Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
115 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 115 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Gyrisame!!!!!K fagame kiolas!!!
Loipon koritsia akouste..emalakwsen o traxylos alal diastolh den exoume..oi syspaseis p exoun aykshthei einai gt plhsiazoume..o plakountas mas arxise thn asvestwsh alla einai akoma kala..to kefali mas exei mpei lekanh k ayto poname..exoume paaaraa poly amniako ygro k perimenoume!!!
Mou eipe oti an hksere pote tha gennhsw tha kanonize na fygei kai souskou enw twra tha meinei na me perimenei..kleisame radeyou thn Trith an den ginei kati kai genika mou eipe oti eimaste etoimoi perimenoume thn fysh gia na exoume hremo kai anwdyno toketo kai ton rwthsa ti tha ginei an perasw thn PHT..k m eipe loipon oti an thn perasw p den to kovei tha me vlepei kathe mera k oso exw ygra ston sako tha perimenoume an doume kati anhsyxitiko tote tha pame gia oro k proklhsh thn opoia pali m eipe oti na mhn skeftw katholou.
Ton rwthsa gia to xeri mou p ponaei apo xtes..mou eipe oti eimai tyxerh p m epiase twra sto telos,einai apo ta polla priksimata k oti tha perasei mesa se 20 meres apo thn genna.
Ayta......

Sas diavasa kiolas Giotaki mou edw na mas griniazeis na sou pernane ola..kata t alla maniamounias-mama 1-0 xaxaxaxaxaxxaxa kalomathe ton twra p einai tosodoulhs k meta tha thelei apo monos t thn hsyxia tou!

Koristia eida lete gia papoutsakia..ta athlhtika sas oute ayta sas kanoun????Emena ola m ta papoutsia m kanoun ektos apo tis goves mou tis opoies p na tis valw kiolas!xaxaxaxax tha eixa plaka omws!!!Den exw allaksei noumero sto podi,apla ligo priksimo.

Emako ths petheras sou einai to ptwro ths???Ma re paidi mou ola ta katalvainw alla na kaneis san paidi k na ksypnas k na enoxleis to neogennhto..ayto pote den tha to katalavw.Ap thn xara ths vevaia alla oso na peis einai ekneyristiko!

Den grafw gia mia-mia..se oles ta ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 6 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 6 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 6 417472 mou!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχαχ τελειο το βιντεακι Ινακο μου!!!!

Εμη μου ακομα δεν εχω αποφασισει γιατι φοβαμαι με το επισκεπτηριο γιατι ετσι οπως ερχοντε ξαφνικα οι επισκεπτες αν ειναι μεσα το μωρο θα θελουν να το δουν κ θα ντρεπομαι να φωναζω να το παρουν!ενω αν δεν ειναι μεσα κ το φερουν εκεινη την ωρα τους βγαζουν οι μαιες!!

Χριστινακι λες να σου παρω απο δω και να σου τις στειλω??

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Άστα ίνα μου τώρα βρήκα να κολλήσω συνάχι….!! Να σκάσω είμαι!!! Crying or Very sad Ήθελα να γεννήσω άμεσα και τώρα λέω να περάσουν 2-3 μέρες να συνέλθω!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πηνελόπη μου μια χαρά και εσύ, άντε με το καλό!!! Very Happy
Θα σας αφήσω να ξαπλώσω λιγάκι να ξεκουραστώ φιλάκια καλό μεσημέρι.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:
Εμη μου ακομα δεν εχω αποφασισει γιατι φοβαμαι με το επισκεπτηριο γιατι ετσι οπως ερχοντε ξαφνικα οι επισκεπτες αν ειναι μεσα το μωρο θα θελουν να το δουν κ θα ντρεπομαι να φωναζω να το παρουν!ενω αν δεν ειναι μεσα κ το φερουν εκεινη την ωρα τους βγαζουν οι μαιες!

Κ εγω αυτο φοβομουν κ δεν το εκανα... αλλα την πατησα με τον θηλασμο! Δεν ξερω μηπως μπορεις να συνεννοηθεις με τις νοσοκομες με το που βλεπουν πανω απο 2-3 ατομα να ερχονται να το παιρνουν ή να πηγαινει διακριτικα ο αντρας σου ή η μαμα σου να το ζηταει!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κυριακη μου μια χαρουλα ο μπεμπακος σου αντε κοριτσακι μου κ εσυ σιγα σιγα να γεννας ειπαμε ερχομαστε απο πισω σε αποσταση αναπνοης!!

Πηνελοπακι κ εσυ ολα καλα ετσι οπως τα λες δεν νομιζω να περασεις την πητ σου!!
οσο για τα αθλητικα ουτε να το σκεφτω δεν θελω να βαλω κ καλτσα Mad Mad Mad θα τρελαθω μακαρι να μην βρεχει κ να φοραω ακομα σαγιοναρες χαχαχα

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελοπη... αντε λοιπον!!!!!!!! ολα ετοιμα!!! τωρα εισαι πραγματικα ωρολογιακη βομβα!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kuriakh nai mia xara..egw me to xeri pali den ponesa vevaia,oute aima oute tpt,einai o giatros mou ths hremias mallon!xaxaaxaxEkeinh thn wra na doume pws tha einai!

K egw koritsia twra meta to anxos tou giatrou,ta neyra gia ton kanape kai to fagaki san na zavlakwthika kapws..paw na ksaplwsw k egw!

Smouats!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παντως εμενα τα αθλητικα μερικες μερες πριν γεννησω, οταν εβγαινα για περπατημα... για να μπουν ηθελα και 2ο ανθρωπο να σπρωχνει και μου εκαναν οριακα, το μπροστινο δαχρυλο πονουσε!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κυριακη μου δηλαδη ως αυριο γεννας;;; τελειααααα!!!! εισαι πολυ τυχερη ομορφα τα νεα σου! περαστικα κιολας γλυκεια μ μην αγχωνεσαι θα περασει.. εγω που κρυολογησα παντως ειχα πιει και παναντολ φλου, αυτα για τι γριπη και μου περασε

Και σενα πηνελοπη μου ολα στη σειρα και ετοιμαζεσαι τωρα!! μακαρι κοριτσι μου να εχεις τον πιο ανωδυνο τοκετο του κοσμου στο ευχομαι ολοψυχα!!

Χαρουλα μου γλυκεια θα παω να δω στο λιντλ μηπως βρω κατι δε ξερω καν αν εχουν παπουτσια αλλα θα βολευτω αγαπη, λιγες μερες μειναν. εδω παντως βρεχει και ειμαι με τις σαγιοναρες ! ενα μικρο φουσκωτο σουργελακι χαχα!!!
Αθλητικα ουτε κατα διανοια δε μου μπαινουν ουτε αυτα, πηνελοπη εισαι πολυ τυχερη που σου κανουν οι μπαλαρινες σου!!

Ινακι πολυ ομορφο βιντεακι!!!

Κοριτσουδια μ περιμενω τον καλο μου. ειπε θα με παρει βολτα πρωτευουσα- λευκωσια. θελω να του κανω δωρο παπουτσια γιατι ο καημενος παραμελησε τον εαυτο του με τις υποχρεωσεις κτλ που θαρθει το μωρο και τα χρειαζεται και δεν παει να παρει..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ψωνια Χριστινακι μου και καλη βολτουλα!!παντως αν θελεις σου στελνω ενα ζευγαρακι δεν ξερω βεβαια ποσο καιρο θα κανει να ερθει μπορει να γεννησεις κ να ερθει μετα!! Rolling Eyes Rolling Eyes

Κυριακη μου περαστικα ξεχασα να σου πω πριν!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρα μου κ εγω που σκεφτομουν το rooming inn τελικά ζήτησα μόνο αποκλειστικο. Κ τα κορίτσια με το που βλεπαν 2 άτομα μέσα, τους διωχναν. Άφηναν μόνο 1 άτομο σε κάθε κρεβάτι.κ αν ήταν μόνο το δικό μου μέσα, τους βγαζαν όλους έξω. Αλλα πρέπει να σε προσέχουν τα κορίτσια απο μέσα. Στο ιασω δεν ξέρω τι γίνεται..

Πηνελοπη μου, σε βλέπω να γεννας πριν την Τρίτη.. Δεν κατάλαβα σου έκλεισε ραντεβού την Τρίτη στο Ιατρειο του η στο μαιευτήριο για πρόκληση;

Κυριακη, αμάν κ ΕΣΥ, τωρα αρρωστησες κ ΕΣΥ;; Κοιτα όταν γεννησα, ήταν κ η διπλανη μου άρρωστη, κ το θυλαζε κανονικά το μωρο.. Πάρε μερικές μασκουλες απο φαρμακείο κ βαλτες στην βαλίτσα σου..

Περιμένουμε νέα κ απο το μαρακι.

Χριστινακι μου, εδω;;; Χαχαχα!!! Άντε κ ΕΣΥ, τι θα γίνει;;;

Εγω κοιμήθηκα 3-4.30 γιατί κοιμηθηκαν κ τα μωρα μου..

Βρε κορίτσια, μην τα μαθαίνετε στην αγκαλια, γιατί θα μαρτηρησετε όπως είπε κ το ινακι μας.. Κ εγω θα ήθελα να τον έχω συνέχεια αγκαλια, αλλα κρατιεμαι κ φωνάζω να μην το παίρνουν κ οι άλλοι..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το κακο στο Ρεα ειναι οτι δεν ειναι αυστηροι με τους επισκεπτες... στο Ρεα δεν γεννας Χαρα? ή στο Ιασω τελικα??

Αννα το ξερω οτι θα μας δημιουργησουν προβλημα οι αγκαλιες... θα προσπαθησουμε να το κοψουμε!! Razz Razz Razz

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχαχαχαχαχαχα
Ινα πρώτη φορά το βλέπω το βιντεάκι!
Απελπησία σκέτη ο τύπος!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 6 265569 Μου μπαίνουν ιδέες ΝΑ ΜΠΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΛΙΚΝΟ και δε χωράω!!!!!!
Εχω πέσει όμως από πάνω του να με νιώθει κ οταν απομακρύνομαι κλαίει το άτιμο...

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 6 49454 Πιπίλα δε τη θέλει με τίποτα τη βγάζει και αμα του την κρατάω εκει κλαίει. ΔΕ ΤΗ ΘΕΛΩ, ΔΕ ΤΗ ΘΕΛΩ, ΔΕ ΤΗ ΘΕΛΩ....... είπαμε έχει άποψη.

Κυριακή ωραία τα νεάκια σου!!! Πλησιάζεις κι εσυ αντε με το καλό και σύντομα!

Πηνελοπάκο επίσης.. για να μη την κάνει ο γιατρός σου το σου/κου λογικά σε περιμένει... μια χαρά ασε τη φύση να δράσει και μην ανχώνεσε... καλη ξεκούραση!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε Άννα μου δε τα μαθαίνουμε ετσι ούτε το θέλουμε άλλωστε αλλά εκεί αποκοιμιέται όταν τρώει κ αν πας να το βαλεις αλλου (κρεβάτι λικνο καρότσι οτιδήποτε...) ξυπνάει και κλαίει.
Πως του το κόβεις αυτό έχεις καμια ιδέα?

Οταν είναι ήρεμο εμεις κάτω το έχουμε στον καναπέ και παίζει μόνο του

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ksaplwsa alla den koimhthika..to kinhto tha to petaksw sto telos!!!

Annouli mou Trith sto iatreio tou..eipame aytos an den ta dei skoura proklhsh den kanei leei..tha phgainoerxomai ekei na mathei k o Mpampinos kala thn diadromh gia otan xreiastei!!Les prin thn Trith???Makari an k egw oute s ena mhna den me vlepw na gennaw!!
H mikroula sou se rwthsa k xtes k den me eipes..einai kalytera????Twra eida k sto feis mia foto pou sou kanei thn giatro..xaxaxaxaxx ti koritsaki omorfo einai ayto!!!!

K egw nomizw tha to kakomathw me agkalies k eidika o pateras tou pou ton perimenei san trellos..as einai mwraki tha einai agkalies tha thelei,vevaia kserw oti tha mpei sto vraki mas k tha mas kourasei kai kai kai kai alla den mporwwwwwwwwwwwwwwww

Lew twra na kanw ena skouposfougk. to vradaki perimenw ton aderfo mou me thn kopela tou kai to relax mas!!Xtes tous akurwsa dioti den hmoun sta kala mou.Monopoly night!!!!!!

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pepelitsa μου ακομα εδω ε?σε βρηκα ειδες..διαβασα τα νεα σου,αντε με το καλο..
ειμαι στις 7 εβδομαδες και τα λεω με τα κοριτσια εκει.εσεισ ειστε προχωρημενες δεν θα μπορω να συμμετεχω εδω.ευχομαι σε ολες με το καλο να ερθουν τα μωρακια σας...

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eyaki mou me to kalo k esy!!!!Koritsia to Eyaki einai to koritsi pou sas exw pei pou kanei ta nyxakia mou kai pou einai freskia egkuoula!!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Πεμ Οκτ 11, 2012 11:48 am, 2 φορές συνολικά

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα μανουλοεγκυούλες!!!Ήρθε ο παιδιάτρος και όλα είναι τέλεια....μέσα σε 13 μέρες πήραμε 2 πόντους είμαστε 56 εκατοστά και 4150γρ...βάλαμε 400 γρ...έλυσα και τις απορίες μου και για τη δισκιλιότητα αλλάζουμε γάλα πάλι....το οποίο δεν θυμάμαι καθόλου πως λέγεται να σας πώ την αλήθεια....α και Χριστινάκι του βάζω και λαδάκι αλλά τζίφος!!!!!!Μας έδωσε το οκ για μπανάκι ολόκληρος...σήμεραθα το κάνουμε πρώτη φορά..και μου τόνισε οτι απαγορευόνται οι επισκέψείς ήταν πολύ αυστηρός με αυτο θέμα διότι μου είπε οτι άν κολήσει κάτι πάμε κατευθείαν νοσοκομείο για ενδοφλέβεια αντιβίωση καιχέστη κα απάνω μου!!!!Εμένα ¨τον πιανει η ανησυχία και το κλάμα εννιά με έντεκα..το βράδυ εκεί το παίρνω αγκαλιά λίγο οργώνουμε το δωμάτιο ...κουράζεται και κοιμάται....!!!Μετά ξυπνάμε ανα 4ώρο και τρώμε και κοιμόμαστε!!!Κάθε πρώι που σηκώνομαι είμαι λές και με βαράνε 40 ατόμα....μα τι κούραση είναι αυτή!!!Κ με βοηθάει και ο Μάκης το βράδυ...(ζεσταίνει το γάλα και τον απασχολεί λίγο)ο οποίος συναχώθηκε...και είναι με μάσκα και κοιμάται σε άλλο δωμάτιο 2 μέρες τώρα!!!!

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ειμαι star εδω?χαχαχαχ ηρθα ναι προσπαθω να καταλαβω πως λειτουργει το forum δεν το χω ακομα..ψαχνομαι..χθες ποναγα αρκετα πηνελοπη και τον πηρα και μου ειπε ξεκουραση δεν πρεπει να πονας.για πες πως θα ξεκουραστω.σημερα μετεφερα ολα τα ραντεβου για την αλλη βδομαδα και δεν πηγα πουθενα ειμαι ξαπλα.αλλα δεν μπορουσα να κανω το ιδιο και στα αυριανα ραντεβου.το κακο ειναι το βαρος της βαλιτσας μωρς οχι η δουλεια.δεν κουραζομαι απο την δουλεια.. Very Happy

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Viky niwtheis twra kalytera pou sou elyse tis apories?????
K na sou pw otan leei oxi episkepseis..ennoei oute pappoudes-aderfia klp???katholou????Exoun eksarsh oi iwseis fetos kala lene..alla tipota???
Esy eisai pio kala koritsaki mou???
Perastika k ston adra sou k na prosexeis mhn kolhseis,portokalakia pine!!
smouats!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaki kala kaneis ksekourasou k arakse sou to exw ksanapei oti k egw ponousa xamhla sthn arxh arketa,mou elege o giatros einai pou fyteyetai pio vatheia sthn mhtra k einai fysiko..twra kathe periptwsh diaforetikh vevaia alla panw ap ola mhn anxwnesai gia tpt twra p einai arxh.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου ρε Πηνελοπάρα κούκλααααααααααα!!!Καλύτερα είμαι ψυχολογικά μακράν....αλλά πολύ κούραση ρε παιδί μου....ξυπνάω και είμαι λές και με βαράγανε όλο το βράδυ...αλλά χαλάλι!!!Βασικά μου είπε να μην παίρνουν το παιδί αγκαλιά να μην το φυλάνε να μην το φτύνουν όποιος θέλει από μακριά...καια αφού έχει πλύνει τα χέρια του πρώτα....αλλά καλό θα ήταν να αποφύγουμε τις επισκέψεις τουλάχιστον των φίλων...σε 20 ημέρες κάνε οτι θες μου λέει τώρα όχι ακόμη είναι κρίμα!!!Τονέχω πλακώσει σε βιταμίνες το Μάκη...το καημένο!!!!κρίμααααααααααααααα μωρέ!!!Κοι μάται μόνος ο καημένος!!!Αλλά το εγερτήριο εγερτήριο...του μπέμπη είναι παρών συνέχεια!!!

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οκ μικρη μου.οτι χρειαστω ξερω θα ρωτησω εσενα εισαι βετερανος στο αθλημα.χχχ αντε φιλια σε ολες... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις