Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ γω αν καναμε μονο βαπτιση δεν θ εκανα τραπεζι αλλα ειναι κ ο γαμος μαζι!ευτυχως θα τ κανουμε ολα μαζι!

ευακι μπορεις να κανεις ενα πιο κλειστο τραπεζι!

ποπακι η καλυτερη λυση μονο μ κουμπαρους κ δεν εχουμε κ παρεξηγησεις!

εγω την εβαλα για υπνο ο ντρας ειναι για ποτο(ευτυχως σπανια βγαινει) αλλα σπανια κ μαζι μ!αλλα κοριτσια εγω δε σκαω παιρνω την μπεμπα μ κ τις φιλες μου κ παω βολτες!!τωρα εβαψα νυχια!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααααααααααα ξυπνησαμε φαγαμε και παμε για νανι παλι Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #3!!! - Σελίδα 40 215994 Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #3!!! - Σελίδα 40 215994

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κ απο εμενα!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!τι κανετε?η τσουπρα μου ξυπνησε πρωι πρωι για νε χεσει!δε κρατιοταν!χαχαχαχατωρα ριλαξαρει κι εγω χανω τον υπνο μου!
εγω δε μπορω να κανω κλειστο το τραπεζι γιατι αναγκαστικα θα πρεπει να ταισω αυτους που θα ερθουν απο μακρυα(πχ πεθερικα και σοι του βαγγου)ε αμα ειναι να βγαλω τους γονεις του και τους θειους του δε θα βγαλω και τους δικους μου(εγω μονη μου με το σκατοσογο δε βγαινω) ε να απο κοντα και οι κουμπαροι,να και οι προισταμενοι μας (ενα σκασμο δωρα πηραν στο μωρο) και απο 3-4 συναδελφους,μαζευεται ο κοσμος! Rolling Eyes μετα το βλεπω κι αλλιως...λεω χαλαλι αφου θηλασαμε και γλιτωσαμε τοσα εξοδα αξιζουμε να το ριξουμε εξω για την μικρη μας νεραιδα! Wink

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα μιλαμε βαριεμαι!!!!!σημερα ειναι και το παρτυ μιας γειτονισας και δε
θελω με την καμια να παω......σας ειπα?ηταν να το κανει την περασμενη
κυριακη και επειδη ειχα το λενακι που το νομιζα αρρωστο της ειπα οτι δε
θα παμε!και μαντεψτε.....το ακυρωσε λεει για αυτη την κυριακη ταχαμου
οτι δεν ηταν καλα κι αυτη...αυτο ακριβως εκανε και περσι που συνεπεσε το παρτυ τους με τα γενεθλια του αδερφου μου και ειπαμε οτι δεν θα παμε και το αλλαξε παλι ημερομηνια και τελικα
πηγαμε...αλλα φετος δεν παω.....αντε γιατι με τσατισε......ελεος κυρα μου δεν εχουμε δικαιωμα να αρρωστησουμε?ειναι υποχρεωτικο δλδ το παρτυ
σας?ημαρτον παναγια μου τι επιμονοι ανθρωποι υπαρχουν πια.......για ενα ρημαδι δωρο.......δε την μπορω ρε παιδια οτι κανουμε το αντιγραφουν...απο το παιδικο δωματιο των παιδιων μου που πηγαν και το πηραν ολοιδιο στα δικα τους μεχρι και το απο που πηραμε ξυλα και πηγαν πηραν και αυτοι...στο παρτυ του κωνσταντινου το καλοκαιρι ειδαν το τζακι που το καναμε ενεργειακο και τοπολυκοιταζαν και "που το κανατε να κανουμε κι εμεις" και αλλα τετοια
χαριτωμενα...μεχρι που τους ειπε ο βαγγος οτι κανει 2μιση χιλιαρικα και
ηρεμησαν....ελεος δλδ δεν ειμαστε και διδυμουλες κυρα μου!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγωγια την βαφτιση απο το σοι μου θα καλεσω αυτους που ηρθαν να μου ευχιθουν οταν γεννησα για τραπεζι τους πολυ κοντινους.απο το σκατοσογο που λες ευακι δεν πηγε κανενας ουτε καν στην πεθερα μου να πιει εναν καφε που λεει ο λογος.ουτε τα αδερφια της τι κανω εγω τωρα.ποιους καλω απο κει?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι οπως το θετεις θα επρεπε να μην καλεσω ΚΑΝΕΝΑΝ απο το σοι του βαγγελη που ουτε εγκυο δε μου ευχηθηκαν "με το καλο" κι ας ημουν με την κοιλια τουρλα στο σκατοχωρι τους για τις εκλογες....και την μονη που πηρε να ευχηθει 20 μερες αφοτου γεννησα,την αδερφη της πεθερας μου,παλι δε πρεπει να την καλεσω γιατι στην προηγουμενη βαφτιση οχι μονο δεν ηρθαν αλλα δε καναν τον κοπο να παρουν ενα πηλεφωνο να ενημερωσουν οτι δε θα'ρθουν...τη δε πεθερα μου αυτη κι αν δεν επρεπε να καλεσω που στη βαφτιση της δευτερης ηρθε τελευταια,πηραν το τρενο και μετα το αστικο-φεεεεεεεεετα-μη τυχον ξοδεψουν ενα ευρω για το γαμημενο το ταξι...και τα μουτρα της ηταν ως το πατωμα...στο κεντρο τοτε καθισε πισω απο μια κολονα κι εκλαιγε και ολοι αντι να μας ευχονται για το παιδι ρωτουσαν τι εχει η πεθερα σου και ποιανου ονομα δωσατε και κλαιει η πεθερα σου και εχει τετοια μουτρα...και τωρα εκτος του οτι δεν ηταν ευχαριστο το νεο οταν ανακοινωσαμε την εγκυμοσυνη ηρθαν να δουν το μωρο 34 ημερων οταν εγινε...ασε μη τα θυμαμαι και συγχιζομαι.......... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!!!

Α ρε Ευακι, εσυ κι αν εισαι πεθεροπληκτη!!
παντως πολυ ζορι αυτοι οι καλεσμενοι! οπως ειπε κ η Ελενη κι εμενα σχεδον κανεις δε μου ευχηθηκε, εκτος απο 2 ξαδερφες του που με εκαναν φιλη στο facebook κ μια ξαδερφη της πεθερας που ηρθε η γυναικα κ με συγκινησε γιατι δεν την ηξερα,πολυ καλη.αλλα εμεις πρεπει να τους καλεσουμε, ευελπιστω επειδη μενουν Σερρες να μην ερθουν! τελοσπαντων ας μη τα σκεφτομαι πρωι πρωι κ χαλιεμαι!!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ασε ασε ολοι ειναι παρε τον εναν κ χτυπα τον αλλον.ο αδερφος κ η νυφη του αντρα μου ειδαν την αναστασια πρωτη φορα στη βαφτιση 6 μηνων!!!!!!τον μπεμπη τον ειδαν γιατι πηγαμε εμεις στο χωριο!!!κ η βλακεια ειναι οτι θα ερθουν κ εμενα απο μακρυα!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αστε ναι ας αλλαξουμε θεμα γιατι ειναι και κυριακη και ειμαι στην τσιτα....θα παρει η μητερα(επειδη ο οτε χρεωνει τις υπεραστικες σαν αστικες την κυριακη παιρνει μη φανταστειτε...) και παλι θα ρωτησει αν κοιμαται το βραδυ η μπεμπα και μολις της πει ο γιος της "ναι" (ποσο μου τη δινει αυτο το ναι δε λεγεται.......) θα ησυχασει η συνειδηση της γιαγιας και θα παρει κουραγιο και δυναμη να συνεχισει τη ζωη της μεχρι την επομενη κυριακη..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το καλο χθες!!!!!ειμασταν σε κατι γεννεθλια με περνει τηλ η πεθερα που ειστε?σε γεννεθλια κ το μωρο???λεω μαζι.ααααα δεν ειστε καλα που το πατε στον κοσμο???λεω δεν καθοταν μονο του ηθελε να ερθει!!!!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα ρωταει τι κανουν τα παιδια?καλα λεω κ ξεκιναει λεει για τ'αλλα τα εγγονια!!!!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπεμπα2012 έγραψε:γεια σαςςςςςςςςςςςςς
τι κανετε?
εμεις συκωθηκα το βραδυ εστσι απλα για 5 λεπτα μαμ δεν ηθελε πηγε για πεταμε μετα στις5.30παλι μαμ εφαγε 30μλ κ νανι.τβραδυ θα τησ δινω νερακι η πιπιλα η κυρια δεν μ τρωειτ βραδυα.
εφαγε στις 10 ηωρα μερα .ο μπαμπας δινει εξετασεις πληροφορικη σημερα εχει ειδη ξεκινηση απο τις 3 εχω αγχωθει
τελικα εγω ειμαιη ασχετη δεν μπορω ν φτιαξω προσκλητηριο

Ποπάκι δεν κατάλαβα, σηκώνεται το μωρό άλλα δε θέλει να φάει? Μην του δίνεις μωρέ νεράκι, τι να το κάνει, αφού δεν τρώει ακόμα στερεές...

Ευάκι έγραψε:καλα μιλαμε βαριεμαι!!!!!σημερα ειναι και το παρτυ μιας γειτονισας και δε
θελω με την καμια να παω......σας ειπα?ηταν να το κανει την περασμενη
κυριακη και επειδη ειχα το λενακι που το νομιζα αρρωστο της ειπα οτι δε
θα παμε!και μαντεψτε.....το ακυρωσε λεει για αυτη την κυριακη ταχαμου
οτι δεν ηταν καλα κι αυτη...αυτο ακριβως εκανε και περσι που συνεπεσε το παρτυ τους με τα γενεθλια του αδερφου μου και ειπαμε οτι δεν θα παμε και το αλλαξε παλι ημερομηνια και τελικα
πηγαμε...αλλα φετος δεν παω.....αντε γιατι με τσατισε......ελεος κυρα μου δεν εχουμε δικαιωμα να αρρωστησουμε?ειναι υποχρεωτικο δλδ το παρτυ
σας?ημαρτον παναγια μου τι επιμονοι ανθρωποι υπαρχουν πια.......για ενα ρημαδι δωρο.......δε την μπορω ρε παιδια οτι κανουμε το αντιγραφουν...απο το παιδικο δωματιο των παιδιων μου που πηγαν και το πηραν ολοιδιο στα δικα τους μεχρι και το απο που πηραμε ξυλα και πηγαν πηραν και αυτοι...στο παρτυ του κωνσταντινου το καλοκαιρι ειδαν το τζακι που το καναμε ενεργειακο και τοπολυκοιταζαν και "που το κανατε να κανουμε κι εμεις" και αλλα τετοια
χαριτωμενα...μεχρι που τους ειπε ο βαγγος οτι κανει 2μιση χιλιαρικα και
ηρεμησαν....ελεος δλδ δεν ειμαστε και διδυμουλες κυρα μου!

Και δεν μπορείς να πεις και τίποτα γιατί θα σε βγάλουν και τρελή...εγώ εκεί τσατίζομαι πιο πολύ από όλα...

Ο μπεμπάκος σκάει κάτι κλάμματα στη μέση του ύπνου, δεν ξέρω αν είναι από την λαχανοσαλάτα που έφαγα χτες το μεσημέρι ή αν τον ενοχλούν τόσο τα ούλα του...χτες με ξυπνούσε άνα 2 ώρες για φαί και τώρα πάλι κοιμάται...πέφτω κι εγώ...

Έβλεπα στον ύπνο μου ότι ο άντρας μου με ξαναγκάστρωσε και μπήκα εδώ να σας το πω ότι είμαι έγκυος...και υπολογίζαμε πόση διαφορά θα έχει το ένα μωρό από το άλλο και με παρηγορούσατε...γιατί ...απαρηγόρητη ήμουν η δόλια...

Καλημέρες και να έχουμε μια όμορφη Κυριακή!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aaaaaaaaaaaaaa kati den paei kala h kuria den m efage ta 150 afhse 70 ti ginetai kale

konstantinasmg


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια
χάθηκα το ξέρω αλλά εχω την μπέμπα ακομα με αυτόν τον παλιοβήχα και το προγραμμά της αφήστε!!!Αυριο πάμε πάαααλι παιδίατρο να την ακούσει. ταλαιπωρείται τόοοοοοοσο πολύ που για να μου φυγει το αγχος γιατι με προβληματίζει που ενω κανουμε θεραπεια 2 εβδομάδας ακομα βηχει πηρα και δευτερη γνωμη απο αλλο παιδιατρο και μου ειπε και αυτος τα ιδια. Ιωσουλα της εποχης θα κανει τον κυκλο της και θα φύγει. Διαβαζω νεα σας και επανερχομαι να σχολιάσω Smile Smile Smile Καλάαααααααααααααα σελίδα 50 βρε θηρία!!!Αλλά θα μου πειτε μανταμ να μπαίνεις πιο συχνα και θα εχετε δικιο.

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα! Περαστικά στα αρρωστούλια μας πρώτα απόλα! Ρε κορίτσια, έχω τόσα πολλά να σας πω, ή μάλλον να σας γράψω. Μακάρι να μπορούσα να σας πω τα εσώψυχά μου. Θα ένοιωθα πολύ καλύτερα. Λέω να προσπαθήσω να τα κάνω όλα σήμερα μπας και μπορέσω να μιλήσουμε αύριο περισσότερο.
Ευάκι, το θυμάμαι αυτό με την γειτόνισσα από πέρυσι. Τί τσιμπούρια!!! Είναι αυτή που χτύπαγε και την πόρτα ότι ώρα ήθελε???????
Επίσης, από ποιό κατσικοχώρι της Φθιώτιδας είναι το δικό σας σκατόσωγο? Εμείς από Μύλους Πελασγίας. Βέβαια η πεθερά είναι νύφη εκεί. Έχει γενηθεί Αγ. Τριάδα Αλμυρού σε έναν οικισμό. Είναι καράβλαχα δηλαδή στη καταγωγή. Αλλά κάι στην νοοτροπία, όπως έχετε καταλάβει. Αυτό το τελευταίο είναι που μου την σπάει. Με την καταωγή δεν έχω θέμα.
Η Μαρία με τα δόντια έχει δέκατα και έκανε και μια διάρροια.
Κατά τα άλλα μου έχουν κάνει ένα σπίτι πουτάνα. Πάω να μαζέψω τίποτα. Τουλάχιστον ο Γιώργος είναι υπηρεσία και έχω την ησυχία μου.
Ααααααααα... γέμισε και αυτό. Πάμε για το #4 σιγα σιγά.

konstantinasmg


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευάκι έγραψε:αστε ναι ας αλλαξουμε θεμα γιατι ειναι και κυριακη και ειμαι στην τσιτα....θα παρει η μητερα(επειδη ο οτε χρεωνει τις υπεραστικες σαν αστικες την κυριακη παιρνει μη φανταστειτε...) και παλι θα ρωτησει αν κοιμαται το βραδυ η μπεμπα και μολις της πει ο γιος της "ναι" (ποσο μου τη δινει αυτο το ναι δε λεγεται.......) θα ησυχασει η συνειδηση της γιαγιας και θα παρει κουραγιο και δυναμη να συνεχισει τη ζωη της μεχρι την επομενη κυριακη..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

το καλο χθες!!!!!ειμασταν σε κατι γεννεθλια με περνει τηλ η πεθερα που ειστε?σε γεννεθλια κ το μωρο???λεω μαζι.ααααα δεν ειστε καλα που το πατε στον κοσμο???λεω δεν καθοταν μονο του ηθελε να ερθει!!!!!

καλά κορίτσια δεν παίζεστε!!! Respect Respect Respect
Μετά πως να μην τα πάρεις η μάνα!!!

konstantinasmg


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Bebek καλα να περάσετε στο χωριο σου και περαστικα στην μαμα σου.
Ευάκι αυτο με το ποιους να καλεσεις στην βάπτιση αστο ειναι μεγάλη ιστορία και θεμα που μπορούμε να συζητάμε ωρες και δεν αξιζει. Εγω τσαντιζομαι γιατι καλώ καποιους καθαρα τυπικα επειδη τυγχανει να ειμαστε συγγενεις ενω στην πραγματικότητα ουτε να τους φτύσω!!!Αλλά τι να κανω???και αυτο το υποκριτικο και οι αγαπες οι πολλές σε τετοιες εκδηλώσεις για να μην πει τιποτα ο κοσμος που το πας???

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamamatina νομο θα σου πω καρδιτσα!!!!
αν κ δεν παιζει ρολο.το βασικοτερο ειναι η νοοτροπια του καθε ανθρωπου κ το ποσο μεγαλος ειναι ο καλος!!!! γιατι κ η γιαγια του αντρα μου απο κει ειναι κ ειναι χρυση γυναικα αν κ 86 εχει πιιο ανοιχτα μυαλα απο την πεθερα!!!!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κουκλες μ τι κανετε?ανοιγω 4 ελατε απο κει να μας τα γραψετε να ξελαφρωσετε....μαρινα!!!

kdeli


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bebek6 έγραψε:Ευακι μ μπραβο!
Λια μονο ζουμακι,πατατουλες κ καροτακια εφαγα,να πηρε το ζουμακι τις ουσιες? καλα να περασετε!
Κωνσταντινα μου!!!χαθηκες βρε!! χαζευω κ τη σελιδα σου με τις δημιουργιες σας!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ......ΧΑΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

http://​dimiourgiesxeiros.web​s.com/

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ψητ ψητ κοπελια στο4 ελα εσυ εμεινες στο 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις