Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
29 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 29 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
foteini35 έγραψε:
Kristinaki έγραψε:Φωτεινη μ ειναι οντως τελειο το κοντο μαλλι πανω σου!!

ειδικα με το ξανθο μοιαζεις της ελεονωρας μελετη!!

χαχαχαχ το έχουν πει κι άλλοι για την μελέτη...ευχαριστώ χριστινάκι μου!!! η φωτο του προφιλ μου ειναι απο τις αγαπημένες μου απο τον γάμο

ειναι το νυφικο σου αυτο το τελειο;; πολλα λαικ!!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χριστινάκι μου τι τέλειες φωτο είναι αυτες??μοντελάρα εισαι κοπέλα μου!ειδα και αυτές που είσαι στο γυμναστήριο και παραλίγο να με πιάσουν τα κλάματα...άντε να περάσει ο καιρός να πάρω το οκ απο τον γιατρό να αρχίσω πάλι..
ναι το νυφικό μου είναι,αλλά δεν έχω ασχοληθεί να βάλω κι άλλες που φαίνεται ολόκληρο...!το ερωτεύτηκα με το που το ειδα στο site και πήγα και το έκλεισα κατευθειαν χωρίς να πάω πουθενά αλλου!ήταν ακριβώς αυτό που ήθελα

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
foteini35 έγραψε:χριστινάκι μου τι τέλειες φωτο είναι αυτες??μοντελάρα εισαι κοπέλα μου!ειδα και αυτές που είσαι στο γυμναστήριο και παραλίγο να με πιάσουν τα κλάματα...άντε να περάσει ο καιρός να πάρω το οκ απο τον γιατρό να αρχίσω πάλι..
ναι το νυφικό μου είναι,αλλά δεν έχω ασχοληθεί να βάλω κι άλλες που φαίνεται ολόκληρο...!το ερωτεύτηκα με το που το ειδα στο site και πήγα και το έκλεισα κατευθειαν χωρίς να πάω πουθενά αλλου!ήταν ακριβώς αυτό που ήθελα

Καλη μου υπηρξα ετσι καποτε Smile τωρα ειμαι χοντρουλα χεχε. σε ευχαριστω εσυ δεν πας πισω ομως!! γυμναστηριο θα αρχισουμε καποια στιγμη να περασουν λιγες μερες και θα ειναι οκ! πραγματικα ειναι πολυ ομορφο το νυφικο σου και πολυ ιδιαιτερο μπραβο για την επιλογη σου! και σκεφτου το πηρες και διαδικτιακα που ειναι λιγο ρισκο.

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν το πηρα απο το internet το είδα μόνο στο site του pronovias και έκλεισα ραντεβου για την άλλη μέρα..πήγα εκεί και το ζήτησα και ήμουν τυχερη γιατί ήταν απο την νεα κολλεξιον του 2011 και είχε ερθει απο ισπανία ενα δείγμα την προηγουμενη μέρα.μου πήραν τα μέτρα και ήρθε απο ισπανία σε 20 μέρες αν δεν κάνω λα΄θος..τώρα θέλω να τους το παω να το κάνω φορεμα κοντο γιατι έτσι θα πάει άχρηστο σιγουρα

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααααα ακομα καλυτερα που το ειχες δοκιμασει!!
πολυ καλη ιδεα γιατι ετσι θα το αξιοποιησεις κιολας! κανε το κοντουλι να μπορεις να το φορας και για επισημο αλλες ωρες!

Φωτεινουλα μου εσυ καπνιζες στην εγκυμοσυνη; (ασχετο)

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΚΑΛΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΠΑΝΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ. ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΣΥΧΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΣΥΧΕΧΩΣ. ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΒΕΒΕ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΒΟΛΤΟΥΛΑ. ΑΙΣΙΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΘΥΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΘΥΛΑΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΜΙΑ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κάπνιζα στριφτο 3-4 την μέρα και τώρα μόλις θηλάσω κάνω 3 τζουρίτσες για να μου φφεύγει η σκασίλα..δεν ήμουν τυχερη να το σιχαθω και καπνίζω πολλά χρόνια δυστυχως
μια χαρά είσαι κουκλα μου και σε λίγες μέρες θα πάψεις να είσαι χοντρουλίτσα!θέλω κι εγώ να μετρηθώ στην κοιλιά σήμερα γιατι γκρινιάζω οτι δεν μου έχει φύγει τελειως και τα έχω πάρει...μόνο που δεν έχω ζυγιστεί καθόλου..εγώ ανησυχω για τα μετά της εγκυμοσύνης κιλά...τώρα που τρώω τα πάντα!
καλημέρα λιζάκι!καλά τα παιδάκια σου??μπράβο που τα καταφέρατε μαετον θηλασμο!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλωστο Λιζακι!! να σου ζησει το νινακι σου ειπα; δε σου ειπα!! να το χαιρεσαι καλη μου!!
για να φυγεις το τικερακι πρεπει να πας εκει που λεει προφιλ επεξεργασια, υπογραφη μου , και να το αφαιρεσεις..

Φωτεινουλα μ χαιρομαι.. εγω πινα 5-6 κανονικα τσιγαρα αλλα ελαφρια.. ξερω οτι στο θηλασμο ειναι χειροτερο να πινεις, ειναι αληθεια αυτο;
οσο αφορα τα κιλα σκεφτου εγω πηρα 20-25 δε ξερω ποσα ακριβως γιατι καθε φορα με δειχνει διαφορετικα.. και εχω αισιοδοξια οτι θα τα χασω.. εσυ τι πηρες καλη μου; τπτ δεν πηρες μην αγχωνεσαι εισαι λεπτουλα!! και εξαλλου ολη μερα τρεχεις πως να βαλεις κιλα , οσο και αν τρως!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:καλωστο Λιζακι!! να σου ζησει το νινακι σου ειπα; δε σου ειπα!! να το χαιρεσαι καλη μου!!
για να φυγεις το τικερακι πρεπει να πας εκει που λεει προφιλ επεξεργασια, υπογραφη μου , και να το αφαιρεσεις..

Φωτεινουλα μ χαιρομαι.. εγω πινα 5-6 κανονικα τσιγαρα αλλα ελαφρια.. ξερω οτι στο θηλασμο ειναι χειροτερο να πινεις, ειναι αληθεια αυτο;
οσο αφορα τα κιλα σκεφτου εγω πηρα 20-25 δε ξερω ποσα ακριβως γιατι καθε φορα με δειχνει διαφορετικα.. και εχω αισιοδοξια οτι θα τα χασω.. εσυ τι πηρες καλη μου; τπτ δεν πηρες μην αγχωνεσαι εισαι λεπτουλα!! και εξαλλου ολη μερα τρεχεις πως να βαλεις κιλα , οσο και αν τρως!
δεν αγχώνομαι καλή μου απλά έτσι για να δω που βρίσκομαι θέλω να ζυγιστώ..μην ξεφύγω κιόλας!νομίζω οτι έτσι λενε..και επίσης λενε οτι αν το κάνεις αμέσως μόλις θηλάσεις καμία τζουριτσα δεν προλαβαίνει να περάσει..τι να πω???βλακεία!ωχ ξύπνησε η μικρή!και έχω και τον μεγάλο εδω..πάω να προλάβω να μην την σηκώσει εκείνος απο το κρεββάτι.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε καλη συνεχεια κοριτσι μου χχχχχ

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kristinaki έγραψε:καλωστο Λιζακι!! να σου ζησει το νινακι σου ειπα; δε σου ειπα!! να το χαιρεσαι καλη μου!!
για να φυγεις το τικερακι πρεπει να πας εκει που λεει προφιλ επεξεργασια, υπογραφη μου , και να το αφαιρεσεις..

Φωτεινουλα μ χαιρομαι.. εγω πινα 5-6 κανονικα τσιγαρα αλλα ελαφρια.. ξερω οτι στο θηλασμο ειναι χειροτερο να πινεις, ειναι αληθεια αυτο;
οσο αφορα τα κιλα σκεφτου εγω πηρα 20-25 δε ξερω ποσα ακριβως γιατι καθε φορα με δειχνει διαφορετικα.. και εχω αισιοδοξια οτι θα τα χασω.. εσυ τι πηρες καλη μου; τπτ δεν πηρες μην αγχωνεσαι εισαι λεπτουλα!! και εξαλλου ολη μερα τρεχεις πως να βαλεις κιλα , οσο και αν τρως!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ.

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ...ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΓΕΝΝΑ....
ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΑΜΑ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΙΤΣΕΣ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ....ΕΓΩ ΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΧΑΜΟΜΙΛΙ ΤΗΣ ΜΙΛΟΥΠΑ ΑΛΛΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕΕ ΤΟ ΚΙΝΤΕΡΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΒΟΤΑΝΑ ΜΕΣΑ..ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΟ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ...
ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΜΕΣΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ.... Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗ ΜΕ ΙΩΣΗ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΓΓΟΝΙΑ.... ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΜΕΝΑ... ΕΣΚΑΣΑ ΜΕΣΑ....Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΡΧΕΤΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..... ΠΟΤΕ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΕΞΩ????????????
ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΣΑΡΑΝΤΗΖΩ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ...ΓΡΡΡΡΡΡΡΡ
ΑΡΑ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΜΕ Twisted Evil

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kokonitses mouou!!!!Diavasa ta nea sas me doseis..ksypnaw ksanakoimamai k ftou k ap thn arxh..exw grinia monh mou shmera!Gi ayto twra shkwthika edelws,tha kanw mpanio ksyrisma,apotrixwsh me keraki sta xeria,tha isiwsw k to malli k elpizw na mou perasei!!!!
Xristinaki k esena apo katw se pairnei p den gennas e???k emena..apo thn mia skeftomai pou tha paei ayto k aisthanomai san gourouni pia k apo thn allh lew ase thn fysh na kanei thn douleia ths k mhn viazesai,etsi k alliws opou na nai erxetai!!

Tinaki se diavasa apo xtes otan efygan oi episkepseis alla den eixa kouragio na grapsw..ola pernoun ton dromo tous siga-siga kai ola einai kalytera gia sas twra kai shmantiko meta apo toso kairo ksanavrhkes thn diathesh sou!!!

Se oles tis manoules polla filakia k pio polla sta ninia sas..erxomaste k emeis p tha paei!!!

Emilou o mallias se varethike k thelei na kanei parea me ton mpampa tou twra??xixixiixixixi poso plaka exoun!!Einai adrakia k katalavainontai metaksy tous!!Smouats!!!


Stellitsa mou lupamai poly gia to tragiko telos tou filou sas,den kserw ti na grapsw h ti na pw se tetoies periptwseis.Eyxomai na vrei galhnh h psyxh tou twra.

Ayta!!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσάρες μου!

Όλο το πρωί σήμερα στις βόλτες ήμουν, σούπερ μάρκετ, καφέ, αγορά, βόλτα με το αυτοκίνητο οικογενειακώς, ξελαμπίκαρα! Η μπέμπα γενικώς είναι καλό κορίτσι, όπου την τρέχουμε, ακολουθεί ήσυχα!

Πηνελοπάκι μου κάνε beaute αγάπη μου να νιώσεις καλά, μόνο τα θετικά της εγκυμοσύνης να κρατάς, τα άλλα ΟΛΑ θα ξεχαστούν! Και στο λέω εγώ που έλεγα μεγάλες κουβέντες, ότι δηλ. δεν θα ξεχάσω ΠΟΤΕ το πόσο ταλαιπωρήθηκα μέχρι να την βγάλω την μπεμπίτα!

Χριστινάκι μου, λογικό κοριτσάκι μου να έχεις ψυχολογικές μεταπτώσεις, κουράστηκες ίσως; επίσης λογικότατο. Αλλά σκέψου τον καιρό που ανησυχούσες αν είναι μικρούλα η κόρη σου σε κιλάκια, τελειώνοντας λοιπόν και ο ένατος θα σου φέρει στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο κοριτσάκι και όχι ένα μικροσκοπικούλι σαν το δικό μου στις 38 εβδ., που φοβάμαι ακόμη καλά καλά να το πιάσω! Οι πρωτότοκες συνήθως παίρνουν όλο τον 9ο και ίσως και παραπάνω, έτσι λένε..

Ωραία, τσιρίζει η μπέμπα, την μάτιασα μόνη μου η μάνα η κακούργα! Πάω να φτιάξω γαλατάκι και αν με αφήσει θα επανέλθω σύντομα!

Φιλιά σε όλες προς το παρόν!!! Εξαφανίζομαι τώρα!





maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ τωρα γυρισα απο το νοσοκομειο τελικα την πεθερα μου θα την κρατησουν και την αλλη εβδομαδα εχω τρελαθει η μανα μου θα ερθει απο δευτερα. χριστινακι μην αγχωνεσαι οταν εχει ωριμασει η μητρα επειδη εχεις παρει ολο το μηνα δεν ποναει τοσο πολυ η προκληση οσο να πηγαινες 38ε που θα ηταν πολυ ψιλα το μωρο, σκεψου την σοφια και την αννα ποσο ευκολα γεννησαν και γω αυτο κανω με βλεπω να αργω να γεννησω παρολο που ειναι δευτερο παιδακι. εχω συσπασεις που κρατανε πολα δευτερα οπως χτες αλλα με ελαχιστο πονο και ακανονιστες

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου γεια σας!!σημερα δεν σας καλημερισα αλλα επιασα απο νωρις την παρλα στο τηλ με την Φωτεινη και μετα φυγαμε για σουπερ μαρκετ και τζαμπο να παρω δωρακια για τα βαφτιστηρια που θα παμε το απογευματακι!!

δεν σας ειπα ειδα ονειρο οτι ολες γεννουσαμε κ δεν προλαβαιναμε να διαβαζουμε για μωρακια στο φορουμ και φυσικα πρωτο πρωτο το Χριστινακι!

Στελλακι σηλληπητηρια κοριτσακι μου για τον φιλο σας ελπιζω να μην πας στην κηδεια!!δεν θα σου κανει καλο!!

Πηνελοπακι μου φαινεται θα μας φας στη στροφη δεν μπηκες κ εσυ νωρις κ λεω αυτη θα γενναει κ δεν το ξερουμε γμτ!! Razz Razz

Χριστινακι μου εγω λεω να πας παλι μια βολτα απο το νοσοκομειο να σε δει λιγο ο γιατρος μπορει να σου πει για νωριτερα ποτε δεν ξερεις!!αντε κοριτσακι μου μπας κ αλλαξει λιγο η ψυχολογια σου,δεν θελω να σε ακουω ετσι,τοσους μηνες αντεξαμε κανε λιγες μερουλες ακομα υπομονη!!

εγω βασικα πολλαααααα νευραααααα εχω σκοτωθει με τη μανα μου 100 φορες κ οσο σκεφτομαι την σηζητηση Χριστινας κ Φωτεινης τοσο το μετανιωνω κ στεναχωριεμαι αλλα κ παλι κανω τα ιδια!!

σας επρηξα το ξερω αλλα δεν σας μιλησα απο το πρωι κ με επιασε στερηση!χαχαχαχα

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τελικα ο μπεμπης 3 παρα με αφησε να μαγειρεψω... και οχι τιποτα αλλο ηθελα να κανω κ παπουτσακια! τα εκανα... οχι με πολυ μεγαλη επιτυχια γιατι εγιναν πολυ βιαστικα και στις 3,30 ξαναξυπνησε για φαγητο!!!!!!!

Φωτεινη του βαζω ορο στην μυτουλα, απλα τις τελευταιες μερες δεν του εβαζα καθε μερα γιατι μου ειπε μια φιλη μου γιατρος οτι κανει ωτιτιδες! αλλα απο χτες του ξαναβαζω 3 φοτες την ημερα! πηρα κ την παιδιατρο αλλα δεν μου απαντα!

Τινακι μου χαιρομαι να σ ακουω ετσι!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 15 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 15 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 15 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 15 417472 σε σενα και στην νυφουλα μου!!!

Πηνελοπη μαζεψε οσο μπορεις ξεκουραση... σε βλεπω πολυ κοντα!!! (ολες βεβαια κοντα σας εβλεπα... αλλα μαλλον δεν θελετε να το κλεισουμε το θεματακι με τις εγκυουλες!!)

εγω θα ξαπλωσω λιγο... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 15 850933

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρα μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 15 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 15 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 15 417472
τα ιδια εκανα κ εγω με την μανα μου οταν ηταν εδω... ε δεν πειραζει μωρε μας καταλαβαινουν και ξεσπαμε κ εμεις λιγακι!!!

αααα Φωτεινη μου, ξεχασα να σχολιασω κ εγω το τελειο νυφικο σου!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 15 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 15 50580 ... και ο γιος σου κουκλακι, ιδιος η μαμα του μου φαινεται!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την emilou στις Σαβ Οκτ 13, 2012 5:51 am, 1 φορά

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμη μου καλη ξεκουραση να εχεις αφου εκανες κ παπουτσακια μια χαρα σε βρησκω!!

εμεις σημερα φαγαμε το ψαρακι μας τσιπουριτσα με μπροκολο κ βραστα λαχανικα!!απο τα αγαπημενα μου φαγητα,βεβαια μετα χτυπησα κ ενα μικρο κανταιφακι που φεραν απο Σαλονικα κ το ευχαρηστηθηκα!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ κ μενα μ αρεσει πολυ αυτο το φαγητο!!

θα τα πουμε μετα Χαρουλα μου... εχω μονο μια ωριτσα να κοιμηθω!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 15 417472

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ στελακι ξεχασα συλληπτηρια λειπαμε να χανονται νεοι ανθρωποι ευχομαι να βρει γαληνη εκει που παει.
χαρα μην νευριαζεις και στενοχωρης την μανουλα ετσι κανω και γω επειδη αισθανομαστε οικειοτητα της κανουμε ετσι αλλα πραγματικα αυτες μας αγαπανε πιο πολυ απο ολους.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Εμη μου πηγαινε δεν εχεις πολυ ωρα!!

Μαρακι μου το ξερω ρε γμτ αλλα ελα που ακομα κ που με ρωταει που το εχεις αυτο εκνευριζομαι κ της απανταω αποτομα!!πηγαμε σ/μ κ της φωναξα μεσα στον κοσμο κ βουρκωσε ρε γμτ!!ειμαι για κλωτσιες το ξερω αλλα δεν ξερω τι με πιανει δεν μπορω να ελενξω καθολου τα νευρα μου Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aγαπουλες μου χιλια ευχαριστω για τη συμπαρασταση. αυτο θα κανω θα σκεφτομαι θετικα απο δω και περα γιατι δεν με παιρνει αλλο ετσι..

Χαρα μου θα αντεξω ως τη Δευτερα που θα παω ουτως η αλλως να γεννησω. εχω την εντυπωση πως αν παω παλι τωρα θα με διωξουν, στα δημοσια δεν το σκεφτονται και πολυ βλεπεις. εσυ πως εισαι ; ευχομαι τελεια!! αα δε σου ειπα βρηκα μπαλαρινες με 9 ευρω τελικα! πολυ τυχερη ημουν!
Ψαρακι ε;;; γιαμ γιαμ και μενα το αγαπημενο μου!!

Μαρια μου ειναι καλο αυτο που λες. δεν ηξερα οτι η προκληση σχετιζεται με την εβδομαδα της κυησης. εμενα πλεον στην 41 βδομαδα ειναι ετοιμο το μωρο και ελπιζω αρκετα χαμηλα για να βγει.. για να δουμε.. Δεν πειραζει και στην περιπτωση σου που θα παρεις ολο το χρονο σαν εμενα, θα ειναι πανετοιμο το μωρο..

Τινη μου μαζι ανησυχουσαμε θυμασαι; για το βαρος των μωρων μας λεω. μπορει να ειναι μικρουλα η μπεμπα σου αλλα σιγουρα θα μεγαλωσει αποτομα και δε θα το πιστευεις!! ποσο βαρος εχει τωρα; εντωμεταξυ θελει αποκλειστικοτητες το μωρο σου! οποτε μπεις φορουμ το προσεξες οτι κλαιει; Very Happy Very Happy

Εμη μου και σε ολα τα αλλα κοριτσακια τα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 15 417472 μου και ευχομαι να εχετε ενα πανεμορφο σαββατοκυριακο με αυτους που αγαπατε!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρα μου ομορφη μη στεναχωριεσαι για τη μαμα εντωμεταξυ. ειμαι σιγουρη σε καταλαβαινει απολυτα σε αυτη τη φαση της εγκυμοσυνης. απλα πεστης ενα συγγνωμη αν νιωθεις ακομη ασχημα και πεστης ειναι η ψυχολογια σου παραξενη αυτη την εποχη. χιλια τα εκατο θα σε καταλαβει..

ΑΑΑ δε σας ειπα. εκλεισα ραντεβου κομμωτηριο να κτενιστω αυριο το μεσημερι. χαχαχα.

Εντωμεταξυ το εχω απορια. οσες γεννησατε στον τοκετο ιδρωνεις; πως ειναι η θερμοκρασια μεσα εκει; και κατι αλλο που θα θεωρησετε χαζο αλλα χωρις αυτο δεν αντεχω! δικαιουσαι να πινεις νερο;!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ειμαι Χριστινακι μου φυσικα αυτο που ελεγα πριν νευρα πολλα που ξεσπαω παντου κ ειδικα στην μαμα!!
απο σημερα μπορω κ εγω να γεννησω γυριζει ο γιατρος μου οποτε ειμαι πιο χαλαρη τωρα!!
με γεια κ τις μπαλαρινουλες τι χρωμα πηρες??
δες στο φεις σου εστειλα παλι ενα ντυσιματακι γλυκα Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις