Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
30 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 30 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσακια μου ακομα να ηρεμησω απο τη μεσουλα μου κ η μπουμπου κοντευει να βγει απ' εξω με εχει ταραξει στις κλωτσιες!!

Ελευθεριτσα με γεια τις μποτουλες κοριτσακι μου!!ηρθε η ντουλαπιτσα σας??

Μαρακι εε μας βλεπω ολες μαζι την αλλη εβδομαδα!!

Πηνελοπακι αμα θες σου την στελνω κ ολοκληρη γιατι φεραν κ γλυκα κ η μαμα μου οποτε εχω πολλα τωρα στο σπιτι!!
ωραιο το αρθρο που ανεβασες!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΧΙ ΡΕ ΠΗΝΕΛΟΠΑΚΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΩΣ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ?60 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ?ΛΕΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ?
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΕΝΑ ΚΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ!!!!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ Χ@@@@@Α!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το Χριστινακι θα πηγαινε βολτα με τον αντρουλη της για ψωνια εε μπορει να καθησαν κ για κανενα ποτακι!!

Μαρακι καλη ορεξη πιτσουλα εεε???μιαμ μιαμ

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="xara64"]αχ κοριτσακια μου ακομα να ηρεμησω απο τη μεσουλα μου κ η μπουμπου κοντευει να βγει απ' εξω με εχει ταραξει στις κλωτσιες!!

Ελευθεριτσα με γεια τις μποτουλες κοριτσακι μου!!ηρθε η ντουλαπιτσα σας??

Μαρακι εε μας βλεπω ολες μαζι την αλλη εβδομαδα!!

Πηνελοπακι αμα θες σου την στελνω κ ολοκληρη γιατι φεραν κ γλυκα κ η μαμα μου οποτε εχω πολλα τωρα στο σπιτι!!
ωραιο το αρθρο που ανεβασες!!

[/quot

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΧΑΡΟΥΛΙΤΟ ΜΟΥ,ΝΑΙ ΤΗΝ ΕΦΕΡΑΝ ΕΧΤΕΣ,ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΒΡΙΖΕ Ο ΑΛΕΞΗΣ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ,ΤΗΝ ΓΕΜΙΣΑ ΚΙΟΛΑΣ!ΑΥΡΙΟ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΙ Η ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΤΟΙΜΟ!ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ?ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΛΑ!ΚΑΛΩΣ ΔΕΧΤΗΚΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ!!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ!ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ!ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΩΡΑ!!!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ!
ΧΑΡΑ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΠΑΡΕ ΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ!
ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 8 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 8 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 8 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 8 215994

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ax den kserw Tetarth-pempth-paraskeyh apo deytera..twra p ftasame sto telos ti na perimenw 5 meres ti na perimenw 9,olh mou thn zwh tha to xairomai k tha me xairetai as perimenw ligo akoma den me peirazei.
Edwmetaksy nai k emena m exoun piasei diafora..den fovamai thn genna alla den aisthanomai etoimh ksafnika..kamiafora mou fainontai ola teleia k kamia fora mou moiazoun ola mayra..ormones!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalo vrady Eleytheritsa ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 8 417472

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντε να δουμε Πηνελοπη ποτε θα απαλλαγουμε απο αυτες τις ορμονες... μετα της εγκυμοσυνης ερχονται της λοχειας... ακομα πιο υπουλες!!!!!!!! Razz Razz

Ελευθερια με γεια τις μποτουλες!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 8 50580 στον συζυγο!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελευθεριτσα μου θα κανονισουμε να ερθω πριν την Τεταρτη αν δεν εχω γεννησει φυσικα Razz Razz Razz

και εγω βρε κοριτσια ετσι ειμαι μια κανω σαν τρελη να γεννησω κ μια που καθομαι κ σκεφτομαι οτι μετα θα κλειστω τελειως κ οτι δεν θα μπορω να κανω αυτα που εκανα πριν....αισθανομαι οτι μ΄αυτες τις σκεψεις δεν θα γινω καλη μανα! Crying or Very sad

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το fb σας λειτουργει?

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon Xara panw s ayto p les...diavasa prin edw sto forum ena thema p legetai olh mera mesa me ton mikro..kapws etsi..e frikara!!
Meta kathisa hremh monh mou kai skefthka pws nai men tha kanw thysies alla den tha kanw ypervoles..

Emh akoma ormones???Esy kodeyeis kai mhna twra logika prepei opou na nai na hremeis ap ayta..pote sou eipe o doc tha adiathethseis???Meta apo kei nomizw pia tha eisai h fysiologikh Emh!

To diko mou fb meres twra kollaei..shmera pio poly alla genika douleyei.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αν δεν θηλαζω μου ειπε σε καμια 40αρια μερες... κ δεν πολυθηλαζω! οποτε μαλλον τοτε!

Μπορει κ να εφυγαν οι ορμονες... και να μου εμειναν απλα νευρα!!! δεν ξερω... παντως νευρα εχω!!!

εμενα δεν ανοιγει καν η σελιδα στο fb

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμη μου ειναι οκ το fb μου!!

Πηνελοπη μου δεν το διαβασα το θεματακι που λες,απλα εγω σκεφτομαι οτι επειδη κυκλοφορουσα πολυ με το μηχανακι κ γυριζα ολη την Αθηνα τωρα θα πρεπει να περιοριστω σε στανταρ μερη για να μπορω να περνω το αυτοκινητο κ να βρησκω να παρκαρω!!ισως ειναι υπερβολικα αυτα που σκεφτομαι κ μετα να μην με νοιαζει αν θα παω μεχρι το περιπτερο....δεν ξερω μακαρι να ειναι απο τις ορμονες ολες αυτες οι σκεψεις

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
A nomiza eixes parei to xapi re sy.Neyra e???pw-pw apaleyth katastash..kane meta kana mpanaki,vale kamia kremoula na sou aresei h myrwdia mhpws niwseis kalytera..k ena xamomhlaki isws.Egw otan exw neyra h stenaxwria to mpanio k krema swmatos me kanoun allon anthrwpo an omws den ta kanw ayta mporw epi wres na griniazw na fwnazw na ta exw me ta rouxa mou genikws..ti n apw mallon me xalarwnei to neraki.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Epishs ena potaki h ena krasaki isws se xalarwsei kapws!!!

Xara mou se katalavainw apolyta!!!!!!!! Tha prosarmostoume stis kainouries anagkes ths neas zwhs sigoura kai tha vroume sydoma ton tropo na ta kanoume ola..apla sthn arxh tha mas fainontai ola skoura mexri na xalarwsoume.
Ase p epikratei k mia tromokratia..oloi sou lene..twra tha kleisteis ksexa to ena ksexna to allo bla bla bla...den nomizw einai etsi akrivws,einai etsi gi aopoion thelei na to afhsei na einai etsi.Den milaw gi athn arxh fysika..milaw gia thn zwh genika me ena h me 10 paidia.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα κανω ενα μπανακι τωρα.. αλλα κρεμουλες δεν βαζω πλεον, δεν ξερω αν κανει με το μωρο! στο μαιευτηριο μου ειχαν πει να μην βαζω κατι και στις μασχαλες γιατι τα ενοχλει...

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι κ σ΄αυτο που λες εχεις δικιο Πηνελοπη μου αυτο το οταν κανεις κ εσυ παιδι θα δεις πως θα ξεχασεις αυτα που εκανες κ τετοια τα ακουω πριν καν μεινω εγκυος!! Mad Mad οποτε ειναι λογικο να βγαινουν τα χειροτερα!!

κ αυτο με τα νευρα.....που θα παει ρε γμτ ξεσπαω σε ολους κ για το παραμικρο!!
τεσπα πολυ γκρινια επεσε τελευταιες μερες!! Wink

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παντως η αληθεια ειναι οτι αν θες να κανεις πραγματα τα παιδακια δεν σε περιοριζουν... απλα μπορει να τροποποιουν λιγο τον τροπο που θα τα κανεις... εγω εχω παραδειγμα μια γνωστη μου που πηγε καμπινγκ με τα 2 της παιδακια, το μικρο ηταν 6 μηνων!!!!!!

Εμενα το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι δεν εχω μεγαλη ευχερεια με το αυτοκινητο, για να μπορω να το παρω να παω οπου θελω... αλλα θα το ξεπερασω κ αυτο!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπη μου πολυ ενδιαφέρον το άρθρο.. Τι μαθαίνει κανείς...

Χαρα, κ σου φαίνεται περίεργο γιατί είσαι πτώμα;; Μα δεν αφησες κ τίποτα..

Ελευθεριτσα μεγεια τις μποτες!!!!άντε να έρθει κ η κούνια κ θα είστε κομπλε.. Εμείς εδω τσακωθηκαμε πηγαίνοντας στο μαιευτήριο.. Άρα τι να πεις.. 

Άντε μαρακι μου.. Κοντευεις κ ΕΣΥ..

Εγω έφτιαξα  τα κουλουρακια της χαράς με κανέλα, κοιμισα τα μπουμπούκια μου κ ΤΏΡΑ αραζω.. Κορίτσια να σας πω, εμείς δεν κλειστηκαμε ποτε στο Σπιτι, μόλις σαραντησαμε, κάθε Δευτέρα Τετάρτη κ σκ είμασταν έξω.. Κ για καφε κ παντού. Μέχρι κ σε μπυραρια το έχουμε πάρει..Ταξίδια πάντα μάζι μας.. ΤΏΡΑ βέβαια θα είναι πιο δύσκολο με 2 παιδια, αλλα σίγουρα στο Σπιτι δεν κλεινομαστε.. 
Άσχετο, αλλα δεν σας είπα ότι μόλις σήμερα τελείωσα με το λητω...

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια μου καλησπερα ξανα!
πηγαμε τελικα ψωνια να παρει ο καλος μ παπουτσια, μετα πηγαμε μολλ να φαμε και λιγο να δουμε την αδελφη του γιαννη στο σπιτι της και ετσι περασαν οι ωρες!!
Εφαγα μεξικανικα αλλα πολυ ελαφρια, σαλατιτσα με κοτοπουλο και μεξικανικο ρυζι!
Σας φιλω ολες γλυκα- ελπιζω να μου ειστε καλα!!
παω να ξαπλωσω αποψε νωρις λεω γιατι ειμαι αυπνη εδω και καιρο και πτωμα!

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 8 379767 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 8 379767 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 8 379767 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 8 379767

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Emilou eyxomai na xalarwseis me to mpanaki..gia tis kremoules k to aposmhtiko den to iksera.

E Xara me ola ayta pou mas lene mas kanoun na moiazei h anatrofh enos paidiou eisodos se vasanisthria.
Oso gia thn grinia..nai poly twra teleytaia,alla pia skasame k emeis,dikaioumaste na exoume k ligo grinitsa!!!
Egw twra ton teleytaio mhna exw frikarei apo thn kleisoura meta eimai sigourh oti tha kanoume polla pragmata.

Emh twra diavasa.....ti ennoeis den exeis eyx. me to aytokinhto?????Pes mou oti k esy eisai kapws fovismenh me thn odhghsh...egw oso eimai egkuos exw odhghsei 3 fores..k apo tote p hrthame edw xaidari kai vlepw stena dromakia k padou parkarismena k pollh kinhsh kati exw pathei k dne thelw na odhghsw katholou..gi ayto to poulaw kiolas to amaksi k th aparw smartaki h to aygo kai malista aytomato!!!xaxaxaxaxax ela den hksera pws sympasxeis!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Annako mou turbo eisai..k thn mikrh k to mwro kai koulourakia????Wraia prepei na myrise olo to spiti e????mmmm m exete pethanei shmera me ta koulouria sas kai thn pasta flwra...!!!!
Kai fysika esy Sourloulou mou pou na kleisteis!!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννουλα μου σου αρεσαν τα κουλουρακια??
τι εννοεις τωρα τελειωσες με το λητω confused confused δεν σου την ειχαν φερει τελικα την κουνια πριν γεννησεις??
αμα εισασταν ετσι με τη μικρη το ιδιο πιστευω οτι θα ειστε κ τωρα κ ας ειναι 2!!

εγω παλι μαλωσα με τον Γιαννη γιατι οδηγαω συνεχεια!!δεν μπορω να κλειστω μεσα με τπτ!!το μονο που με δυσκολευει σε καποιες κινησεις η κοιλια αλλα κατα τα αλλα δεν φοβαμαι καθολου να οδηγαω!!

Χριστινακι μου μεξικανικο εε??μμμ λες να πιασει το καυτερο κ να βγει η μπαλαρινουλα σου σημερα?? tongue
καλη ξεκουραση να εχεις!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 8 417472

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εδω έλεγα να βγούμε αυτήν την Κυριακη, κ με εκραξε ο σταυρος.. Άντε με έπεισε κ θα βγούμε την επόμενη.. Χαχαχα..

Χαρα μου τέλεια είναι.. Θυμήθηκα ότι κάποια στιγμη τα είχα ξαναφτιαξει.. Με το λητω εννοώ ότι μου είχαν κανει λάθος κ αντί για πάντα κ στρώμα αλλαξιερας μου είχαν φέρει 2 αλλαξιερες.. Πήρα τους ξεχεσα κ σήμερα επιτέλους μου φεραν το σωστό.. Α, όταν τα φεραν λάθος. Το είδε η μάνα μου κ τους λεει. Πάρτε το μαζι σας να το αλλάξετε. Κ της λένε ότι εκείνοι σαν οδηγοί δεν μπορούν μα τα πάρουν πίσω, κ να μιλήσουμε με το κατάστημα. Κ στο κατάστημα είπαν ότι η μάνα μου τους είπε αφήστε τα, θα πάμε να τα αλλάξουμε εμείς οι ίδιοι.. Ότι να ναι..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ παω να κανω το μπανακι μου να χαλαρωσω... και στα μισα ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΝΕΡΟ!!!!!! γιατι ο προηγουμενος δεν φροντισε να ξαναναψει τον θερμοσιφωνα!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Πηνελοπη δεν ξερω καθολου τους δρομους... και ομολογω οτι αδυνατω να τους μαθω!!! Embarassed Embarassed θα προτιμουσα κ εγω να εχω ενα πιο μικρο αυτοκινητο... και θα περναμε, αλλα εχουν δωσει στον Πανο αυτοκινητο απο την δουλεια, οποτε δεν παιρνουμε κ 2ο! και να βρεθουμε δηλαδη με 3!! κ εγω τα ιδια σκεφτομουν... ή smart ή aygo...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις