ ΤΕΣΤ ΩΟΡΙΞΙΑΣ?

27Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 2:14 am

summertime

summertime
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Θα προσπαθήσω να μην πέσω αυτή τη φορά. Είμαι ήδη 36. Έχω να πω όμως το εξής: Όλοι οι γιατροί που έχω πάει ως τώρα μου λέγανε ότι είμαι μεγάλη, δεν είμαι κ καμιά 25άρα, τι περιμένω δηλαδή, και άλλα τέτοια, με απώτερο σκοπό να με βάλουν στο πακετάκι σπερματέγχυση κ μετά εξωσωματική. Άλλαξα για πολλοστή φορά γυναικολόγο κ βρήκα τον ιδανικό. Είναι κ γνωστός δεν θέλω να πω το όνομά του δημοσίως. Ο άνθρωπος, μπορεί να είναι ακριβός ( με απόδειξη όμως, που την κόβει κανονικά χωρίς να το ζητήσεις), είπε όμως με τη μία, ότι η ηλικία μου είναι μια χαρά κ δεν υπάρχει πρόβλημα με αυτό.
Τεστ ωορρηξίας δεν κάνω, έχω κάνει μόνο μια φορά.

28Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 2:18 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
summertime έγραψε:Θα προσπαθήσω να μην πέσω αυτή τη φορά. Είμαι ήδη 36. Έχω να πω όμως το εξής: Όλοι οι γιατροί που έχω πάει ως τώρα μου λέγανε ότι είμαι μεγάλη, δεν είμαι κ καμιά 25άρα, τι περιμένω δηλαδή, και άλλα τέτοια, με απώτερο σκοπό να με βάλουν στο πακετάκι σπερματέγχυση κ μετά εξωσωματική. Άλλαξα για πολλοστή φορά γυναικολόγο κ βρήκα τον ιδανικό. Είναι κ γνωστός δεν θέλω να πω το όνομά του δημοσίως. Ο άνθρωπος, μπορεί να είναι ακριβός ( με απόδειξη όμως, που την κόβει κανονικά χωρίς να το ζητήσεις), είπε όμως με τη μία, ότι η ηλικία μου είναι μια χαρά κ δεν υπάρχει πρόβλημα με αυτό.
Τεστ ωορρηξίας δεν κάνω, έχω κάνει μόνο μια φορά.

ΚΑΛΑ ΡΕ ΣΥ ΤΙ ΖΩΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕ????ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΝΙΝΙ...Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ?????ΠΟΣΑ ΘΕΛΟΥΝΕ ΠΙΑ????ΤΟΣΑ ΦΑΓΑΝΕ!!!!ΑΦΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΣΩΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΚΟΛΟΥΘΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΟΥ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΓΥΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!Κ ΦΥΣΙΚΑ Η ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!36 ΕΙΣΑΙ ΟΧΙ 46...ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟ Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!!

29Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 2:28 am

summertime

summertime
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Άσε καλή μου, το τί εκμετάλλευση πέφτει, δεν λέγεται! Όλα στο βωμό του κέρδους. Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές. Και εσύ, αν έχεις παιδάκια, να σου ζήσουν, αν όχι, με το καλό να γίνεις μανούλα!

30Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 2:34 am

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
summertime έγραψε:Θα προσπαθήσω να μην πέσω αυτή τη φορά. Είμαι ήδη 36. Έχω να πω όμως το εξής: Όλοι οι γιατροί που έχω πάει ως τώρα μου λέγανε ότι είμαι μεγάλη, δεν είμαι κ καμιά 25άρα, τι περιμένω δηλαδή, και άλλα τέτοια, με απώτερο σκοπό να με βάλουν στο πακετάκι σπερματέγχυση κ μετά εξωσωματική. Άλλαξα για πολλοστή φορά γυναικολόγο κ βρήκα τον ιδανικό. Είναι κ γνωστός δεν θέλω να πω το όνομά του δημοσίως. Ο άνθρωπος, μπορεί να είναι ακριβός ( με απόδειξη όμως, που την κόβει κανονικά χωρίς να το ζητήσεις), είπε όμως με τη μία, ότι η ηλικία μου είναι μια χαρά κ δεν υπάρχει πρόβλημα με αυτό.
Τεστ ωορρηξίας δεν κάνω, έχω κάνει μόνο μια φορά.
καλημερα κοπελα μου ολοι οι γιατροι ειναι μονο για το χρημα τι παει να πει ειμαστε μεγαλες επειδη περασαμε τα 35 η μαμα μου κ 2-3 θειες μου κανανε πριν 35 χρονια παιδια σε ηλικιες πανω απο 35 δηλαδη αυτες γιατι τα καταφερανε κ εμεις οχιι αντε πια με το κυνηγι του χρηματος εχω σιχαθει εχτες το βραδυ πηγαιναμε βολτα κ περασαμε εξω απο ενα κεντρο εξωσωματικης στην φιλοθεη κ οπως ειμασταν σταματημενοι βγαινει κοριτσια ενας γνωστος μεγαλογυναικολογος με την κατασπρη BMW (τζιπακι πανακριβο) το βλεπει ο αντρας μου κ μου λεει να βγαινουν βολτα κ οι εξωσωματικες αντε πια ελεος ποσα θελουν θα τα καταφερουμε ρε γαμωτο που θα παει φιλια κοπελα μου κ μακαρι να εισαι τελικα μεσα απο την καρδια μου Καθυστέρηση - Σελίδα 2 417472

31Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 2:35 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
summertime έγραψε:Άσε καλή μου, το τί εκμετάλλευση πέφτει, δεν λέγεται! Όλα στο βωμό του κέρδους. Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές. Και εσύ, αν έχεις παιδάκια, να σου ζήσουν, αν όχι, με το καλό να γίνεις μανούλα!

ΕΝΝΕΟΙΤΑΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΗΜΑ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΑ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ...ΤΑ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ..ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΤΡΩΝΕ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΣΑΝΕ?????ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!ΑΜΑ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΕΣ ΕΔΩ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ Κ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΛΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ!!!http://forum.eimaimama.gr/t14705p940-topic#533604

ΕΓΩ ΕΚΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!!!!ΛΟΓΟ ΠΟΛΛΩΝ ΑΛΛΩΝ ΠΟΥ ΕΠΙΓΟΥΝ ΑΥΤΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ!!!!!ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ Καθυστέρηση - Σελίδα 2 215994 Καθυστέρηση - Σελίδα 2 215994 Καθυστέρηση - Σελίδα 2 215994

32Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 2:41 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dina kardoyla έγραψε:
summertime έγραψε:Θα προσπαθήσω να μην πέσω αυτή τη φορά. Είμαι ήδη 36. Έχω να πω όμως το εξής: Όλοι οι γιατροί που έχω πάει ως τώρα μου λέγανε ότι είμαι μεγάλη, δεν είμαι κ καμιά 25άρα, τι περιμένω δηλαδή, και άλλα τέτοια, με απώτερο σκοπό να με βάλουν στο πακετάκι σπερματέγχυση κ μετά εξωσωματική. Άλλαξα για πολλοστή φορά γυναικολόγο κ βρήκα τον ιδανικό. Είναι κ γνωστός δεν θέλω να πω το όνομά του δημοσίως. Ο άνθρωπος, μπορεί να είναι ακριβός ( με απόδειξη όμως, που την κόβει κανονικά χωρίς να το ζητήσεις), είπε όμως με τη μία, ότι η ηλικία μου είναι μια χαρά κ δεν υπάρχει πρόβλημα με αυτό.
Τεστ ωορρηξίας δεν κάνω, έχω κάνει μόνο μια φορά.

καλημερα κοπελα μου ολοι οι γιατροι ειναι μονο για το χρημα τι παει να πει ειμαστε μεγαλες επειδη περασαμε τα 35 η μαμα μου κ 2-3 θειες μου κανανε πριν 35 χρονια παιδια σε ηλικιες πανω απο 35 δηλαδη αυτες γιατι τα καταφερανε κ εμεις οχιι αντε πια με το κυνηγι του χρηματος εχω σιχαθει εχτες το βραδυ πηγαιναμε βολτα κ περασαμε εξω απο ενα κεντρο εξωσωματικης στην φιλοθεη κ οπως ειμασταν σταματημενοι βγαινει κοριτσια ενας γνωστος μεγαλογυναικολογος με την κατασπρη BMW (τζιπακι πανακριβο) το βλεπει ο αντρας μου κ μου λεει να βγαινουν βολτα κ οι εξωσωματικες αντε πια ελεος ποσα θελουν θα τα καταφερουμε ρε γαμωτο που θα παει φιλια κοπελα μου κ μακαρι να εισαι τελικα μεσα απο την καρδια μου Καθυστέρηση - Σελίδα 2 417472

ΜΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ Κ ΟΙ 2 ΣΑΣ???ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΗΣ ΒΜW ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΕΙΣ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΕΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΕΤΕ???ΝΤΡΟΠΗ!!!!!!!!!!!!!! Καθυστέρηση - Σελίδα 2 534787 Καθυστέρηση - Σελίδα 2 534787 Καθυστέρηση - Σελίδα 2 534787 Καθυστέρηση - Σελίδα 2 534787
ΑΝΤΕ ΡΕ ΤΟΥΣ ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ...ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΟ 5 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ ΓΡΑΜΜΕΝΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ Κ ΣΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΤΟΥΣ..ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΗΛΑΔΗ???ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΛΕΝΕ ΤΑ ΣΑΒΑΝΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΣΕΠΕΣ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ???Κ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ???ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ!!!!!ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΑΠΑΔΕΣ????ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ???ΜΕ ΤΑ ΧΑΜΕΡ ΤΑ ΤΣΙΠ Κ ΤΙΣ ΤΖΑΓΚΟΥΡ ΤΙΣ ΑΜΑΞΑΡΕΣ????ΑΝΤΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ ΦΟΡΤΩΣΑ ΠΑΛΙ!!!ΑΓΑΠΑΤΕ ΑΛΛΗΛΟΥΣ...ΕΜΕΙΣ ΑΓΑΠΑΜΕ..ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΤΕ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ

33Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 2:46 am

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirinaki έγραψε:
dina kardoyla έγραψε:
summertime έγραψε:Θα προσπαθήσω να μην πέσω αυτή τη φορά. Είμαι ήδη 36. Έχω να πω όμως το εξής: Όλοι οι γιατροί που έχω πάει ως τώρα μου λέγανε ότι είμαι μεγάλη, δεν είμαι κ καμιά 25άρα, τι περιμένω δηλαδή, και άλλα τέτοια, με απώτερο σκοπό να με βάλουν στο πακετάκι σπερματέγχυση κ μετά εξωσωματική. Άλλαξα για πολλοστή φορά γυναικολόγο κ βρήκα τον ιδανικό. Είναι κ γνωστός δεν θέλω να πω το όνομά του δημοσίως. Ο άνθρωπος, μπορεί να είναι ακριβός ( με απόδειξη όμως, που την κόβει κανονικά χωρίς να το ζητήσεις), είπε όμως με τη μία, ότι η ηλικία μου είναι μια χαρά κ δεν υπάρχει πρόβλημα με αυτό.
Τεστ ωορρηξίας δεν κάνω, έχω κάνει μόνο μια φορά.

καλημερα κοπελα μου ολοι οι γιατροι ειναι μονο για το χρημα τι παει να πει ειμαστε μεγαλες επειδη περασαμε τα 35 η μαμα μου κ 2-3 θειες μου κανανε πριν 35 χρονια παιδια σε ηλικιες πανω απο 35 δηλαδη αυτες γιατι τα καταφερανε κ εμεις οχιι αντε πια με το κυνηγι του χρηματος εχω σιχαθει εχτες το βραδυ πηγαιναμε βολτα κ περασαμε εξω απο ενα κεντρο εξωσωματικης στην φιλοθεη κ οπως ειμασταν σταματημενοι βγαινει κοριτσια ενας γνωστος μεγαλογυναικολογος με την κατασπρη BMW (τζιπακι πανακριβο) το βλεπει ο αντρας μου κ μου λεει να βγαινουν βολτα κ οι εξωσωματικες αντε πια ελεος ποσα θελουν θα τα καταφερουμε ρε γαμωτο που θα παει φιλια κοπελα μου κ μακαρι να εισαι τελικα μεσα απο την καρδια μου Καθυστέρηση - Σελίδα 2 417472

ΜΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ Κ ΟΙ 2 ΣΑΣ???ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΗΣ ΒΜW ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΕΙΣ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΕΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΕΤΕ???ΝΤΡΟΠΗ!!!!!!!!!!!!!! Καθυστέρηση - Σελίδα 2 534787 Καθυστέρηση - Σελίδα 2 534787 Καθυστέρηση - Σελίδα 2 534787 Καθυστέρηση - Σελίδα 2 534787
ΑΝΤΕ ΡΕ ΤΟΥΣ ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ...ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΟ 5 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ ΓΡΑΜΜΕΝΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ Κ ΣΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΤΟΥΣ..ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΗΛΑΔΗ???ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΛΕΝΕ ΤΑ ΣΑΒΑΝΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΣΕΠΕΣ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ???Κ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ???ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ!!!!!ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΑΠΑΔΕΣ????ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ???ΜΕ ΤΑ ΧΑΜΕΡ ΤΑ ΤΣΙΠ Κ ΤΙΣ ΤΖΑΓΚΟΥΡ ΤΙΣ ΑΜΑΞΑΡΕΣ????ΑΝΤΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ ΦΟΡΤΩΣΑ ΠΑΛΙ!!!ΑΓΑΠΑΤΕ ΑΛΛΗΛΟΥΣ...ΕΜΕΙΣ ΑΓΑΠΑΜΕ..ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΤΕ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ
πεστα Ειρηνακι πεστα χρυστομη Respect ελλλλλεοοοοοςςςςς ενα παιδι πρεπει να χρυσοπληρωθει ξεφτιλες

34Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 2:55 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dina kardoyla έγραψε:
eirinaki έγραψε:
dina kardoyla έγραψε:
summertime έγραψε:Θα προσπαθήσω να μην πέσω αυτή τη φορά. Είμαι ήδη 36. Έχω να πω όμως το εξής: Όλοι οι γιατροί που έχω πάει ως τώρα μου λέγανε ότι είμαι μεγάλη, δεν είμαι κ καμιά 25άρα, τι περιμένω δηλαδή, και άλλα τέτοια, με απώτερο σκοπό να με βάλουν στο πακετάκι σπερματέγχυση κ μετά εξωσωματική. Άλλαξα για πολλοστή φορά γυναικολόγο κ βρήκα τον ιδανικό. Είναι κ γνωστός δεν θέλω να πω το όνομά του δημοσίως. Ο άνθρωπος, μπορεί να είναι ακριβός ( με απόδειξη όμως, που την κόβει κανονικά χωρίς να το ζητήσεις), είπε όμως με τη μία, ότι η ηλικία μου είναι μια χαρά κ δεν υπάρχει πρόβλημα με αυτό.
Τεστ ωορρηξίας δεν κάνω, έχω κάνει μόνο μια φορά.

καλημερα κοπελα μου ολοι οι γιατροι ειναι μονο για το χρημα τι παει να πει ειμαστε μεγαλες επειδη περασαμε τα 35 η μαμα μου κ 2-3 θειες μου κανανε πριν 35 χρονια παιδια σε ηλικιες πανω απο 35 δηλαδη αυτες γιατι τα καταφερανε κ εμεις οχιι αντε πια με το κυνηγι του χρηματος εχω σιχαθει εχτες το βραδυ πηγαιναμε βολτα κ περασαμε εξω απο ενα κεντρο εξωσωματικης στην φιλοθεη κ οπως ειμασταν σταματημενοι βγαινει κοριτσια ενας γνωστος μεγαλογυναικολογος με την κατασπρη BMW (τζιπακι πανακριβο) το βλεπει ο αντρας μου κ μου λεει να βγαινουν βολτα κ οι εξωσωματικες αντε πια ελεος ποσα θελουν θα τα καταφερουμε ρε γαμωτο που θα παει φιλια κοπελα μου κ μακαρι να εισαι τελικα μεσα απο την καρδια μου Καθυστέρηση - Σελίδα 2 417472

ΜΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ Κ ΟΙ 2 ΣΑΣ???ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΗΣ ΒΜW ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΕΙΣ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΕΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΕΤΕ???ΝΤΡΟΠΗ!!!!!!!!!!!!!! Καθυστέρηση - Σελίδα 2 534787 Καθυστέρηση - Σελίδα 2 534787 Καθυστέρηση - Σελίδα 2 534787 Καθυστέρηση - Σελίδα 2 534787
ΑΝΤΕ ΡΕ ΤΟΥΣ ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ...ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΟ 5 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ ΓΡΑΜΜΕΝΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ Κ ΣΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΤΟΥΣ..ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΗΛΑΔΗ???ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΛΕΝΕ ΤΑ ΣΑΒΑΝΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΣΕΠΕΣ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ???Κ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ???ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ!!!!!ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΑΠΑΔΕΣ????ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ???ΜΕ ΤΑ ΧΑΜΕΡ ΤΑ ΤΣΙΠ Κ ΤΙΣ ΤΖΑΓΚΟΥΡ ΤΙΣ ΑΜΑΞΑΡΕΣ????ΑΝΤΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ ΦΟΡΤΩΣΑ ΠΑΛΙ!!!ΑΓΑΠΑΤΕ ΑΛΛΗΛΟΥΣ...ΕΜΕΙΣ ΑΓΑΠΑΜΕ..ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΤΕ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ
πεστα Ειρηνακι πεστα χρυστομη Respect ελλλλλεοοοοοςςςςς ενα παιδι πρεπει να χρυσοπληρωθει ξεφτιλες

ΑΣΕ ΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΟΛΟΥΣ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ....ΞΕΧΑΣΑΜΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ...ΟΛΟ ΛΕΦΤΑ ΛΕΦΤΑ ΛΕΦΤΑ..ΑΙΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥΣ ΠΙΑ ΔΗΛΑΔΗ!!!!!ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΣΥΓΧΗΣΤΗΚΑ Καθυστέρηση - Σελίδα 2 679259 Καθυστέρηση - Σελίδα 2 679259 Καθυστέρηση - Σελίδα 2 679259 Καθυστέρηση - Σελίδα 2 679259 Καθυστέρηση - Σελίδα 2 679259

35Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 2:59 am

ζουμπι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω θα σου ελεγα να χαλαρωσεις λιγακι.Θα μου πεις...καλα τα λεω αλλα ποιος το κανει ε;;
Λοιπον ακου να δεις,περα απο οτι μπορει να συμβαινει στην οικογενεια σου,που σιγουρα ειναι κατι πολυ σοβαρο για αν σε εχει εππηρεασει ετσι,εσυ θα πρεπει να εχεις σε πρωταρχικη θεση τον εαυτο σου!!Απο τη στιγμη που προσπαθεις να κανεις ενα παιδακι,θα πρεπει να οπλιστεις με δυναμη,υπομονη,χαλαρωση κ ηρεμια!Αυτα ολα στα λεω εγω που κοντεψα να αρχισω τα χαπια απο αγχος κ στενοχωρια.
Κανε ενα μπανακι ζεστο τωρα κ μετα ξαπλωσε να χαλαρωσεις.Δες τηλεοραση,διαβασε ενα βιβλιο η αν σε βοηθαει περισσοτερο βγες εχω κ πηγαινε καπου ησυχα να πιεις εναν καφε.
Η περιοδος παρα πολλες φορες καθυστερει σε εμας τις γυναικες,λογω αγχους.Το σωμα μας μπλοκαρει απο το στρες.
Επισης...κατι που λενε πολλες γυναικες"δεν νοιωθω εγγυος"...Μα φυσικα κ δεν θα νοιωθεις τιποτα,ειδικα στην αρχη!!!Μπορει να εχεις ενα προαισθημα...αλλα μεχρι εκει κ αυτο,οχι παντα!
Το αιματακι κ αυτα που ειδες,ειναι σημαδια εγκυμοσυνης,αλλα ειναι κ περιοδου,Οποτε το καλυτερο ειναι να ηρεμησεις κ να περιμενεις...
Οντως η χοριακη ειναι οτι καλυτερο μπορεις αν κανεις.Τα τεστ πολλες φορες δεν ανιχνευουν τη γοναδοτροπινη(ορμονη της εγκυμοσυνης),οταν οι μοναδες ειναι πολυ χαμηλες.
Καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου κ συντομα με ενα γερο κ ομορφο μωρο!

36Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 3:06 am

summertime

summertime
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλά κορίτσια, μου φτιάξατε τη διάθεση. Αν πας σε κανα μουράτο γυναικολόγο, με χλιδάτο ιατρείο κ του πεις ότι είσαι γύρω στα 35 κ προσπαθείς για παιδί, παύει να σε βλέπει με ανθρώπινα χαρακτηριστικά. Σε βλέπει με χαρακτηριστικά τραπεζικού λογαριασμού τεσσάρων μηδενικών. Αμ, δε σφάξανε! Ουστ!

37Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 3:10 am

summertime

summertime
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ζούμπι ευχαριστω! Το άγχος είναι κάτι πάρα πολυ κακό από όλες τις απόψεις, το γνωρίζω. Τι να κάνεις όμως που πολλές φορές η ανθρώπινη αδυναμία δεν μπορεί να το ελέγξει. Τις τελευταίες 2-3 μέρες έχω ηρεμήσει κάπως. Αν δεν αλλάξει κάτι, αύριο θα κάνω τη χοριακούλα μου και εδώ θάμαστε πάλι... Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου!!!

38Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 9:39 am

summertime

summertime
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια. Η κατάσταση παραμένει ως είχε με την αγνοούμενη περίοδο, τα συμπτώματα δείχνουν να υποχωρούν εκτός από το στήθος. Άντε να δούμε....

39Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 9:48 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Constantin@ στις Πεμ Σεπ 26, 2013 9:04 am, 1 φορά

40Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 10:18 am

summertime

summertime
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Constantin@ ευχαριστώ! Ακόμα δεν αγχώνομαι με την ηλικία. Απλώς είναι 3+ χρόνια που προσπαθώ κ δεν έχει συμβεί το παραμικρό. Πλέον σκέφτομαι πως αν μείνω έγκυος, θα είναι ένα μικρό θαύμα κ δεν τολμώ να το πιστέψω ολοκληρωτικά!

41Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 10:19 am

summertime

summertime
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να σου ζήσει και το παιδάκι σου! Γερό και τυχερό να είναι πάντα!

42Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 10:22 am

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Summertime εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία!Μακάρι ήδη να έχει συμβεί το "θαύμα" σου και αύριο να το επιβεβαιώσεις!Αλήθεια, έχετε κάνει εξετάσεις με το σύζυγο γιατί το διάστημα που προσπαθείτε είναι αρκετό...

43Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 10:30 am

summertime

summertime
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχαριστώ! Ο άντρας μου έχει κάνει σπερμοδιάγραμμα και είναι καλό, όχι όμως και τέλειο. Οι γιατροί λένε πως με τις τιμές που έχει, επιτυγχάνεται εγκυμοσύνη, αλλά λίγο πιο δύσκολα. Εγώ είμαι η απαράδεκτη, που τόσον καιρό δεν έχω πάει να κάνω μια σαλπιγγογραφία. Και τώρα που μου την έγραψε ο καινούριος μου γιατρός μαζί με κάτι ορμονικές εξετάσεις, αποφάσισα κ εγώ να πάω, δεν μου έρχεται η ρημάδα η περίοδος!!!!

44Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 10:35 am

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
summertime έγραψε:Ευχαριστώ! Ο άντρας μου έχει κάνει σπερμοδιάγραμμα και είναι καλό, όχι όμως και τέλειο. Οι γιατροί λένε πως με τις τιμές που έχει, επιτυγχάνεται εγκυμοσύνη, αλλά λίγο πιο δύσκολα. Εγώ είμαι η απαράδεκτη, που τόσον καιρό δεν έχω πάει να κάνω μια σαλπιγγογραφία. Και τώρα που μου την έγραψε ο καινούριος μου γιατρός μαζί με κάτι ορμονικές εξετάσεις, αποφάσισα κ εγώ να πάω, δεν μου έρχεται η ρημάδα η περίοδος!!!!


Μακάρι να μη χρειαστεί να την κάνεις! Wink Πάντως, αν δεν έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα αύριο (πράγμα που απεύχομαι!) μην το αμελήσεις!Καλό είναι να έχετε μια ολοκληρωμένη εικόνα!Καλά, και οι παλιοί γιατροί σας σύστηναν σπερματέγχυση χωρίς να έχουν πλήρες ιατρικό ιστορικό; Shocked Καθυστέρηση - Σελίδα 2 966307

45Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 10:37 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ πιστεύω ότι θέλει επιμονή και ηρεμία. Κάνε και τις εξετάσεις που πρέπει...αν χρειαστεί, γιατί ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί να είναι στην κοιλίτσα σου το θαυματάκι σας!

46Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 10:44 am

summertime

summertime
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Οι προηγούμενοι γιατροί, επίσης θέλαν σαλπιγγογραφία (εκτός από μία, που μου είπε ότι δεν τη χρειάζομαι [ασχολίστο], δεν έχω τίποτα κ εγώ επαναπαύτηκα). Η διαφορά είναι ότι όλοι μου λέγαν στο καπάκι πως θα δοκιμάσουμε μετά σπερματέγχυση ή κατ' ευθείαν εξωσωματική γιατί με έχουν πάρει τα χρόνια κ δεν θα προλάβω. Χωρίς ποτέ εγώ να τους πω ότι θέλω κάτι τέτοιο. Και όντως, δεν θέλω

47Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 10:51 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χωρίς να υπάρχει κάποιο προβλημα σώνει και ντε σπερματέγχυση...και σιγά την ηλικία, έχουν μείνει έγκυες κοπέλες πολύ μεγαλύτερες.
Υπάρχει εκμετάλλευση...
Αν δεν είσαι τώρα έγκυος, κάνε τη σαλπιγγογραφία και βλέπετε μετά. Μακάρι να είσαι όμως, εγώ στο εύχομαι ολόψυχα!

48Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 10:58 am

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το σημαντικότερο είναι αυτό που είπες!Σε ωθούσαν σε κάτι χωρίς καν να σε ρωτήσουν πώς το βλέπεις εσύ!Καλά αποτελέσματα και πάλι! Smile

49Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Κυρ Οκτ 07, 2012 10:59 am

summertime

summertime
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πατούσαν στο γεγονός ότι προσπαθούσα καιρό, κ το συνδύαζαν με την ηλικία μου, προσπαθώντας να με αγχώσουν. Αυτό το "35 είσαι, όχι 25" που μου είχε πει ένας μαλ..ς, δεν θα το ξεχάσω! Ευχαριστώ για τις ευχές!

50Καθυστέρηση - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθυστέρηση Δευ Οκτ 08, 2012 12:39 am

summertime

summertime
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια. Από περίοδο τίποτα ακόμα. Σκέφτομαι ότι μπορεί να χάθηκε εντελώς αυτόν τον μήνα, πράγμα μη φυσιολογικό βέβαια. Είναι άραγε δυνατόν να συμβεί κάτι τέτοιο λόγω άγχους; Τέλος πάντων. Το πουρνό πήγα και χτύπησα μια χοριακή, απόγευμα θα έχω αποτέλεσμα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις