Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
158 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 158 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στελλάκο συλυπητήρια κ περαστικά σας αγάπη μου, να σαι δυνατή τώρα σκέψου το μωράκι σου, ξέρω θα ειναι δύσκολο να το πιστεψετε, είναι κρίμα κάποιος να φτανει σ΄αυτό το σημείο ότι λογους να είχε, κριμα για τους γύρω αλλά πιο πολύ για τον ίδιο. Κουράγιο...

Ινάκο κ Κωσταντινάκο ευχαριστώ θα το πάρω να δω μήπως του κάνει καλό, λέω να του δίνω το βραδάκι καναδυο φορές..

Την καλημέρα μου... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
konstantina έγραψε:Χα χα χα χα ελα μωρε υπομονή θα μεγαλώσουν τι να κανουμε. Εγω απο το καρότσι στο ριλαξ κι απο το ριλαξ στην κουνια. Αγκαλιές οσο λιγότερο γίνεται. Πάντως βλέπω οτι εχει αρχίσει και καταλαβαίνει την μερα απο την νυχτα γιατι την νύχτα τρώει και κοιμαται ενω την ημέρα θελει παρεα κοιταει τα παντα και μου χαμογελάει αρκετά τρελαίνομαι η μανά λεωωωωωωωωωωω.
χαχαχα εμένα κάποιο λάθος έχει γίνει τα αντιλαμβάνεται αντίθετα χαχαχα
πάντως κι εγώ πιστευω μετά τις 40 μέρες θα στρώσει, χτες κλείσαμε ενα μήνα, θα πάρουμε κ τις ευχούλες μας σε δεκα μέρες και θα ηρεμήσουμε πιστεύω...

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eυχαριστώ κορίτσια, παντρμένος χωρίς παιδιά

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Παω να κανω καμια δουλειά και να φτιάξω ψαρόσουπα εχω σιδερό και θελω να κανω και μαλλί να δω ποτε θα προλαβω. Το βραδύ ισως έρθουν οι κουμπάροι μου Και δεν θα μπω θα μου λειψετε. Σας ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 όλες μια μια.
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φωτεινή μου σε εκανα add και ειδα κ το μικρο Φιλίπ!!!! Τι κουκλάκι που είναι μωρε... να τα χαίρεσε τα παιδάκια σου...

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κ απο μενα!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 215994

Στελλιτσα μου συλληπητηρια για τον φιλο σας, κουραγιο ευχομαι σ εσας κ σ ολους τους δικους του.

Τινακι μου ευχαριστα τ νεα για την μανουλα σου, ευχομαι να αναρρωσει γρηγορα πληρως και να μην χρειαστει τελικα επεμβαση. Κ μενα ειχε ο μπεμπης σημαδιακι απο τον τοκετο που ηταν δυσκολος στον γοφο του και αιματωμα μεσα στο ματακι του αλλα τωρα εχουν φυγει και τα δυο.

ο μπεμπης μολις μπηκε στο καλαθακι του κ εχω να μαδειραψω, να σκουπισω και να σφουγγαρισω μεχρι να ξυπνησει... αλλα πολυ ανησυχο τον βλεπω. Κ εμεις χτες περασαμε ησυχη νυχτα, εκτος απο της 10-11,30 το βραδυ που πονουσε... και μονο στην αγκαλια του πατερα του ηρεμισε!! εμενα καθολου δεν με ηθελε... με εσπρωχνε, με τσιμπαγε... Sad

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τελικα ο μπεμπης θελει να κατσω εδω μαζι σας!! με το που πατησα αποστολη αρχισε να κλαιει κ τωρα παλι αγκαλια!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμάκο μας συνήθισε τόσο καιρό και μας αγαπάει.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 669659 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 669659
Δώστου ένα φιλάκι στα μαλλάκια του... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 523139

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα μανουλες μου γλυκες..

Στελλακο συλληπητηρια για το χαμο σας.. δεν εχω λογια να πω... ειναι πολυ δυσκολο να αντιμετωπισεις ενα θανατο απο αυτοκτονια Crying or Very sad
να ειστε δυνατοι καλη μ.. τι ειχε το παιδι;

Κωνσταντινα μου μεγαλωσε το μωρακι σου πολυ!! θυμαμαι ποσο μικρουλικο γεννηθηκε! δες πως ειναι τωρα!

Εμη μου Γιωτακι Φωτεινουλα Ινακι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472

Εγω κοριτσια μου ειμαι χαλια ψυχολογικα και σωματικα.. με πηρε απο κατω που δε γεννω εχει τοσες μερες που περασε η πητ μου... και επισης εχω απιστευτους πονους περιοδου και πονο στο σωμα οπως οταν αδιαθετουσα.. αλλα δε γεννω.. δε θελω να κανω προκληση, προτιμουσα φυσιολογικα. ξερω οτι πονας περισσοτερο με τους τεχνητους ειδικα αν δε βαλεις επισκληριδιο οπως εγω.. θα εβαζα τα δυνατα μου να αντεξω αν γεννουσα κανονικα αλλα η προκληση με φοβιζει...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kristinaki στις Σαβ Οκτ 13, 2012 12:43 am, 1 φορά

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτακι μ σου εστειλα πμ..

Τινη μου καλοσωρισες γλυκεια μου! Ισως δε χαρηκες τη θεσσαλονικη οσο θα ηθελες ομως ειναι ευχαριστα τα νεακια για τη μαμα σου και ενθαρρυντικα. ελπιζω να ρυθμιστει η πιεση της και να μη χρειαστει εγχειρηση.. ψυχολογικα πως ειναι; σου ειπα οτι ειναι σημαντικο να σε βλεπει δυνατη και σιγουρα το οτι πηρες τη μικρη θα την εκανε πολυ χαρουμενη ε; δε μας ειπες η μπουμπου πως τα πηγε στο αεροπλανο καλη μου; ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 415870 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 415870 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 415870

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστινάκι καλημέρα...
Καλή μου μη χαλάς την ψυχολογία σου τώρα τελευταίες μέρες, να είσαι χαρούμενη που φτανει η μέρα να σε βρει το μωράκι σου χαμογελαστή κι οχι θλιμένη.
Θυμάμαι τον εαυτό μου που είχα λυσάξει να γεννήσω επειδή νόμιζα πως ήταν μεγάλο το μωρό, αν μου λεγανε ότι θα περάσω την ΠΗΤ θα τρελαινόμουν πραγματικά αλλά τώρα που το πέρασα τα βλέπω αλλιώς τα πράγματα, μακάρι να χα φτάσει κι εγώ ως τέλους, ξέρει η φύση καλή μου, καλύτερα όταν έρθει η ώρα σου, εμένα δεν είχε έρθει κ κριμα έχασα τη μοναδική εμπειρία που πάντα ήθελα να ζήσω.
Δεν ξέρω αν είναι πιο δυνατοί οι πόνοι με την πρόκληση, εγώ πάντως τους άντεχα μια χαρά μέχρι τα 100.
Ο γιατρος μου μου είχε πει απλά ότι είναι καλύτερα να σε πιάσουν οι δικοί σου πόνοι γιατί είναι πιο ισχυροί κ γεννάς πιο εύκολα απλά. μη σε φοβίζει η πρόκληση δεν είναι τίποτα, να ξεκουράζεσε κ να είσαι χαρούμενη σου είπα.. Smile

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:Φωτεινή μου σε εκανα add και ειδα κ το μικρο Φιλίπ!!!! Τι κουκλάκι που είναι μωρε... να τα χαίρεσε τα παιδάκια σου...
γιωτάκι μου σε ευχαριστώ καλό μου κι εσύ το ίδιο...οντως ο φίλιππος ειναι μικρός στις φωτό γιατι τώρα δεν καθεται να τον βγάλεις...ειναι άντρας 7 χρονων τωρα και δεν θέλει λέει χαχαχα
θα μπω να κάνω αποδοχή σε λιγο
καλημερα κωνσταντινακι,ινάκο και χριστινάκι μου! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 14 417472 ελπίζω να μην ξέχασα καμία!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε:Χριστινάκι καλημέρα...
Καλή μου μη χαλάς την ψυχολογία σου τώρα τελευταίες μέρες, να είσαι χαρούμενη που φτανει η μέρα να σε βρει το μωράκι σου χαμογελαστή κι οχι θλιμένη.
Θυμάμαι τον εαυτό μου που είχα λυσάξει να γεννήσω επειδή νόμιζα πως ήταν μεγάλο το μωρό, αν μου λεγανε ότι θα περάσω την ΠΗΤ θα τρελαινόμουν πραγματικά αλλά τώρα που το πέρασα τα βλέπω αλλιώς τα πράγματα, μακάρι να χα φτάσει κι εγώ ως τέλους, ξέρει η φύση καλή μου, καλύτερα όταν έρθει η ώρα σου, εμένα δεν είχε έρθει κ κριμα έχασα τη μοναδική εμπειρία που πάντα ήθελα να ζήσω.
Δεν ξέρω αν είναι πιο δυνατοί οι πόνοι με την πρόκληση, εγώ πάντως τους άντεχα μια χαρά μέχρι τα 100.
Ο γιατρος μου μου είχε πει απλά ότι είναι καλύτερα να σε πιάσουν οι δικοί σου πόνοι γιατί είναι πιο ισχυροί κ γεννάς πιο εύκολα απλά. μη σε φοβίζει η πρόκληση δεν είναι τίποτα, να ξεκουράζεσε κ να είσαι χαρούμενη σου είπα.. Smile

ευχαριστω αγαπη μου.. τι ομορφα που τα λες .. μου δινεις πολλυ θαρρος. δε ξερω τι με επιασε.. λιγο η αναμονη λιγο οι ορμονες λιγο η κουραση και ο πονος.. αλλα εχεις τοσο δικαιο... ελπιζω να πανε ολα καλα με την προκληση και να γεννησω φυσιολογικα καλη μου.. στο κατω κατω αν δεν τους αντεχω, ισως ζητησω να κανω επισκλ..
οσο αφορα αυτο που λες , τελικα Γιωτακι μου ολα γινονται οπως τα θελει ο θεουλης. σημασια εχει στο τελος να βγει το νινακι με υγιεια με οποιοδηποτε τροπο γινει αυτο.. οπως και το δικο σου μωρακι.. και ναι θυμαμαι που σε πανικοβαλαν με το βαρος του μωρου σου και τελικα γεννηθηκε πολυ λιγοτερο!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα εμάκο μου!!!ωραία περάσατε κι εσείς πάλι το βράδυ σας εεε???μια από τα ίδια...

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα και απο εμας!

Στελλίτσα συλληπητήρια για τον φίλο σας.. πολύ κριμα...τι να πει κανεις.. αυτες οι καταστασεις ειναι πολυ δύσκολες.. κουραγιο! και προπάντως ψυχραιμία τωρα που εισαι και ετοιμόγεννη...

Χριστινακι μη σκεφτεσαι αρνητικά, θα τα καταφερεις εσυ εισαι δυνατό κορίτσι! Very Happy πόσο να πονάει παραπάνω η πρόκληση? θα περάσει... μέσα σε λίγο διάστημα θα εχεις το μωράκι σου!

Εμεις απο τις 5 - 8 το πρωι παλευαμε με τον μικρο.. του εδωσα ενα μπουκαλακι στις 6 αλλα αυτος ήθελε και στήθος, τον έβαλα στο στηθος, έκλαιγε, τον εβγαζα παλι εκλαιγε, του εδινα πιπίλα..ηρεμούσε για λίγο..μετα παλι εκλαιγε... εκανε κ 2 φορες κακα.. αφήστε... μετα κοιμηθηκαμε όλοι ευτυχως μεχρι τις 11!

http://www.creativebeez.gr

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Φωτεινη μου.. ευτυχως εχουν αρχισει να κρατανε λιγοτερο οι πονοι!

Χριστινακι μου ξερω οι ειναι δυσκολες μερες κοι οι ορμονες δεβ=ν σ αφηνουν να ηρεμισεις, αλλα οι πονοι δεν ειναι κατι που δεν το αντεχεις... κ εγω τις περισσοτερες ωρες χωρις επισκληριδιο τις περασα κ δεν ηταν κατι φοβερο, εγω εκει που ταλαιπωρηθηκα ηταν στις εξωθησεις, αλλα εσενα το μωρακι σου ειναι ετοιμο... 2 φορες θα σπρωξεις σαν την Αννα κ θα την εχεις στην αγκαλια σου. Μην ταλαιπωρησε με τετοιες σκεψεις.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα φωτεινουλα μ! κανε με και μενα αντ δεν σε εχω φεις νομιζω.. kristina zardi

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρε κοριτσια ο μπεμπης ροχαλιζει!!!
εχει βουλωσει η μυτη του?????

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:καλημερα Φωτεινη μου.. ευτυχως εχουν αρχισει να κρατανε λιγοτερο οι πονοι!

Χριστινακι μου ξερω οι ειναι δυσκολες μερες κοι οι ορμονες δεβ=ν σ αφηνουν να ηρεμισεις, αλλα οι πονοι δεν ειναι κατι που δεν το αντεχεις... κ εγω τις περισσοτερες ωρες χωρις επισκληριδιο τις περασα κ δεν ηταν κατι φοβερο, εγω εκει που ταλαιπωρηθηκα ηταν στις εξωθησεις, αλλα εσενα το μωρακι σου ειναι ετοιμο... 2 φορες θα σπρωξεις σαν την Αννα κ θα την εχεις στην αγκαλια σου. Μην ταλαιπωρησε με τετοιες σκεψεις.

μακαρι Εμη μου καλη να ειναι οπως το λες!! θυμαμαι οτι ειχες ταλαιπωρηθει με τις εξωθησεις.. εχει σχεση ομως αν ειναι ετοιμο το μωρο; δεν το ηξερα..
ο μαλλιας σου τι κανει; Very Happy
οι περιπετειες στο μπανιο συνεχιζονται ε; Very Happy Very Happy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην σε ανησυχει το ροχαλητο ειναι φυσιολογικο αν γινεται με ρυθμο!!! ομως διαβασε εδω:


Ροχαλητό, ρουθούνισμα και στοματική αναπνοή

Εάν το μωρό σας ροχαλίζει κάπου κάπου στον ύπνο του, ή ρουθουνίζει ηχηρά ή αναπνέει από το στόμα, δεν υπάρχει τίποτα ανησυχητικό, ειδικά αν το ροχαλητό του έχει σταθερό ρυθμό. Πολλά παιδιά ροχαλίζουν ή αναπνέουν από το στόμα αν έχουν βουλωμένη μύτη από κρύωμα ή αλλεργίες. Για τη βουλωμένη μύτη χρησιμοποιείστε μια συσκευή ύγρανσης για να κάνετε πιο άνετη την αναπνοή του. Ενδεχόμενες αλλεργίες από κατοικίδια ζώα αντιμετωπίστε τις κρατώντας τα ζώα μακριά από την κρεβατοκάμαρά του. Αν όμως το μωρό σας ροχαλίζει πολύ ηχηρά, έχει διακοπές ανάμεσα στις ανάσες του, ή δείχνει να προσπαθεί πολύ για να αναπνεύσει, μπορεί να αντιμετωπίζει μια σοβαρή διαταραχή του ύπνου που λέγεται υπνική άπνοια. Η πιο κοινή αιτία υπνικής άπνοιας στα παιδιά είναι οι διευρυμένες αμυγδαλές ή τα κρεατάκια.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα Χριστινακι ηταν πολυ ψηλα, δεμενο κ με αναποδη κλιση... δεν συμβαινει συχνα αυτο, αν το μωρο εχει μπει σε σωστη πορεια γεννιεται ευκολα!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:εμενα Χριστινακι ηταν πολυ ψηλα, δεμενο κ με αναποδη κλιση... δεν συμβαινει συχνα αυτο, αν το μωρο εχει μπει σε σωστη πορεια γεννιεται ευκολα!

αχ μωρε ναι .. εχεις δικαιο.. σημασια εχει τωρα ειναι ενας αγγελος!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμακο όταν ξυπνήσει βάλε του ορό για την μυτουλα.αν δεν εχεις πάρει στο φαρμακειο έχει κάποιους σε αμπόυλες κλινοφαρ και σε διαφορες μορφες ορο σε υγρη μορφη και σε στυλ σπρευ φισιομερ.στην μικρή δεν έχω βάλει στον φιλιππο εβαζα κλινοφαρ.
χριστινάκι μου σε έκανα add

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φωτεινη μ ειναι οντως τελειο το κοντο μαλλι πανω σου!!

ειδικα με το ξανθο μοιαζεις της ελεονωρας μελετη!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:Φωτεινη μ ειναι οντως τελειο το κοντο μαλλι πανω σου!!

ειδικα με το ξανθο μοιαζεις της ελεονωρας μελετη!!

χαχαχαχ το έχουν πει κι άλλοι για την μελέτη...ευχαριστώ χριστινάκι μου!!! η φωτο του προφιλ μου ειναι απο τις αγαπημένες μου απο τον γάμο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις