Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 14]

151mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Τετ Νοε 28, 2012 10:56 pm

sissympempis

sissympempis
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirini31 έγραψε:Καλημερα κοριτσια flower flower flower
τι κανετε? εγω πηγα τον γιο μου στο σχολειο σε λιγο θα βγαλω το σκυλι μας βολτα αλλα πρωτα ειπα να πιω τον καφε μου μαζυ σας mikres manoules... - Σελίδα 7 875502 mikres manoules... - Σελίδα 7 875502 mikres manoules... - Σελίδα 7 875502 mikres manoules... - Σελίδα 7 875502
kai egw molis ton eftiaksa eirini..evitaaaa..ela na ton pioume oles mazi..Smile

152mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Τετ Νοε 28, 2012 10:57 pm

sissympempis

sissympempis
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsakia mou apaw gia mikres manoules... - Σελίδα 7 93981 ..ta leme se 10 lepta..

153mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Τετ Νοε 28, 2012 10:58 pm

.katerinasmurf.

.katerinasmurf.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sissympempis έγραψε:
.katerinasmurf. έγραψε:
sissympempis έγραψε:
.katerinasmurf. έγραψε:
sissympempis έγραψε:
.katerinasmurf. έγραψε:
sissympempis έγραψε:
.katerinasmurf. έγραψε:καλημερα σισσυμου τι κανεις ο μπεμπακοςσου?
kalhmera glyko mou koritsaki..kala einai..pinei gala koimismenos..:Pesena h mikrh?efyge gia vrefiko?
πριν μιση ωριτσα εφυγε δεν συκονοταν με τιποτα παλι την εχει πιασει το παπλωμα mikres manoules... - Σελίδα 7 35468
xaxaxaxax to gluko mou..!esy ti kaneis?
προσπαθω τα εχω παιξει λιγο με τη δουλεια γιατι με πηγαν σε αλλο καταστημα και ειναι μακρια
plaka kaneis.. mikres manoules... - Σελίδα 7 606100
pou se phgan???
ημουν στην αρχη που σου ειχα πει πειραιως μολις γυρισα απο την αδεια εκατσα μια βδομαδα και μετα στη νεα σμυρνη κανω 2 ωρες να παω φρικη
pw pw kopela mou talaipwria..!!!shmera exeis repo?
σημερα ειμαι απογευμα το σαββατο εχω ρεπο

154mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Τετ Νοε 28, 2012 11:05 pm

sissympempis

sissympempis
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
teleia..to savvato kafe..e??????

155mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Τετ Νοε 28, 2012 11:08 pm

.katerinasmurf.

.katerinasmurf.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sissympempis έγραψε:teleia..to savvato kafe..e??????
ναι να βρεθουμε το πρωι ειναι καλα?

156mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Τετ Νοε 28, 2012 11:17 pm

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ah koritsia poso sas zilevo poy pate gia kafe thelo kai egooooooooooo Sad Sad Sad
alla poy na prolavo .... kathe apogeuma trehoume Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil h sto tae kwondo i sta agglika kai ypologistes affraid affraid
makari na vro hrono kai ego na ertho mazy sas kapoia fora mikres manoules... - Σελίδα 7 654316 mikres manoules... - Σελίδα 7 654316 mikres manoules... - Σελίδα 7 654316

157mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Πεμ Νοε 29, 2012 12:04 am

sissympempis

sissympempis
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirini31 έγραψε:ah koritsia poso sas zilevo poy pate gia kafe thelo kai egooooooooooo Sad Sad Sad
alla poy na prolavo .... kathe apogeuma trehoume Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil h sto tae kwondo i sta agglika kai ypologistes affraid affraid
makari na vro hrono kai ego na ertho mazy sas kapoia fora mikres manoules... - Σελίδα 7 654316 mikres manoules... - Σελίδα 7 654316 mikres manoules... - Σελίδα 7 654316
nai eirinak 8a einai polu wraia..!!katerina mou milame gia savato..8a pw kai sthn antwnia..!SmileSmileSmileSmile

158mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Παρ Νοε 30, 2012 11:42 pm

.katerinasmurf.

.katerinasmurf.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα μανουλιτσες τι κανετε? σισσακιμου μας τα χαλασε ο καιρος αμαν αυτο το καφε να δουμε ποτε θα τον πιουμε

159mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Παρ Νοε 30, 2012 11:44 pm

sissympempis

sissympempis
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
.katerinasmurf. έγραψε:καλημερα μανουλιτσες τι κανετε? σισσακιμου μας τα χαλασε ο καιρος αμαν αυτο το καφε να δουμε ποτε θα τον πιουμε

kalhmeraa..nai re gamwto..eleos me ayton ton kairo..Sad

160mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Παρ Νοε 30, 2012 11:47 pm

.katerinasmurf.

.katerinasmurf.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sissympempis έγραψε:
.katerinasmurf. έγραψε:καλημερα μανουλιτσες τι κανετε? σισσακιμου μας τα χαλασε ο καιρος αμαν αυτο το καφε να δουμε ποτε θα τον πιουμε

kalhmeraa..nai re gamwto..eleos me ayton ton kairo..Sad
ναι αστα 1 σαββατο μου δωσαν ρεπο και βρεχει και εχω ποσο καιρο να παω βολτα τη μικρη Sad Sad

161mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Σαβ Δεκ 01, 2012 1:05 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια κ απο εμενα!!! Ειμαι η Μαρια 25 χρονων κ σε λιγους μηνες θα κραταω κ εγω στην αγκαλιτσα μου το αγορακι μου!!!
Πολυ χαιρομαι που σας διαβαζω κ βλεπω ποσες νεες μανουλες υπαρχουν!!!!!!! Μπραβο!!!! Κοντρα στο κατεστημενο!!!!!
Συζω με τον ανδρα μου απο τα 21 κ στα 24 παντρευτηκαμε! Ολοι μου ελεγαν αν το εχω σκεφτει, τοσο μικρη, να ζησω τη ζωη μου κτλ.... Πω πω μου ειχαν σπασει τα νευρα.....ελεος.. Δηλ αν εχεις βρει τον καταλληλο απο τα 20 γιατι να περιμενεις; Να φτασεις δηλ τα 35;; Τυχερα ειναι αυτα!! Οποτε τον βρουμε!!!!!!!
Μου αρεσει να βλεπω νεους γονεις καθως και οι δικοι μου οταν με εκαναν ηταν κ οι δυο 20!!!!! Να φανταστειτε μικρη που ημουν ειχα πει κανα δυο μπαμπαδες συμμαθητων μου οτι ηταν παππουδες... Πω πω ντροπη.... Μετα εμαθα να κλεινω το στομα μου.... Χιχιχι!!!!!

162mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Σαβ Δεκ 01, 2012 2:11 am

sissympempis

sissympempis
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mar1987 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια κ απο εμενα!!! Ειμαι η Μαρια 25 χρονων κ σε λιγους μηνες θα κραταω κ εγω στην αγκαλιτσα μου το αγορακι μου!!!
Πολυ χαιρομαι που σας διαβαζω κ βλεπω ποσες νεες μανουλες υπαρχουν!!!!!!! Μπραβο!!!! Κοντρα στο κατεστημενο!!!!!
Συζω με τον ανδρα μου απο τα 21 κ στα 24 παντρευτηκαμε! Ολοι μου ελεγαν αν το εχω σκεφτει, τοσο μικρη, να ζησω τη ζωη μου κτλ.... Πω πω μου ειχαν σπασει τα νευρα.....ελεος.. Δηλ αν εχεις βρει τον καταλληλο απο τα 20 γιατι να περιμενεις; Να φτασεις δηλ τα 35;; Τυχερα ειναι αυτα!! Οποτε τον βρουμε!!!!!!!
Μου αρεσει να βλεπω νεους γονεις καθως και οι δικοι μου οταν με εκαναν ηταν κ οι δυο 20!!!!! Να φανταστειτε μικρη που ημουν ειχα πει κανα δυο μπαμπαδες συμμαθητων μου οτι ηταν παππουδες... Πω πω ντροπη.... Μετα εμαθα να κλεινω το στομα μου.... Χιχιχι!!!!!

kalws hrthes maraki..!!kai me to kalo toy mwraki sou..exeis apoluto dikio se ola ta parapanw..kai emas mas ta legane oxi mono oi syggeneis alla kai oi filoi..telos pantws afou emeis eimaste kala..:)egw eimai 24 kai o antras mou 24..

163mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Τετ Δεκ 12, 2012 2:54 pm

kikh22

kikh22
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας εγω είμαι 21 και το καλοκαίρι εγεινά μανούλα ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω είναι τώρα 5 μίση μηνών και δεν κοιμάται εύκολα τα βραδια τι να κάνω δεν ξερω ταΐσμενη είναι αλλαγμενη είναι την κουναω στο κρεβάτι δεν κοιμάται στο καροτσι το ιδιο τι να κάνω με πολυ δυσκολία κοιμάται!

164mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Παρ Δεκ 14, 2012 5:35 am

sissympempis

sissympempis
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kikh22 έγραψε:Γεια σας εγω είμαι 21 και το καλοκαίρι εγεινά μανούλα ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω είναι τώρα 5 μίση μηνών και δεν κοιμάται εύκολα τα βραδια τι να κάνω δεν ξερω ταΐσμενη είναι αλλαγμενη είναι την κουναω στο κρεβάτι δεν κοιμάται στο καροτσι το ιδιο τι να κάνω με πολυ δυσκολία κοιμάται!
na sou zhsei to mwraki sou..fash einai 8a perasei..mporei na ponaei kapou..!!h' apla na mhn einai eykolopaidaki ston ypno..8a ta vreite..mhn agxwnesai..!!

165mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Παρ Δεκ 14, 2012 5:47 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mar1987 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια κ απο εμενα!!! Ειμαι η Μαρια 25 χρονων κ σε λιγους μηνες θα κραταω κ εγω στην αγκαλιτσα μου το αγορακι μου!!!
Πολυ χαιρομαι που σας διαβαζω κ βλεπω ποσες νεες μανουλες υπαρχουν!!!!!!! Μπραβο!!!! Κοντρα στο κατεστημενο!!!!!
Συζω με τον ανδρα μου απο τα 21 κ στα 24 παντρευτηκαμε! Ολοι μου ελεγαν αν το εχω σκεφτει, τοσο μικρη, να ζησω τη ζωη μου κτλ.... Πω πω μου ειχαν σπασει τα νευρα.....ελεος.. Δηλ αν εχεις βρει τον καταλληλο απο τα 20 γιατι να περιμενεις; Να φτασεις δηλ τα 35;; Τυχερα ειναι αυτα!! Οποτε τον βρουμε!!!!!!!
Μου αρεσει να βλεπω νεους γονεις καθως και οι δικοι μου οταν με εκαναν ηταν κ οι δυο 20!!!!! Να φανταστειτε μικρη που ημουν ειχα πει κανα δυο μπαμπαδες συμμαθητων μου οτι ηταν παππουδες... Πω πω ντροπη.... Μετα εμαθα να κλεινω το στομα μου.... Χιχιχι!!!!!
Με το καλό το παιδάκι σου. Κι ένα δίκιο σε αυτά που γράφεις το έχεις, αλλά κι εμείς δηλαδή που φτάσαμε 35 για να βρούμε τον άνθρωπό μας, μπαγιατέψαμε; Very Happy

166mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Τρι Δεκ 18, 2012 9:55 pm

.katerinasmurf.

.katerinasmurf.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα κορειτσακιαμου τι κανετε mikres manoules... - Σελίδα 7 893968

167mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Τρι Δεκ 18, 2012 11:37 pm

sissympempis

sissympempis
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
.katerinasmurf. έγραψε:καλημερα κορειτσακιαμου τι κανετε mikres manoules... - Σελίδα 7 893968
kalhmera katerinaki mou..kala eisai?h mpoumpou?

168mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Τρι Δεκ 18, 2012 11:41 pm

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mhtsaina έγραψε:
Mar1987 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια κ απο εμενα!!! Ειμαι η Μαρια 25 χρονων κ σε λιγους μηνες θα κραταω κ εγω στην αγκαλιτσα μου το αγορακι μου!!!
Πολυ χαιρομαι που σας διαβαζω κ βλεπω ποσες νεες μανουλες υπαρχουν!!!!!!! Μπραβο!!!! Κοντρα στο κατεστημενο!!!!!
Συζω με τον ανδρα μου απο τα 21 κ στα 24 παντρευτηκαμε! Ολοι μου ελεγαν αν το εχω σκεφτει, τοσο μικρη, να ζησω τη ζωη μου κτλ.... Πω πω μου ειχαν σπασει τα νευρα.....ελεος.. Δηλ αν εχεις βρει τον καταλληλο απο τα 20 γιατι να περιμενεις; Να φτασεις δηλ τα 35;; Τυχερα ειναι αυτα!! Οποτε τον βρουμε!!!!!!!
Μου αρεσει να βλεπω νεους γονεις καθως και οι δικοι μου οταν με εκαναν ηταν κ οι δυο 20!!!!! Να φανταστειτε μικρη που ημουν ειχα πει κανα δυο μπαμπαδες συμμαθητων μου οτι ηταν παππουδες... Πω πω ντροπη.... Μετα εμαθα να κλεινω το στομα μου.... Χιχιχι!!!!!
Με το καλό το παιδάκι σου. Κι ένα δίκιο σε αυτά που γράφεις το έχεις, αλλά κι εμείς δηλαδή που φτάσαμε 35 για να βρούμε τον άνθρωπό μας, μπαγιατέψαμε; Very Happy

Οχι καλε!!!!! Απλα ειπα οτι αν τον βρεις απο μικρη ηλικια δεν υπαρχει λογος να περιμενεις πολλα χρονια για να εισαι ετοιμη!! Οποτε ειναι τυχερο της καθε γυναικας!!! Σκοπος ειναι να ειμαστε ολοκληρωμενες κ ευτυχισμενες με τις επιλογες μας ανεξαρτητως ηλικιας!!!

169mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Τρι Δεκ 18, 2012 11:58 pm

.katerinasmurf.

.katerinasmurf.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sissympempis έγραψε:
.katerinasmurf. έγραψε:καλημερα κορειτσακιαμου τι κανετε mikres manoules... - Σελίδα 7 893968
kalhmera katerinaki mou..kala eisai?h mpoumpou?
καλα σισσακιμου η μπουμπουμου σημερα σταματαει κανουν γιορτουλα εσεις τι κανετε ο μπεμπακοσου? τι εγινε με την παιδιατρο ενταξει?

170mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Τετ Δεκ 19, 2012 12:57 am

Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια κ εγώ μικρή μανούλα είμαι.. Σε ένα μήνα θα γίνω 24 κ έχω τον Κωστή 3 ετών Very Happy

171mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Τετ Δεκ 19, 2012 12:59 am

.katerinasmurf.

.katerinasmurf.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Maraki8 έγραψε:Γεια σας κορίτσια κ εγώ μικρή μανούλα είμαι.. Σε ένα μήνα θα γίνω 24 κ έχω τον Κωστή 3 ετών Very Happy
να το χαιρεσε το παιδακισου μαρακι mikres manoules... - Σελίδα 7 35468

172mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Τετ Δεκ 19, 2012 1:06 am

Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε ευχαριστώ πολύ κ εσύ τη μπουμπού σου!!!
Να τα χαιρόμαστε όλες <3

173mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Τετ Δεκ 19, 2012 1:10 am

.katerinasmurf.

.katerinasmurf.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Maraki8 έγραψε:Σε ευχαριστώ πολύ κ εσύ τη μπουμπού σου!!!
Να τα χαιρόμαστε όλες <3
σε ευχαριστω κορειτσιμου Smile

174mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Τετ Δεκ 19, 2012 8:34 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalispera manoules!!!!!!! ti kanete?


mikres manoules... - Σελίδα 7 215994 mikres manoules... - Σελίδα 7 215994

175mikres manoules... - Σελίδα 7 Empty Απ: mikres manoules... Τετ Δεκ 19, 2012 11:57 am

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Mar1987"]Καλησπερα κοριτσια κ απο εμενα!!! Ειμαι η Μαρια 25 χρονων κ σε λιγους μηνες θα κραταω κ εγω στην αγκαλιτσα μου το αγορακι μου!!!
Πολυ χαιρομαι που σας διαβαζω κ βλεπω ποσες νεες μανουλες υπαρχουν!!!!!!! Μπραβο!!!! Κοντρα στο κατεστημενο!!!!!
Συζω με τον ανδρα μου απο τα 21 κ στα 24 παντρευτηκαμε! Ολοι μου ελεγαν αν το εχω σκεφτει, τοσο μικρη, να ζησω τη ζωη μου κτλ.... Πω πω μου ειχαν σπασει τα νευρα.....ελεος.. Δηλ αν εχεις βρει τον καταλληλο απο τα 20 γιατι να περιμενεις; Να φτασεις δηλ τα 35;; Τυχερα ειναι αυτα!! Οποτε τον βρουμε!!!!!!!
Μου αρεσει να βλεπω νεους γονεις καθως και οι δικοι μου οταν με εκαναν ηταν κ οι δυο 20!!!!! Να φανταστειτε μικρη που ημουν ειχα πει κανα δυο μπαμπαδες συμμαθητων μου οτι ηταν παππουδες... Πω πω ντροπη.... Μετα εμαθα να κλεινω το στομα μου.... Χιχιχι!!!!![/quote]


καλησπερα μαρακι μ γλυκο,με το καλο το μωρακι σου...εγινα μανουλα στα 19,5 και ειναι οτι πιο υπεροχο μου εχει χαρησει ο θεος τα παιδια μου...εμενα ειχαν βαλει στοιχημα οτι σε ενα μηνα θα χωρισω...βεβαια εχουν περασει 7,5 χρονια απο τοτε και κανεις δεν μπορει να καταλαβει αυτο που ζουμε με τον αντρα μου και τα παιδια μας ειναι κατι μαγικο...και οι ανθρωποι που δεν εχουν μαγεια δεν μπορουν ουτε να νιωσουν ουτε να δουν..παρολα αυτα που λενε ορισμενοι ανθρωποι οτι καλο θα ειναι να ζησεις την ζωη σουν κλπ κλπ κλπ...πρωτον ειναι ο καθενας ικανος να δει το πως θελει να ζησει την ζωη του,δευτερον ποιος ειπε οτι δεν μπορεις να κανεις πραγματα ,ονειρα οταν κανεις μικρη παιδακι ...?αν υπαρχει θεληση και αγαπη ολα γινονται.. :D

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις